Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

13 grudnia 2011 r.
21:15
Edytuj ten wpis

Świdnik: Urzędnicy chcą kupić działkę od Coca-coli za 6,5 mln zł

Autor: Zdjęcie autora (aa)
0 14 A A

Urzędnicy ze Świdnika chcą kupić działkę od firmy Coca-cola. Wcześniej muszą się jednak na to zgodzić radni. Projekt uchwały w tej sprawie zostanie im przedstawiony na najbliższej sesji Rady Miasta 22 grudnia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Chodzi o działkę o powierzchni 7,06 ha, którą firma Coca-cola kupiła kilka lat temu od mieszkańców – informuje Artur Soboń, sekretarz Świdnika. – Znajduje się ona na wschód od al. Armii Krajowej. Z jednej strony są domki jednorodzinne. W pobliżu jest też Szkoła Podstawowa nr 7 i zabudowa spółdzielni mieszkaniowej. Firma Coca-cola chciała za 1 metr kw. 120 zł. Nam udało nam się wynegocjować niższą cenę – 60 zł za metr kw. plus VAT. W sumie działka kosztowałaby nas ok. 6,5 mln zł. Liczymy jednak, że ta inwestycja szybko nam się zwróci.

Miasto chce przeprowadzić transakcję jeszcze w tym roku. Jeśli radni zgodzą się na jej zakup, trzeba będzie dokonać zmian w tegorocznym budżecie. Zmiany dotyczyłyby również planu zagospodarowania przestrzennego. – Był to bowiem teren zapisany pod bazy i składy, ale żadne magazyny w tym miejscu już nie powstaną, bo jest to teren w mieście – dodaje Soboń.

Po zmianach teren byłby przeznaczony pod budownictwo mieszkaniowe.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
jon / 18 grudnia 2011 o 11:24
0
[quote name='spoko' timestamp='1324156064' post='571892']
Nie tylko mlodziez jest kibicami Avii a przynajmniej ja sié do niej nie zaliczam jak i wielu moich znajomych,którzy na demolké tam nie przychodzá.Proszé nie wrzucac wszystkich do jednego kotla i zaczac odrózniac kibiców od "pseudokibiców" których jest garstka a tak wogóle to wszyscy majá zakazy stadionowe i dlugo na Sportowej sie nie pokarzá.Avia istnieje od 1952 roku zalozona przez mieszkanców Swidnika.Równiez pracownicy WSK nadali klubowi nazwé i nie sadzé zeby byli z tego zadowoleni gdyby Avia poszla w odstawké.Niektórzy tu tego nie czujá bo nie interesuje ich wogóle futbol.A tak wogóle to nie napinajcie sié juz bo wam zwieracze nie wytrzymajá.Klócicie bez sensu o to co pierwsze.Wszystko powolutku,cierpliwosci.Stres jest cichym mordercá!
[/quote]
nie tłumacz się, liczy się całość .
dla mnie kibic jaki by nie był, to coś na pograniczu marginesu
[quote name='spoko' timestamp='1324156064' post='571892']
Nie tylko mlodziez jest kibicami Avii a przynajmniej ja sié do niej nie zaliczam jak i wielu moich znajomych,którzy na demolké tam nie przychodzá.Proszé nie wrzucac wszystkich do jednego kotla i zaczac odrózniac kibiców od "pseudokibiców" których jest garstka a tak wogóle to wszyscy majá zakazy stadionowe i dlugo na Sportowej sie nie pokarzá.Avia istnieje od 1952 roku zalozona przez mieszkanców Swidnika.Równiez pracownicy WSK nadali klubowi nazw... rozwiń
Avatar
spoko / 17 grudnia 2011 o 22:07
0
Nie tylko mlodziez jest kibicami Avii a przynajmniej ja sié do niej nie zaliczam jak i wielu moich znajomych,którzy na demolké tam nie przychodzá.Proszé nie wrzucac wszystkich do jednego kotla i zaczac odrózniac kibiców od "pseudokibiców" których jest garstka a tak wogóle to wszyscy majá zakazy stadionowe i dlugo na Sportowej sie nie pokarzá.Avia istnieje od 1952 roku zalozona przez mieszkanców Swidnika.Równiez pracownicy WSK nadali klubowi nazwé i nie sadzé zeby byli z tego zadowoleni gdyby Avia poszla w odstawké.Niektórzy tu tego nie czujá bo nie interesuje ich wogóle futbol.A tak wogóle to nie napinajcie sié juz bo wam zwieracze nie wytrzymajá.Klócicie bez sensu o to co pierwsze.Wszystko powolutku,cierpliwosci.Stres jest cichym mordercá!
Nie tylko mlodziez jest kibicami Avii a przynajmniej ja sié do niej nie zaliczam jak i wielu moich znajomych,którzy na demolké tam nie przychodzá.Proszé nie wrzucac wszystkich do jednego kotla i zaczac odrózniac kibiców od "pseudokibiców" których jest garstka a tak wogóle to wszyscy majá zakazy stadionowe i dlugo na Sportowej sie nie pokarzá.Avia istnieje od 1952 roku zalozona przez mieszkanców Swidnika.Równiez pracownicy WSK nadali klubowi nazwé i nie sadzé zeby byli z tego zadowoleni gdyby Avia poszla w odstawké.Niektórzy tu tego... rozwiń
Avatar
forfiter / 17 grudnia 2011 o 19:24
0
Do jacek:
hala, basen, lotnisko to inna historia. Hala/basen/lotnisko to miejsca, które przysłużą się wielu ludziom. Stadion niestety nie. Jedynie Avii bądź drużynie Starostwa, która kiedyś mecze swoje (w amatorskiej lidze powiatowej) grała na Avii.
Twoje tłumaczenie, że na stadionie ma być wiele imprez plenerowych jest dla mnie durne. Tyle lat chociażby dni świdnika byly na bocznym boisku/części lotniska i było fajnie. Budowanie stadionu za wiele mln zł żeby były na nim "imprezy plenerowe" to dla mnie, wybacz ale, deb***ne tłumaczenie. Chociażby ze względu na niszczenie murawy. No chyba, że miasto bogate i będzie przed każdą imprezą zwijać/zakrywać murawę. Życzę powodzenia, że młodzież będzie grała na tym stadionie.
Na to konto lepiej zrobić jeszcze parę Orlików bo tam jest możliwość bezpłatnego grania.
A młodzież jak ma niszczyć miasto tak będzie to robić. jak nie ma pracy ani perspektyw w tym szarym mieście/kraju to nie dziwne, że im głupoty do głowy przychodzą.
Do jacek:
hala, basen, lotnisko to inna historia. Hala/basen/lotnisko to miejsca, które przysłużą się wielu ludziom. Stadion niestety nie. Jedynie Avii bądź drużynie Starostwa, która kiedyś mecze swoje (w amatorskiej lidze powiatowej) grała na Avii.
Twoje tłumaczenie, że na stadionie ma być wiele imprez plenerowych jest dla mnie durne. Tyle lat chociażby dni świdnika byly na bocznym boisku/części lotniska i było fajnie. Budowanie stadionu za wiele mln zł żeby były na nim "imprezy plenerowe" to dla mnie, wybacz ale, de... rozwiń
Avatar
erwre / 17 grudnia 2011 o 15:58
0
Joć, Woliński. jakson, radek,soboń- wsólpraca publiczno-prywatna
Avatar
dsafs / 17 grudnia 2011 o 15:34
0
Czy ja mam tylko wrazenie że Soboń Radek i spólka wspierają jednego konkretnego developera w świdniku?
Avatar
mieszkancy swidnika / 16 grudnia 2011 o 08:21
0
Wielki protest przeciwko wywalaniu pieniedzy na budowe stadionu! Kibolom z lysymi palami wystarczy to co jest obecnie!
Avatar
Ja / 16 grudnia 2011 o 00:30
0
Ja chcé stadionu
On chce stadionu
Ona chce stadionu
Ono chce stadionu
Oni chcá stadionu
One chcá stadionu
My chcemy stadionu
Wy chcecie stadionu
Oni chcá stadionu
One chcá stadionu
Avatar
polak / 15 grudnia 2011 o 19:49
0
Jak ładnie koresponduje z tematem działki planowana sprzedaż ,,Świdniczanki,,
Plany,uzgodnienia ,a efektem jest szwindel lub nie.
Uwaga radni to forum jest monitorowane przez CBA.
Za głupotę uczciwą nikt nie odpowiada ale za.......?
Avatar
Jacek / 15 grudnia 2011 o 19:33
0
Do forfiter~ .Po co miastu hala ?,po co basen?,po co lotnisko?Pragnę przypomnieć że to na stadionie mają sie odbywać wszystkie imprezy plenerowe organizowane w naszym mieście.Myślę że młodzież niech gra w 10 lidze niż ma pić,palić idemolować
Avatar
forfiter / 15 grudnia 2011 o 09:14
0
Stadion? Po co miastu stadion? Żeby 10-ligaowa Avia miała gdzie grać? Lepiej pieniądze na stadion przeznaczyć na halę (w miarę możliwości) z prawdziwego zdarzenia bo hala Avii sie lada dzień zawali...
Avatar
jon / 18 grudnia 2011 o 11:24
0
[quote name='spoko' timestamp='1324156064' post='571892']
Nie tylko mlodziez jest kibicami Avii a przynajmniej ja sié do niej nie zaliczam jak i wielu moich znajomych,którzy na demolké tam nie przychodzá.Proszé nie wrzucac wszystkich do jednego kotla i zaczac odrózniac kibiców od "pseudokibiców" których jest garstka a tak wogóle to wszyscy majá zakazy stadionowe i dlugo na Sportowej sie nie pokarzá.Avia istnieje od 1952 roku zalozona przez mieszkanców Swidnika.Równiez pracownicy WSK nadali klubowi nazwé i nie sadzé zeby byli z tego zadowoleni gdyby Avia poszla w odstawké.Niektórzy tu tego nie czujá bo nie interesuje ich wogóle futbol.A tak wogóle to nie napinajcie sié juz bo wam zwieracze nie wytrzymajá.Klócicie bez sensu o to co pierwsze.Wszystko powolutku,cierpliwosci.Stres jest cichym mordercá!
[/quote]
nie tłumacz się, liczy się całość .
dla mnie kibic jaki by nie był, to coś na pograniczu marginesu
[quote name='spoko' timestamp='1324156064' post='571892']
Nie tylko mlodziez jest kibicami Avii a przynajmniej ja sié do niej nie zaliczam jak i wielu moich znajomych,którzy na demolké tam nie przychodzá.Proszé nie wrzucac wszystkich do jednego kotla i zaczac odrózniac kibiców od "pseudokibiców" których jest garstka a tak wogóle to wszyscy majá zakazy stadionowe i dlugo na Sportowej sie nie pokarzá.Avia istnieje od 1952 roku zalozona przez mieszkanców Swidnika.Równiez pracownicy WSK nadali klubowi nazw... rozwiń
Avatar
spoko / 17 grudnia 2011 o 22:07
0
Nie tylko mlodziez jest kibicami Avii a przynajmniej ja sié do niej nie zaliczam jak i wielu moich znajomych,którzy na demolké tam nie przychodzá.Proszé nie wrzucac wszystkich do jednego kotla i zaczac odrózniac kibiców od "pseudokibiców" których jest garstka a tak wogóle to wszyscy majá zakazy stadionowe i dlugo na Sportowej sie nie pokarzá.Avia istnieje od 1952 roku zalozona przez mieszkanców Swidnika.Równiez pracownicy WSK nadali klubowi nazwé i nie sadzé zeby byli z tego zadowoleni gdyby Avia poszla w odstawké.Niektórzy tu tego nie czujá bo nie interesuje ich wogóle futbol.A tak wogóle to nie napinajcie sié juz bo wam zwieracze nie wytrzymajá.Klócicie bez sensu o to co pierwsze.Wszystko powolutku,cierpliwosci.Stres jest cichym mordercá!
Nie tylko mlodziez jest kibicami Avii a przynajmniej ja sié do niej nie zaliczam jak i wielu moich znajomych,którzy na demolké tam nie przychodzá.Proszé nie wrzucac wszystkich do jednego kotla i zaczac odrózniac kibiców od "pseudokibiców" których jest garstka a tak wogóle to wszyscy majá zakazy stadionowe i dlugo na Sportowej sie nie pokarzá.Avia istnieje od 1952 roku zalozona przez mieszkanców Swidnika.Równiez pracownicy WSK nadali klubowi nazwé i nie sadzé zeby byli z tego zadowoleni gdyby Avia poszla w odstawké.Niektórzy tu tego... rozwiń
Avatar
forfiter / 17 grudnia 2011 o 19:24
0
Do jacek:
hala, basen, lotnisko to inna historia. Hala/basen/lotnisko to miejsca, które przysłużą się wielu ludziom. Stadion niestety nie. Jedynie Avii bądź drużynie Starostwa, która kiedyś mecze swoje (w amatorskiej lidze powiatowej) grała na Avii.
Twoje tłumaczenie, że na stadionie ma być wiele imprez plenerowych jest dla mnie durne. Tyle lat chociażby dni świdnika byly na bocznym boisku/części lotniska i było fajnie. Budowanie stadionu za wiele mln zł żeby były na nim "imprezy plenerowe" to dla mnie, wybacz ale, deb***ne tłumaczenie. Chociażby ze względu na niszczenie murawy. No chyba, że miasto bogate i będzie przed każdą imprezą zwijać/zakrywać murawę. Życzę powodzenia, że młodzież będzie grała na tym stadionie.
Na to konto lepiej zrobić jeszcze parę Orlików bo tam jest możliwość bezpłatnego grania.
A młodzież jak ma niszczyć miasto tak będzie to robić. jak nie ma pracy ani perspektyw w tym szarym mieście/kraju to nie dziwne, że im głupoty do głowy przychodzą.
Do jacek:
hala, basen, lotnisko to inna historia. Hala/basen/lotnisko to miejsca, które przysłużą się wielu ludziom. Stadion niestety nie. Jedynie Avii bądź drużynie Starostwa, która kiedyś mecze swoje (w amatorskiej lidze powiatowej) grała na Avii.
Twoje tłumaczenie, że na stadionie ma być wiele imprez plenerowych jest dla mnie durne. Tyle lat chociażby dni świdnika byly na bocznym boisku/części lotniska i było fajnie. Budowanie stadionu za wiele mln zł żeby były na nim "imprezy plenerowe" to dla mnie, wybacz ale, de... rozwiń
Avatar
erwre / 17 grudnia 2011 o 15:58
0
Joć, Woliński. jakson, radek,soboń- wsólpraca publiczno-prywatna
Avatar
dsafs / 17 grudnia 2011 o 15:34
0
Czy ja mam tylko wrazenie że Soboń Radek i spólka wspierają jednego konkretnego developera w świdniku?
Avatar
mieszkancy swidnika / 16 grudnia 2011 o 08:21
0
Wielki protest przeciwko wywalaniu pieniedzy na budowe stadionu! Kibolom z lysymi palami wystarczy to co jest obecnie!
Avatar
Ja / 16 grudnia 2011 o 00:30
0
Ja chcé stadionu
On chce stadionu
Ona chce stadionu
Ono chce stadionu
Oni chcá stadionu
One chcá stadionu
My chcemy stadionu
Wy chcecie stadionu
Oni chcá stadionu
One chcá stadionu
Avatar
polak / 15 grudnia 2011 o 19:49
0
Jak ładnie koresponduje z tematem działki planowana sprzedaż ,,Świdniczanki,,
Plany,uzgodnienia ,a efektem jest szwindel lub nie.
Uwaga radni to forum jest monitorowane przez CBA.
Za głupotę uczciwą nikt nie odpowiada ale za.......?
Avatar
Jacek / 15 grudnia 2011 o 19:33
0
Do forfiter~ .Po co miastu hala ?,po co basen?,po co lotnisko?Pragnę przypomnieć że to na stadionie mają sie odbywać wszystkie imprezy plenerowe organizowane w naszym mieście.Myślę że młodzież niech gra w 10 lidze niż ma pić,palić idemolować
Avatar
forfiter / 15 grudnia 2011 o 09:14
0
Stadion? Po co miastu stadion? Żeby 10-ligaowa Avia miała gdzie grać? Lepiej pieniądze na stadion przeznaczyć na halę (w miarę możliwości) z prawdziwego zdarzenia bo hala Avii sie lada dzień zawali...
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Uwaga na burze! IMGW wydał ostrzeżenie

Uwaga na burze! IMGW wydał ostrzeżenie 8 1

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem, które w czwartek mogą pojawić się w naszym województwie.

Więcej miejsca na spacery. Miasto chce wydłużyć park w obie strony

Więcej miejsca na spacery. Miasto chce wydłużyć park w obie strony 0 5

Miasto ogłosiło przetarg na urządzenie nowego odcinka parku między ul. Jana Pawła II a Poznańską. Oznacza to, że od os. Górki będzie można się przespacerować, choć z jedną przeszkodą, aż do sklepów przy Orkana. W planach jest też przedłużenie parku Jana Pawła II w przeciwnym kierunku, do Nadbystrzyckiej.

Nieudany występ Kingi Kołosińskiej na zawodach w Szwajcarii

Nieudany występ Kingi Kołosińskiej na zawodach w Szwajcarii 1 0

Siatkówka plażowa Kinga Kołosińska i Katarzyna Kociołek zaliczyły nieudany turniej w Gstaad. Polki pożegnały się z imprezą już po fazie grupowej

Radny wywiózł śmieci z cmentarza pod las. "Zrobiłem to w dobrej wierze" [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Radny wywiózł śmieci z cmentarza pod las. "Zrobiłem to w dobrej wierze" [zdjęcia] 11 13

– Zrobiłem to w dobrej wierze – przekonuje Stanisław Sokół, radny gminy Borki w powiecie radzyńskim, który został przyłapany na wywożeniu odpadów z cmentarza w Woli Osowińskiej. Śmieci wysypał pod lasem i przysypał ziemią. – Widziałem taką potrzebę, bo to zwyczajnie śmierdziało – tłumaczy.

Kamil Janicki, „Epoka milczenia”

Kamil Janicki, „Epoka milczenia” 0 0

Szokujący jest obraz międzywojennej Polski w „Epoce milczenia”. Gwałty, pedofilia, handel żywym towarem, wreszcie „zwyczajne” bicie – to sytuacje znane z kronik kryminalnych także i dzisiaj. Szokuje jednak to, że w opisywanych przez Kamila Janickiego przypadkach role często się zamieniają. To ofiara jest stawiana w roli winnego. A jeśli nawet nie, to znikąd nie znajduje pomocy. To przestępca jest przez aparat ścigania tłumaczony, że został sprowokowany, że ofiara sama tego chciała. I choć wiele się w tych kwestiach zmieniło, i w wielu kręgach nie ma już przyzwolenia na takie zachowania, to wciąż zdarzają się sytuacje całkiem podobne. Właśnie dlatego – tłumaczy autor – powstała ta książka.

Piękne i pełne uzębienie, czyli sprawdzone sposoby na uzupełnienie braków zębowych.

Piękne i pełne uzębienie, czyli sprawdzone sposoby na uzupełnienie braków zębowych. 0 0

Z całą pewnością każdy z nas chciałby móc pochwalić się obezwładniającym, pięknym uśmiechem i zdrowymi zębami. Prawda jest jednak taka, że wciąż bardzo dużo osób ma problemy z uzębieniem, przez co niestety stosunkowo rzadko się uśmiechamy. Posiadanie kompletnego uzębienia jest ważne nie tylko pod względem estetycznym, ale również – a może przede wszystkim - z powodów zdrowotnych. Musimy wiedzieć, że nawet utrata jednego zęba wpływa negatywnie na nasz zgryz. Braki w uzębieniu sprawiają, że niemożliwe jest prawidłowe rozdrobnienie pokarmu, co może mieć niekorzystny wpływ na pracę naszego układu trawiennego. Każdy utracony ząb to również wolna przestrzeń pomiędzy zębami – zęby sąsiadujące od góry lub od dołu – nie napotykając na kontakt, mają tendencję do „wysuwania się”; zęby sąsiadujące w ramach szczęki czy żuchwy – mogą się przesuwać czy przemieszczać powodując przeróżne komplikacje, które często kończą się interwencją ortodonty.

Niska efektywność reklam billboardowych w Lublinie. Co w zamian?

Niska efektywność reklam billboardowych w Lublinie. Co w zamian? 2

Wydajna sprzedaż produktów i usług nie może istnieć bez efektywnej reklamy. Większość osób prowadzących firmy doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Niestety, inwestycja w reklamę często okazuje się zupełnie nietrafiona, a człowiek zastanawia się - dlaczego? Co się stało, że pomimo sporych kosztów, poniesionych na rozpropagowanie marki, klientów wcale nie przybyło? Problem tkwi najprawdopodobniej w formie reklamy.

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie 1 3

Podopieczni Łukasza Gieresza w pierwszym swoim sparingu w tym okresie przygotowawczym rozbili aż 7:1 beniaminka IV ligi Start Krasnystaw.

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia]
galeria

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia] 8 7

Groźny wypadek w miejscowości Krupe. Na prostym odcinku drogi zderzyły się czołowo dwa volkswageny.

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą
Po naszej publikacji

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą 47 7

Prokuratura zajmie się sprawą śmierci 26-latka z okolic Poniatowej. Kamil Gnaś mimo silnego bólu, gorączki i wymiotów nie został przyjęty do miejscowego szpitala. Zmarł po kilku dniach.

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup”

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup” 1 0

W Narolu został rozegrany IV Turniej Oldbojów 35+ „Parkowa Cup”. W zawodach triumfował zespół Traper Lubaczów, który pokonał w finale ekipę gospodarzy dopiero po rzutach karnych (3:2)

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun
28 lipca 2018, 15:00

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun 3 1

Co Gdzie Kiedy.Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym (Rynek 19) i Centrum Spotkania Kultur w Lublinie zapraszają na wernisaż wystawy Ewy Braun Odtwarzanie minionych światów... Otwarcie ekspozycji odbędzie się 28 lipca o godz. 15 i towarzyszyć będzie Festiwalowi Dwa Brzegi.

Terytorialsi będą strzelać na dawnym poligonie na Majdanku. Mieszkańcy mają obawy

Terytorialsi będą strzelać na dawnym poligonie na Majdanku. Mieszkańcy mają obawy 87 17

Wojsko zapowiada powrót na dawny poligon na Majdanku. Będą tu ćwiczyć „terytorialsi”. Mieszkańcy bloków na pobliskim Felinie są zaniepokojeni. Obawiają się hałasu i sądzą, że może tutaj powstać strzelnica. Mundurowi uspokajają: nie będzie ani strzelnicy, ani czołgów.

Historyczny awans Bad Boys Zastawie

Historyczny awans Bad Boys Zastawie 0 0

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA Bad Boys Zastawie po raz pierwszy w historii będą beniaminkiem w V lidze

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę
Kraj
film

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę 22 4

Zamykana w domu, głodna i zaniedbana. - Kiedyś chodziła z kubkiem po klatce schodowej i prosiła o wodę – opowiadają sąsiedzi. 61-letnia pani Halina ze Słupska potrzebowała natychmiastowej pomocy

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!