Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

8 września 2009 r.
14:05
Edytuj ten wpis

Sąd w Zamościu: Trzy lata więzienia za zabicie noworodka

0 10 A A

Uderzała główką nowonarodzonej córeczki o twarde podłoże, aż dziecko umarło. Zwłoki włożyła do reklamówki i wyrzuciła do kontenera na śmieci. Sąd Okręgowy w Zamościu skazał dzisiaj za to 23-letnią Maję W. na trzy lata pozbawienia wolności.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Maja W. ma trzyletniego synka. Dzisiaj sama pojawiła się w sądzie. Przed ogłoszeniem wyroku przysiadła na ławce przy pomniku Jana Zamoyskiego. Po drugiej stronie ulicy, w katedrze zamojskiej, trwało nabożeństwo odpustowe.

– Oskarżona, działając pod wpływem porodu, chcąc pozbawić dziecka życia, co najmniej dwa razy uderzyła jego główką o twarde podłoże, co skutkowało zgonem dziecka – zaznaczył przy odczytywaniu wyroku sędzia Jacek Magdziak z Sądu Okręgowego w Zamościu.

Makabrycznego odkrycia dokonali w kwietniu ub. roku pracownicy składowiska odpadów w Dębowcu pod Skierbieszowem. Owinięte w prześcieradło zwłoki noworodka ukryte były w reklamówce razem z prawidłowo odciętą pępowina, łożyskiem oraz damskimi zakrwawionymi spodniami dresowymi.

Lekarz stwierdził, że ciąża była donoszona. Do porodu doszło miedzy 10 a 13 kwietnia.

Ustalono, że zwłoki noworodka dotarły na składowisko z transportem odpadów z Zamościa. Policjanci dotarli do blisko 300 kobiet, które miały wyznaczony termin porodu na kwiecień lub początek maja.

Ale poszukiwana nie figurowała w żadnej dokumentacji medycznej prowadzonej przez szpitale, przychodnie i prywatne gabinety lekarskie.

Do zatrzymania 23-letniej dziś Mai W. doszło tydzień później. Prokuratura wszczęła śledztwo w kierunku zabójstwa, a sąd postanowił tymczasowo aresztować kobietę.

Oskarżona nie przyznała się podczas śledztwa do winy. Podnosiła, że dziecko urodziło się martwe, zaś po porodzie wypadło jej z rąk. Ale co innego wykazała sekcja zwłok: dziewczynka urodziła się żywa, a przyczyną zgonu było uderzenie główką o twarde podłoże; stwierdzono liczne uszkodzenia czaszkowo-mózgowe, m.in. złamanie kości podstawy czaszki.

Po trwającym prawie pół roku śledztwie prokuratura doszła do wniosku, że do zabójstwa noworodka doszło pod wpływem stresu związanego z porodem i zmieniła zarzut zabójstwa na dzieciobójstwo. Grozi za to już nie dożywocie, ale do 5 lat więzienia.

Maja W. w październiku ub. roku opuściła areszt, a przed sądem odpowiadała z wolnej stopy; śledczy zastosowali wobec niej dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju.

Sąd zaliczył oskarżonej prawie półroczny pobyt za kratkami i zwolnił ja z kosztów procesu. Wyrok nie jest prawomocny.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gość / 3 września 2012 o 22:57
0
Ktoś, kto zna osobiście tego człowieka wie , że to nie żaden szok wszystko, co robiła jej śwadome decyzje doprowadziły ją do tego z czym musi teraz żyć nie piszcie to bzdur o jakimś wątku braku oparcie itd... wiedziała też z kim kładzie się do łóżka !!!! gryzła każdą rękę, która starała się jej udzielić wspoarcia bo jest poprostu wtzuta z ludzkich uczuć !!!!!!!!!!
Avatar
szum / 18 września 2009 o 21:56
0
Gość napisał:
jaka kolwiek kara więzienia dla tej dziewczyny w jej sytuacji jest jak wybawienie-nie bardzo rozumiem czym różni się morderstwo dziecka od zamordowania dorosłego człowieka ito jedynie wq tej sytuacji jest śmiesznePOLSKIE PRAWO!!!!znając sytuację życiową tej dziweczyny -karę ponosiła przez całe życie z matką, która znęcając się nad rodziną psychicznie i fizycznie zrobiła w jej głowie olbrzymią luke-która w efekcie mogła doprowadzic do szoku. Takie jest moje zdanie-ona ma przeciez 3 letniego syna więc instynkt maciezynski na pewno takze posiada. Jednak czy taki porud, dokonanie takiej zbrodni i wyrzycenie reklamówki do pierwszego lepszego śmietnika możecie nazwac premedytacją??Ja nazywam to panicznym strachem-nie sądze by doszła do siebie kiedykolwiek po tym.Więc może skoro została już publicznie potępiona, każdy wydał jakiś tam swój wyrok, swoją ocenę, ludzie tak IDEALNI wytykają ją palcami-poprostu dajcie jej już spokojnie życ. Człowiek w obliczu zderzenia się z rzeczywistością-gdzie nie może liczyc na nikogo, wstyd kim był ojciec tej dziewczynki totalne zero wsparcia w najbliższej rodzinie-ciekawe co każdy z was zrobił by na jej miejscu. Za pewne jedna by urodziła kochała itd, inna by oddała do adopcji, inna zostawiła w szpitalu-miała 1000000 wyjść-coś sprawiło ze wybrała najgorsze-z tym czyms musi zyc wiec dajcie jej spokój i popatrzcie sie na siebie. nie rzycze nikomu znalesc się w takiej sytuacji!!!!


Niewiem czy można ją bardziej potępic niż kobiety ,jak to się fachowo nazywa usówające ciąże ,to tez jest dziecko istota ludzka.
Jak czytam w tej wypowiedzi ta kobieta niemiał żadnego oparcia, w pszeciwienstwie do tak wielu pań kture mając męża dom oraz
zaplecze materialne z pelną premedtacja zabijają swoje nienarodzone dzieci,często z blachych pwodow.
Ta kobieta ukarała sama siebie na całe życie.


Niewiem czy można ją bardziej potępic niż kobiety ,jak to się fachowo nazywa usówające ciąże ,to tez jest dziecko istota ludzka.
Jak czytam w tej wypowiedzi ta kobieta niemiał żadnego oparcia, w pszeciwienstwie do tak wielu pań kture mając męża dom oraz
zaplecze materialne z pelną premedtacja zabijają swoje nienarodzone dzieci,często z blachych pwodow.
Ta kobieta ukarała sama siebie na całe życie. rozwiń
Avatar
Gość / 17 września 2009 o 02:52
0
jaka kolwiek kara więzienia dla tej dziewczyny w jej sytuacji jest jak wybawienie-nie bardzo rozumiem czym różni się morderstwo dziecka od zamordowania dorosłego człowieka ito jedynie wq tej sytuacji jest śmiesznePOLSKIE PRAWO!!!!znając sytuację życiową tej dziweczyny -karę ponosiła przez całe życie z matką, która znęcając się nad rodziną psychicznie i fizycznie zrobiła w jej głowie olbrzymią luke-która w efekcie mogła doprowadzic do szoku. Takie jest moje zdanie-ona ma przeciez 3 letniego syna więc instynkt maciezynski na pewno takze posiada. Jednak czy taki porud, dokonanie takiej zbrodni i wyrzycenie reklamówki do pierwszego lepszego śmietnika możecie nazwac premedytacją??Ja nazywam to panicznym strachem-nie sądze by doszła do siebie kiedykolwiek po tym.Więc może skoro została już publicznie potępiona, każdy wydał jakiś tam swój wyrok, swoją ocenę, ludzie tak IDEALNI wytykają ją palcami-poprostu dajcie jej już spokojnie życ. Człowiek w obliczu zderzenia się z rzeczywistością-gdzie nie może liczyc na nikogo, wstyd kim był ojciec tej dziewczynki totalne zero wsparcia w najbliższej rodzinie-ciekawe co każdy z was zrobił by na jej miejscu. Za pewne jedna by urodziła kochała itd, inna by oddała do adopcji, inna zostawiła w szpitalu-miała 1000000 wyjść-coś sprawiło ze wybrała najgorsze-z tym czyms musi zyc wiec dajcie jej spokój i popatrzcie sie na siebie. nie rzycze nikomu znalesc się w takiej sytuacji!!!!
jaka kolwiek kara więzienia dla tej dziewczyny w jej sytuacji jest jak wybawienie-nie bardzo rozumiem czym różni się morderstwo dziecka od zamordowania dorosłego człowieka ito jedynie wq tej sytuacji jest śmiesznePOLSKIE PRAWO!!!!znając sytuację życiową tej dziweczyny -karę ponosiła przez całe życie z matką, która znęcając się nad rodziną psychicznie i fizycznie zrobiła w jej głowie olbrzymią luke-która w efekcie mogła doprowadzic do szoku. Takie jest moje zdanie-ona ma przeciez 3 letniego syna więc instynkt maciezynski na pe... rozwiń
Avatar
matka / 8 września 2009 o 19:10
0
Każda normalna kobieta będąc w ciąży odwiedza ginekologa tylko planując morderstwo ukrywa przed światem swój stan-o jakim szoku mowa?Od początku wiedziała że się pozbędzie dziecka.Szkoda że jej ktoś łba nie ukręcił.Jest tyle rodzin które czeka na adopcję.Są miejsca gdzie można zostawić niechciane niemowle- bez problemu po porodzie w szpitalu.Nie ma określenia dla takiej osoby-POTWÓR>
Avatar
olo / 8 września 2009 o 16:49
0
morderstwo noworodka -biednej ,maleńkiej i bezbronnej dzieciny przez matkę w tak bestialski sposób ! Nie moge sobie tego wyobrazić i nikt mi nie powie,że to w szoku poporodowym -jest przecież matką już.
Avatar
wojtas1 / 8 września 2009 o 16:07
0
Boże co za kraj, co za prawo czym różni się dzieciobójstwo od zabójstwa, dlaczego są na to dwa oddzielne artykuły? Czy zabicie dziecka jest mniejszym złem od zabicia dorosłego? Brawo dla POpaprańców z PO którzy nie zagłosowali nad projektem prawa karnego napisanym przez Zbigniewa Ziobro, gdyby nie tusk i jego szubrawcza ekipa wiele dzieci do tej pory by żyło, oni są za to współodpowiedzialni i trzeba to jasno powiedzieć ale niestety również ludzie którzy na nich głosują (POpaprańcy).
Avatar
gosia / 8 września 2009 o 16:05
0
dożywocie powinna dostać! bez dwóch zdań!!!
zasądzony wyrok jest śmiesznie niski! co to za prawo? to kpina a nie prawo!
Avatar
ja / 8 września 2009 o 15:41
0
za zabójstwo 3 lata pozbawienia wolności nie wiem czy sie śmiać czy płakać - boże co za kraja co za prawo...
Avatar
eh / 8 września 2009 o 15:35
0
Brak mi słów...
Avatar
d / 8 września 2009 o 15:11
0
śmiech na sali, brak mi słów żeby określić kogoś kto dopuścił się takiego czynu...........
matki modlą się o zdrowie dla swoich nienarodzinych dzieci, inne nie mogą ich mieć a oddałyby życie za swoje maleństwo a taka k.... zabija..
wyrok adekwatny do czynu.... boże w jakim my kraju żyjemy
Avatar
gość / 3 września 2012 o 22:57
0
Ktoś, kto zna osobiście tego człowieka wie , że to nie żaden szok wszystko, co robiła jej śwadome decyzje doprowadziły ją do tego z czym musi teraz żyć nie piszcie to bzdur o jakimś wątku braku oparcie itd... wiedziała też z kim kładzie się do łóżka !!!! gryzła każdą rękę, która starała się jej udzielić wspoarcia bo jest poprostu wtzuta z ludzkich uczuć !!!!!!!!!!
Avatar
szum / 18 września 2009 o 21:56
0
Gość napisał:
jaka kolwiek kara więzienia dla tej dziewczyny w jej sytuacji jest jak wybawienie-nie bardzo rozumiem czym różni się morderstwo dziecka od zamordowania dorosłego człowieka ito jedynie wq tej sytuacji jest śmiesznePOLSKIE PRAWO!!!!znając sytuację życiową tej dziweczyny -karę ponosiła przez całe życie z matką, która znęcając się nad rodziną psychicznie i fizycznie zrobiła w jej głowie olbrzymią luke-która w efekcie mogła doprowadzic do szoku. Takie jest moje zdanie-ona ma przeciez 3 letniego syna więc instynkt maciezynski na pewno takze posiada. Jednak czy taki porud, dokonanie takiej zbrodni i wyrzycenie reklamówki do pierwszego lepszego śmietnika możecie nazwac premedytacją??Ja nazywam to panicznym strachem-nie sądze by doszła do siebie kiedykolwiek po tym.Więc może skoro została już publicznie potępiona, każdy wydał jakiś tam swój wyrok, swoją ocenę, ludzie tak IDEALNI wytykają ją palcami-poprostu dajcie jej już spokojnie życ. Człowiek w obliczu zderzenia się z rzeczywistością-gdzie nie może liczyc na nikogo, wstyd kim był ojciec tej dziewczynki totalne zero wsparcia w najbliższej rodzinie-ciekawe co każdy z was zrobił by na jej miejscu. Za pewne jedna by urodziła kochała itd, inna by oddała do adopcji, inna zostawiła w szpitalu-miała 1000000 wyjść-coś sprawiło ze wybrała najgorsze-z tym czyms musi zyc wiec dajcie jej spokój i popatrzcie sie na siebie. nie rzycze nikomu znalesc się w takiej sytuacji!!!!


Niewiem czy można ją bardziej potępic niż kobiety ,jak to się fachowo nazywa usówające ciąże ,to tez jest dziecko istota ludzka.
Jak czytam w tej wypowiedzi ta kobieta niemiał żadnego oparcia, w pszeciwienstwie do tak wielu pań kture mając męża dom oraz
zaplecze materialne z pelną premedtacja zabijają swoje nienarodzone dzieci,często z blachych pwodow.
Ta kobieta ukarała sama siebie na całe życie.


Niewiem czy można ją bardziej potępic niż kobiety ,jak to się fachowo nazywa usówające ciąże ,to tez jest dziecko istota ludzka.
Jak czytam w tej wypowiedzi ta kobieta niemiał żadnego oparcia, w pszeciwienstwie do tak wielu pań kture mając męża dom oraz
zaplecze materialne z pelną premedtacja zabijają swoje nienarodzone dzieci,często z blachych pwodow.
Ta kobieta ukarała sama siebie na całe życie. rozwiń
Avatar
Gość / 17 września 2009 o 02:52
0
jaka kolwiek kara więzienia dla tej dziewczyny w jej sytuacji jest jak wybawienie-nie bardzo rozumiem czym różni się morderstwo dziecka od zamordowania dorosłego człowieka ito jedynie wq tej sytuacji jest śmiesznePOLSKIE PRAWO!!!!znając sytuację życiową tej dziweczyny -karę ponosiła przez całe życie z matką, która znęcając się nad rodziną psychicznie i fizycznie zrobiła w jej głowie olbrzymią luke-która w efekcie mogła doprowadzic do szoku. Takie jest moje zdanie-ona ma przeciez 3 letniego syna więc instynkt maciezynski na pewno takze posiada. Jednak czy taki porud, dokonanie takiej zbrodni i wyrzycenie reklamówki do pierwszego lepszego śmietnika możecie nazwac premedytacją??Ja nazywam to panicznym strachem-nie sądze by doszła do siebie kiedykolwiek po tym.Więc może skoro została już publicznie potępiona, każdy wydał jakiś tam swój wyrok, swoją ocenę, ludzie tak IDEALNI wytykają ją palcami-poprostu dajcie jej już spokojnie życ. Człowiek w obliczu zderzenia się z rzeczywistością-gdzie nie może liczyc na nikogo, wstyd kim był ojciec tej dziewczynki totalne zero wsparcia w najbliższej rodzinie-ciekawe co każdy z was zrobił by na jej miejscu. Za pewne jedna by urodziła kochała itd, inna by oddała do adopcji, inna zostawiła w szpitalu-miała 1000000 wyjść-coś sprawiło ze wybrała najgorsze-z tym czyms musi zyc wiec dajcie jej spokój i popatrzcie sie na siebie. nie rzycze nikomu znalesc się w takiej sytuacji!!!!
jaka kolwiek kara więzienia dla tej dziewczyny w jej sytuacji jest jak wybawienie-nie bardzo rozumiem czym różni się morderstwo dziecka od zamordowania dorosłego człowieka ito jedynie wq tej sytuacji jest śmiesznePOLSKIE PRAWO!!!!znając sytuację życiową tej dziweczyny -karę ponosiła przez całe życie z matką, która znęcając się nad rodziną psychicznie i fizycznie zrobiła w jej głowie olbrzymią luke-która w efekcie mogła doprowadzic do szoku. Takie jest moje zdanie-ona ma przeciez 3 letniego syna więc instynkt maciezynski na pe... rozwiń
Avatar
matka / 8 września 2009 o 19:10
0
Każda normalna kobieta będąc w ciąży odwiedza ginekologa tylko planując morderstwo ukrywa przed światem swój stan-o jakim szoku mowa?Od początku wiedziała że się pozbędzie dziecka.Szkoda że jej ktoś łba nie ukręcił.Jest tyle rodzin które czeka na adopcję.Są miejsca gdzie można zostawić niechciane niemowle- bez problemu po porodzie w szpitalu.Nie ma określenia dla takiej osoby-POTWÓR>
Avatar
olo / 8 września 2009 o 16:49
0
morderstwo noworodka -biednej ,maleńkiej i bezbronnej dzieciny przez matkę w tak bestialski sposób ! Nie moge sobie tego wyobrazić i nikt mi nie powie,że to w szoku poporodowym -jest przecież matką już.
Avatar
wojtas1 / 8 września 2009 o 16:07
0
Boże co za kraj, co za prawo czym różni się dzieciobójstwo od zabójstwa, dlaczego są na to dwa oddzielne artykuły? Czy zabicie dziecka jest mniejszym złem od zabicia dorosłego? Brawo dla POpaprańców z PO którzy nie zagłosowali nad projektem prawa karnego napisanym przez Zbigniewa Ziobro, gdyby nie tusk i jego szubrawcza ekipa wiele dzieci do tej pory by żyło, oni są za to współodpowiedzialni i trzeba to jasno powiedzieć ale niestety również ludzie którzy na nich głosują (POpaprańcy).
Avatar
gosia / 8 września 2009 o 16:05
0
dożywocie powinna dostać! bez dwóch zdań!!!
zasądzony wyrok jest śmiesznie niski! co to za prawo? to kpina a nie prawo!
Avatar
ja / 8 września 2009 o 15:41
0
za zabójstwo 3 lata pozbawienia wolności nie wiem czy sie śmiać czy płakać - boże co za kraja co za prawo...
Avatar
eh / 8 września 2009 o 15:35
0
Brak mi słów...
Avatar
d / 8 września 2009 o 15:11
0
śmiech na sali, brak mi słów żeby określić kogoś kto dopuścił się takiego czynu...........
matki modlą się o zdrowie dla swoich nienarodzinych dzieci, inne nie mogą ich mieć a oddałyby życie za swoje maleństwo a taka k.... zabija..
wyrok adekwatny do czynu.... boże w jakim my kraju żyjemy
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Na Marszu Równości doszło do znieważenia godła państwowego? Sprawdza to policja

Na Marszu Równości doszło do znieważenia godła państwowego? Sprawdza to policja 26 1

Czy podczas Marszu Równości w Lublinie doszło do publicznego znieważania godła państwowego? To sprawdza policja. Chodzi o baner z orłem na tęczowym tle.

Śmiertelne potrącenie. 72-latka zginęła pod kołami auta

Śmiertelne potrącenie. 72-latka zginęła pod kołami auta 7 1

W miejscowości Struża (pow. świdnicki) doszło do tragicznego wypadku. Zginęła kobieta.

Grzegorz Krychowiak środkowym obrońcą w reprezentacji Polski? (wideo)
film

Grzegorz Krychowiak środkowym obrońcą w reprezentacji Polski? (wideo) 0 1

Piłkarska reprezentacja Polski ostatnio zawodzi. Biało-czerwoni nie wygrali jeszcze mecz za kadencji Jerzego Brzęczka, a szwankuje m.in. defensywa, która nie stanowi monolitu. Czy na środku obrony może zostać wypróbowany nominalny pomocnik Grzegorz Krychowiak?

Dotychczasowy zastępca prezydenta Żuka trafi do zarządu miejskiej spółki?

Dotychczasowy zastępca prezydenta Żuka trafi do zarządu miejskiej spółki? 18 28

Krzysztof Komorski, dotychczasowy zastępca prezydenta Lublina ds. kultury, sportu i relacji zewnętrznych ma dostać stanowisko w zarządzie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – dowiadujemy się nieoficjalnie.

Zielona energia. Lubelskie przoduje w pozyskiwaniu funduszy w tej dziedzinie

Zielona energia. Lubelskie przoduje w pozyskiwaniu funduszy w tej dziedzinie 9 6

W Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym trwa montaż instalacji fotowoltaicznej. Nasze województwo przoduje w pozyskiwaniu dofinansowania na cele związane z odnawialnymi źródłami energii

AMD Radeon RX 590: Nowe karty graficzne. Z 3 grami za darmo

AMD Radeon RX 590: Nowe karty graficzne. Z 3 grami za darmo 0 0

Sugerowana cena nowych kart AMD Radeon RX 590 to 279 dolarów. A w pakiecie dostaniemy jeszcze trzy gry: Resident Evil 2, Devil May Cry 5 oraz Tom Clancy’s The Division 2.

Wielki koncert w CSK. Kilkuset muzyków zagra dla Marysi, która walczy z nowotworem

Wielki koncert w CSK. Kilkuset muzyków zagra dla Marysi, która walczy z nowotworem 7 2

Lubelscy artyści włączają się w walkę o życie i zdrowie niespełna 3-letniej Marysi Szlązak ze Świdnika, chorej na nowotwór móżdżku. Podczas niedzielnego Wielkiego Koncertu Charytatywnego dla Marysi w Centrum Spotkania Kultur wystąpi kilkuset muzyków. Można już kupić bilety

Motor Lublin blisko awansu do Centralnej Ligi Juniorów U-17

Motor Lublin blisko awansu do Centralnej Ligi Juniorów U-17 7 0

Blisko promocji do Centralnej Ligi Juniorów U-17 są także piłkarze Motoru. Lublinianie w pierwszym starciu barażowym z SMS Jarosław pokonali rywali na ich boisku aż 5:1. A to stawia ich w bardzo dobrej sytuacji przed rewanżem

Krzysztof Jahns wystąpi w Puławach
23 listopada 2018, 19:00

Krzysztof Jahns wystąpi w Puławach 0 0

The Local w Puławach (ul. Kołłątaja 50a) zaprasza na stand-up w wykonaniu komika Krzysztofa Jahnsa. Wydarzenie odbędzie się 23 listopada o godz. 19.

Kierowcy ciężarówek utknęli na całą noc. Piaskarka nie przyjechała, sami kupili sól

Kierowcy ciężarówek utknęli na całą noc. Piaskarka nie przyjechała, sami kupili sól 2 19

Kierowcy 20 ciężarówek nie będą mile wspominać nocy z niedzieli na poniedziałek. Przez opady śniegu i brak reakcji drogowców utknęli na całą noc Tarnawce. Ciężarówki nie mogły podjechać pod ośnieżony podjazd na drodze 842. Piaskarek nie było, więc sami kupili sól.

Górnik Łęczna drugi raz ograł Orlęta Kielce i awansował do CLJ U-15

Górnik Łęczna drugi raz ograł Orlęta Kielce i awansował do CLJ U-15 0 0

Górnik Łęczna zagra w Centralnej Lidze Juniorów U-15. W ramach drugiego meczu barażowego o awans zielono-czarni znowu pokonali Orlęta Kielce. Tym razem u siebie 4:0. W dwumeczu drużyna Daniela Ruska rozbiła rywali aż 8:1

II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie
15 grudnia 2018, 0:00

II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie 0 0

W dniach 15-16 grudnia w siedzibie Targów Lublin (ul. Dworcowa 11) odbędzie się II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych.

Futsal: AZS UMCS Lublin wysoko przegrał w Gliwicach

Futsal: AZS UMCS Lublin wysoko przegrał w Gliwicach 0 0

Zawodnicy AZS UMCS Lublin będą chcieli, jak najszybciej zapomnieć o weekendowej wyprawie na Górny Śląsk. Dziki przegrały bowiem w Gliwicach z tamtejszym GSF aż 1:9

Dziennik Wschodni szuka korespondentów w Zamościu i Chełmie

Dziennik Wschodni szuka korespondentów w Zamościu i Chełmie 6

Szpital w Puławach szuka wicedyrektora. Jest konkurs

Szpital w Puławach szuka wicedyrektora. Jest konkurs 14 2

W puławskim szpitalu wkrótce może dojść do zmiany na stanowisku zastępcy dyrektora do spraw lecznictwa. Zainteresowani kandydaci mogą już składać swoje dokumenty aplikacyjne w sekretariacie dyrektora SP ZOZ.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!