Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

31 sierpnia 2010 r.
18:54
Edytuj ten wpis

Wybory na prezydenta Lublina. Kandydaci: Żuk, Gryz, Sierakowska

0 42 A A

Dzisiaj Platforma Obywatelska oficjalnie przedstawiła Krzysztofa Żuka jako swojego kandydata na prezydenta Lublina. A kandydujący z SLD Jerzy Gryz zaprezentował swój program.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Moja wygrana w pierwszej turze wyborów jest realna – ocenia Krzysztof Żuk, aktualny wiceprezydent Lublina. – Chcę postawić na rozwój miasta w sferze akademickiej, wykorzystać potencjał naukowy, postawić na innowacyjność.

Jego zdaniem, prezydent powinien wspierać aktywność mieszkańców dzielnic. – Lublinianie chcą realizować różne działania i należy im dać do tego narzędzia – podkreślił. Jednak dokładny program Krzysztof Żuk ma zaprezentować w przyszłym tygodniu. Wtedy także ruszy kampania wyborcza PO.

Według posła Janusza Palikota, kandydat Platformy nie da szans konkurentom z innych partii. Po jego wygranej w Urzędzie Miasta mogą nastąpić duże zmiany. – Razem z odejściem Adama Wasilewskiego z Ratusza odejdą też jego zastępcy. To oczywista praktyka – mówi Palikot.

Swój program wyborczy zaprezentował Jerzy Gryz, kandydat SLD. – Lublin wymaga sprawnego zarządzania – stwierdził na konferencji prasowej Gryz. I wyliczył co zrobi, jeśli zostanie prezydentem.

– Moją pierwszą decyzją będzie przekazanie miejskich nieużytków na osiedlowe, darmowe parkingi – zapewnił. Chce bezinwestycyjnie rozwiązać problemy komunikacyjne miasta, wprowadzając m.in. ulice jednokierunkowe oraz zwiększyć ilość miejsc parkingowych. Jest za budową tunelu pod al. Racławickimi (za pieniądze z zewnątrz). Stawia przy tym na inwestorów z krajów związanych kulturowo i historycznie z Lublinem: z Ukrainy, Rosji, Izraela, krajów islamskich.

Sojusz pracuje nad szczegółowym programem Gryza oraz nad propozycjami dla poszczególnych dzielnic. Wśród pomysłów jest rozbudowa komisariatu przy ul. Walecznych oraz budowa takiego obiektu na Czubach.

Przypomnijmy, że Socjaldemokrację Polską w nadchodzących wyborach na prezydenta miasta ma reprezentować posłanka Izabela Sierakowska.

W tym tygodniu dwóch kandydatów, z których jeden stanie do wyścigu o fotel prezydenta Lublina, ma też zaprezentować Prawo i Sprawiedliwość. Najprawdopodobniej będą to przewodniczący Rady Miasta Piotr Kowalczyk oraz radny Zbigniew Targoński.

Wybory radnych oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów odbędą się najprawdopodobniej w listopadzie.

Komentarze 42

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
antykomuch / 12 września 2010 o 19:07
0
[color="#FF0000"][size="5"]Chyba tylko dla tych z psychiatryka lub z czerwoną legitymacja z pokolenia Stalina!
Oj głupi i naiwny Polaku.Nigdy nie będzie w tym państwie "normalnie".
[/size][/color]
Avatar
Ad_n / 11 września 2010 o 22:57
0
Głosujmy na Sierakowską! Ona jest póki co najbardziej sensowną kandydatką
Avatar
tez tak zagłosuję / 10 września 2010 o 11:49
0
[quote name='przypominalski' date='09 wrzesień 2010 - 21:57 ' timestamp='1284062277' post='344521']
Ja nie POprę żadnego politycznego gamonia chciwego na kasę i karierę.
Jeżeli nie będzie bezpartyjnego (ostatecznie może być np.Fijałka)oddam głos nieważny.

Żuk jako Minister Skarbu nie zrobił absolutnie nic,aby w Lublinie powstały biurowce (dwa tys. miejsc pracy) Polskiej Grupy Energetycznej.Dzięki PO statut tej firmy z Lublina został zmieniony na Warszawę za kadencji obecnego rządu i pracy Żuka w ministerstwie.O cukrowni nie wspomnę.Światłowody z Lublina (Optotrakt) zaraz po prywatyzacji i sprzedaniu Amerykanom zostały zamknięte-po co im konkurencja!

Sierakowska (SdPl-wcześniej SLD) przez 20 lat (pięć kadencji w Sejmie) jako poseł dla Lublina nie zrobiła absolutnie nic.

Kowalczyk (PIS) /jeżeli będzie startował/ zablokował inwestycje Echo na Górkach Czechowskich.

Gryz z SLD i pozostali kandydaci na prezydenta nie liczą się wcale w tych wyborach...

[color="#FF0000"][size="5"]ŻADNYCH POLITYKIERÓW I KOMUCHÓW[/size][/color]

W związku z powyższym pozostaje tylko Fijałka,chyba,że pojawi się inny bezpartyjny i nie skażony politycznymi układami kandydat-gospodarz,którego potrzebuje miasto.Kolejny polityk to ponowne ciepłe posadki dla partyjnych znajomków jak teraz np.Zarząd Transportu Miejskiego-możecie sprawdzić sami (albo z PO,albo z rodziny urzędnika,albo znajomy polityka).
[/quote]

[color="#FF0000"][size="5"]FIJAŁKA I WOJCIECHOWSKI TEZ W OSTATECZNOSCI.CHCEMY KANDYDATA NIEZAZELNEGO,NIE PARTYJNEGO,Z NIKIM POLITYCZNIE NIE ZWIĄZANEGO,UCZCIWEGO I GOSPODARNEGO,TAK,ABY NIKT Z NACZELNIKÓW PARTYJNYCH NA NIEGO NIE NACISKAŁ I NIE MANIPULOWAŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size][/color]
[quote name='przypominalski' date='09 wrzesień 2010 - 21:57 ' timestamp='1284062277' post='344521']
Ja nie POprę żadnego politycznego gamonia chciwego na kasę i karierę.
Jeżeli nie będzie bezpartyjnego (ostatecznie może być np.Fijałka)oddam głos nieważny.

Żuk jako Minister Skarbu nie zrobił absolutnie nic,aby w Lublinie powstały biurowce (dwa tys. miejsc pracy) Polskiej Grupy Energetycznej.Dzięki PO statut tej firmy z Lublina został zmieniony na Warszawę za kadencji obecnego rządu i pr... rozwiń
Avatar
tez tak zagłosuję / 10 września 2010 o 11:40
0
ŻADNYCH POLITYKÓW Z ZADNEJ PARTII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JAK ZAGŁOSUJECIE NA PARTYJNEGO,ZNOWU BĘDĄ NOWE STOŁECZKI DLA PARTYJNYCH KOLESI,DRENAZ KASY MIASTA I KOLEJNA LATA BEZNADZIEJNOŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ŻADNYCH POLITYKÓW Z ZADNEJ PARTII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JAK ZAGŁOSUJECIE NA PARTYJNEGO,ZNOWU BĘDĄ NOWE STOŁECZKI DLA PARTYJNYCH KOLESI,DRENAZ KASY MIASTA I KOLEJNA LATA BEZNADZIEJNOŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!&... rozwiń
Avatar
Lubomir / 9 września 2010 o 20:03
0
[quote name='Josef46' date='01 wrzesień 2010 - 07:58 ' timestamp='1283320704' post='339733']
Atualnie jedynym rozwiązaniem dla miasta jest:przewietrzenie magistratu z jednoczesnym odchudzeniem,wprowadzenie oszczędnej i rytmicznej pracy oraz odcięcie niuzasadnionych wypływów pieniędzy z kasy urzędu.Może to zrobić tylko p.I.Sierakowska,bo nie jest związana z układami partyjnymi i nie ma żadnych zobowiązań.Ona sama także nie potrzebuje dofinansowania.Tylko jedynie Ona jest zdolna odciąć "pijawki od kasy"!Na Żuki nie damy się nabrać!
[/quote]
HA ha ha ha Tylko ona jedyna nie jest związana z układami partyjnymi ha ha ha a z ramienia jakiej partii startuje ? co zaćma czy skleroza a może zbyt młody wiek i stąd niewiedza i brak kojarzenia ? I zapamiętaj człowieku ci niby politycy nie dla Twojego czy naszego dobra chcą do magistratu a dla wpływów i dofinansowania się właśnie zbyt mało wiesz więc nie pisz głupot bo ona jest tak samo pazerna na kasę jak cała reszta !Nam zaś potrzebny jest prawdziwy gospodarz który ma pojęcie o swoich decyzjach bo wizja to za mało , potrzebna jest wiedza a ta nauczycielka jakie ma pojęcie więc nawet jeśli wybierzemy osobę kompetentną jeśli taka osoba się zgodzi kandydować to jedno jest pewne że sam niewiele zrobi bo zawsze go wygryzą czy podstawią nogę takie jest parcie na władzę spadochroniarzy , i nieudaczników bo wszystko i tak zależy od Warszawy od Tuska i nie miej złudzeń .
[quote name='Josef46' date='01 wrzesień 2010 - 07:58 ' timestamp='1283320704' post='339733']
Atualnie jedynym rozwiązaniem dla miasta jest:przewietrzenie magistratu z jednoczesnym odchudzeniem,wprowadzenie oszczędnej i rytmicznej pracy oraz odcięcie niuzasadnionych wypływów pieniędzy z kasy urzędu.Może to zrobić tylko p.I.Sierakowska,bo nie jest związana z układami partyjnymi i nie ma żadnych zobowiązań.Ona sama także nie potrzebuje dofinansowania.Tylko jedynie Ona jest zdolna odciąć "pijawki od kas... rozwiń
Avatar
Jak / 9 września 2010 o 16:24
0
[quote name='maj' date='01 wrzesień 2010 - 00:44 ' timestamp='1283294652' post='339702']
akurat lubelski POmyleńcze nie jestem z Lublina ,chciałem wejść na stronę Dziennika ,Mozilla zaś sama dodała wschodni i tak się tu przez przypadek znalazłem ,nie znam więc lokalnych kandydatów i nic mi te nazwiska z żadnej opcji nie mówią ani ich opisywana historia/e ,o ile w ogóle jest prawdziwa .Dlatego nie będę się w tej sprawie wypowiadać .Dla mnie zasada jest prosta ,każdy byle nie złodzieje z PO .Na waszym miejscu martwcie się raczej co zrobi ConDonek z lokalnym baronem Palikotem ,jak długo jeszcze będzie mu potrzebny do brudnej roboty .Dla kogo wtedy będziecie spamować ,gdy zmuszeni zostaniecie do opowiedzenia się po którejś ze stron .Czy ojciec Dyrektor Michnik i jego koncern medialny rozsądzi ten spór.
[/quote]
RACJA człowieka który mimo że nie zna lokalnych rozgrywek potrafi MYŚLEĆ w szerszej perspektywie jak lokalne utarczki !
[quote name='maj' date='01 wrzesień 2010 - 00:44 ' timestamp='1283294652' post='339702']
akurat lubelski POmyleńcze nie jestem z Lublina ,chciałem wejść na stronę Dziennika ,Mozilla zaś sama dodała wschodni i tak się tu przez przypadek znalazłem ,nie znam więc lokalnych kandydatów i nic mi te nazwiska z żadnej opcji nie mówią ani ich opisywana historia/e ,o ile w ogóle jest prawdziwa .Dlatego nie będę się w tej sprawie wypowiadać .Dla mnie zasada jest prosta ,każdy byle nie złodzieje z PO .Na waszym mi... rozwiń
Avatar
Widzący / 9 września 2010 o 16:15
0
[quote name='duzo wiedzący' date='31 sierpień 2010 - 19:40 ' timestamp='1283276404' post='339589']
lubelskie PiSiory wymieniają kilku swoich kandydatów i kombinuja kogo wystać w wyborach a ich prezes z Warszawki juz dawno podjął decyzję, ze kandydata wskaze Ojciec Dyrektor
[/quote]
Ty nie pisz tu PiS-iory bo to jest bez znaczenia kto kogo wskaże kto co kombinuje bo kombinują wszyscy aby wryć się na ciepłą posadkę ja natomiast wiem że z pustego i Salomon nie naleje a mądry to był żyd jednak i on nie dał rady ! Tu są inne problemy wiadomo że jest takie bagno i to nie partie a ludzie którzy walczą o stołki są temu winni i nic i nikt po za tym więc ktokolwiek by to nie był i tak gówno z tego wyjdzie pomyśl i nie bierz się za politykę szkoda Twojego czasu bo jak się pouczysz to jutro dostaniesz piątkę a tak może być pała i jeżeli do tej pory tego nie zrozumiałeś to już nie zrozumiesz !Pozdrawiam .
[quote name='duzo wiedzący' date='31 sierpień 2010 - 19:40 ' timestamp='1283276404' post='339589']
lubelskie PiSiory wymieniają kilku swoich kandydatów i kombinuja kogo wystać w wyborach a ich prezes z Warszawki juz dawno podjął decyzję, ze kandydata wskaze Ojciec Dyrektor
[/quote]
Ty nie pisz tu PiS-iory bo to jest bez znaczenia kto kogo wskaże kto co kombinuje bo kombinują wszyscy aby wryć się na ciepłą posadkę ja natomiast wiem że z pustego i Salomon nie naleje a mądry to był żyd jednak ... rozwiń
Avatar
teresa / 2 września 2010 o 21:01
0
[quote name='bwpo' date='01 wrzesień 2010 - 23:03 ' timestamp='1283374989' post='340172']
Zgadzam się. Tak, jak PO oddało województwo PSLowi. Pozdrawiam.
[/quote]
Avatar
dapo3 / 2 września 2010 o 12:29
0
[quote name='2w2w2w' date='31 sierpień 2010 - 21:25 ' timestamp='1283282748' post='339648']
W podsumowaniu raportu (1998-2002) wynika że na 13 z 29 wizyt Prezydenta Pruszkowskiego podatnik musiał wyłożyć aż 23 tysiące złoty. I tak prezydent Andrzej Pruszkowski podczas 4-letniej kadencji odbył 29 wizyt, w sumie, 168 dni przebywał za granicą; wiceprezydenci: Zbigniew Wojciechowski ? 33 wizyty, 119 dni za granicą; Wiesław Perdeus ? 10 wizyt, 49 dni zagranicą; Janusz Mazurek ? 9 wizyt, 53 dni za granicą; członkowie zarządu: Zbigniew Bagiński ? 20 wizyt, 71 dni zagranicą; Zbigniew Targoński ? 3 wizyty, 13 dni za granicą; Tomasz Białopiotrowicz - 5wizyt, 28 dni za granicą.
[/quote]
Zapomniałeś tylko dodać, że Prezydent Pruszkowski był wiceprezesem Związku Miast Polskich d/zagranicznych, wiceprezydentem Rady Gmin i Regionów Europy, członkiem Rady Światowej UCLG (takiego ONZ samorządów)wybranym do jej Biura Wykonawczego, reprezentował Polskę w Komitecie Regionów UE itd. Ja myślę,że nie ma się czego wstydzić, chyba odwrotnie...
[quote name='2w2w2w' date='31 sierpień 2010 - 21:25 ' timestamp='1283282748' post='339648']
W podsumowaniu raportu (1998-2002) wynika że na 13 z 29 wizyt Prezydenta Pruszkowskiego podatnik musiał wyłożyć aż 23 tysiące złoty. I tak prezydent Andrzej Pruszkowski podczas 4-letniej kadencji odbył 29 wizyt, w sumie, 168 dni przebywał za granicą; wiceprezydenci: Zbigniew Wojciechowski ? 33 wizyty, 119 dni za granicą; Wiesław Perdeus ? 10 wizyt, 49 dni zagranicą; Janusz Mazurek ? 9 wizyt, 53 dni za granicą; czł... rozwiń
Avatar
bwpo / 1 września 2010 o 23:03
0
[quote name='duzo wiedzący' date='01 wrzesień 2010 - 22:38 ' timestamp='1283373529' post='340158']
żaden z nich. JarKacz będzie musiał cos o. Rydzykowi odpalić za ogólnopolskie poparcie. Tą ceną jest Lublin
[/quote]
Zgadzam się. Tak, jak PO oddało województwo PSLowi. Pozdrawiam.
Avatar
antykomuch / 12 września 2010 o 19:07
0
[color="#FF0000"][size="5"]Chyba tylko dla tych z psychiatryka lub z czerwoną legitymacja z pokolenia Stalina!
Oj głupi i naiwny Polaku.Nigdy nie będzie w tym państwie "normalnie".
[/size][/color]
Avatar
Ad_n / 11 września 2010 o 22:57
0
Głosujmy na Sierakowską! Ona jest póki co najbardziej sensowną kandydatką
Avatar
tez tak zagłosuję / 10 września 2010 o 11:49
0
[quote name='przypominalski' date='09 wrzesień 2010 - 21:57 ' timestamp='1284062277' post='344521']
Ja nie POprę żadnego politycznego gamonia chciwego na kasę i karierę.
Jeżeli nie będzie bezpartyjnego (ostatecznie może być np.Fijałka)oddam głos nieważny.

Żuk jako Minister Skarbu nie zrobił absolutnie nic,aby w Lublinie powstały biurowce (dwa tys. miejsc pracy) Polskiej Grupy Energetycznej.Dzięki PO statut tej firmy z Lublina został zmieniony na Warszawę za kadencji obecnego rządu i pracy Żuka w ministerstwie.O cukrowni nie wspomnę.Światłowody z Lublina (Optotrakt) zaraz po prywatyzacji i sprzedaniu Amerykanom zostały zamknięte-po co im konkurencja!

Sierakowska (SdPl-wcześniej SLD) przez 20 lat (pięć kadencji w Sejmie) jako poseł dla Lublina nie zrobiła absolutnie nic.

Kowalczyk (PIS) /jeżeli będzie startował/ zablokował inwestycje Echo na Górkach Czechowskich.

Gryz z SLD i pozostali kandydaci na prezydenta nie liczą się wcale w tych wyborach...

[color="#FF0000"][size="5"]ŻADNYCH POLITYKIERÓW I KOMUCHÓW[/size][/color]

W związku z powyższym pozostaje tylko Fijałka,chyba,że pojawi się inny bezpartyjny i nie skażony politycznymi układami kandydat-gospodarz,którego potrzebuje miasto.Kolejny polityk to ponowne ciepłe posadki dla partyjnych znajomków jak teraz np.Zarząd Transportu Miejskiego-możecie sprawdzić sami (albo z PO,albo z rodziny urzędnika,albo znajomy polityka).
[/quote]

[color="#FF0000"][size="5"]FIJAŁKA I WOJCIECHOWSKI TEZ W OSTATECZNOSCI.CHCEMY KANDYDATA NIEZAZELNEGO,NIE PARTYJNEGO,Z NIKIM POLITYCZNIE NIE ZWIĄZANEGO,UCZCIWEGO I GOSPODARNEGO,TAK,ABY NIKT Z NACZELNIKÓW PARTYJNYCH NA NIEGO NIE NACISKAŁ I NIE MANIPULOWAŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size][/color]
[quote name='przypominalski' date='09 wrzesień 2010 - 21:57 ' timestamp='1284062277' post='344521']
Ja nie POprę żadnego politycznego gamonia chciwego na kasę i karierę.
Jeżeli nie będzie bezpartyjnego (ostatecznie może być np.Fijałka)oddam głos nieważny.

Żuk jako Minister Skarbu nie zrobił absolutnie nic,aby w Lublinie powstały biurowce (dwa tys. miejsc pracy) Polskiej Grupy Energetycznej.Dzięki PO statut tej firmy z Lublina został zmieniony na Warszawę za kadencji obecnego rządu i pr... rozwiń
Avatar
tez tak zagłosuję / 10 września 2010 o 11:40
0
ŻADNYCH POLITYKÓW Z ZADNEJ PARTII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JAK ZAGŁOSUJECIE NA PARTYJNEGO,ZNOWU BĘDĄ NOWE STOŁECZKI DLA PARTYJNYCH KOLESI,DRENAZ KASY MIASTA I KOLEJNA LATA BEZNADZIEJNOŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ŻADNYCH POLITYKÓW Z ZADNEJ PARTII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JAK ZAGŁOSUJECIE NA PARTYJNEGO,ZNOWU BĘDĄ NOWE STOŁECZKI DLA PARTYJNYCH KOLESI,DRENAZ KASY MIASTA I KOLEJNA LATA BEZNADZIEJNOŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!&... rozwiń
Avatar
Lubomir / 9 września 2010 o 20:03
0
[quote name='Josef46' date='01 wrzesień 2010 - 07:58 ' timestamp='1283320704' post='339733']
Atualnie jedynym rozwiązaniem dla miasta jest:przewietrzenie magistratu z jednoczesnym odchudzeniem,wprowadzenie oszczędnej i rytmicznej pracy oraz odcięcie niuzasadnionych wypływów pieniędzy z kasy urzędu.Może to zrobić tylko p.I.Sierakowska,bo nie jest związana z układami partyjnymi i nie ma żadnych zobowiązań.Ona sama także nie potrzebuje dofinansowania.Tylko jedynie Ona jest zdolna odciąć "pijawki od kasy"!Na Żuki nie damy się nabrać!
[/quote]
HA ha ha ha Tylko ona jedyna nie jest związana z układami partyjnymi ha ha ha a z ramienia jakiej partii startuje ? co zaćma czy skleroza a może zbyt młody wiek i stąd niewiedza i brak kojarzenia ? I zapamiętaj człowieku ci niby politycy nie dla Twojego czy naszego dobra chcą do magistratu a dla wpływów i dofinansowania się właśnie zbyt mało wiesz więc nie pisz głupot bo ona jest tak samo pazerna na kasę jak cała reszta !Nam zaś potrzebny jest prawdziwy gospodarz który ma pojęcie o swoich decyzjach bo wizja to za mało , potrzebna jest wiedza a ta nauczycielka jakie ma pojęcie więc nawet jeśli wybierzemy osobę kompetentną jeśli taka osoba się zgodzi kandydować to jedno jest pewne że sam niewiele zrobi bo zawsze go wygryzą czy podstawią nogę takie jest parcie na władzę spadochroniarzy , i nieudaczników bo wszystko i tak zależy od Warszawy od Tuska i nie miej złudzeń .
[quote name='Josef46' date='01 wrzesień 2010 - 07:58 ' timestamp='1283320704' post='339733']
Atualnie jedynym rozwiązaniem dla miasta jest:przewietrzenie magistratu z jednoczesnym odchudzeniem,wprowadzenie oszczędnej i rytmicznej pracy oraz odcięcie niuzasadnionych wypływów pieniędzy z kasy urzędu.Może to zrobić tylko p.I.Sierakowska,bo nie jest związana z układami partyjnymi i nie ma żadnych zobowiązań.Ona sama także nie potrzebuje dofinansowania.Tylko jedynie Ona jest zdolna odciąć "pijawki od kas... rozwiń
Avatar
Jak / 9 września 2010 o 16:24
0
[quote name='maj' date='01 wrzesień 2010 - 00:44 ' timestamp='1283294652' post='339702']
akurat lubelski POmyleńcze nie jestem z Lublina ,chciałem wejść na stronę Dziennika ,Mozilla zaś sama dodała wschodni i tak się tu przez przypadek znalazłem ,nie znam więc lokalnych kandydatów i nic mi te nazwiska z żadnej opcji nie mówią ani ich opisywana historia/e ,o ile w ogóle jest prawdziwa .Dlatego nie będę się w tej sprawie wypowiadać .Dla mnie zasada jest prosta ,każdy byle nie złodzieje z PO .Na waszym miejscu martwcie się raczej co zrobi ConDonek z lokalnym baronem Palikotem ,jak długo jeszcze będzie mu potrzebny do brudnej roboty .Dla kogo wtedy będziecie spamować ,gdy zmuszeni zostaniecie do opowiedzenia się po którejś ze stron .Czy ojciec Dyrektor Michnik i jego koncern medialny rozsądzi ten spór.
[/quote]
RACJA człowieka który mimo że nie zna lokalnych rozgrywek potrafi MYŚLEĆ w szerszej perspektywie jak lokalne utarczki !
[quote name='maj' date='01 wrzesień 2010 - 00:44 ' timestamp='1283294652' post='339702']
akurat lubelski POmyleńcze nie jestem z Lublina ,chciałem wejść na stronę Dziennika ,Mozilla zaś sama dodała wschodni i tak się tu przez przypadek znalazłem ,nie znam więc lokalnych kandydatów i nic mi te nazwiska z żadnej opcji nie mówią ani ich opisywana historia/e ,o ile w ogóle jest prawdziwa .Dlatego nie będę się w tej sprawie wypowiadać .Dla mnie zasada jest prosta ,każdy byle nie złodzieje z PO .Na waszym mi... rozwiń
Avatar
Widzący / 9 września 2010 o 16:15
0
[quote name='duzo wiedzący' date='31 sierpień 2010 - 19:40 ' timestamp='1283276404' post='339589']
lubelskie PiSiory wymieniają kilku swoich kandydatów i kombinuja kogo wystać w wyborach a ich prezes z Warszawki juz dawno podjął decyzję, ze kandydata wskaze Ojciec Dyrektor
[/quote]
Ty nie pisz tu PiS-iory bo to jest bez znaczenia kto kogo wskaże kto co kombinuje bo kombinują wszyscy aby wryć się na ciepłą posadkę ja natomiast wiem że z pustego i Salomon nie naleje a mądry to był żyd jednak i on nie dał rady ! Tu są inne problemy wiadomo że jest takie bagno i to nie partie a ludzie którzy walczą o stołki są temu winni i nic i nikt po za tym więc ktokolwiek by to nie był i tak gówno z tego wyjdzie pomyśl i nie bierz się za politykę szkoda Twojego czasu bo jak się pouczysz to jutro dostaniesz piątkę a tak może być pała i jeżeli do tej pory tego nie zrozumiałeś to już nie zrozumiesz !Pozdrawiam .
[quote name='duzo wiedzący' date='31 sierpień 2010 - 19:40 ' timestamp='1283276404' post='339589']
lubelskie PiSiory wymieniają kilku swoich kandydatów i kombinuja kogo wystać w wyborach a ich prezes z Warszawki juz dawno podjął decyzję, ze kandydata wskaze Ojciec Dyrektor
[/quote]
Ty nie pisz tu PiS-iory bo to jest bez znaczenia kto kogo wskaże kto co kombinuje bo kombinują wszyscy aby wryć się na ciepłą posadkę ja natomiast wiem że z pustego i Salomon nie naleje a mądry to był żyd jednak ... rozwiń
Avatar
teresa / 2 września 2010 o 21:01
0
[quote name='bwpo' date='01 wrzesień 2010 - 23:03 ' timestamp='1283374989' post='340172']
Zgadzam się. Tak, jak PO oddało województwo PSLowi. Pozdrawiam.
[/quote]
Avatar
dapo3 / 2 września 2010 o 12:29
0
[quote name='2w2w2w' date='31 sierpień 2010 - 21:25 ' timestamp='1283282748' post='339648']
W podsumowaniu raportu (1998-2002) wynika że na 13 z 29 wizyt Prezydenta Pruszkowskiego podatnik musiał wyłożyć aż 23 tysiące złoty. I tak prezydent Andrzej Pruszkowski podczas 4-letniej kadencji odbył 29 wizyt, w sumie, 168 dni przebywał za granicą; wiceprezydenci: Zbigniew Wojciechowski ? 33 wizyty, 119 dni za granicą; Wiesław Perdeus ? 10 wizyt, 49 dni zagranicą; Janusz Mazurek ? 9 wizyt, 53 dni za granicą; członkowie zarządu: Zbigniew Bagiński ? 20 wizyt, 71 dni zagranicą; Zbigniew Targoński ? 3 wizyty, 13 dni za granicą; Tomasz Białopiotrowicz - 5wizyt, 28 dni za granicą.
[/quote]
Zapomniałeś tylko dodać, że Prezydent Pruszkowski był wiceprezesem Związku Miast Polskich d/zagranicznych, wiceprezydentem Rady Gmin i Regionów Europy, członkiem Rady Światowej UCLG (takiego ONZ samorządów)wybranym do jej Biura Wykonawczego, reprezentował Polskę w Komitecie Regionów UE itd. Ja myślę,że nie ma się czego wstydzić, chyba odwrotnie...
[quote name='2w2w2w' date='31 sierpień 2010 - 21:25 ' timestamp='1283282748' post='339648']
W podsumowaniu raportu (1998-2002) wynika że na 13 z 29 wizyt Prezydenta Pruszkowskiego podatnik musiał wyłożyć aż 23 tysiące złoty. I tak prezydent Andrzej Pruszkowski podczas 4-letniej kadencji odbył 29 wizyt, w sumie, 168 dni przebywał za granicą; wiceprezydenci: Zbigniew Wojciechowski ? 33 wizyty, 119 dni za granicą; Wiesław Perdeus ? 10 wizyt, 49 dni zagranicą; Janusz Mazurek ? 9 wizyt, 53 dni za granicą; czł... rozwiń
Avatar
bwpo / 1 września 2010 o 23:03
0
[quote name='duzo wiedzący' date='01 wrzesień 2010 - 22:38 ' timestamp='1283373529' post='340158']
żaden z nich. JarKacz będzie musiał cos o. Rydzykowi odpalić za ogólnopolskie poparcie. Tą ceną jest Lublin
[/quote]
Zgadzam się. Tak, jak PO oddało województwo PSLowi. Pozdrawiam.
Zobacz wszystkie komentarze 42

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 3

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 9 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 10

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 0

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 0 0

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 6 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 7 4

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 4 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 26 10

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 7

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce
wizualizacje
galeria

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce 14 3

43 apartamenty, parking podziemny, lokale usługowe i przede wszystkim przepiękny widok z okien – tak najkrócej opisać można „Apartamenty Bazyliańska 1”. Inwestycja na Zielonym Rynku otrzymała już pozytywną opinię służb konserwatorskich

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!