Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

14 grudnia 2019 r.
18:45

Nocna szarża po chodniku w Chełmie. Staranował znak, latarnię i sygnalizator

75 26 A A

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę na skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Szwoleżerów w Chełmie

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Rozpędzone audi wypadło z jedni i uderzyło w sygnalizator, uliczną latarnię i znak przejścia dla pieszych. Kierowca uciekł.

- Policjanci otrzymali sygnał o zniszczeniach na skrzyżowaniu około godziny pierwszej po północy. Patrole rozpoczęły poszukiwania sprawców i samochodu. Odnaleziono go dość szybko na parkingu przy ul. Hrubieszowskiej w Chełmie – mówi kom. Ewa Czyż rzecznik chełmskich policjantów. - Audi nosiło ślady niedawnej kolizji.

Policjanci sprawdzą, czy w wyniku nocnej szarży na latarnię nikt nie ucierpiał. Nikt nie zgłaszał kradzieży audi. Kierowca jest poszukiwany.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie
Czytaj więcej o:

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Chełmski / 14 grudnia 2019 r. o 20:08
Niestety to jest norma w naszym mieście. Nie ma tygodnia żeby jakiś kretyn nie skasował latarni, sygnalizatora, znaku, ogrodzenia, itp. Najgorzej jest w weekend. To cud, że do tej pory nikt nie zginął. Gdzie jest policja?
Avatar
Tutejszy / 14 grudnia 2019 r. o 19:43
Debile bez jakichkolwiek umiejętnosci Niedawno mialem jednego w ogrodzeniu Małolatowi nakopac w *** Foremki do piaskownicy nie prawo jazdy
Avatar
Miro / 14 grudnia 2019 r. o 22:06
Na tym skrzyżowaniu większość latarni, sygnalizatorów i znaków miało już bliskie spotkanie z miszczami kierownicy. Służby miejskie nie nadążają z wymianą.
Avatar
Hothot / 14 grudnia 2019 r. o 21:20
Pewnie "mistrz kierownicy" spod Kauflanda. Buraki przyjeżdżają z wiosek passatem b5 czy jakimś innym gruzem i pajacują... Im więcej mocy, tym gorszy stan pojazdu.
Avatar
Gość / 14 grudnia 2019 r. o 19:11
Za duzo bylo owsa zjedzone
Avatar
Żal.pl / 14 grudnia 2019 r. o 23:37
Racja, już od dawna skarży się wiele mieszkańców, że pod Kauflandem i Tesco zjeżdżają się mistrzowie kierownicy pod wpływem środków odurzających. Czy naprawdę nie można zorganizować obławy na tych ludzi? Lepiej wlepić komuś mandat za pajączka na szybie niż zająć się piratami drogowymi, którzy powodują realne zagrożenie? Ile czasu już minęło, a oni nadal bezkarnie łamią przepisy. Wstyd dla drogówki.
Avatar
Czytelnik / 14 grudnia 2019 r. o 21:47
To nie było audi tylko ałdi ;-)
Avatar
Tom / 15 grudnia 2019 r. o 12:23
Gdyby zamiast w latarnię przywalił w pieszych też byś mówił, że nic się nie stało bo on kierowca chciał tylko się podzielić. Myślisz, że ten typ wyciągnął jakieś wnioski z tej lekcji?
Avatar
taksiepowinnojeździć / 15 grudnia 2019 r. o 12:49
Dlaczego wyzywamy ludzi chcących nabrać umiejętności debilami??? Może jakiś przykład gdzie mają tego dokonać tor Lublin czy Poznań? Każdy z kierowców od razu nie jeździ jak Kubica, niektórym nawet długoletnie doświadczenie nie pomoże. Troszkę dystansu z krytyka....
 Wystarczy aby debile chociaż trochę próbowali myśleć, że należy jeździć ostrożnie, stosownie do warunków; umiejętności, drogowych, pogodowych. Dystans jest im bardzo potrzebny.
Avatar
Aldic tim / 14 grudnia 2019 r. o 19:41
Aldic i tyle w temacie
Avatar
chełmianin / 16 grudnia 2019 r. o 08:14
Czytelnicy leczą swoje kompleksy inwektywami i wyżywaniu się na PIS-iorach, bo tylko za obecnej władzy rządowe auta miały kolizje, ministrowie robili błędy, ułaskawiali swoich i dawali pracę młodym gniewnym, bez doświadczenia za to z koligacjami rodzinnymi. Dotychczas kraj miodem płynący gdyby nie te pisiory - ale jak im przywalę to jestem mądry oczytany i co najważniejsze europejski i postępowy.
Avatar
Swój / 16 grudnia 2019 r. o 05:02
Kiedy był ten wypadek koło Oberży?
Avatar
Gość / 16 grudnia 2019 r. o 00:57
A co z informacja o smiertelnym wypadku na przejciu kolo Oberży? Wszyscy milczą NIK nic o tym nie pisze. Dziwne
Avatar
antygłupek / 15 grudnia 2019 r. o 16:33
Inni policjanci robią konfetti na przyjazd towarzysza Zielińskiego, kiedyś pospolitego nauczyciela a do niedawna tzw. wice ministra podmiotu o którym nie ma zielonego pojęcia. Chełmskie zuchy konfetti nie robią bo mają ważniejsze sprawy. Taki znak drogowy wyrwać z gruntu to minimum 10 lat dla sprawcy a do tego pozbawienie praw obatelskich na dodatkowe 3 lata. No chyba żejest członkiem PiS to wtedy należy potraktować ulgowo ale gdy sprawa już przycichnie. Towarzysz duda na ploecenie swojego szefa jarosława k. na pewno ułaskawi.
 coś ci się POje...  Kto ułaskawia celebrytę bez prawa jazdy, który na ozanczonym przejściu dla pieszych rozjeżdża  kobietę ??? Samochód  nie miał aktualnych badań technicznych i ubezpieczenia OC.
 coś ci się POje...  Kto ułaskawia celebrytę bez prawa jazdy, który na ozanczonym przejściu dla pieszych rozjeżdża  kobietę ??? Samochód  nie miał aktualnych badań technicznych i ubezpieczenia OC. rozwiń
Avatar
pasikoni czyn ka / 15 grudnia 2019 r. o 14:41
Inni policjanci robią konfetti na przyjazd towarzysza Zielińskiego, kiedyś pospolitego nauczyciela a do niedawna tzw. wice ministra podmiotu o którym nie ma zielonego pojęcia. Chełmskie zuchy konfetti nie robią bo mają ważniejsze sprawy. Taki znak drogowy wyrwać z gruntu to minimum 10 lat dla sprawcy a do tego pozbawienie praw obatelskich na dodatkowe 3 lata. No chyba żejest członkiem PiS to wtedy należy potraktować ulgowo ale gdy sprawa już przycichnie. Towarzysz duda na ploecenie swojego szefa jarosława k. na pewno ułaskawi.
Avatar
kal / 15 grudnia 2019 r. o 13:14
Ten to się nadaje na kierowcę rządowego.
Avatar
Henio / 15 grudnia 2019 r. o 12:56
To nie było audi tylko ałdi ;-)
 To nawet nie było ałdi. To była ałdica.
Avatar
Gość / 15 grudnia 2019 r. o 12:52
To, że nazywają ich debilami tłumaczę sobie w ten sposób, że może część młodych pomyśli, że nie chce by ich tak nazywano - więc będą jechali wolniej (bezpieczniej). To jest rodzaj profilaktyki.
Avatar
taksiepowinnojeździć / 15 grudnia 2019 r. o 12:49
Dlaczego wyzywamy ludzi chcących nabrać umiejętności debilami??? Może jakiś przykład gdzie mają tego dokonać tor Lublin czy Poznań? Każdy z kierowców od razu nie jeździ jak Kubica, niektórym nawet długoletnie doświadczenie nie pomoże. Troszkę dystansu z krytyka....
 Wystarczy aby debile chociaż trochę próbowali myśleć, że należy jeździć ostrożnie, stosownie do warunków; umiejętności, drogowych, pogodowych. Dystans jest im bardzo potrzebny.
Avatar
Tom / 15 grudnia 2019 r. o 12:23
Gdyby zamiast w latarnię przywalił w pieszych też byś mówił, że nic się nie stało bo on kierowca chciał tylko się podzielić. Myślisz, że ten typ wyciągnął jakieś wnioski z tej lekcji?