Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

29 czerwca 2008 r.
19:38
Edytuj ten wpis

Będzie absolutorium dla prezesa spółdzielni?

0 15 A A

Spółdzielnię Mieszkaniową "Powiśle” w Puławach czeka dziś gorący wieczór.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na poniedziałkowym walnym zgromadzeniu spółdzielcy zdecydują m.in. o udzieleniu bądź nie absolutorium prezesowi Dariuszowi Gutowskiemu. A od kilkunastu dni trwa już walka na... plakaty.

Zarząd drugiej pod względem wielkości spółdzielni mieszkaniowej w Puławach zachęca w apelach rozwieszonych na całym osiedlu do obrony tej instytucji. "(...) Zarząd informuje, że wyraża poważne obawy o stabilność funkcjonowania SM "Powiśle” w związku z niektórymi działaniami podejmowanymi przez część członków os. Kołłątaja i zgłoszonymi przez Nich wnioskami do obrad Walnego Zgromadzenia”.

Zarząd straszy, że takie działania spółdzielców mogą doprowadzić do zaprzestania docieplania budynków i zniechęcenia banków do udzielania kredytów, a w konsekwencji do całkowitego upadku spółdzielni.

W odpowiedzi na ten apel z podobną akcją plakatową wystąpili sami spółdzielcy. I również nie przebierają w słowach. "Obecnie Pan Prezes Gutowski otrzymał podwyżkę o ponad 3 000 zł "pokaźnej” pensji podstawowej oraz comiesięczną premię w wysokości 30 %. Czy stać spółdzielnię na takie podwyżki, skoro prezes mówi, że nie ma pieniędzy na inne rzeczy, np. na przynajmniej jeden bezpieczny plac zabaw dla małych dzieci?”.

Dlatego autorzy plakatów apelują o nieudzielenie absolutorium prezesowi. Z kolei zarząd spółdzielni stara się przekonać jak największą część członków spółdzielni do wzięcia udziału w dzisiejszym walnym zgromadzeniu.
(pab)

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 2 sierpnia 2008 o 21:57
0
kazek napisał:
cytuję
~x-girl~
wpis 17.07.2008, 08:34

"widzę nocku , że przerzuciłaś się na kolejny blog aby siać swoje ziarno nienawiści, masz podatny grunt, siej dalej; masz też rację, "pozostaje odpowiedzialność finansowa" jak to napisałaś. Patrzmy więc dokładnie na koszty najbliższych wydarzeń i na organizatorów tego puczu. "

JAKI TO PUCZ PUKI CO TO PAN "G" DOSTAŁ TO NA CO ZASŁUŻYŁ !!

A tak na marginesie przyjrzyjcie się jego karierze "zawodowej" to typowy rozwalacz firm. Czego się nie dotknie to popsuje i zniszczy.

Wszyscy w okolicy znają te HISTORIE.

Kto zaufał takiemu typowi ? Dlaczego Ty ~x-girl~ go popierasz ? Zapewne masz w tym jakiś interes lub zadurzyłaś się w nim. .


A z Urzedu Miasta też go wywalili.Konfliktowy koleś.
rozwiń
Avatar
kazek / 24 lipca 2008 o 16:15
0
cytuję
~x-girl~
wpis 17.07.2008, 08:34

"widzę nocku , że przerzuciłaś się na kolejny blog aby siać swoje ziarno nienawiści, masz podatny grunt, siej dalej; masz też rację, "pozostaje odpowiedzialność finansowa" jak to napisałaś. Patrzmy więc dokładnie na koszty najbliższych wydarzeń i na organizatorów tego puczu. "

JAKI TO PUCZ PUKI CO TO PAN "G" DOSTAŁ TO NA CO ZASŁUŻYŁ !!

A tak na marginesie przyjrzyjcie się jego karierze "zawodowej" to typowy rozwalacz firm. Czego się nie dotknie to popsuje i zniszczy.

Wszyscy w okolicy znają te HISTORIE.

Kto zaufał takiemu typowi ? Dlaczego Ty ~x-girl~ go popierasz ? Zapewne masz w tym jakiś interes lub zadurzyłaś się w nim. .
cytuję
~x-girl~
wpis 17.07.2008, 08:34

"widzę nocku , że przerzuciłaś się na kolejny blog aby siać swoje ziarno nienawiści, masz podatny grunt, siej dalej; masz też rację, "pozostaje odpowiedzialność finansowa" jak to napisałaś. Patrzmy więc dokładnie na koszty najbliższych wydarzeń i na organizatorów tego puczu. "

JAKI TO PUCZ PUKI CO TO PAN "G" DOSTAŁ TO NA CO ZASŁUŻYŁ !!

A tak na marginesie przyjrzyjcie się jego karierze "zawodowej&q... rozwiń
Avatar
nocek / 17 lipca 2008 o 14:20
0
nocek napisał:
Mylisz się "x-girl", od dwóch dni niczego nie pisałem. To nie moje. A tak na marginesie,- to nie pasi ci krytyka wobec prezesa? Dlaczego? Czyżbyś miła coś do stracenia??


Może nie zauważyłaś, ale to jest FORUM a nie BLOG
rozwiń
Avatar
nocek / 17 lipca 2008 o 14:07
0
x-girl napisał:
widzę nocku , że przerzuciłaś się na kolejny blog aby siać swoje ziarno nienawiści, masz podatny grunt, siej dalej; masz też rację, "pozostaje odpowiedzialność finansowa" jak to napisałaś. Patrzmy więc dokładnie na koszty najbliższych wydarzeń i na organizatorów tego puczu.



Mylisz się "x-girl", od dwóch dni niczego nie pisałem. To nie moje. A tak na marginesie,- to nie pasi ci krytyka wobec prezesa? Dlaczego? Czyżbyś miła coś do stracenia??



Mylisz się "x-girl", od dwóch dni niczego nie pisałem. To nie moje. A tak na marginesie,- to nie pasi ci krytyka wobec prezesa? Dlaczego? Czyżbyś miła coś do stracenia?? rozwiń
Avatar
X-MEN / 17 lipca 2008 o 11:15
0
Gość napisał:
Pan Prezes zarabia niczym Prezydent Pulaw tak troszczy się o finanse Spółdzielni.


Twierdząc uparcie,że mało zarabia!
Avatar
x-girl / 17 lipca 2008 o 08:34
0
widzę nocku , że przerzuciłaś się na kolejny blog aby siać swoje ziarno nienawiści, masz podatny grunt, siej dalej; masz też rację, "pozostaje odpowiedzialność finansowa" jak to napisałaś. Patrzmy więc dokładnie na koszty najbliższych wydarzeń i na organizatorów tego puczu.
Avatar
x-men / 16 lipca 2008 o 15:11
0
wagan napisał:
ciekawe kto z was chciałby ponosić taka odpowiedzialność za marne grosze; a może warto przyjrzeć sie poprzednim prezesom też?


Ładne mi marne grosze,ale pana gramatyka sama mówi za siebie,że intelekt marny.
Avatar
x-men / 16 lipca 2008 o 15:07
0
Pan Gutowski sam sieje ferment w spółdzielni,a teraz udaje,że ciagle działa na korzyśc Powiśla.
"Odpowiedzialna rada" nadzorcza składa rezygnacje zostawiając jej członków z reką w nocniku.
To jest krótki i prawdziwy obraz władz naszej spółdzielni dbającej o fundusze mieszkańców!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sama rezygnacja to nie koniec...pozostaje odpowiedzialnosc finansowa!!!!!!!!!
Pan Gutowski sam sieje ferment w spółdzielni,a teraz udaje,że ciagle działa na korzyśc Powiśla.
"Odpowiedzialna rada" nadzorcza składa rezygnacje zostawiając jej członków z reką w nocniku.
To jest krótki i prawdziwy obraz władz naszej spółdzielni dbającej o fundusze mieszkańców!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sama rezygnacja to nie koniec...pozostaje odpowiedzialnosc finans... rozwiń
Avatar
wój / 12 lipca 2008 o 15:41
0
wagan napisał:
ciekawe kto z was chciałby ponosić taka odpowiedzialność za marne grosze; a może warto przyjzeć sie poprzednim prezesom też?

Chciałbym tylko takie grosze zarabiać , a co do odpowiedzialności to który prezes stracił majątek w momencie odejścia ze stanowiska .
Avatar
wagan / 6 lipca 2008 o 14:35
0
ciekawe kto z was chciałby ponosić taka odpowiedzialność za marne grosze; a może warto przyjzeć sie poprzednim prezesom też?
Avatar
Gość / 2 sierpnia 2008 o 21:57
0
kazek napisał:
cytuję
~x-girl~
wpis 17.07.2008, 08:34

"widzę nocku , że przerzuciłaś się na kolejny blog aby siać swoje ziarno nienawiści, masz podatny grunt, siej dalej; masz też rację, "pozostaje odpowiedzialność finansowa" jak to napisałaś. Patrzmy więc dokładnie na koszty najbliższych wydarzeń i na organizatorów tego puczu. "

JAKI TO PUCZ PUKI CO TO PAN "G" DOSTAŁ TO NA CO ZASŁUŻYŁ !!

A tak na marginesie przyjrzyjcie się jego karierze "zawodowej" to typowy rozwalacz firm. Czego się nie dotknie to popsuje i zniszczy.

Wszyscy w okolicy znają te HISTORIE.

Kto zaufał takiemu typowi ? Dlaczego Ty ~x-girl~ go popierasz ? Zapewne masz w tym jakiś interes lub zadurzyłaś się w nim. .


A z Urzedu Miasta też go wywalili.Konfliktowy koleś.
rozwiń
Avatar
kazek / 24 lipca 2008 o 16:15
0
cytuję
~x-girl~
wpis 17.07.2008, 08:34

"widzę nocku , że przerzuciłaś się na kolejny blog aby siać swoje ziarno nienawiści, masz podatny grunt, siej dalej; masz też rację, "pozostaje odpowiedzialność finansowa" jak to napisałaś. Patrzmy więc dokładnie na koszty najbliższych wydarzeń i na organizatorów tego puczu. "

JAKI TO PUCZ PUKI CO TO PAN "G" DOSTAŁ TO NA CO ZASŁUŻYŁ !!

A tak na marginesie przyjrzyjcie się jego karierze "zawodowej" to typowy rozwalacz firm. Czego się nie dotknie to popsuje i zniszczy.

Wszyscy w okolicy znają te HISTORIE.

Kto zaufał takiemu typowi ? Dlaczego Ty ~x-girl~ go popierasz ? Zapewne masz w tym jakiś interes lub zadurzyłaś się w nim. .
cytuję
~x-girl~
wpis 17.07.2008, 08:34

"widzę nocku , że przerzuciłaś się na kolejny blog aby siać swoje ziarno nienawiści, masz podatny grunt, siej dalej; masz też rację, "pozostaje odpowiedzialność finansowa" jak to napisałaś. Patrzmy więc dokładnie na koszty najbliższych wydarzeń i na organizatorów tego puczu. "

JAKI TO PUCZ PUKI CO TO PAN "G" DOSTAŁ TO NA CO ZASŁUŻYŁ !!

A tak na marginesie przyjrzyjcie się jego karierze "zawodowej&q... rozwiń
Avatar
nocek / 17 lipca 2008 o 14:20
0
nocek napisał:
Mylisz się "x-girl", od dwóch dni niczego nie pisałem. To nie moje. A tak na marginesie,- to nie pasi ci krytyka wobec prezesa? Dlaczego? Czyżbyś miła coś do stracenia??


Może nie zauważyłaś, ale to jest FORUM a nie BLOG
rozwiń
Avatar
nocek / 17 lipca 2008 o 14:07
0
x-girl napisał:
widzę nocku , że przerzuciłaś się na kolejny blog aby siać swoje ziarno nienawiści, masz podatny grunt, siej dalej; masz też rację, "pozostaje odpowiedzialność finansowa" jak to napisałaś. Patrzmy więc dokładnie na koszty najbliższych wydarzeń i na organizatorów tego puczu.



Mylisz się "x-girl", od dwóch dni niczego nie pisałem. To nie moje. A tak na marginesie,- to nie pasi ci krytyka wobec prezesa? Dlaczego? Czyżbyś miła coś do stracenia??



Mylisz się "x-girl", od dwóch dni niczego nie pisałem. To nie moje. A tak na marginesie,- to nie pasi ci krytyka wobec prezesa? Dlaczego? Czyżbyś miła coś do stracenia?? rozwiń
Avatar
X-MEN / 17 lipca 2008 o 11:15
0
Gość napisał:
Pan Prezes zarabia niczym Prezydent Pulaw tak troszczy się o finanse Spółdzielni.


Twierdząc uparcie,że mało zarabia!
Avatar
x-girl / 17 lipca 2008 o 08:34
0
widzę nocku , że przerzuciłaś się na kolejny blog aby siać swoje ziarno nienawiści, masz podatny grunt, siej dalej; masz też rację, "pozostaje odpowiedzialność finansowa" jak to napisałaś. Patrzmy więc dokładnie na koszty najbliższych wydarzeń i na organizatorów tego puczu.
Avatar
x-men / 16 lipca 2008 o 15:11
0
wagan napisał:
ciekawe kto z was chciałby ponosić taka odpowiedzialność za marne grosze; a może warto przyjrzeć sie poprzednim prezesom też?


Ładne mi marne grosze,ale pana gramatyka sama mówi za siebie,że intelekt marny.
Avatar
x-men / 16 lipca 2008 o 15:07
0
Pan Gutowski sam sieje ferment w spółdzielni,a teraz udaje,że ciagle działa na korzyśc Powiśla.
"Odpowiedzialna rada" nadzorcza składa rezygnacje zostawiając jej członków z reką w nocniku.
To jest krótki i prawdziwy obraz władz naszej spółdzielni dbającej o fundusze mieszkańców!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sama rezygnacja to nie koniec...pozostaje odpowiedzialnosc finansowa!!!!!!!!!
Pan Gutowski sam sieje ferment w spółdzielni,a teraz udaje,że ciagle działa na korzyśc Powiśla.
"Odpowiedzialna rada" nadzorcza składa rezygnacje zostawiając jej członków z reką w nocniku.
To jest krótki i prawdziwy obraz władz naszej spółdzielni dbającej o fundusze mieszkańców!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sama rezygnacja to nie koniec...pozostaje odpowiedzialnosc finans... rozwiń
Avatar
wój / 12 lipca 2008 o 15:41
0
wagan napisał:
ciekawe kto z was chciałby ponosić taka odpowiedzialność za marne grosze; a może warto przyjzeć sie poprzednim prezesom też?

Chciałbym tylko takie grosze zarabiać , a co do odpowiedzialności to który prezes stracił majątek w momencie odejścia ze stanowiska .
Avatar
wagan / 6 lipca 2008 o 14:35
0
ciekawe kto z was chciałby ponosić taka odpowiedzialność za marne grosze; a może warto przyjzeć sie poprzednim prezesom też?