Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 grudnia 2012 r.
7:46
Edytuj ten wpis

Wypadki w Lublinie i Borkach. Borsuk wyskoczył na drogę

Autor: Zdjęcie autora red
0 11 A A
Do wypadków doszło w Lublinie i Borkach (Archiwum)
Do wypadków doszło w Lublinie i Borkach (Archiwum)

Do dwóch groźnych wypadków doszło w nocy na ul. Jana Pawła II w Lublinie i w Borkach (pow. radzyński).

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku na ul. Jana Pawła II w Lublinie doszło kilka minut po północy. Informację dostaliśmy od naszej Czytelniczki Barbary. W okolicach skrzyżowania z ul. Roztocze, kierujący jeepem najechał na mercedesa jadącego w tym samym kierunku. Mercedes przejechał przez pas rozdzielający obie jezdnie i zderzył się z oplem jadącym z naprzeciwka. Jak informuje policja, jedna osoba została przewieziona do szpitala.

Tuż po godz. 4 w Borkach (pow. radzyński), na drodze krajowej nr 19, kierująca volkswagenem golfem zderzyła się z borsukiem. Kobieta próbowała jeszcze ominąć zwierzę i zjechała do rowu. Kierująca i dwóch pasażerów z obrażeniami trafili do szpitala.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
obrońca ludzi przed zwierz / 3 grudnia 2012 r. o 12:15
0
Świetne! I prawdziwe, zwłaszcza to ,że jedynym przytomnym był Richard Nixon. Przecież borsuk usiłował przekroczyc ulicę, ale mu sie nie udało.
Avatar
ankieta / 3 grudnia 2012 r. o 11:49
0
Dlaczego Borsuk przekroczył ulicę?

PANI PRZEDSZKOLANKA: Żeby przejść na druga stronę.

PLATON: Dla ważniejszego dobra.

ARYSTOTELES: Taka jest natura borsuków, ze przekraczają ulice.

KAROL MARX: To było historycznie nie do uniknięcia.

TIMOTHY LEARY: Ponieważ to była jedyna wycieczka, na która chciał zezwolić Borsukowi rząd.

SADDAM HUSSAJN: To był nie sprowokowany akt rebelii i mamy prawo, zrzucić 50 ton gazu nerwowego na tego Borsuka.

RONALD REAGAN: Zapomniałem.

KAPITAN JAMES T. KIRK: Żeby pójść tam, gdzie jeszcze nigdy żaden Borsuk nie był.

HIPPOKRATES: Wegen eines Uberschusses an Tragheit in ihrer Bauchspeicheldruse.

MARTIN LUTHER KING, JR.: Widzę Świat, w którym wszystkie Borsuki są wolne i mogą przekraczać ulice, nie będąc pytanymi o motywy.

MOJZESZ: I Bóg zstąpił z niebios, i Bóg przemówił do Borsuka: "Masz przekroczyć ulicę!". I Borsuk przekroczył ulicę.

FOX MULDER: Zobaczyliście na własne oczy, że Borsuk przekroczył ulicę. Ile Borsuków przekraczających ulicę musicie jeszcze zobaczyć, zanim w to uwierzycie?

RICHARD M. NIXON: Borsuk nie przekroczył ulicy. Powtarzam, Borsuk NIE przekroczył ulicy.

MACHIAVELLI: Decydujące jest to, że Borsuk przekroczył ulicę. Kogo interesują powody? Przekroczenie ulicy usprawiedliwia wszelkie motywy.

JERRY SEINFELD: Dlaczego ktoś przekracza ulice? Mam na myśli, dlaczego nikomu nie przyjdzie na myśl zapytać: "Co do diabla ten Borsuk w ogóle tam robił?"

FREUD: Fakt, że się w ogóle ta sprawą interesujecie, że Borsuk przekroczył ulicę, ujawnia waszą seksualną niepewność.

OLIVER STONE: Pytaniem nie jest "Dlaczego Borsuk przekroczył ulicę", tylko "Kto przekroczył ulicę w tym samym momencie, kogo przeoczyliśmy w naszej nienawiści, podczas gdy obserwowaliśmy Borsuka"

DARWIN: Borsuki zostały w dłuższym okresie przez naturę tak wybrane, że teraz są genetycznie do tego uwarunkowane, aby przekraczać ulice.

EINSTEIN: Czy to Borsuk przekroczył ulicę, czy też to ulica się przesunęła pod Borsukiem, zależy od waszego punktu odniesienia.

BUDDA: Tym pytaniem ujawniasz twoją własną borsuczą naturę.

ERNEST HEMIGWAY: Aby umrzeć w deszczu.

COLONEL SANDERS: Przeoczyłem jakiegoś?

CLINTON: W żadnym momencie nie byłem z tym Borsukiem sam na sam.

ADOLF HITLER: Aryjskich Borsuków nie powstrzymają drogi wytyczone na mapie świata przez judejską plutokrację.

ERNESTO CHE GUEVARA: Borsuk jest jak rower - kiedy nie jedzie to się przewraca.

BOGUSLAW LINDA: Bo to zły Borsuk był.

NAPOLEON BONAPARTE: Uciekł ... W miłości jest tylko jedno wyjście: ucieczka.

ZARATUSTRA: W górę, wzwyż, aż póki gwiazd własnych nie ujrzy pod swymi pazurami !

STATYSTYCZNY PRZEDSTAWICIEL SPOŁECZEŃSTWA: ch*** go wie.

RZECZNIK PRASOWY POLICJI: Trwają czynności procesowe zmierzające do ustalenia przebiegu zdarzenia. Ze względu na dobro sprawy na obecnym etapie śledztwa nie mogę nic więcej Państwu powiedzieć.

LEIBNITZ: Szuka najlepszego ze światów.

Borsuk: A co to Was do cholery obchodzi ?

Rabin Weiss: Chrześcijanie od wieków każą swoim Borsukom przechodzić przez ulice żeby pognębić nas, Żydów.

W. Jaruzelski: Niestety, stan zdrowia nie pozwala mi zeznawać w tej sprawie.

L. Balcerowicz: Mogę z dumą powiedzieć, że jest wyłączną zasługą kierowanego przeze mnie resortu, a zwłaszcza podjętych ostatnio kroków w zakresie akcyzy na paliwa, że ten Borsuk i wiele innych polskich borsuków może dziś bezpiecznie przekraczać ulice.

F. Nietzsche: To była transformacja Borsuka w Nadborsuka.

Marek Kaminski: Zamierzam jako pierwszy Polak powtórzyć wyczyn Borsuka. W warunkach zimowych, samotnie.

R. Crusoe: Pieprzyć Borsuka, skąd się tu wzięła droga ?!

A. Słomka: Borsuk, Borsuk... Co my mamy na tego Borsuka ?

B. Zdrojewski: Dlatego, że była to jedyna nierozkopana ulica w mieście.

AGNOSTYK : Nie wiem dlaczego Borsuk przeszedł przez jezdnię. Brak mi przesłanek, aby wybrać którąkolwiek z możliwości. Jeżeli prosicie mnie o to, abym wczuł się w sytuację Borsuka i spróbował wyobrazić sobie, jakie motywy by mną powodowały, mogę tylko odpowiedzieć, że każda moja próba wczucia się w Borsuka zakończyłaby się automatycznym niepowodzeniem, gdyż znów brak mi jakichkolwiek doświadczeń z życia Borsuka, na których bazując mógłbym dokonać odpowiednich ekstrapolacji. A czy Borsuk sam wiedział, dlaczego przechodzi przez jezdnię? A jeżeli on sam nie wiedział, czy wtedy nasze pytanie o sens przejścia miałoby jakiś sens ?
Dlaczego Borsuk przekroczył ulicę?

PANI PRZEDSZKOLANKA: Żeby przejść na druga stronę.

PLATON: Dla ważniejszego dobra.

ARYSTOTELES: Taka jest natura borsuków, ze przekraczają ulice.

KAROL MARX: To było historycznie nie do uniknięcia.

TIMOTHY LEARY: Ponieważ to była jedyna wycieczka, na która chciał zezwolić Borsukowi rząd.

SADDAM HUSSAJN: To był nie sprowokowany akt rebelii i mamy prawo, zrzucić 50 ton gazu nerwowego na tego Borsuka.

R... rozwiń
Avatar
kolo / 3 grudnia 2012 r. o 11:18
0
[quote name='paulina' timestamp='1354525060' post='704056']
prosze o kontakt osoby poszkodowane byc moze bede mnogla pomoc w kwestii finansowej 791-31-32-33
[/quote]taa ściągnie pieniądze z OC borsuka.
Avatar
paulina / 3 grudnia 2012 r. o 09:57
0
prosze o kontakt osoby poszkodowane byc moze bede mnogla pomoc w kwestii finansowej 791-31-32-33
Avatar
Bobo / 2 grudnia 2012 r. o 21:17
0
Boruk nie doznał poważnych urazów fizycznych, jednak gorzej z jego psychiką - tekst wyraźnie informuje że kierowca i 2 pasażerów z obrażeniami trafili do szpitala. Obrazili się na borsuczka biednego ;((((((
Avatar
dziki / 2 grudnia 2012 r. o 17:36
0
Zamknijta mordy chamy je***e. Co kogo obchodzi borsuk jak są ofiary w ludziach.Powagi trochę .Dziś w pobliżu Łomży 5 osób zabitych bo też jakieś gówno wyskoczyło na szosę. deb***e zamknijta mordy bo zrobie z wami porzadek i to w trymiga.
Avatar
-semen- / 2 grudnia 2012 r. o 16:24
0
Najpierw się z nim zderzyła, później próbowała go jeszcze ominąć? A może to był pancerny borsuk? Wyłonił się z gęstej mgły, był nafaszerowany magnesem, bo wcześniej się go nażarł, zrobił swoje i uszedł w nieznane czerwony zakrwawiony. Ja bym to zbadał.
Avatar
borsukowa / 2 grudnia 2012 r. o 12:11
0
tak to jest jak borsuki chodzą bez odblasków w nocy
Avatar
Tępe_dzidy / 2 grudnia 2012 r. o 10:58
0
Nie żyje, ale jego mózg idzie na przeszczep dla was;)
Avatar
see / 2 grudnia 2012 r. o 09:53
0
Borsuk przeżył zderzenie? Trafił na leczenie komórkami macierzystymi do Centrum Małych Zwierząt na Stefczyka???!!! Jesteśmy bardzo ciekawi co z borsukiem, bardzo martwimy się o niego!
Avatar
obrońca ludzi przed zwierz / 3 grudnia 2012 r. o 12:15
0
Świetne! I prawdziwe, zwłaszcza to ,że jedynym przytomnym był Richard Nixon. Przecież borsuk usiłował przekroczyc ulicę, ale mu sie nie udało.
Avatar
ankieta / 3 grudnia 2012 r. o 11:49
0
Dlaczego Borsuk przekroczył ulicę?

PANI PRZEDSZKOLANKA: Żeby przejść na druga stronę.

PLATON: Dla ważniejszego dobra.

ARYSTOTELES: Taka jest natura borsuków, ze przekraczają ulice.

KAROL MARX: To było historycznie nie do uniknięcia.

TIMOTHY LEARY: Ponieważ to była jedyna wycieczka, na która chciał zezwolić Borsukowi rząd.

SADDAM HUSSAJN: To był nie sprowokowany akt rebelii i mamy prawo, zrzucić 50 ton gazu nerwowego na tego Borsuka.

RONALD REAGAN: Zapomniałem.

KAPITAN JAMES T. KIRK: Żeby pójść tam, gdzie jeszcze nigdy żaden Borsuk nie był.

HIPPOKRATES: Wegen eines Uberschusses an Tragheit in ihrer Bauchspeicheldruse.

MARTIN LUTHER KING, JR.: Widzę Świat, w którym wszystkie Borsuki są wolne i mogą przekraczać ulice, nie będąc pytanymi o motywy.

MOJZESZ: I Bóg zstąpił z niebios, i Bóg przemówił do Borsuka: "Masz przekroczyć ulicę!". I Borsuk przekroczył ulicę.

FOX MULDER: Zobaczyliście na własne oczy, że Borsuk przekroczył ulicę. Ile Borsuków przekraczających ulicę musicie jeszcze zobaczyć, zanim w to uwierzycie?

RICHARD M. NIXON: Borsuk nie przekroczył ulicy. Powtarzam, Borsuk NIE przekroczył ulicy.

MACHIAVELLI: Decydujące jest to, że Borsuk przekroczył ulicę. Kogo interesują powody? Przekroczenie ulicy usprawiedliwia wszelkie motywy.

JERRY SEINFELD: Dlaczego ktoś przekracza ulice? Mam na myśli, dlaczego nikomu nie przyjdzie na myśl zapytać: "Co do diabla ten Borsuk w ogóle tam robił?"

FREUD: Fakt, że się w ogóle ta sprawą interesujecie, że Borsuk przekroczył ulicę, ujawnia waszą seksualną niepewność.

OLIVER STONE: Pytaniem nie jest "Dlaczego Borsuk przekroczył ulicę", tylko "Kto przekroczył ulicę w tym samym momencie, kogo przeoczyliśmy w naszej nienawiści, podczas gdy obserwowaliśmy Borsuka"

DARWIN: Borsuki zostały w dłuższym okresie przez naturę tak wybrane, że teraz są genetycznie do tego uwarunkowane, aby przekraczać ulice.

EINSTEIN: Czy to Borsuk przekroczył ulicę, czy też to ulica się przesunęła pod Borsukiem, zależy od waszego punktu odniesienia.

BUDDA: Tym pytaniem ujawniasz twoją własną borsuczą naturę.

ERNEST HEMIGWAY: Aby umrzeć w deszczu.

COLONEL SANDERS: Przeoczyłem jakiegoś?

CLINTON: W żadnym momencie nie byłem z tym Borsukiem sam na sam.

ADOLF HITLER: Aryjskich Borsuków nie powstrzymają drogi wytyczone na mapie świata przez judejską plutokrację.

ERNESTO CHE GUEVARA: Borsuk jest jak rower - kiedy nie jedzie to się przewraca.

BOGUSLAW LINDA: Bo to zły Borsuk był.

NAPOLEON BONAPARTE: Uciekł ... W miłości jest tylko jedno wyjście: ucieczka.

ZARATUSTRA: W górę, wzwyż, aż póki gwiazd własnych nie ujrzy pod swymi pazurami !

STATYSTYCZNY PRZEDSTAWICIEL SPOŁECZEŃSTWA: ch*** go wie.

RZECZNIK PRASOWY POLICJI: Trwają czynności procesowe zmierzające do ustalenia przebiegu zdarzenia. Ze względu na dobro sprawy na obecnym etapie śledztwa nie mogę nic więcej Państwu powiedzieć.

LEIBNITZ: Szuka najlepszego ze światów.

Borsuk: A co to Was do cholery obchodzi ?

Rabin Weiss: Chrześcijanie od wieków każą swoim Borsukom przechodzić przez ulice żeby pognębić nas, Żydów.

W. Jaruzelski: Niestety, stan zdrowia nie pozwala mi zeznawać w tej sprawie.

L. Balcerowicz: Mogę z dumą powiedzieć, że jest wyłączną zasługą kierowanego przeze mnie resortu, a zwłaszcza podjętych ostatnio kroków w zakresie akcyzy na paliwa, że ten Borsuk i wiele innych polskich borsuków może dziś bezpiecznie przekraczać ulice.

F. Nietzsche: To była transformacja Borsuka w Nadborsuka.

Marek Kaminski: Zamierzam jako pierwszy Polak powtórzyć wyczyn Borsuka. W warunkach zimowych, samotnie.

R. Crusoe: Pieprzyć Borsuka, skąd się tu wzięła droga ?!

A. Słomka: Borsuk, Borsuk... Co my mamy na tego Borsuka ?

B. Zdrojewski: Dlatego, że była to jedyna nierozkopana ulica w mieście.

AGNOSTYK : Nie wiem dlaczego Borsuk przeszedł przez jezdnię. Brak mi przesłanek, aby wybrać którąkolwiek z możliwości. Jeżeli prosicie mnie o to, abym wczuł się w sytuację Borsuka i spróbował wyobrazić sobie, jakie motywy by mną powodowały, mogę tylko odpowiedzieć, że każda moja próba wczucia się w Borsuka zakończyłaby się automatycznym niepowodzeniem, gdyż znów brak mi jakichkolwiek doświadczeń z życia Borsuka, na których bazując mógłbym dokonać odpowiednich ekstrapolacji. A czy Borsuk sam wiedział, dlaczego przechodzi przez jezdnię? A jeżeli on sam nie wiedział, czy wtedy nasze pytanie o sens przejścia miałoby jakiś sens ?
Dlaczego Borsuk przekroczył ulicę?

PANI PRZEDSZKOLANKA: Żeby przejść na druga stronę.

PLATON: Dla ważniejszego dobra.

ARYSTOTELES: Taka jest natura borsuków, ze przekraczają ulice.

KAROL MARX: To było historycznie nie do uniknięcia.

TIMOTHY LEARY: Ponieważ to była jedyna wycieczka, na która chciał zezwolić Borsukowi rząd.

SADDAM HUSSAJN: To był nie sprowokowany akt rebelii i mamy prawo, zrzucić 50 ton gazu nerwowego na tego Borsuka.

R... rozwiń
Avatar
kolo / 3 grudnia 2012 r. o 11:18
0
[quote name='paulina' timestamp='1354525060' post='704056']
prosze o kontakt osoby poszkodowane byc moze bede mnogla pomoc w kwestii finansowej 791-31-32-33
[/quote]taa ściągnie pieniądze z OC borsuka.
Avatar
paulina / 3 grudnia 2012 r. o 09:57
0
prosze o kontakt osoby poszkodowane byc moze bede mnogla pomoc w kwestii finansowej 791-31-32-33
Avatar
Bobo / 2 grudnia 2012 r. o 21:17
0
Boruk nie doznał poważnych urazów fizycznych, jednak gorzej z jego psychiką - tekst wyraźnie informuje że kierowca i 2 pasażerów z obrażeniami trafili do szpitala. Obrazili się na borsuczka biednego ;((((((
Avatar
dziki / 2 grudnia 2012 r. o 17:36
0
Zamknijta mordy chamy je***e. Co kogo obchodzi borsuk jak są ofiary w ludziach.Powagi trochę .Dziś w pobliżu Łomży 5 osób zabitych bo też jakieś gówno wyskoczyło na szosę. deb***e zamknijta mordy bo zrobie z wami porzadek i to w trymiga.
Avatar
-semen- / 2 grudnia 2012 r. o 16:24
0
Najpierw się z nim zderzyła, później próbowała go jeszcze ominąć? A może to był pancerny borsuk? Wyłonił się z gęstej mgły, był nafaszerowany magnesem, bo wcześniej się go nażarł, zrobił swoje i uszedł w nieznane czerwony zakrwawiony. Ja bym to zbadał.
Avatar
borsukowa / 2 grudnia 2012 r. o 12:11
0
tak to jest jak borsuki chodzą bez odblasków w nocy
Avatar
Tępe_dzidy / 2 grudnia 2012 r. o 10:58
0
Nie żyje, ale jego mózg idzie na przeszczep dla was;)
Avatar
see / 2 grudnia 2012 r. o 09:53
0
Borsuk przeżył zderzenie? Trafił na leczenie komórkami macierzystymi do Centrum Małych Zwierząt na Stefczyka???!!! Jesteśmy bardzo ciekawi co z borsukiem, bardzo martwimy się o niego!
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Problemy z potencją - jak sobie z nimi radzić ?

Problemy z potencją - jak sobie z nimi radzić ?

Problemy z potencją można rozwiązać na wiele różnych sposobów. Kluczowe jest to, aby się zaangażować i nie pozostawiać problemu na bocznym torze. Szybko można tego pożałować, ponieważ odbije się to niekorzystnie na jakości życia seksualnego. W grę wchodzi rozwiązywanie problemu na wielu płaszczyznach. Nie należy skupiać się wyłącznie na jednym elemencie, lecz spróbować połączyć kilka z nich w odpowiednio prosperującą całość.

Lubelskie: Mieszkańcy obawiają się, że zostaną bez lekarza. "Nie jesteśmy workami ziemniaków"

Lubelskie: Mieszkańcy obawiają się, że zostaną bez lekarza. "Nie jesteśmy workami ziemniaków"

– W środku zimy i pandemii zostaniemy bez lekarza – obawiają się mieszkańcy gminy Borki. Z końcem stycznia kończy się umowa dzierżawy budynków ośrodków zdrowia w Borkach i Woli Osowińskiej przez Praktykę Lekarza Rodzinnego Lidii i Zbigniewa Lipków. Lekarze już w ubiegłym roku zwrócili się do władz gminy o bezprzetargowe zawarcie umowy na kolejne 10 lat, ale samorząd zaproponował krótszy okres dzierżawy. Ostatecznie jednak, gmina ogłosiła w grudniu przetarg na wynajem budynków, ale nikt do niego nie przystąpił.

Polska na rowerze - gdzie pojechać, co warto zobaczyć i jak się przygotować?

Polska na rowerze - gdzie pojechać, co warto zobaczyć i jak się przygotować?

Turystyka staje się coraz bardziej dostępna - budowa i ulepszanie szlaków, wznoszące ten aktywny sposób wypoczynku na znacznie wyższy poziom. Większość z nich planowanych jest zgodnie ze standardami europejskimi - z dala od ruchu samochodowego. Gdzie zatem pojechać? Każdy polski region ma do zaoferowania trasy, na których znajduje się wiele ciekawych miejsc, charakteryzujące się walorami przyrodniczymi i krajobrazowymi. Wybraliśmy kilka najatrakcyjniejszych, o różnym stopniu trudności, tak by każdy rowerzysta mógł znaleźć coś dla siebie.

Lubelskie: 358 osób zakażonych koronawirusem. Najwięcej w Lublinie i pow. tomaszowskim

Lubelskie: 358 osób zakażonych koronawirusem. Najwięcej w Lublinie i pow. tomaszowskim

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dzisiaj, że w woj. lubelskim odnotowano 358 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 22 chorych, z czego 2 osoby bez chorób współistniejących

6789 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. Zmarło 389 chorych

6789 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. Zmarło 389 chorych

6 789 nowych przypadków zakażenia koronawirusem i 389 ofiar śmiertelnych - Ministerstwo Zdrowia podało dzisiaj o godz. 10.30 najnowszy raport na temat sytuacji epidemiologicznej w Polsce.

Parczew. Niespodziewany sms, przez który straciła 13 tys. złotych

Parczew. Niespodziewany sms, przez który straciła 13 tys. złotych

Mieszkanka gminy Milanów otrzymała sms z poleceniem dopłacenia malutkiej kwoty do przesyłki. To był podstęp.

GKS Niemce walczy o przetrwanie

GKS Niemce walczy o przetrwanie

GKS Niemce czeka na zniesienie obostrzeń epidemiologicznych oraz zastrzyk gotówki ze strony gminy.

Takiego parku Ludowego jeszcze nie widzieliście. Zimą z lotu ptaka [zdjęcia]
galeria

Takiego parku Ludowego jeszcze nie widzieliście. Zimą z lotu ptaka [zdjęcia]

Jak prezentuje się park Ludowy z góry? Teraz jest okazja, żeby to sprawdzić. Mamy zdjęcia najnowszej inwestycji w Lublinie wykonane z lotu ptaka.

Amazon uruchomi polski serwis internetowy. Przygotowania już trwają

Amazon uruchomi polski serwis internetowy. Przygotowania już trwają

Amerykańska spółka Amazon ogłosiła, że uruchomi polski serwis pod adresem Amazon.pl. Przedsiębiorcy, którzy planują sprzedawać towary na tej platformie, mogą już rejestrować swoje konta.

Powiat lubelski. Drogi zasypane? Bo nad ranem palił się pług

Powiat lubelski. Drogi zasypane? Bo nad ranem palił się pług

Kilka minut po godzinie 4 rano straż ruszyła do pożaru pługu.

Powrót uczniów do szkół? Minister mówi jedno, wiceminister drugie

Powrót uczniów do szkół? Minister mówi jedno, wiceminister drugie

- Absolutnie nie rekomenduję dalszego otwierania szkół; w drugim tygodniu lutego powtórzymy badania przesiewowe nauczycieli i dopiero po wynikach tych badań będziemy rekomendowali dalsze kroki – powiedział szef resortu zdrowia Adam Niedzielski.

Zaginęła 17-letnia Wiktoria Trociuk. Rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniach

Zaginęła 17-letnia Wiktoria Trociuk. Rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniach

Zaginęła 17-letnia Wiktoria Trociuk, która po raz ostatni była widziana w Białej Podlaskiej. Od poniedziałku nie wróciła do domu, nie nawiązała także kontaktu z rodziną. Jej bliscy proszą o pomoc.

Koncert "Kolęda na cały rok!" w Puławach
31 stycznia 2021, 19:00

Koncert "Kolęda na cały rok!" w Puławach

W niedzielę, 31 stycznia o godz. 19 w Parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Puławach (ul. Kowalskiego 1) odbędzie się wyjątkowy koncert "Kolęda na cały rok!". Wydarzenie towarzyszy tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd w Puławach.

Sąsiedzi odmówili, Lublin się zastanawia. Nowa fabryka karmy miałaby zatrudniać 200 osób

Sąsiedzi odmówili, Lublin się zastanawia. Nowa fabryka karmy miałaby zatrudniać 200 osób

200 osób miałaby zatrudniać nowa fabryka karmy dla zwierząt planowana koło ul. Turystycznej na terenie zakładów drobiarskich. Firma szykująca taką inwestycję stara się już w Urzędzie Miasta o decyzję środowiskową. Wcześniej przymierzała się do otwarcia zakładu w gminie Niemce, ale nie zgodził się na to wójt.

Zamordował matkę, a jej ciało zakopał na działce? "Mówił, że jest Bogiem, a ona diabłem"
Reportaż Uwagi! TVN
film

Zamordował matkę, a jej ciało zakopał na działce? "Mówił, że jest Bogiem, a ona diabłem"

Bliscy Łukasza B. bezskutecznie wnioskowali o jego przymusowe leczenie. Mężczyzna miał widzieć we własnej matce demona, którego musi unicestwić. W końcu doszło do tragedii. Pani Elżbieta została uduszona, a jej zwłoki zakopane w kompostowniku na działce.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!