Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 września 2008 r.
16:52
Edytuj ten wpis

Zadyma na stadionie Motoru (2 wideo)

0 26 A A

Kibice obecni na meczu między Motorem Lublin, a ŁKS Łódź zaatakowali ochroniarzy. Posypały sie na nich kamienie. Rzucili też toaletą.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na ochroniarzy pilnujących dostępu do sektora buforowego oddzielającego miejsca dla gospodarzy od pustych miejsc dla gości posypały się kamienie i butelki. Kibice rzucili w kierunku ochrony także przenośna plastikową toaletą. Ochrona odpowiedziała gazem łzawiącym.

Pod wejście na stadion od strony rzeki policja skierowała grupę funkcjonariuszy prewencji uzbrojonych w broń gładkolufową.

Na teren stadionu podjechała karetka pogotowia by udzielić pomocy ochroniarzom, którzy ucierpieli przy rozpylaniu gazu.


Przed meczem - niektórzy "kibice" weszli za darmo



Zadyma podczas meczu


Mecz został zakwalifikowany jako spotkanie podwyższonego ryzyka i jego organizatorzy zapowiadali, że wystawią większa liczbę ochroniarzy.

Na stadion mieli dostać się tylko ci widzowie, którzy posiadają kartę kibica lub na miejscu wypełnią wniosek o jej wydanie.

Mimo to, na stadion bez problemu dostali się również, ci którzy za bilet nie zapłacili. Przeskakiwali oni ogrodzenie koło nieczynnej betonowej budki z numerem 6.

Kilka minut po godz. 17.00 na stadion dotarła grupa kibiców z Łodzi eskortowanych przez policję od strony dworca PKP.
(drs)

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~Berni~ / 26 września 2008 o 10:58
0
sam chodze na motor juz od kilkanastu lat ale jak widze co sie dzieje to nie wiem czy smiac sie czy plakac...banda dzieciakow kozaczy na poczatku a pozniej wszyscy spie...ja na wlasnym stadionie lechia,widzew wstyd na cala Polske
Avatar
Obiektywny / 25 września 2008 o 20:31
0
a dlaczego żaden serwis,gazeta nie napisze o prowokacji nowej ochrony, ochrona była(jest) nowa i chciała się pokazać.Według mnie to drobny incydent, jeżeli w Lublinie był by stadion z prawdziwego zdarzenia to by była masa kibiców piękny doping i oprawy.A jeżeli kibic który przychodzi na Zygmuntowskie musi siedzieć na brudnym krzesełku potykać się o krzywe trybuny to ja się nie dziwie o zdenerwowanie kibiców. DZIENNIK SCHODZI NA PSY
Avatar
syty / 25 września 2008 o 18:13
0
Gość napisał:
Wkurzają mnie te społeczniaki którzy piszą "bravo policja" jak nie byli na meczu to niech nie piszą żadnych bzdur... Ja byłem na meczu i widziałem, że policja zaczęła zaczepiać kibica Motoru i sami szukali zaczepki i się doczekali.


ile masz lat?? 10??
Avatar
Gość / 25 września 2008 o 13:46
0
Wkurzają mnie te społeczniaki którzy piszą "bravo policja" jak nie byli na meczu to niech nie piszą żadnych bzdur... Ja byłem na meczu i widziałem, że policja zaczęła zaczepiać kibica Motoru i sami szukali zaczepki i się doczekali.
Avatar
~ha / 25 września 2008 o 13:00
0
Szkoda nawet pieniedzy na takich pasozytow. Mieszkam niedaleko, to co obserwuje, tych nachlanych tanim winem gnojkow z podniesionymi czepeczkami traktowalbym tak: 24, a potem sprawa i kolegium. Wiekszosc sklepow na ul. Zamojskiej zostalo zamknietych bo sie KIBOLE nie potrafia wyzyc w inny sposob. Kopac rowy i sprzatac ulice, jak za duzo macie energii.
Avatar
ja / 25 września 2008 o 12:38
0
więcej policji jak kibiców
Avatar
krzysio208 / 25 września 2008 o 11:53
0
z tą zadymą bym nie przesadzał. byłem na meczu i widziałem tylko ze paru kiboli poprzepychało sie z ochroną. bez przesady.
Avatar
urzedas / 25 września 2008 o 10:32
0
no cóż Panowie i Panie byłem na meczu, a zadymy w sensie stricto tego słowa nie widziałem. Była mała awantura z ochroną podobno sprowokowana przez Panów od Zubrzyckiego. Za czasów kiedy Klubem kierował Waldek z kibicami zawsze można było się dogadać (nawet z tymi, których potocznie nazywa się bandytami) w tej chwili pan Prezes chmura robi wszystko by popaść w konflikt z ekipą z sektora i czasami wcale się im nie dziwię, że mają go serdecznie dosyć. Teraz kilka słów o policji .... jaki jest sens zamykać całą ulicę tylko dlatego, że przyjeżdża 40 kibiców z Łodzi ??? całkowitym nieporozumieniem jest do tego zamykanie ulic i wysyłanie kilku plutonów do obstawy meczu w sytuacji gdy policja z góry wie, że kibice ci nie dotrą na stadion w planowanym czasie bo zupełnie przypadkowo trafiają na rutynową kontrolę drogową, która trwa 2 czy 3 godziny.
po co policja wtrąca się gdy "stadionowi bandyci" umawiają się na bójkę w lesie ... niech tam się wyżyją to może na stadionie będzie spokój.

PS dla osób chcących krytykować moją wypowiedź z góry zaznaczam, że jestem zadeklarowanym PRZECIWNIKIEM zadym na stadionie. Stadion to ma być miejsce, gdzie będę mógł przyjść z rodziną i obejrzeć mecz popijając w lecie zimne piwko.
no cóż Panowie i Panie byłem na meczu, a zadymy w sensie stricto tego słowa nie widziałem. Była mała awantura z ochroną podobno sprowokowana przez Panów od Zubrzyckiego. Za czasów kiedy Klubem kierował Waldek z kibicami zawsze można było się dogadać (nawet z tymi, których potocznie nazywa się bandytami) w tej chwili pan Prezes chmura robi wszystko by popaść w konflikt z ekipą z sektora i czasami wcale się im nie dziwię, że mają go serdecznie dosyć. Teraz kilka słów o policji .... jaki jest sens zamykać całą ulicę tylko dlatego, że przyjeżdża... rozwiń
Avatar
Żmija / 25 września 2008 o 07:59
0
NO i gdzi eta zadyma ??????????????????????na tym filmiku widać kilku typa którzy stoją naprzeciwko ochrony dziennik chyba oszalał byłem cały mecz i jakoś nie widziałem żadnej zadymy to, że jeden ochroniarz dostał w morde bo mysłał, ze jest najmocniejszy to to nie znacyz że była jakaś zadyma.Żenada nie gazeta! Na czyje zamówienie te teksty ????
Avatar
BEZHONOROWCY / 25 września 2008 o 07:17
0
KIBOLE MOTORU TO LUDZIE BEZ HONORU Z KTORYCH CAŁA POLSKA SIE MIEJE-TO DRESY Z OKOLICZNYCH WSI KIBICUJACY MOTOROWI-JAKO JEDYNI W POLSCE SŁYNĄ Z TEGO ZE W PRZECIWNIKOW RZUCAJA KAMIENIAMI I CZYM SIE DA-SZKODA ZE NIE BYLO MECZU Z WIDZEWEM LUB LECHIA BO BY Z TYMI GRESAMI LUBELSKIMI PORZADNI KIBICE ZROBILI PORZADEK-POGONILI BY ICHZ WLASNEGO STADIONU-CHCESZ BYC CZLOWIEKIEM BEZ HONORU ? ZOSTAŃ KIBICEM MOTORU
Avatar
~Berni~ / 26 września 2008 o 10:58
0
sam chodze na motor juz od kilkanastu lat ale jak widze co sie dzieje to nie wiem czy smiac sie czy plakac...banda dzieciakow kozaczy na poczatku a pozniej wszyscy spie...ja na wlasnym stadionie lechia,widzew wstyd na cala Polske
Avatar
Obiektywny / 25 września 2008 o 20:31
0
a dlaczego żaden serwis,gazeta nie napisze o prowokacji nowej ochrony, ochrona była(jest) nowa i chciała się pokazać.Według mnie to drobny incydent, jeżeli w Lublinie był by stadion z prawdziwego zdarzenia to by była masa kibiców piękny doping i oprawy.A jeżeli kibic który przychodzi na Zygmuntowskie musi siedzieć na brudnym krzesełku potykać się o krzywe trybuny to ja się nie dziwie o zdenerwowanie kibiców. DZIENNIK SCHODZI NA PSY
Avatar
syty / 25 września 2008 o 18:13
0
Gość napisał:
Wkurzają mnie te społeczniaki którzy piszą "bravo policja" jak nie byli na meczu to niech nie piszą żadnych bzdur... Ja byłem na meczu i widziałem, że policja zaczęła zaczepiać kibica Motoru i sami szukali zaczepki i się doczekali.


ile masz lat?? 10??
Avatar
Gość / 25 września 2008 o 13:46
0
Wkurzają mnie te społeczniaki którzy piszą "bravo policja" jak nie byli na meczu to niech nie piszą żadnych bzdur... Ja byłem na meczu i widziałem, że policja zaczęła zaczepiać kibica Motoru i sami szukali zaczepki i się doczekali.
Avatar
~ha / 25 września 2008 o 13:00
0
Szkoda nawet pieniedzy na takich pasozytow. Mieszkam niedaleko, to co obserwuje, tych nachlanych tanim winem gnojkow z podniesionymi czepeczkami traktowalbym tak: 24, a potem sprawa i kolegium. Wiekszosc sklepow na ul. Zamojskiej zostalo zamknietych bo sie KIBOLE nie potrafia wyzyc w inny sposob. Kopac rowy i sprzatac ulice, jak za duzo macie energii.
Avatar
ja / 25 września 2008 o 12:38
0
więcej policji jak kibiców
Avatar
krzysio208 / 25 września 2008 o 11:53
0
z tą zadymą bym nie przesadzał. byłem na meczu i widziałem tylko ze paru kiboli poprzepychało sie z ochroną. bez przesady.
Avatar
urzedas / 25 września 2008 o 10:32
0
no cóż Panowie i Panie byłem na meczu, a zadymy w sensie stricto tego słowa nie widziałem. Była mała awantura z ochroną podobno sprowokowana przez Panów od Zubrzyckiego. Za czasów kiedy Klubem kierował Waldek z kibicami zawsze można było się dogadać (nawet z tymi, których potocznie nazywa się bandytami) w tej chwili pan Prezes chmura robi wszystko by popaść w konflikt z ekipą z sektora i czasami wcale się im nie dziwię, że mają go serdecznie dosyć. Teraz kilka słów o policji .... jaki jest sens zamykać całą ulicę tylko dlatego, że przyjeżdża 40 kibiców z Łodzi ??? całkowitym nieporozumieniem jest do tego zamykanie ulic i wysyłanie kilku plutonów do obstawy meczu w sytuacji gdy policja z góry wie, że kibice ci nie dotrą na stadion w planowanym czasie bo zupełnie przypadkowo trafiają na rutynową kontrolę drogową, która trwa 2 czy 3 godziny.
po co policja wtrąca się gdy "stadionowi bandyci" umawiają się na bójkę w lesie ... niech tam się wyżyją to może na stadionie będzie spokój.

PS dla osób chcących krytykować moją wypowiedź z góry zaznaczam, że jestem zadeklarowanym PRZECIWNIKIEM zadym na stadionie. Stadion to ma być miejsce, gdzie będę mógł przyjść z rodziną i obejrzeć mecz popijając w lecie zimne piwko.
no cóż Panowie i Panie byłem na meczu, a zadymy w sensie stricto tego słowa nie widziałem. Była mała awantura z ochroną podobno sprowokowana przez Panów od Zubrzyckiego. Za czasów kiedy Klubem kierował Waldek z kibicami zawsze można było się dogadać (nawet z tymi, których potocznie nazywa się bandytami) w tej chwili pan Prezes chmura robi wszystko by popaść w konflikt z ekipą z sektora i czasami wcale się im nie dziwię, że mają go serdecznie dosyć. Teraz kilka słów o policji .... jaki jest sens zamykać całą ulicę tylko dlatego, że przyjeżdża... rozwiń
Avatar
Żmija / 25 września 2008 o 07:59
0
NO i gdzi eta zadyma ??????????????????????na tym filmiku widać kilku typa którzy stoją naprzeciwko ochrony dziennik chyba oszalał byłem cały mecz i jakoś nie widziałem żadnej zadymy to, że jeden ochroniarz dostał w morde bo mysłał, ze jest najmocniejszy to to nie znacyz że była jakaś zadyma.Żenada nie gazeta! Na czyje zamówienie te teksty ????
Avatar
BEZHONOROWCY / 25 września 2008 o 07:17
0
KIBOLE MOTORU TO LUDZIE BEZ HONORU Z KTORYCH CAŁA POLSKA SIE MIEJE-TO DRESY Z OKOLICZNYCH WSI KIBICUJACY MOTOROWI-JAKO JEDYNI W POLSCE SŁYNĄ Z TEGO ZE W PRZECIWNIKOW RZUCAJA KAMIENIAMI I CZYM SIE DA-SZKODA ZE NIE BYLO MECZU Z WIDZEWEM LUB LECHIA BO BY Z TYMI GRESAMI LUBELSKIMI PORZADNI KIBICE ZROBILI PORZADEK-POGONILI BY ICHZ WLASNEGO STADIONU-CHCESZ BYC CZLOWIEKIEM BEZ HONORU ? ZOSTAŃ KIBICEM MOTORU
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

E.S Besancon Feminin – MKS Perła Lublin 31:28. Zabrakło niewiele

E.S Besancon Feminin – MKS Perła Lublin 31:28. Zabrakło niewiele 1 0

Lubelskie szczypiornistki kończą przygodę w europejskich pucharach. Zespół trenera Roberta Lisa uległ na wyjeździe E.S Besancon Feminin i nie zakwalifikował się do fazy grupowej Pucharu EHF

Nowy wójt gminy Kurów: Na początek reorganizacja urzędu

Nowy wójt gminy Kurów: Na początek reorganizacja urzędu 0 8

Rozmowa z Arkadiuszem Małeckim, wójtem-elektem gminy Kurów.

Zamojskie czytanie sztuki Icchoka Lejba Pereca "W nocy na Starym Rynku"
22 listopada 2018, 18:00

Zamojskie czytanie sztuki Icchoka Lejba Pereca "W nocy na Starym Rynku" 1 0

W czwartek, 22 listopada o godz. 18 w Centrum Synagoga w Zamościu (ul. Pereca 14) odbędzie się czytanie dramatu Icchoka Lejba Pereca W nocy na Starym Rynku.

Właściciele lokalnych sklepów zgłaszali inicjatywy. Pieniądze dla pięciu z woj. lubelskiego

Właściciele lokalnych sklepów zgłaszali inicjatywy. Pieniądze dla pięciu z woj. lubelskiego 2 0

Pięć inicjatyw społecznych, które wyłonione zostały w ogólnopolskim głosowaniu w ramach akcji „Lokalni Herosi – 100 inicjatyw Przedsiębiorców na 100-lecie Niepodległości”, zostanie zrealizowanych na terenie województwa lubelskiego.

Azoty Puławy – Selfoss 33:26. Obiecująca zaliczka przed rewanżem

Azoty Puławy – Selfoss 33:26. Obiecująca zaliczka przed rewanżem 26 0

W pierwszym meczu trzeciej rundy kwalifikacyjnej Pucharu EHF zespół trenera Bartosza Jureckiego pokonał we własnej hali Islandczyków różnicą siedmiu bramek i jest bliski awansu do fazy grupowej tych rozgrywek

W powiecie włodawskim wygrało PiS. Ale rządzić raczej nie będzie

W powiecie włodawskim wygrało PiS. Ale rządzić raczej nie będzie 12 5

W Radzie Powiatu Włodawskiego siedem mandatów zdobyło PiS, pięć PSL i trzy kandydaci związanego z lewicą KWW „Łączy nas Samorząd”. Wszystko wskazuje na to, że koalicję zawiążą ludowcy z włodawską lewicą.

To ostatnie chwile bez śniegu. Kiedy spadnie śnieg? Pogoda na niedzielę w woj. lubelskim
film

To ostatnie chwile bez śniegu. Kiedy spadnie śnieg? Pogoda na niedzielę w woj. lubelskim 44 3

Kiedy spadnie śnieg? Sprawdź prognozę pogody na niedzielę dla woj. lubelskiego i całej Polski.

Powiślak Końskowola – Kryształ Werbkowice 4:1. Kiepski dzień bramkarza

Powiślak Końskowola – Kryształ Werbkowice 4:1. Kiepski dzień bramkarza 0 0

To miał być jeden z ciekawszych meczów weekendu. Powiślak pokonał jednak Kryształ Werbkowice 4:1. Gospodarze już po 33 minutach prowadzili 3:1. Dzięki kolejnemu kompletowi punktów zakończyli rok na czwartym miejscu w tabeli

Firma z Lubelskiego nie ma sobie równych w tej części Europy. Nowa, imponująca inwestycja
galeria

Firma z Lubelskiego nie ma sobie równych w tej części Europy. Nowa, imponująca inwestycja 127 6

Firma JMP Flowers ze Stężycy zakończyła realizację inwestycji za ponad 67 mln zł. Dzięki niej znacząco wzrosły jej zdolności produkcji kwiatów.

Łada Biłgoraj – Górnik II Łęczna 3:2. Zabójcze sześć minut

Łada Biłgoraj – Górnik II Łęczna 3:2. Zabójcze sześć minut 0 2

Łada pozytywnym akcentem zakończyła rundę jesienną. Drużyna Bartłomieja Kowalika pokonała u siebie rezerwy Górnika Łęczna 3:2, chociaż to goście otworzyli wynik. Po zmianie stron w przeciągu... sześciu minut gospodarze zaliczyli jednak trzy trafienia i zgarnęli bardzo cenne, trzy punkty. A te pozwoliły zakończyć rok nad kreską