Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

19 kwietnia 2020 r.
15:52

Port Lotniczy Lublin: Kolejny transport z maseczkami z Chin

Autor: Zdjęcie autora opr. eb
34 13 A A
(fot. Lublin Aiport LUZ)

W Porcie Lotniczym Lublin w niedzielę wylądował samolot Airbus A321. Na pokładzie środkki ochrony osobistej z Szanghaju.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

To już kolejne dostawy pomocy medycznej, które dotarły do Świdnika.

Samolot został załadowany w Szanghaju i po drodze odbył dwa międzylądowania: w Irkucku i w Nowosybirsku. Samolot należy do  Avion Express.

PRzypomnijmy że 10 kwietnia w Porcie Lotniczym Lublin wylądował Airbus A321-200 m.in. z transportem maseczek. Był to lot zlecony przez prywatną firmę.

Na lotnisku Lublin wylądował transport maseczek z Chin

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Aaron_Langman / 19 kwietnia 2020 r. o 18:15
+7
A tym razem  Premier nie przyjechał na uroczyste powitanie maseczek ? Całe szczęście, że odbyło się bez tego cyrku !
Unia na kolanach broni NordStream2 , Langman/Lewandowski  POLFY opylił za bezcen... to sprowadzają maseczki z Chin. Skutki zdrady okrągłostołowej.
A to Polfy szyły maseczki? Czy NordStream transportuje maseczki, w dodatku z Chin? W Magdalence obradował też Kaczyński...
" Polfa - Lublin S.A. Polfa - Lublin S.A. "jest" wiodącym polskim producentem wyrobów medycznych, [justify].... Realizuje zlecenia produkcyjne dla światowych potentatów w dziedzinie wyrobów medycznych i w ten sposób dostarcza produkty na rynki kilku kontynentów. Ponadto jest producentem przyrządów do chemioterapii, szybkiego przetaczania krwi, pomiaru ośrodkowego ciśnienia żylnego oraz drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku." - 18.02.2009 [/justify]
" Polfa - Lublin S.A. Polfa - Lublin S.A. "jest" wiodącym polskim producentem wyrobów medycznych, [justify].... Realizuje zlecenia produkcyjne dla światowych potentatów w dziedzinie wyrobów medycznych i w ten sposób dostarcza produkty na rynki kilku kontynentów. Ponadto jest producentem przyrządów do chemioterapii, szybkiego przetaczania krwi, pomiaru ośrodkowego ciśnienia żylnego oraz drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku." - 18.02.2009 [/justify] rozwiń
Avatar
Aaron_Langman / 19 kwietnia 2020 r. o 20:17
+6
---Główny Inspektor Farmaceutyczny  Janina MAŃKO 16-06-99 Komisja Sejmowa: "W 3 sprywatyzowanych "Polfach" nie została wdrożona ani jedna technologia produkcji nowych leków - nawet nie rozpoczęto takiego procesu, natomiast wprowadzono czwartą fazę produkcji, czyli konfekcjonowanie. Oznacza to, że przy niewielkich nakładach inwestorzy osiągają ogromne zyski. Minister zdrowia i opieki społecznej ma obowiązek przestrzec, że jeśli prywatyzacja pozostałych "Polf" będzie zmierzała w tym samym kierunku, to nie tylko nie zostaną wprowadzone nowe technologie, ale także zaprzestana zostanie produkcja leków odtwórczych krajowych. --Poseł Janusz Lewandowski /UW/europoseł P0: "Ponieważ głos pani minister (Mańko) był bardzo sceptyczny, jeśli chodzi o efekty prywatyzacji zakładów farmaceutycznych, a także był głosem ostrzegawczym w odniesieniu do kolejnych prywatyzacji, za chwilę udzielę głosu pani minister Barbarze Litak-Zarębskiej, aby mogła odpowiedzieć na postawione zarzuty."  - ORKA.sejm.gov.pl/
---Główny Inspektor Farmaceutyczny  Janina MAŃKO 16-06-99 Komisja Sejmowa: "W 3 sprywatyzowanych "Polfach" nie została wdrożona ani jedna technologia produkcji nowych leków - nawet nie rozpoczęto takiego procesu, natomiast wprowadzono czwartą fazę produkcji, czyli konfekcjonowanie. Oznacza to, że przy niewielkich nakładach inwestorzy osiągają ogromne zyski. Minister zdrowia i opieki społecznej ma obowiązek przestrzec, że jeśli prywatyzacja p... rozwiń
Avatar
Aaron_Langman / 19 kwietnia 2020 r. o 17:44
+6
A tym razem  Premier nie przyjechał na uroczyste powitanie maseczek ? Całe szczęście, że odbyło się bez tego cyrku !
 Unia na kolanach broni NordStream2 , Langman/Lewandowski  POLFY opylił za bezcen... to sprowadzają maseczki z Chin. Skutki zdrady okrągłostołowej.
Avatar
Aaron_Langman / 19 kwietnia 2020 r. o 18:35
+5
A tym razem  Premier nie przyjechał na uroczyste powitanie maseczek ? Całe szczęście, że odbyło się bez tego cyrku !
Unia na kolanach broni NordStream2 , Langman/Lewandowski  POLFY opylił za bezcen... to sprowadzają maseczki z Chin. Skutki zdrady okrągłostołowej.
A to Polfy szyły maseczki? Czy NordStream transportuje maseczki, w dodatku z Chin? W Magdalence obradował też Kaczyński...
 "W łódzkiej Polfie usłyszeliśmy, że sprzedaż jest wstrzymana, ponieważ zapasy maseczek muszą być przez nich zabezpieczone na potrzeby szpitali, które są wyznaczone do walki z koronawirusem. W efekcie kłopoty z zaopatrzeniem w tego typu zabezpieczenia mają przede wszystkim nzoz'Y..." 03.03.2010
 "W łódzkiej Polfie usłyszeliśmy, że sprzedaż jest wstrzymana, ponieważ zapasy maseczek muszą być przez nich zabezpieczone na potrzeby szpitali, które są wyznaczone do walki z koronawirusem. W efekcie kłopoty z zaopatrzeniem w tego typu zabezpieczenia mają przede wszystkim nzoz'Y..." 03.03.2010 rozwiń
Avatar
Aaron_Langman / 19 kwietnia 2020 r. o 18:25
+5
KL 2015 - " W czwartek firma świętowała 70-lecie działalności. Z tej okazji nagrodziła pracowników, wśród których są osoby z 35-letnim stażem. Odznaczono także prezydenta Krzysztofa X., członka rady nadzorczej spółki w latach 1999 - 2007. ...farmacja nie może sobie pozwolić na produkty niskiej jakości, które zanieczyszczają wyrób znajdujący się w środku. Naszym zdaniem, kraje Dalekiego Wschodu nie są w stanie konkurować z nami jakością - twierdzi Jarosław S., prezes P.i zapowiada ekspansję na rynki Ameryki Północnej, Unii Europejskiej, Japonii i Korei."
KL 2015 - " W czwartek firma świętowała 70-lecie działalności. Z tej okazji nagrodziła pracowników, wśród których są osoby z 35-letnim stażem. Odznaczono także prezydenta Krzysztofa X., członka rady nadzorczej spółki w latach 1999 - 2007. ...farmacja nie może sobie pozwolić na produkty niskiej jakości, które zanieczyszczają wyrób znajdujący się w środku. Naszym zdaniem, kraje Dalekiego Wschodu nie są w stanie konkurować z nami jakością - twierdzi Jarosław S., prezes P.i zapowiada ekspansję na rynki Ameryki Północnej, Unii Europejskiej, ... rozwiń
Avatar
___K___ / 19 kwietnia 2020 r. o 21:11
+1
A tym razem  Premier nie przyjechał na uroczyste powitanie maseczek ? Całe szczęście, że odbyło się bez tego cyrku !
Unia na kolanach broni NordStream2 , Langman/Lewandowski  POLFY opylił za bezcen... to sprowadzają maseczki z Chin. Skutki zdrady okrągłostołowej.
BTW - uważasz, że lepiej jest płacić o dobrych 60% więcej za gaz amerykański, niz za rosyjski? Chociaż nie wiem, po co pytasz. Pewnie nie odpowiesz, a jeśli nawet, to rzucisz jakimś bezsensownym cytatem...
Avatar
Aaron_Langman / 19 kwietnia 2020 r. o 19:56
+1
A tym razem  Premier nie przyjechał na uroczyste powitanie maseczek ? Całe szczęście, że odbyło się bez tego cyrku !
Unia na kolanach broni NordStream2 , Langman/Lewandowski  POLFY opylił za bezcen... to sprowadzają maseczki z Chin. Skutki zdrady okrągłostołowej.
A to Polfy szyły maseczki? Czy NordStream transportuje maseczki, w dodatku z Chin? W Magdalence obradował też Kaczyński...
"W łódzkiej Polfie usłyszeliśmy, że sprzedaż jest wstrzymana, ponieważ zapasy maseczek muszą być przez nich zabezpieczone na potrzeby szpitali, które są wyznaczone do walki z koronawirusem. W efekcie kłopoty z zaopatrzeniem w tego typu zabezpieczenia mają przede wszystkim nzoz'Y..." 03.03.2010
Naucz się cytować - w 2010 roku nie było mowy o aktualnym koronawirusie. Jeśli to tylko literówka i miałeś na myśli rok 2020, to jeszcze gorzej dla ciebie, bo po raz kolejny widać wyraźnie, że władze nie doszacowały potrzeb, a wręcz bagatelizowały problem, a więc to wina obecnego rządu, a nie ustaleń z Magdalenki. Po prostu rządzą nami ignorancji, albo ludzie kompletnie podporządkowani prezesowi, co w gruncie rzeczy na jedno wychodzi.
 "W łódzkiej Polfie usłyszeliśmy, że sprzedaż jest wstrzymana, ponieważ zapasy maseczek muszą być przez nich zabezpieczone na potrzeby szpitali, które są wyznaczone do walki z koronawirusem. W efekcie kłopoty z zaopatrzeniem w tego typu zabezpieczenia mają przede wszystkim nzoz'Y..." 03.03.2020 (przepraszam za oczywisty dla myślących błąd w dacie w poprzednim poście)
 "W łódzkiej Polfie usłyszeliśmy, że sprzedaż jest wstrzymana, ponieważ zapasy maseczek muszą być przez nich zabezpieczone na potrzeby szpitali, które są wyznaczone do walki z koronawirusem. W efekcie kłopoty z zaopatrzeniem w tego typu zabezpieczenia mają przede wszystkim nzoz'Y..." 03.03.2020 (przepraszam za oczywisty dla myślących błąd w dacie w poprzednim poście) rozwiń
Avatar
Aaron_Langman / 20 kwietnia 2020 r. o 11:22
0
lubelski  soczekzburaka widzę na służbie...dlaczego [b]Rosja musi oddać Polsce 1.5 MLD USD ? [/b]Wiesz co to DYWERSYFIKACJA ? Niemiecki msz i schroeder nadal "solidarni z Polską" przy NordStream2?   "gaz z USA JEST tańszy. W przeliczeniu na m3 cena gazu, jaki w 2019 roku trafił z USA do Polski wynosiła kolejno: ca 303 dol., 151 dol.,  259 dol., 118 dol., 270 dol. za 1000 m3. W przypadku spotowej dostawy z 2017 roku było to ok. 147 dol. za 1000 m3., a w 2018 roku – 246 dol. Dla porównania cena gazu na mocy kontraktu jamalskiego jeszcze w latach 2013 – 2014 wynosiła między 300 a 400 dol. Jak podawała w 2015 roku agencja Interfax, Polska płaciła w 2013 roku 429 i rok później 379 dol., za 1000 tys m3. Obecnie dzięki niższej cenie ropy do której jest indeksowana ta umowa koszty pozyskania spadły do ok. 300 dol." - biznesalert.pl
lubelski  soczekzburaka widzę na służbie...dlaczego [b]Rosja musi oddać Polsce 1.5 MLD USD ? [/b]Wiesz co to DYWERSYFIKACJA ? Niemiecki msz i schroeder nadal "solidarni z Polską" przy NordStream2?   "gaz z USA JEST tańszy. W przeliczeniu na m3 cena gazu, jaki w 2019 roku trafił z USA do Polski wynosiła kolejno: ca 303 dol., 151 dol.,  259 dol., 118 dol., 270 dol. za 1000 m3. W przypadku spotowej dostawy z 2017 roku było to ok. 147 dol. za 1000 m3., a w 2018 ro... rozwiń
Avatar
___K___ / 19 kwietnia 2020 r. o 17:56
0
A tym razem  Premier nie przyjechał na uroczyste powitanie maseczek ? Całe szczęście, że odbyło się bez tego cyrku !
Unia na kolanach broni NordStream2 , Langman/Lewandowski  POLFY opylił za bezcen... to sprowadzają maseczki z Chin. Skutki zdrady okrągłostołowej.
A to Polfy szyły maseczki? Czy NordStream transportuje maseczki, w dodatku z Chin? W Magdalence obradował też Kaczyński...
Avatar
___K___ / 19 kwietnia 2020 r. o 19:01
-3
A tym razem  Premier nie przyjechał na uroczyste powitanie maseczek ? Całe szczęście, że odbyło się bez tego cyrku !
Unia na kolanach broni NordStream2 , Langman/Lewandowski  POLFY opylił za bezcen... to sprowadzają maseczki z Chin. Skutki zdrady okrągłostołowej.
A to Polfy szyły maseczki? Czy NordStream transportuje maseczki, w dodatku z Chin? W Magdalence obradował też Kaczyński...
" Polfa - Lublin S.A. Polfa - Lublin S.A. "jest" wiodącym polskim producentem wyrobów medycznych, [justify].... Realizuje zlecenia produkcyjne dla światowych potentatów w dziedzinie wyrobów medycznych i w ten sposób dostarcza produkty na rynki kilku kontynentów. Ponadto jest producentem przyrządów do chemioterapii, szybkiego przetaczania krwi, pomiaru ośrodkowego ciśnienia żylnego oraz drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku." - 18.02.2009 [/justify]
Drobny sprzęt medyczny jednorazowego użytku, to mogły być np. strzykawki. I o ile mnie pamięć nie myli, to tak właśnie było. Ja się zgodzę, że przestawienie produkcji na maseczki nie jest dla wielu problemem, co widać po dzisiejszych działaniach polskiego (i nie tylko) biznesu, ale nie upatrywałbym w sprzedaży Polfy powodów dzisiejszego opóźnienia Polski. To tylko i wyłacznie niefrasobliwość PiSowskiego rządu.
Drobny sprzęt medyczny jednorazowego użytku, to mogły być np. strzykawki. I o ile mnie pamięć nie myli, to tak właśnie było. Ja się zgodzę, że przestawienie produkcji na maseczki nie jest dla wielu problemem, co widać po dzisiejszych działaniach polskiego (i nie tylko) biznesu, ale nie upatrywałbym w sprzedaży Polfy powodów dzisiejszego opóźnienia Polski. To tylko i wyłacznie niefrasobliwość PiSowskiego rządu. rozwiń
Avatar
Aaron_Langman / 20 kwietnia 2020 r. o 11:22
0
lubelski  soczekzburaka widzę na służbie...dlaczego [b]Rosja musi oddać Polsce 1.5 MLD USD ? [/b]Wiesz co to DYWERSYFIKACJA ? Niemiecki msz i schroeder nadal "solidarni z Polską" przy NordStream2?   "gaz z USA JEST tańszy. W przeliczeniu na m3 cena gazu, jaki w 2019 roku trafił z USA do Polski wynosiła kolejno: ca 303 dol., 151 dol.,  259 dol., 118 dol., 270 dol. za 1000 m3. W przypadku spotowej dostawy z 2017 roku było to ok. 147 dol. za 1000 m3., a w 2018 roku – 246 dol. Dla porównania cena gazu na mocy kontraktu jamalskiego jeszcze w latach 2013 – 2014 wynosiła między 300 a 400 dol. Jak podawała w 2015 roku agencja Interfax, Polska płaciła w 2013 roku 429 i rok później 379 dol., za 1000 tys m3. Obecnie dzięki niższej cenie ropy do której jest indeksowana ta umowa koszty pozyskania spadły do ok. 300 dol." - biznesalert.pl
lubelski  soczekzburaka widzę na służbie...dlaczego [b]Rosja musi oddać Polsce 1.5 MLD USD ? [/b]Wiesz co to DYWERSYFIKACJA ? Niemiecki msz i schroeder nadal "solidarni z Polską" przy NordStream2?   "gaz z USA JEST tańszy. W przeliczeniu na m3 cena gazu, jaki w 2019 roku trafił z USA do Polski wynosiła kolejno: ca 303 dol., 151 dol.,  259 dol., 118 dol., 270 dol. za 1000 m3. W przypadku spotowej dostawy z 2017 roku było to ok. 147 dol. za 1000 m3., a w 2018 ro... rozwiń
Avatar
___K___ / 19 kwietnia 2020 r. o 21:11
+1
A tym razem  Premier nie przyjechał na uroczyste powitanie maseczek ? Całe szczęście, że odbyło się bez tego cyrku !
Unia na kolanach broni NordStream2 , Langman/Lewandowski  POLFY opylił za bezcen... to sprowadzają maseczki z Chin. Skutki zdrady okrągłostołowej.
BTW - uważasz, że lepiej jest płacić o dobrych 60% więcej za gaz amerykański, niz za rosyjski? Chociaż nie wiem, po co pytasz. Pewnie nie odpowiesz, a jeśli nawet, to rzucisz jakimś bezsensownym cytatem...
Avatar
Aaron_Langman / 19 kwietnia 2020 r. o 20:17
+6
---Główny Inspektor Farmaceutyczny  Janina MAŃKO 16-06-99 Komisja Sejmowa: "W 3 sprywatyzowanych "Polfach" nie została wdrożona ani jedna technologia produkcji nowych leków - nawet nie rozpoczęto takiego procesu, natomiast wprowadzono czwartą fazę produkcji, czyli konfekcjonowanie. Oznacza to, że przy niewielkich nakładach inwestorzy osiągają ogromne zyski. Minister zdrowia i opieki społecznej ma obowiązek przestrzec, że jeśli prywatyzacja pozostałych "Polf" będzie zmierzała w tym samym kierunku, to nie tylko nie zostaną wprowadzone nowe technologie, ale także zaprzestana zostanie produkcja leków odtwórczych krajowych. --Poseł Janusz Lewandowski /UW/europoseł P0: "Ponieważ głos pani minister (Mańko) był bardzo sceptyczny, jeśli chodzi o efekty prywatyzacji zakładów farmaceutycznych, a także był głosem ostrzegawczym w odniesieniu do kolejnych prywatyzacji, za chwilę udzielę głosu pani minister Barbarze Litak-Zarębskiej, aby mogła odpowiedzieć na postawione zarzuty."  - ORKA.sejm.gov.pl/
---Główny Inspektor Farmaceutyczny  Janina MAŃKO 16-06-99 Komisja Sejmowa: "W 3 sprywatyzowanych "Polfach" nie została wdrożona ani jedna technologia produkcji nowych leków - nawet nie rozpoczęto takiego procesu, natomiast wprowadzono czwartą fazę produkcji, czyli konfekcjonowanie. Oznacza to, że przy niewielkich nakładach inwestorzy osiągają ogromne zyski. Minister zdrowia i opieki społecznej ma obowiązek przestrzec, że jeśli prywatyzacja p... rozwiń
Avatar
Aaron_Langman / 19 kwietnia 2020 r. o 19:56
+1
A tym razem  Premier nie przyjechał na uroczyste powitanie maseczek ? Całe szczęście, że odbyło się bez tego cyrku !
Unia na kolanach broni NordStream2 , Langman/Lewandowski  POLFY opylił za bezcen... to sprowadzają maseczki z Chin. Skutki zdrady okrągłostołowej.
A to Polfy szyły maseczki? Czy NordStream transportuje maseczki, w dodatku z Chin? W Magdalence obradował też Kaczyński...
"W łódzkiej Polfie usłyszeliśmy, że sprzedaż jest wstrzymana, ponieważ zapasy maseczek muszą być przez nich zabezpieczone na potrzeby szpitali, które są wyznaczone do walki z koronawirusem. W efekcie kłopoty z zaopatrzeniem w tego typu zabezpieczenia mają przede wszystkim nzoz'Y..." 03.03.2010
Naucz się cytować - w 2010 roku nie było mowy o aktualnym koronawirusie. Jeśli to tylko literówka i miałeś na myśli rok 2020, to jeszcze gorzej dla ciebie, bo po raz kolejny widać wyraźnie, że władze nie doszacowały potrzeb, a wręcz bagatelizowały problem, a więc to wina obecnego rządu, a nie ustaleń z Magdalenki. Po prostu rządzą nami ignorancji, albo ludzie kompletnie podporządkowani prezesowi, co w gruncie rzeczy na jedno wychodzi.
 "W łódzkiej Polfie usłyszeliśmy, że sprzedaż jest wstrzymana, ponieważ zapasy maseczek muszą być przez nich zabezpieczone na potrzeby szpitali, które są wyznaczone do walki z koronawirusem. W efekcie kłopoty z zaopatrzeniem w tego typu zabezpieczenia mają przede wszystkim nzoz'Y..." 03.03.2020 (przepraszam za oczywisty dla myślących błąd w dacie w poprzednim poście)
 "W łódzkiej Polfie usłyszeliśmy, że sprzedaż jest wstrzymana, ponieważ zapasy maseczek muszą być przez nich zabezpieczone na potrzeby szpitali, które są wyznaczone do walki z koronawirusem. W efekcie kłopoty z zaopatrzeniem w tego typu zabezpieczenia mają przede wszystkim nzoz'Y..." 03.03.2020 (przepraszam za oczywisty dla myślących błąd w dacie w poprzednim poście) rozwiń
Avatar
___K___ / 19 kwietnia 2020 r. o 19:05
-4
A tym razem  Premier nie przyjechał na uroczyste powitanie maseczek ? Całe szczęście, że odbyło się bez tego cyrku !
Unia na kolanach broni NordStream2 , Langman/Lewandowski  POLFY opylił za bezcen... to sprowadzają maseczki z Chin. Skutki zdrady okrągłostołowej.
A to Polfy szyły maseczki? Czy NordStream transportuje maseczki, w dodatku z Chin? W Magdalence obradował też Kaczyński...
"W łódzkiej Polfie usłyszeliśmy, że sprzedaż jest wstrzymana, ponieważ zapasy maseczek muszą być przez nich zabezpieczone na potrzeby szpitali, które są wyznaczone do walki z koronawirusem. W efekcie kłopoty z zaopatrzeniem w tego typu zabezpieczenia mają przede wszystkim nzoz'Y..." 03.03.2010
Naucz się cytować - w 2010 roku nie było mowy o aktualnym koronawirusie. Jeśli to tylko literówka i miałeś na myśli rok 2020, to jeszcze gorzej dla ciebie, bo po raz kolejny widać wyraźnie, że władze nie doszacowały potrzeb, a wręcz bagatelizowały problem, a więc to wina obecnego rządu, a nie ustaleń z Magdalenki. Po prostu rządzą nami ignorancji, albo ludzie kompletnie podporządkowani prezesowi, co w gruncie rzeczy na jedno wychodzi.
Naucz się cytować - w 2010 roku nie było mowy o aktualnym koronawirusie. Jeśli to tylko literówka i miałeś na myśli rok 2020, to jeszcze gorzej dla ciebie, bo po raz kolejny widać wyraźnie, że władze nie doszacowały potrzeb, a wręcz bagatelizowały problem, a więc to wina obecnego rządu, a nie ustaleń z Magdalenki. Po prostu rządzą nami ignorancji, albo ludzie kompletnie podporządkowani prezesowi, co w gruncie rzeczy na jedno wychodzi. rozwiń
Avatar
___K___ / 19 kwietnia 2020 r. o 19:02
-4
KL 2015 - " W czwartek firma świętowała 70-lecie działalności. Z tej okazji nagrodziła pracowników, wśród których są osoby z 35-letnim stażem. Odznaczono także prezydenta Krzysztofa X., członka rady nadzorczej spółki w latach 1999 - 2007. ...farmacja nie może sobie pozwolić na produkty niskiej jakości, które zanieczyszczają wyrób znajdujący się w środku. Naszym zdaniem, kraje Dalekiego Wschodu nie są w stanie konkurować z nami jakością - twierdzi Jarosław S., prezes P.i zapowiada ekspansję na rynki Ameryki Północnej, Unii Europejskiej, Japonii i Korei."
Zapewne cytowany przez ciebie menadżer miał rację. Tylko że mamy rok 2020, a Chińczycy przez 5 lat potrafią naprawdę mocno nadgonić w bardzo wielu kwestiach przemysłowych. I dziś to my od nich ściągamy maseczki.
Zapewne cytowany przez ciebie menadżer miał rację. Tylko że mamy rok 2020, a Chińczycy przez 5 lat potrafią naprawdę mocno nadgonić w bardzo wielu kwestiach przemysłowych. I dziś to my od nich ściągamy maseczki. rozwiń
Avatar
___K___ / 19 kwietnia 2020 r. o 19:01
-3
A tym razem  Premier nie przyjechał na uroczyste powitanie maseczek ? Całe szczęście, że odbyło się bez tego cyrku !
Unia na kolanach broni NordStream2 , Langman/Lewandowski  POLFY opylił za bezcen... to sprowadzają maseczki z Chin. Skutki zdrady okrągłostołowej.
A to Polfy szyły maseczki? Czy NordStream transportuje maseczki, w dodatku z Chin? W Magdalence obradował też Kaczyński...
" Polfa - Lublin S.A. Polfa - Lublin S.A. "jest" wiodącym polskim producentem wyrobów medycznych, [justify].... Realizuje zlecenia produkcyjne dla światowych potentatów w dziedzinie wyrobów medycznych i w ten sposób dostarcza produkty na rynki kilku kontynentów. Ponadto jest producentem przyrządów do chemioterapii, szybkiego przetaczania krwi, pomiaru ośrodkowego ciśnienia żylnego oraz drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku." - 18.02.2009 [/justify]
Drobny sprzęt medyczny jednorazowego użytku, to mogły być np. strzykawki. I o ile mnie pamięć nie myli, to tak właśnie było. Ja się zgodzę, że przestawienie produkcji na maseczki nie jest dla wielu problemem, co widać po dzisiejszych działaniach polskiego (i nie tylko) biznesu, ale nie upatrywałbym w sprzedaży Polfy powodów dzisiejszego opóźnienia Polski. To tylko i wyłacznie niefrasobliwość PiSowskiego rządu.
Drobny sprzęt medyczny jednorazowego użytku, to mogły być np. strzykawki. I o ile mnie pamięć nie myli, to tak właśnie było. Ja się zgodzę, że przestawienie produkcji na maseczki nie jest dla wielu problemem, co widać po dzisiejszych działaniach polskiego (i nie tylko) biznesu, ale nie upatrywałbym w sprzedaży Polfy powodów dzisiejszego opóźnienia Polski. To tylko i wyłacznie niefrasobliwość PiSowskiego rządu. rozwiń
Avatar
Aaron_Langman / 19 kwietnia 2020 r. o 18:35
+5
A tym razem  Premier nie przyjechał na uroczyste powitanie maseczek ? Całe szczęście, że odbyło się bez tego cyrku !
Unia na kolanach broni NordStream2 , Langman/Lewandowski  POLFY opylił za bezcen... to sprowadzają maseczki z Chin. Skutki zdrady okrągłostołowej.
A to Polfy szyły maseczki? Czy NordStream transportuje maseczki, w dodatku z Chin? W Magdalence obradował też Kaczyński...
 "W łódzkiej Polfie usłyszeliśmy, że sprzedaż jest wstrzymana, ponieważ zapasy maseczek muszą być przez nich zabezpieczone na potrzeby szpitali, które są wyznaczone do walki z koronawirusem. W efekcie kłopoty z zaopatrzeniem w tego typu zabezpieczenia mają przede wszystkim nzoz'Y..." 03.03.2010
 "W łódzkiej Polfie usłyszeliśmy, że sprzedaż jest wstrzymana, ponieważ zapasy maseczek muszą być przez nich zabezpieczone na potrzeby szpitali, które są wyznaczone do walki z koronawirusem. W efekcie kłopoty z zaopatrzeniem w tego typu zabezpieczenia mają przede wszystkim nzoz'Y..." 03.03.2010 rozwiń
Avatar
Aaron_Langman / 19 kwietnia 2020 r. o 18:25
+5
KL 2015 - " W czwartek firma świętowała 70-lecie działalności. Z tej okazji nagrodziła pracowników, wśród których są osoby z 35-letnim stażem. Odznaczono także prezydenta Krzysztofa X., członka rady nadzorczej spółki w latach 1999 - 2007. ...farmacja nie może sobie pozwolić na produkty niskiej jakości, które zanieczyszczają wyrób znajdujący się w środku. Naszym zdaniem, kraje Dalekiego Wschodu nie są w stanie konkurować z nami jakością - twierdzi Jarosław S., prezes P.i zapowiada ekspansję na rynki Ameryki Północnej, Unii Europejskiej, Japonii i Korei."
KL 2015 - " W czwartek firma świętowała 70-lecie działalności. Z tej okazji nagrodziła pracowników, wśród których są osoby z 35-letnim stażem. Odznaczono także prezydenta Krzysztofa X., członka rady nadzorczej spółki w latach 1999 - 2007. ...farmacja nie może sobie pozwolić na produkty niskiej jakości, które zanieczyszczają wyrób znajdujący się w środku. Naszym zdaniem, kraje Dalekiego Wschodu nie są w stanie konkurować z nami jakością - twierdzi Jarosław S., prezes P.i zapowiada ekspansję na rynki Ameryki Północnej, Unii Europejskiej, ... rozwiń
Avatar
Aaron_Langman / 19 kwietnia 2020 r. o 18:15
+7
A tym razem  Premier nie przyjechał na uroczyste powitanie maseczek ? Całe szczęście, że odbyło się bez tego cyrku !
Unia na kolanach broni NordStream2 , Langman/Lewandowski  POLFY opylił za bezcen... to sprowadzają maseczki z Chin. Skutki zdrady okrągłostołowej.
A to Polfy szyły maseczki? Czy NordStream transportuje maseczki, w dodatku z Chin? W Magdalence obradował też Kaczyński...
" Polfa - Lublin S.A. Polfa - Lublin S.A. "jest" wiodącym polskim producentem wyrobów medycznych, [justify].... Realizuje zlecenia produkcyjne dla światowych potentatów w dziedzinie wyrobów medycznych i w ten sposób dostarcza produkty na rynki kilku kontynentów. Ponadto jest producentem przyrządów do chemioterapii, szybkiego przetaczania krwi, pomiaru ośrodkowego ciśnienia żylnego oraz drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku." - 18.02.2009 [/justify]
" Polfa - Lublin S.A. Polfa - Lublin S.A. "jest" wiodącym polskim producentem wyrobów medycznych, [justify].... Realizuje zlecenia produkcyjne dla światowych potentatów w dziedzinie wyrobów medycznych i w ten sposób dostarcza produkty na rynki kilku kontynentów. Ponadto jest producentem przyrządów do chemioterapii, szybkiego przetaczania krwi, pomiaru ośrodkowego ciśnienia żylnego oraz drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku." - 18.02.2009 [/justify] rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pacjent uciekł przez okno z oddziału zakaźnego szpitala w Chełmie

Pacjent uciekł przez okno z oddziału zakaźnego szpitala w Chełmie

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazał się 34 letni mieszkaniec Chełma, który wczoraj zniknął z oddziału zakaźnego szpitala w Chełmie.

Project CARS 3: Premiera już latem (wideo)
film

Project CARS 3: Premiera już latem (wideo)

200 pojazdów, 140 torów i mnóstwo emocji we wszystkich możliwych warunkach pogodowych - takie rzeczy obiecują twórcy gry Project CARS 3.

Koronawirus w Świdniku. Rośnie liczba osób skierowanych na kwarantannę

Koronawirus w Świdniku. Rośnie liczba osób skierowanych na kwarantannę

Do 193 wzrosła dzisiaj liczba osób skierowanych na kwarantannę w związku z potwierdzonym ostatnio przypadkiem koronawirusa w Świdniku. Zakażony mężczyzna jest pracownikiem Powiatowego Urzędu Pracy. To dziewiąty przypadek Covid-19 w powiecie świdnickim, w grupie tych osób jest 5 ozdrowieńców.

Przełomowe doniesienia w sprawie zaginięcia Madeleine McCann. Trop wiedzie do Niemiec
film

Przełomowe doniesienia w sprawie zaginięcia Madeleine McCann. Trop wiedzie do Niemiec

Nowe doniesienia w sprawie zaginionej 13 lat temu Madeleine McCann. Niemieccy prokuratorzy poinformowali, że dziewczynka prawdopodobnie została zamordowana, a sprawca – 43-letni Niemiec – przebywa w więzieniu za przestępstwa na tle seksualnym.

Prezydent grozi sądem radnym w związku ze sprawą ul. Lipowej

Prezydent grozi sądem radnym w związku ze sprawą ul. Lipowej

Prezydent Lublina grozi sądem trzem radnym PiS, jeżeli nie wycofają się z twierdzenia, że Krzysztof Żuk kazał usuwać nocą drzewa z ul. Lipowej. Takie stwierdzenie znalazło się w zawiadomieniu złożonym do prokuratury przez Piotra Gawryszczaka, Marcina Jakóbczyka i Roberta Derewendę. – To pomówienie godzące w moje dobre imię – stwierdza prezydent Żuk.

Ogromny kawałek ziemi z domami osunął się do morza. Wstrząsający film
Wideo
film

Ogromny kawałek ziemi z domami osunął się do morza. Wstrząsający film

Do zdarzenia doszło w środę w gminie Alta na północy Norwegii.

Jakubas nie będzie żałował pieniędzy na transfery do Motoru Lublin. Powstaną też boiska i akademia piłkarska
galeria
film

Jakubas nie będzie żałował pieniędzy na transfery do Motoru Lublin. Powstaną też boiska i akademia piłkarska

Za rok awans do I ligi. A do tego budowa boisk i profesjonalnej akademii piłkarskiej. W czwartek jeden z najbogatszych Polaków Zbigniew Jakubas potwierdził, że zainwestuje miliony w Motor Lublin. Przedstawił też najbliższe, bardzo ambitne plany klubu.

Politycy w programie publicystycznym TVP Lublin. 92 proc. gości z PiS
galeria

Politycy w programie publicystycznym TVP Lublin. 92 proc. gości z PiS

Na antenie pojawiają się niemal wyłącznie przedstawiciele PiS. Reprezentanci innych opcji są pomijani. Do takich wniosków doszła Fundacja Wolności, śledząc program „To nas dotyczy”, emitowany po głównym wydaniu Panoramy Lubelskiej.

Jimmy Taylor i jego najlepsze akcje z sezonu 2019/2020 (wideo)
film

Jimmy Taylor i jego najlepsze akcje z sezonu 2019/2020 (wideo)

Na kanale Youtube Energa Basket Ligi można prześledzić najlepsze akcje Jimmie’go Taylora z sezonu 2019/2020. Zawodnik Startu Lublin w sumie wystąpił w 22 meczach i notował średnio: 9,4 punktu, a także 8,7 zbiórki. Pokazał też sporo efektownych zagrań.

Senator Bury chce ścigania dwóch stołecznych policjantów
film

Senator Bury chce ścigania dwóch stołecznych policjantów

– Oczekuję od policji by przeprosili, ale nie mnie tylko obywateli, których ściga się, pałuje i traktuje gazem – mówił w czwartek Jacek Bury na konferencji prasowej w Lublinie. Senator Koalicji Obywatelskiej poinformował też dziennikarzy, że o możliwości popełnienia przestępstwa przez dwóch warszawskich policjantów powiadomił właśnie stołeczną prokuraturę.

Ile ma pan cieląt? A ile wyrabia masła? Badania statystyczne rolników

Ile ma pan cieląt? A ile wyrabia masła? Badania statystyczne rolników

4,3 tysiąca indywidualnych gospodarstw rolnych zostało wytypowanych do badań statystycznych w Lubelskiem.

Uczniowie już oddają podręczniki do szkolnych bibliotek. Rodzic mówi o przyśpieszonych wakacjach
Alarm24

Uczniowie już oddają podręczniki do szkolnych bibliotek. Rodzic mówi o przyśpieszonych wakacjach

W Szkole Podstawowej nr 4 im. Adama Mickiewicza w Lublinie uczniowie oddają już podręczniki do szkolnej biblioteki. – Chyba się za bardzo pospieszyli – denerwuje się rodzic jednego z uczniów. – Teraz to już nauki w ogóle nie będzie, a wakacje rozpocząć miały się dopiero pod koniec czerwca. Widać szkoła przedłuża je w tym roku o dodatkowy miesiąc.

Koncert KaeNeS w Puławach
6 czerwca 2020, 19:00

Koncert KaeNeS w Puławach

The Local w Puławach (ul. Kołłątaja 50a) zaprasza na plenerowy koncert zespołu KaeNeS, który odbędzie się w sobotę, 6 czerwca o godz. 19.

W piątek częściowe zaćmienie Księżyca. O której godzinie zobaczymy "truskawkowy Księżyc"?

W piątek częściowe zaćmienie Księżyca. O której godzinie zobaczymy "truskawkowy Księżyc"?

W piątek, 5 czerwca, na wieczornym niebie będzie można zobaczyć pełnię "truskawkowego Księżyca", nazywaną też Różanym albo Gorącym Księżycem. Przy wschodzie Księżyca będzie też widoczne także jego półcieniowe zaćmienie.

Wybory 2020. Kandydat Konfederacji liderem w nietypowym sondażu

Wybory 2020. Kandydat Konfederacji liderem w nietypowym sondażu

Krzysztof Bosak jest liderem sondażu prezydenckiego wśród kibiców piłkarskich z dużą przewagą nad pozostałymi kandydatami. Tak wynika z badania przeprowadzonego przez Agencję Analityki Sportowej Sport Analytics.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!