Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

29 listopada 2010 r.
17:02
Edytuj ten wpis

Magda Welc wygrała w Mam talent: Świętowanie z aferą w tle (wideo)

1 38 A A

Wczoraj Magda Welc z Niedrzwicy Dużej świętowała swoją wygraną z kolegami w szkole. Tymczasem w Internecie pojawiły się spekulacje o nieprawidłowości przy głosowaniu. TVN zapewnia: Nie ma podstaw, by kwestionować werdykt.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 38

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Anna / 6 grudnia 2010 o 12:38
0
[quote name='mariusz' timestamp='1291111539' post='395006']
Słuchajcie, BARDZO WAŻNE, zbieramy materiały i dowody świadczące o błędach operatora i tym samym o ewentualnym wypaczeniu wyniku.

Nie chodzi tu oczywiście o zabieranie tej małej biednej dziewczynce kasy, ona niczemu nie zawiniła, chodzi o dojście do prawdy.

Jeśli macie jakieś bilingi, dowody zdjęciowe (z widocznymi komunikatami błędów w komórce) czy inne materiały mogące świadczyć o błędach operatorów sobotniego głosowania sms i chcecie pomóc wyjaśnić sprawę, wysyłajcie je wraz z jakimiś danymi kontaktowymi na adres: pomylka.mamtalent@gmail.com
[/quote]
Naprawdę zazdroszczę Ci problemów w życiu. Wiesz, dla mnie jakiś tam program rozrywkowy nie jest ważny na tyle, żeby bawić się w coś takiego.
[quote name='mariusz' timestamp='1291111539' post='395006']
Słuchajcie, BARDZO WAŻNE, zbieramy materiały i dowody świadczące o błędach operatora i tym samym o ewentualnym wypaczeniu wyniku.

Nie chodzi tu oczywiście o zabieranie tej małej biednej dziewczynce kasy, ona niczemu nie zawiniła, chodzi o dojście do prawdy.

Jeśli macie jakieś bilingi, dowody zdjęciowe (z widocznymi komunikatami błędów w komórce) czy inne materiały mogące świadczyć o błędach operatorów sobotniego głosowania sms... rozwiń
Avatar
aniollecek18 / 1 grudnia 2010 o 18:33
0
Ja bym proponowała kupić perfum znanych i cenionych marek. Tylko dziś do północy na allegro możesz kupić je w promocyjnej cenie!!! Świetnie nadadzą się pod choinkę! tu są linki aukcji : http://allegro.pl/calvin-klein-euphoria-promocja-tylko-do-polnocy-i1348683588.html
http://allegro.pl/gucci-rush-2-75ml-promocja-tylko-do-polnocy-i1348683626.html
http://allegro.pl/dolce-gabbana-light-blue-promocja-do-polnocy-i1348683675.html
http://allegro.pl/chanel-coco-mademoiselle-promocja-only-do-polnocy-i1348683711.html
http://allegro.pl/carolina-herrera-212-sexy-promocja-do-polnocy-i1348683768.html
Ja bym proponowała kupić perfum znanych i cenionych marek. Tylko dziś do północy na allegro możesz kupić je w promocyjnej cenie!!! Świetnie nadadzą się pod choinkę! tu są linki aukcji : http://allegro.pl/calvin-klein-euphoria-promocja-tylko-do-polnocy-i1348683588.html
http://allegro.pl/gucci-rush-2-75ml-promocja-tylko-do-polnocy-i1348683626.html
http://allegro.pl/dolce-gabbana-light-blue-promocja-do-polnocy-i1348683675.html
http://allegro.pl/chanel-coco-mademoiselle-promocja-only-do-polnocy-i1348683711.htm... rozwiń
Avatar
zlota / 1 grudnia 2010 o 08:30
0
Nie ujmując Magdzie talentu, bo naprawdę ma piękny głos, ale wg mnie była sztuczna, nie była sobą. Dla mnie to po prostu wyglądało jakby ktoś jej powiedział, że ma się ładnie uśmiechać, słuchać jurorów i mówić co trzeba. Nie wiem może to przez to, że to jeszcze dziecko, ale dla mnie straciła na tym, że była sztuczna do przesady, raz płakała innym razem rzucała sztuczne uśmieszki, nie było w tym wszystkim jej samej. Po castingu moim faworytem był Lisiecki ale po finale to chyba tylko MM&I mnie czymś zaskoczyli.
Avatar
kama / 30 listopada 2010 o 20:19
0
Magda to mała dziewczynka - dziecko i śpiewac powinna utwory dla dzieci, tu miałaby pole do popisu i zapewne szanse na sprzedaż ewentualnie wydanej płyty, ale litości - nikt nie kupi jej płyty tylko po to aby posluchac utworów Edyty Geppert wykonywanych przez DZIECKO, to samo tyczy utworów Dżemu - normalne, że każdy kupi wydawnictwo źródłowe a nie powielane powtarzam przez DZIECKO. Magda ma talent ale powinna go spożytkowac w kierunku dla siebie odpowiednim - piosenek dla dzieci, jeśli jej rodzice tego nie rozumieją to ja nie rozumiem tych rodziców...
Dodam jeszcze, że to jest wygrana Magdy a nie jej rodziców - powinna jej pomóc w karierze, nie wierzę, że rodzice mogliby chciec jej to zabrac by wybudowac dom. Zapewnienie godnego miejsca zamieszkania sobie i dzieciom należy właśnie do obowiązków rodziców i nie wierzę że jacyś rodzice mogliby zabrac własnemu dziecku pieniądze tylko po to, żeby stworzyc to, do czego sami byli zobowiązani przed urodzeniem ewentualnych dzieci
Magda to mała dziewczynka - dziecko i śpiewac powinna utwory dla dzieci, tu miałaby pole do popisu i zapewne szanse na sprzedaż ewentualnie wydanej płyty, ale litości - nikt nie kupi jej płyty tylko po to aby posluchac utworów Edyty Geppert wykonywanych przez DZIECKO, to samo tyczy utworów Dżemu - normalne, że każdy kupi wydawnictwo źródłowe a nie powielane powtarzam przez DZIECKO. Magda ma talent ale powinna go spożytkowac w kierunku dla siebie odpowiednim - piosenek dla dzieci, jeśli jej rodzice tego nie rozumieją to ja nie rozumiem tych r... rozwiń
Avatar
miki / 30 listopada 2010 o 19:21
0
[quote name='edii45' timestamp='1291140325' post='395505']
chyba przesadzacie-jaka ciezką praca wygralo to dziecko?i jaki niby ma talent?!-śpiewać każdy może!!!niech sprobuje zaśpiewać repertuar pozostałych uczestnikow.myślę że wtedy wyjdzie na jaw jaki to wyjec.czyżby wesołe piosenki i ni smętny repertuar jej nie wychodził?!a swoja droga dziwna sprawa-zglosila sie bez wiedzy rodzicow?!tzn jak dojechała z tej swojej wsi na eliminacje???stopem?a poza tym to za to jej rodzice powinni odpowiadac przed sądem-za zaniedbanie.zaręczam że za rok nikt o niej nie bedzie pamiętał.mocherowe berety którfe na ta gówniarę głosowaliście-SPRAWDZCIE BATERIE W APARATACH SŁUCHOWYCH!!!MOZE DLATEGO UWAŻACIE ZE NIBY MA TALENT!a poza tym to strasznie drażniące jest zachowanie tej welc-stara malutka.ten wynik to znak że polskę w 0k.60% tworzą mocherowe berety!jak była taka zajebista to weżcie ją do radia maryja i tam niech wam pieje-nadaje się jak nic-talent do oddziaływania swoimi litosnymi kawałkami.jakby miała choć trochę samokrytyki to oddała by wygraną tym którzy naprawdę mają talent.teraz niech się zgłosi do wiśniewskiego i opowie swoją historię to bedzie miala kolejne 10tys.
mam pomysł-zgłoście ją do watykanu na beatyfikowaną za życia-śmieszni jesteście!!
[/quote]


naucz się pisać zanim coś napiszesz bo nic nie rozumiem tyle tam błędów. Widać jacy mądrzy inaczej ludzie są przeciwko Madzi a jacy normalni za nią. Wypowiedzi takich nieuków jak ty świadczą tylko o tym jakich fanów mają osoby typu Bednarek. Tylko im wstyd przynosicie i zniechęcacie innych ludzi to swoich idoli. Co to za prymitywne wypowiedzi z masą błędów?? A bednarek to co robił na scenie skoro nie śpiewał?? Przecież większość uczestników śpiewała. Żałosny jesteś.
[quote name='edii45' timestamp='1291140325' post='395505']
chyba przesadzacie-jaka ciezką praca wygralo to dziecko?i jaki niby ma talent?!-śpiewać każdy może!!!niech sprobuje zaśpiewać repertuar pozostałych uczestnikow.myślę że wtedy wyjdzie na jaw jaki to wyjec.czyżby wesołe piosenki i ni smętny repertuar jej nie wychodził?!a swoja droga dziwna sprawa-zglosila sie bez wiedzy rodzicow?!tzn jak dojechała z tej swojej wsi na eliminacje???stopem?a poza tym to za to jej rodzice powinni odpow... rozwiń
Avatar
plik / 30 listopada 2010 o 19:16
0
[quote name='gosc' timestamp='1291140622' post='395510']
te złe komentarze i śietne o tym biednym dziecku to napewno sprawka jej licznej rodzinki.wszędzie to samo ip madziu dobra rada jak jestes taka biedna i cudowna to postaraj się o rentę.napewno przyda sie taki comiesięczny zastrzyk pieniędzy-na twoją liczną rodzinę.
[/quote]

Po co ma ciągnąć kasę z podatników?? Skoro ma talent i może zapracować sama na dużą kasę. Zamiast być zazdrosnym lepiej idź do roboty i zacznij się przejmować swoim nędznym losem a nie obcej dziewczynki która już ma więcej od Ciebie ( talent, kochającą rodzinę i kasę). Tacy jak ty to tylko myślą jak tu robić żeby się nie narobić a zarobić ...najlepiej z naszych podatków ciągnąć rentę lub inne świadzczenia. Widocznie ona ma większe ambicje niż Ty. Sam idź na rentę... tylko że za zazdrość renty nie dają :/
[quote name='gosc' timestamp='1291140622' post='395510']
te złe komentarze i śietne o tym biednym dziecku to napewno sprawka jej licznej rodzinki.wszędzie to samo ip madziu dobra rada jak jestes taka biedna i cudowna to postaraj się o rentę.napewno przyda sie taki comiesięczny zastrzyk pieniędzy-na twoją liczną rodzinę.
[/quote]

Po co ma ciągnąć kasę z podatników?? Skoro ma talent i może zapracować sama na dużą kasę. Zamiast być zazdrosnym lepiej idź do roboty i zacznij się przejmować swoim n... rozwiń
Avatar
xyz / 30 listopada 2010 o 19:10
0
"Popieram Skakiego, ktory napisal na Waszym Forum: Nie będę się rozpisywać ale to co zrobił TVN w MAM TALENT to wielkie OSZUSTWO i kpina z ludzi, oglądaliśmy ten program cały dzisiejszy dzień klatka po klatce, wszystko było ustawione, totalna kpina! Ta mała, trochę "cwaniara" (wymuszająca litość) grała zaskoczenie, mimo, że wszyscy na scenie wiedzieli, przed ogłoszeniem wyniku głosowania, kto wygra. Zachowanie Prokopa było bardzo niestosowne, nie dopuścił Bednarka nawet do słowa, gdy ten go o to poprosił, a podejrzewam, że chciał podziękować swoim fanom. Nie wierzę w taki wynik głosowania, sami wysłaliśmy 5 sms-ów na Kamila, wszyscy znajomi także na niego głosowali... TVN dla mnie i dla mojego otoczenia STRACIŁ WSZYSTKO, nigdy nie wyślemy już żadnego sms-a w żadnym głosowaniu bo to i tak, nie ma znaczenia... ROBIĄ, CO CHCĄ TO WIELKA NIESPRAWIEDLIWOŚĆ i ŻENADA. TVN skrzywdził największy talent - KAMILA BEDNARKA i jego fanów tym samym, to pewne - STRACIŁ NASZĄ OGLĄDALNOŚĆ I ZAUFANIE!!!"

Ale wielka strata!!! TVN bez Was przestanie istnieć hahaha i aż 5 smsów. Bednarek miał tylko takich fanów na 5 smsów Ale talentu nie miał. W finale był kiepski i stracił swój urok z pierwszego występu na którym zrobił dobre wrażenie. później zawodził jak stara babcia w kościele.

Moim zdaniem lepiej że mała dziewczynka myśli o domu a nie o pierdołach. Może mieszka skromnie i taki dom jest jej potrzebny. A talent już ma i to wielki więc aż takiej dużej kwoty nie musi poświęcać na rozwój, i tym się właśnie różni od Bednarka że on musi jeszcze wiele zainwestować w siebie. On ma 19 lat a ona ?? ...No właśnie! Ciekawe czy on w tym wieku tak potrafił śpiewać. Dzieci są po prostu takie że mówią to co myślą szczerze i nie kłamią żeby wygrać. Nie bajerują że pieniądze przeznaczą na swój rozwój i ble ble ble. Już mam dosyć słuchania takich głupot. A tak naprawdę pieniądze idą na coś innego. Bednarek kupił by zioło dla siebie i kolegów, kilka piw a resztę?? Niby w co miałby zainwestować?? Chyba w bongo hahaha a może w płytę którą kupiło by kilka osób zawiodło by się i już drugiej płyty nikt by nie zobaczył na oczy. Czemu nie pokazał w finale jakiegoś własnego utworu?? To co miałby zaprezentować na płycie? THE BEST OF BOB MARLEY-BEDNAREK?? Żałosne.

Magda jesteśmy z Ciebie bardzo dumni!!!
"Popieram Skakiego, ktory napisal na Waszym Forum: Nie będę się rozpisywać ale to co zrobił TVN w MAM TALENT to wielkie OSZUSTWO i kpina z ludzi, oglądaliśmy ten program cały dzisiejszy dzień klatka po klatce, wszystko było ustawione, totalna kpina! Ta mała, trochę "cwaniara" (wymuszająca litość) grała zaskoczenie, mimo, że wszyscy na scenie wiedzieli, przed ogłoszeniem wyniku głosowania, kto wygra. Zachowanie Prokopa było bardzo niestosowne, nie dopuścił Bednarka nawet do słowa, gdy ten go o to poprosił, a podejrzewam, że... rozwiń
Avatar
gosc / 30 listopada 2010 o 19:10
0
te złe komentarze i śietne o tym biednym dziecku to napewno sprawka jej licznej rodzinki.wszędzie to samo ip madziu dobra rada jak jestes taka biedna i cudowna to postaraj się o rentę.napewno przyda sie taki comiesięczny zastrzyk pieniędzy-na twoją liczną rodzinę.
Avatar
edii45 / 30 listopada 2010 o 19:05
0
chyba przesadzacie-jaka ciezką praca wygralo to dziecko?i jaki niby ma talent?!-śpiewać każdy może!!!niech sprobuje zaśpiewać repertuar pozostałych uczestnikow.myślę że wtedy wyjdzie na jaw jaki to wyjec.czyżby wesołe piosenki i ni smętny repertuar jej nie wychodził?!a swoja droga dziwna sprawa-zglosila sie bez wiedzy rodzicow?!tzn jak dojechała z tej swojej wsi na eliminacje???stopem?a poza tym to za to jej rodzice powinni odpowiadac przed sądem-za zaniedbanie.zaręczam że za rok nikt o niej nie bedzie pamiętał.mocherowe berety którfe na ta gówniarę głosowaliście-SPRAWDZCIE BATERIE W APARATACH SŁUCHOWYCH!!!MOZE DLATEGO UWAŻACIE ZE NIBY MA TALENT!a poza tym to strasznie drażniące jest zachowanie tej welc-stara malutka.ten wynik to znak że polskę w 0k.60% tworzą mocherowe berety!jak była taka zajebista to weżcie ją do radia maryja i tam niech wam pieje-nadaje się jak nic-talent do oddziaływania swoimi litosnymi kawałkami.jakby miała choć trochę samokrytyki to oddała by wygraną tym którzy naprawdę mają talent.teraz niech się zgłosi do wiśniewskiego i opowie swoją historię to bedzie miala kolejne 10tys.
mam pomysł-zgłoście ją do watykanu na beatyfikowaną za życia-śmieszni jesteście!!
chyba przesadzacie-jaka ciezką praca wygralo to dziecko?i jaki niby ma talent?!-śpiewać każdy może!!!niech sprobuje zaśpiewać repertuar pozostałych uczestnikow.myślę że wtedy wyjdzie na jaw jaki to wyjec.czyżby wesołe piosenki i ni smętny repertuar jej nie wychodził?!a swoja droga dziwna sprawa-zglosila sie bez wiedzy rodzicow?!tzn jak dojechała z tej swojej wsi na eliminacje???stopem?a poza tym to za to jej rodzice powinni odpowiadac przed sądem-za zaniedbanie.zaręczam że za rok nikt o niej nie bedzie pamiętał.moche... rozwiń
Avatar
Viola21 / 30 listopada 2010 o 19:02
0
[quote name='bachuska40' timestamp='1291121550' post='395156']
Wysłaliście tylko 5 smsów???? Ja na Madzie wysłałam sama tylko 30 a reszta rodziny jeszcze wiecej Więc do kogo masz zal synku??? Trzeba zebyś nauczył sie przegrywać z honorem
[/quote]

Przegrał talent a wygrała litość. Jak masz tak dużo kasy i jesteś taka miłościwa to mi też możesz trochę pieniędzy przelać, ja też chce zbudować dom dla rodziców, a jak chcesz to mogę ci zawyć dużo ładniej niż ta mała!
W Polsce jest całe mnóstwo dzieci, które mają talent, ale nie wszystkie stać na to żeby jechać do warszawy i czekać cały dzień w kolejce na przesłuchanie. A w finale było przynajmniej 9 występów które bardziej zasługiwały na wygraną!
[quote name='bachuska40' timestamp='1291121550' post='395156']
Wysłaliście tylko 5 smsów???? Ja na Madzie wysłałam sama tylko 30 a reszta rodziny jeszcze wiecej Więc do kogo masz zal synku??? Trzeba zebyś nauczył sie przegrywać z honorem
[/quote]

Przegrał talent a wygrała litość. Jak masz tak dużo kasy i jesteś taka miłościwa to mi też możesz trochę pieniędzy przelać, ja też chce zbudować dom dla rodziców, a jak chcesz to mogę ci zawyć dużo ładniej niż ta mała!
W Polsce jest cał... rozwiń
Avatar
Anna / 6 grudnia 2010 o 12:38
0
[quote name='mariusz' timestamp='1291111539' post='395006']
Słuchajcie, BARDZO WAŻNE, zbieramy materiały i dowody świadczące o błędach operatora i tym samym o ewentualnym wypaczeniu wyniku.

Nie chodzi tu oczywiście o zabieranie tej małej biednej dziewczynce kasy, ona niczemu nie zawiniła, chodzi o dojście do prawdy.

Jeśli macie jakieś bilingi, dowody zdjęciowe (z widocznymi komunikatami błędów w komórce) czy inne materiały mogące świadczyć o błędach operatorów sobotniego głosowania sms i chcecie pomóc wyjaśnić sprawę, wysyłajcie je wraz z jakimiś danymi kontaktowymi na adres: pomylka.mamtalent@gmail.com
[/quote]
Naprawdę zazdroszczę Ci problemów w życiu. Wiesz, dla mnie jakiś tam program rozrywkowy nie jest ważny na tyle, żeby bawić się w coś takiego.
[quote name='mariusz' timestamp='1291111539' post='395006']
Słuchajcie, BARDZO WAŻNE, zbieramy materiały i dowody świadczące o błędach operatora i tym samym o ewentualnym wypaczeniu wyniku.

Nie chodzi tu oczywiście o zabieranie tej małej biednej dziewczynce kasy, ona niczemu nie zawiniła, chodzi o dojście do prawdy.

Jeśli macie jakieś bilingi, dowody zdjęciowe (z widocznymi komunikatami błędów w komórce) czy inne materiały mogące świadczyć o błędach operatorów sobotniego głosowania sms... rozwiń
Avatar
aniollecek18 / 1 grudnia 2010 o 18:33
0
Ja bym proponowała kupić perfum znanych i cenionych marek. Tylko dziś do północy na allegro możesz kupić je w promocyjnej cenie!!! Świetnie nadadzą się pod choinkę! tu są linki aukcji : http://allegro.pl/calvin-klein-euphoria-promocja-tylko-do-polnocy-i1348683588.html
http://allegro.pl/gucci-rush-2-75ml-promocja-tylko-do-polnocy-i1348683626.html
http://allegro.pl/dolce-gabbana-light-blue-promocja-do-polnocy-i1348683675.html
http://allegro.pl/chanel-coco-mademoiselle-promocja-only-do-polnocy-i1348683711.html
http://allegro.pl/carolina-herrera-212-sexy-promocja-do-polnocy-i1348683768.html
Ja bym proponowała kupić perfum znanych i cenionych marek. Tylko dziś do północy na allegro możesz kupić je w promocyjnej cenie!!! Świetnie nadadzą się pod choinkę! tu są linki aukcji : http://allegro.pl/calvin-klein-euphoria-promocja-tylko-do-polnocy-i1348683588.html
http://allegro.pl/gucci-rush-2-75ml-promocja-tylko-do-polnocy-i1348683626.html
http://allegro.pl/dolce-gabbana-light-blue-promocja-do-polnocy-i1348683675.html
http://allegro.pl/chanel-coco-mademoiselle-promocja-only-do-polnocy-i1348683711.htm... rozwiń
Avatar
zlota / 1 grudnia 2010 o 08:30
0
Nie ujmując Magdzie talentu, bo naprawdę ma piękny głos, ale wg mnie była sztuczna, nie była sobą. Dla mnie to po prostu wyglądało jakby ktoś jej powiedział, że ma się ładnie uśmiechać, słuchać jurorów i mówić co trzeba. Nie wiem może to przez to, że to jeszcze dziecko, ale dla mnie straciła na tym, że była sztuczna do przesady, raz płakała innym razem rzucała sztuczne uśmieszki, nie było w tym wszystkim jej samej. Po castingu moim faworytem był Lisiecki ale po finale to chyba tylko MM&I mnie czymś zaskoczyli.
Avatar
kama / 30 listopada 2010 o 20:19
0
Magda to mała dziewczynka - dziecko i śpiewac powinna utwory dla dzieci, tu miałaby pole do popisu i zapewne szanse na sprzedaż ewentualnie wydanej płyty, ale litości - nikt nie kupi jej płyty tylko po to aby posluchac utworów Edyty Geppert wykonywanych przez DZIECKO, to samo tyczy utworów Dżemu - normalne, że każdy kupi wydawnictwo źródłowe a nie powielane powtarzam przez DZIECKO. Magda ma talent ale powinna go spożytkowac w kierunku dla siebie odpowiednim - piosenek dla dzieci, jeśli jej rodzice tego nie rozumieją to ja nie rozumiem tych rodziców...
Dodam jeszcze, że to jest wygrana Magdy a nie jej rodziców - powinna jej pomóc w karierze, nie wierzę, że rodzice mogliby chciec jej to zabrac by wybudowac dom. Zapewnienie godnego miejsca zamieszkania sobie i dzieciom należy właśnie do obowiązków rodziców i nie wierzę że jacyś rodzice mogliby zabrac własnemu dziecku pieniądze tylko po to, żeby stworzyc to, do czego sami byli zobowiązani przed urodzeniem ewentualnych dzieci
Magda to mała dziewczynka - dziecko i śpiewac powinna utwory dla dzieci, tu miałaby pole do popisu i zapewne szanse na sprzedaż ewentualnie wydanej płyty, ale litości - nikt nie kupi jej płyty tylko po to aby posluchac utworów Edyty Geppert wykonywanych przez DZIECKO, to samo tyczy utworów Dżemu - normalne, że każdy kupi wydawnictwo źródłowe a nie powielane powtarzam przez DZIECKO. Magda ma talent ale powinna go spożytkowac w kierunku dla siebie odpowiednim - piosenek dla dzieci, jeśli jej rodzice tego nie rozumieją to ja nie rozumiem tych r... rozwiń
Avatar
miki / 30 listopada 2010 o 19:21
0
[quote name='edii45' timestamp='1291140325' post='395505']
chyba przesadzacie-jaka ciezką praca wygralo to dziecko?i jaki niby ma talent?!-śpiewać każdy może!!!niech sprobuje zaśpiewać repertuar pozostałych uczestnikow.myślę że wtedy wyjdzie na jaw jaki to wyjec.czyżby wesołe piosenki i ni smętny repertuar jej nie wychodził?!a swoja droga dziwna sprawa-zglosila sie bez wiedzy rodzicow?!tzn jak dojechała z tej swojej wsi na eliminacje???stopem?a poza tym to za to jej rodzice powinni odpowiadac przed sądem-za zaniedbanie.zaręczam że za rok nikt o niej nie bedzie pamiętał.mocherowe berety którfe na ta gówniarę głosowaliście-SPRAWDZCIE BATERIE W APARATACH SŁUCHOWYCH!!!MOZE DLATEGO UWAŻACIE ZE NIBY MA TALENT!a poza tym to strasznie drażniące jest zachowanie tej welc-stara malutka.ten wynik to znak że polskę w 0k.60% tworzą mocherowe berety!jak była taka zajebista to weżcie ją do radia maryja i tam niech wam pieje-nadaje się jak nic-talent do oddziaływania swoimi litosnymi kawałkami.jakby miała choć trochę samokrytyki to oddała by wygraną tym którzy naprawdę mają talent.teraz niech się zgłosi do wiśniewskiego i opowie swoją historię to bedzie miala kolejne 10tys.
mam pomysł-zgłoście ją do watykanu na beatyfikowaną za życia-śmieszni jesteście!!
[/quote]


naucz się pisać zanim coś napiszesz bo nic nie rozumiem tyle tam błędów. Widać jacy mądrzy inaczej ludzie są przeciwko Madzi a jacy normalni za nią. Wypowiedzi takich nieuków jak ty świadczą tylko o tym jakich fanów mają osoby typu Bednarek. Tylko im wstyd przynosicie i zniechęcacie innych ludzi to swoich idoli. Co to za prymitywne wypowiedzi z masą błędów?? A bednarek to co robił na scenie skoro nie śpiewał?? Przecież większość uczestników śpiewała. Żałosny jesteś.
[quote name='edii45' timestamp='1291140325' post='395505']
chyba przesadzacie-jaka ciezką praca wygralo to dziecko?i jaki niby ma talent?!-śpiewać każdy może!!!niech sprobuje zaśpiewać repertuar pozostałych uczestnikow.myślę że wtedy wyjdzie na jaw jaki to wyjec.czyżby wesołe piosenki i ni smętny repertuar jej nie wychodził?!a swoja droga dziwna sprawa-zglosila sie bez wiedzy rodzicow?!tzn jak dojechała z tej swojej wsi na eliminacje???stopem?a poza tym to za to jej rodzice powinni odpow... rozwiń
Avatar
plik / 30 listopada 2010 o 19:16
0
[quote name='gosc' timestamp='1291140622' post='395510']
te złe komentarze i śietne o tym biednym dziecku to napewno sprawka jej licznej rodzinki.wszędzie to samo ip madziu dobra rada jak jestes taka biedna i cudowna to postaraj się o rentę.napewno przyda sie taki comiesięczny zastrzyk pieniędzy-na twoją liczną rodzinę.
[/quote]

Po co ma ciągnąć kasę z podatników?? Skoro ma talent i może zapracować sama na dużą kasę. Zamiast być zazdrosnym lepiej idź do roboty i zacznij się przejmować swoim nędznym losem a nie obcej dziewczynki która już ma więcej od Ciebie ( talent, kochającą rodzinę i kasę). Tacy jak ty to tylko myślą jak tu robić żeby się nie narobić a zarobić ...najlepiej z naszych podatków ciągnąć rentę lub inne świadzczenia. Widocznie ona ma większe ambicje niż Ty. Sam idź na rentę... tylko że za zazdrość renty nie dają :/
[quote name='gosc' timestamp='1291140622' post='395510']
te złe komentarze i śietne o tym biednym dziecku to napewno sprawka jej licznej rodzinki.wszędzie to samo ip madziu dobra rada jak jestes taka biedna i cudowna to postaraj się o rentę.napewno przyda sie taki comiesięczny zastrzyk pieniędzy-na twoją liczną rodzinę.
[/quote]

Po co ma ciągnąć kasę z podatników?? Skoro ma talent i może zapracować sama na dużą kasę. Zamiast być zazdrosnym lepiej idź do roboty i zacznij się przejmować swoim n... rozwiń
Avatar
xyz / 30 listopada 2010 o 19:10
0
"Popieram Skakiego, ktory napisal na Waszym Forum: Nie będę się rozpisywać ale to co zrobił TVN w MAM TALENT to wielkie OSZUSTWO i kpina z ludzi, oglądaliśmy ten program cały dzisiejszy dzień klatka po klatce, wszystko było ustawione, totalna kpina! Ta mała, trochę "cwaniara" (wymuszająca litość) grała zaskoczenie, mimo, że wszyscy na scenie wiedzieli, przed ogłoszeniem wyniku głosowania, kto wygra. Zachowanie Prokopa było bardzo niestosowne, nie dopuścił Bednarka nawet do słowa, gdy ten go o to poprosił, a podejrzewam, że chciał podziękować swoim fanom. Nie wierzę w taki wynik głosowania, sami wysłaliśmy 5 sms-ów na Kamila, wszyscy znajomi także na niego głosowali... TVN dla mnie i dla mojego otoczenia STRACIŁ WSZYSTKO, nigdy nie wyślemy już żadnego sms-a w żadnym głosowaniu bo to i tak, nie ma znaczenia... ROBIĄ, CO CHCĄ TO WIELKA NIESPRAWIEDLIWOŚĆ i ŻENADA. TVN skrzywdził największy talent - KAMILA BEDNARKA i jego fanów tym samym, to pewne - STRACIŁ NASZĄ OGLĄDALNOŚĆ I ZAUFANIE!!!"

Ale wielka strata!!! TVN bez Was przestanie istnieć hahaha i aż 5 smsów. Bednarek miał tylko takich fanów na 5 smsów Ale talentu nie miał. W finale był kiepski i stracił swój urok z pierwszego występu na którym zrobił dobre wrażenie. później zawodził jak stara babcia w kościele.

Moim zdaniem lepiej że mała dziewczynka myśli o domu a nie o pierdołach. Może mieszka skromnie i taki dom jest jej potrzebny. A talent już ma i to wielki więc aż takiej dużej kwoty nie musi poświęcać na rozwój, i tym się właśnie różni od Bednarka że on musi jeszcze wiele zainwestować w siebie. On ma 19 lat a ona ?? ...No właśnie! Ciekawe czy on w tym wieku tak potrafił śpiewać. Dzieci są po prostu takie że mówią to co myślą szczerze i nie kłamią żeby wygrać. Nie bajerują że pieniądze przeznaczą na swój rozwój i ble ble ble. Już mam dosyć słuchania takich głupot. A tak naprawdę pieniądze idą na coś innego. Bednarek kupił by zioło dla siebie i kolegów, kilka piw a resztę?? Niby w co miałby zainwestować?? Chyba w bongo hahaha a może w płytę którą kupiło by kilka osób zawiodło by się i już drugiej płyty nikt by nie zobaczył na oczy. Czemu nie pokazał w finale jakiegoś własnego utworu?? To co miałby zaprezentować na płycie? THE BEST OF BOB MARLEY-BEDNAREK?? Żałosne.

Magda jesteśmy z Ciebie bardzo dumni!!!
"Popieram Skakiego, ktory napisal na Waszym Forum: Nie będę się rozpisywać ale to co zrobił TVN w MAM TALENT to wielkie OSZUSTWO i kpina z ludzi, oglądaliśmy ten program cały dzisiejszy dzień klatka po klatce, wszystko było ustawione, totalna kpina! Ta mała, trochę "cwaniara" (wymuszająca litość) grała zaskoczenie, mimo, że wszyscy na scenie wiedzieli, przed ogłoszeniem wyniku głosowania, kto wygra. Zachowanie Prokopa było bardzo niestosowne, nie dopuścił Bednarka nawet do słowa, gdy ten go o to poprosił, a podejrzewam, że... rozwiń
Avatar
gosc / 30 listopada 2010 o 19:10
0
te złe komentarze i śietne o tym biednym dziecku to napewno sprawka jej licznej rodzinki.wszędzie to samo ip madziu dobra rada jak jestes taka biedna i cudowna to postaraj się o rentę.napewno przyda sie taki comiesięczny zastrzyk pieniędzy-na twoją liczną rodzinę.
Avatar
edii45 / 30 listopada 2010 o 19:05
0
chyba przesadzacie-jaka ciezką praca wygralo to dziecko?i jaki niby ma talent?!-śpiewać każdy może!!!niech sprobuje zaśpiewać repertuar pozostałych uczestnikow.myślę że wtedy wyjdzie na jaw jaki to wyjec.czyżby wesołe piosenki i ni smętny repertuar jej nie wychodził?!a swoja droga dziwna sprawa-zglosila sie bez wiedzy rodzicow?!tzn jak dojechała z tej swojej wsi na eliminacje???stopem?a poza tym to za to jej rodzice powinni odpowiadac przed sądem-za zaniedbanie.zaręczam że za rok nikt o niej nie bedzie pamiętał.mocherowe berety którfe na ta gówniarę głosowaliście-SPRAWDZCIE BATERIE W APARATACH SŁUCHOWYCH!!!MOZE DLATEGO UWAŻACIE ZE NIBY MA TALENT!a poza tym to strasznie drażniące jest zachowanie tej welc-stara malutka.ten wynik to znak że polskę w 0k.60% tworzą mocherowe berety!jak była taka zajebista to weżcie ją do radia maryja i tam niech wam pieje-nadaje się jak nic-talent do oddziaływania swoimi litosnymi kawałkami.jakby miała choć trochę samokrytyki to oddała by wygraną tym którzy naprawdę mają talent.teraz niech się zgłosi do wiśniewskiego i opowie swoją historię to bedzie miala kolejne 10tys.
mam pomysł-zgłoście ją do watykanu na beatyfikowaną za życia-śmieszni jesteście!!
chyba przesadzacie-jaka ciezką praca wygralo to dziecko?i jaki niby ma talent?!-śpiewać każdy może!!!niech sprobuje zaśpiewać repertuar pozostałych uczestnikow.myślę że wtedy wyjdzie na jaw jaki to wyjec.czyżby wesołe piosenki i ni smętny repertuar jej nie wychodził?!a swoja droga dziwna sprawa-zglosila sie bez wiedzy rodzicow?!tzn jak dojechała z tej swojej wsi na eliminacje???stopem?a poza tym to za to jej rodzice powinni odpowiadac przed sądem-za zaniedbanie.zaręczam że za rok nikt o niej nie bedzie pamiętał.moche... rozwiń
Avatar
Viola21 / 30 listopada 2010 o 19:02
0
[quote name='bachuska40' timestamp='1291121550' post='395156']
Wysłaliście tylko 5 smsów???? Ja na Madzie wysłałam sama tylko 30 a reszta rodziny jeszcze wiecej Więc do kogo masz zal synku??? Trzeba zebyś nauczył sie przegrywać z honorem
[/quote]

Przegrał talent a wygrała litość. Jak masz tak dużo kasy i jesteś taka miłościwa to mi też możesz trochę pieniędzy przelać, ja też chce zbudować dom dla rodziców, a jak chcesz to mogę ci zawyć dużo ładniej niż ta mała!
W Polsce jest całe mnóstwo dzieci, które mają talent, ale nie wszystkie stać na to żeby jechać do warszawy i czekać cały dzień w kolejce na przesłuchanie. A w finale było przynajmniej 9 występów które bardziej zasługiwały na wygraną!
[quote name='bachuska40' timestamp='1291121550' post='395156']
Wysłaliście tylko 5 smsów???? Ja na Madzie wysłałam sama tylko 30 a reszta rodziny jeszcze wiecej Więc do kogo masz zal synku??? Trzeba zebyś nauczył sie przegrywać z honorem
[/quote]

Przegrał talent a wygrała litość. Jak masz tak dużo kasy i jesteś taka miłościwa to mi też możesz trochę pieniędzy przelać, ja też chce zbudować dom dla rodziców, a jak chcesz to mogę ci zawyć dużo ładniej niż ta mała!
W Polsce jest cał... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 38

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 5 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Niespodzianki w finale biegów na 400 metrów

94 PZLA MP. Niespodzianki w finale biegów na 400 metrów 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 42 3

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 3 0

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 10 1

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 2

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 3 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 0

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 3

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!