Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Alarm 24 Artykuły

8 lipca 2015 r.
9:57

Alarm24: Dzieci machały kibicom. Jeden z nich pokazał...

0 35 A A
Zrobiłeś niecodzienne, bulwersujące zdjęcie? Wyślij na alarm24@dziennikwschodni.pl
Zrobiłeś niecodzienne, bulwersujące zdjęcie? Wyślij na alarm24@dziennikwschodni.pl

"Tak po niedzielnym spotkaniu kibice drużyny Hannover 96 pożegnali pozdrawiające ich dzieci przed stadionem Arena Lublin" - napisała do nas Czytelniczka na skrzynkę alarm24@dziennikwschodni.pl

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

"Te cztery litery w szybie autokaru to nic w porównaniu z tym co pokazał dzieciom jeszcze jeden idiota - niestety zdjęcia nie mam. A może to i dobrze, bo wcale nie miał się czym chwalić" - napisała do nas mama jednego z dzieci.

 

Czytaj więcej o:

Komentarze 35

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 15 lipca 2015 o 12:58
0
Alarm24: Dzieci machały kibicom. Jeden z nich pokazał...DUPE
Avatar
:) / 13 lipca 2015 o 07:59
0

Boże jacy z Was światowcy.. Przecież wiadomo, że w Niemczech taki gest pokazuje się na pożegnanie. Pokazanie wypiętych pośladków oznacza u większości zwierząt uległość (gotowość do podjęcia stosunku analnego) i przyjacielskie zamiary.

A Wy już piszecie, że obraza i się oburzacie :)

Kibice Hannoveru 96 (lub też 69 w niektórych kręgach) znani są właśnie z takich przyjacielskich propozycji wobec kibiców innych klubów przez co są właśnie chętnie zapraszani na różne imprezy :)

:D  brawo Ty !!!!!!!!!!!!!!!!1

;brawo Ty !!!!!!!!!!!!!!!!1

rozwiń
Avatar
anty Polak / 12 lipca 2015 o 14:22
0

hę? zabito niemca pokazującego dupę? co to polandia? wziąłeś leki?

polandia to taki smieszny nic nie znaczacy kraik na wschodzie Europy zamieszkaly przez polaczkow /niedomyty, wasata mordka, smierdzi alkoholem ,niezbyt chetny do pracy/

Avatar
Tageshi Kaga / 12 lipca 2015 o 14:17
0

Boże jacy z Was światowcy.. Przecież wiadomo, że w Niemczech taki gest pokazuje się na pożegnanie. Pokazanie wypiętych pośladków oznacza u większości zwierząt uległość (gotowość do podjęcia stosunku analnego) i przyjacielskie zamiary.

A Wy już piszecie, że obraza i się oburzacie :)

Kibice Hannoveru 96 (lub też 69 w niektórych kręgach) znani są właśnie z takich przyjacielskich propozycji wobec kibiców innych klubów przez co są właśnie chętnie zapraszani na różne imprezy :)

myslalem ze w Polsce nie ma inteligentnych ludzi z poczuciem humoru, ale mylilem sie, Euzebiuszu to bylo slodkie

ze w Polsce nie ma inteligentnych ludzi z poczuciem humoru, ale mylilem sie, Euzebiuszu to bylo slodkie

rozwiń
Avatar
Gość / 9 lipca 2015 o 20:42
0
takie bydło ciężarówkami wozić !
Avatar
Gość / 9 lipca 2015 o 19:58
0
Kibole wszystkich nacji to ścierwa bez honoru, twardzi tylko w starciu 10 vs. 1, albo z kobietami i dziećmi :)
Avatar
Gość / 8 lipca 2015 o 23:12
0
Aaaaa to jest ta wyższa kultura i ten inny świat!
Avatar
sdfsd / 8 lipca 2015 o 20:15
0

W Polandii też próbowano strzelać, jednego nawet udało się zutylizować w Knurowie ale wtedy płakały pismaki (również z tej pożalsięboże gazetki) i inni obrońcy praw zwierząt. 

hę? zabito niemca pokazującego dupę? co to polandia? wziąłeś leki?

Avatar
Apeluję! / 8 lipca 2015 o 17:45
0

a do świętojebliwej gazety koszernej, znaczy się: wyborczej z tym! oni zaraz zrobią porządek, napiętnują, załamią ręce, załatwią wypowiedzi paru autorytetów! bo co, kurcze blade, Polak nie może wiatru popuścić, żeby nie obwołano go antyeuropejskim, antysemickim, homofobicznym, a tu blada szwabska d... w oknie i nic?! w mieście, gdzie mieszkało tylu starszych braci w wierze?! toż to policzek w twarz narodowi wybranemu, nie wolno tego tak ostawić!

Avatar
Gość / 8 lipca 2015 o 16:33
0
Bardzo fajna impreza BUSOMAT PL
Avatar
Gość / 15 lipca 2015 o 12:58
0
Alarm24: Dzieci machały kibicom. Jeden z nich pokazał...DUPE
Avatar
:) / 13 lipca 2015 o 07:59
0

Boże jacy z Was światowcy.. Przecież wiadomo, że w Niemczech taki gest pokazuje się na pożegnanie. Pokazanie wypiętych pośladków oznacza u większości zwierząt uległość (gotowość do podjęcia stosunku analnego) i przyjacielskie zamiary.

A Wy już piszecie, że obraza i się oburzacie :)

Kibice Hannoveru 96 (lub też 69 w niektórych kręgach) znani są właśnie z takich przyjacielskich propozycji wobec kibiców innych klubów przez co są właśnie chętnie zapraszani na różne imprezy :)

:D  brawo Ty !!!!!!!!!!!!!!!!1

;brawo Ty !!!!!!!!!!!!!!!!1

rozwiń
Avatar
anty Polak / 12 lipca 2015 o 14:22
0

hę? zabito niemca pokazującego dupę? co to polandia? wziąłeś leki?

polandia to taki smieszny nic nie znaczacy kraik na wschodzie Europy zamieszkaly przez polaczkow /niedomyty, wasata mordka, smierdzi alkoholem ,niezbyt chetny do pracy/

Avatar
Tageshi Kaga / 12 lipca 2015 o 14:17
0

Boże jacy z Was światowcy.. Przecież wiadomo, że w Niemczech taki gest pokazuje się na pożegnanie. Pokazanie wypiętych pośladków oznacza u większości zwierząt uległość (gotowość do podjęcia stosunku analnego) i przyjacielskie zamiary.

A Wy już piszecie, że obraza i się oburzacie :)

Kibice Hannoveru 96 (lub też 69 w niektórych kręgach) znani są właśnie z takich przyjacielskich propozycji wobec kibiców innych klubów przez co są właśnie chętnie zapraszani na różne imprezy :)

myslalem ze w Polsce nie ma inteligentnych ludzi z poczuciem humoru, ale mylilem sie, Euzebiuszu to bylo slodkie

ze w Polsce nie ma inteligentnych ludzi z poczuciem humoru, ale mylilem sie, Euzebiuszu to bylo slodkie

rozwiń
Avatar
Gość / 9 lipca 2015 o 20:42
0
takie bydło ciężarówkami wozić !
Avatar
Gość / 9 lipca 2015 o 19:58
0
Kibole wszystkich nacji to ścierwa bez honoru, twardzi tylko w starciu 10 vs. 1, albo z kobietami i dziećmi :)
Avatar
Gość / 8 lipca 2015 o 23:12
0
Aaaaa to jest ta wyższa kultura i ten inny świat!
Avatar
sdfsd / 8 lipca 2015 o 20:15
0

W Polandii też próbowano strzelać, jednego nawet udało się zutylizować w Knurowie ale wtedy płakały pismaki (również z tej pożalsięboże gazetki) i inni obrońcy praw zwierząt. 

hę? zabito niemca pokazującego dupę? co to polandia? wziąłeś leki?

Avatar
Apeluję! / 8 lipca 2015 o 17:45
0

a do świętojebliwej gazety koszernej, znaczy się: wyborczej z tym! oni zaraz zrobią porządek, napiętnują, załamią ręce, załatwią wypowiedzi paru autorytetów! bo co, kurcze blade, Polak nie może wiatru popuścić, żeby nie obwołano go antyeuropejskim, antysemickim, homofobicznym, a tu blada szwabska d... w oknie i nic?! w mieście, gdzie mieszkało tylu starszych braci w wierze?! toż to policzek w twarz narodowi wybranemu, nie wolno tego tak ostawić!

Avatar
Gość / 8 lipca 2015 o 16:33
0
Bardzo fajna impreza BUSOMAT PL
Zobacz wszystkie komentarze 35

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej 2 0

Andrzej Czapski, były prezydent Białej Podlaskiej, który przegrał w ostatnich wyborach z Dariuszem Stefaniukiem (PiS), ogłasza swój start w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce 0 0

Hangar Agencji Mienia Wojskowego na bialskim lotnisku wciąż bez najemcy.

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur
30 września 2018, 16:00

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur 3 0

Co Gdzie Kiedy. 30 września o godz. 16 i 19 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się podwójny pokaz spektaklu w gwiazdorskiej obsadzie Polowanie na łosia.

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale 15 0

Lato wróciło. W przyszłym tygodniu możemy spodziewać się słońca, ale i burz z deszczem.

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce
galeria

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce 0 1

Zawody w skoku o tyczce pań miały zostać rozegrane w piątek, ale ze względu na niekorzystną aurę zostały przeniesione na sobotnie przedpołudnie. Pierwsze miejsce z wynikiem 4.50 m zdobyła Justyna Śmietanka

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie
28 lipca 2018, 11:00

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Atoli zaprasza na Słomiany Rynek (plac zieleni między ul. Towarowa i Kalinowszczyna), na wspólne świętowanie pierwszego chleba czyli Słowiańskich Podpłomyków. Wydarzenie obędzie się 28 lipca o godz. 11.

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją 2 1

27-latek, który miał trafić do więzienia ukrywał się przed mundurowymi. W piątek zauważył go policjant.

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim 13 4

7 grill barów w Lublinie i okolicy - podpowiadamy, gdzie warto podjechać, żeby dobrze lub bardzo dobrze zjeść. W Lublinie i regionie. Podpowiadamy 7 adresów, które osobiście sprawdziliśmy

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti
4 września 2018, 19:00

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti 2 0

Co Gdzie Kiedy. 4 września o godz. 19 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią zespoły Vader, Marduk i goście.

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 11 6

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 5

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 28 9

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 45 18

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 7

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 9 28

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.