Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

5 grudnia 2008 r.
20:08
Edytuj ten wpis

13-latka w szponach lubieżnika

0 14 A A

Po kilku sekundach jazdy kierowca zgasił silnik i zaczął się do niej dobierać. Dziewczynce udało się uciec. Mężczyzna został aresztowany.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dziewczynka, która mieszka pod Hrubieszowem, kilka dni temu wracała ze szkoły. Po drodze próbowała złapać tzw. okazję. Podwiezienie zaproponował jej młody mężczyzna.

Po przejechaniu kilkuset metrów kierowca wyłączył silnik, a następnie - przytrzymując pasażerkę - włożył rękę pod jej spodnie i zaczął obmacywać. Napastowanej uczennicy udało się otworzyć drzwi. Uciekła, zostawiając w samochodzie plecak.

Gdy opowiedziała matce o tym, co ją spotkało, powiadomiono policję. Pokrzywdzona szczegółowo opisała wygląd sprawcy, a także markę i kolor auta, którym jechał. Dzięki temu stróże prawa szybko wpadli na jego trop. Lubieżnikiem okazał się 25-letni mieszkaniec powiatu hrubieszowskiego.

Wiadomo, że nastolatka nie zmyślała. - Przesłuchiwana przez sąd w obecności psychologa złożyła wiarygodne zeznania - mówi Artur Kubik, szef Prokuratury Rejonowej w Hrubieszowie, która wystąpiła do sądu o tymczasowe aresztowanie 25-latka.

Podejrzany, który w czwartek trafił za kratki, przyznał się do zarzutu. Za molestowanie nieletniej poniżej 15 roku życia grozi mu do 12 lat więzienia.

Dziewczynka bardzo mocno przeżywa to, co ją spotkało. - To duża trauma, dlatego najważniejsze jest wsparcie i bezpłatna pomoc psychologiczna - zwraca uwagę Maria Keller-Hamela, psycholog z Fundacji Dzieci Niczyje.

Gdzie dziecko może znaleźć pomoc? - Mamy fachową kadrę. Dziewczynka musi się do nas zgłosić z rodzicami lub opiekunami prawnymi - mówi Anna Sikorska, kierownik Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Tyszowcach.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Rejtan / 26 lutego 2009 o 00:11
0
STYX napisał:
Pojebało już tych księży !!!



To chyba Ciebie bo masz takie słownictwo.
Avatar
xxx / 7 grudnia 2008 o 14:15
0
to juz jest przegiecie takich powinni nie za jaja wieszac tylko od razu kastrowac! a pozniej kulka w leb ale najpierw niech sie pomeczy
Avatar
STYX / 6 grudnia 2008 o 23:42
0
Pojebało już tych księży !!!
Avatar
nemo / 6 grudnia 2008 o 21:32
0
zizi napisał:
A gdzie odbywa posługę duszpasterską ów 25 letni lubieżnik????Po za tym coś mu się pomyliło przecież to była 13-to latka a nie 13to -latek

Czyżby mowa o księdzu kk?
Avatar
max / 6 grudnia 2008 o 19:56
0
takich niepowinno się wsadzać do więzienia tylko wieszać za jaja na drzewie
Avatar
zizi / 6 grudnia 2008 o 18:13
0
A gdzie odbywa posługę duszpasterską ów 25 letni lubieżnik????Po za tym coś mu się pomyliło przecież to była 13-to latka a nie 13to -latek
Avatar
markus 46 / 6 grudnia 2008 o 17:54
0
hmmm napisał:
a biletu dziecko nie miało? co to w ogóle jest żeby 13 letnie dziecko jeździło STOPEM????????? może trzeba ograniczyć prawa rodzicom?:/nie chce nic mówić bo nie wiem jak było, ale 13latka w spódnicy łapiąca stopa kojarzy mi sie jednoznacznie........prosze wybaczyc jesli sie myle.......

ZANIM COŚ NAPISZESZ TO PRZECZYTAJ DOKŁADNIE ARYTKÓŁ. NIE MA TAM MOWY O SPÓDNICY TYLKO O SPODNIACH.A CO DO OGRANICZANIA PRAW RODZICOM TO LECZ MOŻENOGI BO NA GŁOWĘ JUŻ ZA PÓŻNI.

ZANIM COŚ NAPISZESZ TO PRZECZYTAJ DOKŁADNIE ARYTKÓŁ. NIE MA TAM MOWY O SPÓDNICY TYLKO O SPODNIACH.A CO DO OGRANICZANIA PRAW RODZICOM TO LECZ MOŻENOGI BO NA GŁOWĘ JUŻ ZA PÓŻNI. rozwiń
Avatar
DHa / 6 grudnia 2008 o 16:41
0
Gość napisał:
takich ludzi powinni kastrowac ! ! ! ! to nie so ludzie tylko jakies poje*by ! ! ! urwał bym łep takiemu kretynowi ! ! ! dla takich powinni zbudować komory gazowe i sie ich pozbyc z tego świata


popieram calkowicie
Avatar
~gosc~ / 6 grudnia 2008 o 16:36
0
wyrazy wspolczucia dla dziewczynki i jej rodziny, o sytuacji tej nie zapomni nigdy do konca, o gleboki, gleboki uraz i bol ......wspolczuje. Takim su..... nom powinni obciac + miejsce w psychiartyku bo u takiego typa to glowa jest chora i mysli trzeba leczyc i obserwowac zanim jeszcze kogos skrzywdzi. A odnosnie jazdy stopem, nie rozumie koent.....prosze pomyslec co czuje ta dziewczyna i prosze sie cieszyc ze to nie wasze dziecko tam siedzialo. 3 maj sie Mala:)
Avatar
hmmm / 6 grudnia 2008 o 15:45
0
a biletu dziecko nie miało? co to w ogóle jest żeby 13 letnie dziecko jeździło STOPEM????????? może trzeba ograniczyć prawa rodzicom?:/nie chce nic mówić bo nie wiem jak było, ale 13latka w spódnicy łapiąca stopa kojarzy mi sie jednoznacznie........prosze wybaczyc jesli sie myle.......
Avatar
Rejtan / 26 lutego 2009 o 00:11
0
STYX napisał:
Pojebało już tych księży !!!



To chyba Ciebie bo masz takie słownictwo.
Avatar
xxx / 7 grudnia 2008 o 14:15
0
to juz jest przegiecie takich powinni nie za jaja wieszac tylko od razu kastrowac! a pozniej kulka w leb ale najpierw niech sie pomeczy
Avatar
STYX / 6 grudnia 2008 o 23:42
0
Pojebało już tych księży !!!
Avatar
nemo / 6 grudnia 2008 o 21:32
0
zizi napisał:
A gdzie odbywa posługę duszpasterską ów 25 letni lubieżnik????Po za tym coś mu się pomyliło przecież to była 13-to latka a nie 13to -latek

Czyżby mowa o księdzu kk?
Avatar
max / 6 grudnia 2008 o 19:56
0
takich niepowinno się wsadzać do więzienia tylko wieszać za jaja na drzewie
Avatar
zizi / 6 grudnia 2008 o 18:13
0
A gdzie odbywa posługę duszpasterską ów 25 letni lubieżnik????Po za tym coś mu się pomyliło przecież to była 13-to latka a nie 13to -latek
Avatar
markus 46 / 6 grudnia 2008 o 17:54
0
hmmm napisał:
a biletu dziecko nie miało? co to w ogóle jest żeby 13 letnie dziecko jeździło STOPEM????????? może trzeba ograniczyć prawa rodzicom?:/nie chce nic mówić bo nie wiem jak było, ale 13latka w spódnicy łapiąca stopa kojarzy mi sie jednoznacznie........prosze wybaczyc jesli sie myle.......

ZANIM COŚ NAPISZESZ TO PRZECZYTAJ DOKŁADNIE ARYTKÓŁ. NIE MA TAM MOWY O SPÓDNICY TYLKO O SPODNIACH.A CO DO OGRANICZANIA PRAW RODZICOM TO LECZ MOŻENOGI BO NA GŁOWĘ JUŻ ZA PÓŻNI.

ZANIM COŚ NAPISZESZ TO PRZECZYTAJ DOKŁADNIE ARYTKÓŁ. NIE MA TAM MOWY O SPÓDNICY TYLKO O SPODNIACH.A CO DO OGRANICZANIA PRAW RODZICOM TO LECZ MOŻENOGI BO NA GŁOWĘ JUŻ ZA PÓŻNI. rozwiń
Avatar
DHa / 6 grudnia 2008 o 16:41
0
Gość napisał:
takich ludzi powinni kastrowac ! ! ! ! to nie so ludzie tylko jakies poje*by ! ! ! urwał bym łep takiemu kretynowi ! ! ! dla takich powinni zbudować komory gazowe i sie ich pozbyc z tego świata


popieram calkowicie
Avatar
~gosc~ / 6 grudnia 2008 o 16:36
0
wyrazy wspolczucia dla dziewczynki i jej rodziny, o sytuacji tej nie zapomni nigdy do konca, o gleboki, gleboki uraz i bol ......wspolczuje. Takim su..... nom powinni obciac + miejsce w psychiartyku bo u takiego typa to glowa jest chora i mysli trzeba leczyc i obserwowac zanim jeszcze kogos skrzywdzi. A odnosnie jazdy stopem, nie rozumie koent.....prosze pomyslec co czuje ta dziewczyna i prosze sie cieszyc ze to nie wasze dziecko tam siedzialo. 3 maj sie Mala:)
Avatar
hmmm / 6 grudnia 2008 o 15:45
0
a biletu dziecko nie miało? co to w ogóle jest żeby 13 letnie dziecko jeździło STOPEM????????? może trzeba ograniczyć prawa rodzicom?:/nie chce nic mówić bo nie wiem jak było, ale 13latka w spódnicy łapiąca stopa kojarzy mi sie jednoznacznie........prosze wybaczyc jesli sie myle.......
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Usługi hotelarskie, fryzjer, centrum medytacji. Nowi najemcy miejskich lokali w Lublinie

Usługi hotelarskie, fryzjer, centrum medytacji. Nowi najemcy miejskich lokali w Lublinie 1 0

W dawnym sklepie mięsnym będzie fryzjer, a nowe miejsca noclegowe powstaną na Starym Mieście w pomieszczeniach zajmowanych do niedawna przez biura jednej z miejskich instytucji. Takie zmiany to efekt wczorajszego przetargu na miejskie lokale. A czeka nas jeszcze kilka takich rewolucji.

„Smak Świata” według Kazimierza Kasprzaka. Wystawa w CSK
galeria

„Smak Świata” według Kazimierza Kasprzaka. Wystawa w CSK 0 0

Co Gdzie Kiedy. W Centrum Spotkania Kultur można oglądać wystawę fotografii Kazimierza Kasprzaka, byłego dziennikarza Dziennika Wschodniego, podróżnika.

Papież i patriarcha aleksandryjski i całej Afryki w niedzielę w Lublinie

Papież i patriarcha aleksandryjski i całej Afryki w niedzielę w Lublinie 0 1

Prawosławny duchowny Teodor II, papież i patriarcha aleksandryjski i całej Afryki, w niedzielę przyjedzie do Lublina.

Siedem zawodniczek MKS Perła zostało powołanych na turniej Golden League w Danii

Siedem zawodniczek MKS Perła zostało powołanych na turniej Golden League w Danii 0 0

Leszek Krowicki zdecydował się wysłać nominacje do Weroniki Gawlik, Anety Łabudy, Kingi Achruk, Aleksandry Rosiak, Ewy Urtnowskiej, Joanny Szarawagi i Sylwii Matuszczyk

Koncert zespołu Rezerwat w Radiu Lublin
28 września 2018, 19:00

Koncert zespołu Rezerwat w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 września o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja Rezerwat. Koncert będzie transmitowany na stronie internetowej rozgłośni.

Rozmawiała z politykami jako dziennikarka TVP Lublin. Teraz znów startuje w wyborach z listy PiS
Tylko u nas
galeria

Rozmawiała z politykami jako dziennikarka TVP Lublin. Teraz znów startuje w wyborach z listy PiS 12 14

Dziennikarka TVP Lublin Bogna Bender-Motyka ubiega się o mandat radnej sejmiku województwa z listy Prawa i Sprawiedliwości. Zgodnie z wytycznymi Zasad Etyki Dziennikarskiej w Telewizji Polskiej, na czas kampanii wzięła bezpłatny urlop. Ale według naszych informacji, pracuje przy jednym z programów.

Powiat puławski: 11 kilometrów nowego asfaltu

Powiat puławski: 11 kilometrów nowego asfaltu 6 0

Dzięki środkom z UE podróże z Żyrzyna przez Baranów i dalej do Woli Czołnowskiej stały się przyjemniejsze. Na całym, ponad 11-kilometrowym odcinku położono nową nawierzchnię. Trwają ostatnie prace wykończeniowe. Prace kosztowały prawie 6,7 mln złotych.

Obietnice dla Kraśnika: Bezpłatna komunikacja, 500 miejsc pracy i obiady za 1 zł
film

Obietnice dla Kraśnika: Bezpłatna komunikacja, 500 miejsc pracy i obiady za 1 zł 1 10

Minimum 500 nowych miejsc pracy i obiad za złotówkę w miejskich szkołach. Takie deklaracje składa mieszkańcom Kraśnika komitet wyborczy Porozumienie i Rozwój, którego kandydatem na burmistrza jest poseł Wojciech Wilk (PO). Komitet wystawia 29 kandydatów do Rady Miasta.

Znowu problem z odbieraniem odpadów w 10 dzielnicach Lublina

Znowu problem z odbieraniem odpadów w 10 dzielnicach Lublina 8 11

Wczoraj powtórzył się problem z wyborem firm mających wywozić śmieci od mieszkańców dziesięciu dzielnic Lublina. Chętne firmy chcą, ale są za drogie. Oferta każdej z nich przekracza kwotę, którą zarezerwowali miejscy urzędnicy. Różnice idą w miliony złotych.

Liga Mistrzów. Real ogrywa Romę, Ronaldo wylatuje z boiska

Liga Mistrzów. Real ogrywa Romę, Ronaldo wylatuje z boiska 0 0

„Królewscy” udanie zainaugurowali walkę o obronę tytuły najlepszej drużyny w Europie i pokonali na swoim stadionie AS Romę 3:0. Łupem bramkowym podzielili się: Isco, Gareth Bale i Mariano Diaz. Natomiast o swoim debiucie w barwach Juventusu w europejskich rozgrywkach będzie chciał zapomnieć Cristiano Ronaldo

Możesz zacząć biznes w Nevadzie. Są pieniądze dla firm z woj. lubelskiego

Możesz zacząć biznes w Nevadzie. Są pieniądze dla firm z woj. lubelskiego 3 16