Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Wybory 2018

4 listopada 2018 r.
23:50

Wybory 2018 - Krasnystaw. Wyniki drugiej tury wyborów na burmistrza

0 33 A A
Andrzej Jakubiec i Robert Kościuk
Andrzej Jakubiec i Robert Kościuk

Wybory samorządowe 2018 - Krasnystaw. Sprawdź wyniki drugiej tury wyborów na burmistrza.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W drugiej turze wyborów na burmistrza Krasnegostawu zmierzyli się Robert Kościuk i Andrzej Jakubiec.

Nieoficjalne wyniki:

Robert Kościuk 3 452 

Andrzej Jakubiec 3 428

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 33

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Aga / 5 listopada 2018 r. o 03:26
+28
Jak Pan Kościuk będzie traktował swoich petentów tak jak swoich pracowników w ciuchach to zobaczycie co potrafi
Avatar
NELA / 5 listopada 2018 r. o 03:47
+22
ubrał was teraz was wyżywi, zasłyszane w mieście. HAHAHA !
Avatar
jmd / 5 listopada 2018 r. o 09:06
+15
nic dziwnego, że kwiczą zasiedzieli sie tyle lat przy korycie, ze ciezko sie bedzie od niego oderwac. Szpak pewnie liczył że Jakubiec jak wygra zalatwi mu stołek zastępcy burmistrza i dalej bedzie siedział przy korycie. Przedsiębiorca wybrany na burmistrza Krasnegostawu to bardzo dobra zmiana moze w koncu zacznie cos sie w tym miescie zmieniać, bo jaby taki Jakubiec rządzil jeszcze 2-3 kadencje to z tego miasta zrobiłaby się osada
Avatar
Gość / 5 listopada 2018 r. o 00:15
+15
No to teraz nowa miotła pięknie wymiecie stare śmiecie!!!!!
Avatar
Arek / 5 listopada 2018 r. o 01:45
+11
Tak możemy Po pierwsze Krasnystaw jest najważniejszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Iwona / 5 listopada 2018 r. o 09:14
+10
I bardzo dobrze... Wie z kim ma do czynienia... Napewno będzie lepszy od swojej poprzedniczki. .
Avatar
Gość / 5 listopada 2018 r. o 10:26
+9
Alternatywą był wyliniały żelbeton mocno wspierany przez komuchy. Więc na pewno nie ma czego żałować!
Avatar
Captcha / 5 listopada 2018 r. o 08:30
+8
Jedyny sensowny wybór. Gratulacje Panie Robercie! Jakubczyki już wylewają żółć w komentarzach. :) Nikt się Wami nie przejmuje, lepiej się pakujcie.
Avatar
Folwark zwierzęcy / 5 listopada 2018 r. o 08:30
+6
Ale kwik, że Andrzejek przegrał. Oj trzeba będzie niektórym odejść od koryta. Kwiczą jak w folwarku zwierzęcym. :D
Avatar
Krasny / 5 listopada 2018 r. o 07:20
+5
Żeby hasłem kadencji Pana Kosciuka nie bylo że nie ma wieksxosci w radzie i nic sie z tym nie da zrobic.Ludzie wiaza z Panem jakies tam nadzieje. Pozdrawiam
Avatar
Wyborca / 6 listopada 2018 r. o 20:58
+1
Nie wiem po co ta dyskusja większość zdecydowała że Burmistrzem na kolejne 5 lat został P. Robert Kościuk więc trzeba to przyjąć i dać mu szansę może akurat będzie miał szczęście i za 5 lat pokaże nam że to co obiecał w swoim programie wyborczym zostało chociażby w 1/2 zrealizowane. A jeżli chodzi o brak zaplecza w radzie to tak myślę że jeżeli będzie podejmował słuszne decyzje dla Miasta to Radni bez względu na to z jakiego są komitetu będą grać w jednej drużynie dla dobra Miasta i jego mieszkańców.
Avatar
Polak / 6 listopada 2018 r. o 07:39
+2
Kościuk, Jakubiec-wybor jak między dżumą a holero
Avatar
Gość / 6 listopada 2018 r. o 02:36
+2
Sieroty po Jakupcu cieszą się że tak wiele w radzie miasta zdziałają, a nie widzą że mają kij w kaprawe ślepia, albo szprychy, bo Burmistrz karty rozdaje :-)
Avatar
Mario / 5 listopada 2018 r. o 23:04
0
No jeśli dla ciebie bezwładność gospodarki bierze się z "wyprzedaży majątku narodowego" to jednak nie mamy o czym dyskutować. Możesz powrócić do swoich urojeń o wspaniałym majątku narodowym i wstawaniu z kolan. Daj mi znać, jak już te polskie samochody elektryczne będą w biedronce. Obok skrzynki z pyrami ma się rozumieć.
 Ale nic się nie martw, swietnie się nadajesz na ministra w rządzie PiS (tak samo, jak wnuki Tuska na radę nadzorczą Orlenu). 
Avatar
Mario / 5 listopada 2018 r. o 22:51
+3
No jeśli dla ciebie bezwładność gospodarki bierze się z "wyprzedaży majątku narodowego" to jednak nie mamy o czym dyskutować. Możesz powrócić do swoich urojeń o wspaniałym majątku narodowym i wstawaniu z kolan. Daj mi znać, jak już te polskie samochody elektryczne będą w biedronce. Obok skrzynki z pyrami ma się rozumieć.
Avatar
Folwark zwierzęcy / 5 listopada 2018 r. o 19:49
+1
A spier....czym prędzej. Nikt po tobie nie będzie płakać. Dostęp do koryta się kończy
Avatar
krasnostawianka / 5 listopada 2018 r. o 19:15
0
szkoda że Krasnystaw stał się kolejnym PiSogrodem, aż mi przykro że tu się urodziłam i tu mieszkam, czas chyba spier... skoro taka ciemnota tutaj również zagościła, jednak wschód to zaścianek
Avatar
Do Mario / 5 listopada 2018 r. o 18:14
+2
A jak myślisz skąd ta bezwałdność się wzięła? Dzięki wyprzedaży majątku narodowego i złotych transakcji pana europosła Lewandowskiego, gdzie firmy sprzedawane były za ułamek ich wartości. W końcu pula zakładów do wyprzedania się zmiejszyła do tego stopnia, że trzeba było wydoić społeczeństwo bo skąd będą wpływy do budżetu? Trzeba było podnieść VAT, dowalić podatki do paliwa i słynne nagranie w Sowy gdzie znany polityk mówi " teraz to paliwo może być po 7 złotych".. Idąc dalej Twoim tokiem rozumowania bo zaczynam się upewniać w tym, że jesteś wiernym wyznawcą "jednynej słusznej władzy" lub " totalnych" , jeśli nie jest to załsugą PiS gwałtowny wzrost gospodarczy w ostatnich kilku latach to pewnie była to zasługa poprzedniej władzy a przede wszystkim takich bodźców jak: afera Amber Gold, afera Hazardowa, afera Gazowa, afera Węglowa, skok na OFE itd , można było by wyliczać i wyliczać. Takie działania z pewnością przyczyniły się do rozkwitu gospodarki, gdzie tracone były miliardy zł z budżetu na każej z nich. Równia pochyła to będzie, gdyby Koalicja odzyskała władzę, oni nawet programu nie mieli żadnego ani pomysłu co robić w przeciwieństwie do bieżącej władzy. Napływ imigrantów trwa, tu sie zgodzę troche osłabł ale będzie trwał a pobudzi go fakt chęci wprowadzenia nowego traktatu lub jak kto woli Pakietu Migracyjnego przez ONZ (prace właśnie nad nim trwają). Mówisz o zapaści gospodarczej. Owszem, poprzednia władza zmusiła ludzi do emigracji zarobkowej przez co utraciliśmy rzeszę specjalnistów, społeczeństwo starzeje się więc trzeba je stymulować i pomagać rodzinom oraz zachęcać do powrotu do wielodzietności a nie importować imigrantów, kótrzy nie chcą pracować, kradną gwałcą i mordują, napadają i czują się bezkarni. Czy stymulują gospodarkę? Tak, Niemcy juz wtydają 55% budżetu na świadczenia socjalne  -  polecam zobaczyć dane budżetowe np z 2017 roku lecz ich na to stać. Jakby imigranci byli tacy cenni i dobrzy to taki mądry i gospodarczy naród jak Niemcy z pewnością nie chcieliby nimi się tak chojnie dzielić z innymi krajami. Tak,  to oni wnoszą, ciężar dla Nas wszystkich podatników oraz niepokoje społeczne oraz terror w państwie oraz dodatkowe atrakcje sylwestrowe. Pozdrawiam i dobranoc
A jak myślisz skąd ta bezwałdność się wzięła? Dzięki wyprzedaży majątku narodowego i złotych transakcji pana europosła Lewandowskiego, gdzie firmy sprzedawane były za ułamek ich wartości. W końcu pula zakładów do wyprzedania się zmiejszyła do tego stopnia, że trzeba było wydoić społeczeństwo bo skąd będą wpływy do budżetu? Trzeba było podnieść VAT, dowalić podatki do paliwa i słynne nagranie w Sowy gdzie znany polityk mówi " teraz to paliwo może być po 7 złotych".. Idąc dalej Twoim tokiem rozumowania bo zaczynam się upewniać w tym,... rozwiń
Avatar
Maniek / 5 listopada 2018 r. o 17:44
+1
Niech ktoś coś zrobi żebyśmy my co wyjechali uciekli z tego miasta powrócili to nasze miasto naszych rodziców i naszych dzieci. Jak w tym filmie daj wedkarzowi wędkę niech złapie rybę tak my chcemy tutaj żyć mieszkać i pracować zadbajcie o obywatela jak w innych krajach a nie o swoje dupy jak narazie przyszłości w tym mieście kraju niema
Avatar
DOKTOR / 5 listopada 2018 r. o 16:37
+1
SCHIZOFRENIA MÓWI WAM TO COŚ.