Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

25 lipca 2009 r.
12:44
Edytuj ten wpis

Krasnystaw: Skopał 24-latka do nieprzytomności

Autor: Zdjęcie autora mok
0 15 A A

19-letni Damian W., skopał 24-latka w głowę i brzuch, po czym uciekł z miejsca przestępstwa. Jego ofiara od sześciu dni jest nieprzytomna. Oprawca został już zatrzymany przez policję.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło w poniedziałek , w Krasnymstawie przy ul. Okrzei. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zastali 24-letniego mężczyznę z zakrwawioną głową. Wezwane pogotowie zabrało poszkodowanego do szpitala.

Okazało się, że mężczyzna ma poważne obrażenia głowy, lekarze przeprowadzili operację. Do dziś pokrzywdzony nie odzyskał przytomności.

Krasnostawscy policjanci dotarli do świadków pobicia. Z ich relacji wynikało, że mężczyzna bez wyraźnego powodu został dwukrotnie kopnięty w brzuch i głowę.

Policjanci ustalili, że sprawcą napastnikiem był młody mężczyzna, którzy tuż po zdarzeniu uciekł. Na podstawie podanego przez świadków rysopisu wytypowali sprawcę pobicia. Okazał się nim 19-letni Damian W. – mieszkaniec Krasnegostawu.

Napastnik został zatrzymany i na 3 miesiące trafił do aresztu. Usłyszał zarzuty spowodowania ciężkich obrażeń ciała. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mrrrau / 22 listopada 2009 o 15:31
0
No i co z tym sprawcą, siedzi w więzieniu, ile dostał lat ?
Avatar
bobo63 / 9 sierpnia 2009 o 14:46
0
ku jasności;
- kamer nie widać gołym okiem, ale są (nie trzy, ale są)
- gość dostał za darmo (są naoczni świadkowie)
- sprawca faktycznie spoko gość, niekarany(nie wiem co mu odwaliło)
- zarzut usiłowania zabójstwa?? ( bez przesady!!! by była taka kwalifikacja musi być zamiar -odsyłam do k.p.k.)
podsumowanie ; głupota i bezmyślność doprowadziły do tragedii dwóch młodych ludzi;pokrzywdzonego i sprawcy
i jeszcze jedno; jeśli z meritum sprawy schodzicie na ortografie czy gramatykę to zmieńcie forum( są chyba jakieś polonistyczne czy "cóś")
ku jasności;
- kamer nie widać gołym okiem, ale są (nie trzy, ale są)
- gość dostał za darmo (są naoczni świadkowie)
- sprawca faktycznie spoko gość, niekarany(nie wiem co mu odwaliło)
- zarzut usiłowania zabójstwa?? ( bez przesady!!! by była taka kwalifikacja musi być zamiar -odsyłam do k.p.k.)
podsumowanie ; głupota i bezmyślność doprowadziły do tragedii dwóch młodych ludzi;pokrzywdzonego i sprawcy
i jeszcze jedno; jeśli z meritum sprawy schodzicie na ortografie czy gramatykę to zmieńcie for... rozwiń
Avatar
etam / 31 lipca 2009 o 17:28
0
Ale on go przecież nie skatował kopą poszkodowanego dwa razy jak jest napisane w artykule na stronie kwp lublin. Oczywiście nie powinien kopnąć ani razu chłopaka bo na zaczepkę można reagować inaczej a nie od razu bić. Nieszczęściem jest to, że upadł na beton. I właśnie zapewne przez to powstały tak silne obrażenia głowy.
Kare zapewne poniesie sprawca to jest niepodważalne.
Avatar
pipa / 31 lipca 2009 o 07:59
0
Ładni się bronił , skatował gościa który przez tydzień leżał w śpiączce, a sam wyszedł z tego bez zadrapania.
O czym Wy wogóle piszecie !!!!!!!!???????
Avatar
black rider / 30 lipca 2009 o 18:24
0
Dokładnie tak.
Avatar
la / 30 lipca 2009 o 16:43
0
To był po prostu nie szczęśliwy wypadek. szkoda że osoba która tak naprawdę nie zawiniła a tylko się broniła teraz siedzi w Areszcie. Nie ma sprawiedliwości na tym świecie.
Avatar
nice / 29 lipca 2009 o 17:39
0
Żal mi Cię koleś. (marine corps).
W przeciwieństwie do Ciebie zwroty grzecznościowe piszę wielką literą (nie mówi się dużą) ponieważ jestem w przeciwieństwie do Ciebie dobrze wychowana.
Kolejna kwestia to sprawa trzech kamer. Ja czegoś takiego przy ul.Okrzei nie widziałam.
Jak napisał "black rider" to był "nieszczęśliwy wypadek". Więc nie obrzucaj kogoś wulgarnym błotem skoro sam nie wiesz co miało miejsce podczas tego zajścia.
Kolejna sprawa to Twoja ortografia. Może tak przyda się poświęcić więcej uwagi na lekcjach j.polskiego. :DDD "mósi"

Z tego co zauważyłam to wszyscy zastępują sąd. Może by tak poczekać na orzeczenie ???
Jesteś tak wielce oburzony wpisem black ridera a jak dobrze widzę napisał: "Sprawca pobicia zapewne poniesie karę za to co zrobił ale nie powinna być to kara więzienia..." i nie podważa tego iż kara jest nieunikniona więc Twój post jest po prostu oderwany od sufitu.

pozr.
Żal mi Cię koleś. (marine corps).
W przeciwieństwie do Ciebie zwroty grzecznościowe piszę wielką literą (nie mówi się dużą) ponieważ jestem w przeciwieństwie do Ciebie dobrze wychowana.
Kolejna kwestia to sprawa trzech kamer. Ja czegoś takiego przy ul.Okrzei nie widziałam.
Jak napisał "black rider" to był "nieszczęśliwy wypadek". Więc nie obrzucaj kogoś wulgarnym błotem skoro sam nie wiesz co miało miejsce podczas tego zajścia.
Kolejna sprawa to Twoja ortografia. Może tak przyda się poświęcić w... rozwiń
Avatar
marine corps / 28 lipca 2009 o 23:54
0
black rider napisał -
Każdy wie, że to był nieszczęśliwy wypadek. A ten cwaniaczek na następny raz nie będzie zaczepiał spokojnych chłopaków którzy nikomu nic nie byli winni. Ten 24 latek był pijany i ewidentnie szukał zaczepki. Wiem co to za chłopaczek i bez problemu mogę napisać iż jest to wybitny cwaniaczek, który myśli, że jeżeli zna kilku "chłopaków z miasta" to mu wszystko wolno.
Sprawca pobicia zapewne poniesie karę za to co zrobił ale nie powinna być to kara więzienia ponieważ jest to spokojny chłopak, który nigdy nie miał najmniejszego konfliktu z prawem.


Mój ty żałosny " ... kierowco" chyba jednak nie wiesz o czym piszesz, a może wiesz, może tam byłeś i wszystko widziałeś, jeśli tak, to dlaczego nie złożyłeś zeznań ? Może i na ciebie policja znalazły by jakiś paragraf. A jeśli ciebie tam nie było to nie wypisuj takich bredni. Całe zajście zostało zarejstrowane na 3 kamerach, i nie widać tam jak piszesz że, szukał zaczepki !!!
Nieszczęśliwy wypadek - to chyba tak na ciebie mówi twoja mama ( z całym szacunkiem dla niej) ale gość z pełną świadomością skopał i pobił tego 24-latka, skutkiem czego oczywiście był pewnie upadek i wynikające z niego tak ciężkie obrażenia, obrażenia które mogły by pozbawić chłopaka życia.
A wracając do sprawcy, nie jest on osobą niepełnoletnią, ani ubezwłasnowolnioną, aby nie mógł przewidzieć konsekwencji swoich czynów, i mósi odpowiedzieć za to co zrobił.
Mam nadzieję że twoi rodzice nie będą przeżywać tego co rodzice tego chłopaka.
... a i jeszcze jedno nie piszę "ciebie" z dużej litery, nie mam szacunku dla takich osób jak ty.

Żegnam ozięble
black rider napisał -
Każdy wie, że to był nieszczęśliwy wypadek. A ten cwaniaczek na następny raz nie będzie zaczepiał spokojnych chłopaków którzy nikomu nic nie byli winni. Ten 24 latek był pijany i ewidentnie szukał zaczepki. Wiem co to za chłopaczek i bez problemu mogę napisać iż jest to wybitny cwaniaczek, który myśli, że jeżeli zna kilku "chłopaków z miasta" to mu wszystko wolno.
Sprawca pobicia zapewne poniesie karę za to co zrobił ale nie powinna być to kara więzienia ponieważ jest to spokojny chłopak, który ni... rozwiń
Avatar
black rider / 28 lipca 2009 o 22:33
0
Każdy wie, że to był nieszczęśliwy wypadek. A ten cwaniaczek na następny raz nie będzie zaczepiał spokojnych chłopaków którzy nikomu nic nie byli winni. Ten 24 latek był pijany i ewidentnie szukał zaczepki. Wiem co to za chłopaczek i bez problemu mogę napisać iż jest to wybitny cwaniaczek, który myśli, że jeżeli zna kilku "chłopaków z miasta" to mu wszystko wolno.
Sprawca pobicia zapewne poniesie karę za to co zrobił ale nie powinna być to kara więzienia ponieważ jest to spokojny chłopak, który nigdy nie miał najmniejszego konfliktu z prawem.
Avatar
tomtom222 / 27 lipca 2009 o 15:16
0
zetka napisał:
po mordzie widać że to jakiś niedorozwój, wstyd się pokazać gdzieś z takim pyskiem.W glowe to się powinien sam kopnąć.
Niech Bogu dziękuje że nie trafil na mnie,do ostatnich dni wózek inwalidzki nauczyl bym ścierwo rozumu i szacunku do czlowieka.

nie dorozwój to twoj stary bananie. nie znasz typa a piszesz h** wie co. a scierwo to Ty jestes jeb*** cwelu
Avatar
mrrrau / 22 listopada 2009 o 15:31
0
No i co z tym sprawcą, siedzi w więzieniu, ile dostał lat ?
Avatar
bobo63 / 9 sierpnia 2009 o 14:46
0
ku jasności;
- kamer nie widać gołym okiem, ale są (nie trzy, ale są)
- gość dostał za darmo (są naoczni świadkowie)
- sprawca faktycznie spoko gość, niekarany(nie wiem co mu odwaliło)
- zarzut usiłowania zabójstwa?? ( bez przesady!!! by była taka kwalifikacja musi być zamiar -odsyłam do k.p.k.)
podsumowanie ; głupota i bezmyślność doprowadziły do tragedii dwóch młodych ludzi;pokrzywdzonego i sprawcy
i jeszcze jedno; jeśli z meritum sprawy schodzicie na ortografie czy gramatykę to zmieńcie forum( są chyba jakieś polonistyczne czy "cóś")
ku jasności;
- kamer nie widać gołym okiem, ale są (nie trzy, ale są)
- gość dostał za darmo (są naoczni świadkowie)
- sprawca faktycznie spoko gość, niekarany(nie wiem co mu odwaliło)
- zarzut usiłowania zabójstwa?? ( bez przesady!!! by była taka kwalifikacja musi być zamiar -odsyłam do k.p.k.)
podsumowanie ; głupota i bezmyślność doprowadziły do tragedii dwóch młodych ludzi;pokrzywdzonego i sprawcy
i jeszcze jedno; jeśli z meritum sprawy schodzicie na ortografie czy gramatykę to zmieńcie for... rozwiń
Avatar
etam / 31 lipca 2009 o 17:28
0
Ale on go przecież nie skatował kopą poszkodowanego dwa razy jak jest napisane w artykule na stronie kwp lublin. Oczywiście nie powinien kopnąć ani razu chłopaka bo na zaczepkę można reagować inaczej a nie od razu bić. Nieszczęściem jest to, że upadł na beton. I właśnie zapewne przez to powstały tak silne obrażenia głowy.
Kare zapewne poniesie sprawca to jest niepodważalne.
Avatar
pipa / 31 lipca 2009 o 07:59
0
Ładni się bronił , skatował gościa który przez tydzień leżał w śpiączce, a sam wyszedł z tego bez zadrapania.
O czym Wy wogóle piszecie !!!!!!!!???????
Avatar
black rider / 30 lipca 2009 o 18:24
0
Dokładnie tak.
Avatar
la / 30 lipca 2009 o 16:43
0
To był po prostu nie szczęśliwy wypadek. szkoda że osoba która tak naprawdę nie zawiniła a tylko się broniła teraz siedzi w Areszcie. Nie ma sprawiedliwości na tym świecie.
Avatar
nice / 29 lipca 2009 o 17:39
0
Żal mi Cię koleś. (marine corps).
W przeciwieństwie do Ciebie zwroty grzecznościowe piszę wielką literą (nie mówi się dużą) ponieważ jestem w przeciwieństwie do Ciebie dobrze wychowana.
Kolejna kwestia to sprawa trzech kamer. Ja czegoś takiego przy ul.Okrzei nie widziałam.
Jak napisał "black rider" to był "nieszczęśliwy wypadek". Więc nie obrzucaj kogoś wulgarnym błotem skoro sam nie wiesz co miało miejsce podczas tego zajścia.
Kolejna sprawa to Twoja ortografia. Może tak przyda się poświęcić więcej uwagi na lekcjach j.polskiego. :DDD "mósi"

Z tego co zauważyłam to wszyscy zastępują sąd. Może by tak poczekać na orzeczenie ???
Jesteś tak wielce oburzony wpisem black ridera a jak dobrze widzę napisał: "Sprawca pobicia zapewne poniesie karę za to co zrobił ale nie powinna być to kara więzienia..." i nie podważa tego iż kara jest nieunikniona więc Twój post jest po prostu oderwany od sufitu.

pozr.
Żal mi Cię koleś. (marine corps).
W przeciwieństwie do Ciebie zwroty grzecznościowe piszę wielką literą (nie mówi się dużą) ponieważ jestem w przeciwieństwie do Ciebie dobrze wychowana.
Kolejna kwestia to sprawa trzech kamer. Ja czegoś takiego przy ul.Okrzei nie widziałam.
Jak napisał "black rider" to był "nieszczęśliwy wypadek". Więc nie obrzucaj kogoś wulgarnym błotem skoro sam nie wiesz co miało miejsce podczas tego zajścia.
Kolejna sprawa to Twoja ortografia. Może tak przyda się poświęcić w... rozwiń
Avatar
marine corps / 28 lipca 2009 o 23:54
0
black rider napisał -
Każdy wie, że to był nieszczęśliwy wypadek. A ten cwaniaczek na następny raz nie będzie zaczepiał spokojnych chłopaków którzy nikomu nic nie byli winni. Ten 24 latek był pijany i ewidentnie szukał zaczepki. Wiem co to za chłopaczek i bez problemu mogę napisać iż jest to wybitny cwaniaczek, który myśli, że jeżeli zna kilku "chłopaków z miasta" to mu wszystko wolno.
Sprawca pobicia zapewne poniesie karę za to co zrobił ale nie powinna być to kara więzienia ponieważ jest to spokojny chłopak, który nigdy nie miał najmniejszego konfliktu z prawem.


Mój ty żałosny " ... kierowco" chyba jednak nie wiesz o czym piszesz, a może wiesz, może tam byłeś i wszystko widziałeś, jeśli tak, to dlaczego nie złożyłeś zeznań ? Może i na ciebie policja znalazły by jakiś paragraf. A jeśli ciebie tam nie było to nie wypisuj takich bredni. Całe zajście zostało zarejstrowane na 3 kamerach, i nie widać tam jak piszesz że, szukał zaczepki !!!
Nieszczęśliwy wypadek - to chyba tak na ciebie mówi twoja mama ( z całym szacunkiem dla niej) ale gość z pełną świadomością skopał i pobił tego 24-latka, skutkiem czego oczywiście był pewnie upadek i wynikające z niego tak ciężkie obrażenia, obrażenia które mogły by pozbawić chłopaka życia.
A wracając do sprawcy, nie jest on osobą niepełnoletnią, ani ubezwłasnowolnioną, aby nie mógł przewidzieć konsekwencji swoich czynów, i mósi odpowiedzieć za to co zrobił.
Mam nadzieję że twoi rodzice nie będą przeżywać tego co rodzice tego chłopaka.
... a i jeszcze jedno nie piszę "ciebie" z dużej litery, nie mam szacunku dla takich osób jak ty.

Żegnam ozięble
black rider napisał -
Każdy wie, że to był nieszczęśliwy wypadek. A ten cwaniaczek na następny raz nie będzie zaczepiał spokojnych chłopaków którzy nikomu nic nie byli winni. Ten 24 latek był pijany i ewidentnie szukał zaczepki. Wiem co to za chłopaczek i bez problemu mogę napisać iż jest to wybitny cwaniaczek, który myśli, że jeżeli zna kilku "chłopaków z miasta" to mu wszystko wolno.
Sprawca pobicia zapewne poniesie karę za to co zrobił ale nie powinna być to kara więzienia ponieważ jest to spokojny chłopak, który ni... rozwiń
Avatar
black rider / 28 lipca 2009 o 22:33
0
Każdy wie, że to był nieszczęśliwy wypadek. A ten cwaniaczek na następny raz nie będzie zaczepiał spokojnych chłopaków którzy nikomu nic nie byli winni. Ten 24 latek był pijany i ewidentnie szukał zaczepki. Wiem co to za chłopaczek i bez problemu mogę napisać iż jest to wybitny cwaniaczek, który myśli, że jeżeli zna kilku "chłopaków z miasta" to mu wszystko wolno.
Sprawca pobicia zapewne poniesie karę za to co zrobił ale nie powinna być to kara więzienia ponieważ jest to spokojny chłopak, który nigdy nie miał najmniejszego konfliktu z prawem.
Avatar
tomtom222 / 27 lipca 2009 o 15:16
0
zetka napisał:
po mordzie widać że to jakiś niedorozwój, wstyd się pokazać gdzieś z takim pyskiem.W glowe to się powinien sam kopnąć.
Niech Bogu dziękuje że nie trafil na mnie,do ostatnich dni wózek inwalidzki nauczyl bym ścierwo rozumu i szacunku do czlowieka.

nie dorozwój to twoj stary bananie. nie znasz typa a piszesz h** wie co. a scierwo to Ty jestes jeb*** cwelu
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 listopada 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 listopada 2018 roku 0 0

Po policjantach czas na nauczycieli. Chcą 1000 zł podwyżki. Pójdą na zwolnienia lekarskie?

Po policjantach czas na nauczycieli. Chcą 1000 zł podwyżki. Pójdą na zwolnienia lekarskie? 0 34

Nauczyciele, to kolejna grupa zawodowa domagająca się podwyżek – o 1000 zł. Pedagodzy rozważają masowo branie zwolnień lekarskich w trakcie egzaminów ósmoklasistów, gimnazjalnych i matur. Manewr z L4 przyniósł już sukces policjantom – dostali to, co chcieli

Cztery nowe karetki. Trafią do Chełma, Krasnegostawu i Włodawy

Cztery nowe karetki. Trafią do Chełma, Krasnegostawu i Włodawy 0 4

Wicemarszałek Sejmu Beata Mazurek i wojewoda lubelski Przemysław Czarnek osobiście przekazali chełmskiej Stacji Ratownictwa Medycznego cztery nowe karetki. Dwie zostaną w Chełmie, dwie trafią do Krasnegostawu i Włodawy

Podwyżki cen prądu mogą być nawet dwucyfrowe. O ile może podrożeć od 1 stycznia?

Podwyżki cen prądu mogą być nawet dwucyfrowe. O ile może podrożeć od 1 stycznia? 79 23

Wszyscy sprzedawcy energii elektrycznej złożyli już wnioski o wprowadzenie w nowym roku podwyżek dla klientów indywidualnych. Szczegóły są negocjowane z Urzędem Regulacji Energetyki, ale mówi się o wzroście od 20 do 40 procent.

Chełm: Remont odcinka krajowej dwunastki miał ruszyć, ale się opóźni

Chełm: Remont odcinka krajowej dwunastki miał ruszyć, ale się opóźni 1 3

Remont odcinka krajowej „dwunastki” w granicach miasta miał ruszyć jeszcze w tym miesiącu. Już jednak wiadomo, że drogowcy wejdą na plac budowy najwcześniej w lutym

Na Marszu Równości doszło do znieważenia godła państwowego? Sprawdza to policja

Na Marszu Równości doszło do znieważenia godła państwowego? Sprawdza to policja 104 8

Czy podczas Marszu Równości w Lublinie doszło do publicznego znieważania godła państwowego? To sprawdza policja. Chodzi o baner z orłem na tęczowym tle.

Śmiertelne potrącenie. 72-latka zginęła pod kołami auta

Śmiertelne potrącenie. 72-latka zginęła pod kołami auta 8 1

W miejscowości Struża (pow. świdnicki) doszło do tragicznego wypadku. Zginęła kobieta.

Grzegorz Krychowiak środkowym obrońcą w reprezentacji Polski? (wideo)
film

Grzegorz Krychowiak środkowym obrońcą w reprezentacji Polski? (wideo) 1 1

Piłkarska reprezentacja Polski ostatnio zawodzi. Biało-czerwoni nie wygrali jeszcze mecz za kadencji Jerzego Brzęczka, a szwankuje m.in. defensywa, która nie stanowi monolitu. Czy na środku obrony może zostać wypróbowany nominalny pomocnik Grzegorz Krychowiak?

Dotychczasowy zastępca prezydenta Żuka trafi do zarządu miejskiej spółki?

Dotychczasowy zastępca prezydenta Żuka trafi do zarządu miejskiej spółki? 32 42

Krzysztof Komorski, dotychczasowy zastępca prezydenta Lublina ds. kultury, sportu i relacji zewnętrznych ma dostać stanowisko w zarządzie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – dowiadujemy się nieoficjalnie.

Zielona energia. Lubelskie przoduje w pozyskiwaniu funduszy w tej dziedzinie

Zielona energia. Lubelskie przoduje w pozyskiwaniu funduszy w tej dziedzinie 12 6

W Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym trwa montaż instalacji fotowoltaicznej. Nasze województwo przoduje w pozyskiwaniu dofinansowania na cele związane z odnawialnymi źródłami energii

AMD Radeon RX 590: Nowe karty graficzne. Z 3 grami za darmo

AMD Radeon RX 590: Nowe karty graficzne. Z 3 grami za darmo 0 0

Sugerowana cena nowych kart AMD Radeon RX 590 to 279 dolarów. A w pakiecie dostaniemy jeszcze trzy gry: Resident Evil 2, Devil May Cry 5 oraz Tom Clancy’s The Division 2.

Wielki koncert w CSK. Kilkuset muzyków zagra dla Marysi, która walczy z nowotworem

Wielki koncert w CSK. Kilkuset muzyków zagra dla Marysi, która walczy z nowotworem 12 2

Lubelscy artyści włączają się w walkę o życie i zdrowie niespełna 3-letniej Marysi Szlązak ze Świdnika, chorej na nowotwór móżdżku. Podczas niedzielnego Wielkiego Koncertu Charytatywnego dla Marysi w Centrum Spotkania Kultur wystąpi kilkuset muzyków. Można już kupić bilety

Motor Lublin blisko awansu do Centralnej Ligi Juniorów U-17

Motor Lublin blisko awansu do Centralnej Ligi Juniorów U-17 17 1

Blisko promocji do Centralnej Ligi Juniorów U-17 są także piłkarze Motoru. Lublinianie w pierwszym starciu barażowym z SMS Jarosław pokonali rywali na ich boisku aż 5:1. A to stawia ich w bardzo dobrej sytuacji przed rewanżem

Krzysztof Jahns wystąpi w Puławach
23 listopada 2018, 19:00

Krzysztof Jahns wystąpi w Puławach 0 0

The Local w Puławach (ul. Kołłątaja 50a) zaprasza na stand-up w wykonaniu komika Krzysztofa Jahnsa. Wydarzenie odbędzie się 23 listopada o godz. 19.

Kierowcy ciężarówek utknęli na całą noc. Piaskarka nie przyjechała, sami kupili sól

Kierowcy ciężarówek utknęli na całą noc. Piaskarka nie przyjechała, sami kupili sól 2 19

Kierowcy 20 ciężarówek nie będą mile wspominać nocy z niedzieli na poniedziałek. Przez opady śniegu i brak reakcji drogowców utknęli na całą noc Tarnawce. Ciężarówki nie mogły podjechać pod ośnieżony podjazd na drodze 842. Piaskarek nie było, więc sami kupili sól.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!