Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

8 listopada 2010 r.
12:00
Edytuj ten wpis

Wiosną znów będą jeździć pociągi do Zamościa!

Autor: Zdjęcie autora (bn)
0 26 A A

Ta historyczna chwila nastąpi 1 marca 2011 roku. Po ponad rocznej przerwie na dworzec w Zamościu znowu wjedzie pociąg pasażerski. Potwierdziło to dziś ministerstwo infrastruktury.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
To niezwykle ważna informacja dla mieszkańców Zamościa. Prezydent tego miasta dostał dzisiaj pismo od Juliusza Engelhardta, podsekretarza stanu w Ministerstwie Infrastruktury. Zapewnia on, że połączenia kolejowe PKP Intercity z Krakowem i Wrocławiem powrócą do Zamościa do 1 marca.

Więcej o planowanych połączeniach czytaj na MM Zamość: Pociągi wracają do Zamościa!

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kolejarz / 14 lutego 2011 o 20:18
0
Od kiedy to konkurencyjny kolei - kierowca busa zna się na sensie ekonomicznym kursowania pociągów. Czy sensem ekonomicznym była cena 1,5 zł. za bilet pomiędzy Tomaszowem Lubelskich a Zamościem gdy trwała konkurencyjna wojna pomiędzy busami o klienta gdy bilet normalnie kosztuje 4 zł. Bursiarze pilnujcie swego nosa - ja się was nie pytam czy jest sens ekonomiczny wiezienia 2 osób na trasie Zamość - Lublin. Pilnujcie swego podwórka !!! Lobby samochodowe już niedługo straci na znaczeniu więc pilnujcie swej kierownicy a nie naszych torów i sensu ekonomicznego które decydenci wywrócili do góry kołami... i dlatego jesteście tacy cwani !!! ale to się skończy !!! Więc zamknij ryj aronie !!!
Od kiedy to konkurencyjny kolei - kierowca busa zna się na sensie ekonomicznym kursowania pociągów. Czy sensem ekonomicznym była cena 1,5 zł. za bilet pomiędzy Tomaszowem Lubelskich a Zamościem gdy trwała konkurencyjna wojna pomiędzy busami o klienta gdy bilet normalnie kosztuje 4 zł. Bursiarze pilnujcie swego nosa - ja się was nie pytam czy jest sens ekonomiczny wiezienia 2 osób na trasie Zamość - Lublin. Pilnujcie swego podwórka !!! Lobby samochodowe już niedługo straci na znaczeniu więc pilnujcie swej kierownicy a nie naszych ... rozwiń
Avatar
Kolejarz / 14 lutego 2011 o 20:08
0
[quote name='aron' timestamp='1289223458' post='376435']
pociagi do Zamoscia nie majom sensu ekonomicznego dopoki nie wyremontuje sie odc. Debica - Mielec gdzie pociag jedzie 20 km.h.
[/quote]
Avatar
Jan / 14 lutego 2011 o 20:06
0
[quote name='aron' timestamp='1289223458' post='376435']
pociagi do Zamoscia nie majom sensu ekonomicznego dopoki nie wyremontuje sie odc. Debica - Mielec gdzie pociag jedzie 20 km.h.
[/quote]
Avatar
TAOMEK / 1 lutego 2011 o 09:23
0
Witam.Szukam chętnych do podzielenia kosztów dojazdów do pracy do Tomaszowa Lubelskiego z Zamoscia.
Proszę o info na tel.888 667 110
Avatar
Krzysztof / 15 listopada 2010 o 11:13
0
Wiadomo busiarze których klijęci międzyinnymi czesto nieznoszą traktując jak zło konieczne niemają powodów do radości ale ludzie kt.niebędą skazani na jazde rozwalającymi się trupami często bez miejsc siedzących kt.kierowcy nie przeszczegają przepisów drogowych i nie jeżdżą wedłóg rozkładu nie będa wreście skazani tylko na taki środek transportu.
Avatar
aron / 15 listopada 2010 o 07:16
0
nie katuję i nie katowałem nigdy żony i dzieci a jak ty lubisz stać w korku to se sam stoj
Avatar
MARYJAN ARCYBISKUP / 14 listopada 2010 o 09:56
0
aronku to jak to jest z tym katowaniem żony i dzieci??
Avatar
aron / 13 listopada 2010 o 19:59
0
to se sam stój w korku, ludzie chcą dojechać do pracy czy szkoły a nie stać w korkach

widzę że rozpoznajesz potrzeby ludzi - wg ciebie ludzie chcą się spóźniać do pracy buahahaahahaa
Avatar
MARYJAN ARCYBISKUP / 13 listopada 2010 o 12:06
0
[quote name='aron' timestamp='1289632386' post='379250']

Dlatego jest oczywiste dla każdego myślącego człowieka, że te pociągi to kompletny absurd ekonomiczny i wywalanie pieniędzy w błoto. Ale to akurat PO potrafi. Na Kaszubach buduja swoim autostrady, a u nas stawiają fotoradary i puszczają wlokące się szynobusy.

Powinna być droga ekspresowa S17 Lublin - Zamośc wtedy bus dojechałby do Lublina w 45 minut i żaden pociąg nie miałby z nimi najmniejszych szans. No ale wiadomo że naczelną zasadą PO jest niedopuszczenie do tego żeby jakiś busiarz się dorobił.
[/quote]

tak sie składa, że środowisko busiarskie jest mi bliskie, ksywka aron też już została rozpracowana

lepiej poopowiadaj tu na forum jak katujesz żonę i dzieci w domu a potem w kościele udajesz strasznie świętego i kochającego tatusia...
[quote name='aron' timestamp='1289632386' post='379250']

Dlatego jest oczywiste dla każdego myślącego człowieka, że te pociągi to kompletny absurd ekonomiczny i wywalanie pieniędzy w błoto. Ale to akurat PO potrafi. Na Kaszubach buduja swoim autostrady, a u nas stawiają fotoradary i puszczają wlokące się szynobusy.

Powinna być droga ekspresowa S17 Lublin - Zamośc wtedy bus dojechałby do Lublina w 45 minut i żaden pociąg nie miałby z nimi najmniejszych szans. No ale wiadomo że naczelną zasadą ... rozwiń
Avatar
MARYJAN ARCYBISKUP / 13 listopada 2010 o 11:59
0
[quote name='aron' timestamp='1289632386' post='379250']
Ale ty głupi jesteś. Czy Scanią albo Solbusem objedziesz korek polną drogą? Oczywiście że nie. A Sprinterem objedziesz. Jesteś nawet za głupi żeby zostać busiarzem, nie potrafisz nawet dobrać odpowiedniego taboru.

[/quote]

wozisz pasażerów polnymi drogami?? pogratulować głupoty i współczuć pasażerom... i wnioskowac o odebranie licencji na przewozy. Masz jechać WYZNACZONĄ trasa a nie polnymi drogami jełopie

żeby nie stać w korkach możesz jedynie pojechać objazdem wyznaczonym przez policję, a ta NIGDY nie kieruje aut na polne drogi

ale jak idiota siada za kierownice to wszystko jest możliwe....

czym sprinterem, którym ktoś wcześniej woził bułki, a potem przerobiono go na "zajebisty" wóz pasażerski? o wadze 3,5 tony, ale na papierach ma wpisane, że waży zaledwie 900 kg. HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA

powinien tobą zająć sie prokurator
[quote name='aron' timestamp='1289632386' post='379250']
Ale ty głupi jesteś. Czy Scanią albo Solbusem objedziesz korek polną drogą? Oczywiście że nie. A Sprinterem objedziesz. Jesteś nawet za głupi żeby zostać busiarzem, nie potrafisz nawet dobrać odpowiedniego taboru.

[/quote]

wozisz pasażerów polnymi drogami?? pogratulować głupoty i współczuć pasażerom... i wnioskowac o odebranie licencji na przewozy. Masz jechać WYZNACZONĄ trasa a nie polnymi drogami jełopie

żeby nie st... rozwiń
Avatar
Kolejarz / 14 lutego 2011 o 20:18
0
Od kiedy to konkurencyjny kolei - kierowca busa zna się na sensie ekonomicznym kursowania pociągów. Czy sensem ekonomicznym była cena 1,5 zł. za bilet pomiędzy Tomaszowem Lubelskich a Zamościem gdy trwała konkurencyjna wojna pomiędzy busami o klienta gdy bilet normalnie kosztuje 4 zł. Bursiarze pilnujcie swego nosa - ja się was nie pytam czy jest sens ekonomiczny wiezienia 2 osób na trasie Zamość - Lublin. Pilnujcie swego podwórka !!! Lobby samochodowe już niedługo straci na znaczeniu więc pilnujcie swej kierownicy a nie naszych torów i sensu ekonomicznego które decydenci wywrócili do góry kołami... i dlatego jesteście tacy cwani !!! ale to się skończy !!! Więc zamknij ryj aronie !!!
Od kiedy to konkurencyjny kolei - kierowca busa zna się na sensie ekonomicznym kursowania pociągów. Czy sensem ekonomicznym była cena 1,5 zł. za bilet pomiędzy Tomaszowem Lubelskich a Zamościem gdy trwała konkurencyjna wojna pomiędzy busami o klienta gdy bilet normalnie kosztuje 4 zł. Bursiarze pilnujcie swego nosa - ja się was nie pytam czy jest sens ekonomiczny wiezienia 2 osób na trasie Zamość - Lublin. Pilnujcie swego podwórka !!! Lobby samochodowe już niedługo straci na znaczeniu więc pilnujcie swej kierownicy a nie naszych ... rozwiń
Avatar
Kolejarz / 14 lutego 2011 o 20:08
0
[quote name='aron' timestamp='1289223458' post='376435']
pociagi do Zamoscia nie majom sensu ekonomicznego dopoki nie wyremontuje sie odc. Debica - Mielec gdzie pociag jedzie 20 km.h.
[/quote]
Avatar
Jan / 14 lutego 2011 o 20:06
0
[quote name='aron' timestamp='1289223458' post='376435']
pociagi do Zamoscia nie majom sensu ekonomicznego dopoki nie wyremontuje sie odc. Debica - Mielec gdzie pociag jedzie 20 km.h.
[/quote]
Avatar
TAOMEK / 1 lutego 2011 o 09:23
0
Witam.Szukam chętnych do podzielenia kosztów dojazdów do pracy do Tomaszowa Lubelskiego z Zamoscia.
Proszę o info na tel.888 667 110
Avatar
Krzysztof / 15 listopada 2010 o 11:13
0
Wiadomo busiarze których klijęci międzyinnymi czesto nieznoszą traktując jak zło konieczne niemają powodów do radości ale ludzie kt.niebędą skazani na jazde rozwalającymi się trupami często bez miejsc siedzących kt.kierowcy nie przeszczegają przepisów drogowych i nie jeżdżą wedłóg rozkładu nie będa wreście skazani tylko na taki środek transportu.
Avatar
aron / 15 listopada 2010 o 07:16
0
nie katuję i nie katowałem nigdy żony i dzieci a jak ty lubisz stać w korku to se sam stoj
Avatar
MARYJAN ARCYBISKUP / 14 listopada 2010 o 09:56
0
aronku to jak to jest z tym katowaniem żony i dzieci??
Avatar
aron / 13 listopada 2010 o 19:59
0
to se sam stój w korku, ludzie chcą dojechać do pracy czy szkoły a nie stać w korkach

widzę że rozpoznajesz potrzeby ludzi - wg ciebie ludzie chcą się spóźniać do pracy buahahaahahaa
Avatar
MARYJAN ARCYBISKUP / 13 listopada 2010 o 12:06
0
[quote name='aron' timestamp='1289632386' post='379250']

Dlatego jest oczywiste dla każdego myślącego człowieka, że te pociągi to kompletny absurd ekonomiczny i wywalanie pieniędzy w błoto. Ale to akurat PO potrafi. Na Kaszubach buduja swoim autostrady, a u nas stawiają fotoradary i puszczają wlokące się szynobusy.

Powinna być droga ekspresowa S17 Lublin - Zamośc wtedy bus dojechałby do Lublina w 45 minut i żaden pociąg nie miałby z nimi najmniejszych szans. No ale wiadomo że naczelną zasadą PO jest niedopuszczenie do tego żeby jakiś busiarz się dorobił.
[/quote]

tak sie składa, że środowisko busiarskie jest mi bliskie, ksywka aron też już została rozpracowana

lepiej poopowiadaj tu na forum jak katujesz żonę i dzieci w domu a potem w kościele udajesz strasznie świętego i kochającego tatusia...
[quote name='aron' timestamp='1289632386' post='379250']

Dlatego jest oczywiste dla każdego myślącego człowieka, że te pociągi to kompletny absurd ekonomiczny i wywalanie pieniędzy w błoto. Ale to akurat PO potrafi. Na Kaszubach buduja swoim autostrady, a u nas stawiają fotoradary i puszczają wlokące się szynobusy.

Powinna być droga ekspresowa S17 Lublin - Zamośc wtedy bus dojechałby do Lublina w 45 minut i żaden pociąg nie miałby z nimi najmniejszych szans. No ale wiadomo że naczelną zasadą ... rozwiń
Avatar
MARYJAN ARCYBISKUP / 13 listopada 2010 o 11:59
0
[quote name='aron' timestamp='1289632386' post='379250']
Ale ty głupi jesteś. Czy Scanią albo Solbusem objedziesz korek polną drogą? Oczywiście że nie. A Sprinterem objedziesz. Jesteś nawet za głupi żeby zostać busiarzem, nie potrafisz nawet dobrać odpowiedniego taboru.

[/quote]

wozisz pasażerów polnymi drogami?? pogratulować głupoty i współczuć pasażerom... i wnioskowac o odebranie licencji na przewozy. Masz jechać WYZNACZONĄ trasa a nie polnymi drogami jełopie

żeby nie stać w korkach możesz jedynie pojechać objazdem wyznaczonym przez policję, a ta NIGDY nie kieruje aut na polne drogi

ale jak idiota siada za kierownice to wszystko jest możliwe....

czym sprinterem, którym ktoś wcześniej woził bułki, a potem przerobiono go na "zajebisty" wóz pasażerski? o wadze 3,5 tony, ale na papierach ma wpisane, że waży zaledwie 900 kg. HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA

powinien tobą zająć sie prokurator
[quote name='aron' timestamp='1289632386' post='379250']
Ale ty głupi jesteś. Czy Scanią albo Solbusem objedziesz korek polną drogą? Oczywiście że nie. A Sprinterem objedziesz. Jesteś nawet za głupi żeby zostać busiarzem, nie potrafisz nawet dobrać odpowiedniego taboru.

[/quote]

wozisz pasażerów polnymi drogami?? pogratulować głupoty i współczuć pasażerom... i wnioskowac o odebranie licencji na przewozy. Masz jechać WYZNACZONĄ trasa a nie polnymi drogami jełopie

żeby nie st... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej
22 lipca 2018, 11:00

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej 1 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na kolejną odsłonę wakacyjnych pokazów dawnego rzemiosła. W niedzielę, 22 lipca o godz. 11 w Skansenie rozpoczną się pokazy żniwowania.

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu 0 0

Przy szpitalu w Białej Podlaskiej zaczęła funkcjonować Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych. Placówka podpisała umowę z lubelskim NFZ.

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 19. Nie żyje pieszy

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 19. Nie żyje pieszy 4 0

Do tragicznego wypadku doszło po godz. 1 w nocy na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Firlej.

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia. Kto zdobył medale? [zdjęcia]
galeria

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia. Kto zdobył medale? [zdjęcia] 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 94 24

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 5 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 36 4

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 4

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 4 1

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!