Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

6 lipca 2009 r.
12:44
Edytuj ten wpis

Bestialsko zaatakowana suczka nie przeżyła

Autor: Zdjęcie autora (moj)
0 18 A A

Suczka Fiona, która w czwartek została zraniona przez zwyrodnialca kamieniem, nie przeżyła. Policja szuka sprawców. Śledczy mają nazwiska podejrzanych, ale brakuje dowodów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło w Szumince koło Włodawy. Trójka młodych mężczyzn obrzucała kamieniami napotkane psy. Suczka rasy york nie przeżyła ataku.

- Mam nadzieję, że tego kto to zrobił, spotka zasłużona kara - mówi pani Barbara, właścicielka psa. - Nie potrafię zrozumieć takiego bestialstwa. Moja rodzina jest zrozpaczona. Nie możemy pogodzić się z tym, co się stało Fionie.

Sprawą zajęła się policja, ale choć minęło już pięć dni o sprawcach niewiele wiadomo. Śledczy mają informację, kto mógłby się dopuścić tego czynu, jednak z braku dowodów nikogo jeszcze nie zatrzymali.

- Na razie nie postawiliśmy też nikomu zarzutów. Czynności nadal trwają. Trzeba jeszcze przesłuchać dwóch świadków - mówi Andrzej Wołos, rzecznik prasowy włodawskiej policji. - Prowadzący sprawę muszą zapoznać się też z dokumentacją weterynaryjną, żeby mieć pełną wiedzę na temat obrażeń, jakich doznało zwierzę

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
bennet / 24 lipca 2009 o 22:59
0
Jedno jest pewne- tych bandytów powinna spotkać zasłużona kara, ale znając nasz Wymiar Sprawiedliwości--NIC IM NIE ZROBIĄ !!!! Przykre, ale niestety prawdziwe.Właściciele psa mogą doprowadzić do tego , aby sprawcy zostali surowo ukarani. Jeśli faktycznie ten psiak coś dla nich znaczył, zrobią zapewne , co do nich należy..... Nie wyobrażam sobie, aby jakaś bestia zrobiła krzywdę moim psiakom !!!!!
Avatar
Defqon.1 / 23 lipca 2009 o 09:38
0
Takich idiotów u nas niestety nie brakuje powinni zrobić z nimi to samo co z tą suczką !!! co im piesek zawinił ??? Bo pewnie sobie szczekała ???
Avatar
emir / 11 lipca 2009 o 10:15
0
znów polak napisał:
O przepraszam, ...teraz doczytałem piewrwszy artykuł w tej sprawie i jeśli te zwierzaki były na posesjach, to oczywiście tym bandytom nalezy sie surowa kara.


[size=4]czyli uważasz,że jakby były po za posesją to już je można bezkarnie zabijać?[/size] Zaiste - filozofia Kalego - albo nie zrozumiałam twojego komentarza !
Avatar
emir / 10 lipca 2009 o 21:52
0
I znów TOTALNA KOMPROMITACJA POLICJI - "nie moga ustalić sprawcy"; "muszą zapoznać sięz obrażeniami" Walnijcie isię w te zakute pozbawione mózgów łby - na tym zadupiu, gdzie każdy wie kto w jaka chustkę smarka - wy nie jetescie w stanie ustalić sprawcy?! 2 tygodnie potrzebujecie, by ruszyć tyłki ze stołków i zapoznać się z obrażeniami / PIES NIE ZYJE - ZOSTAŁ ZABITY PRZEZ GNOJA - OPRAWCE I WY GO ZNACIEI A może kryjecie swojego? szwagra, zięcia? syna??na co czekacie? aż wam żonę albo córkę załtłucze , czy zgwałci?! wtedy się ruszycie? urzędasy bez krzty wrażliwości tacy sami, jak ta wiocha; może tzreba ogniem i żelazem cały ten gnój zlikwidować!?
I znów TOTALNA KOMPROMITACJA POLICJI - "nie moga ustalić sprawcy"; "muszą zapoznać sięz obrażeniami" Walnijcie isię w te zakute pozbawione mózgów łby - na tym zadupiu, gdzie każdy wie kto w jaka chustkę smarka - wy nie jetescie w stanie ustalić sprawcy?! 2 tygodnie potrzebujecie, by ruszyć tyłki ze stołków i zapoznać się z obrażeniami / PIES NIE ZYJE - ZOSTAŁ ZABITY PRZEZ GNOJA - OPRAWCE I WY GO ZNACIEI A może kryjecie swojego? szwagra, zięcia? syna??na co czekacie? aż wam żonę albo córkę załtłucze , czy zgwałci?... rozwiń
Avatar
znów polak / 7 lipca 2009 o 15:18
0
O przepraszam, ...teraz doczytałem piewrwszy artykuł w tej sprawie i jeśli te zwierzaki były na posesjach, to oczywiście tym bandytom nalezy sie surowa kara.
Avatar
albedo / 6 lipca 2009 o 20:26
0
Myślę, że właściciele tego bezbronnego stworzenia , nie odpuszczą bandziorom i spotka ich zasłużona kara. Dzisiaj zakatowali małego pieska, a potem zaatakują słabszego od siebie człowieka. Dla takich bezmózgowców muszą być odpowiednie kary, bo w przeciwnym razie każdy z Nas może być ofiarą takich oprawców. Ufam , że sprawiedliwości stanie się zadość.
Avatar
arietta / 6 lipca 2009 o 18:03
0
Gość napisał:
Brak słów na was!.....popatrz na artykuł na wp. a gdzie pisze że pies był na posesji?
Nawet 500 zł grzywny może zapłacić właściciel psa, który nie sprzątnie odchodów po swoim pupilu. Tak jest już m.in. w Warszawie i Krakowie. W stolicy, gdzie codziennie psy zostawiają ponad 5 ton odchodów, Biuro Ochrony Środowiska zorganizowało dystrybucję darmowych zestawów do sprzątania po czworonogach. Zestaw odebrać można na przykład w kiosku RUCH.

(ak, Mi)

Ciekawe , skąd masz takie dokładne dane na temat psich odchodów ( 5 ton odchodów rocznie) .Zadam pytanie -czy Biuro Ochrony Środowiska zorganizowało może dystrybucję darmowych zestawów do sprzątania po ,, dwunogach", czyli ŻULACH , którzy niejednokrotnie załatwiają potrzeby fizjologiczne na klatkach schodowych , w windach, ba nawet na trawnikach...Jak czegoś się dowiesz na ten temat- daj znać.....

Ciekawe , skąd masz takie dokładne dane na temat psich odchodów ( 5 ton odchodów rocznie) .Zadam pytanie -czy Biuro Ochrony Środowiska zorganizowało może dystrybucję darmowych zestawów do sprzątania po ,, dwunogach", czyli ŻULACH , którzy niejednokrotnie załatwiają potrzeby fizjologiczne na klatkach schodowych , w windach, ba nawet na trawnikach...Jak czegoś się dowiesz na ten temat- daj znać..... rozwiń
Avatar
arietta / 6 lipca 2009 o 17:51
0
~polak~ napisał:
A ja wam powiem jedno...i niech wreszcie policja zajmie się tym. Dlaczego ta Fiona cała biegała sama sobie...(bo chyba tak musiało być, jesli została obrzucona kamieniami......,?) czy ta Pani i policja zna prawo że pies nie może biegać sam, i w dodatku bez kagańca....piszecie takie bzdury nie zastanawiając się kto tu jest winny!?Tylko w Polsce oczywiście takie absurdy i łamanie przepisów...nie egzekwowanie kar w stosunku do właścicieli bezpańsko biegających psów! Ja sam bym obrzucił takiego psa, gdyby zachowywał się w stosunku do mnie...wiadomo jak to czasami pies. Bo może ta Fiona się tak zachowywała, nawet mówią ze takie małe to najbardziej złośliwe. Policjo droga zajmij się wreszcie tymi biegającymi psami bez smyczy i kagańca w miejscach publicznych...i właścicielami krażącymi za nimi, czlowiek spokojnie przejść nie może, lub rowerem przejechać (szczególnie na wsi), tylko podleci taki pies bez kagańca i właściciel aby drze się nie bać się, nie bać...a czy ktoś może wiedzieć czy się nie bać ?!, nawet właściciel powinien mieć świadomość że psu nigdy się nie wierzy, bo pies choć mówi się że to rozumne zwierzę, to nie wiadomo co mu może odwalić...brak mi słów podejściem do sprawy..... , a poza tym człowiek ma prawo spokojnie przejść lub przejechać, a nie odp edzac się od psów.Pani właścicielko proszę zajrzeć do przepisów...i zyczyłbym sobie aby tymi psami zająć się wreszcie, bo przepisy na papierze tylko i zero przestrzegania ich...nie wspomnę o sprzątaniu po psach..bo jesli takie rzeczy się odwala, to gdzie reszta....Zazdroszczę kultury i porządku w Niemczech, jesteśmy narodem prymitywnym jak by nie patrzeć....w demokracji musi być silne prawo!
Chipokryzja na całego, tiaaaaaaaaaaaa......biedny pies....a ta cała właścicielka wegetarianka?.....jesli nie ........to niech pomyśli o wędlinie na kanapce którą zajada!

Powiem krótko-,,Mądry zrozumie w lot, głupcowi potrzebny młot". Po pierwsze-jak dokładniej przeczytasz artykuł, to może zrozumiesz. że policja coś mataczy ( raz wie , kto to zrobił, drugi raz nie zna sprawców). Jak więc można na takiej policji polegać? Po drugie- Fiona biegała sama sobie po OGRODZONEJ posesji i nie musiała mieć KAGAŃCA (zresztą , przyjrzyj się fotce i pomyśl, jaki rozmiar kagańca można założyć tak maleńkiej psinie i na co? Po trzecie - to nie internauci piszą bzdury , ale właśnie Ty to czynisz. Po czwarte- NICZYM nie różnisz się od tych bestii, które skrzywdziły, ba- uśmierciły niewinne stworzenie cyt,,Ja sam bym obrzucił takiego psa, gdyby zachowywał się w stosunku do mnie....wiadomo , jak to czasami pies"..Zresztą , jak czytamy w artykule, nie tylko ta mała psina została przez zbirów obrzucona kamieniami.Nie wiadomo , ile stworzeń zostało skrzywdzonych...Po piąte-jeśli tak bardzo zazdrościsz kultury i porządku w Niemczech, a My Polacy jesteśmy według Ciebie narodem prymitywnym -to ,co u diabła robisz w Polsce? Wyjedż do Niemiec , a tym samym jednego oszołoma w kraju , będzie mniej... Wreszcie po szóste- do dalszych bzdur pisanych przez Ciebie ustosunkuję się obojętnie , bo brak mi słów na brednie, jakie wypisujesz. .. Reasumując....Najgorsze jest to , jak się z chama zrobi pana... Liżnie troszkę zagranicy i już mu się w ojczystym domu nic nie podoba. No cóż...,,Mądrość działa na określonej przestrzeni, głupota na nieograniczonej".

Powiem krótko-,,Mądry zrozumie w lot, głupcowi potrzebny młot". Po pierwsze-jak dokładniej przeczytasz artykuł, to może zrozumiesz. że policja coś mataczy ( raz wie , kto to zrobił, drugi raz nie zna sprawców). Jak więc można na takiej policji polegać? Po drugie- Fiona biegała sama sobie po OGRODZONEJ posesji i nie musiała mieć KAGAŃCA (zresztą , przyjrzyj się fotce i pomyśl, jaki rozmiar kagańca można założyć tak maleńkiej psinie i na co? Po trzecie - to nie internauci piszą bzdury , ale właśnie Ty to czynisz. Po c... rozwiń
Avatar
Gość / 6 lipca 2009 o 17:42
0
Gość napisał:
Brak słów na was!.....popatrz na artykuł na wp. a gdzie pisze że pies był na posesji?
Nawet 500 zł grzywny może zapłacić właściciel psa, który nie sprzątnie odchodów po swoim pupilu. Tak jest już m.in. w Warszawie i Krakowie. W stolicy, gdzie codziennie psy zostawiają ponad 5 ton odchodów, Biuro Ochrony Środowiska zorganizowało dystrybucję darmowych zestawów do sprzątania po czworonogach. Zestaw odebrać można na przykład w kiosku RUCH.

(ak, Mi)


Masz odpowiedź, była w pierwszym artykule o tym zdarzeniu.

"Zwyrodnialcy szli przez wieś i rzucali kamieniami w psy na posesjach. Jeden z mężczyzn wdrapał się na ogrodzenie i wycelował kamieniem w miniaturowego yorka. Nie wiadomo czy suczka przeżyje"


Masz odpowiedź, była w pierwszym artykule o tym zdarzeniu.

"Zwyrodnialcy szli przez wieś i rzucali kamieniami w psy na posesjach. Jeden z mężczyzn wdrapał się na ogrodzenie i wycelował kamieniem w miniaturowego yorka. Nie wiadomo czy suczka przeżyje" rozwiń
Avatar
Gość / 6 lipca 2009 o 17:15
0
Brak słów na was!.....popatrz na artykuł na wp. a gdzie pisze że pies był na posesji?
Nawet 500 zł grzywny może zapłacić właściciel psa, który nie sprzątnie odchodów po swoim pupilu. Tak jest już m.in. w Warszawie i Krakowie. W stolicy, gdzie codziennie psy zostawiają ponad 5 ton odchodów, Biuro Ochrony Środowiska zorganizowało dystrybucję darmowych zestawów do sprzątania po czworonogach. Zestaw odebrać można na przykład w kiosku RUCH.

(ak, Mi)
Avatar
bennet / 24 lipca 2009 o 22:59
0
Jedno jest pewne- tych bandytów powinna spotkać zasłużona kara, ale znając nasz Wymiar Sprawiedliwości--NIC IM NIE ZROBIĄ !!!! Przykre, ale niestety prawdziwe.Właściciele psa mogą doprowadzić do tego , aby sprawcy zostali surowo ukarani. Jeśli faktycznie ten psiak coś dla nich znaczył, zrobią zapewne , co do nich należy..... Nie wyobrażam sobie, aby jakaś bestia zrobiła krzywdę moim psiakom !!!!!
Avatar
Defqon.1 / 23 lipca 2009 o 09:38
0
Takich idiotów u nas niestety nie brakuje powinni zrobić z nimi to samo co z tą suczką !!! co im piesek zawinił ??? Bo pewnie sobie szczekała ???
Avatar
emir / 11 lipca 2009 o 10:15
0
znów polak napisał:
O przepraszam, ...teraz doczytałem piewrwszy artykuł w tej sprawie i jeśli te zwierzaki były na posesjach, to oczywiście tym bandytom nalezy sie surowa kara.


[size=4]czyli uważasz,że jakby były po za posesją to już je można bezkarnie zabijać?[/size] Zaiste - filozofia Kalego - albo nie zrozumiałam twojego komentarza !
Avatar
emir / 10 lipca 2009 o 21:52
0
I znów TOTALNA KOMPROMITACJA POLICJI - "nie moga ustalić sprawcy"; "muszą zapoznać sięz obrażeniami" Walnijcie isię w te zakute pozbawione mózgów łby - na tym zadupiu, gdzie każdy wie kto w jaka chustkę smarka - wy nie jetescie w stanie ustalić sprawcy?! 2 tygodnie potrzebujecie, by ruszyć tyłki ze stołków i zapoznać się z obrażeniami / PIES NIE ZYJE - ZOSTAŁ ZABITY PRZEZ GNOJA - OPRAWCE I WY GO ZNACIEI A może kryjecie swojego? szwagra, zięcia? syna??na co czekacie? aż wam żonę albo córkę załtłucze , czy zgwałci?! wtedy się ruszycie? urzędasy bez krzty wrażliwości tacy sami, jak ta wiocha; może tzreba ogniem i żelazem cały ten gnój zlikwidować!?
I znów TOTALNA KOMPROMITACJA POLICJI - "nie moga ustalić sprawcy"; "muszą zapoznać sięz obrażeniami" Walnijcie isię w te zakute pozbawione mózgów łby - na tym zadupiu, gdzie każdy wie kto w jaka chustkę smarka - wy nie jetescie w stanie ustalić sprawcy?! 2 tygodnie potrzebujecie, by ruszyć tyłki ze stołków i zapoznać się z obrażeniami / PIES NIE ZYJE - ZOSTAŁ ZABITY PRZEZ GNOJA - OPRAWCE I WY GO ZNACIEI A może kryjecie swojego? szwagra, zięcia? syna??na co czekacie? aż wam żonę albo córkę załtłucze , czy zgwałci?... rozwiń
Avatar
znów polak / 7 lipca 2009 o 15:18
0
O przepraszam, ...teraz doczytałem piewrwszy artykuł w tej sprawie i jeśli te zwierzaki były na posesjach, to oczywiście tym bandytom nalezy sie surowa kara.
Avatar
albedo / 6 lipca 2009 o 20:26
0
Myślę, że właściciele tego bezbronnego stworzenia , nie odpuszczą bandziorom i spotka ich zasłużona kara. Dzisiaj zakatowali małego pieska, a potem zaatakują słabszego od siebie człowieka. Dla takich bezmózgowców muszą być odpowiednie kary, bo w przeciwnym razie każdy z Nas może być ofiarą takich oprawców. Ufam , że sprawiedliwości stanie się zadość.
Avatar
arietta / 6 lipca 2009 o 18:03
0
Gość napisał:
Brak słów na was!.....popatrz na artykuł na wp. a gdzie pisze że pies był na posesji?
Nawet 500 zł grzywny może zapłacić właściciel psa, który nie sprzątnie odchodów po swoim pupilu. Tak jest już m.in. w Warszawie i Krakowie. W stolicy, gdzie codziennie psy zostawiają ponad 5 ton odchodów, Biuro Ochrony Środowiska zorganizowało dystrybucję darmowych zestawów do sprzątania po czworonogach. Zestaw odebrać można na przykład w kiosku RUCH.

(ak, Mi)

Ciekawe , skąd masz takie dokładne dane na temat psich odchodów ( 5 ton odchodów rocznie) .Zadam pytanie -czy Biuro Ochrony Środowiska zorganizowało może dystrybucję darmowych zestawów do sprzątania po ,, dwunogach", czyli ŻULACH , którzy niejednokrotnie załatwiają potrzeby fizjologiczne na klatkach schodowych , w windach, ba nawet na trawnikach...Jak czegoś się dowiesz na ten temat- daj znać.....

Ciekawe , skąd masz takie dokładne dane na temat psich odchodów ( 5 ton odchodów rocznie) .Zadam pytanie -czy Biuro Ochrony Środowiska zorganizowało może dystrybucję darmowych zestawów do sprzątania po ,, dwunogach", czyli ŻULACH , którzy niejednokrotnie załatwiają potrzeby fizjologiczne na klatkach schodowych , w windach, ba nawet na trawnikach...Jak czegoś się dowiesz na ten temat- daj znać..... rozwiń
Avatar
arietta / 6 lipca 2009 o 17:51
0
~polak~ napisał:
A ja wam powiem jedno...i niech wreszcie policja zajmie się tym. Dlaczego ta Fiona cała biegała sama sobie...(bo chyba tak musiało być, jesli została obrzucona kamieniami......,?) czy ta Pani i policja zna prawo że pies nie może biegać sam, i w dodatku bez kagańca....piszecie takie bzdury nie zastanawiając się kto tu jest winny!?Tylko w Polsce oczywiście takie absurdy i łamanie przepisów...nie egzekwowanie kar w stosunku do właścicieli bezpańsko biegających psów! Ja sam bym obrzucił takiego psa, gdyby zachowywał się w stosunku do mnie...wiadomo jak to czasami pies. Bo może ta Fiona się tak zachowywała, nawet mówią ze takie małe to najbardziej złośliwe. Policjo droga zajmij się wreszcie tymi biegającymi psami bez smyczy i kagańca w miejscach publicznych...i właścicielami krażącymi za nimi, czlowiek spokojnie przejść nie może, lub rowerem przejechać (szczególnie na wsi), tylko podleci taki pies bez kagańca i właściciel aby drze się nie bać się, nie bać...a czy ktoś może wiedzieć czy się nie bać ?!, nawet właściciel powinien mieć świadomość że psu nigdy się nie wierzy, bo pies choć mówi się że to rozumne zwierzę, to nie wiadomo co mu może odwalić...brak mi słów podejściem do sprawy..... , a poza tym człowiek ma prawo spokojnie przejść lub przejechać, a nie odp edzac się od psów.Pani właścicielko proszę zajrzeć do przepisów...i zyczyłbym sobie aby tymi psami zająć się wreszcie, bo przepisy na papierze tylko i zero przestrzegania ich...nie wspomnę o sprzątaniu po psach..bo jesli takie rzeczy się odwala, to gdzie reszta....Zazdroszczę kultury i porządku w Niemczech, jesteśmy narodem prymitywnym jak by nie patrzeć....w demokracji musi być silne prawo!
Chipokryzja na całego, tiaaaaaaaaaaaa......biedny pies....a ta cała właścicielka wegetarianka?.....jesli nie ........to niech pomyśli o wędlinie na kanapce którą zajada!

Powiem krótko-,,Mądry zrozumie w lot, głupcowi potrzebny młot". Po pierwsze-jak dokładniej przeczytasz artykuł, to może zrozumiesz. że policja coś mataczy ( raz wie , kto to zrobił, drugi raz nie zna sprawców). Jak więc można na takiej policji polegać? Po drugie- Fiona biegała sama sobie po OGRODZONEJ posesji i nie musiała mieć KAGAŃCA (zresztą , przyjrzyj się fotce i pomyśl, jaki rozmiar kagańca można założyć tak maleńkiej psinie i na co? Po trzecie - to nie internauci piszą bzdury , ale właśnie Ty to czynisz. Po czwarte- NICZYM nie różnisz się od tych bestii, które skrzywdziły, ba- uśmierciły niewinne stworzenie cyt,,Ja sam bym obrzucił takiego psa, gdyby zachowywał się w stosunku do mnie....wiadomo , jak to czasami pies"..Zresztą , jak czytamy w artykule, nie tylko ta mała psina została przez zbirów obrzucona kamieniami.Nie wiadomo , ile stworzeń zostało skrzywdzonych...Po piąte-jeśli tak bardzo zazdrościsz kultury i porządku w Niemczech, a My Polacy jesteśmy według Ciebie narodem prymitywnym -to ,co u diabła robisz w Polsce? Wyjedż do Niemiec , a tym samym jednego oszołoma w kraju , będzie mniej... Wreszcie po szóste- do dalszych bzdur pisanych przez Ciebie ustosunkuję się obojętnie , bo brak mi słów na brednie, jakie wypisujesz. .. Reasumując....Najgorsze jest to , jak się z chama zrobi pana... Liżnie troszkę zagranicy i już mu się w ojczystym domu nic nie podoba. No cóż...,,Mądrość działa na określonej przestrzeni, głupota na nieograniczonej".

Powiem krótko-,,Mądry zrozumie w lot, głupcowi potrzebny młot". Po pierwsze-jak dokładniej przeczytasz artykuł, to może zrozumiesz. że policja coś mataczy ( raz wie , kto to zrobił, drugi raz nie zna sprawców). Jak więc można na takiej policji polegać? Po drugie- Fiona biegała sama sobie po OGRODZONEJ posesji i nie musiała mieć KAGAŃCA (zresztą , przyjrzyj się fotce i pomyśl, jaki rozmiar kagańca można założyć tak maleńkiej psinie i na co? Po trzecie - to nie internauci piszą bzdury , ale właśnie Ty to czynisz. Po c... rozwiń
Avatar
Gość / 6 lipca 2009 o 17:42
0
Gość napisał:
Brak słów na was!.....popatrz na artykuł na wp. a gdzie pisze że pies był na posesji?
Nawet 500 zł grzywny może zapłacić właściciel psa, który nie sprzątnie odchodów po swoim pupilu. Tak jest już m.in. w Warszawie i Krakowie. W stolicy, gdzie codziennie psy zostawiają ponad 5 ton odchodów, Biuro Ochrony Środowiska zorganizowało dystrybucję darmowych zestawów do sprzątania po czworonogach. Zestaw odebrać można na przykład w kiosku RUCH.

(ak, Mi)


Masz odpowiedź, była w pierwszym artykule o tym zdarzeniu.

"Zwyrodnialcy szli przez wieś i rzucali kamieniami w psy na posesjach. Jeden z mężczyzn wdrapał się na ogrodzenie i wycelował kamieniem w miniaturowego yorka. Nie wiadomo czy suczka przeżyje"


Masz odpowiedź, była w pierwszym artykule o tym zdarzeniu.

"Zwyrodnialcy szli przez wieś i rzucali kamieniami w psy na posesjach. Jeden z mężczyzn wdrapał się na ogrodzenie i wycelował kamieniem w miniaturowego yorka. Nie wiadomo czy suczka przeżyje" rozwiń
Avatar
Gość / 6 lipca 2009 o 17:15
0
Brak słów na was!.....popatrz na artykuł na wp. a gdzie pisze że pies był na posesji?
Nawet 500 zł grzywny może zapłacić właściciel psa, który nie sprzątnie odchodów po swoim pupilu. Tak jest już m.in. w Warszawie i Krakowie. W stolicy, gdzie codziennie psy zostawiają ponad 5 ton odchodów, Biuro Ochrony Środowiska zorganizowało dystrybucję darmowych zestawów do sprzątania po czworonogach. Zestaw odebrać można na przykład w kiosku RUCH.

(ak, Mi)