Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

29 czerwca 2008 r.
19:38
Edytuj ten wpis

Będzie absolutorium dla prezesa spółdzielni?

0 15 A A

Spółdzielnię Mieszkaniową "Powiśle” w Puławach czeka dziś gorący wieczór.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na poniedziałkowym walnym zgromadzeniu spółdzielcy zdecydują m.in. o udzieleniu bądź nie absolutorium prezesowi Dariuszowi Gutowskiemu. A od kilkunastu dni trwa już walka na... plakaty.

Zarząd drugiej pod względem wielkości spółdzielni mieszkaniowej w Puławach zachęca w apelach rozwieszonych na całym osiedlu do obrony tej instytucji. "(...) Zarząd informuje, że wyraża poważne obawy o stabilność funkcjonowania SM "Powiśle” w związku z niektórymi działaniami podejmowanymi przez część członków os. Kołłątaja i zgłoszonymi przez Nich wnioskami do obrad Walnego Zgromadzenia”.

Zarząd straszy, że takie działania spółdzielców mogą doprowadzić do zaprzestania docieplania budynków i zniechęcenia banków do udzielania kredytów, a w konsekwencji do całkowitego upadku spółdzielni.

W odpowiedzi na ten apel z podobną akcją plakatową wystąpili sami spółdzielcy. I również nie przebierają w słowach. "Obecnie Pan Prezes Gutowski otrzymał podwyżkę o ponad 3 000 zł "pokaźnej” pensji podstawowej oraz comiesięczną premię w wysokości 30 %. Czy stać spółdzielnię na takie podwyżki, skoro prezes mówi, że nie ma pieniędzy na inne rzeczy, np. na przynajmniej jeden bezpieczny plac zabaw dla małych dzieci?”.

Dlatego autorzy plakatów apelują o nieudzielenie absolutorium prezesowi. Z kolei zarząd spółdzielni stara się przekonać jak największą część członków spółdzielni do wzięcia udziału w dzisiejszym walnym zgromadzeniu.
(pab)

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 2 sierpnia 2008 o 21:57
0
kazek napisał:
cytuję
~x-girl~
wpis 17.07.2008, 08:34

"widzę nocku , że przerzuciłaś się na kolejny blog aby siać swoje ziarno nienawiści, masz podatny grunt, siej dalej; masz też rację, "pozostaje odpowiedzialność finansowa" jak to napisałaś. Patrzmy więc dokładnie na koszty najbliższych wydarzeń i na organizatorów tego puczu. "

JAKI TO PUCZ PUKI CO TO PAN "G" DOSTAŁ TO NA CO ZASŁUŻYŁ !!

A tak na marginesie przyjrzyjcie się jego karierze "zawodowej" to typowy rozwalacz firm. Czego się nie dotknie to popsuje i zniszczy.

Wszyscy w okolicy znają te HISTORIE.

Kto zaufał takiemu typowi ? Dlaczego Ty ~x-girl~ go popierasz ? Zapewne masz w tym jakiś interes lub zadurzyłaś się w nim. .


A z Urzedu Miasta też go wywalili.Konfliktowy koleś.
rozwiń
Avatar
kazek / 24 lipca 2008 o 16:15
0
cytuję
~x-girl~
wpis 17.07.2008, 08:34

"widzę nocku , że przerzuciłaś się na kolejny blog aby siać swoje ziarno nienawiści, masz podatny grunt, siej dalej; masz też rację, "pozostaje odpowiedzialność finansowa" jak to napisałaś. Patrzmy więc dokładnie na koszty najbliższych wydarzeń i na organizatorów tego puczu. "

JAKI TO PUCZ PUKI CO TO PAN "G" DOSTAŁ TO NA CO ZASŁUŻYŁ !!

A tak na marginesie przyjrzyjcie się jego karierze "zawodowej" to typowy rozwalacz firm. Czego się nie dotknie to popsuje i zniszczy.

Wszyscy w okolicy znają te HISTORIE.

Kto zaufał takiemu typowi ? Dlaczego Ty ~x-girl~ go popierasz ? Zapewne masz w tym jakiś interes lub zadurzyłaś się w nim. .
cytuję
~x-girl~
wpis 17.07.2008, 08:34

"widzę nocku , że przerzuciłaś się na kolejny blog aby siać swoje ziarno nienawiści, masz podatny grunt, siej dalej; masz też rację, "pozostaje odpowiedzialność finansowa" jak to napisałaś. Patrzmy więc dokładnie na koszty najbliższych wydarzeń i na organizatorów tego puczu. "

JAKI TO PUCZ PUKI CO TO PAN "G" DOSTAŁ TO NA CO ZASŁUŻYŁ !!

A tak na marginesie przyjrzyjcie się jego karierze "zawodowej&q... rozwiń
Avatar
nocek / 17 lipca 2008 o 14:20
0
nocek napisał:
Mylisz się "x-girl", od dwóch dni niczego nie pisałem. To nie moje. A tak na marginesie,- to nie pasi ci krytyka wobec prezesa? Dlaczego? Czyżbyś miła coś do stracenia??


Może nie zauważyłaś, ale to jest FORUM a nie BLOG
rozwiń
Avatar
nocek / 17 lipca 2008 o 14:07
0
x-girl napisał:
widzę nocku , że przerzuciłaś się na kolejny blog aby siać swoje ziarno nienawiści, masz podatny grunt, siej dalej; masz też rację, "pozostaje odpowiedzialność finansowa" jak to napisałaś. Patrzmy więc dokładnie na koszty najbliższych wydarzeń i na organizatorów tego puczu.



Mylisz się "x-girl", od dwóch dni niczego nie pisałem. To nie moje. A tak na marginesie,- to nie pasi ci krytyka wobec prezesa? Dlaczego? Czyżbyś miła coś do stracenia??



Mylisz się "x-girl", od dwóch dni niczego nie pisałem. To nie moje. A tak na marginesie,- to nie pasi ci krytyka wobec prezesa? Dlaczego? Czyżbyś miła coś do stracenia?? rozwiń
Avatar
X-MEN / 17 lipca 2008 o 11:15
0
Gość napisał:
Pan Prezes zarabia niczym Prezydent Pulaw tak troszczy się o finanse Spółdzielni.


Twierdząc uparcie,że mało zarabia!
Avatar
x-girl / 17 lipca 2008 o 08:34
0
widzę nocku , że przerzuciłaś się na kolejny blog aby siać swoje ziarno nienawiści, masz podatny grunt, siej dalej; masz też rację, "pozostaje odpowiedzialność finansowa" jak to napisałaś. Patrzmy więc dokładnie na koszty najbliższych wydarzeń i na organizatorów tego puczu.
Avatar
x-men / 16 lipca 2008 o 15:11
0
wagan napisał:
ciekawe kto z was chciałby ponosić taka odpowiedzialność za marne grosze; a może warto przyjrzeć sie poprzednim prezesom też?


Ładne mi marne grosze,ale pana gramatyka sama mówi za siebie,że intelekt marny.
Avatar
x-men / 16 lipca 2008 o 15:07
0
Pan Gutowski sam sieje ferment w spółdzielni,a teraz udaje,że ciagle działa na korzyśc Powiśla.
"Odpowiedzialna rada" nadzorcza składa rezygnacje zostawiając jej członków z reką w nocniku.
To jest krótki i prawdziwy obraz władz naszej spółdzielni dbającej o fundusze mieszkańców!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sama rezygnacja to nie koniec...pozostaje odpowiedzialnosc finansowa!!!!!!!!!
Pan Gutowski sam sieje ferment w spółdzielni,a teraz udaje,że ciagle działa na korzyśc Powiśla.
"Odpowiedzialna rada" nadzorcza składa rezygnacje zostawiając jej członków z reką w nocniku.
To jest krótki i prawdziwy obraz władz naszej spółdzielni dbającej o fundusze mieszkańców!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sama rezygnacja to nie koniec...pozostaje odpowiedzialnosc finans... rozwiń
Avatar
wój / 12 lipca 2008 o 15:41
0
wagan napisał:
ciekawe kto z was chciałby ponosić taka odpowiedzialność za marne grosze; a może warto przyjzeć sie poprzednim prezesom też?

Chciałbym tylko takie grosze zarabiać , a co do odpowiedzialności to który prezes stracił majątek w momencie odejścia ze stanowiska .
Avatar
wagan / 6 lipca 2008 o 14:35
0
ciekawe kto z was chciałby ponosić taka odpowiedzialność za marne grosze; a może warto przyjzeć sie poprzednim prezesom też?
Avatar
Gość / 2 sierpnia 2008 o 21:57
0
kazek napisał:
cytuję
~x-girl~
wpis 17.07.2008, 08:34

"widzę nocku , że przerzuciłaś się na kolejny blog aby siać swoje ziarno nienawiści, masz podatny grunt, siej dalej; masz też rację, "pozostaje odpowiedzialność finansowa" jak to napisałaś. Patrzmy więc dokładnie na koszty najbliższych wydarzeń i na organizatorów tego puczu. "

JAKI TO PUCZ PUKI CO TO PAN "G" DOSTAŁ TO NA CO ZASŁUŻYŁ !!

A tak na marginesie przyjrzyjcie się jego karierze "zawodowej" to typowy rozwalacz firm. Czego się nie dotknie to popsuje i zniszczy.

Wszyscy w okolicy znają te HISTORIE.

Kto zaufał takiemu typowi ? Dlaczego Ty ~x-girl~ go popierasz ? Zapewne masz w tym jakiś interes lub zadurzyłaś się w nim. .


A z Urzedu Miasta też go wywalili.Konfliktowy koleś.
rozwiń
Avatar
kazek / 24 lipca 2008 o 16:15
0
cytuję
~x-girl~
wpis 17.07.2008, 08:34

"widzę nocku , że przerzuciłaś się na kolejny blog aby siać swoje ziarno nienawiści, masz podatny grunt, siej dalej; masz też rację, "pozostaje odpowiedzialność finansowa" jak to napisałaś. Patrzmy więc dokładnie na koszty najbliższych wydarzeń i na organizatorów tego puczu. "

JAKI TO PUCZ PUKI CO TO PAN "G" DOSTAŁ TO NA CO ZASŁUŻYŁ !!

A tak na marginesie przyjrzyjcie się jego karierze "zawodowej" to typowy rozwalacz firm. Czego się nie dotknie to popsuje i zniszczy.

Wszyscy w okolicy znają te HISTORIE.

Kto zaufał takiemu typowi ? Dlaczego Ty ~x-girl~ go popierasz ? Zapewne masz w tym jakiś interes lub zadurzyłaś się w nim. .
cytuję
~x-girl~
wpis 17.07.2008, 08:34

"widzę nocku , że przerzuciłaś się na kolejny blog aby siać swoje ziarno nienawiści, masz podatny grunt, siej dalej; masz też rację, "pozostaje odpowiedzialność finansowa" jak to napisałaś. Patrzmy więc dokładnie na koszty najbliższych wydarzeń i na organizatorów tego puczu. "

JAKI TO PUCZ PUKI CO TO PAN "G" DOSTAŁ TO NA CO ZASŁUŻYŁ !!

A tak na marginesie przyjrzyjcie się jego karierze "zawodowej&q... rozwiń
Avatar
nocek / 17 lipca 2008 o 14:20
0
nocek napisał:
Mylisz się "x-girl", od dwóch dni niczego nie pisałem. To nie moje. A tak na marginesie,- to nie pasi ci krytyka wobec prezesa? Dlaczego? Czyżbyś miła coś do stracenia??


Może nie zauważyłaś, ale to jest FORUM a nie BLOG
rozwiń
Avatar
nocek / 17 lipca 2008 o 14:07
0
x-girl napisał:
widzę nocku , że przerzuciłaś się na kolejny blog aby siać swoje ziarno nienawiści, masz podatny grunt, siej dalej; masz też rację, "pozostaje odpowiedzialność finansowa" jak to napisałaś. Patrzmy więc dokładnie na koszty najbliższych wydarzeń i na organizatorów tego puczu.



Mylisz się "x-girl", od dwóch dni niczego nie pisałem. To nie moje. A tak na marginesie,- to nie pasi ci krytyka wobec prezesa? Dlaczego? Czyżbyś miła coś do stracenia??



Mylisz się "x-girl", od dwóch dni niczego nie pisałem. To nie moje. A tak na marginesie,- to nie pasi ci krytyka wobec prezesa? Dlaczego? Czyżbyś miła coś do stracenia?? rozwiń
Avatar
X-MEN / 17 lipca 2008 o 11:15
0
Gość napisał:
Pan Prezes zarabia niczym Prezydent Pulaw tak troszczy się o finanse Spółdzielni.


Twierdząc uparcie,że mało zarabia!
Avatar
x-girl / 17 lipca 2008 o 08:34
0
widzę nocku , że przerzuciłaś się na kolejny blog aby siać swoje ziarno nienawiści, masz podatny grunt, siej dalej; masz też rację, "pozostaje odpowiedzialność finansowa" jak to napisałaś. Patrzmy więc dokładnie na koszty najbliższych wydarzeń i na organizatorów tego puczu.
Avatar
x-men / 16 lipca 2008 o 15:11
0
wagan napisał:
ciekawe kto z was chciałby ponosić taka odpowiedzialność za marne grosze; a może warto przyjrzeć sie poprzednim prezesom też?


Ładne mi marne grosze,ale pana gramatyka sama mówi za siebie,że intelekt marny.
Avatar
x-men / 16 lipca 2008 o 15:07
0
Pan Gutowski sam sieje ferment w spółdzielni,a teraz udaje,że ciagle działa na korzyśc Powiśla.
"Odpowiedzialna rada" nadzorcza składa rezygnacje zostawiając jej członków z reką w nocniku.
To jest krótki i prawdziwy obraz władz naszej spółdzielni dbającej o fundusze mieszkańców!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sama rezygnacja to nie koniec...pozostaje odpowiedzialnosc finansowa!!!!!!!!!
Pan Gutowski sam sieje ferment w spółdzielni,a teraz udaje,że ciagle działa na korzyśc Powiśla.
"Odpowiedzialna rada" nadzorcza składa rezygnacje zostawiając jej członków z reką w nocniku.
To jest krótki i prawdziwy obraz władz naszej spółdzielni dbającej o fundusze mieszkańców!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sama rezygnacja to nie koniec...pozostaje odpowiedzialnosc finans... rozwiń
Avatar
wój / 12 lipca 2008 o 15:41
0
wagan napisał:
ciekawe kto z was chciałby ponosić taka odpowiedzialność za marne grosze; a może warto przyjzeć sie poprzednim prezesom też?

Chciałbym tylko takie grosze zarabiać , a co do odpowiedzialności to który prezes stracił majątek w momencie odejścia ze stanowiska .
Avatar
wagan / 6 lipca 2008 o 14:35
0
ciekawe kto z was chciałby ponosić taka odpowiedzialność za marne grosze; a może warto przyjzeć sie poprzednim prezesom też?
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Jest praca w Straży Miejskiej w Lublinie. Ile można zarobić?

Jest praca w Straży Miejskiej w Lublinie. Ile można zarobić? 1 0

Siedemnaście etatów zwolniło się w lubelskiej Straży Miejskiej, bo funkcjonariusze znaleźli sobie inne miejsce pracy. Zainteresowani mundurem mogą się zgłaszać do wtorku włącznie. Zarobki nie są imponujące: na początek 2400 zł brutto. Dyskont płaci lepiej

Spotkanie z alpinistami Rafałem Fronią i Piotrem Tomalą
19 listopada 2018, 19:00

Spotkanie z alpinistami Rafałem Fronią i Piotrem Tomalą 0 0

Co Gdzie Kiedy. Katolicki Uniwersytet Lubelski zaprasza na spotkanie Piotrem Tomalą oraz Rafałem Fronią - alpinistami i himalaistami, uczestnikami wielu wypraw. Wydarzenie odbędzie się 19 listopada o godz. 19 w sali 113 Centrum Transferu Wiedzy KUL.

Nowy burmistrz Bełżyc: Mieszkańcy chcą i oczekują zmian

Nowy burmistrz Bełżyc: Mieszkańcy chcą i oczekują zmian 0 2

Rozmowa z Ireneuszem Łucką, nowym burmistrzem Bełżyc

Lublin: Kolejka przed Getin Bankiem, klienci chcą wycofać pieniądze. "Jestem przerażona..."

Lublin: Kolejka przed Getin Bankiem, klienci chcą wycofać pieniądze. "Jestem przerażona..." 27 12

Klienci Getin Banku coraz liczniej odwiedzają lubelską placówkę, by wycofać swoje pieniądze. Obawiają się, że „afera podsłuchowa” sprawi, że zostaną odcięci od swoich oszczędności. Bank uspokaja i zapewnia, że ich lokaty są w pełni bezpieczne

Paweł Miesiąc (Speed Car Motor): Nie boję się rywalizacji

Paweł Miesiąc (Speed Car Motor): Nie boję się rywalizacji 1 0

ROZMOWA Z Pawłem Miesiącem, żużlowcem Speed Car Motoru Lublin

Chełmskie pogotowie ma nowe karetki

Chełmskie pogotowie ma nowe karetki 4 1

Chełmska Stacja Ratownictwa Medycznego zakupiła cztery nowe karetki wraz z nowoczesnym wyposażeniem. Pieniądze, 1,7 mln zł, otrzymała z rezerwy wojewody lubelskiego.

Zaginął 49-latek z Janowa Lubelskiego

Zaginął 49-latek z Janowa Lubelskiego 0 0

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Janowie Lubelskim prowadzą poszukiwania za zaginionym Piotrem Szczurowskim z Janowa Lubelskiego.

83-latek spowodował wypadek. Stracił prawo jazdy

83-latek spowodował wypadek. Stracił prawo jazdy 3 1

Do wypadku doszło w środę przed godz. 11 na skrzyżowaniu ul. Sitnickiej, Glinki i Królowej Jadwigi w Białej Podlaskiej.

Pride of Poland i narodowy czempionat znowu razem w Janowie Podlaskim

Pride of Poland i narodowy czempionat znowu razem w Janowie Podlaskim 2 2

W przyszłym roku aukcja koni arabskich i narodowy czempionat odbędą się w jednym terminie w stadninie koni w Janowie Podlaskim. Tak zdecydował minister rolnictwa Jan Ardanowski na posiedzeniu rady ds. rozwoju hodowli koni w Polsce.

Koncert zespołu Kairos w Bazylice Dominikanów
17 listopada 2018, 19:00

Koncert zespołu Kairos w Bazylice Dominikanów 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 17 listopada o godz. 19 w Bazylice Dominikanów wystąpią Warszawski Chór Międzyuczelniany i Męski Zespół Wokalny KAIROS.

Nowi policjanci w lubelskim garnizonie. Złożyli ślubowanie [zdjęcia]
galeria

Nowi policjanci w lubelskim garnizonie. Złożyli ślubowanie [zdjęcia] 35 6

29 nowo przyjętych policjantów złożyło dziś ślubowanie w lubelskiej komendzie.

Koncert "Przemiany" w DDK Węglin
22 listopada 2018, 18:00

Koncert "Przemiany" w DDK Węglin 0 0

Co Gdzie Kiedy. 22 listopada o godz. 18 w Dzielnicowym Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) odbędzie się koncert Przemiany z cyklu Zawsze klasyka.

Odchodzący prezydent Puław odwołał wiceprezydenta. Nowy prezydent krytykuje

Odchodzący prezydent Puław odwołał wiceprezydenta. Nowy prezydent krytykuje 9 37

Janusz Grobel w ubiegłym tygodniu przyjął rezygnację z pracy wiceprezydent Ewy Wójcik, a w czwartek wręczył wypowiedzenie drugiemu ze swoich zastępców Tadeuszowi Koconiowi. Zrobił to wbrew woli prezydenta-elekta, który przez jakiś czas planował jeszcze zatrzymać przy sobie byłego wójta gminy Janowiec.

Jedzenie zdrożało, szykują się kolejne wzrosty cen. Nawet o 60 procent!

Jedzenie zdrożało, szykują się kolejne wzrosty cen. Nawet o 60 procent! 132 25

Zdrożało masło, pieczywo, niektóre warzywa. Drastyczne wzrosty cen jednak dopiero przed nami. Niektórzy przedsiębiorcy w przyszłym roku mogą dostawać rachunki za energię elektryczną nawet o 60 proc. wyższe. Odczujemy to wszyscy w swoich portfelach.

"Zgnilec. Obszar zapowietrzony". Nietypowe tablice na ulicach Lublina. O co chodzi?

"Zgnilec. Obszar zapowietrzony". Nietypowe tablice na ulicach Lublina. O co chodzi? 23 5

Na tablice informujące o zgnilcu amerykańskim pszczół i tzw. obszarze zapowietrzonym można się natknąć w Lublinie, Niemcach, Wólce i Jastkowie. Ognisko tej groźnej choroby odnotowano w podlubelskim Dysie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!