Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 grudnia 2012 r.
9:59
Edytuj ten wpis

Wypadki na al. Witosa. Dwa auta dachowały

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 21 A A
Wypadek na al. Witosa w Lublinie
Wypadek na al. Witosa w Lublinie

W sobotę rano na al. Witosa w Lublinie dachowały dwa samochody.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
pb23 / 29 grudnia 2012 r. o 22:27
0
Tam powinno być: al. Wincentego Witosa. POPRAWIĆ BŁĄD!!!
Avatar
odpowiadam / 29 grudnia 2012 r. o 18:15
0
[quote name='NieKumaty' timestamp='1356790951' post='714490']
"wszystko robiłem prawidłowo" ale "ciut za mocno skręciłem kierownicę"
nie kumam
[/quote]
Czytaj uważnie kolego: napisałem ,,niby", bo musiałem zrobić coś nie tak skoro wpadłem w poślizg. Ale zapewniam Cię, że to nie było jakieś nie wiadomo jakie kontrowanie kierownicy, mocny jej skręt. Nie mam pojęcia do dziś jak to się stało
Avatar
gość / 29 grudnia 2012 r. o 15:59
0
Dzieci neo sobie wrzucają, lekcje odrabiać, do klasówek się uczyć a nie trolujecie fora.
Avatar
as lsw / 29 grudnia 2012 r. o 15:58
0
Szanowny LU!
a ja mam LSW i mozesz mnie pocalowac w pompke milosci! chetnie stane z Toba w konkursie AS bezpiecznej jazdy ktory nie tak dawno wygralem. cos jeszcze?
Avatar
Anka / 29 grudnia 2012 r. o 15:22
0
[quote name='LU' timestamp='1356783025' post='714440']
zakaz wjazdu do Lublina pojazdów o numerach: LSW, LKR, LKS, LLE, LLU, LUB, LCH, LZA, LTM, LOP = zero kolizji i wypadków w naszym mieście:D
[/quote]

i jeszcze zakaz dla 'LU' chłopczyku, wtedy = zero kolizji i wypadków w naszym mieście.
Avatar
NieKumaty / 29 grudnia 2012 r. o 15:22
0
[quote name='acxs' timestamp='1356780826' post='714428']
Jechałem tamtędy dzisiaj ok. godz. 8.45. Jezdnia na całym odcinku była tam czarna, czysta, bez śniegu, pewnie lekko zlodowociała, niedaleko płynie rzeka (są znaki z gwiazdką). To nie kwestia służb tylko wyobrażni i... doświadczenia. Jest zima i nawet tam gdzie jest czysto, szczególnie na zakrętach trzeba jechać dużo wolniej niż np. latem. W tym rejonie miałem przygodę 2 lata temu -wszedłem w zakręt z predkością ok. 70 km/h (dopuszczalną tam), chyba ciut za mocno skręciłem kierownicę, złapałem poślizg i wylądowałem na słupie. Czyli wszystko robiłem niby prawidłowo a miałem wypadek. Podejrzewam że w tych przypadkach było podobnie.Apel zatem, aby jeździć tamtędy wolniej.
[/quote]
"wszystko robiłem prawidłowo" ale "ciut za mocno skręciłem kierownicę"
nie kumam
[quote name='acxs' timestamp='1356780826' post='714428']
Jechałem tamtędy dzisiaj ok. godz. 8.45. Jezdnia na całym odcinku była tam czarna, czysta, bez śniegu, pewnie lekko zlodowociała, niedaleko płynie rzeka (są znaki z gwiazdką). To nie kwestia służb tylko wyobrażni i... doświadczenia. Jest zima i nawet tam gdzie jest czysto, szczególnie na zakrętach trzeba jechać dużo wolniej niż np. latem. W tym rejonie miałem przygodę 2 lata temu -wszedłem w zakręt z predkością ok. 70 km/h (dopuszczalną tam), chyba ciut z... rozwiń
Avatar
POpieramPO / 29 grudnia 2012 r. o 15:20
0
[quote name='kierowca' timestamp='1356775551' post='714390']
służby są, dzisiaj przez 3 godziny jazdy ciągłej po mieście spotkałem cały jeden piękny pług i nawet mu się z tyłu talerz kręcił, szkoda tylko że powietrze sypał na drogi:/
[/quote]

szanowny panie, pieniążki musimy oszczędzać, na gigantyczną pensję nowego prezesa MOSIR.
Wyborcy PO są zadowoleni, bo wiedzą co jest priorytetem obecnej władzy
Avatar
KG / 29 grudnia 2012 r. o 13:52
0
Drogi LU, mieszkam w lublinie, jestem od urodzenia lublinianinem. Mam auto zarejetsrowane na blahcach LKS, gdyz tam mieści sie firma-właściciel auta. Widze ze ty masz bardzo duze komopleksy....
Avatar
LU / 29 grudnia 2012 r. o 13:10
0
zakaz wjazdu do Lublina pojazdów o numerach: LSW, LKR, LKS, LLE, LLU, LUB, LCH, LZA, LTM, LOP = zero kolizji i wypadków w naszym mieście:D
Avatar
jacenty / 29 grudnia 2012 r. o 12:45
0
ta patologia urzędnicza w Lublinie nie robi nic , tyle tych wypadków stłuczek w tym miejscu przy obi gazety piszą o tym co kilka dni i od kilku lat nic się nie zmienia . Mogły by tak z ratusza przynajmniej ze dwie osoby zginać a szybciutko znalazły by się pieniążki na modernizacje i poprawne oznaczenia w tym miejscu. To w europie nie do pomyślenia by takie miejsca miały zdarzenie . Ludzie piszą apelują a oni maja to gdzieś . Pogonić tych nierobów bo do niczego się nie nadają tylko ze stołka na stołek się przesiadają a z Lublina w ciągu kilku lat zrobili wiochę, żadnych inwestycji , pracy a na ulicach dzieci i starcy bo prawie każdy musi się stad ewakuować z braku perspektyw na dalsze życie
ta patologia urzędnicza w Lublinie nie robi nic , tyle tych wypadków stłuczek w tym miejscu przy obi gazety piszą o tym co kilka dni i od kilku lat nic się nie zmienia . Mogły by tak z ratusza przynajmniej ze dwie osoby zginać a szybciutko znalazły by się pieniążki na modernizacje i poprawne oznaczenia w tym miejscu. To w europie nie do pomyślenia by takie miejsca miały zdarzenie . Ludzie piszą apelują a oni maja to gdzieś . Pogonić tych nierobów bo do niczego się nie nadają tylko ze stołka na stołek się przesiadają a z Lublina w ciągu kil... rozwiń
Avatar
pb23 / 29 grudnia 2012 r. o 22:27
0
Tam powinno być: al. Wincentego Witosa. POPRAWIĆ BŁĄD!!!
Avatar
odpowiadam / 29 grudnia 2012 r. o 18:15
0
[quote name='NieKumaty' timestamp='1356790951' post='714490']
"wszystko robiłem prawidłowo" ale "ciut za mocno skręciłem kierownicę"
nie kumam
[/quote]
Czytaj uważnie kolego: napisałem ,,niby", bo musiałem zrobić coś nie tak skoro wpadłem w poślizg. Ale zapewniam Cię, że to nie było jakieś nie wiadomo jakie kontrowanie kierownicy, mocny jej skręt. Nie mam pojęcia do dziś jak to się stało
Avatar
gość / 29 grudnia 2012 r. o 15:59
0
Dzieci neo sobie wrzucają, lekcje odrabiać, do klasówek się uczyć a nie trolujecie fora.
Avatar
as lsw / 29 grudnia 2012 r. o 15:58
0
Szanowny LU!
a ja mam LSW i mozesz mnie pocalowac w pompke milosci! chetnie stane z Toba w konkursie AS bezpiecznej jazdy ktory nie tak dawno wygralem. cos jeszcze?
Avatar
Anka / 29 grudnia 2012 r. o 15:22
0
[quote name='LU' timestamp='1356783025' post='714440']
zakaz wjazdu do Lublina pojazdów o numerach: LSW, LKR, LKS, LLE, LLU, LUB, LCH, LZA, LTM, LOP = zero kolizji i wypadków w naszym mieście:D
[/quote]

i jeszcze zakaz dla 'LU' chłopczyku, wtedy = zero kolizji i wypadków w naszym mieście.
Avatar
NieKumaty / 29 grudnia 2012 r. o 15:22
0
[quote name='acxs' timestamp='1356780826' post='714428']
Jechałem tamtędy dzisiaj ok. godz. 8.45. Jezdnia na całym odcinku była tam czarna, czysta, bez śniegu, pewnie lekko zlodowociała, niedaleko płynie rzeka (są znaki z gwiazdką). To nie kwestia służb tylko wyobrażni i... doświadczenia. Jest zima i nawet tam gdzie jest czysto, szczególnie na zakrętach trzeba jechać dużo wolniej niż np. latem. W tym rejonie miałem przygodę 2 lata temu -wszedłem w zakręt z predkością ok. 70 km/h (dopuszczalną tam), chyba ciut za mocno skręciłem kierownicę, złapałem poślizg i wylądowałem na słupie. Czyli wszystko robiłem niby prawidłowo a miałem wypadek. Podejrzewam że w tych przypadkach było podobnie.Apel zatem, aby jeździć tamtędy wolniej.
[/quote]
"wszystko robiłem prawidłowo" ale "ciut za mocno skręciłem kierownicę"
nie kumam
[quote name='acxs' timestamp='1356780826' post='714428']
Jechałem tamtędy dzisiaj ok. godz. 8.45. Jezdnia na całym odcinku była tam czarna, czysta, bez śniegu, pewnie lekko zlodowociała, niedaleko płynie rzeka (są znaki z gwiazdką). To nie kwestia służb tylko wyobrażni i... doświadczenia. Jest zima i nawet tam gdzie jest czysto, szczególnie na zakrętach trzeba jechać dużo wolniej niż np. latem. W tym rejonie miałem przygodę 2 lata temu -wszedłem w zakręt z predkością ok. 70 km/h (dopuszczalną tam), chyba ciut z... rozwiń
Avatar
POpieramPO / 29 grudnia 2012 r. o 15:20
0
[quote name='kierowca' timestamp='1356775551' post='714390']
służby są, dzisiaj przez 3 godziny jazdy ciągłej po mieście spotkałem cały jeden piękny pług i nawet mu się z tyłu talerz kręcił, szkoda tylko że powietrze sypał na drogi:/
[/quote]

szanowny panie, pieniążki musimy oszczędzać, na gigantyczną pensję nowego prezesa MOSIR.
Wyborcy PO są zadowoleni, bo wiedzą co jest priorytetem obecnej władzy
Avatar
KG / 29 grudnia 2012 r. o 13:52
0
Drogi LU, mieszkam w lublinie, jestem od urodzenia lublinianinem. Mam auto zarejetsrowane na blahcach LKS, gdyz tam mieści sie firma-właściciel auta. Widze ze ty masz bardzo duze komopleksy....
Avatar