Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biała Podlaska

7 listopada 2019 r.
14:25

Urząd Miasta w Białej Podlaskiej przyjął sztab WOŚP w swoje progi

Autor: Zdjęcie autora eb
30 51 A A
Wolontariusze już mogą się zgłaszać
Wolontariusze już mogą się zgłaszać (fot. E.Burda)

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Białej Podlaskiej po raz pierwszy będzie mieścił się w Urzędzie Miasta.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Uznaliśmy za adekwatne, aby zaproponować sztabowi siedzibę w urzędzie. To centrum miasta. Jesteśmy w stanie zapewnić pełne organizacyjne wsparcie i komfort pracy członkom sztabu – podkreśla prezydent Michał Litwiniuk (PO), który zamierza również kwestować podczas 28. finału.

Sztab ulokuje się na parterze po prawej stronie od wejścia. – Mam nadzieję że będzie to już tradycja, że sztab będzie tu zawsze – dodaje Litwiniuk.

Szefem bialskiego sztabu jest Riad Haidar, ordynator neonatologii bialskiego szpitala i nowo wybrany poseł (Koalicja Obywatelska). – To bardzo dobre rozwiązanie, zarówno dla wolontariuszy, jak i dla wszystkich uczestników finału, ze względu na lokalizację. Pogoda potrafi zaskoczyć, a tutaj wolontariusze będą mogli przyjść i się rozgrzać – podkreśla Haidar.

Finał WOŚP planowany jest na 12 stycznia. Bialski sztab przygotował 500 ankiet dla wolontariuszy. Pierwsi już się zgłosili. Zapisywać można sie w środy i czwartki w godz. 15-17 w nowej siedzibie sztabu.

– 90 proc. sprzętu na moim oddziale to dary od WOŚP – przypomina Riad Haidar. Nieprzypadkowo jego oddział nosi imię Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. – Przygotowujemy się na dużą liczbę wolontariuszy, liczę że padnie kolejny rekord w naszym mieście – dodaje ordynator. Orkiestra będzie grała dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Do 2017 roku sztab WOŚP mieścił się w Bialskim Centrum Kultury, a przed dwie kolejne edycje w Domowym Szpitalu.

e-Wydanie

Komentarze 51

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Tom / 8 listopada 2019 o 09:54
+11
W magistracie , to jest potrzebny sztab , ale antykryzysowy . Liczę , że Litwiniuk udostępni magistrat dla sztabu organizujacego przygotowania do referendum w jego sprawie.
Avatar
Alan / 8 listopada 2019 o 10:02
+8
Pani Ewo , podziękować to należy ludziom dającym pieniądze, a nie Jurkowi. Sprzęt został zakupiony za pieniądze wielu anonimowych darczyńców . Da mi Pani tysiąc złotych, nakupię słodyczy, zawiozę do domu dziecka , a kierownictwo tegoż domu mi za to podziękuję . Media z kolei napiszą jaki jestem wspaniały . Umowa stoi ?
Avatar
Akcent / 7 listopada 2019 o 22:18
+8
Podupadający meblarzu , nie szukaj psychicznego wsparcia , bo i tak wśród nawet swoich wyborców stałeś się już pośmiewiskiem . I tu nie chodzi o bycie niepopularnym, stałeś się groteskową , kłamliwą osobowością.
Avatar
Wielebny / 8 listopada 2019 o 09:47
+7
Ale jaja ! Ktoś tu pisze , że prezydent z sercem . Bu,ha, ha . Ludzie dadzą do puchy , i to niby ma oznaczać prezydenckie serce ? Serce to ma , ale dla pączkarzy" za piętnaście koła.
Avatar
Suez / 7 listopada 2019 o 22:27
+7
Ooo, kogo my tu widzimy - wybitny specjalista od psich wybiegów i darmowej komunikacji w mieście -:). Z takim cyrkiem nie mieliśmy do tej pory do czynienia.
Avatar
Hipokryzja / 7 listopada 2019 o 22:24
+6
Ten w czerwonym sweterku to jest dopiero bezczelny. Napluć wyborcom w twarz a potem cieszyć mordę.
Avatar
Kato / 7 listopada 2019 o 22:38
+4
Czy Urząd Miasta umożliwi prowadzenie innych akcji charytatywnych na swoich terenie ? Mam nadzieję, że Litwiniuk nie będzie przeszkadzał wszak urząd nie jest jego , tylko służy wszystkim mieszkańcom . Przyjdzie powiedzieć wkrótce sprawdzam .
Avatar
Jędruś / 7 listopada 2019 o 22:14
+4
Dalsze trwanie Broniewicza na stanowisku , pogrąża nasze miasto w opary absurdu i zażenowania. BRONIEWICZ MUSI ODEJŚĆ !
Avatar
wyborca / 7 listopada 2019 o 17:12
+4
Pod jednym szczytnym celem to bialczanie powinni sie zjednoczyć i ODWOŁAĆ LITWINIUKA i jego kolegów!
Avatar
czyt / 7 listopada 2019 o 16:33
+4
Także poproszę siedzibę w UM. Rozdają, to wezmę, doby punkt, za darmola - nie wesprzecie MNIE? Mnie nie wesprzecie. Szantażowanie pacjentów, logo organizacji żebrającej ( dziećmi, głównie na własne cele), można robić w prywatnych oddziałach, szpitalach. Znów pod Kościołem włączą ten zdezelowany pojazd sanitarny, na maksymalną głośność, podczas wychodzenia z Mszy? Tym razem  podejdę
Avatar
Wariat / 8 listopada 2019 o 15:51
-1
Czy Owsiak już znalazł słoik?  Litwiuk już znalazł , a teraz pozoruje działanie byleby tylko do końca kadencji.
Avatar
Satyrycznie prosto ze sztabu / 8 listopada 2019 o 12:12
-1
Halo , halo Raid ! Halo , halo Jurku ? Riad , jak sytuacja z kapustą ? Czy jest już rekord ? Riad, cała Polska was teraz widzi, czy jest rekord ? K....wa , gluchy ? A tak, tak , jestem , yyyyy , eeee, nie ma ..... . Przełaczcie mi szybko na prywatną , do tej dziury . Słuchaj Riad jesteśmy teraz na prywatnej , co ty wyrabiasz ? Tylko dobre wieści mają iść na antenę, zrozumiałeś ? Nie, nie interesuje mnie to , bo pogonię jak takiego konowała z Giżycka? Dawać na publiczną ! Halo, halo Riad , czy jest już rekord ? Halo, halo Jurku, tak jest , już z samego rana padł rekord! Jurku , wszyscy płaczemy, pieniądze zwożą nam na paletach. Ludzie oddają nam wszystko, staruszki nawet mieszkania , złoto , brylanty, samochody , wszystko. Prezydent, meblarz wszyscy łkają ze szczęścia. Tyle tego jest, że nikt tego nie liczy, tylko ważą. Brawo Riad ! Pozdrawiamy Białą Podlaskie ! No, i tak ma być....
Halo , halo Raid ! Halo , halo Jurku ? Riad , jak sytuacja z kapustą ? Czy jest już rekord ? Riad, cała Polska was teraz widzi, czy jest rekord ? K....wa , gluchy ? A tak, tak , jestem , yyyyy , eeee, nie ma ..... . Przełaczcie mi szybko na prywatną , do tej dziury . Słuchaj Riad jesteśmy teraz na prywatnej , co ty wyrabiasz ? Tylko dobre wieści mają iść na antenę, zrozumiałeś ? Nie, nie interesuje mnie to , bo pogonię jak takiego konowała z Giżycka? Dawać na publiczną ! Halo, halo Riad , czy jest już rekord ? Halo, halo Jurku, tak jest ,... rozwiń
Avatar
Satyrycznie / 8 listopada 2019 o 11:40
+2
Halo, halo Jurku! Halo, halo Riad ! Drogi kolego , czy Syryjczycy płacą ? Ależ Jurku, jesteśmy w Białej ! A to przepraszam, w takim razie czy mieszkańcy Białej płacą mamonę ? Jurku płacą i to jeszcze jak ! A czy Ty lansujesz się chociaż politycznie za ich pieniądze ? Tak Jurku lans w pełni , mam też dobrą wiadomość, lansują się pączkarze i meblarz ! Meblarz ? On chyba bezpartyjny ? Jurku, jaki bezpartyjny, motłoch w to uwierzył, ale on jest nasz ? Tak Jurku, klęczy przed nami. Tak , na oba kolana. Tak, bez wazeliny ! A czy pismaki z tej waszej dziury , wykonują przewidzianą im rolę najemnych klaunów i dobrze to wszystko relacjonują ? Jurku, zapewniam , jedzą nam z ręki i nie orientują się o co kaman. To fantastycznie Riad, pozdrawiam Syrię, chciałem powiedzieć Białą Piską, znaczy Podlaskie .
Halo, halo Jurku! Halo, halo Riad ! Drogi kolego , czy Syryjczycy płacą ? Ależ Jurku, jesteśmy w Białej ! A to przepraszam, w takim razie czy mieszkańcy Białej płacą mamonę ? Jurku płacą i to jeszcze jak ! A czy Ty lansujesz się chociaż politycznie za ich pieniądze ? Tak Jurku lans w pełni , mam też dobrą wiadomość, lansują się pączkarze i meblarz ! Meblarz ? On chyba bezpartyjny ? Jurku, jaki bezpartyjny, motłoch w to uwierzył, ale on jest nasz ? Tak Jurku, klęczy przed nami. Tak , na oba kolana. Tak, bez wazeliny ! A czy pismaki z tej w... rozwiń
Avatar
Tekla / 8 listopada 2019 o 11:29
+2
Wszyscy wiemy , że paczusie próbują ratować pomysł L. ,i piszą na tym forum. 
Avatar
My / 8 listopada 2019 o 11:16
+2
"W bialskim oddziale neonatologicznym im. WOŚP 90% sprzętu pochodzi od Owsiaka" . Czyli gdyby nie WOŚP , byłoby tylko dziesięć procent normy. Czy Haidar w związku z tym możliwym skandalem jakim był brak aparatury, pobiegł z pretensjami do Oleńskiego , że szpital nic nie robi , żeby zapewnić godne leczenie? Otóż nie .... Bardzo to przykre.
Avatar
Adam / 8 listopada 2019 o 10:55
-2
W bialskim oddziale neonatologicznym im. WOŚP 90% sprzętu pochodzi od Owsiaka.
Avatar
Marian / 8 listopada 2019 o 10:15
-4
To może ja nie w temacie, bo jak zwykle więcej bezsensownego hejtu niż dyskusji na temat podany w artykule. To, że sztab ma swoje miejsce w Urzędzie Miasta jest super decyzją dla wszystkich wolontariuszy i sztabowców. Brawo Panie Prezydencie.
Avatar
Alan / 8 listopada 2019 o 10:02
+8
Pani Ewo , podziękować to należy ludziom dającym pieniądze, a nie Jurkowi. Sprzęt został zakupiony za pieniądze wielu anonimowych darczyńców . Da mi Pani tysiąc złotych, nakupię słodyczy, zawiozę do domu dziecka , a kierownictwo tegoż domu mi za to podziękuję . Media z kolei napiszą jaki jestem wspaniały . Umowa stoi ?
Avatar
Tom / 8 listopada 2019 o 09:54
+11
W magistracie , to jest potrzebny sztab , ale antykryzysowy . Liczę , że Litwiniuk udostępni magistrat dla sztabu organizujacego przygotowania do referendum w jego sprawie.
Avatar
Ewa RP / 8 listopada 2019 o 09:48
-7
Moje dziecko żyje dzięki sprzętowi z Wielkiej Orkiestry. Dziękuję. W tym roku zdecydowałam że będę grała z Orkiestrą bo choć tak mogę podziękować Jurkowi i się odwdzięczyć. Bardzo ładna postawa UM. Uważam że sztab już dawno powinien tam być.
Zobacz wszystkie komentarze 51

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Urząd Miasta ogłosił pierwszy przetarg na odbudowę spalonego DPS

Urząd Miasta ogłosił pierwszy przetarg na odbudowę spalonego DPS 0 0

Najpóźniej w kwietniu powinien się zakończyć pierwszy etap odbudowy spalonego Domu Pomocy Społecznej przy ul. Głowackiego, gdzie pod koniec sierpnia doszło do dużego pożaru. W piątek Urząd Miasta ogłosił przetarg na wykonanie robót budowlanych.

Po jerzykach czas na jeżyki. W parku są domki do przezimowania
galeria

Po jerzykach czas na jeżyki. W parku są domki do przezimowania 16 0

Przedpokój i sypialnia z surowych desek pod bitumicznym gontem. Cztery domki dla jeży właśnie trafiły do miejskiego parku. To ostatni moment, bo te pożyteczne zwierzęta właśnie idą spać.

Ambitne plany i deficytowy budżet gminy Puławy

Ambitne plany i deficytowy budżet gminy Puławy 3 6

Gmina Puławy nie zwalnia tempa. Po rozbudowie szkół, przyszła pora na nowy stadion piłkarski w Gołębiu. Pod względem wydatków - najwięcej, bo prawie 19 mln zł pochłonie oświata. Wzrosną zarówno dochody, jak i wydatki. Te ostatnie sięgną 60 mln zł, generując deficyt i zadłużenie.

Zabił gospodarza imprezy. Teraz grozi mu dożywocie

Zabił gospodarza imprezy. Teraz grozi mu dożywocie 0 0

58-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego został dotkliwie pobity podczas wspólnego spożywania alkoholu. Do tragedii doszło w minioną środę na terenie jednej posesji w gm. Susiec.

Przerwa się skończyła. Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS wraca do ligowej rywalizacji

Przerwa się skończyła. Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS wraca do ligowej rywalizacji 0 0

Dokładnie 20 dni dzieli ostatni ligowy mecz Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin od następnego starcia. Po reprezentacyjnej przerwie ekstraklasa wznawia rozgrywki. Jutro (godz. 17) lublinianki zmierzą się na własnym parkiecie z DGT Politechniką Gdańską

Half-Life: Alyx. Zwiatun i data premiery (wideo)
film

Half-Life: Alyx. Zwiatun i data premiery (wideo) 0 0

Znany świat, znana bohaterka, znani przeciwnicy. I jedna wielka nowość: VR. Premiera gry Half-Life: Alyx już w marcu przyszłego roku.

Zoo w Poznaniu zarzuca urzędnikom z Terespola utrudnianie transportu tygrysów

Zoo w Poznaniu zarzuca urzędnikom z Terespola utrudnianie transportu tygrysów 4 4

Dyrekcja poznańskiego ogrodu zoologicznego zarzuca urzędnikom z gminy Terespol utrudnianie przewozu tygrysów do Hiszpanii. – My nie możemy wydać decyzji międzynarodowej – tłumaczy Krzysztof Iwaniuk wójt przygranicznej gminy Terespol.

Program TV 22-24 listopada 2019. Co warto zobaczyć w telewizji?
22 listopada 2019, 0:00

Program TV 22-24 listopada 2019. Co warto zobaczyć w telewizji? 0 0

"Szybcy i wściekli 8", "300: Początek Imperium" czy "Iron Man" to tylko niektóre z filmów, które będzie można zobaczyć w weekend w telewizji naziemnej. Sprawdź wybrane propozycje filmowe na najbliższe wieczory.

Juliusz Braun: Trzeba media publiczne wymyślić na nowo, ale nie mam recepty jak to zrobić

Juliusz Braun: Trzeba media publiczne wymyślić na nowo, ale nie mam recepty jak to zrobić 0 2

Media tożsamościowe, bańki informacyjne to zdaniem byłego prezesa zarządu TVP i aktualnego członka Rady Mediów Narodowych poważne zagrożenie społeczne. - Są takie badania, które pokazują, że przeważająca grupa zwolenników PO ogląda TVN, a przeważająca grupa PiS ogląda telewizję publiczną. Każdy się umacnia we własnym przekonaniu. Media publiczne, telewizja publiczna zwłaszcza - powinna być źródłem wody czystej, informacji rzetelnej, która pokazuje również kontekst wydarzeń. Bez tego trudno budować normalne społeczeństwo. W wielu krajach krytykuje się media publiczne, ale w wielu spełniają rolę jednoczącą - mówił na KUL dr Juliusz Braun.

Motor w sobotę gra ze Stalą Kraśnik. Chcą rewanżu za pierwszą kolejkę

Motor w sobotę gra ze Stalą Kraśnik. Chcą rewanżu za pierwszą kolejkę 0 3

Zakończyliśmy rundę jesienną i od razu ruszamy z rewanżami. Motor w sobotę o godz. 17 zagra ze Stalą Kraśnik. I ma z tym zespołem rachunki do wyrównania.

Palit GTX 1650 SUPER: Niedrogie karty graficzne

Palit GTX 1650 SUPER: Niedrogie karty graficzne 0 0

Serie RTX 2080, 2070 i 2060 doczekały się już wersji SUPER. GTX 1660 także. Pora na serię GTX 1650. Nowe modele do sprzedaży wprowadziły m.in. firmy Palit i Gainward.

W weekend lekki mróz, możliwe też słabe opady śniegu. A co z zimą 30-lecia? Prognoza IMGW

W weekend lekki mróz, możliwe też słabe opady śniegu. A co z zimą 30-lecia? Prognoza IMGW 38 5

W weekend w ciągu dnia temperatura może spaść poniżej zera. Według niektórych prognoz możliwe są słabe opady śniegu i śniegu z deszczem

Zawody wspinaczkowe Gorączka Sobotniej Mocy powracają po sześciu latach przerwy

Zawody wspinaczkowe Gorączka Sobotniej Mocy powracają po sześciu latach przerwy 0 0

Najpierw reaktywowali kultowy BoulderFest, a teraz chcą wskrzesić ze sportowego niebytu kolejną imprezę. KW Kotłownia Lublin organizuje jutro przy ul. Cisowej 11 zawody Gorączka Sobotniej Mocy, które powracają na wspinaczkową mapę Polski po sześciu latach przerwy

ADATA XPG Invader i Battlecruiser: Nowe obudowy dla graczy

ADATA XPG Invader i Battlecruiser: Nowe obudowy dla graczy 0 0

W obu modelach są panele z hartowanego szkła i podświetlenie RGB. Obudowa ADATA XPG Invader kosztuje 349 złotych, a XPG Battlecruiser 649 złotych. Skąd ta różnica?

Policjant zastrzelił 21-latka w Koninie. Dziewczyna chłopaka: Za dwa tygodnie mieliśmy pojechać w góry
film

Policjant zastrzelił 21-latka w Koninie. Dziewczyna chłopaka: Za dwa tygodnie mieliśmy pojechać w góry 15 42

Kiedy zobaczył policję, zaczął uciekać. Chwilę później zginął. Kim był śmiertelnie postrzelony 21-latek z Konina? Reporterce Uwagi! udało się porozmawiać z narzeczoną Adama C.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.