Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biznes

16 kwietnia 2018 r.
13:33

Złota Setka 2017. Zgłoś się do Rankingu Najlepszych Firm Lubelszczyzny

0 14 A A
Złota Setka 2016. Gala finałowa
Złota Setka 2016. Gala finałowa

Ruszamy z kolejną, XXII już edycją Rankingu Najlepszych Firm Lubelszczyzny Złota Setka. Sprawdzimy, które przedsiębiorstwa zarobiły w ubiegłym roku najwięcej, a które najszybciej się rozwijały. Tym razem, w sposób szczególny, chcemy docenić małe lokalne firmy, które prężnie się rozwijają i o których mówi się w całym kraju, a nawet poza nim

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

ZŁOTA SETKA - POBIERZ ANKIETĘ (plik PDF jest edytowalny, ankietę należy pobrać, zapisać na dysku lokalnym i wtedy wypełnić)

Jak co roku w zestawieniu zaprezentujemy wyniki poszczególnych przedsiębiorstw. Aby wziąć udział w naszym plebiscycie wystarczy wskazać przychody z działalności gospodarczej za 2017 rok.
W podrankingach zajmiemy się także zyskami, wielkością eksportu, czy nakładami inwestycyjnymi.

Do 3 czerwca pod adresem zlotasetka@dziennikwschodni.pl czekamy na wypełnione ankiety dostępne na stronie www.dziennikwschodni.pl. To na ich podstawie stworzymy listę, która pokaże nam najprężniejsze przedsiębiorstwa Lubelszczyzny.

W poprzedniej edycji, podobnie jak dwa lata temu, na pierwszym miejscu znalazła się PGE Dystrybucja. Za nią uplasowała się Grupa Azoty Zakłady Azotowe w Puławach, a na trzecim Stokrotka sp. z o.o.

Tym razem, w sposób szczególny zapraszamy do udziałów małe i mikro przedsiębiorstwa. Docenić chcemy każdą rozwijającą się, nawet jednoosobową działalność. Ważniejszy od tego, jak się zaczyna jest przecież dobry pomysł na biznes i jego wykonanie. Liczymy na to, że dla nich właśnie udział w naszym plebiscycie będzie doskonałą okazją do zaprezentowania się wśród najlepszych.

– Serdecznie zapraszam przedsiębiorców do udziału w naszym rankingu, gdyż Złota Setka powstaje nie tylko w oparciu o ogólnie dostępne dane, ale przede wszystkim dzięki ankietom wypełnianym przez firmy. Również w tym roku liczymy na współpracę i pomoc ze strony przedsiębiorców – mówi Krzysztof Wiejak, redaktor naczelny Dziennika Wschodniego.

Udział w naszym rankingu jest bezpłatny. Więcej informacji pod tel. 81 46-26-800

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 5 czerwca 2018 o 22:08
0
Historyk z Lublina dr. Ewa Kurek chce ekshumacji Żydów w Jedwabnem. Zbiera podpisy pod projektem ustawy. Lublinianie podpisujcie - chcemy prawdy! Chcieć to sobie może i wszystko w temacie
Avatar
Gość / 1 czerwca 2018 o 23:00
0
Historyk z Lublina dr. Ewa Kurek chce ekshumacji Żydów w Jedwabnem. Zbiera podpisy pod projektem ustawy. Lublinianie podpisujcie - chcemy prawdy!
Avatar
Gość / 20 maja 2018 o 07:09
0
A w setce brak Sosnowskiego i Łopaty! Co się stało?Przecież mają swoje firmy?Chyba ,że CBA już się nimi zainteresowało?
Avatar
Gość / 29 kwietnia 2018 o 09:29
0
Nieporównywalnie dużo mniej to co przytulił Obajtek ,,wszystko mogę,, skazany prawomocnym wyrokiem za przytulenie 1, 5 miliony zł. (Pisowscy hipokryci)
Avatar
Gość / 27 kwietnia 2018 o 22:11
0
Ile do tej pory "przytulił" Pawlak z PSL w radzie nadzorczej portu lotniczego Lublin???????????
Avatar
Gość / 26 kwietnia 2018 o 07:22
0
Proponuję gościowi z PHU Paletex po skończonej pracy, (dającej mu ogromną satysfakcje) aby więcej czasu poświęcił ze Słownikiem języka polskiego. Widać tu absolwenta gimnazjum, niedouczonego i zasilającą rzeszę niebieskich kołnierzyków.
Avatar
Gość / 23 kwietnia 2018 o 20:02
0
Chcielimy z przyjemnością zgłosić naszą firmę PHU Paletex. Zajmójemy się produkcją palet. Naszej działalności przyświeca dbałość o zadowolenie klijenta w połączeniu z konkurencyjnymi cenami. Naszą dumą jest nasza kadra produkcyjna, dla której praca nawet po 14 godzin dziennie za minimalną nie przedstawia rzadnego problemu.
Avatar
Gość / 23 kwietnia 2018 o 20:02
0
nie można go zamknąć ?
Avatar
Gość / 18 kwietnia 2018 o 14:53
0
NIEZRÓWNOWAŻONY??? Gościu jak Chełmianin N niezrównoważony, to Twój wpis, potwierdza, że jesteś urażony, że Lubelszczyznę, zawęził rządzący i uczony, a Ty uzasadnij Im, iż mają rozum wypaczony. Filozofie, pofikaj z prawnikami i z uczonymi, żeby Lubelszczyzna za województwo uznali, i żeby na mapach - Lubelszczyznę umieścili, a maniactwu lubelskiemu - rację przyznali. Morał taki! Płd. Podlasie i Chełmska ziemia, to nie Lubelszczyzna i nie Lubelska ziemia, a więc Gościu urażony, posiadasz urojenia! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> RADA JĘZYKA POLSKIEGO PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII NAUK Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011 Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'województwo lubelskie'. Wyraz ten powstał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna,wskazującego na jakiś obszar. Podobnie zostały utworzone nazwy: Opolszczyzna ('ziemia opolska'), Słowiańszczyzna ('ziemia słowiańska'), Wileńszczyzna ('ziemia wileńska'), Suwalszczyzna ('ziemia suwalska'), Kielecczyzna ('ziemia kielecka') oraz wiele innych. Łączę wyrazy szacunku /-/ dr Katarzyna Kłosińska Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN. >>> KANCELARIA PREZESA RADY MINISTRÓW pismo z dnia 15 lipca 2011r. Nr. DSWRU-571-513/10-(05)/11/JI cytuję: " Miarodajne w opisywanej przez Pana sprawie są wyjaśnienia przekazane Panu w piśmie z dnia 31 sierpnia 2005r. przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.Jak słusznie Pan zauważa w mowie potocznej i nie tylko,stosowane są określenia nieadekwatne.Wynika to-jak można sądzić-zarówno przyzwyczajenia jak i również i z niewiedzy stosujących takie określenia." podpisał:Radca Szefa KPRM Jerzy Izdebski. >>> Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji Departament Administracji Publicznej.Pismo AP/712-1102/05/Jmo z dnia 31.08.2005.Obecne województwo lubelskie posiada prawne umocowanie w ustawie z dnia 24 lipca 1998r o wprowadzeniu zasadniczego trójstopniowego podziału terytorialnego państwa/Dz.U.Nr 96,poz.603/Przepisy tej ustawy są jednoznaczne i nie umożliwiają stosowania w odniesieniu do tej jednostki zasadniczego podziału terytorialnego państwa nazw zamiennych.Zatem używanie nazwy "Ziemia Lubelska-Lubelszczyzna/czy innych/ na określenie województwa lubelskiego jest nieuprawnione.Dorota Żebrowska. WIKIPEDYŚCI. My wiemy, że to stosowanie tego określenia może nie jest uprawnione, może nieodpowiednie, ale fakty i źródła mówią jak w artykule. Proszę napisać do urzędu marszałkowskiego i urzędu wojewódzkiego a szczególnie mediów by tego nie robiły. Wikipedia przedstawia tylko fakty.JDavid 11:28,18 grudnia 2011(CET)
NIEZRÓWNOWAŻONY??? Gościu jak Chełmianin N niezrównoważony, to Twój wpis, potwierdza, że jesteś urażony, że Lubelszczyznę, zawęził rządzący i uczony, a Ty uzasadnij Im, iż mają rozum wypaczony. Filozofie, pofikaj z prawnikami i z uczonymi, żeby Lubelszczyzna za województwo uznali, i żeby na mapach - Lubelszczyznę umieścili, a maniactwu lubelskiemu - rację przyznali. Morał taki! Płd. Podlasie i Chełmska ziemia, to nie Lubelszczyzna i nie Lubelska ziemia, a więc Gościu urażony, posiadasz urojenia! >>>>>>>>>>>&... rozwiń
Avatar
Gość / 18 kwietnia 2018 o 14:38
0
Kiedy ranking firm najbardziej rzetelnych, uczciwych?
Avatar
Gość / 5 czerwca 2018 o 22:08
0
Historyk z Lublina dr. Ewa Kurek chce ekshumacji Żydów w Jedwabnem. Zbiera podpisy pod projektem ustawy. Lublinianie podpisujcie - chcemy prawdy! Chcieć to sobie może i wszystko w temacie
Avatar
Gość / 1 czerwca 2018 o 23:00
0
Historyk z Lublina dr. Ewa Kurek chce ekshumacji Żydów w Jedwabnem. Zbiera podpisy pod projektem ustawy. Lublinianie podpisujcie - chcemy prawdy!
Avatar
Gość / 20 maja 2018 o 07:09
0
A w setce brak Sosnowskiego i Łopaty! Co się stało?Przecież mają swoje firmy?Chyba ,że CBA już się nimi zainteresowało?
Avatar
Gość / 29 kwietnia 2018 o 09:29
0
Nieporównywalnie dużo mniej to co przytulił Obajtek ,,wszystko mogę,, skazany prawomocnym wyrokiem za przytulenie 1, 5 miliony zł. (Pisowscy hipokryci)
Avatar
Gość / 27 kwietnia 2018 o 22:11
0
Ile do tej pory "przytulił" Pawlak z PSL w radzie nadzorczej portu lotniczego Lublin???????????
Avatar
Gość / 26 kwietnia 2018 o 07:22
0
Proponuję gościowi z PHU Paletex po skończonej pracy, (dającej mu ogromną satysfakcje) aby więcej czasu poświęcił ze Słownikiem języka polskiego. Widać tu absolwenta gimnazjum, niedouczonego i zasilającą rzeszę niebieskich kołnierzyków.
Avatar
Gość / 23 kwietnia 2018 o 20:02
0
Chcielimy z przyjemnością zgłosić naszą firmę PHU Paletex. Zajmójemy się produkcją palet. Naszej działalności przyświeca dbałość o zadowolenie klijenta w połączeniu z konkurencyjnymi cenami. Naszą dumą jest nasza kadra produkcyjna, dla której praca nawet po 14 godzin dziennie za minimalną nie przedstawia rzadnego problemu.
Avatar
Gość / 23 kwietnia 2018 o 20:02
0
nie można go zamknąć ?
Avatar
Gość / 18 kwietnia 2018 o 14:53
0
NIEZRÓWNOWAŻONY??? Gościu jak Chełmianin N niezrównoważony, to Twój wpis, potwierdza, że jesteś urażony, że Lubelszczyznę, zawęził rządzący i uczony, a Ty uzasadnij Im, iż mają rozum wypaczony. Filozofie, pofikaj z prawnikami i z uczonymi, żeby Lubelszczyzna za województwo uznali, i żeby na mapach - Lubelszczyznę umieścili, a maniactwu lubelskiemu - rację przyznali. Morał taki! Płd. Podlasie i Chełmska ziemia, to nie Lubelszczyzna i nie Lubelska ziemia, a więc Gościu urażony, posiadasz urojenia! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> RADA JĘZYKA POLSKIEGO PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII NAUK Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011 Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'województwo lubelskie'. Wyraz ten powstał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna,wskazującego na jakiś obszar. Podobnie zostały utworzone nazwy: Opolszczyzna ('ziemia opolska'), Słowiańszczyzna ('ziemia słowiańska'), Wileńszczyzna ('ziemia wileńska'), Suwalszczyzna ('ziemia suwalska'), Kielecczyzna ('ziemia kielecka') oraz wiele innych. Łączę wyrazy szacunku /-/ dr Katarzyna Kłosińska Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN. >>> KANCELARIA PREZESA RADY MINISTRÓW pismo z dnia 15 lipca 2011r. Nr. DSWRU-571-513/10-(05)/11/JI cytuję: " Miarodajne w opisywanej przez Pana sprawie są wyjaśnienia przekazane Panu w piśmie z dnia 31 sierpnia 2005r. przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.Jak słusznie Pan zauważa w mowie potocznej i nie tylko,stosowane są określenia nieadekwatne.Wynika to-jak można sądzić-zarówno przyzwyczajenia jak i również i z niewiedzy stosujących takie określenia." podpisał:Radca Szefa KPRM Jerzy Izdebski. >>> Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji Departament Administracji Publicznej.Pismo AP/712-1102/05/Jmo z dnia 31.08.2005.Obecne województwo lubelskie posiada prawne umocowanie w ustawie z dnia 24 lipca 1998r o wprowadzeniu zasadniczego trójstopniowego podziału terytorialnego państwa/Dz.U.Nr 96,poz.603/Przepisy tej ustawy są jednoznaczne i nie umożliwiają stosowania w odniesieniu do tej jednostki zasadniczego podziału terytorialnego państwa nazw zamiennych.Zatem używanie nazwy "Ziemia Lubelska-Lubelszczyzna/czy innych/ na określenie województwa lubelskiego jest nieuprawnione.Dorota Żebrowska. WIKIPEDYŚCI. My wiemy, że to stosowanie tego określenia może nie jest uprawnione, może nieodpowiednie, ale fakty i źródła mówią jak w artykule. Proszę napisać do urzędu marszałkowskiego i urzędu wojewódzkiego a szczególnie mediów by tego nie robiły. Wikipedia przedstawia tylko fakty.JDavid 11:28,18 grudnia 2011(CET)
NIEZRÓWNOWAŻONY??? Gościu jak Chełmianin N niezrównoważony, to Twój wpis, potwierdza, że jesteś urażony, że Lubelszczyznę, zawęził rządzący i uczony, a Ty uzasadnij Im, iż mają rozum wypaczony. Filozofie, pofikaj z prawnikami i z uczonymi, żeby Lubelszczyzna za województwo uznali, i żeby na mapach - Lubelszczyznę umieścili, a maniactwu lubelskiemu - rację przyznali. Morał taki! Płd. Podlasie i Chełmska ziemia, to nie Lubelszczyzna i nie Lubelska ziemia, a więc Gościu urażony, posiadasz urojenia! >>>>>>>>>>>&... rozwiń
Avatar
Gość / 18 kwietnia 2018 o 14:38
0
Kiedy ranking firm najbardziej rzetelnych, uczciwych?
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne 1 0

Niewiele ponad 34 tys. zł brakuje Ewelinie i Łukaszowi Czerwińskim do zrealizowania marzenia ich życia – kupna małego, ale własnego mieszkania. Para nie może dostać mieszkania komunalnego, bo przekracza próg dochodowy o 56 zł. Niepełnosprawny mężczyzna i jego żona wciąż mają jednak nadzieję, że dzięki pomocy internautów wszystko jest możliwe.

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze
21 lipca 2018, 20:00

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. Gwiazda duetu The Dumplings, Kuba Karaś, wystąpi 21 lipca w Plenerze. Zamiast własnych kawałków artysta sprawdzi się w roli DJ'a i rozkręci gorącą imprezę. Start o godz. 20.

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie 0 10

Wczoraj unieważniony został przetarg na odnowę parku Ludowego. Najtańsza oferta przekraczała kwotę zarezerwowaną w kasie miasta. Teraz Ratusz zastanawia się nad dalszymi losami tej inwestycji, która już drugi raz okazała się sporo droższa niż spodziewali się urzędnicy.

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach
20 lipca 2018, 18:30

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach 2 0

W Puławach startuje cykl Smaki Muzyki organizowany przez Puławski Park Naukowo-Technologiczny. W piątek, 20 lipca o godz. 18.30 w Zielonym Pomidorze (Mościckiego 1) odbędzie się koncert Artura Miedzińskiego.

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki 16 8

Siedem bloków mieszkalnych zamierza stawiać prywatna spółka na terenie wytwórni wind u zbiegu ul. Roztocze i Orkana. Ratusz uznał, że to dobre miejsce na mieszkania, a teraz będzie opracowywać nowy plan zagospodarowania terenu.

Lublin rozpoczął ogólnopolskie bieganie City Trial

Lublin rozpoczął ogólnopolskie bieganie City Trial 0 0

Nad Zalewem Zemborzyckim odbył się bieg City trail onTour, czyli wakacyjna zapowiedź największego cyklu zawodów przełajowych w kraju. Najszybszym na 5-kilometrowej trasie był miejscowy dominator – Artur Kern. Wśród kobiet zwycięstwo odniosła pochodząca z Wejherowa – Katarzyna Konkel

O leśnych przedszkolach w Rezerwacie Dzikich Dzieci

O leśnych przedszkolach w Rezerwacie Dzikich Dzieci 0 2

Zamiast klocków i lalek – patyki i błoto. Zamiast łóżka i materaca – ciepły śpiwór i gołe niebo. Przedszkolaki brodzą w kałużach, przedzierają przez śnieżne zaspy, a ich plac zabaw to las, łąka lub ogród.

MKS Perła Lublin już trenuje
galeria

MKS Perła Lublin już trenuje 1 1

Superliga piłkarek ręcznych MKS Perła Lublin ma za sobą pierwszy trening. W poniedziałek w hali MOSiR przy Al. Zygmuntowskich ćwiczyło 14 zawodniczek. Walentyna Nieściaruk i Gabriela Besen na razie trenowały indywidualnie

Wymieszał alkohol z lekami. Zmasakrował nożem poznanego w barze mężczyznę

Wymieszał alkohol z lekami. Zmasakrował nożem poznanego w barze mężczyznę 33 4

Recydywista z Łęcznej zmasakrował nożem poznanego w barze mężczyznę. Wpadł w szał po tym, jak wymieszał alkohol z lekami – wynika z akt sprawy. Ofiara przeżyła tylko dzięki interwencji świadka i policjantów.

Cena 1g suszu dla pacjenta nie powinna przekroczyć 65 zł. Chorzy czekają na medyczną marihuanę

Cena 1g suszu dla pacjenta nie powinna przekroczyć 65 zł. Chorzy czekają na medyczną marihuanę 0 3

Jest firma, która chce sprowadzać z Kanady surowiec do wytwarzania marihuany medycznej. Złożyła już wniosek o rejestrację, ale do aptek lek szybko nie trafi.

Centralny Plac Zabaw. Zapisz się na warsztaty

Centralny Plac Zabaw. Zapisz się na warsztaty 2 0

Co Gdzie Kiedy. Za niecałe dwa tygodnie (28 lipca) na placu przed Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) startuje Centralny Plac Zabaw. – W tym roku razem z wami chcemy otworzyć nowy rozdział naszego projektu – zapowiadają organizatorzy wydarzenia.