Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

16 listopada 2008 r.
10:11
Edytuj ten wpis

Trawniki: Pociąg staranował auto. Trzy osoby nie żyją (wideo)

0 40 A A

Ojciec, córka i jej koleżanka zginęli w niedzielę w staranowanym przez pociąg aucie. 14-latka w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Mieszkańcy Trawnik są w szoku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 40

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Dawideek / 5 maja 2013 o 21:23
0
Mieszkam w olesnikach zmam ten przejazd bardzo dobrze UWIERZ NIE CHCIELIBYSCIE TEGO WIDZIEC
Avatar
Dawideek / 5 maja 2013 o 21:22
0
Mieszkam w olesnikach zmam ten przejazd bardzo dobrze UWIERZ NIE CHCIELIBYSCIE TEGO WIDZIEC
Avatar
KIKI / 7 października 2009 o 21:47
0
~gość~ napisał:
Dziewczynki jechaly z tatem na turniej... pewnie z pospiechu taty zeby sie nie spoznic tak sie stalo... ale wiem ze ich tato byl rozwazny i napewno zauwazylby migajace swiatlo.
Z dziewczynkami bylam na obozie byly, sa i bede zawsze najlepsze. Zawsze jak nie jedna to druga mnie ogrywaly. Grazynka wracaj do zdrowia kochana.
[*] [*] [*]

ONA JECHAŁA Z BASENU! Z KRASNEGO STAWU!
Avatar
KIKI / 7 października 2009 o 21:44
0
uważny napisał:
Chyba coś się jak zwykle redaktorkowi z DW pomyliło. Przejazd drogą 838, zaznaczony na mapie, jest przejazdem strzeżonym. Zapewne chodzi tu o przecięcie którejś bocznej drogi z torami. Przeraża mnie coraz niższa jakość artykułów w DW. Kogo Wy zatrudniacie?? Jakichś miernych studentów na umowe-zlecenie??

TY NIE MASZ O NICZYM POJĘCIA!! ZAŁOŻĘ SIĘ ŻE NIGDY W TRAWNIKACH NIE BYŁEŚ! JA TAM MIESZKAM I CI POWIEM TAM DŁUGO POTEM KREW LEŻAŁA TO STRASZNE BYŁO A TAK W OGÓLE TO TAM TYLKO SĄ SŁABE ŚWIATŁA!! NAWET SZLABANÓW NIE MA!!!

TY NIE MASZ O NICZYM POJĘCIA!! ZAŁOŻĘ SIĘ ŻE NIGDY W TRAWNIKACH NIE BYŁEŚ! JA TAM MIESZKAM I CI POWIEM TAM DŁUGO POTEM KREW LEŻAŁA TO STRASZNE BYŁO A TAK W OGÓLE TO TAM TYLKO SĄ SŁABE ŚWIATŁA!! NAWET SZLABANÓW NIE MA!!! rozwiń
Avatar
Gość / 25 listopada 2008 o 22:13
0
To pomyśl sobie ile ten człowiek ma zamykać przejazdów ?
Avatar
zawodowy kierowca / 25 listopada 2008 o 03:42
0
Znam ten przejadz jak własną kieszeń. Przejeżdżam nim dość często. Pociąg jadący od Lublina w strone Chełma wyjeżdża zza zakrętu. Jadąc od oleśnik trzeba delikatnie się wychylić żeby zobaczyć czy nic nie jedzie od Lublina natomiast os strnony chełma trzeba wstać z fotela (w przypadku ciężarówki) żeby zobaczć czy nic nie jedzie. Druga sytuacja to jadąc od Trawnik w stronę Oleśnik trzaba uważać na pociąg jadący od strony lublina. Nie dość że skarpa to jeszcze zakręt i równierz trzeba wstać z fotela żeby się upewnić czy nic nie jedzie. Często i gęsto zdarza się że sygnalizacja jest zniszczona przez bezmyślnych deb***i wracających z dyskotek. Potrafia powybijać żarówki w sygnalizatorach i uszkodzić sygnał dźwiękowy. Oczywiście PKP nie spieszy się z naprawą. I teraz pytanie do PKP. Dlaczego nie ma na tym przejeździe monitoringu i zapór takich jak na przejeździe na drodze Biskupice - Trawniki. Tam do niedawna był dróżnik i zamykał szlanban. Zdjęto drużnika i podpięto monitoring do nastawni przy kościele. Czy oszczędność kilku tysięcy złotych na zainstalowanie kamer jest warta ludzkiego życia??
Znam ten przejadz jak własną kieszeń. Przejeżdżam nim dość często. Pociąg jadący od Lublina w strone Chełma wyjeżdża zza zakrętu. Jadąc od oleśnik trzeba delikatnie się wychylić żeby zobaczyć czy nic nie jedzie od Lublina natomiast os strnony chełma trzeba wstać z fotela (w przypadku ciężarówki) żeby zobaczć czy nic nie jedzie. Druga sytuacja to jadąc od Trawnik w stronę Oleśnik trzaba uważać na pociąg jadący od strony lublina. Nie dość że skarpa to jeszcze zakręt i równierz trzeba wstać z fotela żeby się upewnić czy nic nie jedzie. Często i... rozwiń
Avatar
SDFGRTR5555 / 18 listopada 2008 o 15:38
0
... napisał:
Szkoda że dyrektorowi Zakładu Linii Kolejowych w Lublinie pociąg nie potrącił stołka.

ON MA STOŁEK PRZYWIERCONY DO PODŁOGI DLATEGO TAK SIĘ TRZYMA,CHA,CHA!!!SZCZERZE MÓWIĄC PKP TO JEST MEGA TWÓR JEDYNY W SWYM RODZAJU W UNII EUROPEJSKIEJ CHYBA!!
Avatar
~gość~ / 17 listopada 2008 o 22:26
0
Dziewczynki jechaly z tatem na turniej... pewnie z pospiechu taty zeby sie nie spoznic tak sie stalo... ale wiem ze ich tato byl rozwazny i napewno zauwazylby migajace swiatlo.
Z dziewczynkami bylam na obozie byly, sa i bede zawsze najlepsze. Zawsze jak nie jedna to druga mnie ogrywaly. Grazynka wracaj do zdrowia kochana.
[*] [*] [*]
Avatar
kolezanka / 17 listopada 2008 o 21:40
0
znalam ja.... moja koleznka z klasy....
kiedys byl czas ze sie przyjaznilysmy...


i co ...?

to byla idealna rodzina...


mieli wszytsko'


nie jedna osoba im zazdroscila...

a teraz co...

wiem ze to na pewno byl przypadek...a ci co nazywaja go 'morderca' niech sie lecza...;|


[*][*][*]

Grażynka 3maj sie !!! :*
Avatar
toja / 17 listopada 2008 o 21:03
0
Gość napisał:
wyrazy współczucia dla matki, zony....tragedia. Czy oni byli z Łęcznej??

z Zamościa
Avatar
Dawideek / 5 maja 2013 o 21:23
0
Mieszkam w olesnikach zmam ten przejazd bardzo dobrze UWIERZ NIE CHCIELIBYSCIE TEGO WIDZIEC
Avatar
Dawideek / 5 maja 2013 o 21:22
0
Mieszkam w olesnikach zmam ten przejazd bardzo dobrze UWIERZ NIE CHCIELIBYSCIE TEGO WIDZIEC
Avatar
KIKI / 7 października 2009 o 21:47
0
~gość~ napisał:
Dziewczynki jechaly z tatem na turniej... pewnie z pospiechu taty zeby sie nie spoznic tak sie stalo... ale wiem ze ich tato byl rozwazny i napewno zauwazylby migajace swiatlo.
Z dziewczynkami bylam na obozie byly, sa i bede zawsze najlepsze. Zawsze jak nie jedna to druga mnie ogrywaly. Grazynka wracaj do zdrowia kochana.
[*] [*] [*]

ONA JECHAŁA Z BASENU! Z KRASNEGO STAWU!
Avatar
KIKI / 7 października 2009 o 21:44
0
uważny napisał:
Chyba coś się jak zwykle redaktorkowi z DW pomyliło. Przejazd drogą 838, zaznaczony na mapie, jest przejazdem strzeżonym. Zapewne chodzi tu o przecięcie którejś bocznej drogi z torami. Przeraża mnie coraz niższa jakość artykułów w DW. Kogo Wy zatrudniacie?? Jakichś miernych studentów na umowe-zlecenie??

TY NIE MASZ O NICZYM POJĘCIA!! ZAŁOŻĘ SIĘ ŻE NIGDY W TRAWNIKACH NIE BYŁEŚ! JA TAM MIESZKAM I CI POWIEM TAM DŁUGO POTEM KREW LEŻAŁA TO STRASZNE BYŁO A TAK W OGÓLE TO TAM TYLKO SĄ SŁABE ŚWIATŁA!! NAWET SZLABANÓW NIE MA!!!

TY NIE MASZ O NICZYM POJĘCIA!! ZAŁOŻĘ SIĘ ŻE NIGDY W TRAWNIKACH NIE BYŁEŚ! JA TAM MIESZKAM I CI POWIEM TAM DŁUGO POTEM KREW LEŻAŁA TO STRASZNE BYŁO A TAK W OGÓLE TO TAM TYLKO SĄ SŁABE ŚWIATŁA!! NAWET SZLABANÓW NIE MA!!! rozwiń
Avatar
Gość / 25 listopada 2008 o 22:13
0
To pomyśl sobie ile ten człowiek ma zamykać przejazdów ?
Avatar
zawodowy kierowca / 25 listopada 2008 o 03:42
0
Znam ten przejadz jak własną kieszeń. Przejeżdżam nim dość często. Pociąg jadący od Lublina w strone Chełma wyjeżdża zza zakrętu. Jadąc od oleśnik trzeba delikatnie się wychylić żeby zobaczyć czy nic nie jedzie od Lublina natomiast os strnony chełma trzeba wstać z fotela (w przypadku ciężarówki) żeby zobaczć czy nic nie jedzie. Druga sytuacja to jadąc od Trawnik w stronę Oleśnik trzaba uważać na pociąg jadący od strony lublina. Nie dość że skarpa to jeszcze zakręt i równierz trzeba wstać z fotela żeby się upewnić czy nic nie jedzie. Często i gęsto zdarza się że sygnalizacja jest zniszczona przez bezmyślnych deb***i wracających z dyskotek. Potrafia powybijać żarówki w sygnalizatorach i uszkodzić sygnał dźwiękowy. Oczywiście PKP nie spieszy się z naprawą. I teraz pytanie do PKP. Dlaczego nie ma na tym przejeździe monitoringu i zapór takich jak na przejeździe na drodze Biskupice - Trawniki. Tam do niedawna był dróżnik i zamykał szlanban. Zdjęto drużnika i podpięto monitoring do nastawni przy kościele. Czy oszczędność kilku tysięcy złotych na zainstalowanie kamer jest warta ludzkiego życia??
Znam ten przejadz jak własną kieszeń. Przejeżdżam nim dość często. Pociąg jadący od Lublina w strone Chełma wyjeżdża zza zakrętu. Jadąc od oleśnik trzeba delikatnie się wychylić żeby zobaczyć czy nic nie jedzie od Lublina natomiast os strnony chełma trzeba wstać z fotela (w przypadku ciężarówki) żeby zobaczć czy nic nie jedzie. Druga sytuacja to jadąc od Trawnik w stronę Oleśnik trzaba uważać na pociąg jadący od strony lublina. Nie dość że skarpa to jeszcze zakręt i równierz trzeba wstać z fotela żeby się upewnić czy nic nie jedzie. Często i... rozwiń
Avatar
SDFGRTR5555 / 18 listopada 2008 o 15:38
0
... napisał:
Szkoda że dyrektorowi Zakładu Linii Kolejowych w Lublinie pociąg nie potrącił stołka.

ON MA STOŁEK PRZYWIERCONY DO PODŁOGI DLATEGO TAK SIĘ TRZYMA,CHA,CHA!!!SZCZERZE MÓWIĄC PKP TO JEST MEGA TWÓR JEDYNY W SWYM RODZAJU W UNII EUROPEJSKIEJ CHYBA!!
Avatar
~gość~ / 17 listopada 2008 o 22:26
0
Dziewczynki jechaly z tatem na turniej... pewnie z pospiechu taty zeby sie nie spoznic tak sie stalo... ale wiem ze ich tato byl rozwazny i napewno zauwazylby migajace swiatlo.
Z dziewczynkami bylam na obozie byly, sa i bede zawsze najlepsze. Zawsze jak nie jedna to druga mnie ogrywaly. Grazynka wracaj do zdrowia kochana.
[*] [*] [*]
Avatar
kolezanka / 17 listopada 2008 o 21:40
0
znalam ja.... moja koleznka z klasy....
kiedys byl czas ze sie przyjaznilysmy...


i co ...?

to byla idealna rodzina...


mieli wszytsko'


nie jedna osoba im zazdroscila...

a teraz co...

wiem ze to na pewno byl przypadek...a ci co nazywaja go 'morderca' niech sie lecza...;|


[*][*][*]

Grażynka 3maj sie !!! :*
Avatar
toja / 17 listopada 2008 o 21:03
0
Gość napisał:
wyrazy współczucia dla matki, zony....tragedia. Czy oni byli z Łęcznej??

z Zamościa
Zobacz wszystkie komentarze 40

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Miasto dołoży połowę do wymiany pieca. Jak zdobyć dofinansowanie?

Lublin: Miasto dołoży połowę do wymiany pieca. Jak zdobyć dofinansowanie? 2 9

1 mln zł zamierza wydać Ratusz na dotacje dla osób pozbywających się pieców oraz kotłów na węgiel. Urząd Miasta zapewnia, że każdemu zainteresowanemu zwróci połowę kwoty wydanej na wymianę pieca. W taki sposób samorząd chce się przyczynić do poprawy stanu powietrza, którym oddychamy

Pogoń Szczecin – MKS Perła Lublin 19:26. Teraz czas na Francuzki

Pogoń Szczecin – MKS Perła Lublin 19:26. Teraz czas na Francuzki 3 0

MKS Perła zdecydowanie pokonał Pogoń Szczecin. Teraz podopieczne Roberta Lisa koncentrują się już tylko na sobotniej rywalizacji z E.S. Besancon Feminin rozgrywanej w ramach trzeciej rundy kwalifikacyjnej Pucharu EHF

Farsa na stacji kolejowej w Chełmie. Pasażerowie musieli wchodzić do pociągu przez okno! [foto]
alarm24

Farsa na stacji kolejowej w Chełmie. Pasażerowie musieli wchodzić do pociągu przez okno! [foto] 103 14

Tego pasażerowie, którzy czekali na stacji Chełm Miasto na pociąg TLK „Ogiński”, się nie spodziewali. W poniedziałek przed południem na peronie zatrzymał się chyba najkrótszy w historii spółki PKP Intercity skład – lokomotywa z jednym wagonem

Lublin: Subway zniknął z deptaka. Już wiadomo, co powstanie po nim

Lublin: Subway zniknął z deptaka. Już wiadomo, co powstanie po nim 65 11

Znana nad Bałtykiem i na zachodzie Polski sieć franczyzowa Stara Pączkarnia trafi do nas. Pierwszych smakołyków będzie można spróbować pod koniec miesiąca  

Kierowca MPK Lublin nie patrzył na ulicę. Pasażer zrobił mu zdjęcie

Kierowca MPK Lublin nie patrzył na ulicę. Pasażer zrobił mu zdjęcie 65 16

Kierowca trolejbusu wiózł pasażerów wpatrzony w telefon komórkowy. Po skardze naszego Czytelnika trafił na dywanik. MPK zapewnia, że nie będzie tolerować takiej jazdy. W tym roku do Zarządu Transportu Miejskiego wpłynęło już 12 skarg na kierowców używających telefonów za kierownicą

Agnieszka Radwańska zakończyła karierę sportową
film

Agnieszka Radwańska zakończyła karierę sportową 0 3

Agnieszka Radwańska zakończyła karierę. Najlepsza polska tenisistka ostatnich lat poinformowała o swojej decyzji za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Problem z pracami na stadionie żużlowym w Lublinie. Wykonawca chce za dużo pieniędzy

Problem z pracami na stadionie żużlowym w Lublinie. Wykonawca chce za dużo pieniędzy 25 11

W środę unieważniony został przetarg na zaprojektowanie i wykonanie remontu odwodnienia toru żużlowego na stadionie przy Al. Zygmuntowskich.

Tribute To... Muzyczny hołd dla gwiazd w hali Globus w Lublinie
18 listopada 2018, 20:00

Tribute To... Muzyczny hołd dla gwiazd w hali Globus w Lublinie 5 0

Co Gdzie Kiedy. Podczas koncertu współcześni polscy wykonawcy złożą hołd takim wokalistom jak Prince, Michael Jackson, George Michael, Amy Winehouse, Whitney Houston, Joe Cocker, Freddie Mercury i John Lennon.

Monika Skinder zaliczyła rewelacyjny początek sezonu

Monika Skinder zaliczyła rewelacyjny początek sezonu 0 0

Monika Skinder zajęła piąte miejsce w biegu sprinterskim w Olos

Śmierć studentki z Białorusi w Lublinie. Jest śledztwo prokuratury

Śmierć studentki z Białorusi w Lublinie. Jest śledztwo prokuratury 19 14

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie śmierci 17-latki z Białorusi. Ze wstępnych ustaleń wynika, że dziewczyna wyskoczyła z okna jednego z akademików.

Kieszonkowiec grasował w lubelskich autobusach. Takiego złodzieja mało kto się spodziewał

Kieszonkowiec grasował w lubelskich autobusach. Takiego złodzieja mało kto się spodziewał 16 3

55-latka z Lublina okradała pasażerów komunikacji miejskiej. Jej łupem padły dokumenty, karty bankomatowe, pieniądze i telefon. Kobieta została zatrzymana przez policjantów.

Gmina żydowska chce zwrotu kamienicy. Nie składa broni mimo porażki w sądzie

Gmina żydowska chce zwrotu kamienicy. Nie składa broni mimo porażki w sądzie 3 15

Gmina Wyznaniowa Żydowska dalej walczy o zwrot kamienicy przy placu Wolności w Białej Podlaskiej. Wniosła teraz skargę kasacyjną od wyroku Sądu Apelacyjnego w Lublinie.

Wjechał w słup galerii handlowej. Skończyło się tragicznie
film

Wjechał w słup galerii handlowej. Skończyło się tragicznie 0 5

Tarnów. Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło dziś przed południem na wysokości Galerii Tarnovia.

Górnik Łęczna wygrał z Orlętami Kielce 4:1, ale jeszcze nie świętuje awansu do CLJ

Górnik Łęczna wygrał z Orlętami Kielce 4:1, ale jeszcze nie świętuje awansu do CLJ 29 0

Solidną zaliczkę z Kielc przywieźli piłkarze Górnika Łęczna. Zielono-czarni pokonali w pierwszym meczu barażowym o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-15 Orlęta 4:1. Rewanż zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę o godz. 13

Chciała obronić córkę przed gwałtem, chwyciła za nóż. Grozi jej więzienie
galeria

Chciała obronić córkę przed gwałtem, chwyciła za nóż. Grozi jej więzienie 71 17

– Nie chciałam go zabić, tylko broniłam córkę przed zgwałceniem – tłumaczyła przed sądem Salomea Ż. Kobieta odpowiada za usiłowanie zabójstwa swojego partnera. Z akt sprawy wynika, że Andrzej C. od dawna napastował jej dorosłą córkę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?