Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Świdniccy policjanci proszą o pomoc kierowców, którzy byli świadkami niedzielnego wypadku w Dorohuczy lub posiadają kamerę samochodową i jechały drogą krajową nr 12 Chełm - Lublin między godz. 9 a 11
Konin (woj. wielkopolskie). Siedem osób w tym cztery nieletnie zostały zatrzymane po demonstracji przed komendą policji w Koninie. Kilkadziesiąt osób zgromadziło się tam w związku ze śmiercią 21-letniego mężczyzny, zastrzelonego przez policjanta.
Specjalista od krioterapii Zbigniew Kołba oraz psycholog i trener biznesu Edyta Daniluk będą gośćmi najbliższych spotkań w ramach cyklu Strefa Eksperta w Bibliotece Miejskiej w Puławach (ul. Głęboka 7a). Wydarzenia odbędą się 19 i 20 listopada o godz. 17.
- Nikogo nie okłamujemy, nikogo nie wprowadzamy w błąd - zapewniają PR-owcy Burger King Polska po tym, jak posypał się na nich grad negatywnych komentarzy. - Od początku zaznaczamy, że Rebel Whopper nie może być określony jako stricte wegetariański - tłumaczą.
MKS Padwa Zamość lepsza od rezerw wicemistrza Polski Orlen Wisły Płock. W derbach regionu AZS AWF Biała Podlaska zwyciężył Azoty II Puławy
Policjanci z Lublina zatrzymali przedsiębiorcę, podejrzanego o wyłudzenie 2,5 mln zł unijnej dotacji. Firma Rafała M. działa w branży recyklingu odpadów. Dotacja miała być przeznaczona na zakup nowoczesnych maszyn.
Ponad 70 policjantów, strażacy, funkcjonariusze Straży Leśnej i Straży Ochrony Kolei poszukiwali w sobotę po południu 8-latka z Łukowa
Przed nami 13. edycja Lubelskiego Festiwalu Filmowego, który w tym roku zostanie zorganizowany w dniach 22-30 listopada. W programie pokazy ponad 140 filmów, warsztaty, koncerty, spotkania i wiele więcej.