Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Artykuły sponsorowane

13 listopada 2017 r.
0:35

Najlepsze prezenty dla dziewczyn na Mikołaja

Autor: Zdjęcie autora Prmocja
0 18 A A

W poszukiwaniu prezentu dla dziewczyny - swojej narzeczonej, żony, córki, siostry czy mamy, najczęściej udajemy się do drogerii lub perfumerii. Bardzo często więc przedstawicielki płci pięknej znajdują pod choinką perfumy i inne kosmetyki, między innymi do pielęgnacji ciała. Nie jest to jednak jedyny prezent, który wywoła radość kobiety.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Najczęściej wybierane prezenty dla dziewczyn

Kobiety według Barometru Providenta (badania z 2016 roku) oczekują w ramach prezentu świątecznego kosmetyków (27 proc. wskazań), ubrań (20 proc.) oraz biżuterii i pieniędzy (15 proc.).

Jakie prezenty dla dziewczyn spotkają się ze szczerą radością i dreszczykiem emocji? Dla czytelniczki i miłośniczki literatury najlepszym wyborem będzie książka. Jeśli nie znamy preferencji kobiety w kwestii gatunku literackiego, najbezpieczniejszym wyborem będzie jeden z bestsellerów na rynku czytelniczym.

Miłośniczka kultury ucieszy się z biletów na koncert ulubionego wokalisty lub zespołu, biletów do teatru lub do opery. Każdy taki prezent powinien być dobrze przemyślany, ponieważ bilety nie należą do najtańszych podarków, a szkoda byłoby je zmarnować.

Jeśli mężczyzna nie zna rozmiaru ubrań, jakie nosi jego kobieta, a nie chce narażać ją na konieczność wymiany sukienki czy swetra, jaki otrzyma w prezencie gwiazdkowym, może kupić bon upominkowy - kartę podarunkową do sklepu, w którym dziewczyna często robi zakupy. Wtedy będzie mogła wybrać sobie to, co będzie jej odpowiadało. Pułapką takich prezentów jest jedynie fakt, że mężczyzna może zostać posądzony o wygodnictwo i brak zaangażowania przy wyborze prezentu świątecznego.

Zawsze dobrym pomysłem na prezent dla dziewczyny jest biżuteria - najlepiej srebrna lub złota, albo z platyny, nie zaś biżuteria sztuczna. Do tego elegancki kuferek, w którym nasza kobieta będzie mogła przechowywać swoją biżuterię - i prezent gotowy. To dobry pomysł zwłaszcza dla pań, które nie mają jeszcze skrzyneczki lub kuferka na biżuterię.

Nawet połowa kobiet zawiedziona świątecznym prezentem

Z badań ankietowych przeprowadzonych na zlecenie serwisu AskHerFriends.com wynika, że co roku ponad połowa kobiet jest mniej lub bardziej zawiedziona świątecznym prezentem od partnera. Okazuje się więc, że panowie kupują prezenty dla dziewczyn schematycznie, bez wcześniejszego przemyślenia, czy rzeczywiście będą się podobały ich kobietom.

Wielu panów wciąż wybiera te same przedmioty w ramach prezentu gwiazdkowego: komplet biżuterii, zegarek, duszące perfumy, pluszaki, albo bieliznę - praktyczną, bawełnianą, która pozbawiona jest krztyny romantyczności i seksapilu.

Jak podejść do kwestii kupowania prezentu dla dziewczyny?

Panowie powinni się bardziej postarać i w kupowaniu prezentów dla dziewczyn wykazać się prawdziwą kreatywnością. Wystarczy na kilka tygodni czy miesięcy przed Bożym Narodzeniem uważnie słuchać kobiet w swoim otoczeniu - na pewno zasugerują, co chciałyby dostać - mniej lub bardziej świadomie.

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 19 lutego 2018 o 11:31
0
Patrzcie po pakietach z Prezent Marzeń. Naprawdę niewielkim kosztem można znaleźć coś ciekawego. Kwestia jedynie taka, jakie macie podejście i ile chcecie wydać. Ale poniżej stówki macie również masaż, jak i wiele innych tematów.
Avatar
Gość / 15 grudnia 2017 o 09:09
0
moja dostała ode mnie lot w tunelu w lesznie i jutro mamy jechać by polatała. za***ona była bardzo bo nigdy takiego prezentu nie dostała.
Avatar
Gość / 12 grudnia 2017 o 16:27
0
Ja zabieram swoją dziewczynę na romantyczną kolację do Restauracji Romantycznej w centrum Warszawy. Cały czas o niej mowi, że jest super i chciałaby kiedyś do niej pojsc, wiec idealnie :)
Avatar
Gość / 2 grudnia 2017 o 14:04
0
najlepszy prezent to prezent, o którym dana osoba marzy :) ja np doskonale wiem, że moja dziewczyna uwielbia biżuterię, zwłaszcza srebrną dlatego pod choinkę jej kupię kolczyki srebrne z szafirem, już je upatrzyłem w dobrej cenie w sklepie topsilver
Avatar
Gość / 21 listopada 2017 o 11:22
0
najlepsze prezenty? to te dane od serca.. nie duży koszt i zadowolenie w 100%. ja ostatnio też kupiłem prezent właśnie tam: ***s://***printlander.pl/dla-niej/
Avatar
Gość / 18 listopada 2017 o 13:19
0
ja postanowiłem wywołać nasze wspólne zdjęcie na płótnie, czyli ala obraz w jakims duzym formacie. ***s://***foto4u.pl/fotoobrazy chyba tutaj widzialem najlepsza oferte i się zdecyduję. poza tym koleżanka już korzystała z ich usług i mowiła ze fajnie i starannie wszystko robią. myślę ze moja dziewczyna się ucieszy z prezentu, bo zawsze mowila, ze chciała dostac cos od serca ;)
Avatar
Gość / 17 listopada 2017 o 13:36
0
To może być dziwne dla niektórych ale moja dziewczyna zamówiła sobie w media expert nową fife na mikołajki :)
Avatar
Gość / 16 listopada 2017 o 18:59
0
bez przesady to kupowanie prezentów nie jest znowu takie trudne, ja w ******fotoprint.pl/ zamówiłem nasze zdjęcie wspólne z ostatnich wakacji do zrobienia jako obraz na płótnie- nie wyszło to drogo a myślę, że prezent jest bardzo romantyczny i sprawię tym dziewczynie dużo radości
Avatar
Gość / 16 listopada 2017 o 15:40
0
moim zdaniem nie ma nic cenniejszego niż wspólnie spędzony czas więc dla mojej dziewczyny mam już do ***s://***termabania.pl kupione bilety- myślę, że taki relaks pomiędzy świętami a sylwestrem bardzo się nam przyda, a każda dziewczyna będzie z takiego prezentu zadowolona
Avatar
marcek / 16 listopada 2017 o 15:38
0
na mikołajki w tym roku planuje kupić mojej dziewczynie srebrny wisiorek. wiem że bardzo lubi skromną biżuterię, a szczególnie srebro, przez co starałem się znaleźć odpowiedni naszyjnik. miałem niemały problem z wyborem, ale moim zdaniem ta kolekcja będzie najlepsza ***estore-pl.pandora.net/pl_pl/naszyjniki/ , a co wy o tym sądzicie?
Avatar
Gość / 19 lutego 2018 o 11:31
0
Patrzcie po pakietach z Prezent Marzeń. Naprawdę niewielkim kosztem można znaleźć coś ciekawego. Kwestia jedynie taka, jakie macie podejście i ile chcecie wydać. Ale poniżej stówki macie również masaż, jak i wiele innych tematów.
Avatar
Gość / 15 grudnia 2017 o 09:09
0
moja dostała ode mnie lot w tunelu w lesznie i jutro mamy jechać by polatała. za***ona była bardzo bo nigdy takiego prezentu nie dostała.
Avatar
Gość / 12 grudnia 2017 o 16:27
0
Ja zabieram swoją dziewczynę na romantyczną kolację do Restauracji Romantycznej w centrum Warszawy. Cały czas o niej mowi, że jest super i chciałaby kiedyś do niej pojsc, wiec idealnie :)
Avatar
Gość / 2 grudnia 2017 o 14:04
0
najlepszy prezent to prezent, o którym dana osoba marzy :) ja np doskonale wiem, że moja dziewczyna uwielbia biżuterię, zwłaszcza srebrną dlatego pod choinkę jej kupię kolczyki srebrne z szafirem, już je upatrzyłem w dobrej cenie w sklepie topsilver
Avatar
Gość / 21 listopada 2017 o 11:22
0
najlepsze prezenty? to te dane od serca.. nie duży koszt i zadowolenie w 100%. ja ostatnio też kupiłem prezent właśnie tam: ***s://***printlander.pl/dla-niej/
Avatar
Gość / 18 listopada 2017 o 13:19
0
ja postanowiłem wywołać nasze wspólne zdjęcie na płótnie, czyli ala obraz w jakims duzym formacie. ***s://***foto4u.pl/fotoobrazy chyba tutaj widzialem najlepsza oferte i się zdecyduję. poza tym koleżanka już korzystała z ich usług i mowiła ze fajnie i starannie wszystko robią. myślę ze moja dziewczyna się ucieszy z prezentu, bo zawsze mowila, ze chciała dostac cos od serca ;)
Avatar
Gość / 17 listopada 2017 o 13:36
0
To może być dziwne dla niektórych ale moja dziewczyna zamówiła sobie w media expert nową fife na mikołajki :)
Avatar
Gość / 16 listopada 2017 o 18:59
0
bez przesady to kupowanie prezentów nie jest znowu takie trudne, ja w ******fotoprint.pl/ zamówiłem nasze zdjęcie wspólne z ostatnich wakacji do zrobienia jako obraz na płótnie- nie wyszło to drogo a myślę, że prezent jest bardzo romantyczny i sprawię tym dziewczynie dużo radości
Avatar
Gość / 16 listopada 2017 o 15:40
0
moim zdaniem nie ma nic cenniejszego niż wspólnie spędzony czas więc dla mojej dziewczyny mam już do ***s://***termabania.pl kupione bilety- myślę, że taki relaks pomiędzy świętami a sylwestrem bardzo się nam przyda, a każda dziewczyna będzie z takiego prezentu zadowolona
Avatar
marcek / 16 listopada 2017 o 15:38
0
na mikołajki w tym roku planuje kupić mojej dziewczynie srebrny wisiorek. wiem że bardzo lubi skromną biżuterię, a szczególnie srebro, przez co starałem się znaleźć odpowiedni naszyjnik. miałem niemały problem z wyborem, ale moim zdaniem ta kolekcja będzie najlepsza ***estore-pl.pandora.net/pl_pl/naszyjniki/ , a co wy o tym sądzicie?
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Radni sprawdzali, kto wyszedł z urzędu wesprzeć marszałka. Naruszyli ochronę danych osobowych?
film

Radni sprawdzali, kto wyszedł z urzędu wesprzeć marszałka. Naruszyli ochronę danych osobowych? 0 1

Inspektor ochrony danych osobowych w urzędzie marszałkowskim oczekuje wyjaśnień od radnych Prawa i Sprawiedliwości. Chodzi o Michała Mulawę i Marka Wojciechowskiego, którzy w czwartek próbowali wyjaśnić szczegóły obecności ponad stuosobowej grupy urzędników na konferencji prasowej z udziałem ministra.

Wiceminister przyjechał uroczyście otworzyć żłobek, który działa już od 3 września
galeria

Wiceminister przyjechał uroczyście otworzyć żłobek, który działa już od 3 września 1 1

Wiceminister rodziny przyjechał wczoraj uroczyście otworzyć żłobek w Białej Podlaskiej. A placówka działa już od 3 września.

Chełmianka gra z Wisłą Puławy. Podtrzymają passę u siebie?

Chełmianka gra z Wisłą Puławy. Podtrzymają passę u siebie? 2 0

Emocji nie powinno zabraknąć w niedzielę na stadionie w Chełmie. Tamtejsza Chełmianka zmierzy się z Wisłą Puławy (godz. 15.30). To będzie pojedynek trzeciej drużyny w tabeli z czwartą

Komitet Krzysztofa Żuka skarży się na TVP Lublin. Wytyka nieobecność na konferencjach

Komitet Krzysztofa Żuka skarży się na TVP Lublin. Wytyka nieobecność na konferencjach 6 11

Dlaczego nas nie pokazujecie – pytają Telewizję Polską działacze komitetu Krzysztofa Żuka i składają oficjalną skargę do TVP.

Kajakiem po Chodelce. Trasa spływu ma być bardziej atrakcyjna dla turystów

Kajakiem po Chodelce. Trasa spływu ma być bardziej atrakcyjna dla turystów 0 0

Chodelka będzie bardziej dostępna dla kajakarzy. 17-kilometrowa trasa spływu pobiegnie przez Opole Lubelskie, Karczmiska i Wilków.

Wieczne Czytanie: Józef Łobodowski w DDK Węglin
27 września 2018, 18:00

Wieczne Czytanie: Józef Łobodowski w DDK Węglin 2 0

Co Gdzie Kiedy. 27 września o godz. 18 w Muzeum Józefa Czechowicza (ul. Złota 3) odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu DDK Węglin Wieczne Czytanie, które będzie poświęcone twórczości Józefa Łobodowskiego.

Pomysł na biznes w Lublinie. Otworzył pierwszy w mieście automat z kebabami

Pomysł na biznes w Lublinie. Otworzył pierwszy w mieście automat z kebabami 185 6

Rozmowa z Pawłem Zasadą, właścicielem Kebab Box, pierwszego automatu na kebaby.

Były obawy o kolejne połączenie lotnicze z Lublina. Ważna deklaracja Wizz Air

Były obawy o kolejne połączenie lotnicze z Lublina. Ważna deklaracja Wizz Air 48 3

Loty linii Wizz Air do Londynu Luton pozostaną siatce połączeń Portu Lotniczego Lublin w przyszłorocznym sezonie letnim. Przewoźnik potwierdza natomiast, że do rozkładów nie wrócą zawieszane z końcem października rejsy do Sztokholmu i Kijowa.

Z opóźnieniem, ale są. Nowe trolejbusy wyjeżdżają na ulice Lublina

Z opóźnieniem, ale są. Nowe trolejbusy wyjeżdżają na ulice Lublina 10 12

Na ulice Lublina wyjeżdżają dziś nowe, przegubowe trolejbusy marki Ursus. Są klimatyzowane, wyposażone w biletomaty, a dzięki akumulatorom mogą kursować tam, gdzie nie ma nad jezdnią sieci zasilającej. Miasto kupiło w sumie 15 takich pojazdów za ponad 34 mln zł

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [21-23.09]
21 września 2018, 10:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [21-23.09] 1 0

Co Gdzie Kiedy. Na ekrany lubelskich kin wkracza polski film kostiumowy Kamerdyner. To jednak nie jedyna ciekawa premiera filmowa nadchodzącego weekendu. Ponadto lubelskie placówki oferują interesujące koncerty i spektakle. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Miasto pozwało radną. Urząd domaga się przeprosin

Miasto pozwało radną. Urząd domaga się przeprosin 6 2

Władze Białej Podlaskiej pozwały radną niezależną Alicję Łagowską. Sprawa o ochronę dóbr osobistych toczy się przed Sądem Okręgowym w Lublinie.

Lubelskie: W przychodni zadrwili z RODO. Terminator, Jogi, Batman i inni na liście
galeria

Lubelskie: W przychodni zadrwili z RODO. Terminator, Jogi, Batman i inni na liście 230 12

Jogi, Batman, Szogun, Izaura, Masa, Skrzat – to tylko niektóre z zabawnych pseudonimów, jakie mieli otrzymać pacjenci przychodni w miejscowości Wohyń koło Radzynia, w województwie lubelskim. Chodzi o zachowanie anonimowości w związku z RODO (czyli nowego prawa o danych osobowych, które obowiązuje od 25 maja).

Motor gra z Sokołem Sieniawa bez nowego trenera. Rehabilitacja za Hutnika?

Motor gra z Sokołem Sieniawa bez nowego trenera. Rehabilitacja za Hutnika? 4 6

Piłkarze i kibice Motoru chcą, jak najszybciej zapomnieć o tym, co stało się w Krakowie. Ma w tym pomóc sobotni występ żółto-biało-niebieskich. Lublinianie zmierzą się na Arenie z Sokołem Sieniawa (godz. 18). Wszystko wskazuje na to, że na ławce trenerskiej „awaryjnie” zasiądzie Robert Chmura

Wypadek na al. Solidarności. Kierowca wjechał na czerwonym świetle?

Wypadek na al. Solidarności. Kierowca wjechał na czerwonym świetle? 10 7

Jedna osoba została ranna w wypadku na al. Solidarności w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!