Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

12 sierpnia 2008 r.
8:37
Edytuj ten wpis

Doda wystąpi na Chmielakach

0 4 A A

Krasnystaw. Doda, TSA i zespół Boys, to tylko niektóre gwiazdy tegorocznych Krasnostawskich Chmielaków.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Znany jest już program imprezy. A z nim niespodzianka. W tym roku część imprezy zostanie zorganizowana, nie jak zwykle na rynku, ale... na dworcu PKS. Autobusy na czas święta przeprowadzą się na dworzec kolejowy.

Tegoroczne Chmielaki rozpoczną się 12, a zakończą 14 września. Od lat część koncertowa imprezy była organizowana w miejscowym amfiteatrze. Zaś stoiska browarów i imprezy towarzyszące na rynku i sąsiadujących z nim ulicach. Tym razem będzie jednak inaczej. - W tym roku ze względu na rewitalizację rynku miejskiego, mieszkańców i gości chmielakowych czekają duże zmiany organizacyjne - zapowiada Damian Kozyrski z Urzędu Miasta Krasnystaw.

- Centrum imprezy, w którym stoją stoiska browarów, zostanie przeniesione z placu 3 Maja na plac dworca PKS. Autobusy natomiast w czasie Chmielaków będą miały swój dworzec na parkingu przy stacji PKP.

Kramy i stoiska piwne zostaną rozstawione też na ulicach, choć także wyjątkowo, po jednej stronie. Tak więc coś dla ciała i ducha będzie można kupić na ul. Okrzei od KDK, ul. Matysiaka, Poniatowskiego, Kościuszki, Zamkowej, Mostowej i Zaułku Nadrzecznym. Dokładny plan jest już dostępny na stronie internetowej www.chmielaki.pl. Na tej samej stronie można także znaleźć szczegółowy program imprezy.
W tym roku chmielakowe koncerty będą odbywały się na dwóch scenach: w amfiteatrze i przy Krasnostawskim Domu Kultury. Wystąpią m.in. Doda, TSA, Boys, JJ Band i Siklawa. Nie zabraknie także przeglądu kapel podwórkowych i zespołów ludowych. W programie znalazły się także: korowód, Konsumencki Konkurs Piw, kiermasz sztuki ludowej, giełda birofilistyczna oraz wybory Miss Chmielaków.

Warto dodać, że XXXVIII Ogólnopolskie Święto Chmielarzy i Piwowarów "Chmielaki Krasnostawskie” 2008 będzie jedną z imprez zaliczanych do Europejskich Dni Dziedzictwa.

Komentarze 4

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 14 sierpnia 2008 o 17:31
0
jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma
jesli 80% ludzi bawiacych sie na Chmielakach to wiejsko-miejska prostota ktorej dobra ksiazka jest do zycia nie potrzebna
Wazne zeby byc opalonym, miec dluuuugie tipsy, ubierac sie w ciucholandzie ale za to modnie i na codzien pracowac w sklepie, u fryzjera a co niektore to nawet stusiuja na prestizowych uczelniach Chelma czy Lublina bo Krasnystaw chyba jeszcze nie dorobil sie uczelni (pseudo) wyzszej
Avatar
fan Dody / 12 sierpnia 2008 o 18:55
0
Do poprzedników-ale Wy jesteście fieje z CIECIERZYNA lub DYSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Jocelyn / 12 sierpnia 2008 o 15:48
0
american in paris napisał:
Dla koneserow muzyki bedzie TSA .......a dla milosnikow kiczu, (a na lubelszczyznie takich nie brakuje) zagra DODA. Beda tez do wygrania darmowe sesje w solarium oraz cztery tubki kleju do tipsow.
Zazdroszcze mieszkancom okolicznych wiosek oraz tym ktorych z wioseki wywialo do agromeracji miejskich takich jak Krasnystaw czy Chelm wykwintnego muzycznego smaku.
Dawniej na Chmielaki robilo sie kiczowate kufle ktore rozdawano glownie towarzyszom, a dzisiaj zaprasza sie druciary i kiczowatych muzykow ktorzy graja do kotleta pijanym degustatorom kiczowatego folkloru



heh sądzisz, że między jednym piwem a drugim, ktoś zwróci uwagę na występ Dody? jesli nawet, to bedzie to przedstawiciel pryszczatych chłopców z podstawówki bądź też PGR-owska starszyzna, która takie rzeczy widzi od świeta w telewizorze miedzy "Moda na Sukces" a "M jak miłość".



heh sądzisz, że między jednym piwem a drugim, ktoś zwróci uwagę na występ Dody? jesli nawet, to bedzie to przedstawiciel pryszczatych chłopców z podstawówki bądź też PGR-owska starszyzna, która takie rzeczy widzi od świeta w telewizorze miedzy "Moda na Sukces" a "M jak miłość". rozwiń
Avatar
american in paris / 12 sierpnia 2008 o 15:07
0
Dla koneserow muzyki bedzie TSA .......a dla milosnikow kiczu, (a na lubelszczyznie takich nie brakuje) zagra DODA. Beda tez do wygrania darmowe sesje w solarium oraz cztery tubki kleju do tipsow.
Zazdroszcze mieszkancom okolicznych wiosek oraz tym ktorych z wioseki wywialo do agromeracji miejskich takich jak Krasnystaw czy Chelm wykwintnego muzycznego smaku.
Dawniej na Chmielaki robilo sie kiczowate kufle ktore rozdawano glownie towarzyszom, a dzisiaj zaprasza sie druciary i kiczowatych muzykow ktorzy graja do kotleta pijanym degustatorom kiczowatego folkloru
Avatar
Gość / 14 sierpnia 2008 o 17:31
0
jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma
jesli 80% ludzi bawiacych sie na Chmielakach to wiejsko-miejska prostota ktorej dobra ksiazka jest do zycia nie potrzebna
Wazne zeby byc opalonym, miec dluuuugie tipsy, ubierac sie w ciucholandzie ale za to modnie i na codzien pracowac w sklepie, u fryzjera a co niektore to nawet stusiuja na prestizowych uczelniach Chelma czy Lublina bo Krasnystaw chyba jeszcze nie dorobil sie uczelni (pseudo) wyzszej
Avatar
fan Dody / 12 sierpnia 2008 o 18:55
0
Do poprzedników-ale Wy jesteście fieje z CIECIERZYNA lub DYSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Jocelyn / 12 sierpnia 2008 o 15:48
0
american in paris napisał:
Dla koneserow muzyki bedzie TSA .......a dla milosnikow kiczu, (a na lubelszczyznie takich nie brakuje) zagra DODA. Beda tez do wygrania darmowe sesje w solarium oraz cztery tubki kleju do tipsow.
Zazdroszcze mieszkancom okolicznych wiosek oraz tym ktorych z wioseki wywialo do agromeracji miejskich takich jak Krasnystaw czy Chelm wykwintnego muzycznego smaku.
Dawniej na Chmielaki robilo sie kiczowate kufle ktore rozdawano glownie towarzyszom, a dzisiaj zaprasza sie druciary i kiczowatych muzykow ktorzy graja do kotleta pijanym degustatorom kiczowatego folkloru



heh sądzisz, że między jednym piwem a drugim, ktoś zwróci uwagę na występ Dody? jesli nawet, to bedzie to przedstawiciel pryszczatych chłopców z podstawówki bądź też PGR-owska starszyzna, która takie rzeczy widzi od świeta w telewizorze miedzy "Moda na Sukces" a "M jak miłość".



heh sądzisz, że między jednym piwem a drugim, ktoś zwróci uwagę na występ Dody? jesli nawet, to bedzie to przedstawiciel pryszczatych chłopców z podstawówki bądź też PGR-owska starszyzna, która takie rzeczy widzi od świeta w telewizorze miedzy "Moda na Sukces" a "M jak miłość". rozwiń
Avatar
american in paris / 12 sierpnia 2008 o 15:07
0
Dla koneserow muzyki bedzie TSA .......a dla milosnikow kiczu, (a na lubelszczyznie takich nie brakuje) zagra DODA. Beda tez do wygrania darmowe sesje w solarium oraz cztery tubki kleju do tipsow.
Zazdroszcze mieszkancom okolicznych wiosek oraz tym ktorych z wioseki wywialo do agromeracji miejskich takich jak Krasnystaw czy Chelm wykwintnego muzycznego smaku.
Dawniej na Chmielaki robilo sie kiczowate kufle ktore rozdawano glownie towarzyszom, a dzisiaj zaprasza sie druciary i kiczowatych muzykow ktorzy graja do kotleta pijanym degustatorom kiczowatego folkloru
Zobacz wszystkie komentarze 4

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Włodawa: Ul. Garnizonowa doczeka się remontu

Włodawa: Ul. Garnizonowa doczeka się remontu 0 0

W mieście pamiątką po zlikwidowanym już wiele lat temu garnizonie wojskowym jest ul. Garnizonowa. Dziurawa jak ser szwajcarski wreszcie doczeka się remontu.

Jelcze jeździły po Puławach od 1993 roku. Ale to już koniec

Jelcze jeździły po Puławach od 1993 roku. Ale to już koniec 2 0

Woziły pasażerów przez 25 lat, teraz idą w odstawkę. Najstarsze autobusy Miejskiego Zakładu Komunikacji w tym miesiącu zostaną wykreślone z ewidencji i sprzedane na złom. Zastąpiły je klimatyzowane niskopodłogowce od MAN-a.

Ponad 6 miliardów złotych trafi w przyszłym roku na inwestycje drogowe

Ponad 6 miliardów złotych trafi w przyszłym roku na inwestycje drogowe 0 0

W 2019 roku ponad 6 mld zł ma zostać przeznaczonych w budżecie państwa na dofinansowanie inwestycji drogowych. Z pieniędzy Funduszu Dróg Samorządowych ma nadzieję skorzystać m.in. Świdnik.

Tygodniowo z Lublina na Ukrainę wyjeżdża 650 autokarów. Dlaczego loty się nie przyjmują?
galeria

Tygodniowo z Lublina na Ukrainę wyjeżdża 650 autokarów. Dlaczego loty się nie przyjmują? 11 9

Połączenie do Kijowa zostanie szybko przywrócone – deklaruje Ireneusz Dylczyk, dyrektor handlowy Portu Lotniczego Lublin. Dodaje również, że połączenia realizowane przez Wizz Air będą realizowane większym samolotem.

Kobieta wynajęła znajomej mieszkanie, a ta z wdzięczności... ją okradła

Kobieta wynajęła znajomej mieszkanie, a ta z wdzięczności... ją okradła 1 3

46-latka nadużyła gościnności swojej znajomej. Z wynajmowanego od niej mieszkania ukradła pieniądze, biżuterię i akcesoria komputerowe. Teraz odpowie przed sądem.

W weekendy w Lublinie pojedzie więcej nocnych autobusów

W weekendy w Lublinie pojedzie więcej nocnych autobusów 0 0

Już w tym tygodniu zmieni się rozkład jazdy nocnych linii autobusowych N1, N2 i N3.

Wybuch gazu w kamienicy na Starym Mieście w Lublinie. Lokatorzy nadal nie mogą tu wrócić

Wybuch gazu w kamienicy na Starym Mieście w Lublinie. Lokatorzy nadal nie mogą tu wrócić 2 1

Uszkodzona po wybuchu gazu staromiejska kamienica przy ul. Rybnej przejdzie gruntowny remont pod nadzorem konserwatora zabytków. Miasto zarezerwowało już pieniądze na projekt przebudowy. Konieczna jest naprawa dachu i wymiana zalanych stropów.

Po wichurach w Lubelskiem. Drzewo przygniotło samochód, w środku jechało czterech mężczyzn

Po wichurach w Lubelskiem. Drzewo przygniotło samochód, w środku jechało czterech mężczyzn 5 7

Volkswagen, który w poniedziałek rano przejeżdżał ul. Piwną w Chełmie, został przygnieciony przez drzewo. Jeden z pasażerów trafił ranny do szpitala.

Lublin z własną kryptowalutą? Pomysły kandydata na prezydenta

Lublin z własną kryptowalutą? Pomysły kandydata na prezydenta 0 12

Pomysły na wykorzystanie nowych technologii w życiu miasta przedstawiał we wtorek poseł Jakub Kulesza, kandydat na prezydenta Lublina z komitetu „Kukiz, Wolność, Lubelscy Patrioci i Ruchy Miejskie”.

Lubartów: Kwartet smyczkowy zagrał na otwarciu oczyszczalni ścieków
film

Lubartów: Kwartet smyczkowy zagrał na otwarciu oczyszczalni ścieków 0 3

Kwartet smyczkowy OFF and BACH przygrywał na otwarciu zmodernizowanej oczyszczalni ścieków w Lubartowie. Największa inwestycja w historii miasta kosztowała ponad 58 mln zł.

Mezoterapia twarzy, szyi i dekoltu – recepta na zatrzymanie czasu

Mezoterapia twarzy, szyi i dekoltu – recepta na zatrzymanie czasu 0

Zależy ci na tym, aby twoja skóra zachowała młodość na dłużej? W takim razie odpowiednia pielęgnacja skóry to za mało – oprócz niej warto skorzystać z zabiegów mezoterapii, dzięki którym możemy uzyskać jeszcze lepsze efekty. Na czym dokładnie polega mezoterapia i ile musimy za nią zapłacić?

Lubelskie: Śmierć nastolatki i jej chłopaka. Dilerzy zatrzymani

Lubelskie: Śmierć nastolatki i jej chłopaka. Dilerzy zatrzymani 12 2

Zatrzymano dwóch dilerów narkotyków, którzy mają być powiązani ze śmiercią młodych ludzi w Biskupicach. 17-latka i jej chłopak zmarli najprawdopodobniej po przedawkowaniu środków odurzających – ustalili śledczy. Nie wykluczają, że były to dopalacze.

Lublin: UMCS ma problem z kampusem zachodnim

Lublin: UMCS ma problem z kampusem zachodnim 2 6

UMCS ma poważny problem z budową nowych siedzib Wydziału Politologii i Instytutu Psychologii. Do przetargu na roboty budowlane stanęły cztery firmy, ale wszystkie oferty przekraczają kwotę, którą gotowa jest wydać uczelnia.

XX-lecie zespołu Coma w Domu Kultury w Lublinie
7 grudnia 2018, 18:00

XX-lecie zespołu Coma w Domu Kultury w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W tym roku zespół Coma świętuje swoje XX-lecie. Z tej okazji formacja wyruszyła w urodzinową trasę koncertową, w ramach której zawita również do Lublina. Koncert odbędzie się 7 grudnia o godz. 18 w klubie Dom Kultury (Krakowskie Przedmieście 19).

Chcą porzucić Sejm dla samorządu. Sprawdziliśmy aktywność lubelskich posłów
galeria

Chcą porzucić Sejm dla samorządu. Sprawdziliśmy aktywność lubelskich posłów 14 24

Jarosław Sachajko to lider w liczbie wystąpień na posiedzeniach Sejmu (240) i złożonych interpelacji (707). Na przeciwległym biegunie jest Sylwester Tułajew, który na swoim koncie ma zaledwie 5 interpelacji.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!