Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 stycznia 2014 r.
8:15
Edytuj ten wpis

Wybory do Europarlamentu. Kto dostanie jedynkę na listach w Lublinie? (sonda)

89 51 A A

Wybory do europarlamentu już 25 maja. Partie szykują się do ogłoszenia list kandydatów - pierwsze oficjalne nazwiska poznamy już w ten weekend Pewność siebie panuje w szeregach Prawa i Sprawiedliwości. "Jedynka na liście PiS niemal gwarantuje miejsce w Parlamencie Europejskim.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Chętnych nie brakuje, ale zależy nam, żeby listę otwierała osoba związana z regionem i partią - mówi Krzysztof Michałkiewicz, szef PiS w regionie. Być może będzie to eurodeputowany dwóch ostatnich kadencji Mirosław Piotrowski, profesor KUL. Bo choć nie jest członkiem partii Jarosława Kaczyńskiego, to ma mocne poparcie w kręgach związanych z Radiem Maryja. Nieoficjalnie mówi się także o tym, że z lubelskiej listy mieliby startować "spadochroniarze”. Tu najczęściej pada nazwisko Anny Fotygi, byłej minister spraw zagranicznych w rządzie PiS. - O kształcie list zadecyduje ostatecznie prezes partii - zastrzega Michałkiewicz. Prawdopodobnie w najbliższy poniedziałek dowiemy się, kogo w wyborach wystawi Platforma Obywatelska. - Zajmiemy się tym na spotkaniu władz regionalnych. Decyzję w sprawie liderów podejmie zarząd krajowy, my mamy przygotować listę dziesięciu nazwisk w kolejności alfabetycznej - mówi Mariusz Grad, wiceprzewodniczący regionalnych struktur PO. W kuluarach mówi się o tym, że o mandaty mieliby starać się m. in. minister skarbu państwa Włodzimierz Karpiński, posłanka Joanna Mucha, wicemarszałek województwa lubelskiego Krzysztof Grabczuk. - Na 95 procent wykluczam start w tych wyborach. Chcę działać tutaj, uważam, że jest tu jeszcze sporo do zrobienia - mówiła nam w grudniu posłanka Mucha. Jedynką na liście PSL będzie prawdopodobnie aktualny europoseł Arkadiusz Bratkowski. - W Warszawie zapadła decyzja, żeby w tych okręgach, w których mamy eurodeputowanych, zajęli oni pierwsze miejsca. Mamy bogaty wybór, bo możemy wystawić dziesięciu kandydatów, a na swojej liście mam 15 mocnych nazwisk - mówi lider PSL w regionie, marszałek Krzysztof Hetman. Czy sam znajduje się na tej liście? - To chyba oczywiste, że jako szef lokalnych struktur partii jestem brany pod uwagę. Nie zastanawiałem się nad tym jeszcze, ale na pewno nie boję się startu w tych wyborach - dodaje.
W ten weekend możemy poznać kandydatów Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Decyzje mają zapaść na radzie krajowej. Nieoficjalnie mówiło się o kandydaturze Izabelli Sierakowskiej, jednak - jak powiedział nam jeden z działaczy - nie było rozmów w tej sprawie. W kontekście eurowyborów pada też nazwisko szefa wojewódzkich struktur SLD, posła Jacka Czerniaka. - Jeśli taka decyzja zapadnie na szczeblu krajowym, to się jej podporządkuję - mówi Czerniak. 8 lutego swoje "jedynki” ma ogłosić Twój Ruch. Wiadomo, że listę w okręgu lubelskim otworzy kobieta. - Po ogłoszeniu nazwisk liderów w Warszawie, w kolejnym tygodniu przedstawimy kandydatów w naszym okręgu. Myślę, że skład osobowy naszej listy będzie dużym zaskoczeniem. Będą to osoby merytoryczne i związane z naszym regionem - mówi poseł TR Michał Kabaciński. Ta ostatnia deklaracja nie wyklucza np. kandydatury Wandy Nowickiej. Wicemarszałkini Sejmu urodziła się w Lublinie. Swoich kandydatów nie ma jeszcze Solidarna Polska. - Jesteśmy w trakcie podejmowania decyzji - mówi poseł Jarosław Żaczek, szef SP w woj. lubelskim.

Komentarze 51

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Robert / 18 kwietnia 2014 o 11:47
0

A Ruch Narodowy? Dziennikarze powinni być bezstronni a widzimy na załączonym obrazku jak to na prawdę wygląda. Manipulacja po całości.
Wyłączcie TV i otwórzcie oczy.

Avatar
Zakochany / 28 marca 2014 o 19:37
0

Żygać mi się chce jak patrzę na te mordy. Po za panią Muchą oczywiście :)

Avatar
poznaniak z lb / 10 lutego 2014 o 19:56
0

Patriota lokalny mówi wszyscy  idziemy ,kto morze bez zazdrości , Tylko nie Spadochroniarze i Twój-Ruch -Jakim prawem macie głosować na człowieka ,który nie płaci podatku w kraju tylko za granica ???Luksemburg .Jakim prawem macie głosować na człowieka z regionu bogatego ,a nie regionu najbiedniejszego tak podają w tv Lublin i Główny Urząd Statystyczny -dajcie tym ludziom zarobić [wybrać swojego mówi poseł Kłoptek z PSL w regionalnej TV-Bydgoszcz .Dlaczego partia PO  i Twój -Ruch traktują    wyborców jak idiotów i[ proponują,  namawia ] bogatemu dać emeryturę .Lubliniacy proszę gremialnie iść na wybory i głosować choćby na p.Czerniaka czy PSL  czy PIS.Jesteście biedni bo niszczycie swoich mieszkańców wyborców

Patriota lokalny mówi wszyscy  idziemy ,kto morze bez zazdrości , Tylko nie Spadochroniarze i Twój-Ruch -Jakim prawem macie głosować na człowieka ,który nie płaci podatku w kraju tylko za granica ???Luksemburg .Jakim prawem macie głosować na człowieka z regionu bogatego ,a nie regionu najbiedniejszego tak podają w tv Lublin i Główny Urząd Statystyczny -dajcie tym ludziom zarobić [wybrać swojego mówi poseł Kłoptek z PSL w regionalnej TV-Bydgoszcz .Dlaczego partia PO  i Twój -Ruch traktują    wyborców jak idiotów i[ prop... rozwiń

Avatar
poznaniak z lb / 10 lutego 2014 o 19:54
0
Patriota lokalny mówi wszyscy  idziemy ,kto morze bez zazdrości , Tylko nie Spadochroniarze i Twój-Ruch -Jakim prawem macie głosować na człowieka ,który nie płaci podatku w kraju tylko za granica ???Luksemburg .Jakim prawem macie głosować na człowieka z regionu bogatego ,a nie regionu najbiedniejszego tak podają w tv Lublin i Główny Urząd Statystyczny -dajcie tym ludziom zarobić [wybrać swojego mówi poseł Kłoptek z PSL w regionalnej TV-Bydgoszcz .Dlaczego partia PO  i Twój -Ruch traktują    wyborców jak idiotów i[ proponują,  namawia ] bogatemu dać emeryturę .Lubliniacy proszę gremialnie iść na wybory i głosować choćby na p.Czerniaka czy PSL  czy PIS.Jesteście biedni bo niszczycie swoich mieszkańców wyborców
Patriota lokalny mówi wszyscy  idziemy ,kto morze bez zazdrości , Tylko nie Spadochroniarze i Twój-Ruch -Jakim prawem macie głosować na człowieka ,który nie płaci podatku w kraju tylko za granica ???Luksemburg .Jakim prawem macie głosować na człowieka z regionu bogatego ,a nie regionu najbiedniejszego tak podają w tv Lublin i Główny Urząd Statystyczny -dajcie tym ludziom zarobić [wybrać swojego mówi poseł Kłoptek z PSL w regionalnej TV-Bydgoszcz .Dlaczego partia PO  i Twój -Ruch traktują    wyborców jak id... rozwiń
Avatar
okularnik / 29 stycznia 2014 o 16:38
0

Co to za dziwne dywagacje! Lubelskie "jedynki" otwierać będą

PO (Mucha Joanna, bo tak jest domówiona z Tusku podczas dymisji z Ministry Sportu).

PiS (Piotrowski Mariusz, bo tak chce o. dr dyrektor Radia Maria Rydzyk Tadeusz)

SLD (Czerniak Jacek, bo jest skuteczny w regionie i Miller lepszego na Lubelszczyźnie nie znajdzie)

PSL (Bratkowski Arkadiusz, bo fartem i dzięki wypadkowi w Smoleńsku został posłem PE tylko na niecały rok)

Ruch Palikota (Nowacka Barbara, bo jest córką Izabeli Jarugi Nowackiej, i palikociarze obiecali jej sukces w bogobojnym i chrześcijańskim województwie lubelskim)..

Reszta to plewy i folklor mniej niż 2% poparcia.

Co to za dziwne dywagacje! Lubelskie "jedynki" otwierać będą

PO (Mucha Joanna, bo tak jest domówiona z Tusku podczas dymisji z Ministry Sportu).

PiS (Piotrowski Mariusz, bo tak chce o. dr dyrektor Radia Maria Rydzyk Tadeusz)

SLD (Czerniak Jacek, bo jest skuteczny w regionie i Miller lepszego na Lubelszczyźnie nie znajdzie)

PSL (Bratkowski Arkadiusz, bo fartem i dzięki wypadkowi w Smoleńsku został posłem PE tylko na niecały rok)

Ruch Palikota (Nowacka Barbara, bo jest córką Izabeli Jarugi Nowackiej, i pa... rozwiń

Avatar
Lubelak / 29 stycznia 2014 o 16:11
0

A dlaczego nie ma Ruchu Narodowego? Jeżeli tworzona jest sonda to wypadałoby uwzględnić wszystkich, tym bardziej, że RN może sporo "namieszać" w przewidywaniach POlitykierów.

Avatar
Lublinianin / 29 stycznia 2014 o 10:12
0

Ja głosuję na Ruch Narodowy. Czemu nie jest wuzględniony w ankiecie?

Avatar
walerian / 28 stycznia 2014 o 20:17
0

kto sie boi ujawnic prawdziwych notowań ruchu Narodowego. W lublinie młodziezówka RN liczy kilka razy wiecej członków niż młoieżówki Tfojego Róhu, PiSuaru, Solidarnej polski, PełO, SLD i PSL razem wzietych.

koniec układu juz w tym roku!

Avatar
Gość / 28 stycznia 2014 o 18:44
0

Wczoraj na wieczór : http://alle.pl/balloteli-zginol

Avatar
radzyniak / 28 stycznia 2014 o 17:56
0

a p Sierakowska już nie używa ? a z SP najlepszy p Szeliga.

Avatar
Robert / 18 kwietnia 2014 o 11:47
0

A Ruch Narodowy? Dziennikarze powinni być bezstronni a widzimy na załączonym obrazku jak to na prawdę wygląda. Manipulacja po całości.
Wyłączcie TV i otwórzcie oczy.

Avatar
Zakochany / 28 marca 2014 o 19:37
0

Żygać mi się chce jak patrzę na te mordy. Po za panią Muchą oczywiście :)

Avatar
poznaniak z lb / 10 lutego 2014 o 19:56
0

Patriota lokalny mówi wszyscy  idziemy ,kto morze bez zazdrości , Tylko nie Spadochroniarze i Twój-Ruch -Jakim prawem macie głosować na człowieka ,który nie płaci podatku w kraju tylko za granica ???Luksemburg .Jakim prawem macie głosować na człowieka z regionu bogatego ,a nie regionu najbiedniejszego tak podają w tv Lublin i Główny Urząd Statystyczny -dajcie tym ludziom zarobić [wybrać swojego mówi poseł Kłoptek z PSL w regionalnej TV-Bydgoszcz .Dlaczego partia PO  i Twój -Ruch traktują    wyborców jak idiotów i[ proponują,  namawia ] bogatemu dać emeryturę .Lubliniacy proszę gremialnie iść na wybory i głosować choćby na p.Czerniaka czy PSL  czy PIS.Jesteście biedni bo niszczycie swoich mieszkańców wyborców

Patriota lokalny mówi wszyscy  idziemy ,kto morze bez zazdrości , Tylko nie Spadochroniarze i Twój-Ruch -Jakim prawem macie głosować na człowieka ,który nie płaci podatku w kraju tylko za granica ???Luksemburg .Jakim prawem macie głosować na człowieka z regionu bogatego ,a nie regionu najbiedniejszego tak podają w tv Lublin i Główny Urząd Statystyczny -dajcie tym ludziom zarobić [wybrać swojego mówi poseł Kłoptek z PSL w regionalnej TV-Bydgoszcz .Dlaczego partia PO  i Twój -Ruch traktują    wyborców jak idiotów i[ prop... rozwiń

Avatar
poznaniak z lb / 10 lutego 2014 o 19:54
0
Patriota lokalny mówi wszyscy  idziemy ,kto morze bez zazdrości , Tylko nie Spadochroniarze i Twój-Ruch -Jakim prawem macie głosować na człowieka ,który nie płaci podatku w kraju tylko za granica ???Luksemburg .Jakim prawem macie głosować na człowieka z regionu bogatego ,a nie regionu najbiedniejszego tak podają w tv Lublin i Główny Urząd Statystyczny -dajcie tym ludziom zarobić [wybrać swojego mówi poseł Kłoptek z PSL w regionalnej TV-Bydgoszcz .Dlaczego partia PO  i Twój -Ruch traktują    wyborców jak idiotów i[ proponują,  namawia ] bogatemu dać emeryturę .Lubliniacy proszę gremialnie iść na wybory i głosować choćby na p.Czerniaka czy PSL  czy PIS.Jesteście biedni bo niszczycie swoich mieszkańców wyborców
Patriota lokalny mówi wszyscy  idziemy ,kto morze bez zazdrości , Tylko nie Spadochroniarze i Twój-Ruch -Jakim prawem macie głosować na człowieka ,który nie płaci podatku w kraju tylko za granica ???Luksemburg .Jakim prawem macie głosować na człowieka z regionu bogatego ,a nie regionu najbiedniejszego tak podają w tv Lublin i Główny Urząd Statystyczny -dajcie tym ludziom zarobić [wybrać swojego mówi poseł Kłoptek z PSL w regionalnej TV-Bydgoszcz .Dlaczego partia PO  i Twój -Ruch traktują    wyborców jak id... rozwiń
Avatar
okularnik / 29 stycznia 2014 o 16:38
0

Co to za dziwne dywagacje! Lubelskie "jedynki" otwierać będą

PO (Mucha Joanna, bo tak jest domówiona z Tusku podczas dymisji z Ministry Sportu).

PiS (Piotrowski Mariusz, bo tak chce o. dr dyrektor Radia Maria Rydzyk Tadeusz)

SLD (Czerniak Jacek, bo jest skuteczny w regionie i Miller lepszego na Lubelszczyźnie nie znajdzie)

PSL (Bratkowski Arkadiusz, bo fartem i dzięki wypadkowi w Smoleńsku został posłem PE tylko na niecały rok)

Ruch Palikota (Nowacka Barbara, bo jest córką Izabeli Jarugi Nowackiej, i palikociarze obiecali jej sukces w bogobojnym i chrześcijańskim województwie lubelskim)..

Reszta to plewy i folklor mniej niż 2% poparcia.

Co to za dziwne dywagacje! Lubelskie "jedynki" otwierać będą

PO (Mucha Joanna, bo tak jest domówiona z Tusku podczas dymisji z Ministry Sportu).

PiS (Piotrowski Mariusz, bo tak chce o. dr dyrektor Radia Maria Rydzyk Tadeusz)

SLD (Czerniak Jacek, bo jest skuteczny w regionie i Miller lepszego na Lubelszczyźnie nie znajdzie)

PSL (Bratkowski Arkadiusz, bo fartem i dzięki wypadkowi w Smoleńsku został posłem PE tylko na niecały rok)

Ruch Palikota (Nowacka Barbara, bo jest córką Izabeli Jarugi Nowackiej, i pa... rozwiń

Avatar
Lubelak / 29 stycznia 2014 o 16:11
0

A dlaczego nie ma Ruchu Narodowego? Jeżeli tworzona jest sonda to wypadałoby uwzględnić wszystkich, tym bardziej, że RN może sporo "namieszać" w przewidywaniach POlitykierów.

Avatar
Lublinianin / 29 stycznia 2014 o 10:12
0

Ja głosuję na Ruch Narodowy. Czemu nie jest wuzględniony w ankiecie?

Avatar
walerian / 28 stycznia 2014 o 20:17
0

kto sie boi ujawnic prawdziwych notowań ruchu Narodowego. W lublinie młodziezówka RN liczy kilka razy wiecej członków niż młoieżówki Tfojego Róhu, PiSuaru, Solidarnej polski, PełO, SLD i PSL razem wzietych.

koniec układu juz w tym roku!

Avatar
Gość / 28 stycznia 2014 o 18:44
0

Wczoraj na wieczór : http://alle.pl/balloteli-zginol

Avatar
radzyniak / 28 stycznia 2014 o 17:56
0

a p Sierakowska już nie używa ? a z SP najlepszy p Szeliga.

Zobacz wszystkie komentarze 51

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 2

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 3 2

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 1 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 10 7

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 6

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce
wizualizacje
galeria

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce 12 3

43 apartamenty, parking podziemny, lokale usługowe i przede wszystkim przepiękny widok z okien – tak najkrócej opisać można „Apartamenty Bazyliańska 1”. Inwestycja na Zielonym Rynku otrzymała już pozytywną opinię służb konserwatorskich

Rozbiórka starej altany ogrodowej - co zrobić z odpadami?

Rozbiórka starej altany ogrodowej - co zrobić z odpadami? 0 0

Rodzinne ogródki działkowe są charakterystycznym elementem miejskiej przestrzeni w Polsce. Przez kilka dekad korzystali z nich pracownicy dużych zakładów oraz lokatorzy spółdzielni mieszkaniowych. W ogrodach uprawiano warzywa i owoce dla swoich rodzin, gdy sklepowe półki były puste. Obecnie coraz więcej ogrodów jest użytkowanych przez młodych ludzi, którzy stawiają nową, typowo rekreacyjną architekturę ogrodową. Co zrobić z odpadami z rozbiórki altany?

Ks. Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu. Specjalista od crowdfundingu i fundraisingu
Magazyn
galeria

Ks. Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu. Specjalista od crowdfundingu i fundraisingu 0 0

Dziś rocznica urodzin księdza Ignacego Kłopotowskiego. Był związany z Lublinem ponad 20 lat. Pomagał wykluczonym. Mając ich sporo pod opieką, był specjalistą crowdfundingu i nie był mu obcy fundraising. Z konieczności propagował i stosował idee zero waste. Twórca konsorcjum wydawniczego, publicysta wykorzystujący mechanizmy marketingu i public relations. Co w tym niezwykłego? Błogosławiony ksiądz Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu.

Turniej Purpurowej Róży

Turniej Purpurowej Róży 0 0

Waleczni wojownicy z Magicznych Ogrodów ogłaszają turniej, który ma rozstrzygnąć, która armia jest najsprawniejsza! Czy to zaszczytne miano przypadnie wojownikom dowodzonym przez Thoroda Raptora, czy może Bestiom Araga?

IV NightSkating Lublin 2018: Rolkarze dla zwierząt
21 lipca 2018, 20:00

IV NightSkating Lublin 2018: Rolkarze dla zwierząt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Fani rolek i wrotek ponownie wyjadą w nocy na ulice miasta. Kolejną edycję NightSkating Lublin zaplanowano na sobotę. Tym razem przejażdżka będzie połączona z akcją charytatywną.

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka
22 lipca 2018, 12:00

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka 1 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 22 lipca o godz. 12 w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) odbędzie się turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski 2018 w grze planszowej Neuroshima Hex. Chętni mogą zapisywać się do udziału od godz. 11.30 na miejscu.

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście 38 4

Milionowym klientem pochwalił się dzisiaj kompleks pływacki Aqua Lublin przy Al. Zygmuntowskich. Pani Anna, która miała to szczęście, dostała rodzinny karnet do Aqua Lublin.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!