Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biała Podlaska

30 kwietnia 2016 r.
9:49

Zaginęła 31-letnia Katarzyna Szczepaniuk

Autor: Zdjęcie autora dudi
0 23 A A

Policjanci poszukują 31-letniej Katarzyny Szczepaniuk z miejscowości Czemierniki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W piątek około godz. 5:00 rano kobieta wyjechała z miejsca swojego zamieszkania samochodem marki Suzuki Vitara. Do chwili obecnej nie powróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną. W godz. popołudniowych, w miejscowości Siemień w rejonie rzeki Tyśmienica odnaleziony został samochód zaginionej.

Rysopis zaginionej: wzrost około 160-165 cm, waga około 50-60 kg. Szczupłej budowy ciała. Ma kręcone blond włosy, niebieskie oczy, twarz okrągłą, oczy normalne, nos prosty. Znaki szczególne: blizna pod nosem około 1 cm.

Policja apeluje do wszystkich osób które mogą mieć informacje na temat miejsca pobytu zaginionej o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Radzyniu Podlaskim (tel. 83 35 12 210), z najbliższą jednostką Policji lub pod nr tel. 997.

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 6 maja 2016 o 08:02
0
Pani Katarzyna nie żyje :( wyrazy współczucia dla rodziny [*]
Avatar
Gość / 4 maja 2016 o 20:35
0
Ludzie dziewczyna się nie znalazła i niewiadomo gdzie jej szukac
Avatar
Gość / 4 maja 2016 o 20:24
0
czemierniki - zaklad o smierc i samobojstwo 14-latki - https: //www. youtube.com/watch?v=benKr85XtVk
Avatar
Gość / 3 maja 2016 o 19:19
0
LOS@ można wiedzieć czy są juz jakieś postępy w poszukiwaniach ?Ludzie skoro tam jest małe dziecko trzeba im pomóc! !!!!!!
Avatar
aro / 1 maja 2016 o 21:46
0

Witam ! Mam nadzieje ze dziewczyna zrobiła sobie dluzszybko urlop.Przeszukajcie kolegów, koleżanki ,cześć rodziny .Nigdy nie można brać pod uwagę czarny scenariusz! !!!!!!Trzeba sprawdzić szpitale może zaslabla ,trzeba szukać z każdej strony to nie nastolatka aby uciekała z domu .Powodzenia trzymam kciuki!!!!!!!!!


Witam ! Mam nadzieje ze dziewczyna zrobiła sobie dluzszybko urlop.Przeszukajcie kolegów, koleżanki ,cześć rodziny .Nigdy nie można brać pod uwagę czarny scenariusz! !!!!!!Trzeba sprawdzić szpitale może zaslabla ,trzeba szukać z każdej strony to nie nastolatka aby uciekała z domu .Powodzenia trzymam kciuki!!!!!!!!!

jaki k...a urlop w domu zostawiła 2 tyg niemowlaka jołopy jedne

jaki k...a urlop w domu zostawiła 2 tyg niemowlaka jołopy jedne

rozwiń
Avatar
mózg / 1 maja 2016 o 09:51
0

Zdecyduj się psie, czy jestes TYP (bo tak się przedstawił ów typek) czy jesteś "mundek" z małej litery? Będziesz miał spier***one klepicho i masz to jak w banku. Zrozumiałes? Oznacza to, że będziesz leczony psychiatrycznie. Problem polega jedynie na tym, że jeśli nie będziesz tego świadomy, to nie będziesz świadomy kary. A tego bym nie chciał. Wobec tego spiempierdampalampaj. I tak jesteś debilem.

ALE PRZYCHLAST>

Avatar
Gość / 30 kwietnia 2016 o 22:14
0
Rzeczywiście tak być powinno jak sugerujesz. Świadek raczej tu się nie wpisze, chyba, że z kawiarenki internetowej, o ile jeszcze takowe istnieją. Nie ma kobiety. Co wiesz więcej ode mnie na ten temat? Zapewne obaj nie wiemy nic, co realnie pomogłoby w tej sprawie. Dlaczego zaginęła? Mamy jakieś przypadki? Ona jest zupełnie niewinna i ... . Ona jest współwinna i ... . Ona jest winna i jest to jej decyzja. To jest mój wpis: <<31 lat życia w rodzinie wiąże. Wydaje się, że wobec tego, po dotarciu na miejsce ucieczki powinna dać znać rodzinie o sobie. Tak się jeszcze nie stało. Skoro sprawa jest nagłośniona, to dobrze byłoby wiedzieć, jaką wartość miał samochód? Wygląda na to, że wiecej, niż 2 tysiące PLN. Jak zwykle chodzi o potencjalnych świadków zdarzenia. Nie dysponuję wizjami Jackowskiego. Brak śladów walki w samochodzie i wokół. Uważam, że niektóre wpisy nie są jałowe. Na pewno są bacznie czytane. W międzyczasie takich spraw przybywa.>> Jestem jednym z największych ludzi w historii ludzkości, zrozumiałeś? Niestety nie jestem jasnowidzem. Czy masz świadomość, ile ludzi zaginionych przybywa w RP w ciągu jednej godziny? Zgoda, tu jest mowa o konkretnym zdarzeniu. Zaczynamy. Dlaczego jest ten problem? Dlaczego nie mam zamiaru się zabić? Bo mam klepicho z wyższej półki. Dlaczego nie mam zamiaru zabić kogokolwiek? Bo mam klepicho z wyższej półki. Jeśli ona jest niewinna, to kto spaprał klepicha winnym? Czy masz wagę do ustalenia win? Życzenie pomyślnego zakonczenia tej sprawy jest ważne. Nieprawdą jest, że o niej nie myślę, że nie życzę jak najlepiej jej i jej najbliższym. Dlaczego nie wszedłem na najwyższy poziom UMCS? Bo mam klepicho z wyższej półki. Twoim sekretem jest, czy jej pomogłeś. Być może pomogłeś. Nad wynikami pracowałem ponad 25 lat. Przebiłem sławą wszytkich Polaków! Wszystkich swietcy również i noblistów. Jestem Polakiem z krwi i kości, zrozumiałeś? Nie sugeruj wypadu stąd dla mnie, bo ja zarabiam dla dziennika zupełnie naturalnie, bez żadnej umowy - słowami kluczowymi. Mnie czyta cały świat. Niech czyta i Twoje wnioski. Jednakże Twoje wnioski, jeśli nawet są twórcze, to czyta je wąska grupa specjalistów w RP lub poza RP. Ja jestem jednym z największych ludzi w całej historii ludzki. Zrozumiałeś? Prokuratura Generalna w RP o tym wie. Wiedzą to już równiez wszystkie polskie sądy, policja, służby specjalne itd.. Zatem nie prowokuj. Bądź grzeczny. Bluzganą mnie również nie przebijesz. Ale znam nie gorszych od siebie w te klocki. Konkluzja. Kto przysparza RP większy problem? Ja, czy zaginiony z własnej woli? Ja, czy porwany? Dlaczego ludziom się we łbach 3,14r/li ? Wiesz? Ja wiem, bo mam w swoim sercu Boga.
Rzeczywiście tak być powinno jak sugerujesz. Świadek raczej tu się nie wpisze, chyba, że z kawiarenki internetowej, o ile jeszcze takowe istnieją. Nie ma kobiety. Co wiesz więcej ode mnie na ten temat? Zapewne obaj nie wiemy nic, co realnie pomogłoby w tej sprawie. Dlaczego zaginęła? Mamy jakieś przypadki? Ona jest zupełnie niewinna i ... . Ona jest współwinna i ... . Ona jest winna i jest to jej decyzja. To jest mój wpis: <<31 lat życia w rodzinie wiąże. Wydaje się, że wobec tego, po dotarciu na miejsce ucieczki powinna dać znać rodz... rozwiń
Avatar
Google: lwgula / 30 kwietnia 2016 o 22:12
0

Ludzie, czy wy macie chociaż trochę rozumu? Zaginęła młoda kobieta, a tutaj komenty jak z psychiatryka. Jeśli macie jakieś istotne informacje, to piszcie. Jeśli chcecie  tylko trollować to odpuście sobie: rodzina z pewnością odchodzi od zmysłów i szuka jakiegokolwiek śladu, więc czyta takie komentarze: postawcie się na miejscu bliskich. 

Rzeczywiście tak być powinno jak sugerujesz. Świadek raczej tu się nie wpisze, chyba, że z kawiarenki internetowej, o ile jeszcze takowe istnieją. Nie ma kobiety. Co wiesz więcej ode mnie na ten temat? Zapewne obaj nie wiemy nic, co realnie pomogłoby w tej sprawie. Dlaczego zaginęła? Mamy jakieś przypadki? Ona jest zupełnie niewinna i ... . Ona jest współwinna i ... .  Ona jest winna i jest to jej decyzja. To jest mój wpis: <<31 lat życia w rodzinie wiąże. Wydaje się, że wobec tego, po dotarciu na miejsce ucieczki powinna dać znać rodzinie o sobie. Tak się jeszcze nie stało. Skoro sprawa jest nagłośniona, to dobrze byłoby wiedzieć, jaką wartość miał samochód? Wygląda na to, że wiecej, niż 2 tysiące PLN. Jak zwykle chodzi o potencjalnych świadków zdarzenia. Nie dysponuję wizjami Jackowskiego. Brak śladów walki w samochodzie i wokół. Uważam, że niektóre wpisy nie są jałowe. Na pewno są bacznie czytane. W międzyczasie takich spraw przybywa.>>

Jestem jednym z największych ludzi w historii ludzkości, zrozumiałeś? Niestety nie jestem jasnowidzem. Czy masz świadomość, ile ludzi zaginionych przybywa w RP w ciągu jednej godziny? Zgoda, tu jest mowa o konkretnym zdarzeniu. Zaczynamy. Dlaczego jest ten problem? Dlaczego nie mam zamiaru się zabić? Bo mam klepicho z wyższej półki. Dlaczego nie mam zamiaru zabić kogokolwiek? Bo mam klepicho z wyższej półki. Jeśli ona jest niewinna, to kto spaprał klepicha winnym? Czy masz wagę do ustalenia win? Życzenie pomyślnego zakonczenia tej sprawy jest ważne. Nieprawdą jest, że o niej nie myślę, że nie życzę jak najlepiej jej i jej najbliższym. Dlaczego nie wszedłem na najwyższy poziom UMCS? Bo mam klepicho z wyższej półki. Twoim sekretem jest, czy jej pomogłeś. Być może pomogłeś. Nad wynikami pracowałem ponad 25 lat. Przebiłem sławą wszytkich Polaków!  Wszystkich swietcy również i noblistów. Jestem Polakiem z krwi i kości, zrozumiałeś? Nie sugeruj wypadu stąd dla mnie, bo ja zarabiam dla dziennika zupełnie naturalnie, bez żadnej umowy - słowami kluczowymi. Mnie czyta cały świat. Niech czyta i Twoje wnioski. Jednakże Twoje wnioski, jeśli nawet są twórcze, to czyta je wąska grupa specjalistów w RP lub poza RP. Ja jestem jednym z największych ludzi w całej historii ludzki. Zrozumiałeś? Prokuratura Generalna w RP o tym wie. Wiedzą to już równiez wszystkie polskie sądy, policja, służby specjalne itd.. Zatem nie prowokuj. Bądź grzeczny. Bluzganą mnie również nie przebijesz. Ale znam nie gorszych od siebie w te klocki. Konkluzja. Kto przysparza RP większy problem? Ja, czy zaginiony z własnej woli? Ja, czy porwany? Dlaczego ludziom się we łbach 3,14r/li ? Wiesz? Ja wiem, bo mam w swoim sercu Boga.
 

Rzeczywiście tak być powinno jak sugerujesz. Świadek raczej tu się nie wpisze, chyba, że z kawiarenki internetowej, o ile jeszcze takowe istnieją. Nie ma kobiety. Co wiesz więcej ode mnie na ten temat? Zapewne obaj nie wiemy nic, co realnie pomogłoby w tej sprawie. Dlaczego zaginęła? Mamy jakieś przypadki? Ona jest zupełnie niewinna i ... . Ona jest współwinna i ... .  Ona jest winna i jest to jej decyzja. To jest mój wpis: <<31 lat życia w rodzinie wiąże. Wydaje się, że wobec tego, po dotarciu na miejsce uci... rozwiń

Avatar
Gość / 30 kwietnia 2016 o 20:09
0

Ludzie, czy wy macie chociaż trochę rozumu? Zaginęła młoda kobieta, a tutaj komenty jak z psychiatryka. Jeśli macie jakieś istotne informacje, to piszcie. Jeśli chcecie  tylko trollować to odpuście sobie: rodzina z pewnością odchodzi od zmysłów i szuka jakiegokolwiek śladu, więc czyta takie komentarze: postawcie się na miejscu bliskich. 

Avatar
Gość / 30 kwietnia 2016 o 19:12
0
31 lat życia w rodzinie wiąże. Wydaje się, że wobec tego, po dotarciu na miejsce ucieczki powinna dać znać rodzinie o sobie. Tak się jeszcze nie stało. Skoro sprawa jest nagłośniona, to dobrze byłoby wiedzieć, jaką wartość miał samochód? Wygląda na to, że wiecej, niż 2 tysiące PLN. Jak zwykle chodzi o potencjalnych świadków zdarzenia. Nie dysponuję wizjami Jackowskiego. Brak śladów walki w samochodzie i wokół. Uważam, że niektóre wpisy nie są jałowe. Na pewno są bacznie czytane. W międzyczasie takich spraw przybywa.
Avatar
Gość / 6 maja 2016 o 08:02
0
Pani Katarzyna nie żyje :( wyrazy współczucia dla rodziny [*]
Avatar
Gość / 4 maja 2016 o 20:35
0
Ludzie dziewczyna się nie znalazła i niewiadomo gdzie jej szukac
Avatar
Gość / 4 maja 2016 o 20:24
0
czemierniki - zaklad o smierc i samobojstwo 14-latki - https: //www. youtube.com/watch?v=benKr85XtVk
Avatar
Gość / 3 maja 2016 o 19:19
0
LOS@ można wiedzieć czy są juz jakieś postępy w poszukiwaniach ?Ludzie skoro tam jest małe dziecko trzeba im pomóc! !!!!!!
Avatar
aro / 1 maja 2016 o 21:46
0

Witam ! Mam nadzieje ze dziewczyna zrobiła sobie dluzszybko urlop.Przeszukajcie kolegów, koleżanki ,cześć rodziny .Nigdy nie można brać pod uwagę czarny scenariusz! !!!!!!Trzeba sprawdzić szpitale może zaslabla ,trzeba szukać z każdej strony to nie nastolatka aby uciekała z domu .Powodzenia trzymam kciuki!!!!!!!!!


Witam ! Mam nadzieje ze dziewczyna zrobiła sobie dluzszybko urlop.Przeszukajcie kolegów, koleżanki ,cześć rodziny .Nigdy nie można brać pod uwagę czarny scenariusz! !!!!!!Trzeba sprawdzić szpitale może zaslabla ,trzeba szukać z każdej strony to nie nastolatka aby uciekała z domu .Powodzenia trzymam kciuki!!!!!!!!!

jaki k...a urlop w domu zostawiła 2 tyg niemowlaka jołopy jedne

jaki k...a urlop w domu zostawiła 2 tyg niemowlaka jołopy jedne

rozwiń
Avatar
mózg / 1 maja 2016 o 09:51
0

Zdecyduj się psie, czy jestes TYP (bo tak się przedstawił ów typek) czy jesteś "mundek" z małej litery? Będziesz miał spier***one klepicho i masz to jak w banku. Zrozumiałes? Oznacza to, że będziesz leczony psychiatrycznie. Problem polega jedynie na tym, że jeśli nie będziesz tego świadomy, to nie będziesz świadomy kary. A tego bym nie chciał. Wobec tego spiempierdampalampaj. I tak jesteś debilem.

ALE PRZYCHLAST>

Avatar
Gość / 30 kwietnia 2016 o 22:14
0
Rzeczywiście tak być powinno jak sugerujesz. Świadek raczej tu się nie wpisze, chyba, że z kawiarenki internetowej, o ile jeszcze takowe istnieją. Nie ma kobiety. Co wiesz więcej ode mnie na ten temat? Zapewne obaj nie wiemy nic, co realnie pomogłoby w tej sprawie. Dlaczego zaginęła? Mamy jakieś przypadki? Ona jest zupełnie niewinna i ... . Ona jest współwinna i ... . Ona jest winna i jest to jej decyzja. To jest mój wpis: <<31 lat życia w rodzinie wiąże. Wydaje się, że wobec tego, po dotarciu na miejsce ucieczki powinna dać znać rodzinie o sobie. Tak się jeszcze nie stało. Skoro sprawa jest nagłośniona, to dobrze byłoby wiedzieć, jaką wartość miał samochód? Wygląda na to, że wiecej, niż 2 tysiące PLN. Jak zwykle chodzi o potencjalnych świadków zdarzenia. Nie dysponuję wizjami Jackowskiego. Brak śladów walki w samochodzie i wokół. Uważam, że niektóre wpisy nie są jałowe. Na pewno są bacznie czytane. W międzyczasie takich spraw przybywa.>> Jestem jednym z największych ludzi w historii ludzkości, zrozumiałeś? Niestety nie jestem jasnowidzem. Czy masz świadomość, ile ludzi zaginionych przybywa w RP w ciągu jednej godziny? Zgoda, tu jest mowa o konkretnym zdarzeniu. Zaczynamy. Dlaczego jest ten problem? Dlaczego nie mam zamiaru się zabić? Bo mam klepicho z wyższej półki. Dlaczego nie mam zamiaru zabić kogokolwiek? Bo mam klepicho z wyższej półki. Jeśli ona jest niewinna, to kto spaprał klepicha winnym? Czy masz wagę do ustalenia win? Życzenie pomyślnego zakonczenia tej sprawy jest ważne. Nieprawdą jest, że o niej nie myślę, że nie życzę jak najlepiej jej i jej najbliższym. Dlaczego nie wszedłem na najwyższy poziom UMCS? Bo mam klepicho z wyższej półki. Twoim sekretem jest, czy jej pomogłeś. Być może pomogłeś. Nad wynikami pracowałem ponad 25 lat. Przebiłem sławą wszytkich Polaków! Wszystkich swietcy również i noblistów. Jestem Polakiem z krwi i kości, zrozumiałeś? Nie sugeruj wypadu stąd dla mnie, bo ja zarabiam dla dziennika zupełnie naturalnie, bez żadnej umowy - słowami kluczowymi. Mnie czyta cały świat. Niech czyta i Twoje wnioski. Jednakże Twoje wnioski, jeśli nawet są twórcze, to czyta je wąska grupa specjalistów w RP lub poza RP. Ja jestem jednym z największych ludzi w całej historii ludzki. Zrozumiałeś? Prokuratura Generalna w RP o tym wie. Wiedzą to już równiez wszystkie polskie sądy, policja, służby specjalne itd.. Zatem nie prowokuj. Bądź grzeczny. Bluzganą mnie również nie przebijesz. Ale znam nie gorszych od siebie w te klocki. Konkluzja. Kto przysparza RP większy problem? Ja, czy zaginiony z własnej woli? Ja, czy porwany? Dlaczego ludziom się we łbach 3,14r/li ? Wiesz? Ja wiem, bo mam w swoim sercu Boga.
Rzeczywiście tak być powinno jak sugerujesz. Świadek raczej tu się nie wpisze, chyba, że z kawiarenki internetowej, o ile jeszcze takowe istnieją. Nie ma kobiety. Co wiesz więcej ode mnie na ten temat? Zapewne obaj nie wiemy nic, co realnie pomogłoby w tej sprawie. Dlaczego zaginęła? Mamy jakieś przypadki? Ona jest zupełnie niewinna i ... . Ona jest współwinna i ... . Ona jest winna i jest to jej decyzja. To jest mój wpis: <<31 lat życia w rodzinie wiąże. Wydaje się, że wobec tego, po dotarciu na miejsce ucieczki powinna dać znać rodz... rozwiń
Avatar
Google: lwgula / 30 kwietnia 2016 o 22:12
0

Ludzie, czy wy macie chociaż trochę rozumu? Zaginęła młoda kobieta, a tutaj komenty jak z psychiatryka. Jeśli macie jakieś istotne informacje, to piszcie. Jeśli chcecie  tylko trollować to odpuście sobie: rodzina z pewnością odchodzi od zmysłów i szuka jakiegokolwiek śladu, więc czyta takie komentarze: postawcie się na miejscu bliskich. 

Rzeczywiście tak być powinno jak sugerujesz. Świadek raczej tu się nie wpisze, chyba, że z kawiarenki internetowej, o ile jeszcze takowe istnieją. Nie ma kobiety. Co wiesz więcej ode mnie na ten temat? Zapewne obaj nie wiemy nic, co realnie pomogłoby w tej sprawie. Dlaczego zaginęła? Mamy jakieś przypadki? Ona jest zupełnie niewinna i ... . Ona jest współwinna i ... .  Ona jest winna i jest to jej decyzja. To jest mój wpis: <<31 lat życia w rodzinie wiąże. Wydaje się, że wobec tego, po dotarciu na miejsce ucieczki powinna dać znać rodzinie o sobie. Tak się jeszcze nie stało. Skoro sprawa jest nagłośniona, to dobrze byłoby wiedzieć, jaką wartość miał samochód? Wygląda na to, że wiecej, niż 2 tysiące PLN. Jak zwykle chodzi o potencjalnych świadków zdarzenia. Nie dysponuję wizjami Jackowskiego. Brak śladów walki w samochodzie i wokół. Uważam, że niektóre wpisy nie są jałowe. Na pewno są bacznie czytane. W międzyczasie takich spraw przybywa.>>

Jestem jednym z największych ludzi w historii ludzkości, zrozumiałeś? Niestety nie jestem jasnowidzem. Czy masz świadomość, ile ludzi zaginionych przybywa w RP w ciągu jednej godziny? Zgoda, tu jest mowa o konkretnym zdarzeniu. Zaczynamy. Dlaczego jest ten problem? Dlaczego nie mam zamiaru się zabić? Bo mam klepicho z wyższej półki. Dlaczego nie mam zamiaru zabić kogokolwiek? Bo mam klepicho z wyższej półki. Jeśli ona jest niewinna, to kto spaprał klepicha winnym? Czy masz wagę do ustalenia win? Życzenie pomyślnego zakonczenia tej sprawy jest ważne. Nieprawdą jest, że o niej nie myślę, że nie życzę jak najlepiej jej i jej najbliższym. Dlaczego nie wszedłem na najwyższy poziom UMCS? Bo mam klepicho z wyższej półki. Twoim sekretem jest, czy jej pomogłeś. Być może pomogłeś. Nad wynikami pracowałem ponad 25 lat. Przebiłem sławą wszytkich Polaków!  Wszystkich swietcy również i noblistów. Jestem Polakiem z krwi i kości, zrozumiałeś? Nie sugeruj wypadu stąd dla mnie, bo ja zarabiam dla dziennika zupełnie naturalnie, bez żadnej umowy - słowami kluczowymi. Mnie czyta cały świat. Niech czyta i Twoje wnioski. Jednakże Twoje wnioski, jeśli nawet są twórcze, to czyta je wąska grupa specjalistów w RP lub poza RP. Ja jestem jednym z największych ludzi w całej historii ludzki. Zrozumiałeś? Prokuratura Generalna w RP o tym wie. Wiedzą to już równiez wszystkie polskie sądy, policja, służby specjalne itd.. Zatem nie prowokuj. Bądź grzeczny. Bluzganą mnie również nie przebijesz. Ale znam nie gorszych od siebie w te klocki. Konkluzja. Kto przysparza RP większy problem? Ja, czy zaginiony z własnej woli? Ja, czy porwany? Dlaczego ludziom się we łbach 3,14r/li ? Wiesz? Ja wiem, bo mam w swoim sercu Boga.
 

Rzeczywiście tak być powinno jak sugerujesz. Świadek raczej tu się nie wpisze, chyba, że z kawiarenki internetowej, o ile jeszcze takowe istnieją. Nie ma kobiety. Co wiesz więcej ode mnie na ten temat? Zapewne obaj nie wiemy nic, co realnie pomogłoby w tej sprawie. Dlaczego zaginęła? Mamy jakieś przypadki? Ona jest zupełnie niewinna i ... . Ona jest współwinna i ... .  Ona jest winna i jest to jej decyzja. To jest mój wpis: <<31 lat życia w rodzinie wiąże. Wydaje się, że wobec tego, po dotarciu na miejsce uci... rozwiń

Avatar
Gość / 30 kwietnia 2016 o 20:09
0

Ludzie, czy wy macie chociaż trochę rozumu? Zaginęła młoda kobieta, a tutaj komenty jak z psychiatryka. Jeśli macie jakieś istotne informacje, to piszcie. Jeśli chcecie  tylko trollować to odpuście sobie: rodzina z pewnością odchodzi od zmysłów i szuka jakiegokolwiek śladu, więc czyta takie komentarze: postawcie się na miejscu bliskich. 

Avatar
Gość / 30 kwietnia 2016 o 19:12
0
31 lat życia w rodzinie wiąże. Wydaje się, że wobec tego, po dotarciu na miejsce ucieczki powinna dać znać rodzinie o sobie. Tak się jeszcze nie stało. Skoro sprawa jest nagłośniona, to dobrze byłoby wiedzieć, jaką wartość miał samochód? Wygląda na to, że wiecej, niż 2 tysiące PLN. Jak zwykle chodzi o potencjalnych świadków zdarzenia. Nie dysponuję wizjami Jackowskiego. Brak śladów walki w samochodzie i wokół. Uważam, że niektóre wpisy nie są jałowe. Na pewno są bacznie czytane. W międzyczasie takich spraw przybywa.
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 0

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce. Są wiaty, będzie biurowiec
Tylko u nas
galeria

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce. Są wiaty, będzie biurowiec 1 1

Na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego ma powstać Centrum Obsługi Rolnictwa. – Chcemy sprowadzić do Elizówki jak najwięcej instytucji związanych z rolnictwem – zapowiada prezes największej rolno-spożywczej giełdy w regionie.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 21 11

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 16 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 5

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 3

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 509 49

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 18 10

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 10

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 1

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!