Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 lutego 2010 r.
15:28
Edytuj ten wpis

Związał psa i wrzucił go do rzeki

Autor: Zdjęcie autora er
0 52 A A

Ktoś związał psa po czym wrzucił go do Bystrzycy. Tonące zwierzę uratowali policjanci.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Psa zobaczyli policjanci, którzy wczoraj ok. godz. 15. 30 patrolowali okolice ul. Piłsudskiego w Lublinie.

- Zobaczyli w wodzie czworonoga, który nie potrafił sam wydostać się na brzeg – mówi Anna Smarzak z lubelskiej policji.

Jeden z policjantów przytrzymywał za pas kolegę, który wyciągnął zwierzaka z wody. Okazało się, że pies ma łapy mocno związane szelkami.

Pies trafił do schroniska dla bezdomnych zwierząt przy ul.Metalurgicznej.

Komentarze 52

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kasia / 8 stycznia 2012 o 11:31
0
Chwała wam dobrzy ludzie a temu frajerowi oby stało sie kiedys jak chciał dlatego psa!
Avatar
d / 9 lutego 2010 o 07:09
0
mam nadzieje ze los temu zje.....bowi odplaci w przyszlosci za sadyzm!
Avatar
Windmark / 8 lutego 2010 o 14:38
0
To zapewne przedstawiciel elektoratu PSL.
Avatar
Maria / 8 lutego 2010 o 13:50
0
Wesoly Romek. napisał:
Hej mila <Oslabiona>, rozumiem Twoja frustracje, ale zauwaz prosze, ze z razpedu przeceniasz Zbysie Ziobro, bo ta kanalia poda reke kazdemu idiocie
gotowemu oddac swoj glos na "prawdziwych" Polakow i niedoceniasz Kazimierza, bo on jest wlasnie tym elektoratem.
Tego zas bydlaka, ktory w tak okrutny sposob chcial pozbyc sie psiny osobiscie wrzucil bym do Bystrzycy.

Policja nie powinna kończyć na tym - POWINNI ZNALEZC SPRAWCE TEGO!!!

Policja nie powinna kończyć na tym - POWINNI ZNALEZC SPRAWCE TEGO!!! rozwiń
Avatar
Maria / 8 lutego 2010 o 13:48
0
Gość napisał:
Zeniu, chyba nie wiesz ale za to jest paragraf. A twoje IP też łatwo namierzyć. Aż taki anonimowy nie jesteś synku. Ktos powinien zgłosic twój wpis na policję. Kto wie, może ja?

Na razie zgłosiłam Dziennikowi Wschodniemu do usuniecia.
Avatar
Wesoly Romek. / 8 lutego 2010 o 12:30
0
Osłabiona napisał:
Takich jak ty,prostokątnych chamów, nie potrzebuje żadna partia polityczna. Nie obwiniaj PO, bo z tobą świat zawsze będzie trochę bardziej parszywy. Nie wymawiaj imienia Ziobry nadaremno, bo takiemu jak ty nie podałby ręki. Zdenerwowałeś i osłabniłeś mnie tak bardzo, że opieprzyłem niewinną osobę. Zaraz ją przeproszę, choć pewnie już się zorientowała, w czym rzeczx.

Hej mila <Oslabiona>, rozumiem Twoja frustracje, ale zauwaz prosze, ze z razpedu przeceniasz Zbysie Ziobro, bo ta kanalia poda reke kazdemu idiocie
gotowemu oddac swoj glos na "prawdziwych" Polakow i niedoceniasz Kazimierza, bo on jest wlasnie tym elektoratem.
Tego zas bydlaka, ktory w tak okrutny sposob chcial pozbyc sie psiny osobiscie wrzucil bym do Bystrzycy.

Hej mila <Oslabiona>, rozumiem Twoja frustracje, ale zauwaz prosze, ze z razpedu przeceniasz Zbysie Ziobro, bo ta kanalia poda reke kazdemu idiocie
gotowemu oddac swoj glos na "prawdziwych" Polakow i niedoceniasz Kazimierza, bo on jest wlasnie tym elektoratem.
Tego zas bydlaka, ktory w tak okrutny sposob chcial pozbyc sie psiny osobiscie wrzucil bym do Bystrzycy. rozwiń
Avatar
Osłabiona po dwakroć / 8 lutego 2010 o 07:35
0
malwina napisał:
Kazimierz ty durniu pozbawiony jesteś podstawowych ludzkich uczuć!!! Człowieka można łatwo ocenić po tym jak traktuje zwierzęta. Mam nadzieję że dosięgnie cię sprawiedliwość idioto!!!


Wybacz, Droga Malwino. Tak mnie ten prostak osłabił, że straciłam wzrok i napisałam parę ostrych słów pod Twoją wypowiedzią. Niedobrze. Przepraszam najmocniej, ale Ty pewnie wierzysz moim emocjom... :)
Avatar
Osłabiona / 8 lutego 2010 o 07:28
0
kazimierz napisał:
nadmiar kundli w mieście jest tak peowcy rządzili.Wybory idą i porządek robić trza.Policja niech się zajmie zamykaniem pelowców a i komuchów ścigać trza.Po rzece łażą, jo się pytam co oni tam szukali nad tą rzeką.Środki marnotrowione.Ziobro nastanie niedługo to zrobi troche porzadku.Co kogo kundel obchodzi jak trza wyższe cele społeczne osiągać.



Takich jak ty,prostokątnych chamów, nie potrzebuje żadna partia polityczna. Nie obwiniaj PO, bo z tobą świat zawsze będzie trochę bardziej parszywy. Nie wymawiaj imienia Ziobry nadaremno, bo takiemu jak ty nie podałby ręki. Zdenerwowałeś i osłabniłeś mnie tak bardzo, że opieprzyłem niewinną osobę. Zaraz ją przeproszę, choć pewnie już się zorientowała, w czym rzeczx.



Takich jak ty,prostokątnych chamów, nie potrzebuje żadna partia polityczna. Nie obwiniaj PO, bo z tobą świat zawsze będzie trochę bardziej parszywy. Nie wymawiaj imienia Ziobry nadaremno, bo takiemu jak ty nie podałby ręki. Zdenerwowałeś i osłabniłeś mnie tak bardzo, że opieprzyłem niewinną osobę. Zaraz ją przeproszę, choć pewnie już się zorientowała, w czym rzeczx. rozwiń
Avatar
Osłabiona / 8 lutego 2010 o 07:24
0
malwina napisał:
Kazimierz ty durniu pozbawiony jesteś podstawowych ludzkich uczuć!!! Człowieka można łatwo ocenić po tym jak traktuje zwierzęta. Mam nadzieję że dosięgnie cię sprawiedliwość idioto!!!


Takich jak ty,prostokątnych chamów, nie potrzebuje żadna partia polityczna. Nie obwiniaj PO, bo z tobą świat zawsze będzie trochę bardziej parszywy. Nie wymawiaj imienia Ziobry nadaremno, bo takiemu jak ty nie podałby ręki.
Avatar
Maria / 8 lutego 2010 o 03:37
0
Brawo dla policjantów. Szkoda mi tego pieska. NApiszcie artykuł, co z nim... Pomóżcie znalezc mu nowy domek
Avatar
kasia / 8 stycznia 2012 o 11:31
0
Chwała wam dobrzy ludzie a temu frajerowi oby stało sie kiedys jak chciał dlatego psa!
Avatar
d / 9 lutego 2010 o 07:09
0
mam nadzieje ze los temu zje.....bowi odplaci w przyszlosci za sadyzm!
Avatar
Windmark / 8 lutego 2010 o 14:38
0
To zapewne przedstawiciel elektoratu PSL.
Avatar
Maria / 8 lutego 2010 o 13:50
0
Wesoly Romek. napisał:
Hej mila <Oslabiona>, rozumiem Twoja frustracje, ale zauwaz prosze, ze z razpedu przeceniasz Zbysie Ziobro, bo ta kanalia poda reke kazdemu idiocie
gotowemu oddac swoj glos na "prawdziwych" Polakow i niedoceniasz Kazimierza, bo on jest wlasnie tym elektoratem.
Tego zas bydlaka, ktory w tak okrutny sposob chcial pozbyc sie psiny osobiscie wrzucil bym do Bystrzycy.

Policja nie powinna kończyć na tym - POWINNI ZNALEZC SPRAWCE TEGO!!!

Policja nie powinna kończyć na tym - POWINNI ZNALEZC SPRAWCE TEGO!!! rozwiń
Avatar
Maria / 8 lutego 2010 o 13:48
0
Gość napisał:
Zeniu, chyba nie wiesz ale za to jest paragraf. A twoje IP też łatwo namierzyć. Aż taki anonimowy nie jesteś synku. Ktos powinien zgłosic twój wpis na policję. Kto wie, może ja?

Na razie zgłosiłam Dziennikowi Wschodniemu do usuniecia.
Avatar
Wesoly Romek. / 8 lutego 2010 o 12:30
0
Osłabiona napisał:
Takich jak ty,prostokątnych chamów, nie potrzebuje żadna partia polityczna. Nie obwiniaj PO, bo z tobą świat zawsze będzie trochę bardziej parszywy. Nie wymawiaj imienia Ziobry nadaremno, bo takiemu jak ty nie podałby ręki. Zdenerwowałeś i osłabniłeś mnie tak bardzo, że opieprzyłem niewinną osobę. Zaraz ją przeproszę, choć pewnie już się zorientowała, w czym rzeczx.

Hej mila <Oslabiona>, rozumiem Twoja frustracje, ale zauwaz prosze, ze z razpedu przeceniasz Zbysie Ziobro, bo ta kanalia poda reke kazdemu idiocie
gotowemu oddac swoj glos na "prawdziwych" Polakow i niedoceniasz Kazimierza, bo on jest wlasnie tym elektoratem.
Tego zas bydlaka, ktory w tak okrutny sposob chcial pozbyc sie psiny osobiscie wrzucil bym do Bystrzycy.

Hej mila <Oslabiona>, rozumiem Twoja frustracje, ale zauwaz prosze, ze z razpedu przeceniasz Zbysie Ziobro, bo ta kanalia poda reke kazdemu idiocie
gotowemu oddac swoj glos na "prawdziwych" Polakow i niedoceniasz Kazimierza, bo on jest wlasnie tym elektoratem.
Tego zas bydlaka, ktory w tak okrutny sposob chcial pozbyc sie psiny osobiscie wrzucil bym do Bystrzycy. rozwiń
Avatar
Osłabiona po dwakroć / 8 lutego 2010 o 07:35
0
malwina napisał:
Kazimierz ty durniu pozbawiony jesteś podstawowych ludzkich uczuć!!! Człowieka można łatwo ocenić po tym jak traktuje zwierzęta. Mam nadzieję że dosięgnie cię sprawiedliwość idioto!!!


Wybacz, Droga Malwino. Tak mnie ten prostak osłabił, że straciłam wzrok i napisałam parę ostrych słów pod Twoją wypowiedzią. Niedobrze. Przepraszam najmocniej, ale Ty pewnie wierzysz moim emocjom... :)
Avatar
Osłabiona / 8 lutego 2010 o 07:28
0
kazimierz napisał:
nadmiar kundli w mieście jest tak peowcy rządzili.Wybory idą i porządek robić trza.Policja niech się zajmie zamykaniem pelowców a i komuchów ścigać trza.Po rzece łażą, jo się pytam co oni tam szukali nad tą rzeką.Środki marnotrowione.Ziobro nastanie niedługo to zrobi troche porzadku.Co kogo kundel obchodzi jak trza wyższe cele społeczne osiągać.



Takich jak ty,prostokątnych chamów, nie potrzebuje żadna partia polityczna. Nie obwiniaj PO, bo z tobą świat zawsze będzie trochę bardziej parszywy. Nie wymawiaj imienia Ziobry nadaremno, bo takiemu jak ty nie podałby ręki. Zdenerwowałeś i osłabniłeś mnie tak bardzo, że opieprzyłem niewinną osobę. Zaraz ją przeproszę, choć pewnie już się zorientowała, w czym rzeczx.



Takich jak ty,prostokątnych chamów, nie potrzebuje żadna partia polityczna. Nie obwiniaj PO, bo z tobą świat zawsze będzie trochę bardziej parszywy. Nie wymawiaj imienia Ziobry nadaremno, bo takiemu jak ty nie podałby ręki. Zdenerwowałeś i osłabniłeś mnie tak bardzo, że opieprzyłem niewinną osobę. Zaraz ją przeproszę, choć pewnie już się zorientowała, w czym rzeczx. rozwiń
Avatar
Osłabiona / 8 lutego 2010 o 07:24
0
malwina napisał:
Kazimierz ty durniu pozbawiony jesteś podstawowych ludzkich uczuć!!! Człowieka można łatwo ocenić po tym jak traktuje zwierzęta. Mam nadzieję że dosięgnie cię sprawiedliwość idioto!!!


Takich jak ty,prostokątnych chamów, nie potrzebuje żadna partia polityczna. Nie obwiniaj PO, bo z tobą świat zawsze będzie trochę bardziej parszywy. Nie wymawiaj imienia Ziobry nadaremno, bo takiemu jak ty nie podałby ręki.
Avatar
Maria / 8 lutego 2010 o 03:37
0
Brawo dla policjantów. Szkoda mi tego pieska. NApiszcie artykuł, co z nim... Pomóżcie znalezc mu nowy domek