Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

12 sierpnia 2008 r.
8:37
Edytuj ten wpis

Doda wystąpi na Chmielakach

0 4 A A

Krasnystaw. Doda, TSA i zespół Boys, to tylko niektóre gwiazdy tegorocznych Krasnostawskich Chmielaków.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Znany jest już program imprezy. A z nim niespodzianka. W tym roku część imprezy zostanie zorganizowana, nie jak zwykle na rynku, ale... na dworcu PKS. Autobusy na czas święta przeprowadzą się na dworzec kolejowy.

Tegoroczne Chmielaki rozpoczną się 12, a zakończą 14 września. Od lat część koncertowa imprezy była organizowana w miejscowym amfiteatrze. Zaś stoiska browarów i imprezy towarzyszące na rynku i sąsiadujących z nim ulicach. Tym razem będzie jednak inaczej. - W tym roku ze względu na rewitalizację rynku miejskiego, mieszkańców i gości chmielakowych czekają duże zmiany organizacyjne - zapowiada Damian Kozyrski z Urzędu Miasta Krasnystaw.

- Centrum imprezy, w którym stoją stoiska browarów, zostanie przeniesione z placu 3 Maja na plac dworca PKS. Autobusy natomiast w czasie Chmielaków będą miały swój dworzec na parkingu przy stacji PKP.

Kramy i stoiska piwne zostaną rozstawione też na ulicach, choć także wyjątkowo, po jednej stronie. Tak więc coś dla ciała i ducha będzie można kupić na ul. Okrzei od KDK, ul. Matysiaka, Poniatowskiego, Kościuszki, Zamkowej, Mostowej i Zaułku Nadrzecznym. Dokładny plan jest już dostępny na stronie internetowej www.chmielaki.pl. Na tej samej stronie można także znaleźć szczegółowy program imprezy.
W tym roku chmielakowe koncerty będą odbywały się na dwóch scenach: w amfiteatrze i przy Krasnostawskim Domu Kultury. Wystąpią m.in. Doda, TSA, Boys, JJ Band i Siklawa. Nie zabraknie także przeglądu kapel podwórkowych i zespołów ludowych. W programie znalazły się także: korowód, Konsumencki Konkurs Piw, kiermasz sztuki ludowej, giełda birofilistyczna oraz wybory Miss Chmielaków.

Warto dodać, że XXXVIII Ogólnopolskie Święto Chmielarzy i Piwowarów "Chmielaki Krasnostawskie” 2008 będzie jedną z imprez zaliczanych do Europejskich Dni Dziedzictwa.

Komentarze 4

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 14 sierpnia 2008 o 17:31
0
jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma
jesli 80% ludzi bawiacych sie na Chmielakach to wiejsko-miejska prostota ktorej dobra ksiazka jest do zycia nie potrzebna
Wazne zeby byc opalonym, miec dluuuugie tipsy, ubierac sie w ciucholandzie ale za to modnie i na codzien pracowac w sklepie, u fryzjera a co niektore to nawet stusiuja na prestizowych uczelniach Chelma czy Lublina bo Krasnystaw chyba jeszcze nie dorobil sie uczelni (pseudo) wyzszej
Avatar
fan Dody / 12 sierpnia 2008 o 18:55
0
Do poprzedników-ale Wy jesteście fieje z CIECIERZYNA lub DYSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Jocelyn / 12 sierpnia 2008 o 15:48
0
american in paris napisał:
Dla koneserow muzyki bedzie TSA .......a dla milosnikow kiczu, (a na lubelszczyznie takich nie brakuje) zagra DODA. Beda tez do wygrania darmowe sesje w solarium oraz cztery tubki kleju do tipsow.
Zazdroszcze mieszkancom okolicznych wiosek oraz tym ktorych z wioseki wywialo do agromeracji miejskich takich jak Krasnystaw czy Chelm wykwintnego muzycznego smaku.
Dawniej na Chmielaki robilo sie kiczowate kufle ktore rozdawano glownie towarzyszom, a dzisiaj zaprasza sie druciary i kiczowatych muzykow ktorzy graja do kotleta pijanym degustatorom kiczowatego folkloru



heh sądzisz, że między jednym piwem a drugim, ktoś zwróci uwagę na występ Dody? jesli nawet, to bedzie to przedstawiciel pryszczatych chłopców z podstawówki bądź też PGR-owska starszyzna, która takie rzeczy widzi od świeta w telewizorze miedzy "Moda na Sukces" a "M jak miłość".



heh sądzisz, że między jednym piwem a drugim, ktoś zwróci uwagę na występ Dody? jesli nawet, to bedzie to przedstawiciel pryszczatych chłopców z podstawówki bądź też PGR-owska starszyzna, która takie rzeczy widzi od świeta w telewizorze miedzy "Moda na Sukces" a "M jak miłość". rozwiń
Avatar
american in paris / 12 sierpnia 2008 o 15:07
0
Dla koneserow muzyki bedzie TSA .......a dla milosnikow kiczu, (a na lubelszczyznie takich nie brakuje) zagra DODA. Beda tez do wygrania darmowe sesje w solarium oraz cztery tubki kleju do tipsow.
Zazdroszcze mieszkancom okolicznych wiosek oraz tym ktorych z wioseki wywialo do agromeracji miejskich takich jak Krasnystaw czy Chelm wykwintnego muzycznego smaku.
Dawniej na Chmielaki robilo sie kiczowate kufle ktore rozdawano glownie towarzyszom, a dzisiaj zaprasza sie druciary i kiczowatych muzykow ktorzy graja do kotleta pijanym degustatorom kiczowatego folkloru
Avatar
Gość / 14 sierpnia 2008 o 17:31
0
jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma
jesli 80% ludzi bawiacych sie na Chmielakach to wiejsko-miejska prostota ktorej dobra ksiazka jest do zycia nie potrzebna
Wazne zeby byc opalonym, miec dluuuugie tipsy, ubierac sie w ciucholandzie ale za to modnie i na codzien pracowac w sklepie, u fryzjera a co niektore to nawet stusiuja na prestizowych uczelniach Chelma czy Lublina bo Krasnystaw chyba jeszcze nie dorobil sie uczelni (pseudo) wyzszej
Avatar
fan Dody / 12 sierpnia 2008 o 18:55
0
Do poprzedników-ale Wy jesteście fieje z CIECIERZYNA lub DYSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Jocelyn / 12 sierpnia 2008 o 15:48
0
american in paris napisał:
Dla koneserow muzyki bedzie TSA .......a dla milosnikow kiczu, (a na lubelszczyznie takich nie brakuje) zagra DODA. Beda tez do wygrania darmowe sesje w solarium oraz cztery tubki kleju do tipsow.
Zazdroszcze mieszkancom okolicznych wiosek oraz tym ktorych z wioseki wywialo do agromeracji miejskich takich jak Krasnystaw czy Chelm wykwintnego muzycznego smaku.
Dawniej na Chmielaki robilo sie kiczowate kufle ktore rozdawano glownie towarzyszom, a dzisiaj zaprasza sie druciary i kiczowatych muzykow ktorzy graja do kotleta pijanym degustatorom kiczowatego folkloru



heh sądzisz, że między jednym piwem a drugim, ktoś zwróci uwagę na występ Dody? jesli nawet, to bedzie to przedstawiciel pryszczatych chłopców z podstawówki bądź też PGR-owska starszyzna, która takie rzeczy widzi od świeta w telewizorze miedzy "Moda na Sukces" a "M jak miłość".



heh sądzisz, że między jednym piwem a drugim, ktoś zwróci uwagę na występ Dody? jesli nawet, to bedzie to przedstawiciel pryszczatych chłopców z podstawówki bądź też PGR-owska starszyzna, która takie rzeczy widzi od świeta w telewizorze miedzy "Moda na Sukces" a "M jak miłość". rozwiń
Avatar
american in paris / 12 sierpnia 2008 o 15:07
0
Dla koneserow muzyki bedzie TSA .......a dla milosnikow kiczu, (a na lubelszczyznie takich nie brakuje) zagra DODA. Beda tez do wygrania darmowe sesje w solarium oraz cztery tubki kleju do tipsow.
Zazdroszcze mieszkancom okolicznych wiosek oraz tym ktorych z wioseki wywialo do agromeracji miejskich takich jak Krasnystaw czy Chelm wykwintnego muzycznego smaku.
Dawniej na Chmielaki robilo sie kiczowate kufle ktore rozdawano glownie towarzyszom, a dzisiaj zaprasza sie druciary i kiczowatych muzykow ktorzy graja do kotleta pijanym degustatorom kiczowatego folkloru
Zobacz wszystkie komentarze 4

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rezerwy Azotów Puławy robią furorę w Pucharze Polski

Rezerwy Azotów Puławy robią furorę w Pucharze Polski 0 0

Awansując do ćwierćfinału Pucharu Polski druga drużyna Azotów Puławy przeszła do historii tych rozgrywek. Prowadzona przez Zbigniewa Markuszewskiego drużyna to jedyny II-ligowiec w gronie siedmiu ekip z PGNiG Superligi

Filmowa niedziela w Teatrze Starym: "Kacper i Emma"
10 lutego 2019, 17:00

Filmowa niedziela w Teatrze Starym: "Kacper i Emma" 0 0

W niedzielę, 10 lutego o godz. 17 w Teatrze Starym (ul. Jezuicka 18) wyświetlony zostanie film dla dzieci "Kacper i Emma - zimowe wakacje".

Ciekawi świata - spotkanie podróżnicze w Puławach
30 stycznia 2019, 18:00

Ciekawi świata - spotkanie podróżnicze w Puławach 1 0

30 stycznia o godz. 18 w Bibliotece Miejskiej w Puławach (ul. Głęboka 7a) odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu "Ciekawi świata". Gościem wydarzenia będzie Krystyna Budzyńska – wieloletni pilot wycieczek krajowych i zagranicznych.

Znalazła kartę płatniczą, poszła na zakupy do galerii. Teraz ma problemy

Znalazła kartę płatniczą, poszła na zakupy do galerii. Teraz ma problemy 3 1

Kobieta, która w jednej z lubelskich galerii metodą zbliżeniową płaciła nie swoją kartą, sama zgłosiła się na policję. Zrobiła to, gdy zobaczyła swój wizerunek w mediach

Koncert Fuajee / Debris Heir / Drown w Pubie Ramzes
2 lutego 2019, 19:00

Koncert Fuajee / Debris Heir / Drown w Pubie Ramzes 0 0

W sobotę, 2 lutego o godz. 19 w Pubie Razmes (ul. Kołłątaja 3) odbędzie się potrójny rockowo-metalowy koncert.

Wiadomo, ile Żuk wydał na kampanię. Wydatki Tułajewa nieznane

Wiadomo, ile Żuk wydał na kampanię. Wydatki Tułajewa nieznane 6 22

Blisko 310 tys. zł kosztowała kampania komitetu prezydenta Lublina Krzysztofa Żuka w ubiegłorocznych wyborach samorządowych. To ponad sześć razy więcej, niż na ten cel wydały pozostałe cztery lokalne komitety łącznie. Najmniej - niespełna 2 tys. zł - wyniosły wydatki sztabu Joanny Kunc.

Koniec poszukiwań zaginionej Agnieszki R. z Uniszowic

Koniec poszukiwań zaginionej Agnieszki R. z Uniszowic 0

Policja zakończyła poszukiwania Agnieszki R. z Uniszowic.

Za budowę domu zapłacisz więcej. O ile wzrosły koszty?

Za budowę domu zapłacisz więcej. O ile wzrosły koszty? 0 0

Koszty wybudowania domu w tradycyjnej technologii murowanej wzrosły w 2018 roku o prawie 10 proc. Było to dużo więcej niż inflacja czy przeciętne wynagrodzenie w naszym kraju. Ceny wzrosły praktycznie na każdym etapie budowy.

Padła szóstka w Lotto w naszym regionie. Ktoś wygrał 3,6 mln zł!

Padła szóstka w Lotto w naszym regionie. Ktoś wygrał 3,6 mln zł! 165 12

Mamy kolejnego milionera w woj. lubelskim. Ktoś wygrał w Lotto dokładnie 3 640 153,50 zł

Kup karmę dla zwierząt i zdobądź bilet na mecz MKS Perły

Kup karmę dla zwierząt i zdobądź bilet na mecz MKS Perły 0 1

MKS Perła Lublin już w sobotę rozpocznie rywalizację w ćwierćfinale Pucharu Polski. Biletem wstępu na mecz z UKS PCM Kościerzyną jest karma dla zwierząt. Żywność można dostarczać już nawet dzisiaj. Liczba biletów jest ograniczona

Zawracał na skrzyżowaniu, ciężarówka wpadła do rowu. Trwa przeładunek

Zawracał na skrzyżowaniu, ciężarówka wpadła do rowu. Trwa przeładunek 1 1

Ciężarówka przewożąca zboże wpadła do rowu w miejscowości Kopina koło Parczewa

Adam Kulik najlepszy w Pucharze Polski w Człopie

Adam Kulik najlepszy w Pucharze Polski w Człopie 0 0

Bokser Paco Lublin finałowy pojedynek skończył przed czasem

Lublin: Śniadania nie będzie. Pożar w... piekarniku
galeria

Lublin: Śniadania nie będzie. Pożar w... piekarniku 38 1

Potrawa w piekarniku postawiła dziś rano na nogi trzy zastępy straży pożarnej

8. Lubelski Przegląd Poetycki "Strojne w biel" czyli Zima z Bazuną
1 lutego 2019, 17:00

8. Lubelski Przegląd Poetycki "Strojne w biel" czyli Zima z Bazuną 0 0

Fundacja Kulturalno - Artystyczna Testudo zaprasza na ósmą odsłonę festiwalu "Strojne w biel", który w tym roku zorganizowany zostanie w dniach 1-2 lutego w Wojewódzkim Ośrodku Kultury w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!