Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

19 kwietnia 2020 r.
15:52

Port Lotniczy Lublin: Kolejny transport z maseczkami z Chin

Autor: Zdjęcie autora opr. eb
34 13 A A
(fot. Lublin Aiport LUZ)

W Porcie Lotniczym Lublin w niedzielę wylądował samolot Airbus A321. Na pokładzie środkki ochrony osobistej z Szanghaju.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

To już kolejne dostawy pomocy medycznej, które dotarły do Świdnika.

Samolot został załadowany w Szanghaju i po drodze odbył dwa międzylądowania: w Irkucku i w Nowosybirsku. Samolot należy do  Avion Express.

PRzypomnijmy że 10 kwietnia w Porcie Lotniczym Lublin wylądował Airbus A321-200 m.in. z transportem maseczek. Był to lot zlecony przez prywatną firmę.

Na lotnisku Lublin wylądował transport maseczek z Chin

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Aaron_Langman / 19 kwietnia 2020 r. o 18:15
+7
A tym razem  Premier nie przyjechał na uroczyste powitanie maseczek ? Całe szczęście, że odbyło się bez tego cyrku !
Unia na kolanach broni NordStream2 , Langman/Lewandowski  POLFY opylił za bezcen... to sprowadzają maseczki z Chin. Skutki zdrady okrągłostołowej.
A to Polfy szyły maseczki? Czy NordStream transportuje maseczki, w dodatku z Chin? W Magdalence obradował też Kaczyński...
" Polfa - Lublin S.A. Polfa - Lublin S.A. "jest" wiodącym polskim producentem wyrobów medycznych, [justify].... Realizuje zlecenia produkcyjne dla światowych potentatów w dziedzinie wyrobów medycznych i w ten sposób dostarcza produkty na rynki kilku kontynentów. Ponadto jest producentem przyrządów do chemioterapii, szybkiego przetaczania krwi, pomiaru ośrodkowego ciśnienia żylnego oraz drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku." - 18.02.2009 [/justify]
" Polfa - Lublin S.A. Polfa - Lublin S.A. "jest" wiodącym polskim producentem wyrobów medycznych, [justify].... Realizuje zlecenia produkcyjne dla światowych potentatów w dziedzinie wyrobów medycznych i w ten sposób dostarcza produkty na rynki kilku kontynentów. Ponadto jest producentem przyrządów do chemioterapii, szybkiego przetaczania krwi, pomiaru ośrodkowego ciśnienia żylnego oraz drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku." - 18.02.2009 [/justify] rozwiń
Avatar
Aaron_Langman / 19 kwietnia 2020 r. o 20:17
+6
---Główny Inspektor Farmaceutyczny  Janina MAŃKO 16-06-99 Komisja Sejmowa: "W 3 sprywatyzowanych "Polfach" nie została wdrożona ani jedna technologia produkcji nowych leków - nawet nie rozpoczęto takiego procesu, natomiast wprowadzono czwartą fazę produkcji, czyli konfekcjonowanie. Oznacza to, że przy niewielkich nakładach inwestorzy osiągają ogromne zyski. Minister zdrowia i opieki społecznej ma obowiązek przestrzec, że jeśli prywatyzacja pozostałych "Polf" będzie zmierzała w tym samym kierunku, to nie tylko nie zostaną wprowadzone nowe technologie, ale także zaprzestana zostanie produkcja leków odtwórczych krajowych. --Poseł Janusz Lewandowski /UW/europoseł P0: "Ponieważ głos pani minister (Mańko) był bardzo sceptyczny, jeśli chodzi o efekty prywatyzacji zakładów farmaceutycznych, a także był głosem ostrzegawczym w odniesieniu do kolejnych prywatyzacji, za chwilę udzielę głosu pani minister Barbarze Litak-Zarębskiej, aby mogła odpowiedzieć na postawione zarzuty."  - ORKA.sejm.gov.pl/
---Główny Inspektor Farmaceutyczny  Janina MAŃKO 16-06-99 Komisja Sejmowa: "W 3 sprywatyzowanych "Polfach" nie została wdrożona ani jedna technologia produkcji nowych leków - nawet nie rozpoczęto takiego procesu, natomiast wprowadzono czwartą fazę produkcji, czyli konfekcjonowanie. Oznacza to, że przy niewielkich nakładach inwestorzy osiągają ogromne zyski. Minister zdrowia i opieki społecznej ma obowiązek przestrzec, że jeśli prywatyzacja p... rozwiń
Avatar
Aaron_Langman / 19 kwietnia 2020 r. o 17:44
+6
A tym razem  Premier nie przyjechał na uroczyste powitanie maseczek ? Całe szczęście, że odbyło się bez tego cyrku !
 Unia na kolanach broni NordStream2 , Langman/Lewandowski  POLFY opylił za bezcen... to sprowadzają maseczki z Chin. Skutki zdrady okrągłostołowej.
Avatar
Aaron_Langman / 19 kwietnia 2020 r. o 18:35
+5
A tym razem  Premier nie przyjechał na uroczyste powitanie maseczek ? Całe szczęście, że odbyło się bez tego cyrku !
Unia na kolanach broni NordStream2 , Langman/Lewandowski  POLFY opylił za bezcen... to sprowadzają maseczki z Chin. Skutki zdrady okrągłostołowej.
A to Polfy szyły maseczki? Czy NordStream transportuje maseczki, w dodatku z Chin? W Magdalence obradował też Kaczyński...
 "W łódzkiej Polfie usłyszeliśmy, że sprzedaż jest wstrzymana, ponieważ zapasy maseczek muszą być przez nich zabezpieczone na potrzeby szpitali, które są wyznaczone do walki z koronawirusem. W efekcie kłopoty z zaopatrzeniem w tego typu zabezpieczenia mają przede wszystkim nzoz'Y..." 03.03.2010
 "W łódzkiej Polfie usłyszeliśmy, że sprzedaż jest wstrzymana, ponieważ zapasy maseczek muszą być przez nich zabezpieczone na potrzeby szpitali, które są wyznaczone do walki z koronawirusem. W efekcie kłopoty z zaopatrzeniem w tego typu zabezpieczenia mają przede wszystkim nzoz'Y..." 03.03.2010 rozwiń
Avatar
Aaron_Langman / 19 kwietnia 2020 r. o 18:25
+5
KL 2015 - " W czwartek firma świętowała 70-lecie działalności. Z tej okazji nagrodziła pracowników, wśród których są osoby z 35-letnim stażem. Odznaczono także prezydenta Krzysztofa X., członka rady nadzorczej spółki w latach 1999 - 2007. ...farmacja nie może sobie pozwolić na produkty niskiej jakości, które zanieczyszczają wyrób znajdujący się w środku. Naszym zdaniem, kraje Dalekiego Wschodu nie są w stanie konkurować z nami jakością - twierdzi Jarosław S., prezes P.i zapowiada ekspansję na rynki Ameryki Północnej, Unii Europejskiej, Japonii i Korei."
KL 2015 - " W czwartek firma świętowała 70-lecie działalności. Z tej okazji nagrodziła pracowników, wśród których są osoby z 35-letnim stażem. Odznaczono także prezydenta Krzysztofa X., członka rady nadzorczej spółki w latach 1999 - 2007. ...farmacja nie może sobie pozwolić na produkty niskiej jakości, które zanieczyszczają wyrób znajdujący się w środku. Naszym zdaniem, kraje Dalekiego Wschodu nie są w stanie konkurować z nami jakością - twierdzi Jarosław S., prezes P.i zapowiada ekspansję na rynki Ameryki Północnej, Unii Europejskiej, ... rozwiń
Avatar
___K___ / 19 kwietnia 2020 r. o 21:11
+1
A tym razem  Premier nie przyjechał na uroczyste powitanie maseczek ? Całe szczęście, że odbyło się bez tego cyrku !
Unia na kolanach broni NordStream2 , Langman/Lewandowski  POLFY opylił za bezcen... to sprowadzają maseczki z Chin. Skutki zdrady okrągłostołowej.
BTW - uważasz, że lepiej jest płacić o dobrych 60% więcej za gaz amerykański, niz za rosyjski? Chociaż nie wiem, po co pytasz. Pewnie nie odpowiesz, a jeśli nawet, to rzucisz jakimś bezsensownym cytatem...
Avatar
Aaron_Langman / 19 kwietnia 2020 r. o 19:56
+1
A tym razem  Premier nie przyjechał na uroczyste powitanie maseczek ? Całe szczęście, że odbyło się bez tego cyrku !
Unia na kolanach broni NordStream2 , Langman/Lewandowski  POLFY opylił za bezcen... to sprowadzają maseczki z Chin. Skutki zdrady okrągłostołowej.
A to Polfy szyły maseczki? Czy NordStream transportuje maseczki, w dodatku z Chin? W Magdalence obradował też Kaczyński...
"W łódzkiej Polfie usłyszeliśmy, że sprzedaż jest wstrzymana, ponieważ zapasy maseczek muszą być przez nich zabezpieczone na potrzeby szpitali, które są wyznaczone do walki z koronawirusem. W efekcie kłopoty z zaopatrzeniem w tego typu zabezpieczenia mają przede wszystkim nzoz'Y..." 03.03.2010
Naucz się cytować - w 2010 roku nie było mowy o aktualnym koronawirusie. Jeśli to tylko literówka i miałeś na myśli rok 2020, to jeszcze gorzej dla ciebie, bo po raz kolejny widać wyraźnie, że władze nie doszacowały potrzeb, a wręcz bagatelizowały problem, a więc to wina obecnego rządu, a nie ustaleń z Magdalenki. Po prostu rządzą nami ignorancji, albo ludzie kompletnie podporządkowani prezesowi, co w gruncie rzeczy na jedno wychodzi.
 "W łódzkiej Polfie usłyszeliśmy, że sprzedaż jest wstrzymana, ponieważ zapasy maseczek muszą być przez nich zabezpieczone na potrzeby szpitali, które są wyznaczone do walki z koronawirusem. W efekcie kłopoty z zaopatrzeniem w tego typu zabezpieczenia mają przede wszystkim nzoz'Y..." 03.03.2020 (przepraszam za oczywisty dla myślących błąd w dacie w poprzednim poście)
 "W łódzkiej Polfie usłyszeliśmy, że sprzedaż jest wstrzymana, ponieważ zapasy maseczek muszą być przez nich zabezpieczone na potrzeby szpitali, które są wyznaczone do walki z koronawirusem. W efekcie kłopoty z zaopatrzeniem w tego typu zabezpieczenia mają przede wszystkim nzoz'Y..." 03.03.2020 (przepraszam za oczywisty dla myślących błąd w dacie w poprzednim poście) rozwiń
Avatar
Aaron_Langman / 20 kwietnia 2020 r. o 11:22
0
lubelski  soczekzburaka widzę na służbie...dlaczego [b]Rosja musi oddać Polsce 1.5 MLD USD ? [/b]Wiesz co to DYWERSYFIKACJA ? Niemiecki msz i schroeder nadal "solidarni z Polską" przy NordStream2?   "gaz z USA JEST tańszy. W przeliczeniu na m3 cena gazu, jaki w 2019 roku trafił z USA do Polski wynosiła kolejno: ca 303 dol., 151 dol.,  259 dol., 118 dol., 270 dol. za 1000 m3. W przypadku spotowej dostawy z 2017 roku było to ok. 147 dol. za 1000 m3., a w 2018 roku – 246 dol. Dla porównania cena gazu na mocy kontraktu jamalskiego jeszcze w latach 2013 – 2014 wynosiła między 300 a 400 dol. Jak podawała w 2015 roku agencja Interfax, Polska płaciła w 2013 roku 429 i rok później 379 dol., za 1000 tys m3. Obecnie dzięki niższej cenie ropy do której jest indeksowana ta umowa koszty pozyskania spadły do ok. 300 dol." - biznesalert.pl
lubelski  soczekzburaka widzę na służbie...dlaczego [b]Rosja musi oddać Polsce 1.5 MLD USD ? [/b]Wiesz co to DYWERSYFIKACJA ? Niemiecki msz i schroeder nadal "solidarni z Polską" przy NordStream2?   "gaz z USA JEST tańszy. W przeliczeniu na m3 cena gazu, jaki w 2019 roku trafił z USA do Polski wynosiła kolejno: ca 303 dol., 151 dol.,  259 dol., 118 dol., 270 dol. za 1000 m3. W przypadku spotowej dostawy z 2017 roku było to ok. 147 dol. za 1000 m3., a w 2018 ro... rozwiń
Avatar
___K___ / 19 kwietnia 2020 r. o 17:56
0
A tym razem  Premier nie przyjechał na uroczyste powitanie maseczek ? Całe szczęście, że odbyło się bez tego cyrku !
Unia na kolanach broni NordStream2 , Langman/Lewandowski  POLFY opylił za bezcen... to sprowadzają maseczki z Chin. Skutki zdrady okrągłostołowej.
A to Polfy szyły maseczki? Czy NordStream transportuje maseczki, w dodatku z Chin? W Magdalence obradował też Kaczyński...
Avatar
___K___ / 19 kwietnia 2020 r. o 19:01
-3
A tym razem  Premier nie przyjechał na uroczyste powitanie maseczek ? Całe szczęście, że odbyło się bez tego cyrku !
Unia na kolanach broni NordStream2 , Langman/Lewandowski  POLFY opylił za bezcen... to sprowadzają maseczki z Chin. Skutki zdrady okrągłostołowej.
A to Polfy szyły maseczki? Czy NordStream transportuje maseczki, w dodatku z Chin? W Magdalence obradował też Kaczyński...
" Polfa - Lublin S.A. Polfa - Lublin S.A. "jest" wiodącym polskim producentem wyrobów medycznych, [justify].... Realizuje zlecenia produkcyjne dla światowych potentatów w dziedzinie wyrobów medycznych i w ten sposób dostarcza produkty na rynki kilku kontynentów. Ponadto jest producentem przyrządów do chemioterapii, szybkiego przetaczania krwi, pomiaru ośrodkowego ciśnienia żylnego oraz drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku." - 18.02.2009 [/justify]
Drobny sprzęt medyczny jednorazowego użytku, to mogły być np. strzykawki. I o ile mnie pamięć nie myli, to tak właśnie było. Ja się zgodzę, że przestawienie produkcji na maseczki nie jest dla wielu problemem, co widać po dzisiejszych działaniach polskiego (i nie tylko) biznesu, ale nie upatrywałbym w sprzedaży Polfy powodów dzisiejszego opóźnienia Polski. To tylko i wyłacznie niefrasobliwość PiSowskiego rządu.
Drobny sprzęt medyczny jednorazowego użytku, to mogły być np. strzykawki. I o ile mnie pamięć nie myli, to tak właśnie było. Ja się zgodzę, że przestawienie produkcji na maseczki nie jest dla wielu problemem, co widać po dzisiejszych działaniach polskiego (i nie tylko) biznesu, ale nie upatrywałbym w sprzedaży Polfy powodów dzisiejszego opóźnienia Polski. To tylko i wyłacznie niefrasobliwość PiSowskiego rządu. rozwiń
Avatar
Aaron_Langman / 20 kwietnia 2020 r. o 11:22
0
lubelski  soczekzburaka widzę na służbie...dlaczego [b]Rosja musi oddać Polsce 1.5 MLD USD ? [/b]Wiesz co to DYWERSYFIKACJA ? Niemiecki msz i schroeder nadal "solidarni z Polską" przy NordStream2?   "gaz z USA JEST tańszy. W przeliczeniu na m3 cena gazu, jaki w 2019 roku trafił z USA do Polski wynosiła kolejno: ca 303 dol., 151 dol.,  259 dol., 118 dol., 270 dol. za 1000 m3. W przypadku spotowej dostawy z 2017 roku było to ok. 147 dol. za 1000 m3., a w 2018 roku – 246 dol. Dla porównania cena gazu na mocy kontraktu jamalskiego jeszcze w latach 2013 – 2014 wynosiła między 300 a 400 dol. Jak podawała w 2015 roku agencja Interfax, Polska płaciła w 2013 roku 429 i rok później 379 dol., za 1000 tys m3. Obecnie dzięki niższej cenie ropy do której jest indeksowana ta umowa koszty pozyskania spadły do ok. 300 dol." - biznesalert.pl
lubelski  soczekzburaka widzę na służbie...dlaczego [b]Rosja musi oddać Polsce 1.5 MLD USD ? [/b]Wiesz co to DYWERSYFIKACJA ? Niemiecki msz i schroeder nadal "solidarni z Polską" przy NordStream2?   "gaz z USA JEST tańszy. W przeliczeniu na m3 cena gazu, jaki w 2019 roku trafił z USA do Polski wynosiła kolejno: ca 303 dol., 151 dol.,  259 dol., 118 dol., 270 dol. za 1000 m3. W przypadku spotowej dostawy z 2017 roku było to ok. 147 dol. za 1000 m3., a w 2018 ro... rozwiń
Avatar
___K___ / 19 kwietnia 2020 r. o 21:11
+1
A tym razem  Premier nie przyjechał na uroczyste powitanie maseczek ? Całe szczęście, że odbyło się bez tego cyrku !
Unia na kolanach broni NordStream2 , Langman/Lewandowski  POLFY opylił za bezcen... to sprowadzają maseczki z Chin. Skutki zdrady okrągłostołowej.
BTW - uważasz, że lepiej jest płacić o dobrych 60% więcej za gaz amerykański, niz za rosyjski? Chociaż nie wiem, po co pytasz. Pewnie nie odpowiesz, a jeśli nawet, to rzucisz jakimś bezsensownym cytatem...
Avatar
Aaron_Langman / 19 kwietnia 2020 r. o 20:17
+6
---Główny Inspektor Farmaceutyczny  Janina MAŃKO 16-06-99 Komisja Sejmowa: "W 3 sprywatyzowanych "Polfach" nie została wdrożona ani jedna technologia produkcji nowych leków - nawet nie rozpoczęto takiego procesu, natomiast wprowadzono czwartą fazę produkcji, czyli konfekcjonowanie. Oznacza to, że przy niewielkich nakładach inwestorzy osiągają ogromne zyski. Minister zdrowia i opieki społecznej ma obowiązek przestrzec, że jeśli prywatyzacja pozostałych "Polf" będzie zmierzała w tym samym kierunku, to nie tylko nie zostaną wprowadzone nowe technologie, ale także zaprzestana zostanie produkcja leków odtwórczych krajowych. --Poseł Janusz Lewandowski /UW/europoseł P0: "Ponieważ głos pani minister (Mańko) był bardzo sceptyczny, jeśli chodzi o efekty prywatyzacji zakładów farmaceutycznych, a także był głosem ostrzegawczym w odniesieniu do kolejnych prywatyzacji, za chwilę udzielę głosu pani minister Barbarze Litak-Zarębskiej, aby mogła odpowiedzieć na postawione zarzuty."  - ORKA.sejm.gov.pl/
---Główny Inspektor Farmaceutyczny  Janina MAŃKO 16-06-99 Komisja Sejmowa: "W 3 sprywatyzowanych "Polfach" nie została wdrożona ani jedna technologia produkcji nowych leków - nawet nie rozpoczęto takiego procesu, natomiast wprowadzono czwartą fazę produkcji, czyli konfekcjonowanie. Oznacza to, że przy niewielkich nakładach inwestorzy osiągają ogromne zyski. Minister zdrowia i opieki społecznej ma obowiązek przestrzec, że jeśli prywatyzacja p... rozwiń
Avatar
Aaron_Langman / 19 kwietnia 2020 r. o 19:56
+1
A tym razem  Premier nie przyjechał na uroczyste powitanie maseczek ? Całe szczęście, że odbyło się bez tego cyrku !
Unia na kolanach broni NordStream2 , Langman/Lewandowski  POLFY opylił za bezcen... to sprowadzają maseczki z Chin. Skutki zdrady okrągłostołowej.
A to Polfy szyły maseczki? Czy NordStream transportuje maseczki, w dodatku z Chin? W Magdalence obradował też Kaczyński...
"W łódzkiej Polfie usłyszeliśmy, że sprzedaż jest wstrzymana, ponieważ zapasy maseczek muszą być przez nich zabezpieczone na potrzeby szpitali, które są wyznaczone do walki z koronawirusem. W efekcie kłopoty z zaopatrzeniem w tego typu zabezpieczenia mają przede wszystkim nzoz'Y..." 03.03.2010
Naucz się cytować - w 2010 roku nie było mowy o aktualnym koronawirusie. Jeśli to tylko literówka i miałeś na myśli rok 2020, to jeszcze gorzej dla ciebie, bo po raz kolejny widać wyraźnie, że władze nie doszacowały potrzeb, a wręcz bagatelizowały problem, a więc to wina obecnego rządu, a nie ustaleń z Magdalenki. Po prostu rządzą nami ignorancji, albo ludzie kompletnie podporządkowani prezesowi, co w gruncie rzeczy na jedno wychodzi.
 "W łódzkiej Polfie usłyszeliśmy, że sprzedaż jest wstrzymana, ponieważ zapasy maseczek muszą być przez nich zabezpieczone na potrzeby szpitali, które są wyznaczone do walki z koronawirusem. W efekcie kłopoty z zaopatrzeniem w tego typu zabezpieczenia mają przede wszystkim nzoz'Y..." 03.03.2020 (przepraszam za oczywisty dla myślących błąd w dacie w poprzednim poście)
 "W łódzkiej Polfie usłyszeliśmy, że sprzedaż jest wstrzymana, ponieważ zapasy maseczek muszą być przez nich zabezpieczone na potrzeby szpitali, które są wyznaczone do walki z koronawirusem. W efekcie kłopoty z zaopatrzeniem w tego typu zabezpieczenia mają przede wszystkim nzoz'Y..." 03.03.2020 (przepraszam za oczywisty dla myślących błąd w dacie w poprzednim poście) rozwiń
Avatar
___K___ / 19 kwietnia 2020 r. o 19:05
-4
A tym razem  Premier nie przyjechał na uroczyste powitanie maseczek ? Całe szczęście, że odbyło się bez tego cyrku !
Unia na kolanach broni NordStream2 , Langman/Lewandowski  POLFY opylił za bezcen... to sprowadzają maseczki z Chin. Skutki zdrady okrągłostołowej.
A to Polfy szyły maseczki? Czy NordStream transportuje maseczki, w dodatku z Chin? W Magdalence obradował też Kaczyński...
"W łódzkiej Polfie usłyszeliśmy, że sprzedaż jest wstrzymana, ponieważ zapasy maseczek muszą być przez nich zabezpieczone na potrzeby szpitali, które są wyznaczone do walki z koronawirusem. W efekcie kłopoty z zaopatrzeniem w tego typu zabezpieczenia mają przede wszystkim nzoz'Y..." 03.03.2010
Naucz się cytować - w 2010 roku nie było mowy o aktualnym koronawirusie. Jeśli to tylko literówka i miałeś na myśli rok 2020, to jeszcze gorzej dla ciebie, bo po raz kolejny widać wyraźnie, że władze nie doszacowały potrzeb, a wręcz bagatelizowały problem, a więc to wina obecnego rządu, a nie ustaleń z Magdalenki. Po prostu rządzą nami ignorancji, albo ludzie kompletnie podporządkowani prezesowi, co w gruncie rzeczy na jedno wychodzi.
Naucz się cytować - w 2010 roku nie było mowy o aktualnym koronawirusie. Jeśli to tylko literówka i miałeś na myśli rok 2020, to jeszcze gorzej dla ciebie, bo po raz kolejny widać wyraźnie, że władze nie doszacowały potrzeb, a wręcz bagatelizowały problem, a więc to wina obecnego rządu, a nie ustaleń z Magdalenki. Po prostu rządzą nami ignorancji, albo ludzie kompletnie podporządkowani prezesowi, co w gruncie rzeczy na jedno wychodzi. rozwiń
Avatar
___K___ / 19 kwietnia 2020 r. o 19:02
-4
KL 2015 - " W czwartek firma świętowała 70-lecie działalności. Z tej okazji nagrodziła pracowników, wśród których są osoby z 35-letnim stażem. Odznaczono także prezydenta Krzysztofa X., członka rady nadzorczej spółki w latach 1999 - 2007. ...farmacja nie może sobie pozwolić na produkty niskiej jakości, które zanieczyszczają wyrób znajdujący się w środku. Naszym zdaniem, kraje Dalekiego Wschodu nie są w stanie konkurować z nami jakością - twierdzi Jarosław S., prezes P.i zapowiada ekspansję na rynki Ameryki Północnej, Unii Europejskiej, Japonii i Korei."
Zapewne cytowany przez ciebie menadżer miał rację. Tylko że mamy rok 2020, a Chińczycy przez 5 lat potrafią naprawdę mocno nadgonić w bardzo wielu kwestiach przemysłowych. I dziś to my od nich ściągamy maseczki.
Zapewne cytowany przez ciebie menadżer miał rację. Tylko że mamy rok 2020, a Chińczycy przez 5 lat potrafią naprawdę mocno nadgonić w bardzo wielu kwestiach przemysłowych. I dziś to my od nich ściągamy maseczki. rozwiń
Avatar
___K___ / 19 kwietnia 2020 r. o 19:01
-3
A tym razem  Premier nie przyjechał na uroczyste powitanie maseczek ? Całe szczęście, że odbyło się bez tego cyrku !
Unia na kolanach broni NordStream2 , Langman/Lewandowski  POLFY opylił za bezcen... to sprowadzają maseczki z Chin. Skutki zdrady okrągłostołowej.
A to Polfy szyły maseczki? Czy NordStream transportuje maseczki, w dodatku z Chin? W Magdalence obradował też Kaczyński...
" Polfa - Lublin S.A. Polfa - Lublin S.A. "jest" wiodącym polskim producentem wyrobów medycznych, [justify].... Realizuje zlecenia produkcyjne dla światowych potentatów w dziedzinie wyrobów medycznych i w ten sposób dostarcza produkty na rynki kilku kontynentów. Ponadto jest producentem przyrządów do chemioterapii, szybkiego przetaczania krwi, pomiaru ośrodkowego ciśnienia żylnego oraz drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku." - 18.02.2009 [/justify]
Drobny sprzęt medyczny jednorazowego użytku, to mogły być np. strzykawki. I o ile mnie pamięć nie myli, to tak właśnie było. Ja się zgodzę, że przestawienie produkcji na maseczki nie jest dla wielu problemem, co widać po dzisiejszych działaniach polskiego (i nie tylko) biznesu, ale nie upatrywałbym w sprzedaży Polfy powodów dzisiejszego opóźnienia Polski. To tylko i wyłacznie niefrasobliwość PiSowskiego rządu.
Drobny sprzęt medyczny jednorazowego użytku, to mogły być np. strzykawki. I o ile mnie pamięć nie myli, to tak właśnie było. Ja się zgodzę, że przestawienie produkcji na maseczki nie jest dla wielu problemem, co widać po dzisiejszych działaniach polskiego (i nie tylko) biznesu, ale nie upatrywałbym w sprzedaży Polfy powodów dzisiejszego opóźnienia Polski. To tylko i wyłacznie niefrasobliwość PiSowskiego rządu. rozwiń
Avatar
Aaron_Langman / 19 kwietnia 2020 r. o 18:35
+5
A tym razem  Premier nie przyjechał na uroczyste powitanie maseczek ? Całe szczęście, że odbyło się bez tego cyrku !
Unia na kolanach broni NordStream2 , Langman/Lewandowski  POLFY opylił za bezcen... to sprowadzają maseczki z Chin. Skutki zdrady okrągłostołowej.
A to Polfy szyły maseczki? Czy NordStream transportuje maseczki, w dodatku z Chin? W Magdalence obradował też Kaczyński...
 "W łódzkiej Polfie usłyszeliśmy, że sprzedaż jest wstrzymana, ponieważ zapasy maseczek muszą być przez nich zabezpieczone na potrzeby szpitali, które są wyznaczone do walki z koronawirusem. W efekcie kłopoty z zaopatrzeniem w tego typu zabezpieczenia mają przede wszystkim nzoz'Y..." 03.03.2010
 "W łódzkiej Polfie usłyszeliśmy, że sprzedaż jest wstrzymana, ponieważ zapasy maseczek muszą być przez nich zabezpieczone na potrzeby szpitali, które są wyznaczone do walki z koronawirusem. W efekcie kłopoty z zaopatrzeniem w tego typu zabezpieczenia mają przede wszystkim nzoz'Y..." 03.03.2010 rozwiń
Avatar
Aaron_Langman / 19 kwietnia 2020 r. o 18:25
+5
KL 2015 - " W czwartek firma świętowała 70-lecie działalności. Z tej okazji nagrodziła pracowników, wśród których są osoby z 35-letnim stażem. Odznaczono także prezydenta Krzysztofa X., członka rady nadzorczej spółki w latach 1999 - 2007. ...farmacja nie może sobie pozwolić na produkty niskiej jakości, które zanieczyszczają wyrób znajdujący się w środku. Naszym zdaniem, kraje Dalekiego Wschodu nie są w stanie konkurować z nami jakością - twierdzi Jarosław S., prezes P.i zapowiada ekspansję na rynki Ameryki Północnej, Unii Europejskiej, Japonii i Korei."
KL 2015 - " W czwartek firma świętowała 70-lecie działalności. Z tej okazji nagrodziła pracowników, wśród których są osoby z 35-letnim stażem. Odznaczono także prezydenta Krzysztofa X., członka rady nadzorczej spółki w latach 1999 - 2007. ...farmacja nie może sobie pozwolić na produkty niskiej jakości, które zanieczyszczają wyrób znajdujący się w środku. Naszym zdaniem, kraje Dalekiego Wschodu nie są w stanie konkurować z nami jakością - twierdzi Jarosław S., prezes P.i zapowiada ekspansję na rynki Ameryki Północnej, Unii Europejskiej, ... rozwiń
Avatar
Aaron_Langman / 19 kwietnia 2020 r. o 18:15
+7
A tym razem  Premier nie przyjechał na uroczyste powitanie maseczek ? Całe szczęście, że odbyło się bez tego cyrku !
Unia na kolanach broni NordStream2 , Langman/Lewandowski  POLFY opylił za bezcen... to sprowadzają maseczki z Chin. Skutki zdrady okrągłostołowej.
A to Polfy szyły maseczki? Czy NordStream transportuje maseczki, w dodatku z Chin? W Magdalence obradował też Kaczyński...
" Polfa - Lublin S.A. Polfa - Lublin S.A. "jest" wiodącym polskim producentem wyrobów medycznych, [justify].... Realizuje zlecenia produkcyjne dla światowych potentatów w dziedzinie wyrobów medycznych i w ten sposób dostarcza produkty na rynki kilku kontynentów. Ponadto jest producentem przyrządów do chemioterapii, szybkiego przetaczania krwi, pomiaru ośrodkowego ciśnienia żylnego oraz drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku." - 18.02.2009 [/justify]
" Polfa - Lublin S.A. Polfa - Lublin S.A. "jest" wiodącym polskim producentem wyrobów medycznych, [justify].... Realizuje zlecenia produkcyjne dla światowych potentatów w dziedzinie wyrobów medycznych i w ten sposób dostarcza produkty na rynki kilku kontynentów. Ponadto jest producentem przyrządów do chemioterapii, szybkiego przetaczania krwi, pomiaru ośrodkowego ciśnienia żylnego oraz drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku." - 18.02.2009 [/justify] rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

"Muzyka z pogranicza". Koncert Fonii Lublina
1 sierpnia 2021, 19:00

"Muzyka z pogranicza". Koncert Fonii Lublina

W niedzielę, 1 sierpnia o godz. 19, będzie można w formie online wysłuchać koncertu "Muzyka z pogranicza" z całorocznego cyklu Fonie Lublina.

Ile zarabia strażnik miejski w Puławach? Już trzeci raz szukają chętnych do pracy

Ile zarabia strażnik miejski w Puławach? Już trzeci raz szukają chętnych do pracy

Już po raz trzeci w przeciągu roku Urząd Miasta Puławy oferuje pracę trzem strażnikom miejskim. W poprzednich dwóch naborach udało się zatrudnić zaledwie jedną osobę.

Biała Podlaska: Spółka energetyczna czeka na harmonogram prac od miasta

Biała Podlaska: Spółka energetyczna czeka na harmonogram prac od miasta

Na początku lipca miasto zapowiedziało, że rusza z przebudową ulicy Podmiejskiej. Ale spółka energetyczna nie doczekała się jeszcze harmonogramu prac od urzędników.

Łączą kablem inteligencję z tradycją. A do tego mają wielkie serca
Rozmowa

Łączą kablem inteligencję z tradycją. A do tego mają wielkie serca

Z Krzysztofem Pietrzakiem z lubelskiej firmy Inteligentne Instalacje Elektryczne rozmawiamy o szkolnictwie zawodowym, sytuacji w branży po pandemii oraz o tym, czy mamy wielkie serca.

Lao Che we wrześniu w Lublinie
5 września 2021, 17:00

Lao Che we wrześniu w Lublinie

Po ponad 20 latach grania zespół Lao Che zawiesza działalność. Ale zanim to nastąpi, popularna formacja wyrusza w ostatnią, pożegnalną trasę koncertową. 5 września wystąpi w Lublinie.

Igrzyska rozpoczęte. W Tokio odbyła się ceremonia otwarcia
film

Igrzyska rozpoczęte. W Tokio odbyła się ceremonia otwarcia

Tokio, Japonia. W Tokio odbyła się ceremonia otwarcia Igrzysk Olimpijskich. Uroczystość przeprowadzono bez obecności widzów na stadionie olimpijskim.

Ekshumacja na cmentarzu w Kraśniku. Kto został pochowany w zbiorowych mogiłach?

Ekshumacja na cmentarzu w Kraśniku. Kto został pochowany w zbiorowych mogiłach?

Kto spoczywa w zbiorowych mogiłach przy ogrodzeniu cmentarza od strony ul. Żytniej w Kraśniku? To będzie wiadomo dokładnie po przeprowadzeniu częściowej ekshumacji. Obecnie urząd miasta szuka firmy, która przygotuje dokumentację projektowo-kosztorysową dotyczącą renowacji grobu wojennego.

Nowe miejsce w Puławach. O!gródek z restauracją, sklepem i adopcjami kotów
galeria

Nowe miejsce w Puławach. O!gródek z restauracją, sklepem i adopcjami kotów

Wcześniej piwiarnia z golonką w menu, teraz restauracja wegańska oraz sklep ze zdrową żywnością i ogródek z atrakcjami dla dzieci oraz azyl dla bezdomnych kotów. Marta Wójtowicz i jej przyjaciółka Monika Kubiszewska zapraszają do O!gródka w Puławach.

Górnik Łęczna kontra Cracovia, czyli ósmy sezon w ekstraklasie czas zacząć
film

Górnik Łęczna kontra Cracovia, czyli ósmy sezon w ekstraklasie czas zacząć

Górnik Łęczna w sobotnie popołudnie zainauguruje swój ósmy sezon na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce. Zielono-czarni w 224 meczu w historii swoich występów w ekstraklasie podejmować będą drużynę Cracovii

Darmowe zabiegi dla psów i kotów. Warunek: właściciel musi mieszkać w Świdniku

Darmowe zabiegi dla psów i kotów. Warunek: właściciel musi mieszkać w Świdniku

Mieszkańcy Świdnika, którym mają zwierzęta mogą za darmo wysterylizować, wykastrować psa lub kota. Na koszt miasta pupil może zostać też zaczipowany.

Nowa wystawa w sierpniu w Zaułku Hartwigów
1 sierpnia 2021, 0:00

Nowa wystawa w sierpniu w Zaułku Hartwigów

Prace fotograficzne Artura Pastora będzie można w sierpniu podziwiać w Zaułku Hartwigów. Wystawa będzie prezentować Portugalki w różnych rolach społecznych.

Mama: Po prostu chcę żeby Kubuś nie cierpiał. Ostatnia chwila na pomoc dla 3-latka z Biłgoraja

Mama: Po prostu chcę żeby Kubuś nie cierpiał. Ostatnia chwila na pomoc dla 3-latka z Biłgoraja

Termin operacji w klinice w Miami już jest, bilety na samolot też kupione. Teraz pozostaje tylko walka z czasem, aby udało się zebrać jeszcze ponad 200 tysięcy złotych na opłacenie operacji dla 3-letniego Kuby Pawęzki z Biłgoraja.

Wisła Puławy przed sezonem w II lidze. Najpierw aklimatyzacja, potem myśli o awansie

Wisła Puławy przed sezonem w II lidze. Najpierw aklimatyzacja, potem myśli o awansie

Wisła Puławy szykuje się na sezon 2021/2022. Do tej pory do drużyny Mariusza Pawlaka dołączył tylko Portugalczyk Carlos Daniel. Wkrótce można się jednak spodziewać kolejnych transferów. Dobra wiadomość to także powrót do drużyny Przemysława Skałeckiego, który był testowany przez ekstraklasowego Radomiaka

Biała Podlaska: Na stadionie piłkarskim plac budowy

Biała Podlaska: Na stadionie piłkarskim plac budowy

Teren stadionu został już przekazany wykonawcom trzeciego etapu przebudowy. Inwestycją zajmą się dwie bialskie firmy.

Tony betonu. Tak drogowcy szkodzą drzewom z ul. Lipowej
galeria

Tony betonu. Tak drogowcy szkodzą drzewom z ul. Lipowej

Wbrew wyraźnemu zakazowi firma przebudowująca ul. Lipową składowała pod drzewami palety z płytami chodnikowymi. W piątek naliczyliśmy ich około 60 takich palet. Po naszej interwencji Urząd Miasta wezwał firmę do ich usunięcia.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!