Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

29 listopada 2010 r.
15:21
Edytuj ten wpis

Afera z SMS w Mam Talent. "Nie ma podstaw, by podważać werdykt"

Autor: Zdjęcie autora (aa)
0 55 A A

Podczas głosowania w finale Mam talent były problemy z głosowaniem – piszą Internauci. Twierdzą, że wynik mógł być zafałszowany. TVN zapewnia, że nie ma podstaw, by podważać sobotni werdykt. Magda Welc jest zwyciężczynią III edycji programu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– W finałowej edycji Mam talent, podczas wysyłania głosów doszło do wielkiej wpadki operatora Plus GSM – pisze na naszym forum internetowym Ania. – Podczas wysyłania sms'ów od użytkowników Mixplus'a powstał błąd w systemie. Telefon wysyłał sms'a, a w odpowiedzi przychodził błąd. Komórka próbowała ponownie go wysłać. Nic by w tym nie było niezwykłego, gdyby nie fakt, że każdy sms był naliczany. Powstała w ten sposób pętla kończyła się dopiero w momencie, gdy użytkownikowi zabrakło środków na koncie.

Według informacji internatów problemy mieli mieć użytkownicy Mixplusa oraz Simplusa w sieci Plus GSM.
Użytkownicy sieci sugerują, ze mogło dojść do przekłamań.

TVN otrzymał sygnały o rzekomej awarii operatora sieci telefonii komórkowej. – Zwróciło się do nas dwóch telewidzów – tłumaczy Karol Smoląg, rzecznik TVN. Jedna z tych osób twierdziła, że wysłała jednego sms'a. Z konta zniknęły jej natomiast środki w wysokości 60 zł.

W niedzielę stacja zwróciła się do operatora z prośbą o sprawdzenie sprawy. – Wyjaśnienie tej sytuacji należy do Plusa. Cała sytuacja jest niepokojąca. Na razie nie ma jednak podstaw, aby sobotni werdykt kwestionować – zapewnia Smoląg.

Plus nie komentuje sprawy. III edycję programu Mam talent wygrała Magda Welc z Niedrzwicy Dużej.


Komentarze 55

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
edyta / 3 grudnia 2010 o 11:28
0
mi tam plus zwrocil kase xd
Avatar
magda / 30 listopada 2010 o 18:18
0
Znalazłam to pod innym newsem.. wiecie piszcie!!

Słuchajcie, BARDZO WAŻNE, zbieramy materiały i dowody świadczące o błędach operatora i tym samym o ewentualnym wypaczeniu wyniku.

Nie chodzi tu oczywiście o zabieranie tej małej biednej dziewczynce kasy, ona niczemu nie zawiniła, chodzi o dojście do prawdy.

Jeśli macie jakieś bilingi, dowody zdjęciowe (z widocznymi komunikatami błędów w komórce) czy inne materiały mogące świadczyć o błędach operatorów sobotniego głosowania sms i chcecie pomóc wyjaśnić sprawę, wysyłajcie je wraz z jakimiś danymi kontaktowymi na adres: pomylka.mamtalent@gmail.com
Znalazłam to pod innym newsem.. wiecie piszcie!!

Słuchajcie, BARDZO WAŻNE, zbieramy materiały i dowody świadczące o błędach operatora i tym samym o ewentualnym wypaczeniu wyniku.

Nie chodzi tu oczywiście o zabieranie tej małej biednej dziewczynce kasy, ona niczemu nie zawiniła, chodzi o dojście do prawdy.

Jeśli macie jakieś bilingi, dowody zdjęciowe (z widocznymi komunikatami błędów w komórce) czy inne materiały mogące świadczyć o błędach operatorów sobotniego głosowania sms i chcecie pomóc wyja... rozwiń
Avatar
Gośka / 30 listopada 2010 o 17:11
0
Nie mam nic do kamila ani magdy ale jezeli byly jakiiesproblemy z glosowaniem to tvn powinien to wyjasnic.nie powinien nikt nikogo obrazac kazdy mogl wyslac smsa
Avatar
gość / 30 listopada 2010 o 16:45
0
[quote name='siwy fl' timestamp='1291124473' post='395196']
ale ty jestes bystra w tym temacie az mozna pomyslec ze konczylas uniwerek w abramowicach ale to sie przytrafia
[/quote]


ty chyba z kolei masz 11 lat, bo twoje odpowiedzi rażą głupotą... odpowiedzi o Abramowicach rodem z przedszkola, coś na zasadzie "kto się przezywa sam się tak nazywa" może jesteś siostrą Magdy Welc, albo kimś z jej rodziny, bo strasznie przeżywasz krytykę na jej temat
Avatar
siwy fl / 30 listopada 2010 o 14:41
0
[quote name='gość' timestamp='1291054737' post='394397']
jestem zafascynowana,ale twoją "elokwentną" odpowiedzią <lol2> ten bełkot, który rzekomo napisałeś/aś do mnie nie przemawia.

Po pierwsze nie jestem nikim zafascynowana

Po drugie mam swoje zdanie na ten temat

Po trzecie mam prawo wypowiadać się o tym dziecku jak chcę, ponieważ mam prawo do wyrażenia swojej opinii, dla mnie ona po prostu fałszowała. Koniec kropka. Wypada naprawdę słabo w porównaniu z innymi finalistami. I nie mówię tu o kimś konkretnym. Dziecko wzięło widzów na litość. Tyle3 w tym temacie. Stare babki płaczki górą, pomogły rodzicom Magdy w wybudowaniu domu. Ale to nie jest program "Zlitujcie się" tylko podobno "Mam talent", ona ten talent może i ma, ale w manipulacji i socjotechnice.
[/quote]
ale ty jestes bystra w tym temacie az mozna pomyslec ze konczylas uniwerek w abramowicach ale to sie przytrafia
[quote name='gość' timestamp='1291054737' post='394397']
jestem zafascynowana,ale twoją "elokwentną" odpowiedzią <lol2> ten bełkot, który rzekomo napisałeś/aś do mnie nie przemawia.

Po pierwsze nie jestem nikim zafascynowana

Po drugie mam swoje zdanie na ten temat

Po trzecie mam prawo wypowiadać się o tym dziecku jak chcę, ponieważ mam prawo do wyrażenia swojej opinii, dla mnie ona po prostu fałszowała. Koniec kropka. Wypada naprawdę słabo w porównaniu z inn... rozwiń
Avatar
amanda / 30 listopada 2010 o 14:16
0
nie najeżdżamy na siebie,próbujemy wytłumaczyć sprawę!a skoro nie oglądasz to się nie wypowiadaj bo co ty w takim razie możesz wiedzieć?tą sprawę trzeba wyjaśnić!skoro ciebie to nie obchodzi to masz problem i tyle!!
Avatar
amanda / 30 listopada 2010 o 14:12
0
moim zdaniem jest coś nie tak!to prawda!podczas wysyłania esemesów nastąpiły komplikacje.Ja nie jestem zadowolona z wygranej magdy!to Kamil Bednarek jest THE BEST i to on zasłużył!
Avatar
ania / 30 listopada 2010 o 11:06
0
Słuchajcie, BARDZO WAŻNE, zbieramy materiały i dowody świadczące o błędach operatora i tym samym o ewentualnym wypaczeniu wyniku.

Nie chodzi tu oczywiście o zabieranie tej małej biednej dziewczynce kasy, ona niczemu nie zawiniła, chodzi o dojście do prawdy.

Jeśli macie jakieś bilingi, dowody zdjęciowe (z widocznymi komunikatami błędów w komórce) czy inne materiały mogące świadczyć o błędach operatorów sobotniego głosowania sms i chcecie pomóc wyjaśnić sprawę, wysyłajcie je wraz z jakimiś danymi kontaktowymi na adres: pomylka.mamtalent@gmail.com
Słuchajcie, BARDZO WAŻNE, zbieramy materiały i dowody świadczące o błędach operatora i tym samym o ewentualnym wypaczeniu wyniku.

Nie chodzi tu oczywiście o zabieranie tej małej biednej dziewczynce kasy, ona niczemu nie zawiniła, chodzi o dojście do prawdy.

Jeśli macie jakieś bilingi, dowody zdjęciowe (z widocznymi komunikatami błędów w komórce) czy inne materiały mogące świadczyć o błędach operatorów sobotniego głosowania sms i chcecie pomóc wyjaśnić sprawę, wysyłajcie je wraz z jakimiś danymi kontaktowymi na adre... rozwiń
Avatar
Gość / 30 listopada 2010 o 08:53
0
zal mi tych wielkich obroncow welcowej jak i obroncow bednarka. Ludzie czego tak na siebie najezdzacie.. skad was w tyle jadu ? Pisanie tekstow ze ktos zazdrosci, to taka osoba na prawde musi byc ograniczona umyslowo i to bardzo..
Ja osobiscie nie ogladalem mam talent, nie ogladam w ogole telewizji i na nikogo nie glosowalem, bo mowiac szczerze, gow**o mnie to obchodzi Czy w jakims zenujacym programie wygra jakias dziewczyna czy jakis chlopak czy facet ktory je bigos. Osobiscie dodam, ze dla mnie spiew to zaden talent, a w szczegolnosci w telewizji pod publiczke.
Przestancie na siebie najezdzac, to jest straszne to co tu sie dzieje na tym forum..
zal mi tych wielkich obroncow welcowej jak i obroncow bednarka. Ludzie czego tak na siebie najezdzacie.. skad was w tyle jadu ? Pisanie tekstow ze ktos zazdrosci, to taka osoba na prawde musi byc ograniczona umyslowo i to bardzo..
Ja osobiscie nie ogladalem mam talent, nie ogladam w ogole telewizji i na nikogo nie glosowalem, bo mowiac szczerze, gow**o mnie to obchodzi Czy w jakims zenujacym programie wygra jakias dziewczyna czy jakis chlopak czy facet ktory je bigos. Osobiscie dodam, ze dla mnie spiew to zaden talent, a w szczegolnos... rozwiń
Avatar
Filip / 30 listopada 2010 o 08:45
0
Czy głosujący na Bednarka lub innych nie mieli telefonów w Plusie bądź MixPlusie, i nie robiła się im taka sama sytuacja? Ale tego nikt nie widzi......Z tego wynika że na Magdę głosowało Grono Plusa i Mixplusa, a na innych pozostałe sieci.... Ha Ha Ha Ha Ha......
Jak zawsze trzeba znaleźć dziurę w całym!!!!
Avatar
edyta / 3 grudnia 2010 o 11:28
0
mi tam plus zwrocil kase xd
Avatar
magda / 30 listopada 2010 o 18:18
0
Znalazłam to pod innym newsem.. wiecie piszcie!!

Słuchajcie, BARDZO WAŻNE, zbieramy materiały i dowody świadczące o błędach operatora i tym samym o ewentualnym wypaczeniu wyniku.

Nie chodzi tu oczywiście o zabieranie tej małej biednej dziewczynce kasy, ona niczemu nie zawiniła, chodzi o dojście do prawdy.

Jeśli macie jakieś bilingi, dowody zdjęciowe (z widocznymi komunikatami błędów w komórce) czy inne materiały mogące świadczyć o błędach operatorów sobotniego głosowania sms i chcecie pomóc wyjaśnić sprawę, wysyłajcie je wraz z jakimiś danymi kontaktowymi na adres: pomylka.mamtalent@gmail.com
Znalazłam to pod innym newsem.. wiecie piszcie!!

Słuchajcie, BARDZO WAŻNE, zbieramy materiały i dowody świadczące o błędach operatora i tym samym o ewentualnym wypaczeniu wyniku.

Nie chodzi tu oczywiście o zabieranie tej małej biednej dziewczynce kasy, ona niczemu nie zawiniła, chodzi o dojście do prawdy.

Jeśli macie jakieś bilingi, dowody zdjęciowe (z widocznymi komunikatami błędów w komórce) czy inne materiały mogące świadczyć o błędach operatorów sobotniego głosowania sms i chcecie pomóc wyja... rozwiń
Avatar
Gośka / 30 listopada 2010 o 17:11
0
Nie mam nic do kamila ani magdy ale jezeli byly jakiiesproblemy z glosowaniem to tvn powinien to wyjasnic.nie powinien nikt nikogo obrazac kazdy mogl wyslac smsa
Avatar
gość / 30 listopada 2010 o 16:45
0
[quote name='siwy fl' timestamp='1291124473' post='395196']
ale ty jestes bystra w tym temacie az mozna pomyslec ze konczylas uniwerek w abramowicach ale to sie przytrafia
[/quote]


ty chyba z kolei masz 11 lat, bo twoje odpowiedzi rażą głupotą... odpowiedzi o Abramowicach rodem z przedszkola, coś na zasadzie "kto się przezywa sam się tak nazywa" może jesteś siostrą Magdy Welc, albo kimś z jej rodziny, bo strasznie przeżywasz krytykę na jej temat
Avatar
siwy fl / 30 listopada 2010 o 14:41
0
[quote name='gość' timestamp='1291054737' post='394397']
jestem zafascynowana,ale twoją "elokwentną" odpowiedzią <lol2> ten bełkot, który rzekomo napisałeś/aś do mnie nie przemawia.

Po pierwsze nie jestem nikim zafascynowana

Po drugie mam swoje zdanie na ten temat

Po trzecie mam prawo wypowiadać się o tym dziecku jak chcę, ponieważ mam prawo do wyrażenia swojej opinii, dla mnie ona po prostu fałszowała. Koniec kropka. Wypada naprawdę słabo w porównaniu z innymi finalistami. I nie mówię tu o kimś konkretnym. Dziecko wzięło widzów na litość. Tyle3 w tym temacie. Stare babki płaczki górą, pomogły rodzicom Magdy w wybudowaniu domu. Ale to nie jest program "Zlitujcie się" tylko podobno "Mam talent", ona ten talent może i ma, ale w manipulacji i socjotechnice.
[/quote]
ale ty jestes bystra w tym temacie az mozna pomyslec ze konczylas uniwerek w abramowicach ale to sie przytrafia
[quote name='gość' timestamp='1291054737' post='394397']
jestem zafascynowana,ale twoją "elokwentną" odpowiedzią <lol2> ten bełkot, który rzekomo napisałeś/aś do mnie nie przemawia.

Po pierwsze nie jestem nikim zafascynowana

Po drugie mam swoje zdanie na ten temat

Po trzecie mam prawo wypowiadać się o tym dziecku jak chcę, ponieważ mam prawo do wyrażenia swojej opinii, dla mnie ona po prostu fałszowała. Koniec kropka. Wypada naprawdę słabo w porównaniu z inn... rozwiń
Avatar
amanda / 30 listopada 2010 o 14:16
0
nie najeżdżamy na siebie,próbujemy wytłumaczyć sprawę!a skoro nie oglądasz to się nie wypowiadaj bo co ty w takim razie możesz wiedzieć?tą sprawę trzeba wyjaśnić!skoro ciebie to nie obchodzi to masz problem i tyle!!
Avatar
amanda / 30 listopada 2010 o 14:12
0
moim zdaniem jest coś nie tak!to prawda!podczas wysyłania esemesów nastąpiły komplikacje.Ja nie jestem zadowolona z wygranej magdy!to Kamil Bednarek jest THE BEST i to on zasłużył!
Avatar
ania / 30 listopada 2010 o 11:06
0
Słuchajcie, BARDZO WAŻNE, zbieramy materiały i dowody świadczące o błędach operatora i tym samym o ewentualnym wypaczeniu wyniku.

Nie chodzi tu oczywiście o zabieranie tej małej biednej dziewczynce kasy, ona niczemu nie zawiniła, chodzi o dojście do prawdy.

Jeśli macie jakieś bilingi, dowody zdjęciowe (z widocznymi komunikatami błędów w komórce) czy inne materiały mogące świadczyć o błędach operatorów sobotniego głosowania sms i chcecie pomóc wyjaśnić sprawę, wysyłajcie je wraz z jakimiś danymi kontaktowymi na adres: pomylka.mamtalent@gmail.com
Słuchajcie, BARDZO WAŻNE, zbieramy materiały i dowody świadczące o błędach operatora i tym samym o ewentualnym wypaczeniu wyniku.

Nie chodzi tu oczywiście o zabieranie tej małej biednej dziewczynce kasy, ona niczemu nie zawiniła, chodzi o dojście do prawdy.

Jeśli macie jakieś bilingi, dowody zdjęciowe (z widocznymi komunikatami błędów w komórce) czy inne materiały mogące świadczyć o błędach operatorów sobotniego głosowania sms i chcecie pomóc wyjaśnić sprawę, wysyłajcie je wraz z jakimiś danymi kontaktowymi na adre... rozwiń
Avatar
Gość / 30 listopada 2010 o 08:53
0
zal mi tych wielkich obroncow welcowej jak i obroncow bednarka. Ludzie czego tak na siebie najezdzacie.. skad was w tyle jadu ? Pisanie tekstow ze ktos zazdrosci, to taka osoba na prawde musi byc ograniczona umyslowo i to bardzo..
Ja osobiscie nie ogladalem mam talent, nie ogladam w ogole telewizji i na nikogo nie glosowalem, bo mowiac szczerze, gow**o mnie to obchodzi Czy w jakims zenujacym programie wygra jakias dziewczyna czy jakis chlopak czy facet ktory je bigos. Osobiscie dodam, ze dla mnie spiew to zaden talent, a w szczegolnosci w telewizji pod publiczke.
Przestancie na siebie najezdzac, to jest straszne to co tu sie dzieje na tym forum..
zal mi tych wielkich obroncow welcowej jak i obroncow bednarka. Ludzie czego tak na siebie najezdzacie.. skad was w tyle jadu ? Pisanie tekstow ze ktos zazdrosci, to taka osoba na prawde musi byc ograniczona umyslowo i to bardzo..
Ja osobiscie nie ogladalem mam talent, nie ogladam w ogole telewizji i na nikogo nie glosowalem, bo mowiac szczerze, gow**o mnie to obchodzi Czy w jakims zenujacym programie wygra jakias dziewczyna czy jakis chlopak czy facet ktory je bigos. Osobiscie dodam, ze dla mnie spiew to zaden talent, a w szczegolnos... rozwiń
Avatar
Filip / 30 listopada 2010 o 08:45
0
Czy głosujący na Bednarka lub innych nie mieli telefonów w Plusie bądź MixPlusie, i nie robiła się im taka sama sytuacja? Ale tego nikt nie widzi......Z tego wynika że na Magdę głosowało Grono Plusa i Mixplusa, a na innych pozostałe sieci.... Ha Ha Ha Ha Ha......
Jak zawsze trzeba znaleźć dziurę w całym!!!!