Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

16 stycznia 2012 r.
10:30
Edytuj ten wpis

Wyrok dla lubieżnika spod Hrubieszowa: 4,5 roku więzienia

0 11 A A
Wyrok na Tomasza Ł z powiatu hrubieszowskiego zapadł dzisiaj przed sądem w Zamościu (Archiwum)
Wyrok na Tomasza Ł z powiatu hrubieszowskiego zapadł dzisiaj przed sądem w Zamościu (Archiwum)

Na 4 i pół roku więzienia skazał dzisiaj Sąd Okręgowy w Zamościu 28-letniego Tomasza Ł. z powiatu hrubieszowskiego za molestowanie nieletnich. Oskarżony wpadł na próbie zgwałcenia 14-latka, dlatego sąd zakazał mu dodatkowo zbliżania się do pokrzywdzonego na odległość mniejszą niż 100 m przez 7 lat.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pod koniec kwietnia ub. roku pod Hrubieszowem Tomasz Ł. zaczepił 14-latka z tej samej miejscowości, który wracał do domu od kolegi.

Zażądał, aby nastolatek poszedł z nim w ustronne miejsce. Zagroził, że jeżeli nie spełni polecenia, to zabije nie tylko jego, ale również najbliższych chłopca. Trzymając 14-latka za rękę zaprowadził go na teren ogródków, a następnie oświadczył, że go zgwałci, a później zabije. Kazał rozbierać się chłopcu; był głuchy na jego prośby i płacz.

Gdy pokrzywdzony spuścił spodnie do kolan, oskarżony rozpiął rozporek w swoich spodniach i zaczął się przytulać do swojej ofiary. Ale w porę nadeszła na szczęście pomoc: oskarżonego zatrzymał ojciec chłopca, który usłyszał płacz (o pomoc poprosiła męża matka gimnazjalisty, która z okna mieszkania widziała jak oskarżony idzie gdzieś z jej synem i która bezskutecznie próbował przez telefon komórkowy skontaktować się z dzieckiem).

Oskarżony próbował uciec, ale ta sztuka mu się nie udała. – Chciałeś zgwałcić mojego syna? – zapytał zdenerwowany ojciec. – Nie zdążyłem jeszcze tego zrobić – usłyszał w odpowiedzi od Tomasza Ł., który zbagatelizował zajście śmiechem.
Sprawą zajęła się policja, a Tomasz Ł został tymczasowo aresztowany. W toku śledztwa ustalono, że kilka lat wcześniej mężczyzna dopuścił się "innych czynności seksualnych” wobec dwóch 12-letnicj bliźniaczek z tej samej wioski.

Sąd ustalił, że między kwietniem a czerwcem 2004 r. Tomasz Ł., stosując często przemoc, zabierał jedną z nich w ustronne miejsca, a następnie dotykał piersi i narządów płciowych dziewczynki. Zagroził, że jeżeli komukolwiek o tym powie, to ją skrzywdzi.

Takiego samego straszaka użył wobec drugiej dziewczynki. Ustalono, że w lecie tego samego roku oskarżony wykorzystał seksualnie 12-latkę co najmniej dwa razy, wkładając rękę w majtki i dotykając narządów płciowych dziewczynki.

– Obie pokrzywdzone powiedziały po latach z płaczem, chciały o tych zdarzeniach zapomnieć, ale nie dało się tych traumatycznych przeżyć wymazać z pamięci – powiedziała dzisiaj sędzia Grażyna Gorzko z Sądu Okręgowego w Zamościu.

Oskarżony nie przyznał się do winy. Z opinii biegłego seksuologa wynika, że nie jest pedofilem, a dzieci atakował "jako łatwiej dostępne”. Wyrok nie jest prawomocny.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
simone / 17 stycznia 2012 r. o 09:41
Guy Power
Avatar
flash / 17 stycznia 2012 r. o 09:13
Co za kraj! Jak ktoś gwałcący 12 letnie dzieci nie jest pedofilem?!?!?! Ten seksuolog to kolega oskarżonego?!?! Mam nadzieję, że w pierdlu zrobią mu z d... jesień średniowiecza!
Avatar
olek / 17 stycznia 2012 r. o 09:01
[quote name='Nollet' timestamp='1326749766' post='584467']
Cztery i pół roku za usiłowanie gwałtu na jednym chłopcu, a klecha z Ropczyc za molestowanie trzech dziewczynek skazany na dwa i pół roku! Gdzie tu jest sprawiedliwość. Zboczeniec chciał wykorzystać chłopca, zboczeniec nie jest osobą zaufania społecznego, klecha jest. Inny wymiar ma kradzież mienia przez milicjanta inny przez recydywistę z akcentem na bardziej surowy wyrok. W naszym kraju rządzonym przez kryminalistów, klecha pedofil, klecha złodziej, klecha oszust, klecha fałszerz, klecha pederasta jest pod ochroną. Staje przed sądem tylko wtedy jak media nagłośnią sprawę i nie da się tego zatuszować. Klecha, zboczeniec z Tylawy pedofil chroniony przez kumpla pedofila Jozefa Michalika bezkarny, pederaści w kieckach korzystając z usług ciemnego motłochu zaszczuli rodzinę ofiary. Zboczeniec nadal jest w Tylawie!! Ogromny w tym udział ma pedofil podający się za biskupa Józef Michalik. Sądzić zboczeńców w koloratkach powinni ludzie którzy wiedzą co to honor sądu, którzy wiedzą co znaczy w imieniu rzeczpospolitej. Oczywiście uważam wyrok na zboczeńca za zbyt łagodny, ale wyrok na klechę 2, 5 roku za drwinę z ofiar!
[/quote]

Nie masz racji kolego! Większość księży jest heteroseksualna!
[quote name='Nollet' timestamp='1326749766' post='584467']
Cztery i pół roku za usiłowanie gwałtu na jednym chłopcu, a klecha z Ropczyc za molestowanie trzech dziewczynek skazany na dwa i pół roku! Gdzie tu jest sprawiedliwość. Zboczeniec chciał wykorzystać chłopca, zboczeniec nie jest osobą zaufania społecznego, klecha jest. Inny wymiar ma kradzież mienia przez milicjanta inny przez recydywistę z akcentem na bardziej surowy wyrok. W naszym kraju rządzonym przez kryminalistów, klecha pedofil, klecha złodziej... rozwiń
Avatar
Lesio / 17 stycznia 2012 r. o 08:59
Co za szowinistyczny przykład nietolerancji i homofobii! Pośle Biedroń, ty to widzisz i nie grzmisz?
Avatar
jan / 16 stycznia 2012 r. o 23:45
byle nie dostał zawiasów, jak lubił w dupkę chłopców, to teraz on polubi w swoją....
Avatar
Babcia / 16 stycznia 2012 r. o 22:55
Jak by był księdzem to by dostał zawiasy albo ukręcili by sprawie łeb.(Nie pochwalam tego co chciał zrobić)ale klechy gwałcą i molestują dzieci a takich wyroków nie dostają.KATABASOM wszystko wolno wynika z tego a ludzie godzą się na to bo bardziej wierzą w czarnych zboków niż w Boga.
Avatar
Nollet / 16 stycznia 2012 r. o 22:36
Cztery i pół roku za usiłowanie gwałtu na jednym chłopcu, a klecha z Ropczyc za molestowanie trzech dziewczynek skazany na dwa i pół roku! Gdzie tu jest sprawiedliwość. Zboczeniec chciał wykorzystać chłopca, zboczeniec nie jest osobą zaufania społecznego, klecha jest. Inny wymiar ma kradzież mienia przez milicjanta inny przez recydywistę z akcentem na bardziej surowy wyrok. W naszym kraju rządzonym przez kryminalistów, klecha pedofil, klecha złodziej, klecha oszust, klecha fałszerz, klecha pederasta jest pod ochroną. Staje przed sądem tylko wtedy jak media nagłośnią sprawę i nie da się tego zatuszować. Klecha, zboczeniec z Tylawy pedofil chroniony przez kumpla pedofila Jozefa Michalika bezkarny, pederaści w kieckach korzystając z usług ciemnego motłochu zaszczuli rodzinę ofiary. Zboczeniec nadal jest w Tylawie!! Ogromny w tym udział ma pedofil podający się za biskupa Józef Michalik. Sądzić zboczeńców w koloratkach powinni ludzie którzy wiedzą co to honor sądu, którzy wiedzą co znaczy w imieniu rzeczpospolitej. Oczywiście uważam wyrok na zboczeńca za zbyt łagodny, ale wyrok na klechę 2, 5 roku za drwinę z ofiar!
Cztery i pół roku za usiłowanie gwałtu na jednym chłopcu, a klecha z Ropczyc za molestowanie trzech dziewczynek skazany na dwa i pół roku! Gdzie tu jest sprawiedliwość. Zboczeniec chciał wykorzystać chłopca, zboczeniec nie jest osobą zaufania społecznego, klecha jest. Inny wymiar ma kradzież mienia przez milicjanta inny przez recydywistę z akcentem na bardziej surowy wyrok. W naszym kraju rządzonym przez kryminalistów, klecha pedofil, klecha złodziej, klecha oszust, klecha fałszerz, klecha pederasta jest pod ochroną. Staje przed sądem ty... rozwiń
Avatar
M / 16 stycznia 2012 r. o 21:34
oj więźniowie takich uwielbiają... sami wymierza na szczęście wyrok
Avatar
birth / 16 stycznia 2012 r. o 19:22
Uciąc i włożyc mu do gęby! Na miejscu ojca złamał bym mu szczęke lub zatłukł jak psa!
Avatar
pawel / 16 stycznia 2012 r. o 12:32
ojciec chłopca ma stalowe nerwy ... jak by się bydlak zbliżył do mojego dziecka zatłukł bym go śmierć gołymi rękami ...
Avatar
simone / 17 stycznia 2012 r. o 09:41
Guy Power
Avatar
flash / 17 stycznia 2012 r. o 09:13
Co za kraj! Jak ktoś gwałcący 12 letnie dzieci nie jest pedofilem?!?!?! Ten seksuolog to kolega oskarżonego?!?! Mam nadzieję, że w pierdlu zrobią mu z d... jesień średniowiecza!
Avatar
olek / 17 stycznia 2012 r. o 09:01
[quote name='Nollet' timestamp='1326749766' post='584467']
Cztery i pół roku za usiłowanie gwałtu na jednym chłopcu, a klecha z Ropczyc za molestowanie trzech dziewczynek skazany na dwa i pół roku! Gdzie tu jest sprawiedliwość. Zboczeniec chciał wykorzystać chłopca, zboczeniec nie jest osobą zaufania społecznego, klecha jest. Inny wymiar ma kradzież mienia przez milicjanta inny przez recydywistę z akcentem na bardziej surowy wyrok. W naszym kraju rządzonym przez kryminalistów, klecha pedofil, klecha złodziej, klecha oszust, klecha fałszerz, klecha pederasta jest pod ochroną. Staje przed sądem tylko wtedy jak media nagłośnią sprawę i nie da się tego zatuszować. Klecha, zboczeniec z Tylawy pedofil chroniony przez kumpla pedofila Jozefa Michalika bezkarny, pederaści w kieckach korzystając z usług ciemnego motłochu zaszczuli rodzinę ofiary. Zboczeniec nadal jest w Tylawie!! Ogromny w tym udział ma pedofil podający się za biskupa Józef Michalik. Sądzić zboczeńców w koloratkach powinni ludzie którzy wiedzą co to honor sądu, którzy wiedzą co znaczy w imieniu rzeczpospolitej. Oczywiście uważam wyrok na zboczeńca za zbyt łagodny, ale wyrok na klechę 2, 5 roku za drwinę z ofiar!
[/quote]

Nie masz racji kolego! Większość księży jest heteroseksualna!
[quote name='Nollet' timestamp='1326749766' post='584467']
Cztery i pół roku za usiłowanie gwałtu na jednym chłopcu, a klecha z Ropczyc za molestowanie trzech dziewczynek skazany na dwa i pół roku! Gdzie tu jest sprawiedliwość. Zboczeniec chciał wykorzystać chłopca, zboczeniec nie jest osobą zaufania społecznego, klecha jest. Inny wymiar ma kradzież mienia przez milicjanta inny przez recydywistę z akcentem na bardziej surowy wyrok. W naszym kraju rządzonym przez kryminalistów, klecha pedofil, klecha złodziej... rozwiń
Avatar
Lesio / 17 stycznia 2012 r. o 08:59
Co za szowinistyczny przykład nietolerancji i homofobii! Pośle Biedroń, ty to widzisz i nie grzmisz?
Avatar
jan / 16 stycznia 2012 r. o 23:45
byle nie dostał zawiasów, jak lubił w dupkę chłopców, to teraz on polubi w swoją....
Avatar
Babcia / 16 stycznia 2012 r. o 22:55
Jak by był księdzem to by dostał zawiasy albo ukręcili by sprawie łeb.(Nie pochwalam tego co chciał zrobić)ale klechy gwałcą i molestują dzieci a takich wyroków nie dostają.KATABASOM wszystko wolno wynika z tego a ludzie godzą się na to bo bardziej wierzą w czarnych zboków niż w Boga.
Avatar
Nollet / 16 stycznia 2012 r. o 22:36
Cztery i pół roku za usiłowanie gwałtu na jednym chłopcu, a klecha z Ropczyc za molestowanie trzech dziewczynek skazany na dwa i pół roku! Gdzie tu jest sprawiedliwość. Zboczeniec chciał wykorzystać chłopca, zboczeniec nie jest osobą zaufania społecznego, klecha jest. Inny wymiar ma kradzież mienia przez milicjanta inny przez recydywistę z akcentem na bardziej surowy wyrok. W naszym kraju rządzonym przez kryminalistów, klecha pedofil, klecha złodziej, klecha oszust, klecha fałszerz, klecha pederasta jest pod ochroną. Staje przed sądem tylko wtedy jak media nagłośnią sprawę i nie da się tego zatuszować. Klecha, zboczeniec z Tylawy pedofil chroniony przez kumpla pedofila Jozefa Michalika bezkarny, pederaści w kieckach korzystając z usług ciemnego motłochu zaszczuli rodzinę ofiary. Zboczeniec nadal jest w Tylawie!! Ogromny w tym udział ma pedofil podający się za biskupa Józef Michalik. Sądzić zboczeńców w koloratkach powinni ludzie którzy wiedzą co to honor sądu, którzy wiedzą co znaczy w imieniu rzeczpospolitej. Oczywiście uważam wyrok na zboczeńca za zbyt łagodny, ale wyrok na klechę 2, 5 roku za drwinę z ofiar!
Cztery i pół roku za usiłowanie gwałtu na jednym chłopcu, a klecha z Ropczyc za molestowanie trzech dziewczynek skazany na dwa i pół roku! Gdzie tu jest sprawiedliwość. Zboczeniec chciał wykorzystać chłopca, zboczeniec nie jest osobą zaufania społecznego, klecha jest. Inny wymiar ma kradzież mienia przez milicjanta inny przez recydywistę z akcentem na bardziej surowy wyrok. W naszym kraju rządzonym przez kryminalistów, klecha pedofil, klecha złodziej, klecha oszust, klecha fałszerz, klecha pederasta jest pod ochroną. Staje przed sądem ty... rozwiń
Avatar
M / 16 stycznia 2012 r. o 21:34
oj więźniowie takich uwielbiają... sami wymierza na szczęście wyrok
Avatar
birth / 16 stycznia 2012 r. o 19:22
Uciąc i włożyc mu do gęby! Na miejscu ojca złamał bym mu szczęke lub zatłukł jak psa!
Avatar
pawel / 16 stycznia 2012 r. o 12:32
ojciec chłopca ma stalowe nerwy ... jak by się bydlak zbliżył do mojego dziecka zatłukł bym go śmierć gołymi rękami ...