Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

16 stycznia 2008 r.
12:17
Edytuj ten wpis

Pobili, bo miał szalik Avii

0 54 A A

Policja ustaliła kto pobił młodego mężczyznę, za to na szyi miał szalik z barwami "Avii” Świdnik.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Napastnicy to Łukasz S. i Adrian G., pseudokibice "Górnika” Łęczna.

Obaj mężczyźni, za burdy podczas meczu, mieli orzeczony przez sąd zakaz wstępu na stadiony. 19-letniego ucznia zaatakowali w połowie grudnia.

- Chłopak czekał na znajomych w galerii przy ul. Wyszyńskiego - mówi Anna Smarzak, z biura prasowego KWP w Lublinie. - Zauważył, że obserwuje go kilku mężczyzn. Skierował się do wyjścia. Wtedy podbiegło do niego dwóch młodych mężczyzn. Chcieli, żeby oddal im szalik.

Po chwili napastników było już czterech. Jeden z nich przytrzymywał 19-latka, drugi kopał go w brzuch. Na koniec zabrali mu szalik i uciekli.

Policjanci najpierw dowiedzieli się od świadków, że napastnicy odjechali białym samochodem na łęczyńskich numerach rejestracyjnych. To pomogło ustalić ich nazwiska. Łukasz S. i Adrian G. zostali zatrzymani w tym tygodniu. Odpowiedzą za rozbój. Wczoraj Sąd Rejonowy w Lublinie aresztował Adriana G.

- Zatrzymanie kolejnych osób to kwestia czasu - zapowiada Smarzak.

Komentarze 54

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
eehhhhh / 27 grudnia 2008 o 22:58
0
nemo napisał:
Jak Łęczna była miastem, to w Śmietniku twoja babka pasła kozy, FRAJERZE!! Wielkie mi miasto o 50 (pięćdziesiędzioletniej) tradycji


No to teraz chlopczyku z Łęcznej odpowiedz co to za klub z bogatą w zaledzwie 29 lat tradycją?
A teraz komunikat dla wszystkich "kibiców", "hool'sów", "hooliganów", "chuliganów", "fanatyków", "dresiarzy", "kiboli", "ultrasów" i innych samozwańczych wynalzków ze Świdnika, Łecznej czy innych miast województwa lubelskiego:

PRZESTAŃCIE SIAĆ NAPINKĘ NA FORACH INTERNETOWYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lepiej pieniadze stracone na siedzeniu w internecie przeznaczylibyscie na bilet i chodz raz wybrali sie na stadion pokibicowac.
PozdrAVIAm
huliganów", "fanatyków", "dresiarzy", "kiboli", "ultrasów" i innych samozwańczych wynalzków ze Świdnika, Łecznej czy innych miast województwa lubelskiego:

PRZESTAŃCIE SIAĆ NAPINKĘ NA FORACH INTERNETOWYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!&... rozwiń
Avatar
Gość / 4 października 2008 o 09:15
0
Łączna to kopalniane szczury a w świdniku pomogła im psiarnia jak " pogonili" AVIUNIE z sektora cfaniaki z psiarnią he he aha i jeszcze cykory boją sie dostać wpier*** od moturu to zrobili sobie zgode wstyd ŻYDZI
Avatar
Gość / 4 października 2008 o 09:04
0
szczury kopalniane wypier***ac do kopalni tam wasze miejsce wy śmiecie
Avatar
Gość / 2 września 2008 o 23:01
0
co za pedały,zbierzcie sie cfaniaki i sie sami napier***ajcie.....a nie wiksy w głowie wiecej cpajcie.......a jestem z poznania tu tez jest inne zycie.....ale bez przesady tylko pustaki uzywają siły bo na nic innego ich niestac!!!!!!!
Avatar
Ona_ / 25 sierpnia 2008 o 10:36
0
więc po 1 nie obrażaj kopalni bo moge sie założyć, że większość waszych ojców tam pracuje < to po co obrażasz swoja rodzine ?>, mówicie, że to ŁĘCZNAZ JEST TĘPA... a z Siebie tępych robicie !
po 2 Ci to tak piszą, żebyśmy to zrozumieli czego nie wyjdziecie oko w oko z chlopakami i powiedzcie im to w oczy ?
strach czy co sprinterzy !?
po 3 to, że niby na DNIACH ŚWIDNIKA Z ŁĘCZNEWJ DOSTALI... norma zawsze ktos komus ryjek obije, ale chłopaki ze SWOJEGO STADIONU <sektoru> nie spieprzali ! a TO SIĘ CENI, że prawdziwi KIBICE !

po 4 DO KOMORY GAZOWEEEEEEEEJ ŻYDZI !
<żydzi, żydzi cała POLSKA was się wstydzi !>
w s T y d
więc po 1 nie obrażaj kopalni bo moge sie założyć, że większość waszych ojców tam pracuje < to po co obrażasz swoja rodzine ?>, mówicie, że to ŁĘCZNAZ JEST TĘPA... a z Siebie tępych robicie !
po 2 Ci to tak piszą, żebyśmy to zrozumieli czego nie wyjdziecie oko w oko z chlopakami i powiedzcie im to w oczy ?
strach czy co sprinterzy !?
po 3 to, że niby na DNIACH ŚWIDNIKA Z ŁĘCZNEWJ DOSTALI... norma zawsze ktos komus ryjek obije, ale chłopaki ze SWOJEGO STADIONU <sektoru> nie spieprzali ! a TO SIĘ CENI... rozwiń
Avatar
smoli / 24 sierpnia 2008 o 07:29
0
lycna to kopalniane szczury wypie...ć do kopalni tam wasze miejsce
Avatar
LKS_radzyn / 24 lipca 2008 o 20:39
0
Nasza Ziemia Święta Radzyń i Orlęta!!!!!!.Pozdro dla Łęcznej Radzyń Was popiera.Świdnik i Nam zalazl za skure,ale trzeba z takimi zyc niestety.Łęczna-lubelszczyzna jest Wam wdzięczna.Pozdro dla kibiców z Łęcznej:)
Avatar
GKS PSYCHO-FANS / 18 lipca 2008 o 02:12
0
J€bać AVIEEEEEEE!!!!

Poko loko Łęczna spoko, Avii Świdnik to ch*** w oko
Avatar
Gość / 3 czerwca 2008 o 08:49
0
FRJERZY!! USTAWKI ZWYKŁEJ ZAWSZE GÓENIK ODMAWIA! 4 NA 1!!


A NA DNIACH ŚWIDNIKA ŁĘCZNA DOSTAŁA PRZEKOPKE!!
Avatar
Naucz się ortografii. / 23 maja 2008 o 13:12
0
yee napisał:
GÓRNIK ŁĘCZNA!
Avatar
eehhhhh / 27 grudnia 2008 o 22:58
0
nemo napisał:
Jak Łęczna była miastem, to w Śmietniku twoja babka pasła kozy, FRAJERZE!! Wielkie mi miasto o 50 (pięćdziesiędzioletniej) tradycji


No to teraz chlopczyku z Łęcznej odpowiedz co to za klub z bogatą w zaledzwie 29 lat tradycją?
A teraz komunikat dla wszystkich "kibiców", "hool'sów", "hooliganów", "chuliganów", "fanatyków", "dresiarzy", "kiboli", "ultrasów" i innych samozwańczych wynalzków ze Świdnika, Łecznej czy innych miast województwa lubelskiego:

PRZESTAŃCIE SIAĆ NAPINKĘ NA FORACH INTERNETOWYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lepiej pieniadze stracone na siedzeniu w internecie przeznaczylibyscie na bilet i chodz raz wybrali sie na stadion pokibicowac.
PozdrAVIAm
huliganów", "fanatyków", "dresiarzy", "kiboli", "ultrasów" i innych samozwańczych wynalzków ze Świdnika, Łecznej czy innych miast województwa lubelskiego:

PRZESTAŃCIE SIAĆ NAPINKĘ NA FORACH INTERNETOWYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!&... rozwiń
Avatar
Gość / 4 października 2008 o 09:15
0
Łączna to kopalniane szczury a w świdniku pomogła im psiarnia jak " pogonili" AVIUNIE z sektora cfaniaki z psiarnią he he aha i jeszcze cykory boją sie dostać wpier*** od moturu to zrobili sobie zgode wstyd ŻYDZI
Avatar
Gość / 4 października 2008 o 09:04
0
szczury kopalniane wypier***ac do kopalni tam wasze miejsce wy śmiecie
Avatar
Gość / 2 września 2008 o 23:01
0
co za pedały,zbierzcie sie cfaniaki i sie sami napier***ajcie.....a nie wiksy w głowie wiecej cpajcie.......a jestem z poznania tu tez jest inne zycie.....ale bez przesady tylko pustaki uzywają siły bo na nic innego ich niestac!!!!!!!
Avatar
Ona_ / 25 sierpnia 2008 o 10:36
0
więc po 1 nie obrażaj kopalni bo moge sie założyć, że większość waszych ojców tam pracuje < to po co obrażasz swoja rodzine ?>, mówicie, że to ŁĘCZNAZ JEST TĘPA... a z Siebie tępych robicie !
po 2 Ci to tak piszą, żebyśmy to zrozumieli czego nie wyjdziecie oko w oko z chlopakami i powiedzcie im to w oczy ?
strach czy co sprinterzy !?
po 3 to, że niby na DNIACH ŚWIDNIKA Z ŁĘCZNEWJ DOSTALI... norma zawsze ktos komus ryjek obije, ale chłopaki ze SWOJEGO STADIONU <sektoru> nie spieprzali ! a TO SIĘ CENI, że prawdziwi KIBICE !

po 4 DO KOMORY GAZOWEEEEEEEEJ ŻYDZI !
<żydzi, żydzi cała POLSKA was się wstydzi !>
w s T y d
więc po 1 nie obrażaj kopalni bo moge sie założyć, że większość waszych ojców tam pracuje < to po co obrażasz swoja rodzine ?>, mówicie, że to ŁĘCZNAZ JEST TĘPA... a z Siebie tępych robicie !
po 2 Ci to tak piszą, żebyśmy to zrozumieli czego nie wyjdziecie oko w oko z chlopakami i powiedzcie im to w oczy ?
strach czy co sprinterzy !?
po 3 to, że niby na DNIACH ŚWIDNIKA Z ŁĘCZNEWJ DOSTALI... norma zawsze ktos komus ryjek obije, ale chłopaki ze SWOJEGO STADIONU <sektoru> nie spieprzali ! a TO SIĘ CENI... rozwiń
Avatar
smoli / 24 sierpnia 2008 o 07:29
0
lycna to kopalniane szczury wypie...ć do kopalni tam wasze miejsce
Avatar
LKS_radzyn / 24 lipca 2008 o 20:39
0
Nasza Ziemia Święta Radzyń i Orlęta!!!!!!.Pozdro dla Łęcznej Radzyń Was popiera.Świdnik i Nam zalazl za skure,ale trzeba z takimi zyc niestety.Łęczna-lubelszczyzna jest Wam wdzięczna.Pozdro dla kibiców z Łęcznej:)
Avatar
GKS PSYCHO-FANS / 18 lipca 2008 o 02:12
0
J€bać AVIEEEEEEE!!!!

Poko loko Łęczna spoko, Avii Świdnik to ch*** w oko
Avatar
Gość / 3 czerwca 2008 o 08:49
0
FRJERZY!! USTAWKI ZWYKŁEJ ZAWSZE GÓENIK ODMAWIA! 4 NA 1!!


A NA DNIACH ŚWIDNIKA ŁĘCZNA DOSTAŁA PRZEKOPKE!!
Avatar
Naucz się ortografii. / 23 maja 2008 o 13:12
0
yee napisał:
GÓRNIK ŁĘCZNA!
Zobacz wszystkie komentarze 54

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Koncert przebojów Anny German i Bernarda Ładysza w Teatrze Muzycznym
24 kwietnia 2020, 17:00

Koncert przebojów Anny German i Bernarda Ładysza w Teatrze Muzycznym 0 0

W niedzielę, 5 kwietnia o godz. 17 w Teatrze Muzycznym w Lublinie (ul. Curie-Skłodowskiej 5) odbędzie się koncert "Anna German i Bernard Ładysz - jakich nie znacie".

MKS Perła kontra JKS Jarosław

MKS Perła kontra JKS Jarosław 0 0

MKS Perła Lubin dzisiaj o godz. 18 w hali Globus zmierzy się z EUROBUD JKS Jarosław.

Co dzieje się w Małpim Gaju w Białej Podlaskiej?

Co dzieje się w Małpim Gaju w Białej Podlaskiej? 0 0

Mieszkańcy Białej Podlaskiej mogą się zastanawiać co dzieje się w Małpim Gaju przy ulicy Zamkowej. Powstaje tu park oraz ścieżka pieszo-rowerowa.

Niepełnosprawni z Białej Podlaskiej mogą wnioskować o asystentów. Mają czas do jutra

Niepełnosprawni z Białej Podlaskiej mogą wnioskować o asystentów. Mają czas do jutra 0 0

Do piątku można składać wnioski do programu asystenckiego dla osób niepełnosprawnych. Nabór prowadzi Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej.

Budżet obywatelski w Lublinie się zmieni. Ten nowy plac zabaw to efekt głosowania mieszkańców
galeria

Budżet obywatelski w Lublinie się zmieni. Ten nowy plac zabaw to efekt głosowania mieszkańców 0 3

Nowy regulamin budżetu obywatelskiego ma dziś zatwierdzić Rada Miasta na prośbę prezydenta. Zmieniona ma zostać m.in. maksymalna wartość zgłaszanych projektów ogólnomiejskich, zaś te dzielnicowe już nie będą mogły dotyczyć niczego innego poza inwestycjami. Co jeszcze ma się zmienić?

Mieszkaniec Puław od kilku lat znęcał się nad ojcem i bratem

Mieszkaniec Puław od kilku lat znęcał się nad ojcem i bratem 0 0

25-letni mieszkaniec Puław trafił do aresztu za znęcanie się nad swoim ojcem i bratem. Mężczyzna wyzywał swoich najbliższych, bił ich i groził im nożem. Jak się okazało, trwało to od kilku lat. Został zatrzymany przez funkcjonariuszy po awanturze domowej, był nietrzeźwy. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Chełm: Trzydniowe obchody upamiętniające Żołnierzy Wyklętych

Chełm: Trzydniowe obchody upamiętniające Żołnierzy Wyklętych 0 2

Konferencje, wykłady, projekcje filmowe, wieczór pamięci – przez trzy dni od piątku, 28 lutego do niedzieli 1 marca w Chełmie będą trwały wydarzenia upamiętniające Żołnierzy Wyklętych.

Lubelskie: Nocny pożar kurnika. Padło 5 tysięcy indyków

Lubelskie: Nocny pożar kurnika. Padło 5 tysięcy indyków 45 4

W nocy strażacy gasili pożar kurnika w miejscowości Chrząchów (gmina Końskowola).

Spektakl "Przychodzi baba do lekarza" w Lublinie
13 marca 2020, 19:30

Spektakl "Przychodzi baba do lekarza" w Lublinie 0 0

Agencja Koncertowa TOMMA zaprasza na spektakl "Przychodzi baba do lekarza", który będzie można zobaczyć 13 marca o godz. 19.30 w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego (ul. Akademicka 15).

Pożegnanie z zielenią na rynku w Końskowoli. Powstaje plac z granitowych płyt
galeria

Pożegnanie z zielenią na rynku w Końskowoli. Powstaje plac z granitowych płyt 17 14

Przebudowa rynku wchodzi w decydującą fazę. Wokół odrestaurowanego, dawnego ratusza powstaje plac z granitowych płyt. Przy chodnikach posadzono nowe drzewka i zamontowano słupy dla lamp oświetleniowych. Na wschodniej i północnej stronie widać już zarys nowych trawników.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 27 lutego 2020 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 27 lutego 2020 r. 0 0

Włodawa na łamach światowych mediów. New York Times pisze o liście burmistrza

Włodawa na łamach światowych mediów. New York Times pisze o liście burmistrza 585 45

Burmistrz Włodawy napisał do Francji list, który cytuje cały świat. „Jesteśmy normalni. Nie wszystkie miasta w Polsce są homofobiczne” – te słowa trafiły m.in. na łamy New York Timesa.

Minister Kultury: Będziemy dalej wspierać zamojskie zabytki

Minister Kultury: Będziemy dalej wspierać zamojskie zabytki 0 5

- Będziemy dalej wspierać zamojskie zabytki – deklarował podczas dzisiejszej wizyty na Zamojszczyźnie Piotr Gliński. Wicepremier i minister kultury doglądał inwestycji realizowanych przy finansowym udziale jego resortu.

Nauczycielka wróciła z Włoch z  podejrzeniem koronawirusa. Szkoła zamknięta
film

Nauczycielka wróciła z Włoch z podejrzeniem koronawirusa. Szkoła zamknięta 0 11

Mazańcowice (woj. śląskie). Nauczycielka wróciła w niedzielę z Rzymu, w poniedziałek poszła do szkoły, a wieczorem zgłosiła się do szpitala i została skierowana na badania pod kątem koronawirusa. Wójt postanowił zamknąć szkołę i przedszkole. Do placówki, w której uczy się 700 dzieci, przyszło dzisiaj jedno.

Doprowadził uczennice do poddania się innej czynności seksualnej. Dlaczego 47-latek mieszkał w bursie szkolnej?
Skandal

Doprowadził uczennice do poddania się innej czynności seksualnej. Dlaczego 47-latek mieszkał w bursie szkolnej? 5

47-letni Ihor B., Ukrainiec, który mieszkał w Bursie Szkolnej nr 1 w Białej Podlaskiej, odpowie przed sądem za rozpijanie młodzieży i doprowadzenie wychowanek placówki do poddania się innej czynności seksualnej. Do incydentu doszło, bo bursa, wbrew prawu, prowadziła usługi hotelowe.