Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Opole Lubelskie

15 lipca 2019 r.
17:24

Lubelskie: Krwawy finał małżeńskiej kłótni. Mąż poderżnął żonie gardło

203 26 A A

30-latek z Opola Lubelskiego odpowie za zamordowanie żony. Rafał S. poderżnął kobiecie gardło. Policjantom tłumaczył, że jedynie bronił się przed małżonką, która „wystartowała do niego z nożem”.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Ewelina i Rafał S. byli małżeństwem zaledwie od sierpnia 2017 r. Początkowo oboje pracowali za granicą. Później razem z roczną córeczką przeprowadzili się do Opola Lubelskiego. Zajęli mieszkanie w domu rodziców Eweliny. Z akt sprawy wynika, że właśnie wtedy relacje między małżonkami znacznie się pogorszyły. Często dochodziło między nimi do awantur o podłożu finansowym. Rafał S. pracował jako kierowca. Często wyjeżdżał z Polski. Małżonka miała mu zarzucać, że zbyt mało zarabia i nie zajmuje się córką tyle, ile powinien. Śledczy ustalili, że kobieta groziła mężowi rozwodem. Zdarzyło się również, że 30-latek podczas awantury uderzył żonę.

25 października ubiegłego roku małżonkowie razem z córką pojechali do rodziców Rafała. Uzgadniali termin chrztu dziecka. Wieczorem wrócili do domu, wspólnie zjedli kolację i uśpili dziecko. Z akt sprawy wynika, że niedługo później doszło do awantury. Ponownie poszło o pieniądze. Ewelina S. miała wypominać mężowi zbyt niskie zarobki. Była zła, bo Rafał jadąc przez Niemcy doprowadził do stłuczki i musiał zapłacić wysoki mandat. Kobieta obawiała się, że mężczyzna może przez to stracić pracę.

Z ustaleń prowadzących śledztwo wynika, że w pewnej chwili Ewelina S. chwyciła kuchenny nóż i rzuciła się z nim na męża. Doszło do szarpaniny. Rafał wyrwał żonie nóż i uderzył ją tak mocno, że kobieta przewróciła się na łóżko. Wtedy mężczyzna wskoczył na nią, przyłożył nóż do szyi i dwukrotnie poderżnął gardło. Widział, jak żona się dławi. Chciał „żeby wszystko odbyło się szybko i żeby nie cierpiała”. Ewelina S. bardzo szybko się wykrwawiła. Rafał obmył nóż i ręce, po czym wsiadł w samochód i jeździł bez celu po mieście. Pojechał również do rodzinnego domu w pobliskiej wsi. Po drodze wyrzucił nóż.

Po godz. 1 w nocy Rafała S. zatrzymali policjanci. Zauważyli bowiem, że w jego samochodzie nie działa oświetlenie tablicy rejestracyjnej. Pouczyli kierowcę i zatrzymali dowód rejestracyjny auta, za brak badań technicznych. Po kontroli puścili Rafała S. wolno.

Mężczyzna pojechał do swojego wujka. Był blady i wystraszony. Powiedział mu, że „Ewelina leży w domu, w kałuży krwi”. Twierdził, że po kłótni z żoną wyszedł z domu. Kiedy wrócił, kobieta leżała zakrwawiona. Wujek 30-latka wezwał jego matkę, po czym wszyscy pojechali do Opola Lubelskiego. Tam razem z matką Eweliny weszli do mieszkania małżonków i znaleźli martwą kobietę. Rafał S. lamentował i krzyczał, że „on tego nie zrobił”.

Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali 30-latka. Później zabezpieczono szereg śladów krwi, które wskazywały, że to on zabił żonę. Rafał S. przyznał się do winy. Zapewniał jednak, że nie planował zbrodni. Twierdził, że bronił się przed żoną, która „wystartowała do niego z nożem”. Śledczy uznali jednak, że nie działał w warunkach obrony koniecznej i powinien odpowiadać za zabójstwo. Akt oskarżenia przeciwko Rafałowi S. wpłynął właśnie do Sądu Okręgowego w Lublinie. Mężczyzna nie był dotychczas karany. Teraz grozi mu dożywocie.

Zobacz także: Zlecił zabójstwo żony w Kazimierzu Dolnym

e-Wydanie

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 15 lipca 2019 o 18:28
+28
Spakował by manatki i odszedł. Dziecko teraz jest sierotą.
Avatar
Gość / 15 lipca 2019 o 17:56
+27
....i kolejna tragedia. Pomijając już zabitą kobitę, ale dzieciaka szkoda. Matka nie żyje, ojciec pewnie ze dwie dychy w pierdlu. Oboje najpierw awanturami, potem "tatuś" bezmózgi zmarnowali własnemu dziecku życie. Dlaczego wy ludzie tacy głupi jesteście i nie potraficie ogarnąć co w życiu jest naprawdę ważne ? :(
Avatar
Dede / 15 lipca 2019 o 20:51
+23
Toksyczni teściowie i małżonka "bo mało zarabia" nie jednemu by odwaliło od takiego czegoś... Nie ma się co dziwić że klepki pękają w głowie.
Avatar
Gość / 16 lipca 2019 o 06:05
+22
Co to za komentarze.Nie wierzę w to co czytam.Kobieta straciła życie i szkoda mordercy????Co wy ludzie klapki macie na oczach?mógł odejść jak żona taka zła a nie mordować z zimną krwią.Współczuję rodzinie tragicznie zmarłej i dziecku które straciło matkę.Jakie będzie jego życie po takiej tragedii?Ludzie opanujcie się
Avatar
Racjinalny / 15 lipca 2019 o 20:30
+22
Wystarczyło kopnąć babę w d....
Avatar
Taaa / 15 lipca 2019 o 19:08
+21
Szkoda chłopa i dziecka, przez tą babę ma teraz chłopina zmarnowane życie i dziecko również. Jak na mój gust powinien być uniewinniony gdyż to ona rzuciła się na niego z nożem to raz a co ze znęcaniem się psychicznym w postaci awantur że mało zarabia ?? A księżniczka ze słomą w butach nie mogła zakasać rękawów i iść do pracy ?? Niestety takich sytuacji w domach jest coraz więcej, ale to wnika z tego że chłop bierze sobie roszczeniową księżniczkę za żonę, nie pomieszka razem a żeni się od razu zaliczywszy najczęściej wpadkę i potem jest jak jest. Myślcie Panowie myślcie, żeby się napić piwa nie trzeba od razu kupować całego browaru.
Szkoda chłopa i dziecka, przez tą babę ma teraz chłopina zmarnowane życie i dziecko również. Jak na mój gust powinien być uniewinniony gdyż to ona rzuciła się na niego z nożem to raz a co ze znęcaniem się psychicznym w postaci awantur że mało zarabia ?? A księżniczka ze słomą w butach nie mogła zakasać rękawów i iść do pracy ?? Niestety takich sytuacji w domach jest coraz więcej, ale to wnika z tego że chłop bierze sobie roszczeniową księżniczkę za żonę, nie pomieszka razem a żeni się od razu zaliczywszy najczęściej wpadkę i potem jest jak j... rozwiń
Avatar
Gość / 15 lipca 2019 o 18:02
+20
Zrobił bardzo źle i będzie tego już zawsze żałował. Zrobił to pewnie w amoku. Ale nie obwiniajmy tylko jego. Zapewne większości facetom zdarza się wysłuchiwać od żon / partnerek mniej lub bardziej wymyślne zarzuty, zwykle o byle co. I zawsze jest gdzieś ten punkt, w którym stwierdzasz, że już nie zniesiesz tego więcej i wybuch złości. Trzeba wtedy uciec poza dom, połazić, pobiegać i zmęczyć się fizycznie.
Avatar
Gość / 16 lipca 2019 o 09:05
+17
Często ludzie mimo awantur i bijatyk siedzą w tym gównie bo co sama zrobię? to że mnie uderzy raz czy osiem wytrzymam. A facet zawsze mówi że baba zła bo każda inna lepsza tylko nie swoja. A wystarczy rozejsc się w miarę przyzwoicie żeby dzieci nie cierpiały. A tak matka nie żyje ojciec w kiciu a małe dzieciątko zostało. O tej Kruszynie nikt nie pomyślał.
Avatar
Ok / 15 lipca 2019 o 17:45
+14
Ona głupia bo jak większość bab szuka chłopa by tylko jak najwięcej kasy zarabiał.. Kasa to nie wszystko.. A on no cóż jak patologia jak miał problemy z emocjami trzeba było się wyżyć na czym innym
Avatar
Seba / 15 lipca 2019 o 20:14
+13
Dlatego nie trzeba sie zenic bo kobiety na kase patrza i ciagle malo im kasy
Avatar
Maria / 23 lipca 2019 o 09:32
0
Szkoda faceta. Durne babsko....
Avatar
Ada / 21 lipca 2019 o 14:52
0
Skąd pewność że kłótnia o małe zarobki. Zarżnął żonę i próbował to zakamuflować. Może i to kolejne kłamstwo. Poza tym co to za samoobrona. Szkoda dziecka. Matka nie żyje a ojciec pewnie do końca życia nie wyjdzie. Po za tym co to za ojciec.
Avatar
Danila / 20 lipca 2019 o 04:39
0
To świadectwo, które powiem każdemu, aby usłyszał. Byłem żonaty od czterech lat i piątego roku mojego małżeństwa, inna kobieta miała zaklęcie, aby zabrać mojego kochanka ode mnie, a mój mąż zostawił mnie i dzieci, a my cierpieli przez 2 lata, dopóki nie miałem na myśli stanowiska, na którym to mężczyzna Dr.WEALTHY pomógł komuś i postanowiłem dać mu próbę pomocy w zabraniu mojego kochanego Męża do domu i uwierz mi, po prostu wysyłam mu swoje zdjęcie i mojemu mężowi, a po 48 godzinach, jak mi powiedział, widziałem do domu wjechał samochód i oto był mój mąż, a on przyjechał do mnie i do dzieci i dlatego cieszę się, że każdy z was jest podobny do tego mężczyzny i ma swojego kochanka z powrotem do siebie. Email: wealthylovespell@gmail.com możesz również skontaktować się z nim lub whatsApp go onthis +2348105150446 dziękuję bardzo
To świadectwo, które powiem każdemu, aby usłyszał. Byłem żonaty od czterech lat i piątego roku mojego małżeństwa, inna kobieta miała zaklęcie, aby zabrać mojego kochanka ode mnie, a mój mąż zostawił mnie i dzieci, a my cierpieli przez 2 lata, dopóki nie miałem na myśli stanowiska, na którym to mężczyzna Dr.WEALTHY pomógł komuś i postanowiłem dać mu próbę pomocy w zabraniu mojego kochanego Męża do domu i uwierz mi, po prostu wysyłam mu swoje zdjęcie i mojemu mężowi, a po 48 godzinach, jak mi powiedział, widziałem do domu wjechał samochód i ot... rozwiń
Avatar
Gość / 18 lipca 2019 o 11:30
0
Żal mi tego człowieka. To wszystko wina tej pazernej sz..ty. Skoro miała takie mniemanie o sobie było na jakiegoś piłkarza zapolować. Jednak co by nie mówić „troszkę” go poniosło. P.s. Sprzedam Opla rocznik 81 nie bity...
Avatar
Husiek / 17 lipca 2019 o 13:23
0
Wszyscy się wypowiadacie, a nikt nie wie jak naprawdę było
Avatar
Janko / 16 lipca 2019 o 11:20
+9
co za debile w komentarzach....psychol zarżnął człowieka jak świnię, a ci go jeszcze usprawiedliwiają że może to "zła kobieta była"...na tych wiochach to już chyba tylko same ameby umysłowe się jeno ostały...
Avatar
Gość / 16 lipca 2019 o 09:05
+17
Często ludzie mimo awantur i bijatyk siedzą w tym gównie bo co sama zrobię? to że mnie uderzy raz czy osiem wytrzymam. A facet zawsze mówi że baba zła bo każda inna lepsza tylko nie swoja. A wystarczy rozejsc się w miarę przyzwoicie żeby dzieci nie cierpiały. A tak matka nie żyje ojciec w kiciu a małe dzieciątko zostało. O tej Kruszynie nikt nie pomyślał.
Avatar
Lkr / 16 lipca 2019 o 08:00
-1
LOP i wszystko jasne. Badylarz!!!
Avatar
Gość / 16 lipca 2019 o 06:05
+22
Co to za komentarze.Nie wierzę w to co czytam.Kobieta straciła życie i szkoda mordercy????Co wy ludzie klapki macie na oczach?mógł odejść jak żona taka zła a nie mordować z zimną krwią.Współczuję rodzinie tragicznie zmarłej i dziecku które straciło matkę.Jakie będzie jego życie po takiej tragedii?Ludzie opanujcie się
Avatar
Cześć / 15 lipca 2019 o 23:34
-3
Z życia patolstwa...odcinek 134627....
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 23-25 sierpnia

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 23-25 sierpnia 0 0

Najbliższy weekend to znowu sporo ciekawych meczów piłkarskich. W sobotę Avia podejmuje Motor Lublin, a do Puław przyjeżdża lider III ligi Siarka. Z kolei w niedzielę w Łęcznej dojdzie do pojedynku tamtejszego Górnika i GKS Katowice

Poznała go przez portal erotyczny i zaprosiła do mieszkania. Kolejne problemy 38-latka
nowe fakty

Poznała go przez portal erotyczny i zaprosiła do mieszkania. Kolejne problemy 38-latka 5 1

To nie koniec kłopotów 38-latka, który okradł kobietę, z którą umówił się przez portal erotyczny

Na ulicy zaczepiła ją wróżbitka i oszukała "na włos z ramienia". Kosztowało ją to 900 zł

Na ulicy zaczepiła ją wróżbitka i oszukała "na włos z ramienia". Kosztowało ją to 900 zł 5 5

Ofiarą nieuczciwej wróżbitki padła w czwartek mieszkanka Białej Podlaskiej. Kobieta dała się oszukać "na włos z ramienia", straciła 900 zł

Holi Festival w Puławach
25 sierpnia 2019, 14:00

Holi Festival w Puławach 0 2

Holi Festival ponownie w Puławach. Kolejne święto miłośników zabawy z proszkiem holi odbędzie się 25 sierpnia o godz. 14 w Marinie Puławy (ul. Portowa).

Wybory 2019. PiS pierwszą siłą w Sejmie. Sondaż Kantar Public

Wybory 2019. PiS pierwszą siłą w Sejmie. Sondaż Kantar Public 0 10

Prawo i Sprawiedliwość wygra w październikowych wyborach parlamentarnych - wynika z sondażu przeprowadzonego przez Kantar Public. Na obecną partię rządzącą zagłosowałoby 38 proc. ankietowanych.

13 osób zginęło, a ponad 30 zostało rannych w wypadku autobusu w północnym Laosie
film

13 osób zginęło, a ponad 30 zostało rannych w wypadku autobusu w północnym Laosie 0 0

13 osób zginęło, a ponad 30 zostało rannych w wypadku autobusu z chińskimi turystami, do którego doszło w czwartek (22 sierpnia) nieopodal Luang Prabang w północnym Laosie. Najciężej rannych przetransportowano śmigłowcem ratunkowym i samolotem do Chin.

Lublin: Nowe oznakowanie na niebezpiecznym odcinku. Często dochodzi tu do wypadków [zdjęcia]
galeria

Lublin: Nowe oznakowanie na niebezpiecznym odcinku. Często dochodzi tu do wypadków [zdjęcia] 5 29

Na Nadbystrzyckiej pojawiło się nocą nowe oznakowanie mające skłonić kierowców do wolniejszej jazdy. Rano ustawiono tu także ograniczenie prędkości. Zbyt szybka jazda jest tutaj główną przyczyną śmiertelnych wypadków

Urzędów: Dożynki z Patrycją Markowską
25 sierpnia 2019, 13:00

Urzędów: Dożynki z Patrycją Markowską 0 2

Patrycja Markowska będzie gwiazdą niedzielnych Dożynek Powiatowo-Gminnych w Urzędowie (powiat kraśnicki).

Dni Piask z Piaskiem
24 sierpnia 2019, 5:00

Dni Piask z Piaskiem 0 0

Andrzej Piaseczny wystąpi w niedzielę podczas Dni Piask (powiat świdnicki). Na scenie wystąpią również m.in. zespoły Pawkin „Dżem Projekt”, Miły Pan i Malibu.

W piątek startują 95. PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce

W piątek startują 95. PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce 0 0

Od piątku do niedzieli sporo będzie się działo w Radomiu. Najlepsi zawodnicy w kraju powalczą o medale 95. PZLA Mistrzostw Polski. W zawodach nie zabraknie oczywiście klubow z województwa lubelskiego

Premier w Zakopanem: Niektóre osoby są w bardzo ciężkim stanie
film

Premier w Zakopanem: Niektóre osoby są w bardzo ciężkim stanie 0 5

- Chciałem wyrazić najgłębsze wyrazy współczucia dla rodzin zmarłych osób. Z tego co wiemy, cztery osoby nie przeżyły tych bardzo gwałtownych, nietypowych i rzadkich wyładowań burzowych – powiedział premier Mateusz Morawiecki po spotkaniu sztabu kryzysowego w Zakopanem.

Nawet 900 złotych za podręczniki. "Po używane książki ustawiają się kolejki"

Nawet 900 złotych za podręczniki. "Po używane książki ustawiają się kolejki" 27 15

Połowa uczniów, którzy za niespełna 10 dni rozpoczną naukę w klasach pierwszych liceów i techników, zapłaci za podręczniki jedynie 300 zł. Reszta nawet 900 zł. Nieprzyjemne zaskoczenie przy kasie czeka absolwentów podstawówek

Speed Car Motor Lublin w piątek jedzie w Grudziądzu. Zapewnią sobie utrzymanie?

Speed Car Motor Lublin w piątek jedzie w Grudziądzu. Zapewnią sobie utrzymanie? 4 10

Niecałe pięć miesięcy minęło od premierowego zwycięstwa Speed Car Motoru w najlepszej lidze świata. Lublinianie pokonali wtedy MRGARDEN GKM Grudziądz. Dzisiaj (godz. 20.30) oba zespoły spotkają się ponownie. Ten mecz ma kolosalne znaczenie dla „Koziołków”

Lublin: Chcą zbudować przetwórnię mięsa. Będą konsultacje z mieszkańcami

Lublin: Chcą zbudować przetwórnię mięsa. Będą konsultacje z mieszkańcami 14 46

Urząd Miasta zażądał dokładnego raportu o możliwym wpływie na środowisko nowej przetwórni mięsa, którą chce zbudować na Felinie świdnicka firma Polski Drób. Ratusz zapowiada też przeprowadzenie w tej sprawie konsultacji z mieszkańcami

Legia Warszawa - Glasgow Rangers 0:0. Znowu zero z tyłu (wideo)
film

Legia Warszawa - Glasgow Rangers 0:0. Znowu zero z tyłu (wideo) 0 3

Legia Warszawa zremisowała bezbramkowo z Glasgow Rangers w pierwszy spotkaniu IV rundy eliminacji Ligi Europy.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.