Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Na sygnale

11 maja 2017 r.
13:53

Pościg za fordem w Lublinie. 25-latek uciekał przed policją

Autor: Zdjęcie autora jsz
0 13 A A

Zniszczony samochód i długa lista zarzutów. Tak dla 25-latka z Lublina zakończyła się ucieczka przed policją.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło w czwartek po południu. 25-latek jechał swoim fordem focusem ul. Zemborzycką. Nie zatrzymał się do policyjnej kontroli i zaczął uciekać.

Jechał ul. Kunickiego, po czym skręcił w ul. Głuską. Dalej, na skrzyżowaniu z ul. Wyzwolenia nie opanował samochodu. Ford wypadł na pas zieleni. – Nikt nie został ranny. Doszło do pożaru silnika, ale został on szybko ugaszony przez wezwanych na miejsce strażaków – wyjaśnia Kamil Karbowniczek, z zespołu prasowego lubelskiej policji.

25-latek jechał sam. Był trzeźwy. Jak się okazało, nie zatrzymał się do kontroli bo jego samochód nie został dopuszczony do ruchu w Polsce. Miał tablice rejestracyjne z innego kraju.

Młody kierowca odpowie teraz nie tylko za jazdę autem bez odpowiednich tablic, ale i za cały szereg wykroczeń, jakich dopuścił się uciekając przed policją.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 11 maja 2017 o 14:40
+1
nie rozumiem głupich komentarzy, drwicie z policjantów a jak wam skradną auto lub pobiją was to gdzie lecicie po pomoc? W Policji jak w innych firmach pracują ludzie nadający się do tej pracy lub mniej nadający. Ale w samej "drogówce" są ludzie przeszkoleni specjalistycznie w Szkole trwającej 1 rok więc darujcie sobie te głupie uwagi. A jak jesteś taki mocny w gębie to do zobaczenia na drodze - wtedy wyglądasz jak baranek składający ręce o wyrozumiałość.
Avatar
Henio / 12 maja 2017 o 11:48
0
Co to za bzdura? Nie można jeździć na obcych tablicach? Czyżby pasożyty wymyśliły żeby zagraniczni turyści odwiedzający Polskę rejestrowali na granicy swoje samochody?                                                                                        Można jeździć na obcych tablicach. O ile nie są przeterminowane.
Avatar
Gość / 12 maja 2017 o 09:44
0
Świrusie z forda, jesteś idiotą do kwadratu, mało mnie nie staranował jak skręcałem do szpitala, spowodowałeś nieprawdopodnbe zagrożenie nie tylko dla innych, jak chcesz się w Jamesa Bonda bawić to idź na gokardy, świrze!
Avatar
Gość / 11 maja 2017 o 20:40
0
Witam a ja akurat brałem udział z niezależnych mi przyczyn w tej sytuacji i koles z forda mało co mi auta nie rozwalił, pozwoliłem sobie na wyhamowanie go, i wcale nie żałuje, tak zapier.... to na tor anie na ruch miejski pozdrawiam.
Avatar
Gość / 11 maja 2017 o 16:28
0
Co to za bzdura? Nie można jeździć na obcych tablicach? Czyżby pasożyty wymyśliły żeby zagraniczni turyści odwiedzający Polskę rejestrowali na granicy swoje samochody?
Avatar
Gość / 11 maja 2017 o 16:06
0
dobrze ze nasz Prezydent już podpisał ustawę i teraz ucieczka przeed Policją to przestępstwo a nie wykroczenie!!!
Avatar
lu / 11 maja 2017 o 16:04
0
undefined napisał:
nie rozumiem głupich komentarzy, drwicie z policjantów a jak wam skradną auto lub pobiją was to gdzie lecicie po pomoc? W Policji jak w innych firmach pracują ludzie nadający się do tej pracy lub mniej nadający. Ale w samej "drogówce" są ludzie przeszkoleni specjalistycznie w Szkole trwającej 1 rok więc darujcie sobie te głupie uwagi. A jak jesteś taki mocny w gębie to do zobaczenia na drodze - wtedy wyglądasz jak baranek składający ręce o wyrozumiałość.
 święte słowa. podpisuję sie pod nimi obiema rekami.
 święte słowa. podpisuję sie pod nimi obiema rekami. rozwiń
Avatar
Gość / 11 maja 2017 o 15:44
0
klasyczny głupek !
Avatar
Gość / 11 maja 2017 o 15:35
0
FACECI................
Avatar
karol / 11 maja 2017 o 14:36
0
Taaaa, niemiecka policja to się popisała w ostatniego sylwestra...
Avatar
Henio / 12 maja 2017 o 11:48
0
Co to za bzdura? Nie można jeździć na obcych tablicach? Czyżby pasożyty wymyśliły żeby zagraniczni turyści odwiedzający Polskę rejestrowali na granicy swoje samochody?                                                                                        Można jeździć na obcych tablicach. O ile nie są przeterminowane.
Avatar
Gość / 12 maja 2017 o 09:44
0
Świrusie z forda, jesteś idiotą do kwadratu, mało mnie nie staranował jak skręcałem do szpitala, spowodowałeś nieprawdopodnbe zagrożenie nie tylko dla innych, jak chcesz się w Jamesa Bonda bawić to idź na gokardy, świrze!
Avatar
Gość / 11 maja 2017 o 20:40
0
Witam a ja akurat brałem udział z niezależnych mi przyczyn w tej sytuacji i koles z forda mało co mi auta nie rozwalił, pozwoliłem sobie na wyhamowanie go, i wcale nie żałuje, tak zapier.... to na tor anie na ruch miejski pozdrawiam.
Avatar
Gość / 11 maja 2017 o 16:28
0
Co to za bzdura? Nie można jeździć na obcych tablicach? Czyżby pasożyty wymyśliły żeby zagraniczni turyści odwiedzający Polskę rejestrowali na granicy swoje samochody?
Avatar
Gość / 11 maja 2017 o 16:06
0
dobrze ze nasz Prezydent już podpisał ustawę i teraz ucieczka przeed Policją to przestępstwo a nie wykroczenie!!!
Avatar
lu / 11 maja 2017 o 16:04
0
undefined napisał:
nie rozumiem głupich komentarzy, drwicie z policjantów a jak wam skradną auto lub pobiją was to gdzie lecicie po pomoc? W Policji jak w innych firmach pracują ludzie nadający się do tej pracy lub mniej nadający. Ale w samej "drogówce" są ludzie przeszkoleni specjalistycznie w Szkole trwającej 1 rok więc darujcie sobie te głupie uwagi. A jak jesteś taki mocny w gębie to do zobaczenia na drodze - wtedy wyglądasz jak baranek składający ręce o wyrozumiałość.
 święte słowa. podpisuję sie pod nimi obiema rekami.
 święte słowa. podpisuję sie pod nimi obiema rekami. rozwiń
Avatar
Gość / 11 maja 2017 o 15:44
0
klasyczny głupek !
Avatar
Gość / 11 maja 2017 o 15:35
0
FACECI................
Avatar
Gość / 11 maja 2017 o 14:40
+1
nie rozumiem głupich komentarzy, drwicie z policjantów a jak wam skradną auto lub pobiją was to gdzie lecicie po pomoc? W Policji jak w innych firmach pracują ludzie nadający się do tej pracy lub mniej nadający. Ale w samej "drogówce" są ludzie przeszkoleni specjalistycznie w Szkole trwającej 1 rok więc darujcie sobie te głupie uwagi. A jak jesteś taki mocny w gębie to do zobaczenia na drodze - wtedy wyglądasz jak baranek składający ręce o wyrozumiałość.
Avatar
karol / 11 maja 2017 o 14:36
0
Taaaa, niemiecka policja to się popisała w ostatniego sylwestra...
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację 6 1

Cztery lata więzienia i przymusowa terapia odwykowa. To kara dla 26-latka z okolic Puław, który ugodził nożem własną matkę. Wcześniej latami znęcał się nad rodziną.

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość
Magazyn

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość 2 0

Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin?

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin? 2 0

Organizatorzy mistrzostw Polski zadbali o to, żeby kibice każdego dnia zawodów mieli co oglądać. Dlatego już w piątek w akcji będzie można zobaczyć Pawła Fajdka

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram]
22 lipca 2018, 17:00

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram] 1 0

Co Gdzie Kiedy. Od najbliższej niedzieli po Lublinie będzie krążyć Cyrk Podwórkowy, który co rok jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów. Artyści będą występować na terenie lubelskich dzielnic. Wszystkie występy są darmowe.

Napadli na bezdomnego koło dworca w Lublinie. Nie miał pieniędzy, wtedy zrobili coś jeszcze gorszego

Napadli na bezdomnego koło dworca w Lublinie. Nie miał pieniędzy, wtedy zrobili coś jeszcze gorszego 15 3

Bezdomny został pobity przez dwóch mężczyzn w okolicach dworca autobusowego przy al. Tysiąclecia w Lublinie.

Lublin: Dwie linie autobusowe w sobotę zmienią trasę

Lublin: Dwie linie autobusowe w sobotę zmienią trasę 0 0

Dodatkowy objazd wprowadzony będzie w sobotę na liniach autobusowych nr 7 oraz 50. Powodem są prace drogowe.

Program TV na weekend 20-22 lipca. Jakie filmu warto zobaczyć?
20 lipca 2018, 0:00

Program TV na weekend 20-22 lipca. Jakie filmu warto zobaczyć? 0 0

Stacje telewizyjne kontynuują zapoczątkowane filmowe serie. Miłośnicy fantasy będą mogli obejrzeć w ten weekend kolejne części cyklów Władca Pierścieni i Gwiezdne Wojny, z kolei fani kina superbohaterskiego zobaczą Człowieka ze stali. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Szpital tonie w długach, kolejne grupy zawodowe walczą o podwyżki. Będzie nagroda dla dyrektora?

Szpital tonie w długach, kolejne grupy zawodowe walczą o podwyżki. Będzie nagroda dla dyrektora? 0 4

12 tys. zł nagrody rocznej może dostać dyrektor szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie. Zdaniem jednego z członków rady społecznej lecznicy w obecnej napiętej sytuacji to nieetyczne, a związkowcy pytają o uczciwość.

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu
galeria

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu 4 5

Pożar samochodu wybuchł wczoraj w nocy na parkingu przy ul. Wiejskiej w Zamościu.

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo 3 5

Po dwóch kompletnie nieudanych sezonach zielono-czarni rozpoczynają zmagania w II lidze. W sobotę podopieczni trenera Rafała Wójcika zmierzą się na wyjeździe z Gryfem Wejherowo. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia] 28 13

Przedsiębiorcę z Lublina spotkał ogromny pech. Należąca do niego ciężarówka zapaliła się w trakcie jazdy. Co gorsza, wandale nie oszczędzili ładunku jaki znajdował się na naczepie. Teraz pan Michał chce złapać grafficiarzy dzięki zaoferowanym informatorom pieniądzom.

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki]
galeria

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki] 11 2

W oparciu o wyniki tegorocznych egzaminów maturalnych sprawdziliśmy, które szkoły uczą najlepiej. Na naszej liście znalazły się placówki z poszczególnych powiatów i miast regionu.

Lewart ciągle szuka wzmocnień

Lewart ciągle szuka wzmocnień 1 0

Łukasz Mierzejewski musi w lecie porządnie przebudować swoją drużynę. Lewart stracił wielu ważnych zawodników. Z klubem pożegnali się chociażby: Michał Zuber, Arkadiusz Adamczuk, czy Kamil Piasek