Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

9 marca 2008 r.
15:29
Edytuj ten wpis

Dopadli drani, którzy skatowali policjanta

0 83 A A

Przez najbliższe osiem lat mogą oglądać świat zza krat. Mowa sprawcach brutalnego pobicia funkcjonariusza.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wiadomo, że było ich dziewięciu. Wszyscy są mieszkańcami Zamościa, mają od 17 do 21 lat. W weekend usłyszeli zarzut pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

Wczoraj sąd postanowił aresztować tymczasowo na trzy miesiące 20-latka, wobec jego kolegów zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Do napadu na 31-letniego funkcjonariusza zamojskiej drogówki doszło w czwartek przed północą na osiedlu Jana Zamoyskiego. Policjant miał tego dnia wolne. Do domu wracał w cywilnym ubraniu.
Wszytsko rozegrało się przed blokiem, w którym mieszka. Sprawcy bili go po całym ciele pięściami i metalową rurką, a gdy upadł nie szczędzili kopniaków. Karetka odwiozła poszkodowanego do szpitala ze złamanymi żebrami, wstrząśnieniem mózgu, urazem klatki piersiowej i wybitym zębem.

Wczoraj policja podała, że feralnego dnia funkcjonariuszowi towarzyszyli trzej koledzy, którzy odwieźli go autem pod blok.

- Na szczęście nie odnieśli większych obrażeń, bo schronili się w samochodzie, którym przyjechali - informuje kom. Joanna Kopeć, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. - Sprawcy agresję wyładowali na aucie, rozbijając tylne lampy, szybę i uszkadzając pokrywę bagażnika.

Na ich trop stróże prawa wpadli następnego dnia. Pierwszym z zatrzymanych był tymczasowo aresztowany wczoraj 20-latek. To dobry znajomy zamojskich stróżów prawa.

W styczniu razem z kolegą dokonał rozboju na niepełnosprawnym mieszkańcu Zamościa, któremu zabrali telefon komórkowy oraz portfel z dokumentami. Podejrzany trafił wtedy za kratki, ale wkrótce zamieniono mu areszt tymczasowy na poręczenie majątkowe.

Wszystko wskazuje na to, że teraz ta sztuka już mu się nie uda. Ani on, ani jego koledzy nie przyznają się do pobicia. Poszkodowany funkcjonariusz nadal przebywa w szpitalu. (LEW)
-
-
-
-
-

Komentarze 83

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zMz / 6 października 2008 o 13:36
0
Sprawcy bili go po całym ciele pięściami i metalową rurką, a gdy upadł nie szczędzili kopniaków
Panu prokuratorowi portki się zatrzęsły, czy kartki w kk skleiły, może wtedy był na wykopkach, jak przerabiany był rozdział
USIŁOWANIE ZABÓJSTWA?
Avatar
policja / 16 września 2008 o 00:02
0
HWDP dobrze tak tej szmacie tempić sku***eli nierazumiem tylko czemu taki wyrok jak ten pies miał cywilne ciuchy wiec czemu traktować to jako pobiciepolicjanta
Avatar
drumia / 8 sierpnia 2008 o 23:23
0
baton zamoyskiego napisał:
jebac policyjne scierwa,tyle powiem,elo

Widać ,że ryjesz na budowie i ci cegłówka na łeb spadła. Niech ci ten czerep zbada specjalista ,albo połóż go na tory,bo szkoda takie NIC nosić na karku
Avatar
ROBIN HOOD / 3 lipca 2008 o 00:39
0
ku*** WSZYSCY WIECIE ZE ZAMOSC STAJE SIE CORAZ BARDZIEJ NIEBEZPIECZNY!!!!!!!!!BARDZO DOBRZE TYM PSEUDO KOZAKOM CWANIAKOM GRUPOWYM,NAOGLADAJA SIE TELEWIZJI I PRZENOSZA WSZYSTKO NA ULICE SWOICH MIAST,CIEKAWE CO TERAZ MYSLA???ZA DARMO ICH NIE ZAMKNELI!!!WIEC NIE pier***CIE GLUPOT OBRONCY DRESIARZY ZAMOJSKICH KAZDY WIE JAK JEST...A TAK PRZY OKAZJI POLICJI TEZ NIE TRAWIE...
Avatar
alexy / 4 kwietnia 2008 o 16:38
0
hahahaha, ten ostatni fajne ciacho:D Wyglądają jak brudasy z bronxu, wszystkie te cipeczki, co do jednego. Rodzice nie kochali i teraz o jakby wyskoczyc do takiego 1 / 1 to by dał dyla i tyle. Mocni są w grupie. A tacy co w grupie są mocni a 1/1 dają noge.... no to ciiiiiiipki są takie do wydyma*nia do przeru*chania do zrobienia laski policjantowi;) o!
hahahaha, ten ostatni fajne ciacho:D Wyglądają jak brudasy z bronxu, wszystkie te cipeczki, co do jednego. Rodzice nie kochali i teraz o jakby wyskoczyc do takiego 1 / 1 to by dał dyla i tyle. Mocni są w grupie. A tacy co w grupie są mocni a 1/1 dają noge.... no to ciiiiiiipki są takie do wydyma*nia do przeru*chania do zrobienia laski policjantowi;) o! rozwiń
Avatar
Do Styxa / 22 marca 2008 o 17:01
0
zaje***e mordy z zamoyskiego, powinno sie sku***synów powywieszać na oczach starych,żeby widzieli jakich gnoi poczeli !!!!!!!!!!!!STYX ty były milicjancie który potrafi tylko pałką machać bez żadnego powodu jak taki cwany jesteś to powiedz im to prosto w oczy ja się zastanawiam jaki gnój ciebie począł a myślenie nic nie boli , ale w twoim przypadku jest inaczej jak widać...
Avatar
Felek / 15 marca 2008 o 17:31
0
bez przesady
Avatar
shox / 12 marca 2008 o 22:17
0
Gość napisał:
...- więzienie to za mało, wziąć rurkę metalową, wyprostować łebkom ręce, a później tą rurką poprzetrącać, żeby przez 3 miesiące matki ich karmiły.

90% tych komentarzy ze względu na nawoływanie do przemocy i wulgarny język winno być USUNIĘTYCH.


łacznie z twoim komentarzem deklu, za nawoływanie do przemocy wobec PODEJRZANYCH a nie skazanych. Tak ci się samosąd marzy???? uważaj, bp kiedys mozesz byc w podobnej sytuacji
Avatar
Gość / 12 marca 2008 o 18:28
0
*** napisał:
KU*** a czy Ty wiesz ze na pewno to są oni? po po prostu zostali zatrzymani a ten brukowiec od razu pie****** artykuł, że to oni. Masz ku*** taką świadomość?
I teraz ten pseudo dziennik informacyjny, który podaje BŁĘDNE informacje będzie miał sprawę w sądzie za zamieszczenie zdjęć na łamach gazety i internetu bez ich zgody oraz o oszczerstwa napisane w tymże chłamie.


Twarze zasłonięte, możesz skoczyć i tyle.
Zatrzymali tylu, bo tak ładne sypali siebie nawzajem, to się nazywa LOJALNOŚĆ - więzienie to za mało, wziąć rurkę metalową, wyprostować łebkom ręce, a później tą rurką poprzetrącać, żeby przez 3 miesiące matki ich karmiły.

90% tych komentarzy ze względu na nawoływanie do przemocy i wulgarny język winno być USUNIĘTYCH.


Twarze zasłonięte, możesz skoczyć i tyle.
Zatrzymali tylu, bo tak ładne sypali siebie nawzajem, to się nazywa LOJALNOŚĆ - więzienie to za mało, wziąć rurkę metalową, wyprostować łebkom ręce, a później tą rurką poprzetrącać, żeby przez 3 miesiące matki ich karmiły.

90% tych komentarzy ze względu na nawoływanie do przemocy i wulgarny język winno być USUNIĘTYCH. rozwiń
Avatar
Z osiedla / 12 marca 2008 o 15:16
0
Jak się czyta komentarze z [url="http://www.kronikatygodnia.pl/tekst.php?abcd=22139&dz=1"]http://www.kronikatygodnia.pl/tekst.php?abcd=22139&dz=1[/url] to krew zalewa jak łatwo ludzie potrafią wydawać wyrok nie znając do końca tej sprawy....
Avatar
zMz / 6 października 2008 o 13:36
0
Sprawcy bili go po całym ciele pięściami i metalową rurką, a gdy upadł nie szczędzili kopniaków
Panu prokuratorowi portki się zatrzęsły, czy kartki w kk skleiły, może wtedy był na wykopkach, jak przerabiany był rozdział
USIŁOWANIE ZABÓJSTWA?
Avatar
policja / 16 września 2008 o 00:02
0
HWDP dobrze tak tej szmacie tempić sku***eli nierazumiem tylko czemu taki wyrok jak ten pies miał cywilne ciuchy wiec czemu traktować to jako pobiciepolicjanta
Avatar
drumia / 8 sierpnia 2008 o 23:23
0
baton zamoyskiego napisał:
jebac policyjne scierwa,tyle powiem,elo

Widać ,że ryjesz na budowie i ci cegłówka na łeb spadła. Niech ci ten czerep zbada specjalista ,albo połóż go na tory,bo szkoda takie NIC nosić na karku
Avatar
ROBIN HOOD / 3 lipca 2008 o 00:39
0
ku*** WSZYSCY WIECIE ZE ZAMOSC STAJE SIE CORAZ BARDZIEJ NIEBEZPIECZNY!!!!!!!!!BARDZO DOBRZE TYM PSEUDO KOZAKOM CWANIAKOM GRUPOWYM,NAOGLADAJA SIE TELEWIZJI I PRZENOSZA WSZYSTKO NA ULICE SWOICH MIAST,CIEKAWE CO TERAZ MYSLA???ZA DARMO ICH NIE ZAMKNELI!!!WIEC NIE pier***CIE GLUPOT OBRONCY DRESIARZY ZAMOJSKICH KAZDY WIE JAK JEST...A TAK PRZY OKAZJI POLICJI TEZ NIE TRAWIE...
Avatar
alexy / 4 kwietnia 2008 o 16:38
0
hahahaha, ten ostatni fajne ciacho:D Wyglądają jak brudasy z bronxu, wszystkie te cipeczki, co do jednego. Rodzice nie kochali i teraz o jakby wyskoczyc do takiego 1 / 1 to by dał dyla i tyle. Mocni są w grupie. A tacy co w grupie są mocni a 1/1 dają noge.... no to ciiiiiiipki są takie do wydyma*nia do przeru*chania do zrobienia laski policjantowi;) o!
hahahaha, ten ostatni fajne ciacho:D Wyglądają jak brudasy z bronxu, wszystkie te cipeczki, co do jednego. Rodzice nie kochali i teraz o jakby wyskoczyc do takiego 1 / 1 to by dał dyla i tyle. Mocni są w grupie. A tacy co w grupie są mocni a 1/1 dają noge.... no to ciiiiiiipki są takie do wydyma*nia do przeru*chania do zrobienia laski policjantowi;) o! rozwiń
Avatar
Do Styxa / 22 marca 2008 o 17:01
0
zaje***e mordy z zamoyskiego, powinno sie sku***synów powywieszać na oczach starych,żeby widzieli jakich gnoi poczeli !!!!!!!!!!!!STYX ty były milicjancie który potrafi tylko pałką machać bez żadnego powodu jak taki cwany jesteś to powiedz im to prosto w oczy ja się zastanawiam jaki gnój ciebie począł a myślenie nic nie boli , ale w twoim przypadku jest inaczej jak widać...
Avatar
Felek / 15 marca 2008 o 17:31
0
bez przesady
Avatar
shox / 12 marca 2008 o 22:17
0
Gość napisał:
...- więzienie to za mało, wziąć rurkę metalową, wyprostować łebkom ręce, a później tą rurką poprzetrącać, żeby przez 3 miesiące matki ich karmiły.

90% tych komentarzy ze względu na nawoływanie do przemocy i wulgarny język winno być USUNIĘTYCH.


łacznie z twoim komentarzem deklu, za nawoływanie do przemocy wobec PODEJRZANYCH a nie skazanych. Tak ci się samosąd marzy???? uważaj, bp kiedys mozesz byc w podobnej sytuacji
Avatar
Gość / 12 marca 2008 o 18:28
0
*** napisał:
KU*** a czy Ty wiesz ze na pewno to są oni? po po prostu zostali zatrzymani a ten brukowiec od razu pie****** artykuł, że to oni. Masz ku*** taką świadomość?
I teraz ten pseudo dziennik informacyjny, który podaje BŁĘDNE informacje będzie miał sprawę w sądzie za zamieszczenie zdjęć na łamach gazety i internetu bez ich zgody oraz o oszczerstwa napisane w tymże chłamie.


Twarze zasłonięte, możesz skoczyć i tyle.
Zatrzymali tylu, bo tak ładne sypali siebie nawzajem, to się nazywa LOJALNOŚĆ - więzienie to za mało, wziąć rurkę metalową, wyprostować łebkom ręce, a później tą rurką poprzetrącać, żeby przez 3 miesiące matki ich karmiły.

90% tych komentarzy ze względu na nawoływanie do przemocy i wulgarny język winno być USUNIĘTYCH.


Twarze zasłonięte, możesz skoczyć i tyle.
Zatrzymali tylu, bo tak ładne sypali siebie nawzajem, to się nazywa LOJALNOŚĆ - więzienie to za mało, wziąć rurkę metalową, wyprostować łebkom ręce, a później tą rurką poprzetrącać, żeby przez 3 miesiące matki ich karmiły.

90% tych komentarzy ze względu na nawoływanie do przemocy i wulgarny język winno być USUNIĘTYCH. rozwiń
Avatar
Z osiedla / 12 marca 2008 o 15:16
0
Jak się czyta komentarze z [url="http://www.kronikatygodnia.pl/tekst.php?abcd=22139&dz=1"]http://www.kronikatygodnia.pl/tekst.php?abcd=22139&dz=1[/url] to krew zalewa jak łatwo ludzie potrafią wydawać wyrok nie znając do końca tej sprawy....