Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biała Podlaska

23 stycznia 2017 r.
11:03

Ukradł tonę węgla. Wynosił go w torbie turystycznej

117 20 A A

54-latek z gm. Terespol ukradł tonę węgla. Wynosił go przez 10 dni w torbie turystycznej i sprzedawał przypadkowym osobom

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W ostatni piątek policjanci z Terespola dostali zgłoszenie, że mieszkaniec Małaszewicz od kilku dni, między godz. 4 a 5 rano, kradnie węgiel z terenu portu przeładunkowego w Małaszewiczach. 

W sobotę od rana mundurowi obserwowali miejsce kradzieży. W pewnym momencie z pobliskiego lasu wyszedł mężczyzna. W rękach trzymał torbę podróżną. Podszedł do składu węgla i napełnił nim torbę, a następnie skierował się w stronę lasu.

Mężczyzna został zatrzymany. W torbie miał około 40 kilogramów węgla. 54-latek przyznał, że to nie pierwsza jego kradzież węgla z tego miejsca.

- Kryminalnym udało się udowodnić mężczyźnie, że kradł węgiel od 12 stycznia tego roku i w tym czasie ukradł co najmniej tonę tego surowca o łącznej wartości przekraczającej 600zł. Skradziony węgiel mieszkaniec Małaszewicz sprzedawał przypadkowym osobom - informuje kom. Wojciech Lesiuk z policji w Białej Podlaskiej.

W sobotę mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, przyznał się do winy i złożył obszerne wyjaśnienia. Grozi mu do lat 5 pozbawienia wolności.

 

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 1 lutego 2017 o 19:22
0
DO WĘGLARZA ...... a czy już siedzą ci którzy po II Wojnie Światowej okradli społeczność kościoła chrześcijańskiego z jego majątku ?
Avatar
Gość / 1 lutego 2017 o 19:17
0
Przypuszczam że oprócz tego co miał ze sprzedaży tego węgla ,innych dochodów nie miał . Dlatego jestem daleki od szczerego oskarżania go. Każdy chce jeść i na głód nie ma mocnych. Zastanówmy się czy to normalne że ten pójdzie za kraty a Hanka Gronkiewicz-Waltz chodzi wolno
Avatar
węglarz / 30 stycznia 2017 o 10:54
0
Czy złapali już krętaczy z Komisji Majątkowej, którzy miliardy zlotych majątku publicznego bezprawnie przekazali kościołowi?
Avatar
Karol pediatra... / 24 stycznia 2017 o 14:23
0
"to jak z dziwkami. raz dziwka i na cale życie dziwka. w obecnych czasach wielu mężczyzn powinno się przyjrzeć swoim przyszłym żonom i narzeczonym. po co maja przynosić im wstyd, jak można prowadzić się moralnie i żyć zgodnie z dekologiem! weźmie taką i później wstyd na całą wieś lub miasto!".... wy***yłeś z moralizatorskim bełkotem w niewłaściwym miejscu, ale.... opierając się na twojej teorii doszlibyśmy do przysłowiowej ściany! Żadnych małżeństw, żadnych związków i niewystarczająca liczba dzieci! każdy żyje własnym życiem i wcale nie musi przejmować się opinią innych! co to może kogoś obchodzić, ile razy, z kim i gdzie spędza się noce? kobiety także mają prawo do własnej seksualności i szukania tego najlepszego w zaspokajaniu jej potrzeb! przyjeżdżając w odwiedziny do rodzinnego miasta nadal i wciąż spotykam wiele byłych partnerek miło wspominając wspólnie przeżyte chwile. nie ważne, czy to na ławce w parku, na klatce schodowej lub w sypialni! wszystkie one zaufały mi i nie mam powodu do ostracyzmu wobec tych wspaniałych niegdyś dziewczyn! pozdrawiam wszystkie, które mnie jeszcze pamiętają z i lo.
"to jak z dziwkami. raz dziwka i na cale życie dziwka. w obecnych czasach wielu mężczyzn powinno się przyjrzeć swoim przyszłym żonom i narzeczonym. po co maja przynosić im wstyd, jak można prowadzić się moralnie i żyć zgodnie z dekologiem! weźmie taką i później wstyd na całą wieś lub miasto!".... wy***yłeś z moralizatorskim bełkotem w niewłaściwym miejscu, ale.... opierając się na twojej teorii doszlibyśmy do przysłowiowej ściany! Żadnych małżeństw, żadnych związków i niewystarczająca liczba dzieci! każdy żyje własnym życiem i... rozwiń
Avatar
czyt / 24 stycznia 2017 o 12:39
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
No wiecie ci policjanci to przegieli . A cha zabrakło pijanych rowerów to się biorą za śmieciarzy .
Brał niezabezpieczone - bez ogrodzenia. Jedyna wina, że sprzedawał. Kiedy do więzienia trafią politycy za OFE, za sprzedane zakłady poniżej ceny-wartości(czytaj miejsca pracy)
Avatar
Gość / 24 stycznia 2017 o 11:32
0
politycy zniszczyli kraj, ukradli miliardy dolarów i nic im się nie stało...a buraka zatrzymali i pojdzie do puszki
Avatar
Gość / 24 stycznia 2017 o 08:51
0
Zasadzkę zrobili
Avatar
normalne przegięcie / 24 stycznia 2017 o 04:38
0
Polityków i bandziorów nie skazują i nie piszą o nich w gazetach za skradzione i udowodnione dziesiątki milionów a czepiaja się biedaka co parę groszy chciał dorobić :-( jak dla mnie kilka godz do odpracowania społecznie i upomnienie to max co powinien dostać a nie groźba kilku lat więzienia. Czy tylko mi się wydaje czy prawo w tym kraju jest tylko dla bogatych?
Avatar
obserwując: / 23 stycznia 2017 o 23:55
0
Na tonę toby on musiał obrócić ze 30 razy  ... o "w mordę" :D ... to przestępstwo z ciężką premedytacją ... z takimi to cza się użerać ...
Avatar
Gość / 23 stycznia 2017 o 19:48
0
Tam prawdziwych... przestępców... już nie ma. Więc ten 'sukces' obtrąbią na świat!
Avatar
Gość / 1 lutego 2017 o 19:22
0
DO WĘGLARZA ...... a czy już siedzą ci którzy po II Wojnie Światowej okradli społeczność kościoła chrześcijańskiego z jego majątku ?
Avatar
Gość / 1 lutego 2017 o 19:17
0
Przypuszczam że oprócz tego co miał ze sprzedaży tego węgla ,innych dochodów nie miał . Dlatego jestem daleki od szczerego oskarżania go. Każdy chce jeść i na głód nie ma mocnych. Zastanówmy się czy to normalne że ten pójdzie za kraty a Hanka Gronkiewicz-Waltz chodzi wolno
Avatar
węglarz / 30 stycznia 2017 o 10:54
0
Czy złapali już krętaczy z Komisji Majątkowej, którzy miliardy zlotych majątku publicznego bezprawnie przekazali kościołowi?
Avatar
Karol pediatra... / 24 stycznia 2017 o 14:23
0
"to jak z dziwkami. raz dziwka i na cale życie dziwka. w obecnych czasach wielu mężczyzn powinno się przyjrzeć swoim przyszłym żonom i narzeczonym. po co maja przynosić im wstyd, jak można prowadzić się moralnie i żyć zgodnie z dekologiem! weźmie taką i później wstyd na całą wieś lub miasto!".... wy***yłeś z moralizatorskim bełkotem w niewłaściwym miejscu, ale.... opierając się na twojej teorii doszlibyśmy do przysłowiowej ściany! Żadnych małżeństw, żadnych związków i niewystarczająca liczba dzieci! każdy żyje własnym życiem i wcale nie musi przejmować się opinią innych! co to może kogoś obchodzić, ile razy, z kim i gdzie spędza się noce? kobiety także mają prawo do własnej seksualności i szukania tego najlepszego w zaspokajaniu jej potrzeb! przyjeżdżając w odwiedziny do rodzinnego miasta nadal i wciąż spotykam wiele byłych partnerek miło wspominając wspólnie przeżyte chwile. nie ważne, czy to na ławce w parku, na klatce schodowej lub w sypialni! wszystkie one zaufały mi i nie mam powodu do ostracyzmu wobec tych wspaniałych niegdyś dziewczyn! pozdrawiam wszystkie, które mnie jeszcze pamiętają z i lo.
"to jak z dziwkami. raz dziwka i na cale życie dziwka. w obecnych czasach wielu mężczyzn powinno się przyjrzeć swoim przyszłym żonom i narzeczonym. po co maja przynosić im wstyd, jak można prowadzić się moralnie i żyć zgodnie z dekologiem! weźmie taką i później wstyd na całą wieś lub miasto!".... wy***yłeś z moralizatorskim bełkotem w niewłaściwym miejscu, ale.... opierając się na twojej teorii doszlibyśmy do przysłowiowej ściany! Żadnych małżeństw, żadnych związków i niewystarczająca liczba dzieci! każdy żyje własnym życiem i... rozwiń
Avatar
czyt / 24 stycznia 2017 o 12:39
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
No wiecie ci policjanci to przegieli . A cha zabrakło pijanych rowerów to się biorą za śmieciarzy .
Brał niezabezpieczone - bez ogrodzenia. Jedyna wina, że sprzedawał. Kiedy do więzienia trafią politycy za OFE, za sprzedane zakłady poniżej ceny-wartości(czytaj miejsca pracy)
Avatar
Gość / 24 stycznia 2017 o 11:32
0
politycy zniszczyli kraj, ukradli miliardy dolarów i nic im się nie stało...a buraka zatrzymali i pojdzie do puszki
Avatar
Gość / 24 stycznia 2017 o 08:51
0
Zasadzkę zrobili
Avatar
normalne przegięcie / 24 stycznia 2017 o 04:38
0
Polityków i bandziorów nie skazują i nie piszą o nich w gazetach za skradzione i udowodnione dziesiątki milionów a czepiaja się biedaka co parę groszy chciał dorobić :-( jak dla mnie kilka godz do odpracowania społecznie i upomnienie to max co powinien dostać a nie groźba kilku lat więzienia. Czy tylko mi się wydaje czy prawo w tym kraju jest tylko dla bogatych?
Avatar
obserwując: / 23 stycznia 2017 o 23:55
0
Na tonę toby on musiał obrócić ze 30 razy  ... o "w mordę" :D ... to przestępstwo z ciężką premedytacją ... z takimi to cza się użerać ...
Avatar
Gość / 23 stycznia 2017 o 19:48
0
Tam prawdziwych... przestępców... już nie ma. Więc ten 'sukces' obtrąbią na świat!
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 1 1

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 8 1

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 1 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 0 1

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 87 39

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 15 0

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 35 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 5

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 1 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 8

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 5 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie 0 0

Średnie wynagrodzenie za godzinę pracy w Unii Europejskiej wyniosło w 2017 roku 23,1 euro, natomiast w strefie euro 26,9 euro. Najwyższą stawkę otrzymali pracownicy w Luksemburgu, Danii i Belgii, a najniższą - w Bułgarii i Rumunii. W Polsce średnia stawka godzinowa to 6,3 euro – podaje Europejski Urząd Statystyczny.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!