Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

31 maja 2011 r.
7:22
Edytuj ten wpis

Wybuch gazu w szkole w Kazimierzu Dolnym (wideo)

Autor: Zdjęcie autora łm
0 23 A A
Zniszczona część budynku szkoły w Kazimierzu (Bartłomiej Żurawski [MoDO])
Zniszczona część budynku szkoły w Kazimierzu (Bartłomiej Żurawski [MoDO])

W budynku zespołu szkół w Kazimierzu Dolnym wybuchł rano gaz. Nikomu nic się nie stało, ale szkoła jest zamknięta. Zawaliło się prawe skrzydło budynku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować



Około godz. 6 strażacy dostali zgłoszenie o potężnym wybuchu w budynku szkoły przy ul. Szkolnej. - Na miejsce pojechały cztery jednostki strażackie. Okazało się, że wybuchła kotłownia gazowa. Na szczęście nie ma ofiar - mówi "Dziennikowi Wschodniemu" dyżurny KW PSP w Lublinie.

- Zawaliła się część budynku. Naruszona jest jego konstrukcja. Uszkodzona jest klatka schodowa. Cały dziedziniec jest w drobinie szkła z okien - mówi mł. bryg. Krzysztof Morawski ze straży pożarnej w Puławach.

Strażacy nie musieli walczyć z ogniem. Zabezpieczyli teren.

Na miejsce udał się także nadzór budowlany, by ocenić czy jest jakieś zagrożenie dla uczniów, i czy budynek nadaje się do użytku. Oprócz strażaków, na miejscu jest także policyjna ekipa pirotechniczna.

Rano na terenie szkoły był dozorca. Nic mu się nie stało. W momencie wybuchu był na dworze. Przyczyna nie jest jeszcze znana.
Zniszczeniu uległo prawie całe prawe skrzydło szkoły. W tym miejscu uczyły się dzieci z najmłodszych klas. Zdewastowanych jest 12 pomieszczeń.

Dziś i jutro w budynku na pewno nie odbędą się lekcje. Szkoła została zamknięta do odwołania.
- Zastanawiamy się, w jaki sposób zajęcia lekcyjne będą się odbywały w innych miejscach - mówi Jerzy Arbuz, dyrektor szkoły.

W zespole szkół w Kazimierzu Dolnym uczy się 365 uczniów. Z samego rana na lekcje przyszło ok. 120 uczniów.
Na miejsce przyjechały władze samorządowe. Marszałek Krzysztof Hetman powiedział, że jest zszokowany tym, co zobaczył. Obiecał, że województwo pomoże szkole. Po godz. 14 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się konferencja z udziałem wojewody.

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Jerzy Lenartowicz / 17 października 2011 o 18:11
0
Polska Zjednoczona Partia Robotnicza moją ukochaną partią komunistyczną!

Nigdy nie wstydziłem się mojej przynależności do PZPR.

PZPR jestem bardzo wdzięczny.

Członkiem mojej ukochanej partii PZPR byłem przez 18 lat.

Do PZPR wstąpiłem w dniu 22 lipca 1972 roku i byłem jej członkiem do samego końca, czyli smutnego 1990 roku.

Do wstąpienia do PZPR namówił mnie mój Ojciec i Brat.

PZPR miała dla członków świetny program mieszkaniowy.

Od PZPR-u dostałem darmowe mieszkanie bez kolejki.

Po prostu wiedziałem jak się w życiu dobrze ustawić.

Nieudacznicy potrafią mi tylko zazdrościć.

Jestem dumny, że byłem w PZPR!

Służę wiernie komunistycznej sprawie jak prawdziwy komunista i za to jestem obecnie represjonowany!

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Mój telefon: 609 146 746

Mail: majulena@wp.pl

Jerzy Lenartowicz
Polska Zjednoczona Partia Robotnicza moją ukochaną partią komunistyczną!

Nigdy nie wstydziłem się mojej przynależności do PZPR.

PZPR jestem bardzo wdzięczny.

Członkiem mojej ukochanej partii PZPR byłem przez 18 lat.

Do PZPR wstąpiłem w dniu 22 lipca 1972 roku i byłem jej członkiem do samego końca, czyli smutnego 1990 roku.

Do wstąpienia do PZPR namówił mnie mój Ojciec i Brat.

PZPR miała dla członków świetny program mieszkaniowy.

Od PZPR-u dostałem ... rozwiń
Avatar
fr / 7 października 2011 o 18:26
0
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata
Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi
współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana
Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro
Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem
społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska
Lenartowicz.

Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef
Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie
kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach
1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach
różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla
komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy
czerpali z tego tytułu korzysci materialne.

W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w
poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach
1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz
komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów
wyborczych.

Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny
wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu.

Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwości.

A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata
Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi
współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana
Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro
Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem
s... rozwiń
Avatar
ignacy sss / 30 sierpnia 2011 o 21:41
0
dlaczego ta szkoła wybuhła i dlaczego dzieci ponoszą teras wine bo nie mają sie teras gdzie uczyć nodobra morze na dombruwce ale dlaczego na popołudnie? kto to wie jedynie pan burmistrz ktury nic nie robi , bendoł kontenery ? bendą ! to dlaczego dzieci i tak bendą hodzić na popołudnie ludzie rubcie coś z tym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dlaczego ta szkoła wybuhła i dlaczego dzieci ponoszą teras wine bo nie mają sie teras gdzie uczyć nodobra morze na dombruwce ale dlaczego na popołudnie? kto to wie jedynie pan burmistrz ktury nic nie robi , bendoł kontenery ? bendą ! to dlaczego dzieci i tak bendą hodzić na popołudnie ludzie rubcie coś z tym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
ignacy sss / 30 sierpnia 2011 o 21:40
0
dlaczego ta szkoła wybuhła i dlaczego dzieci ponoszą teras wine bo nie mają sie teras gdzie uczyć nodobra morze na dombruwce ale dlaczego na popołudnie? kto to wie jedynie pan burmistrz ktury nic nie robi , bendoł kontenery ? bendą ! to dlaczego dzieci i tak bendą hodzić na popołudnie ludzie rubcie coś z tym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dlaczego ta szkoła wybuhła i dlaczego dzieci ponoszą teras wine bo nie mają sie teras gdzie uczyć nodobra morze na dombruwce ale dlaczego na popołudnie? kto to wie jedynie pan burmistrz ktury nic nie robi , bendoł kontenery ? bendą ! to dlaczego dzieci i tak bendą hodzić na popołudnie ludzie rubcie coś z tym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
ignacy sss / 30 sierpnia 2011 o 21:38
0
dlaczego ta szkoła wybuhła i dlaczego dzieci ponoszą teras wine bo nie mają sie teras gdzie uczyć nodobra morze na dombruwce ale dlaczego na popołudnie? kto to wie jedynie pan burmistrz ktury nic nie robi , bendoł kontenery ? bendą ! to dlaczego dzieci i tak bendą hodzić na popołudnie ludzie rubcie coś z tym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dlaczego ta szkoła wybuhła i dlaczego dzieci ponoszą teras wine bo nie mają sie teras gdzie uczyć nodobra morze na dombruwce ale dlaczego na popołudnie? kto to wie jedynie pan burmistrz ktury nic nie robi , bendoł kontenery ? bendą ! to dlaczego dzieci i tak bendą hodzić na popołudnie ludzie rubcie coś z tym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
ignacy sss / 30 sierpnia 2011 o 21:38
0
dlaczego ta szkoła wybuhła i dlaczego dzieci ponoszą teras wine bo nie mają sie teras gdzie uczyć nodobra morze na dombruwce ale dlaczego na popołudnie? kto to wie jedynie pan burmistrz ktury nic nie robi , bendoł kontenery ? bendą ! to dlaczego dzieci i tak bendą hodzić na popołudnie ludzie rubcie coś z tym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dlaczego ta szkoła wybuhła i dlaczego dzieci ponoszą teras wine bo nie mają sie teras gdzie uczyć nodobra morze na dombruwce ale dlaczego na popołudnie? kto to wie jedynie pan burmistrz ktury nic nie robi , bendoł kontenery ? bendą ! to dlaczego dzieci i tak bendą hodzić na popołudnie ludzie rubcie coś z tym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
absolwent99 / 1 czerwca 2011 o 11:57
0
To moje LICEUM. SZKODA , WIELKA STRATA DLA KAZIMIERZA DOLNEGO. ZAWSZE W SZKOLE PANOWALA MIŁA I SYMPATYCZNA ATMOSFERA. POZDRAWIAM SZCZEGÓLNIE PANIĄ S.KULIG.
Avatar
AA / 1 czerwca 2011 o 08:18
0
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH
W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem na skalę masową danych osobowych z ewidencji ludności i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych.
Zorganizowaną grupą przestępczą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz- były działacz PZPR oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Puław.
Zorganizowana grupa przestępcza fałszowała podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych. Z tytułu fałszowania podpisów na listach poparcia przestępcy czerpali korzyści materialne.
Jako lokal do fałszowania podpisów wykorzystywano Miejskie Przedszkole Nr 10 w Puławach oraz Biuro Poselskie Jarosława Żaczka w Puławach. Dyrektorką tego przedszkola jest pani Małgorzata Górska- Lenartowicz, pełniąca również funkcję asystenta społecznego w Biurze Poselskim Jarosława Żaczka w Puławach. Grupa przestępcza w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tysięcy do 100 tysięcy podpisów.
W mieszkaniu Małgorzaty Górskiej Lenartowicz policja przeprowadziła rewizję i skonfiskowała dowody przestępstwa. Sprawą przeciwko zorganizowanej grupie przestępczej z Puław zajmuje się Wydział ds. Walki z Korupcją i Przestępczością Zorganizowaną w Lublinie- sprawa karna V Ds. 61/06/S. Każdy obywatel Puław który spotkał się z przestępstwami tego rodzaju ma obowiązek zawiadomienia Policji i Prokuratury.
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH
W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem na skalę masową danych osobowych z ewidencji ludności i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych.
Zorganizowaną grupą przestępczą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz- były działacz PZPR oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Puław.
Zorganizowana grupa przestępcza fałszowała podpisy dla różnych komitetów wybo... rozwiń
Avatar
rozsądku / 31 maja 2011 o 17:47
0
[font="Arial Black"][font="Arial"][font="Arial Black"]Dzieci całe szczęście nie było, ale byli mieszkańcy[/font][/font][/font]
Avatar
jan / 31 maja 2011 o 16:34
0
[quote name='Bobi.' timestamp='1306843468' post='484093']
Straszna tragedia-[/quote]

eee nie przesadzaj. Stało się źle, bo szkołe trzeba odbudować, co kosztuje. Dzieci do końca roku szkolnego muszą się gdziś uczyć itd. Ale tragedii nie ma. Tragedia by była jakby ktokolwiek zginął. Jeśli instalacja gazowa/piec/itdbyło w takim stanie że wybuchło, to należy się cieszyć, że akurat o szóstej rano.
Avatar
Jerzy Lenartowicz / 17 października 2011 o 18:11
0
Polska Zjednoczona Partia Robotnicza moją ukochaną partią komunistyczną!

Nigdy nie wstydziłem się mojej przynależności do PZPR.

PZPR jestem bardzo wdzięczny.

Członkiem mojej ukochanej partii PZPR byłem przez 18 lat.

Do PZPR wstąpiłem w dniu 22 lipca 1972 roku i byłem jej członkiem do samego końca, czyli smutnego 1990 roku.

Do wstąpienia do PZPR namówił mnie mój Ojciec i Brat.

PZPR miała dla członków świetny program mieszkaniowy.

Od PZPR-u dostałem darmowe mieszkanie bez kolejki.

Po prostu wiedziałem jak się w życiu dobrze ustawić.

Nieudacznicy potrafią mi tylko zazdrościć.

Jestem dumny, że byłem w PZPR!

Służę wiernie komunistycznej sprawie jak prawdziwy komunista i za to jestem obecnie represjonowany!

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Mój telefon: 609 146 746

Mail: majulena@wp.pl

Jerzy Lenartowicz
Polska Zjednoczona Partia Robotnicza moją ukochaną partią komunistyczną!

Nigdy nie wstydziłem się mojej przynależności do PZPR.

PZPR jestem bardzo wdzięczny.

Członkiem mojej ukochanej partii PZPR byłem przez 18 lat.

Do PZPR wstąpiłem w dniu 22 lipca 1972 roku i byłem jej członkiem do samego końca, czyli smutnego 1990 roku.

Do wstąpienia do PZPR namówił mnie mój Ojciec i Brat.

PZPR miała dla członków świetny program mieszkaniowy.

Od PZPR-u dostałem ... rozwiń
Avatar
fr / 7 października 2011 o 18:26
0
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata
Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi
współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana
Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro
Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem
społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska
Lenartowicz.

Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef
Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie
kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach
1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach
różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla
komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy
czerpali z tego tytułu korzysci materialne.

W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w
poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach
1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz
komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów
wyborczych.

Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny
wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu.

Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwości.

A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata
Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi
współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana
Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro
Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem
s... rozwiń
Avatar
ignacy sss / 30 sierpnia 2011 o 21:41
0
dlaczego ta szkoła wybuhła i dlaczego dzieci ponoszą teras wine bo nie mają sie teras gdzie uczyć nodobra morze na dombruwce ale dlaczego na popołudnie? kto to wie jedynie pan burmistrz ktury nic nie robi , bendoł kontenery ? bendą ! to dlaczego dzieci i tak bendą hodzić na popołudnie ludzie rubcie coś z tym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dlaczego ta szkoła wybuhła i dlaczego dzieci ponoszą teras wine bo nie mają sie teras gdzie uczyć nodobra morze na dombruwce ale dlaczego na popołudnie? kto to wie jedynie pan burmistrz ktury nic nie robi , bendoł kontenery ? bendą ! to dlaczego dzieci i tak bendą hodzić na popołudnie ludzie rubcie coś z tym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
ignacy sss / 30 sierpnia 2011 o 21:40
0
dlaczego ta szkoła wybuhła i dlaczego dzieci ponoszą teras wine bo nie mają sie teras gdzie uczyć nodobra morze na dombruwce ale dlaczego na popołudnie? kto to wie jedynie pan burmistrz ktury nic nie robi , bendoł kontenery ? bendą ! to dlaczego dzieci i tak bendą hodzić na popołudnie ludzie rubcie coś z tym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dlaczego ta szkoła wybuhła i dlaczego dzieci ponoszą teras wine bo nie mają sie teras gdzie uczyć nodobra morze na dombruwce ale dlaczego na popołudnie? kto to wie jedynie pan burmistrz ktury nic nie robi , bendoł kontenery ? bendą ! to dlaczego dzieci i tak bendą hodzić na popołudnie ludzie rubcie coś z tym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
ignacy sss / 30 sierpnia 2011 o 21:38
0
dlaczego ta szkoła wybuhła i dlaczego dzieci ponoszą teras wine bo nie mają sie teras gdzie uczyć nodobra morze na dombruwce ale dlaczego na popołudnie? kto to wie jedynie pan burmistrz ktury nic nie robi , bendoł kontenery ? bendą ! to dlaczego dzieci i tak bendą hodzić na popołudnie ludzie rubcie coś z tym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dlaczego ta szkoła wybuhła i dlaczego dzieci ponoszą teras wine bo nie mają sie teras gdzie uczyć nodobra morze na dombruwce ale dlaczego na popołudnie? kto to wie jedynie pan burmistrz ktury nic nie robi , bendoł kontenery ? bendą ! to dlaczego dzieci i tak bendą hodzić na popołudnie ludzie rubcie coś z tym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
ignacy sss / 30 sierpnia 2011 o 21:38
0
dlaczego ta szkoła wybuhła i dlaczego dzieci ponoszą teras wine bo nie mają sie teras gdzie uczyć nodobra morze na dombruwce ale dlaczego na popołudnie? kto to wie jedynie pan burmistrz ktury nic nie robi , bendoł kontenery ? bendą ! to dlaczego dzieci i tak bendą hodzić na popołudnie ludzie rubcie coś z tym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dlaczego ta szkoła wybuhła i dlaczego dzieci ponoszą teras wine bo nie mają sie teras gdzie uczyć nodobra morze na dombruwce ale dlaczego na popołudnie? kto to wie jedynie pan burmistrz ktury nic nie robi , bendoł kontenery ? bendą ! to dlaczego dzieci i tak bendą hodzić na popołudnie ludzie rubcie coś z tym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
absolwent99 / 1 czerwca 2011 o 11:57
0
To moje LICEUM. SZKODA , WIELKA STRATA DLA KAZIMIERZA DOLNEGO. ZAWSZE W SZKOLE PANOWALA MIŁA I SYMPATYCZNA ATMOSFERA. POZDRAWIAM SZCZEGÓLNIE PANIĄ S.KULIG.
Avatar
AA / 1 czerwca 2011 o 08:18
0
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH
W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem na skalę masową danych osobowych z ewidencji ludności i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych.
Zorganizowaną grupą przestępczą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz- były działacz PZPR oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Puław.
Zorganizowana grupa przestępcza fałszowała podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych. Z tytułu fałszowania podpisów na listach poparcia przestępcy czerpali korzyści materialne.
Jako lokal do fałszowania podpisów wykorzystywano Miejskie Przedszkole Nr 10 w Puławach oraz Biuro Poselskie Jarosława Żaczka w Puławach. Dyrektorką tego przedszkola jest pani Małgorzata Górska- Lenartowicz, pełniąca również funkcję asystenta społecznego w Biurze Poselskim Jarosława Żaczka w Puławach. Grupa przestępcza w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tysięcy do 100 tysięcy podpisów.
W mieszkaniu Małgorzaty Górskiej Lenartowicz policja przeprowadziła rewizję i skonfiskowała dowody przestępstwa. Sprawą przeciwko zorganizowanej grupie przestępczej z Puław zajmuje się Wydział ds. Walki z Korupcją i Przestępczością Zorganizowaną w Lublinie- sprawa karna V Ds. 61/06/S. Każdy obywatel Puław który spotkał się z przestępstwami tego rodzaju ma obowiązek zawiadomienia Policji i Prokuratury.
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH
W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem na skalę masową danych osobowych z ewidencji ludności i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych.
Zorganizowaną grupą przestępczą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz- były działacz PZPR oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Puław.
Zorganizowana grupa przestępcza fałszowała podpisy dla różnych komitetów wybo... rozwiń
Avatar
rozsądku / 31 maja 2011 o 17:47
0
[font="Arial Black"][font="Arial"][font="Arial Black"]Dzieci całe szczęście nie było, ale byli mieszkańcy[/font][/font][/font]
Avatar
jan / 31 maja 2011 o 16:34
0
[quote name='Bobi.' timestamp='1306843468' post='484093']
Straszna tragedia-[/quote]

eee nie przesadzaj. Stało się źle, bo szkołe trzeba odbudować, co kosztuje. Dzieci do końca roku szkolnego muszą się gdziś uczyć itd. Ale tragedii nie ma. Tragedia by była jakby ktokolwiek zginął. Jeśli instalacja gazowa/piec/itdbyło w takim stanie że wybuchło, to należy się cieszyć, że akurat o szóstej rano.
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją
PILNE

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją 2 3

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów na trasie DK-12. Nie żyją dwie osoby,

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 9 1

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 29 11

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 36 18

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 7 1

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 3

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 3

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce