Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 grudnia 2012 r.
7:46
Edytuj ten wpis

Wypadki w Lublinie i Borkach. Borsuk wyskoczył na drogę

Autor: Zdjęcie autora red
0 11 A A
Do wypadków doszło w Lublinie i Borkach (Archiwum)
Do wypadków doszło w Lublinie i Borkach (Archiwum)

Do dwóch groźnych wypadków doszło w nocy na ul. Jana Pawła II w Lublinie i w Borkach (pow. radzyński).

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku na ul. Jana Pawła II w Lublinie doszło kilka minut po północy. Informację dostaliśmy od naszej Czytelniczki Barbary. W okolicach skrzyżowania z ul. Roztocze, kierujący jeepem najechał na mercedesa jadącego w tym samym kierunku. Mercedes przejechał przez pas rozdzielający obie jezdnie i zderzył się z oplem jadącym z naprzeciwka. Jak informuje policja, jedna osoba została przewieziona do szpitala.

Tuż po godz. 4 w Borkach (pow. radzyński), na drodze krajowej nr 19, kierująca volkswagenem golfem zderzyła się z borsukiem. Kobieta próbowała jeszcze ominąć zwierzę i zjechała do rowu. Kierująca i dwóch pasażerów z obrażeniami trafili do szpitala.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
obrońca ludzi przed zwierz / 3 grudnia 2012 o 12:15
0
Świetne! I prawdziwe, zwłaszcza to ,że jedynym przytomnym był Richard Nixon. Przecież borsuk usiłował przekroczyc ulicę, ale mu sie nie udało.
Avatar
ankieta / 3 grudnia 2012 o 11:49
0
Dlaczego Borsuk przekroczył ulicę?

PANI PRZEDSZKOLANKA: Żeby przejść na druga stronę.

PLATON: Dla ważniejszego dobra.

ARYSTOTELES: Taka jest natura borsuków, ze przekraczają ulice.

KAROL MARX: To było historycznie nie do uniknięcia.

TIMOTHY LEARY: Ponieważ to była jedyna wycieczka, na która chciał zezwolić Borsukowi rząd.

SADDAM HUSSAJN: To był nie sprowokowany akt rebelii i mamy prawo, zrzucić 50 ton gazu nerwowego na tego Borsuka.

RONALD REAGAN: Zapomniałem.

KAPITAN JAMES T. KIRK: Żeby pójść tam, gdzie jeszcze nigdy żaden Borsuk nie był.

HIPPOKRATES: Wegen eines Uberschusses an Tragheit in ihrer Bauchspeicheldruse.

MARTIN LUTHER KING, JR.: Widzę Świat, w którym wszystkie Borsuki są wolne i mogą przekraczać ulice, nie będąc pytanymi o motywy.

MOJZESZ: I Bóg zstąpił z niebios, i Bóg przemówił do Borsuka: "Masz przekroczyć ulicę!". I Borsuk przekroczył ulicę.

FOX MULDER: Zobaczyliście na własne oczy, że Borsuk przekroczył ulicę. Ile Borsuków przekraczających ulicę musicie jeszcze zobaczyć, zanim w to uwierzycie?

RICHARD M. NIXON: Borsuk nie przekroczył ulicy. Powtarzam, Borsuk NIE przekroczył ulicy.

MACHIAVELLI: Decydujące jest to, że Borsuk przekroczył ulicę. Kogo interesują powody? Przekroczenie ulicy usprawiedliwia wszelkie motywy.

JERRY SEINFELD: Dlaczego ktoś przekracza ulice? Mam na myśli, dlaczego nikomu nie przyjdzie na myśl zapytać: "Co do diabla ten Borsuk w ogóle tam robił?"

FREUD: Fakt, że się w ogóle ta sprawą interesujecie, że Borsuk przekroczył ulicę, ujawnia waszą seksualną niepewność.

OLIVER STONE: Pytaniem nie jest "Dlaczego Borsuk przekroczył ulicę", tylko "Kto przekroczył ulicę w tym samym momencie, kogo przeoczyliśmy w naszej nienawiści, podczas gdy obserwowaliśmy Borsuka"

DARWIN: Borsuki zostały w dłuższym okresie przez naturę tak wybrane, że teraz są genetycznie do tego uwarunkowane, aby przekraczać ulice.

EINSTEIN: Czy to Borsuk przekroczył ulicę, czy też to ulica się przesunęła pod Borsukiem, zależy od waszego punktu odniesienia.

BUDDA: Tym pytaniem ujawniasz twoją własną borsuczą naturę.

ERNEST HEMIGWAY: Aby umrzeć w deszczu.

COLONEL SANDERS: Przeoczyłem jakiegoś?

CLINTON: W żadnym momencie nie byłem z tym Borsukiem sam na sam.

ADOLF HITLER: Aryjskich Borsuków nie powstrzymają drogi wytyczone na mapie świata przez judejską plutokrację.

ERNESTO CHE GUEVARA: Borsuk jest jak rower - kiedy nie jedzie to się przewraca.

BOGUSLAW LINDA: Bo to zły Borsuk był.

NAPOLEON BONAPARTE: Uciekł ... W miłości jest tylko jedno wyjście: ucieczka.

ZARATUSTRA: W górę, wzwyż, aż póki gwiazd własnych nie ujrzy pod swymi pazurami !

STATYSTYCZNY PRZEDSTAWICIEL SPOŁECZEŃSTWA: ch*** go wie.

RZECZNIK PRASOWY POLICJI: Trwają czynności procesowe zmierzające do ustalenia przebiegu zdarzenia. Ze względu na dobro sprawy na obecnym etapie śledztwa nie mogę nic więcej Państwu powiedzieć.

LEIBNITZ: Szuka najlepszego ze światów.

Borsuk: A co to Was do cholery obchodzi ?

Rabin Weiss: Chrześcijanie od wieków każą swoim Borsukom przechodzić przez ulice żeby pognębić nas, Żydów.

W. Jaruzelski: Niestety, stan zdrowia nie pozwala mi zeznawać w tej sprawie.

L. Balcerowicz: Mogę z dumą powiedzieć, że jest wyłączną zasługą kierowanego przeze mnie resortu, a zwłaszcza podjętych ostatnio kroków w zakresie akcyzy na paliwa, że ten Borsuk i wiele innych polskich borsuków może dziś bezpiecznie przekraczać ulice.

F. Nietzsche: To była transformacja Borsuka w Nadborsuka.

Marek Kaminski: Zamierzam jako pierwszy Polak powtórzyć wyczyn Borsuka. W warunkach zimowych, samotnie.

R. Crusoe: Pieprzyć Borsuka, skąd się tu wzięła droga ?!

A. Słomka: Borsuk, Borsuk... Co my mamy na tego Borsuka ?

B. Zdrojewski: Dlatego, że była to jedyna nierozkopana ulica w mieście.

AGNOSTYK : Nie wiem dlaczego Borsuk przeszedł przez jezdnię. Brak mi przesłanek, aby wybrać którąkolwiek z możliwości. Jeżeli prosicie mnie o to, abym wczuł się w sytuację Borsuka i spróbował wyobrazić sobie, jakie motywy by mną powodowały, mogę tylko odpowiedzieć, że każda moja próba wczucia się w Borsuka zakończyłaby się automatycznym niepowodzeniem, gdyż znów brak mi jakichkolwiek doświadczeń z życia Borsuka, na których bazując mógłbym dokonać odpowiednich ekstrapolacji. A czy Borsuk sam wiedział, dlaczego przechodzi przez jezdnię? A jeżeli on sam nie wiedział, czy wtedy nasze pytanie o sens przejścia miałoby jakiś sens ?
Dlaczego Borsuk przekroczył ulicę?

PANI PRZEDSZKOLANKA: Żeby przejść na druga stronę.

PLATON: Dla ważniejszego dobra.

ARYSTOTELES: Taka jest natura borsuków, ze przekraczają ulice.

KAROL MARX: To było historycznie nie do uniknięcia.

TIMOTHY LEARY: Ponieważ to była jedyna wycieczka, na która chciał zezwolić Borsukowi rząd.

SADDAM HUSSAJN: To był nie sprowokowany akt rebelii i mamy prawo, zrzucić 50 ton gazu nerwowego na tego Borsuka.

R... rozwiń
Avatar
kolo / 3 grudnia 2012 o 11:18
0
[quote name='paulina' timestamp='1354525060' post='704056']
prosze o kontakt osoby poszkodowane byc moze bede mnogla pomoc w kwestii finansowej 791-31-32-33
[/quote]taa ściągnie pieniądze z OC borsuka.
Avatar
paulina / 3 grudnia 2012 o 09:57
0
prosze o kontakt osoby poszkodowane byc moze bede mnogla pomoc w kwestii finansowej 791-31-32-33
Avatar
Bobo / 2 grudnia 2012 o 21:17
0
Boruk nie doznał poważnych urazów fizycznych, jednak gorzej z jego psychiką - tekst wyraźnie informuje że kierowca i 2 pasażerów z obrażeniami trafili do szpitala. Obrazili się na borsuczka biednego ;((((((
Avatar
dziki / 2 grudnia 2012 o 17:36
0
Zamknijta mordy chamy je***e. Co kogo obchodzi borsuk jak są ofiary w ludziach.Powagi trochę .Dziś w pobliżu Łomży 5 osób zabitych bo też jakieś gówno wyskoczyło na szosę. deb***e zamknijta mordy bo zrobie z wami porzadek i to w trymiga.
Avatar
-semen- / 2 grudnia 2012 o 16:24
0
Najpierw się z nim zderzyła, później próbowała go jeszcze ominąć? A może to był pancerny borsuk? Wyłonił się z gęstej mgły, był nafaszerowany magnesem, bo wcześniej się go nażarł, zrobił swoje i uszedł w nieznane czerwony zakrwawiony. Ja bym to zbadał.
Avatar
borsukowa / 2 grudnia 2012 o 12:11
0
tak to jest jak borsuki chodzą bez odblasków w nocy
Avatar
Tępe_dzidy / 2 grudnia 2012 o 10:58
0
Nie żyje, ale jego mózg idzie na przeszczep dla was;)
Avatar
see / 2 grudnia 2012 o 09:53
0
Borsuk przeżył zderzenie? Trafił na leczenie komórkami macierzystymi do Centrum Małych Zwierząt na Stefczyka???!!! Jesteśmy bardzo ciekawi co z borsukiem, bardzo martwimy się o niego!
Avatar
obrońca ludzi przed zwierz / 3 grudnia 2012 o 12:15
0
Świetne! I prawdziwe, zwłaszcza to ,że jedynym przytomnym był Richard Nixon. Przecież borsuk usiłował przekroczyc ulicę, ale mu sie nie udało.
Avatar
ankieta / 3 grudnia 2012 o 11:49
0
Dlaczego Borsuk przekroczył ulicę?

PANI PRZEDSZKOLANKA: Żeby przejść na druga stronę.

PLATON: Dla ważniejszego dobra.

ARYSTOTELES: Taka jest natura borsuków, ze przekraczają ulice.

KAROL MARX: To było historycznie nie do uniknięcia.

TIMOTHY LEARY: Ponieważ to była jedyna wycieczka, na która chciał zezwolić Borsukowi rząd.

SADDAM HUSSAJN: To był nie sprowokowany akt rebelii i mamy prawo, zrzucić 50 ton gazu nerwowego na tego Borsuka.

RONALD REAGAN: Zapomniałem.

KAPITAN JAMES T. KIRK: Żeby pójść tam, gdzie jeszcze nigdy żaden Borsuk nie był.

HIPPOKRATES: Wegen eines Uberschusses an Tragheit in ihrer Bauchspeicheldruse.

MARTIN LUTHER KING, JR.: Widzę Świat, w którym wszystkie Borsuki są wolne i mogą przekraczać ulice, nie będąc pytanymi o motywy.

MOJZESZ: I Bóg zstąpił z niebios, i Bóg przemówił do Borsuka: "Masz przekroczyć ulicę!". I Borsuk przekroczył ulicę.

FOX MULDER: Zobaczyliście na własne oczy, że Borsuk przekroczył ulicę. Ile Borsuków przekraczających ulicę musicie jeszcze zobaczyć, zanim w to uwierzycie?

RICHARD M. NIXON: Borsuk nie przekroczył ulicy. Powtarzam, Borsuk NIE przekroczył ulicy.

MACHIAVELLI: Decydujące jest to, że Borsuk przekroczył ulicę. Kogo interesują powody? Przekroczenie ulicy usprawiedliwia wszelkie motywy.

JERRY SEINFELD: Dlaczego ktoś przekracza ulice? Mam na myśli, dlaczego nikomu nie przyjdzie na myśl zapytać: "Co do diabla ten Borsuk w ogóle tam robił?"

FREUD: Fakt, że się w ogóle ta sprawą interesujecie, że Borsuk przekroczył ulicę, ujawnia waszą seksualną niepewność.

OLIVER STONE: Pytaniem nie jest "Dlaczego Borsuk przekroczył ulicę", tylko "Kto przekroczył ulicę w tym samym momencie, kogo przeoczyliśmy w naszej nienawiści, podczas gdy obserwowaliśmy Borsuka"

DARWIN: Borsuki zostały w dłuższym okresie przez naturę tak wybrane, że teraz są genetycznie do tego uwarunkowane, aby przekraczać ulice.

EINSTEIN: Czy to Borsuk przekroczył ulicę, czy też to ulica się przesunęła pod Borsukiem, zależy od waszego punktu odniesienia.

BUDDA: Tym pytaniem ujawniasz twoją własną borsuczą naturę.

ERNEST HEMIGWAY: Aby umrzeć w deszczu.

COLONEL SANDERS: Przeoczyłem jakiegoś?

CLINTON: W żadnym momencie nie byłem z tym Borsukiem sam na sam.

ADOLF HITLER: Aryjskich Borsuków nie powstrzymają drogi wytyczone na mapie świata przez judejską plutokrację.

ERNESTO CHE GUEVARA: Borsuk jest jak rower - kiedy nie jedzie to się przewraca.

BOGUSLAW LINDA: Bo to zły Borsuk był.

NAPOLEON BONAPARTE: Uciekł ... W miłości jest tylko jedno wyjście: ucieczka.

ZARATUSTRA: W górę, wzwyż, aż póki gwiazd własnych nie ujrzy pod swymi pazurami !

STATYSTYCZNY PRZEDSTAWICIEL SPOŁECZEŃSTWA: ch*** go wie.

RZECZNIK PRASOWY POLICJI: Trwają czynności procesowe zmierzające do ustalenia przebiegu zdarzenia. Ze względu na dobro sprawy na obecnym etapie śledztwa nie mogę nic więcej Państwu powiedzieć.

LEIBNITZ: Szuka najlepszego ze światów.

Borsuk: A co to Was do cholery obchodzi ?

Rabin Weiss: Chrześcijanie od wieków każą swoim Borsukom przechodzić przez ulice żeby pognębić nas, Żydów.

W. Jaruzelski: Niestety, stan zdrowia nie pozwala mi zeznawać w tej sprawie.

L. Balcerowicz: Mogę z dumą powiedzieć, że jest wyłączną zasługą kierowanego przeze mnie resortu, a zwłaszcza podjętych ostatnio kroków w zakresie akcyzy na paliwa, że ten Borsuk i wiele innych polskich borsuków może dziś bezpiecznie przekraczać ulice.

F. Nietzsche: To była transformacja Borsuka w Nadborsuka.

Marek Kaminski: Zamierzam jako pierwszy Polak powtórzyć wyczyn Borsuka. W warunkach zimowych, samotnie.

R. Crusoe: Pieprzyć Borsuka, skąd się tu wzięła droga ?!

A. Słomka: Borsuk, Borsuk... Co my mamy na tego Borsuka ?

B. Zdrojewski: Dlatego, że była to jedyna nierozkopana ulica w mieście.

AGNOSTYK : Nie wiem dlaczego Borsuk przeszedł przez jezdnię. Brak mi przesłanek, aby wybrać którąkolwiek z możliwości. Jeżeli prosicie mnie o to, abym wczuł się w sytuację Borsuka i spróbował wyobrazić sobie, jakie motywy by mną powodowały, mogę tylko odpowiedzieć, że każda moja próba wczucia się w Borsuka zakończyłaby się automatycznym niepowodzeniem, gdyż znów brak mi jakichkolwiek doświadczeń z życia Borsuka, na których bazując mógłbym dokonać odpowiednich ekstrapolacji. A czy Borsuk sam wiedział, dlaczego przechodzi przez jezdnię? A jeżeli on sam nie wiedział, czy wtedy nasze pytanie o sens przejścia miałoby jakiś sens ?
Dlaczego Borsuk przekroczył ulicę?

PANI PRZEDSZKOLANKA: Żeby przejść na druga stronę.

PLATON: Dla ważniejszego dobra.

ARYSTOTELES: Taka jest natura borsuków, ze przekraczają ulice.

KAROL MARX: To było historycznie nie do uniknięcia.

TIMOTHY LEARY: Ponieważ to była jedyna wycieczka, na która chciał zezwolić Borsukowi rząd.

SADDAM HUSSAJN: To był nie sprowokowany akt rebelii i mamy prawo, zrzucić 50 ton gazu nerwowego na tego Borsuka.

R... rozwiń
Avatar
kolo / 3 grudnia 2012 o 11:18
0
[quote name='paulina' timestamp='1354525060' post='704056']
prosze o kontakt osoby poszkodowane byc moze bede mnogla pomoc w kwestii finansowej 791-31-32-33
[/quote]taa ściągnie pieniądze z OC borsuka.
Avatar
paulina / 3 grudnia 2012 o 09:57
0
prosze o kontakt osoby poszkodowane byc moze bede mnogla pomoc w kwestii finansowej 791-31-32-33
Avatar
Bobo / 2 grudnia 2012 o 21:17
0
Boruk nie doznał poważnych urazów fizycznych, jednak gorzej z jego psychiką - tekst wyraźnie informuje że kierowca i 2 pasażerów z obrażeniami trafili do szpitala. Obrazili się na borsuczka biednego ;((((((
Avatar
dziki / 2 grudnia 2012 o 17:36
0
Zamknijta mordy chamy je***e. Co kogo obchodzi borsuk jak są ofiary w ludziach.Powagi trochę .Dziś w pobliżu Łomży 5 osób zabitych bo też jakieś gówno wyskoczyło na szosę. deb***e zamknijta mordy bo zrobie z wami porzadek i to w trymiga.
Avatar
-semen- / 2 grudnia 2012 o 16:24
0
Najpierw się z nim zderzyła, później próbowała go jeszcze ominąć? A może to był pancerny borsuk? Wyłonił się z gęstej mgły, był nafaszerowany magnesem, bo wcześniej się go nażarł, zrobił swoje i uszedł w nieznane czerwony zakrwawiony. Ja bym to zbadał.
Avatar
borsukowa / 2 grudnia 2012 o 12:11
0
tak to jest jak borsuki chodzą bez odblasków w nocy
Avatar
Tępe_dzidy / 2 grudnia 2012 o 10:58
0
Nie żyje, ale jego mózg idzie na przeszczep dla was;)
Avatar
see / 2 grudnia 2012 o 09:53
0
Borsuk przeżył zderzenie? Trafił na leczenie komórkami macierzystymi do Centrum Małych Zwierząt na Stefczyka???!!! Jesteśmy bardzo ciekawi co z borsukiem, bardzo martwimy się o niego!
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wybory prezydenckie 2020. Małgorzata Kidawa-Błońska kandydatką PO na prezydenta

Wybory prezydenckie 2020. Małgorzata Kidawa-Błońska kandydatką PO na prezydenta 34 8

Małgorzata Kidawa-Błońska, wicemarszałek Sejmu, wygrała prawybory w Platformie Obywatelskiej podczas sobotniej Konwencji Krajowej i została kandydatką tego ugrupowania do przyszłorocznych wyborów prezydenckich. Pokonała swojego partyjnego kolegę - Jacka Jaśkowiaka - znaczną różnicą głosów

Międzyrzec Podlaski: Specjalne mieszkania mają pomóc osobom z zaburzeniami psychicznymi w samodzielnym życiu
galeria

Międzyrzec Podlaski: Specjalne mieszkania mają pomóc osobom z zaburzeniami psychicznymi w samodzielnym życiu 0 1

W Międzyrzecu Podlaskim otwarto mieszkania wspomagane dla osób z problemami psychicznymi. Znalazły się one w budynku po dawnej przychodni przy ulicy Warszawskiej.

Zespół LemON Akustycznie w Centrum Spotkania Kultur
20 marca 2020, 19:00

Zespół LemON Akustycznie w Centrum Spotkania Kultur 0 0

W ramach ogólnopolskiej, akustycznej trasy koncertowej do Lublina przyjedzie popularna formacja LemON. Koncert zespołu odbędzie się 20 marca o godz. 19 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1).

Emocje do ostatnich sekund w starciu Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin z Enea AZS Poznań

Emocje do ostatnich sekund w starciu Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin z Enea AZS Poznań 0 2

Niewiele brakowało, a Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin powróciłaby z Poznania z czwartą porażką w dorobku w tym sezonie. Zamiast tego akademiczkom udało się wyrwać ósmą wygraną w starciu z tamtejszym Enea AZS – lublinianki triumfowały 78:74

Zimowe szaleństwo na łyżwach. Grupa Ice Freestyle Lublin i ich goście na Icemanii [zdjęcia]
galeria

Zimowe szaleństwo na łyżwach. Grupa Ice Freestyle Lublin i ich goście na Icemanii [zdjęcia] 7 3

Skaczą nad przeszkodami, urządzają taneczne bitwy i znakomicie się przy tym bawią. Grupa Ice Freestyle Lublin zaprezentowała wczoraj swoje umiejętności na lubelskim lodowisku Icemania. Pokazy zgromadziły wielu widzów, także tych jeżdżących na łyżwach. Zobaczcie naszą galerię zdjęć z tego wydarzenia.

Uwaga! TVN: Wiktor ciężko choruje, ale nie przestaje marzyć
film

Uwaga! TVN: Wiktor ciężko choruje, ale nie przestaje marzyć 0 0

Ciężka choroba, śmierć taty i fatalne warunki mieszkaniowe – tego wszystkiego w swoim krótkim życiu doświadczył Wiktor, który razem z siostrą i matką dzielnie walczy z przeciwieństwami losu.

Zielony wolontariat: Kozice Dolne i ich wierzba energetyczna
Nasza akcja

Zielony wolontariat: Kozice Dolne i ich wierzba energetyczna 8 0

Będą wysokie drzewa, domki i tunele z wierzby, a już jest plac zabaw – to efekt zaangażowania wspaniałych nauczycieli i cudownych dzieci w nasz projekt ekologiczny

Ferie w Lublinie 2020. Ruszają zapisy na "Zimę w mieście". Sprawdź ofertę

Ferie w Lublinie 2020. Ruszają zapisy na "Zimę w mieście". Sprawdź ofertę 11 1

W poniedziałek ruszą zapisy na feryjne zajęcia dla dzieci organizowane na zlecenie miasta. Na miejsca trzeba polować szybko, bo będzie obowiązywać zasada „kto pierwszy, ten lepszy”

Zagłębie Lubin – Azoty Puławy 28:26. Porażka na koniec roku

Zagłębie Lubin – Azoty Puławy 28:26. Porażka na koniec roku 0 3

W ostatnim spotkaniu w 2019 roku zespół Puław przegrał w Lubinie z tamtejszym Zagłębiem choć do przerwy miał trzy gole zaliczki

Festiwal Bożego Narodzenia w galerii Vivo! w Lublinie
galeria

Festiwal Bożego Narodzenia w galerii Vivo! w Lublinie 0 4