Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biała Podlaska

19 listopada 2019 r.
11:43

Szpital w Białej Podlaskiej ma nowego dyrektora

20 27 A A
Adam Chodziński
Adam Chodziński

To już pewne. Nowym dyrektorem bialskiego szpitala został Adam Chodziński, który dotychczas był zastępcą Dariusza Oleńskiego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Chodziński wygrał konkurs na to stanowisko, pokonując drugiego kandydata Karola Sudewicza. - Szpital w Białej Podlaskiej to flagowa placówka służby zdrowia podległa samorządowi województwa. Jestem przekonany, że nowy dyrektor będzie równie skuteczny w zarządzaniu, co jego poprzednik - podkreśla Jarosław Stawiarki, marszałek województwa lubelskiego.

Konkurs rozpisano po tym, jak ze stanowiska zrezygnował dotychczasowy dyrektor Dariusz Oleński. Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym kierował przez ostatnie 15 lat. Przez ten czas wyprowadził placówkę z długów i od 2005 roku utrzymuje ona dodatni wynik finansowy.

W tym czasie szpital znacznie powiększył też swój majątek trwały – z 15 do 113 mln zł. Decyzję o rezygnacji, jak zapewniał, podjął samodzielnie. – To moja całkowicie autonomiczna decyzja, która nie jest wynikiem żadnych nacisków, ani też propozycji zawodowych – tłumaczył Oleński. Jednak z końcem września fotel szefa szpitala zamienił na biurko zastępcy dyrektora tej placówki.

Adam Chodziński w placówce pracuje od grudnia ubiegłego roku. Szybko awansował, bo już w marcu był zastępcą dyrektora. Obecnie jest też miejskim radnym Zjednoczonej Prawicy. W poprzedniej kadencji był zastępcą prezydenta Dariusza Stefaniuka (PiS). To m.in. absolwent bialskiej filii AWF, skończył też zarządzanie w administracji i samorządzie terytorialnym na SGH.

e-Wydanie

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Rob / 19 listopada 2019 o 18:13
+10
NHahahahahaha może zorganizować odrazu referendum o odwołaniu z zawodu dyrektora. Położy szpital tak jak położył budowę stadionu, budowę karuzeli itd. Ciekawe jaka pensja pewnie z 15 tysi na rękę. A poprzedni odszedł na pewno sam hahahahahahaha. Tak siW upycha kolesi Stefaniuka i całej bandy pisowskiej.[/quote] W odróżnieniu od prezesów i władz spółek tu chociaż ogłoszono konkurs. Z 2 kandydatów wybrano 1... Dlaczego nie zgłosił się nikt inny? Przecież, przy wyborze z większej liczby można by było wytykać braki, przynależność partyjną czy układy? Jak się robi pokazał już Litwiniuk. Dyrektor - emeryt przechodził z CV obok firmy i z powodu braku kadr w mieście został perspektywicznym wodzem w firmie, drugiemu stworzył stanowisko wiceprezesa za 15tys z zakupem auta za ok.100 tyś, trzeci to partyjny guru , który podnosi ceny biletów dla uczniów o 60%, kolejny administruje stadionem gdzie przez rok nie potrafi wstawić furtki na sztuczne boisko by potem płakać, że ktoś mu wchodzi i niszczy mienie Zgl-owskie... Dlaczego na stanowiska z gaża 10-15 tyś nie było konkursów??? [/quote] Hahahhahahahwhwhwhw konkurs hahahahahahahahaha, kolega Stefaniuka i zając Sudewicz hahahahahahahahaha konkurs hahahahahahahaha nie ośmieszaj się. Auto nie za 100 tysi tylko za 200 tysi a płacone miesięcznie 1300. Tuman jesteś w jaki sposób można mieć takie auto. Jak ma prowadzić szpital tak jak Chodzinski prowadził inwestycje na stadionie to gratuluje wyboru. Przypomnę jeszcze o Karuzeli. Świetny fachowiec, pewnie leżał w szpitalu. Zastanów się człowieku w jakim stanie zostawił spółki Stefaniuk i jego przydupasy prezesi: PEC 1,5 mln straty, MZK 600 tysi straty, porażka... [/quote]  Nie byłem fanem poprzednich rządów, ale przypomne że [quote][quote][quote]NHahahahahaha może zorganizować odrazu referendum o odwołaniu z zawodu dyrektora. Położy szpital tak jak położył budowę stadionu, budowę karuzeli itd. Ciekawe jaka pensja pewnie z 15 tysi na rękę. A poprzedni odszedł na pewno sam hahahahahahaha. Tak siW upycha kolesi Stefaniuka i całej bandy pisowskiej.
W odróżnieniu od prezesów i władz spółek tu chociaż ogłoszono konkurs. Z 2 kandydatów wybrano 1... Dlaczego nie zgłosił się nikt inny? Przecież, przy wyborze z większej liczby można by było wytykać braki, przynależność partyjną czy układy? Jak się robi pokazał już Litwiniuk. Dyrektor - emeryt przechodził z CV obok firmy i z powodu braku kadr w mieście został perspektywicznym wodzem w firmie, drugiemu stworzył stanowisko wiceprezesa za 15tys z zakupem auta za ok.100 tyś, trzeci to partyjny guru , który podnosi ceny biletów dla uczniów o 60%, kolejny administruje stadionem gdzie przez rok nie potrafi wstawić furtki na sztuczne boisko by potem płakać, że ktoś mu wchodzi i niszczy mienie Zgl-owskie... Dlaczego na stanowiska z gaża 10-15 tyś nie było konkursów???
Hahahhahahahwhwhwhw konkurs hahahahahahahahaha, kolega Stefaniuka i zając Sudewicz hahahahahahahahaha konkurs hahahahahahahaha nie ośmieszaj się. Auto nie za 100 tysi tylko za 200 tysi a płacone miesięcznie 1300. Tuman jesteś w jaki sposób można mieć takie auto. Jak ma prowadzić szpital tak jak Chodzinski prowadził inwestycje na stadionie to gratuluje wyboru. Przypomnę jeszcze o Karuzeli. Świetny fachowiec, pewnie leżał w szpitalu. Zastanów się człowieku w jakim stanie zostawił spółki Stefaniuk i jego przydupasy prezesi: PEC 1,5 mln straty, MZK 600 tysi straty, porażka...
 w Karuzeli smrodu narobił kolega Litwiniuka,bialski biznesmen, który namawiał mieszkańców do wnoszenia skarg na uciążliwość budowy w zamian za pomoc prawną w zakresie zasiedzenia terenów po "meblach". Gdy Karuzela zaczęła się dogadywać indywidualnie z mieszkańcami, ów biznesmen przedstawił kobiecie fakturę na ok.1 mln za 10 m-cy obsługi... 
 w Karuzeli smrodu narobił kolega Litwiniuka,bialski biznesmen, który namawiał mieszkańców do wnoszenia skarg na uciążliwość budowy w zamian za pomoc prawną w zakresie zasiedzenia terenów po "meblach". Gdy Karuzela zaczęła się dogadywać indywidualnie z mieszkańcami, ów biznesmen przedstawił kobiecie fakturę na ok.1 mln za 10 m-cy obsługi...  rozwiń
Avatar
Adam Chodzinski / 19 listopada 2019 o 12:31
+9
Wygrałem bo ja z zawodu jestem dyrektorem! Kierowanie pod wpływem i dyrektorowanie mam we krwi, wyssałem z palca matki. Te 115 baniek spieniężę do końca kadencji "dobrej zmiany" - tak mi dopomóż Buk!
Avatar
Gość / 20 listopada 2019 o 10:24
+8
Rozpieprzyli stadninę Przyszła pora na szpital
Avatar
Xxx / 20 listopada 2019 o 08:31
+7
Jak ktoś naprawdę uważa, że ten konkurs był uczciwy to nie ma pojęcia o polityce i o tym co się dzieje dookoła. Chodzinski będziemy patrzeć jak niszczysz ten szpital. Zal
 Czy ktoś bronił wziąć udział w konkursie na dyrektora? Przecież poza jedną opcją nie zgłosił się nikt... Jak w sytuacji braku innych kandydatów można pytać o uczciwość konkursową? Trochę inaczej wyglądala sytuacja w spółkach miejskich. Nikt spoza układu koleżeńsko-partyjnego nie miał żadnych szans na ubieganie się o stanowiska.
Avatar
stoppisowi / 19 listopada 2019 o 14:26
+7
Skandal, nowy misiewicz
Avatar
Gość / 19 listopada 2019 o 23:30
+6
Jak ktoś naprawdę uważa, że ten konkurs był uczciwy to nie ma pojęcia o polityce i o tym co się dzieje dookoła. Chodzinski będziemy patrzeć jak niszczysz ten szpital. Zal
Avatar
Bialczanin / 19 listopada 2019 o 22:47
+5
Legitymacja PiS dzisiaj to jak legitymacja PZPR przed 1989 r. Ale durni ludzie w Białej i tak to kupią - Jarosław na nich pluje, a oni twierdzą, że deszcz pada...
Avatar
Gosc / 19 listopada 2019 o 16:23
+5
Do Roba: Budowę stadionu PO-łoźyl Litwiniuk 
Avatar
Gość / 19 listopada 2019 o 12:05
+5
Oj Pan Sudewicz przegrał... Nie poznała się komisja a to taki talent, taka inteligencja! W mig trzeba będzie mu znaleźć jakąś nagrodę pocieszenia... Nowy etacik gdzieś już czeka, przecież w Białej pracy w brud dla TAKICH fachowców! Juz tato i cały pis się nad tym głowia... Zaraz coś będzie, pan się nie martwi Panie Karolu.
Avatar
belfer / 20 listopada 2019 o 13:22
+4
Jakie miasto, takie kadry...
Avatar
Gość / 21 listopada 2019 o 10:28
+3
Teraz dopiero zacznie rosnąć dług szpitala,bo kolejny niedorajda z nadania objął stołek!!! Odszedł z miasta i co po sobie pozostawił zabagnione miasto! To samo stanie się ze szpitalem!!!
Avatar
belfer / 20 listopada 2019 o 13:22
+4
Jakie miasto, takie kadry...
Avatar
Gość / 20 listopada 2019 o 11:17
-4
PiS góŕą tak narzekanie na PIS A ręce po 500 plus pierwsi nastawiacie wybraliście pożal się Boże prezydenta Białej i co on zrobił oprócz podwyżek nic ale macie za swoje i czekajcie na dalsze podwyżki następnym razem będziecie wiedzieli na kogo głosować PIS GÓRĄ...
Avatar
Gość / 20 listopada 2019 o 10:24
+8
Rozpieprzyli stadninę Przyszła pora na szpital
Avatar
Xxx / 20 listopada 2019 o 08:31
+7
Jak ktoś naprawdę uważa, że ten konkurs był uczciwy to nie ma pojęcia o polityce i o tym co się dzieje dookoła. Chodzinski będziemy patrzeć jak niszczysz ten szpital. Zal
 Czy ktoś bronił wziąć udział w konkursie na dyrektora? Przecież poza jedną opcją nie zgłosił się nikt... Jak w sytuacji braku innych kandydatów można pytać o uczciwość konkursową? Trochę inaczej wyglądala sytuacja w spółkach miejskich. Nikt spoza układu koleżeńsko-partyjnego nie miał żadnych szans na ubieganie się o stanowiska.
Avatar
Gość / 19 listopada 2019 o 23:30
+6
Jak ktoś naprawdę uważa, że ten konkurs był uczciwy to nie ma pojęcia o polityce i o tym co się dzieje dookoła. Chodzinski będziemy patrzeć jak niszczysz ten szpital. Zal
Avatar
Bialczanin / 19 listopada 2019 o 22:47
+5
Legitymacja PiS dzisiaj to jak legitymacja PZPR przed 1989 r. Ale durni ludzie w Białej i tak to kupią - Jarosław na nich pluje, a oni twierdzą, że deszcz pada...
Avatar
Pacjent / 19 listopada 2019 o 19:27
+4
Lipa i farsa.....(:
Avatar
Madzua / 19 listopada 2019 o 18:19
+4
Konkurs to jest zwyczajna fikcja
Avatar
Rob / 19 listopada 2019 o 18:13
+10
NHahahahahaha może zorganizować odrazu referendum o odwołaniu z zawodu dyrektora. Położy szpital tak jak położył budowę stadionu, budowę karuzeli itd. Ciekawe jaka pensja pewnie z 15 tysi na rękę. A poprzedni odszedł na pewno sam hahahahahahaha. Tak siW upycha kolesi Stefaniuka i całej bandy pisowskiej.[/quote] W odróżnieniu od prezesów i władz spółek tu chociaż ogłoszono konkurs. Z 2 kandydatów wybrano 1... Dlaczego nie zgłosił się nikt inny? Przecież, przy wyborze z większej liczby można by było wytykać braki, przynależność partyjną czy układy? Jak się robi pokazał już Litwiniuk. Dyrektor - emeryt przechodził z CV obok firmy i z powodu braku kadr w mieście został perspektywicznym wodzem w firmie, drugiemu stworzył stanowisko wiceprezesa za 15tys z zakupem auta za ok.100 tyś, trzeci to partyjny guru , który podnosi ceny biletów dla uczniów o 60%, kolejny administruje stadionem gdzie przez rok nie potrafi wstawić furtki na sztuczne boisko by potem płakać, że ktoś mu wchodzi i niszczy mienie Zgl-owskie... Dlaczego na stanowiska z gaża 10-15 tyś nie było konkursów??? [/quote] Hahahhahahahwhwhwhw konkurs hahahahahahahahaha, kolega Stefaniuka i zając Sudewicz hahahahahahahahaha konkurs hahahahahahahaha nie ośmieszaj się. Auto nie za 100 tysi tylko za 200 tysi a płacone miesięcznie 1300. Tuman jesteś w jaki sposób można mieć takie auto. Jak ma prowadzić szpital tak jak Chodzinski prowadził inwestycje na stadionie to gratuluje wyboru. Przypomnę jeszcze o Karuzeli. Świetny fachowiec, pewnie leżał w szpitalu. Zastanów się człowieku w jakim stanie zostawił spółki Stefaniuk i jego przydupasy prezesi: PEC 1,5 mln straty, MZK 600 tysi straty, porażka... [/quote]  Nie byłem fanem poprzednich rządów, ale przypomne że [quote][quote][quote]NHahahahahaha może zorganizować odrazu referendum o odwołaniu z zawodu dyrektora. Położy szpital tak jak położył budowę stadionu, budowę karuzeli itd. Ciekawe jaka pensja pewnie z 15 tysi na rękę. A poprzedni odszedł na pewno sam hahahahahahaha. Tak siW upycha kolesi Stefaniuka i całej bandy pisowskiej.
W odróżnieniu od prezesów i władz spółek tu chociaż ogłoszono konkurs. Z 2 kandydatów wybrano 1... Dlaczego nie zgłosił się nikt inny? Przecież, przy wyborze z większej liczby można by było wytykać braki, przynależność partyjną czy układy? Jak się robi pokazał już Litwiniuk. Dyrektor - emeryt przechodził z CV obok firmy i z powodu braku kadr w mieście został perspektywicznym wodzem w firmie, drugiemu stworzył stanowisko wiceprezesa za 15tys z zakupem auta za ok.100 tyś, trzeci to partyjny guru , który podnosi ceny biletów dla uczniów o 60%, kolejny administruje stadionem gdzie przez rok nie potrafi wstawić furtki na sztuczne boisko by potem płakać, że ktoś mu wchodzi i niszczy mienie Zgl-owskie... Dlaczego na stanowiska z gaża 10-15 tyś nie było konkursów???
Hahahhahahahwhwhwhw konkurs hahahahahahahahaha, kolega Stefaniuka i zając Sudewicz hahahahahahahahaha konkurs hahahahahahahaha nie ośmieszaj się. Auto nie za 100 tysi tylko za 200 tysi a płacone miesięcznie 1300. Tuman jesteś w jaki sposób można mieć takie auto. Jak ma prowadzić szpital tak jak Chodzinski prowadził inwestycje na stadionie to gratuluje wyboru. Przypomnę jeszcze o Karuzeli. Świetny fachowiec, pewnie leżał w szpitalu. Zastanów się człowieku w jakim stanie zostawił spółki Stefaniuk i jego przydupasy prezesi: PEC 1,5 mln straty, MZK 600 tysi straty, porażka...
 w Karuzeli smrodu narobił kolega Litwiniuka,bialski biznesmen, który namawiał mieszkańców do wnoszenia skarg na uciążliwość budowy w zamian za pomoc prawną w zakresie zasiedzenia terenów po "meblach". Gdy Karuzela zaczęła się dogadywać indywidualnie z mieszkańcami, ów biznesmen przedstawił kobiecie fakturę na ok.1 mln za 10 m-cy obsługi... 
 w Karuzeli smrodu narobił kolega Litwiniuka,bialski biznesmen, który namawiał mieszkańców do wnoszenia skarg na uciążliwość budowy w zamian za pomoc prawną w zakresie zasiedzenia terenów po "meblach". Gdy Karuzela zaczęła się dogadywać indywidualnie z mieszkańcami, ów biznesmen przedstawił kobiecie fakturę na ok.1 mln za 10 m-cy obsługi...  rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 27

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Skoki narciarskie. Kubacki najlepszy z Polaków, dramat Żyły w drugiej serii
film

Skoki narciarskie. Kubacki najlepszy z Polaków, dramat Żyły w drugiej serii 0 0

W sobotę rozegrano pierwszy konkurs indywidualny w Niżnym Tagile. Po pierwszej serii kibice byli pełni radości bo Piotr Żyła plasował się na drugim miejscu z szansami na zwycięstwo. Niestety, drugi skok Polaka zepchnął go do trzeciej dziesiątki zawodów

Mobbing w sanepidzie? Zapowiadanej kontroli jeszcze nie było. "Nie chcemy niczego opóźniać"
Po naszej publikacji

Mobbing w sanepidzie? Zapowiadanej kontroli jeszcze nie było. "Nie chcemy niczego opóźniać" 7 2

Nadal nie rozpoczęła się wspólna kontrola wojewody i Głównego Inspektora Sanitarnego w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lublinie. Zapowiadana jeszcze na październik, miała dotyczyć zarzutów pracowników wobec szefowej stacji

Walczą o życie młodego jeża. "Maluch musiał długo czekać na pomoc"

Walczą o życie młodego jeża. "Maluch musiał długo czekać na pomoc" 1 6

Waży zaledwie 330 gram a jego wyniszczone ciałko prawie nie reaguje na bodźce – opisują stan zdrowia małego jeża członkowie Stowarzyszenia Leśne Pogotowie, którzy prowadzą Ośrodek Rehabilitacji Dzikich Zwierząt w Skrzynicach Drugich (powiat lubelski). Trwa walka o życie zwierzęcia.

Potrącenie pieszego. Są utrudnienia na trasie Lublin-Lubartów
Z OSTATNIEJ CHWILI

Potrącenie pieszego. Są utrudnienia na trasie Lublin-Lubartów 0 0

Do potrącenia mężczyzny doszło na drodze krajowej nr 19 między Lublinem a Lubartowem. W miejscu wypadku – w Leonowie występują utrudnienia w ruchu.

Wybrzeże Gdańsk – Azoty Puławy 25:26

Wybrzeże Gdańsk – Azoty Puławy 25:26 0 0

Niezwykle ciężką batalię mają za sobą szczypiorniści z Puław. Podopieczni trenera Michała Skórskiego wygrali w Gdańsku z tamtejszym Wybrzeżem różnicą jednego trafienia

Interaktywna wystawa "Star Wars" w Nowym Jorku. Przed wejściem tłumy fanów
film

Interaktywna wystawa "Star Wars" w Nowym Jorku. Przed wejściem tłumy fanów 0 0

Nowy Jork, Stany Zjednoczone. W piątek (06.12) odbyło się oficjalne otwarcie interaktywnej wystawy "Star Wars" w nowojorskim Dolby SoHo.

Ulice i place w Świdniku z nowym oświetleniem? Urzędnicy chcą wymienić tysiąc opraw lamp

Ulice i place w Świdniku z nowym oświetleniem? Urzędnicy chcą wymienić tysiąc opraw lamp 0 0

Urząd Miasta Świdnik chce wymienić 1001 opraw lamp oświetleniowych na nowoczesne i energooszczędne. Urzędnicy zapowiadali, że w piątek złożą wniosek do Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie o dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego.

Tragedia nad zalewem. Sobotnia akcja poszukiwawcza już się zakończyła [zdjęcia]
galeria

Tragedia nad zalewem. Sobotnia akcja poszukiwawcza już się zakończyła [zdjęcia] 29 8

Sobotnie poszukiwania prowadzone przez strażaków na Zalewie Zemborzyckim w Lublinie już się zakończyły. Niestety nie udało się odnaleźć młodszego z wędkarzy, w wieku 37 lat. Ciało starszego z mężczyzn - 60-latka z Lublina zostało odnalezione w wodzie przed południem.

Sobota na Zachodnim. Trwają prace na nowym przystanku PKP [zdjęcia]
galeria

Sobota na Zachodnim. Trwają prace na nowym przystanku PKP [zdjęcia] 32 13

Mimo chłodu trwają prace na nowym przystanku kolejowym Lublin Zachodni, na którym - przynajmniej teoretycznie - już w następną niedzielę (15 grudnia) powinien stanąć pierwszy pociąg osobowy

"Na placu budowy panuje straszny bałagan". Budują wiadukt, ale śmiecić nie powinni
Alarm 24
galeria

"Na placu budowy panuje straszny bałagan". Budują wiadukt, ale śmiecić nie powinni 0 7

Po naszej interwencji PKP-PLK wezwało wykonawcę modernizacji linii kolejowej nr 7 do oczyszczenia terenu przy wiadukcie w Czesławicach z zalegających w tym miejscu odpadów. Informację o problemie z utrzymaniem czystości otrzymaliśmy od czytelnika.

Kto korzystał z darmowej reklamy w kinie? Dyrektor Chełmskiego Domu Kultury tłumaczyła się z nieprawidłowości

Kto korzystał z darmowej reklamy w kinie? Dyrektor Chełmskiego Domu Kultury tłumaczyła się z nieprawidłowości 0 9

Po raz pierwszy w historii chełmskiego samorządu sprawa takiego kalibru została wprowadzona na obrady sesji Rady Miasta, a głos zabrała sama zainteresowana Małgorzata Paździor-Król. Dyrektor ChDK tłumaczyła się z porozumień z kontrahentami domu kultury, którym placówka zapewniała przez ostatnie lata reklamę w kinie.

Ruch Społeczny Kobiet na Działalności kontra ZUS. Przedsiębiorcze matki postawiły się urzędnikom
Magazyn

Ruch Społeczny Kobiet na Działalności kontra ZUS. Przedsiębiorcze matki postawiły się urzędnikom 32 22

Nawet kilkaset tysięcy złotych musiałyby zwrócić właścicielki firm - także z naszego województwa - po tegorocznych kontrolach ZUS. Zdaniem urzędników korzystały ze świadczeń, które im się nie należały.

Spektakl dla dzieci "Skejciołek" w Warsztatach Kultury
8 grudnia 2019, 14:30

Spektakl dla dzieci "Skejciołek" w Warsztatach Kultury 0 0

Warsztaty Kultury (ul. Grodzka 5a) zapraszają najmłodszych widzów wraz z opiekunami na pokaz spektaklu "Skejciołek", który odbędzie się 8 grudnia o godz. 14.30.

Mirosław Hajdo (Motor Lublin): Możemy pójść tylko w dobrym kierunku

Mirosław Hajdo (Motor Lublin): Możemy pójść tylko w dobrym kierunku 0 11

Rozmowa z Mirosławem Hajdą, trenerem Motoru Lublin

Wypadek pod Puławami. Mężczyzna przygnieciony przez pień upadającego drzewa
galeria

Wypadek pod Puławami. Mężczyzna przygnieciony przez pień upadającego drzewa 19 8

W piątek w Bronowicach (gm. Puławy) 45-letni mężczyzna został przygnieciony przez pień upadającego drzewa. W ciężkim stanie trafił do szpitala.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!