Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 marca 2010 r.
16:00
Edytuj ten wpis

Wojciech Cejrowski studentem KUL (wideo)

0 35 A A

Dokładnie rok temu Wojciech Cejrowski mówił na KUL-u, że "pederaści wzbudzają obrzydzenie” i "należy ich wytykać palcami”. Teraz będzie słuchał, co mówią do niego profesorowie. Podróżnik został studentem lubelskiej uczelni.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Cejrowski rozpoczyna właśnie nowy semestr na zaocznej socjologii. Na którym roku? To tajemnica. – Ale potwierdzam, że pan Cejrowski jest jednym z naszych studentów – mówi Beata Górka, rzecznik KUL.

Podróżnik był widziany na uczelni w lutym. – Myślałam, że znowu przyjechał na jakiś wykład. A tu okazuje się, że jest moim nowym kolegą z uczelni – śmieje się Daria, studentka z Wydziału Nauk Społecznych.

Cejrowski załatwiał ostatnie procedury potrzebne do przewrócenia go w prawach studenta. Już raz na KUL-u studiował – ponad 20 lat temu historię sztuki. Nie zaliczył egzaminów i został wyrzucony.

– Postanowiłem wrócić oknem, skoro mnie wyrzucili drzwiami. Pomyślałem, że to będzie taka fajna figura wrócić do "Alma Macocher” i zamienić ją w Alma Mater (łac. Matka Karmicielka – red.) – stwierdził niedawno Cejrowski na antenie Religia.tv.

– Chodzi też o to, żeby ludziom z mojego pokolenia, którzy nie zawsze pokończyli studia, dać taki sygnał, że fajnie je skończyć. Dla mamusi, dla tatusia, dla szpanu, wszystko jedno – wytłumaczył podróżnik.

– Traktuję to też trochę jako reklamę uczelni katolickiej – dodał. – KUL to była jedyna wolna uczelnia w bloku sowieckim. Ona przetrwała całą komunę. Dlatego KUL-owi należy się wspomaganie.

– Jeżeli uczelnia aprobuje to, co reprezentuje ten człowiek, to świadczy o niej – mówi z kolei Yga Kostrzewa z broniącego mniejszości seksualnych Stowarzyszenia Lambda. – Jeśli ktokolwiek wytyka innych ludzi, nawołuje do nienawiści, to nie jest to chrześcijaństwo. Wprost przeciwnie.

Kostrzewa przywołuje spotkanie sprzed roku. Cejrowskiego zaprosił wtedy na KUL działający na uczelni Akademicki Klub Vade Mecum. Podróżnik, w wypełnionej po brzegi auli, mówił m.in. o homoseksualistach.


– Chodzi o stałe i uporczywe potępianie grzechu sodomskiego, którego oni się dopuszczają – grzmiał. – U zdrowego mężczyzny pederasta wzbudza obrzydzenie. Ale także obrzydzenie w oczach Boga. A my mamy obowiązek wytykać ich palcami, jeżeli to im uratuje duszę wieczną przed potępieniem.

To oburzyło organizacje walczące o równouprawnienie. – Wtedy uczelnia nie protestowała. Więc nie protestuje i teraz, gdy pan Cejrowski zostaje jej studentem – mówi Marta Abramowicz, prezes Kampanii Przeciw Homofobii.

– Każdy ma prawo mieć jakieś poglądy. Nie sprawdzamy, jakie poglądy ma większość naszych studentów – opowiada Beata Górka. – Konstytucja gwarantuje prawo do wolności poglądów i prawo do studiowania.

– Dokształcenie zawsze może coś zmienić, pomóc – mówi Abramowicz. – Liczę, że edukacja może zmienić nawet pana Cejrowskiego.

Wojciech Cejrowski o "pedziach", "dziwkach" i o KUL:

Komentarze 35

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 30 marca 2013 o 12:31
0
[size=5]Brawo WC ...facet z jajami !!![/size]
[size=5]Tępić lewactwo - robactwo !!![/size]
Avatar
~ONA~ / 23 marca 2010 o 20:20
0
Gość napisał:
Wole żeby Cejrowski był dla mnie wzorem moralny gdyż nie kręci odnośnie swojego wykształcenia jak inni pseudo uczeni - Wałęsa ,, mgr" Kwaśniewski ,
,,PROFESOR" Bartoszewski - z resztą jeśli tak upośledzeni ludzie jak Pani Senyszyn mogą mieć Prof. przed nazwiskiem to dochodzę do wniosku, że lepiej być inteligentnym człowiekiem po zawodówce niż idiotą z profesurą!!!


zgadzam się


zgadzam się rozwiń
Avatar
~gosc~ / 15 marca 2010 o 16:20
0
Magic napisał:
Kolega Cejrowski ma indywidualny tok nauczania - wiem bo go się pytałem

kromka
ty nie obrażaj ~~rtw~~~~~~~~~~on to nie pisał a i tak Magic wszystko wyjaśnia
co tam nazwa, czy semestr zimowy (rozpoczynający się na jesieni-pażdziernik),czy jesienny jak napisał "rtw"
ja jestem gosc
Avatar
kromka / 15 marca 2010 o 13:21
0
Strasznie trudno z tobą dyskutować, a nawet niemożliwe, ponieważ z braku argumentów, nie próbujesz nawet polemizowac ze mną. Za to pleciesz nie na temat. Zatem ograniczę sie tylko do dwóch spraw. Co mnie to obchodzi, co mówił WC w telewizji. Przecież ja nie o tym, jeno wytknąłem ci postponowanie wlasnej uczelni i jadowitą nienawiść do niego. I sprawę organizacji studiów. Ty oczywiście nic na te tematy. Bo się skompromitowałes wcześniejszą niewiedzą.Studia WC nie sa tajne, ale on sobie nie życzy by o tym mówić. No i co nie może mieć takiego życzenia? Nick to nick. Ja nie przywiązuję do tego wagi, a już nie ośmieszam nicka. Natomiast ty przyjąłeś inna zasadę; z braku argumentów robisz to własnie i to w bardzo prymitywny sposób.
Strasznie trudno z tobą dyskutować, a nawet niemożliwe, ponieważ z braku argumentów, nie próbujesz nawet polemizowac ze mną. Za to pleciesz nie na temat. Zatem ograniczę sie tylko do dwóch spraw. Co mnie to obchodzi, co mówił WC w telewizji. Przecież ja nie o tym, jeno wytknąłem ci postponowanie wlasnej uczelni i jadowitą nienawiść do niego. I sprawę organizacji studiów. Ty oczywiście nic na te tematy. Bo się skompromitowałes wcześniejszą niewiedzą.Studia WC nie sa tajne, ale on sobie nie życzy by o tym mówić. No i co nie może mieć takiego ... rozwiń
Avatar
~gosc~ / 15 marca 2010 o 08:52
0
Kromka
jesteś już twarda - uschnięta, chceś wyłamać komuś zęby ?
Przecież sam WC "udostępnił" wiedzę o chęci ukończenia studiów w wywiadzie TV - przeczytaj to jeszcze raz, i wideo zobać,
ten artykuł to jest "stenogram" tego wywiadu telewizyjnego ...
a dla czego by miał WC być taki "tajny" ?
jak będzie w Lublinie już cieplutko, to napotkając go w jego ulubionych kolorowych koszulkach, będzie można z nim porozmawiać o jego podróżach
i programach TV, do tej pory można poczytać jego książki
czy na zajęcia będzie chodził z termosem i ulubioną yerba mate ?
Kromka
jesteś już twarda - uschnięta, chceś wyłamać komuś zęby ?
Przecież sam WC "udostępnił" wiedzę o chęci ukończenia studiów w wywiadzie TV - przeczytaj to jeszcze raz, i wideo zobać,
ten artykuł to jest "stenogram" tego wywiadu telewizyjnego ...
a dla czego by miał WC być taki "tajny" ?
jak będzie w Lublinie już cieplutko, to napotkając go w jego ulubionych kolorowych koszulkach, będzie można z nim porozmawiać o jego podróżach
i programach TV, do tej pory można poczytać je... rozwiń
Avatar
kromka / 15 marca 2010 o 08:05
0
Zachowujesz się rtw jak zwyczajny pajac, przeczysz własnym slowom i opiniom , a te można przeczytać wcześniej. Do rzeczy. Twoje opinie były pełne jadu; deprecjonowałeś KUL, czyli tam, gdzie - jak twierdzisz - pracujesz; oczerniałeś WC. I wtedy napisałem, co napisałem. Jak może facet/ka pracownik KUL, czy w ogóle uczelni "nie wiedzieć", co to jest i czy jest idnywidualne studiowanie. Jeżeli nie wiesz to zapytaj mądrzejszego od siebie, albo sięgnij do odpowiednich przepisów. Nie ma "systemu studiów" jesiennego i letniego, są dwa semestry: zimowy i letni. Wywijasz się głupio z tego co napisałeś. Masz pretensje do rzecznika prasowego? A, może student sobie nie życzyć by mówić o jego studiach i w ogóle o nim; nie przyjmujesz tego do wiadomości? Czy nie ma do tego prawa? Ma. I jeszcze jedno. Nick to nick; ja nigdy tego nie ośmieszam. Ty, owszem tak. Chyba, rzeczywiście "robisz" w bufecie.
Zachowujesz się rtw jak zwyczajny pajac, przeczysz własnym slowom i opiniom , a te można przeczytać wcześniej. Do rzeczy. Twoje opinie były pełne jadu; deprecjonowałeś KUL, czyli tam, gdzie - jak twierdzisz - pracujesz; oczerniałeś WC. I wtedy napisałem, co napisałem. Jak może facet/ka pracownik KUL, czy w ogóle uczelni "nie wiedzieć", co to jest i czy jest idnywidualne studiowanie. Jeżeli nie wiesz to zapytaj mądrzejszego od siebie, albo sięgnij do odpowiednich przepisów. Nie ma "systemu studiów" jesiennego i letniego, ... rozwiń
Avatar
Magic / 14 marca 2010 o 21:14
0
Kolega Cejrowski ma indywidualny tok nauczania - wiem bo go się pytałem
Avatar
rtw / 14 marca 2010 o 20:44
0
kromka napisał:
Rada za radę. To ty najpierw przeczytaj co sam napisałeś i moją odpowiedź, a potem mędrkuj. Skąd w tobie tyle zawziętości i złości? Skąd wiesz, ze WC nie studiuje indywidualnie? Skąd wiesz, że nie ma zaliczeń z jakiejś innej uczelni? Że pojawił się na uczelni tylko raz. Chodzisz za nim, kapujesz? Skoro nie wiesz, to po co deprecjonujesz studia, po co KUL. W dodatku piszesz głupio. Więc: student może mieć zaliczone niektóre przedmioty, choćby nawet wcześniej studiował historię sztuki, a teraz socjologię np. lektoraty z języka i coś co się nazywa katolicka nauka społeczna, filozofia i jeszcze kilka przedmiotów. Student może wznowić, może zacząć studia od semestru letniego. Poza tym semestry są dwa: czyli zimowy i letni, jesiennego - jak piszesz - nie ma. Nie znasz realiów studiowania, a chwalisz się, ze pracujesz na KUL-u. Chyba, że w bufecie.

Mędrku,przytoczyłem zasady jakie obowiązują studentów.Nie gdybam.Zresztą łatwo to wszystko sprawdzić.Zauważ jaką robi się z tego tajemnicę.Rzecznik uczelni nie chce przekazać informacji na którym roku studiuje .Nie wyrażam złości .W trybie przypuszczającym to Ty wszystko odnosisz.Semestrów też nie nazwałem tak jak cytujesz.W ogóle nie nazywałem ich.Napisałem,że studia na kul-u ,czytaj początek roku zaczyna się na jesieni a nie w lutym(tak czasami jest na innych uczelniach,dodam precyzyjniej na wybranych kierunkach)
Co to znaczy studiowanie indywidualnie?,przedmioty z innej uczelni(kns,biblia).Oczywiście kilka przedmiotów można przepisać ,pod warunkiem,że się je zaliczyło.Przedmiotów które są na wcześniejszych dwu latach nie było na historii sztuki.
Do Twojej wiadomości to pracuję właśnie na WNS a sądząc po twoim nicku to rzeczywiście stołówka.

Mędrku,przytoczyłem zasady jakie obowiązują studentów.Nie gdybam.Zresztą łatwo to wszystko sprawdzić.Zauważ jaką robi się z tego tajemnicę.Rzecznik uczelni nie chce przekazać informacji na którym roku studiuje .Nie wyrażam złości .W trybie przypuszczającym to Ty wszystko odnosisz.Semestrów też nie nazwałem tak jak cytujesz.W ogóle nie nazywałem ich.Napisałem,że studia na kul-u ,czytaj początek roku zaczyna się na jesieni a nie w lutym(tak czasami jest na innych uczelniach,dodam precyzyjniej na wybranych kierunkach)
... rozwiń
Avatar
kromka / 14 marca 2010 o 16:01
0
Rada za radę. To ty najpierw przeczytaj co sam napisałeś i moją odpowiedź, a potem mędrkuj. Skąd w tobie tyle zawziętości i złości? Skąd wiesz, ze WC nie studiuje indywidualnie? Skąd wiesz, że nie ma zaliczeń z jakiejś innej uczelni? Że pojawił się na uczelni tylko raz. Chodzisz za nim, kapujesz? Skoro nie wiesz, to po co deprecjonujesz studia, po co KUL. W dodatku piszesz głupio. Więc: student może mieć zaliczone niektóre przedmioty, choćby nawet wcześniej studiował historię sztuki, a teraz socjologię np. lektoraty z języka i coś co się nazywa katolicka nauka społeczna, filozofia i jeszcze kilka przedmiotów. Student może wznowić, może zacząć studia od semestru letniego. Poza tym semestry są dwa: czyli zimowy i letni, jesiennego - jak piszesz - nie ma. Nie znasz realiów studiowania, a chwalisz się, ze pracujesz na KUL-u. Chyba, że w bufecie.
Rada za radę. To ty najpierw przeczytaj co sam napisałeś i moją odpowiedź, a potem mędrkuj. Skąd w tobie tyle zawziętości i złości? Skąd wiesz, ze WC nie studiuje indywidualnie? Skąd wiesz, że nie ma zaliczeń z jakiejś innej uczelni? Że pojawił się na uczelni tylko raz. Chodzisz za nim, kapujesz? Skoro nie wiesz, to po co deprecjonujesz studia, po co KUL. W dodatku piszesz głupio. Więc: student może mieć zaliczone niektóre przedmioty, choćby nawet wcześniej studiował historię sztuki, a teraz socjologię np. lektoraty z języka i coś co się na... rozwiń
Avatar
rtw / 13 marca 2010 o 20:39
0
kromka napisał:
To świadczy o tobie, przede wszystkim. O twojej zawziętości; o głupocie już nie powiem. Skąd wiesz, żw WC przyszedł w połowie roku, skoro jest na III roku ? Ale, gdyby nawet nie, to przeciez zdarza się, że ktos wznawia studia od letniego semestru. Zdarza się, że ktoś studiuje indywidualnie. Widać nie miałe/aś za wiele do czynienia z uniwersytetem, co najwyżej z WUML-em (Wieczorowy Uniwersytet Marksizmu Leninizmu).

Tak się składa,że pracuję na tej uczelni a studia skończyłem w 1999 roku.Przeczytaj uważnie artykuł.Jak na razie system studiów na KUL-u jest jesienno-letni.Twoja wiedza o studiach jest nikła.Wznowić to nie rozpocząć inne na innym wydziale.By się dostać na 3 rok ,trzeba zaliczyć dwa poprzednie.Do tej pory Pan Wojciech ,oprócz ubiegłorocznej wizyty nie uczestniczył w życiu studenckim(wykłady,ćwiczenia)
Studia na historii sztuki różnią się i to znaczenie od studiów na socjologii.Pomijając fakt,że w czasach jego studiów były to magisterskie,teraz są licencjackie.Już kiedyś w taki sam sposób został przyjęty Adamek.Szybko skończył.
Znajdź mi drugiego studenta ,którego w ten sposób przyjmą.Studia od 3 roku(ostatniego z nadrobieniem różnicy programowej).Za kilka miesięcy złoży pracę licencjacką i dostanie dyplom.
Przypomina to handlowanie dyplomami (całe szczęście,że już niewiele znaczą)

Tak się składa,że pracuję na tej uczelni a studia skończyłem w 1999 roku.Przeczytaj uważnie artykuł.Jak na razie system studiów na KUL-u jest jesienno-letni.Twoja wiedza o studiach jest nikła.Wznowić to nie rozpocząć inne na innym wydziale.By się dostać na 3 rok ,trzeba zaliczyć dwa poprzednie.Do tej pory Pan Wojciech ,oprócz ubiegłorocznej wizyty nie uczestniczył w życiu studenckim(wykłady,ćwiczenia)
Studia na historii sztuki różnią się i to znaczenie od studiów na socjologii.Pomijając fakt,że w czasach jego studi... rozwiń
Avatar
Gość / 30 marca 2013 o 12:31
0
[size=5]Brawo WC ...facet z jajami !!![/size]
[size=5]Tępić lewactwo - robactwo !!![/size]
Avatar
~ONA~ / 23 marca 2010 o 20:20
0
Gość napisał:
Wole żeby Cejrowski był dla mnie wzorem moralny gdyż nie kręci odnośnie swojego wykształcenia jak inni pseudo uczeni - Wałęsa ,, mgr" Kwaśniewski ,
,,PROFESOR" Bartoszewski - z resztą jeśli tak upośledzeni ludzie jak Pani Senyszyn mogą mieć Prof. przed nazwiskiem to dochodzę do wniosku, że lepiej być inteligentnym człowiekiem po zawodówce niż idiotą z profesurą!!!


zgadzam się


zgadzam się rozwiń
Avatar
~gosc~ / 15 marca 2010 o 16:20
0
Magic napisał:
Kolega Cejrowski ma indywidualny tok nauczania - wiem bo go się pytałem

kromka
ty nie obrażaj ~~rtw~~~~~~~~~~on to nie pisał a i tak Magic wszystko wyjaśnia
co tam nazwa, czy semestr zimowy (rozpoczynający się na jesieni-pażdziernik),czy jesienny jak napisał "rtw"
ja jestem gosc
Avatar
kromka / 15 marca 2010 o 13:21
0
Strasznie trudno z tobą dyskutować, a nawet niemożliwe, ponieważ z braku argumentów, nie próbujesz nawet polemizowac ze mną. Za to pleciesz nie na temat. Zatem ograniczę sie tylko do dwóch spraw. Co mnie to obchodzi, co mówił WC w telewizji. Przecież ja nie o tym, jeno wytknąłem ci postponowanie wlasnej uczelni i jadowitą nienawiść do niego. I sprawę organizacji studiów. Ty oczywiście nic na te tematy. Bo się skompromitowałes wcześniejszą niewiedzą.Studia WC nie sa tajne, ale on sobie nie życzy by o tym mówić. No i co nie może mieć takiego życzenia? Nick to nick. Ja nie przywiązuję do tego wagi, a już nie ośmieszam nicka. Natomiast ty przyjąłeś inna zasadę; z braku argumentów robisz to własnie i to w bardzo prymitywny sposób.
Strasznie trudno z tobą dyskutować, a nawet niemożliwe, ponieważ z braku argumentów, nie próbujesz nawet polemizowac ze mną. Za to pleciesz nie na temat. Zatem ograniczę sie tylko do dwóch spraw. Co mnie to obchodzi, co mówił WC w telewizji. Przecież ja nie o tym, jeno wytknąłem ci postponowanie wlasnej uczelni i jadowitą nienawiść do niego. I sprawę organizacji studiów. Ty oczywiście nic na te tematy. Bo się skompromitowałes wcześniejszą niewiedzą.Studia WC nie sa tajne, ale on sobie nie życzy by o tym mówić. No i co nie może mieć takiego ... rozwiń
Avatar
~gosc~ / 15 marca 2010 o 08:52
0
Kromka
jesteś już twarda - uschnięta, chceś wyłamać komuś zęby ?
Przecież sam WC "udostępnił" wiedzę o chęci ukończenia studiów w wywiadzie TV - przeczytaj to jeszcze raz, i wideo zobać,
ten artykuł to jest "stenogram" tego wywiadu telewizyjnego ...
a dla czego by miał WC być taki "tajny" ?
jak będzie w Lublinie już cieplutko, to napotkając go w jego ulubionych kolorowych koszulkach, będzie można z nim porozmawiać o jego podróżach
i programach TV, do tej pory można poczytać jego książki
czy na zajęcia będzie chodził z termosem i ulubioną yerba mate ?
Kromka
jesteś już twarda - uschnięta, chceś wyłamać komuś zęby ?
Przecież sam WC "udostępnił" wiedzę o chęci ukończenia studiów w wywiadzie TV - przeczytaj to jeszcze raz, i wideo zobać,
ten artykuł to jest "stenogram" tego wywiadu telewizyjnego ...
a dla czego by miał WC być taki "tajny" ?
jak będzie w Lublinie już cieplutko, to napotkając go w jego ulubionych kolorowych koszulkach, będzie można z nim porozmawiać o jego podróżach
i programach TV, do tej pory można poczytać je... rozwiń
Avatar
kromka / 15 marca 2010 o 08:05
0
Zachowujesz się rtw jak zwyczajny pajac, przeczysz własnym slowom i opiniom , a te można przeczytać wcześniej. Do rzeczy. Twoje opinie były pełne jadu; deprecjonowałeś KUL, czyli tam, gdzie - jak twierdzisz - pracujesz; oczerniałeś WC. I wtedy napisałem, co napisałem. Jak może facet/ka pracownik KUL, czy w ogóle uczelni "nie wiedzieć", co to jest i czy jest idnywidualne studiowanie. Jeżeli nie wiesz to zapytaj mądrzejszego od siebie, albo sięgnij do odpowiednich przepisów. Nie ma "systemu studiów" jesiennego i letniego, są dwa semestry: zimowy i letni. Wywijasz się głupio z tego co napisałeś. Masz pretensje do rzecznika prasowego? A, może student sobie nie życzyć by mówić o jego studiach i w ogóle o nim; nie przyjmujesz tego do wiadomości? Czy nie ma do tego prawa? Ma. I jeszcze jedno. Nick to nick; ja nigdy tego nie ośmieszam. Ty, owszem tak. Chyba, rzeczywiście "robisz" w bufecie.
Zachowujesz się rtw jak zwyczajny pajac, przeczysz własnym slowom i opiniom , a te można przeczytać wcześniej. Do rzeczy. Twoje opinie były pełne jadu; deprecjonowałeś KUL, czyli tam, gdzie - jak twierdzisz - pracujesz; oczerniałeś WC. I wtedy napisałem, co napisałem. Jak może facet/ka pracownik KUL, czy w ogóle uczelni "nie wiedzieć", co to jest i czy jest idnywidualne studiowanie. Jeżeli nie wiesz to zapytaj mądrzejszego od siebie, albo sięgnij do odpowiednich przepisów. Nie ma "systemu studiów" jesiennego i letniego, ... rozwiń
Avatar
Magic / 14 marca 2010 o 21:14
0
Kolega Cejrowski ma indywidualny tok nauczania - wiem bo go się pytałem
Avatar
rtw / 14 marca 2010 o 20:44
0
kromka napisał:
Rada za radę. To ty najpierw przeczytaj co sam napisałeś i moją odpowiedź, a potem mędrkuj. Skąd w tobie tyle zawziętości i złości? Skąd wiesz, ze WC nie studiuje indywidualnie? Skąd wiesz, że nie ma zaliczeń z jakiejś innej uczelni? Że pojawił się na uczelni tylko raz. Chodzisz za nim, kapujesz? Skoro nie wiesz, to po co deprecjonujesz studia, po co KUL. W dodatku piszesz głupio. Więc: student może mieć zaliczone niektóre przedmioty, choćby nawet wcześniej studiował historię sztuki, a teraz socjologię np. lektoraty z języka i coś co się nazywa katolicka nauka społeczna, filozofia i jeszcze kilka przedmiotów. Student może wznowić, może zacząć studia od semestru letniego. Poza tym semestry są dwa: czyli zimowy i letni, jesiennego - jak piszesz - nie ma. Nie znasz realiów studiowania, a chwalisz się, ze pracujesz na KUL-u. Chyba, że w bufecie.

Mędrku,przytoczyłem zasady jakie obowiązują studentów.Nie gdybam.Zresztą łatwo to wszystko sprawdzić.Zauważ jaką robi się z tego tajemnicę.Rzecznik uczelni nie chce przekazać informacji na którym roku studiuje .Nie wyrażam złości .W trybie przypuszczającym to Ty wszystko odnosisz.Semestrów też nie nazwałem tak jak cytujesz.W ogóle nie nazywałem ich.Napisałem,że studia na kul-u ,czytaj początek roku zaczyna się na jesieni a nie w lutym(tak czasami jest na innych uczelniach,dodam precyzyjniej na wybranych kierunkach)
Co to znaczy studiowanie indywidualnie?,przedmioty z innej uczelni(kns,biblia).Oczywiście kilka przedmiotów można przepisać ,pod warunkiem,że się je zaliczyło.Przedmiotów które są na wcześniejszych dwu latach nie było na historii sztuki.
Do Twojej wiadomości to pracuję właśnie na WNS a sądząc po twoim nicku to rzeczywiście stołówka.

Mędrku,przytoczyłem zasady jakie obowiązują studentów.Nie gdybam.Zresztą łatwo to wszystko sprawdzić.Zauważ jaką robi się z tego tajemnicę.Rzecznik uczelni nie chce przekazać informacji na którym roku studiuje .Nie wyrażam złości .W trybie przypuszczającym to Ty wszystko odnosisz.Semestrów też nie nazwałem tak jak cytujesz.W ogóle nie nazywałem ich.Napisałem,że studia na kul-u ,czytaj początek roku zaczyna się na jesieni a nie w lutym(tak czasami jest na innych uczelniach,dodam precyzyjniej na wybranych kierunkach)
... rozwiń
Avatar
kromka / 14 marca 2010 o 16:01
0
Rada za radę. To ty najpierw przeczytaj co sam napisałeś i moją odpowiedź, a potem mędrkuj. Skąd w tobie tyle zawziętości i złości? Skąd wiesz, ze WC nie studiuje indywidualnie? Skąd wiesz, że nie ma zaliczeń z jakiejś innej uczelni? Że pojawił się na uczelni tylko raz. Chodzisz za nim, kapujesz? Skoro nie wiesz, to po co deprecjonujesz studia, po co KUL. W dodatku piszesz głupio. Więc: student może mieć zaliczone niektóre przedmioty, choćby nawet wcześniej studiował historię sztuki, a teraz socjologię np. lektoraty z języka i coś co się nazywa katolicka nauka społeczna, filozofia i jeszcze kilka przedmiotów. Student może wznowić, może zacząć studia od semestru letniego. Poza tym semestry są dwa: czyli zimowy i letni, jesiennego - jak piszesz - nie ma. Nie znasz realiów studiowania, a chwalisz się, ze pracujesz na KUL-u. Chyba, że w bufecie.
Rada za radę. To ty najpierw przeczytaj co sam napisałeś i moją odpowiedź, a potem mędrkuj. Skąd w tobie tyle zawziętości i złości? Skąd wiesz, ze WC nie studiuje indywidualnie? Skąd wiesz, że nie ma zaliczeń z jakiejś innej uczelni? Że pojawił się na uczelni tylko raz. Chodzisz za nim, kapujesz? Skoro nie wiesz, to po co deprecjonujesz studia, po co KUL. W dodatku piszesz głupio. Więc: student może mieć zaliczone niektóre przedmioty, choćby nawet wcześniej studiował historię sztuki, a teraz socjologię np. lektoraty z języka i coś co się na... rozwiń
Avatar
rtw / 13 marca 2010 o 20:39
0
kromka napisał:
To świadczy o tobie, przede wszystkim. O twojej zawziętości; o głupocie już nie powiem. Skąd wiesz, żw WC przyszedł w połowie roku, skoro jest na III roku ? Ale, gdyby nawet nie, to przeciez zdarza się, że ktos wznawia studia od letniego semestru. Zdarza się, że ktoś studiuje indywidualnie. Widać nie miałe/aś za wiele do czynienia z uniwersytetem, co najwyżej z WUML-em (Wieczorowy Uniwersytet Marksizmu Leninizmu).

Tak się składa,że pracuję na tej uczelni a studia skończyłem w 1999 roku.Przeczytaj uważnie artykuł.Jak na razie system studiów na KUL-u jest jesienno-letni.Twoja wiedza o studiach jest nikła.Wznowić to nie rozpocząć inne na innym wydziale.By się dostać na 3 rok ,trzeba zaliczyć dwa poprzednie.Do tej pory Pan Wojciech ,oprócz ubiegłorocznej wizyty nie uczestniczył w życiu studenckim(wykłady,ćwiczenia)
Studia na historii sztuki różnią się i to znaczenie od studiów na socjologii.Pomijając fakt,że w czasach jego studiów były to magisterskie,teraz są licencjackie.Już kiedyś w taki sam sposób został przyjęty Adamek.Szybko skończył.
Znajdź mi drugiego studenta ,którego w ten sposób przyjmą.Studia od 3 roku(ostatniego z nadrobieniem różnicy programowej).Za kilka miesięcy złoży pracę licencjacką i dostanie dyplom.
Przypomina to handlowanie dyplomami (całe szczęście,że już niewiele znaczą)

Tak się składa,że pracuję na tej uczelni a studia skończyłem w 1999 roku.Przeczytaj uważnie artykuł.Jak na razie system studiów na KUL-u jest jesienno-letni.Twoja wiedza o studiach jest nikła.Wznowić to nie rozpocząć inne na innym wydziale.By się dostać na 3 rok ,trzeba zaliczyć dwa poprzednie.Do tej pory Pan Wojciech ,oprócz ubiegłorocznej wizyty nie uczestniczył w życiu studenckim(wykłady,ćwiczenia)
Studia na historii sztuki różnią się i to znaczenie od studiów na socjologii.Pomijając fakt,że w czasach jego studi... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 35

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza 1 4

Prezydent Lublina wycofuje się ze słowa „kumoterstwo”, które znalazło się w podpisanym przez niego dokumencie z wnioskami z kontroli przeprowadzonej w Centrum Kultury. Dokument, o którym pisaliśmy obszernie tydzień temu, stał się powodem kolejnej politycznej burzy.

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu 2 1

Lubelska klasa okręgowa Zespoły rozgrywają już pierwsze sparingi. Uwagę przyciąga debiut w roli trenera Orionu Niedrzwica Jacka Paździora

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami
film

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami 0 1

– Jest to zorganizowana zemsta i odwet na mnie ze strony poprzedniego kierownictwa CBA oraz obecnego kierownictwa CBA – powiedział Paweł Wojtunik po opuszczeniu krakowskiej prokuratury.

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07]
20 lipca 2018, 0:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07] 1 0

Co Gdzie Kiedy. Pierwsza noc oczyszczenia oraz Sicario 2 to jedne z tytułów, które zawitają w piątek na ekranach lubelskich kin. Przedpremierowo będzie też można zobaczyć kontynuację przeboju Mamma Mia. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend?
film

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend? 1 0

Piątek deszczowy, ale sobota i niedziela z większymi przejaśnieniami. Sprawdź prognozę pogody na weekend 20-22 lipca w woj. lubelskim.

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu
Alarm 24

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu 5 1

Spółdzielcy ze Spółdzielni Mieszkaniowej „Wspólnota” w Łęcznej skierowali sprawę do prokuratury. Chodzi o nagranie, na którym słychać wypowiedź jednego z członków zarządu spółdzielni. W dość obcesowych słowach określa spółdzielców.

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo]
film

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo] 0 0

Burze i towarzyszące im ulewy w wielu rejonach Polski spowodowały znaczne zniszczenia.

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce 1 1

Tego wydarzenia nie można przegapić. Dzisiaj w Lublinie rozpoczynają się 94. PZLA Mistrzostwa Polski. Przez trzy dni będziemy mogli podziwiać gwiazdy, które zdobywały medale na najważniejszych imprezach na świecie. Przyjadą do nas: Anita Włodarczyk, Paweł Wojciechowski, Piotr Lisek, Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, czy Ewa Swoboda. Będą oczywiście także: Paweł Fajdek, Malwina Kopron i Paulina Guba

Most Kultury nie zostanie zamknięty. "Przyznajemy się do pewnego błędu"

Most Kultury nie zostanie zamknięty. "Przyznajemy się do pewnego błędu" 0 1

Nie ma zagrożenia dla działalności Mostu Kultury – zapewnia dyrektor miejskiej instytucji, która odpowiada za to miejsce i bije się w piersi za zbyt wysoki pawilon obwieszony reklamami. – Przyznajemy się do pewnego błędu – mówi szef CK.

Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm. Pszczoły w niebezpieczeństwie?

Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm. Pszczoły w niebezpieczeństwie? 0 2

Minister rolnictwa zgodził się na stosowanie neonikotynoidów w uprawach rzepaku. Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm, a pszczelarze studzą emocje.

Opole Lubelskie: Osadzeni z zakładu karnego w przedszkolu

Opole Lubelskie: Osadzeni z zakładu karnego w przedszkolu 0 3

Miasto remontuje przedszkole. Firma, które realizuje to zadanie zatrudnia więźniów. Prace remontowe w pomieszczeniach przeznaczonych dla maluchów są kolejnym przykładem resocjalizacji osadzonych w miejscowym zakładzie karnym przy współpracy z ratuszem.

Pieniądze na szkolne wyprawki wypłacą już w sierpniu. Jest jeden warunek

Pieniądze na szkolne wyprawki wypłacą już w sierpniu. Jest jeden warunek 2 1

Już w sierpniu wypłacane mają być pierwsze 300 zł dodatku na każde uczące się dziecko. Ale otrzymają je osoby, które wnioski o wypłatę złożyły w lipcu.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 7 11

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 30 4

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.