Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

17 stycznia 2011 r.
15:58
Edytuj ten wpis

Pasażer pociągu popalał sobie fajkę z marihuaną

Autor: Zdjęcie autora (bar)
0 29 A A
 (sxc.hu)
(sxc.hu)

Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei z Posterunku w Chełmie w czasie patrolowania pociągu z Lublina zwrócili uwagę na stojącego na korytarzu, dziwnie zachowującego się mężczyznę, który palił fajkę. Kiedy do niego podeszli oświadczył wprost, że pali... marihuanę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Po tym oświadczeniu mieszkaniec Trawnik usiłował wyrzucić przez okno fajkę i woreczek z suszem – mówi Piotr Stefaniuk, rzecznik prasowy Komendy Regionalnej SOK w Lublinie.

– Funkcjonariusze skutecznie mu to uniemożliwili, zatrzymali go i przekazali chełmskim policjantom. Ci użyli narko-testu i potwierdzili, że zatrzymany mówił prawdę. Za posiadanie narkotyku grozi mu kara do dwóch lat więzienia.

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Yagabugi / 5 kwietnia 2011 o 19:00
0
...a ja sie ujaram przed podroza koleja...wieeeelkiego gibona wysmaze! i bede cala droge czyli 400 kilosow jadac 7h!!! spal,spal i spal
Avatar
Gość / 23 stycznia 2011 o 23:55
0
[quote name='Antyszwed' timestamp='1295823029' post='428125']
w średniowieczu było legalne:)
[/quote]

wniosek z tego,że cofnęliśmy się bardzo
Avatar
Antyszwed / 23 stycznia 2011 o 23:50
0
w średniowieczu było legalne:)
Avatar
Whooper / 22 stycznia 2011 o 15:20
0
Czy ten pan komuś coś zrobił? Pobił ukradł zabił ? czy on jest szkodliwy dla społeczeństwa?
To z jakiej paki idą twoje pieniądze z podatków na to żeby go ukarać, po co ?
Poza tym jak można się dziwnie zachowywać paląc fajkę a tym bardziej fajkę z marihuaną, po prostu palił w miejscu publicznym i tyle ? Powinien dostać mandat nic więcej, wtedy państwo by zarobiło. A tak koszty sprawy sądowej zatrzymania przesłuchania (bo w końcu ktoś płaci tym ludziom za wykonywaną niepotrzebnie płacę). A wszystko po to by dostał wyrok w zawieszeniu albo karę wiezienia (koszt miesięcznego utrzymania więźnia to jakieś 2000zł)w którym znowu spada jego zdolność do pracy. I teraz się pytam, czy to nie jest poroniony system ?
Czy ten pan komuś coś zrobił? Pobił ukradł zabił ? czy on jest szkodliwy dla społeczeństwa?
To z jakiej paki idą twoje pieniądze z podatków na to żeby go ukarać, po co ?
Poza tym jak można się dziwnie zachowywać paląc fajkę a tym bardziej fajkę z marihuaną, po prostu palił w miejscu publicznym i tyle ? Powinien dostać mandat nic więcej, wtedy państwo by zarobiło. A tak koszty sprawy sądowej zatrzymania przesłuchania (bo w końcu ktoś płaci tym ludziom za wykonywaną niepotrzebnie płacę). A wszystko po to by dostał wyrok w zawiesz... rozwiń
Avatar
ktostam / 22 stycznia 2011 o 11:37
0
Żałosne, średniowiecze.
Avatar
michal / 22 stycznia 2011 o 06:01
0
[quote name='Gość' timestamp='1295287198' post='425045']
Wyrzucając fajkę przez okno mógł zaprószyć pożar.
[/quote]

w zimie ?
Avatar
marian / 22 stycznia 2011 o 02:46
0
"zwrócili uwagę na stojącego na korytarzu, dziwnie zachowującego się mężczyznę, który palił fajkę."

Jak wygląda dziwnie zachowująca się osoba paląca fajkę?
Nienormalne prawo gdzie narkotyki są dostępne w sklepach - Alkohol i Papierosy.
Zabijają rocznie tysiące polaków, popełnia się po alkoholu różne przestępstwa, rozpadają się rodziny i
wyniszcza się organizm ale co?
...
Są opodatkowane! A za palenie trawki idziesz do pierdla!

9 lat pracowałem w gastronomii jako barman i gdybym miał zalegalizować różne substancje odurzające
to na pewno na liście nie znalazłby się alkohol w przeciwieństwie do marihuany... dlaczego?
Nikt jak się ujara nie będzie się bił, kradł czy mordował! Bo czuje się dobrze i przyjaźnie nastawiony do otoczenia, a nie agresywny po wódzie.

Pora wprowadzić odpowiednie regulacje prawne by ludzie mogli normalnie zapalić sobie skręta bez obawy, że
pójdą siedzieć.
"zwrócili uwagę na stojącego na korytarzu, dziwnie zachowującego się mężczyznę, który palił fajkę."

Jak wygląda dziwnie zachowująca się osoba paląca fajkę?
Nienormalne prawo gdzie narkotyki są dostępne w sklepach - Alkohol i Papierosy.
Zabijają rocznie tysiące polaków, popełnia się po alkoholu różne przestępstwa, rozpadają się rodziny i
wyniszcza się organizm ale co?
...
Są opodatkowane! A za palenie trawki idziesz do pierdla!

9 lat pracowałem w gastronomii jako barman... rozwiń
Avatar
dark fan / 22 stycznia 2011 o 01:18
0
wow dark. pieknie napisales. respecta
Avatar
Dark / 22 stycznia 2011 o 00:20
0
[quote name='asd' timestamp='1295382500' post='425850']
Jeszcze jedno. Zakaz palenia dotyczy papierosów. Jeżeli chcesz tak bardzo, i ślepo, przestrzegać prawa, to wiedz, że nie ma w Polsce przepisu zabraniającego palenie marihuany w pociągach. Więc tak - jedynym przewinieniem tego gościa było posiadanie odrobiny trawy w kieszeni. Ja osobiście byłem aż zbyt wiele razy świadkiem, lub ofiarą przemocy ze strony osób pijanych, i jeżeli miałbym wybierać, to wolałbym żeby to alkohol był nielegalny. (pomijając to, że to niewykonalne i i tak wiele by nie zmieniło itp.). W zestawieniach najbardziej szkodliwych narkotyków alkohol jest ZAWSZE wyżej (więc gorzej), niż marihuana, a w wielu jest wyżej niż heroina i kokaina.
[/quote]
Wolałbym znaleźć u własnego syna działkę i rozwiązać ten problem wspólnie z nim, niż miałaby to zrobić policja i zrujnować mu życie, wsadzając do wiezienia. Bo to nie tak naprawdę marihuana szkodzi, co chore prawo.
[quote name='asd' timestamp='1295382500' post='425850']
Jeszcze jedno. Zakaz palenia dotyczy papierosów. Jeżeli chcesz tak bardzo, i ślepo, przestrzegać prawa, to wiedz, że nie ma w Polsce przepisu zabraniającego palenie marihuany w pociągach. Więc tak - jedynym przewinieniem tego gościa było posiadanie odrobiny trawy w kieszeni. Ja osobiście byłem aż zbyt wiele razy świadkiem, lub ofiarą przemocy ze strony osób pijanych, i jeżeli miałbym wybierać, to wolałbym żeby to alkohol był nielegalny. (pomijając to, że to... rozwiń
Avatar
majik23 / 21 stycznia 2011 o 23:53
0
zwariowales
Avatar
Yagabugi / 5 kwietnia 2011 o 19:00
0
...a ja sie ujaram przed podroza koleja...wieeeelkiego gibona wysmaze! i bede cala droge czyli 400 kilosow jadac 7h!!! spal,spal i spal
Avatar
Gość / 23 stycznia 2011 o 23:55
0
[quote name='Antyszwed' timestamp='1295823029' post='428125']
w średniowieczu było legalne:)
[/quote]

wniosek z tego,że cofnęliśmy się bardzo
Avatar
Antyszwed / 23 stycznia 2011 o 23:50
0
w średniowieczu było legalne:)
Avatar
Whooper / 22 stycznia 2011 o 15:20
0
Czy ten pan komuś coś zrobił? Pobił ukradł zabił ? czy on jest szkodliwy dla społeczeństwa?
To z jakiej paki idą twoje pieniądze z podatków na to żeby go ukarać, po co ?
Poza tym jak można się dziwnie zachowywać paląc fajkę a tym bardziej fajkę z marihuaną, po prostu palił w miejscu publicznym i tyle ? Powinien dostać mandat nic więcej, wtedy państwo by zarobiło. A tak koszty sprawy sądowej zatrzymania przesłuchania (bo w końcu ktoś płaci tym ludziom za wykonywaną niepotrzebnie płacę). A wszystko po to by dostał wyrok w zawieszeniu albo karę wiezienia (koszt miesięcznego utrzymania więźnia to jakieś 2000zł)w którym znowu spada jego zdolność do pracy. I teraz się pytam, czy to nie jest poroniony system ?
Czy ten pan komuś coś zrobił? Pobił ukradł zabił ? czy on jest szkodliwy dla społeczeństwa?
To z jakiej paki idą twoje pieniądze z podatków na to żeby go ukarać, po co ?
Poza tym jak można się dziwnie zachowywać paląc fajkę a tym bardziej fajkę z marihuaną, po prostu palił w miejscu publicznym i tyle ? Powinien dostać mandat nic więcej, wtedy państwo by zarobiło. A tak koszty sprawy sądowej zatrzymania przesłuchania (bo w końcu ktoś płaci tym ludziom za wykonywaną niepotrzebnie płacę). A wszystko po to by dostał wyrok w zawiesz... rozwiń
Avatar
ktostam / 22 stycznia 2011 o 11:37
0
Żałosne, średniowiecze.
Avatar
michal / 22 stycznia 2011 o 06:01
0
[quote name='Gość' timestamp='1295287198' post='425045']
Wyrzucając fajkę przez okno mógł zaprószyć pożar.
[/quote]

w zimie ?
Avatar
marian / 22 stycznia 2011 o 02:46
0
"zwrócili uwagę na stojącego na korytarzu, dziwnie zachowującego się mężczyznę, który palił fajkę."

Jak wygląda dziwnie zachowująca się osoba paląca fajkę?
Nienormalne prawo gdzie narkotyki są dostępne w sklepach - Alkohol i Papierosy.
Zabijają rocznie tysiące polaków, popełnia się po alkoholu różne przestępstwa, rozpadają się rodziny i
wyniszcza się organizm ale co?
...
Są opodatkowane! A za palenie trawki idziesz do pierdla!

9 lat pracowałem w gastronomii jako barman i gdybym miał zalegalizować różne substancje odurzające
to na pewno na liście nie znalazłby się alkohol w przeciwieństwie do marihuany... dlaczego?
Nikt jak się ujara nie będzie się bił, kradł czy mordował! Bo czuje się dobrze i przyjaźnie nastawiony do otoczenia, a nie agresywny po wódzie.

Pora wprowadzić odpowiednie regulacje prawne by ludzie mogli normalnie zapalić sobie skręta bez obawy, że
pójdą siedzieć.
"zwrócili uwagę na stojącego na korytarzu, dziwnie zachowującego się mężczyznę, który palił fajkę."

Jak wygląda dziwnie zachowująca się osoba paląca fajkę?
Nienormalne prawo gdzie narkotyki są dostępne w sklepach - Alkohol i Papierosy.
Zabijają rocznie tysiące polaków, popełnia się po alkoholu różne przestępstwa, rozpadają się rodziny i
wyniszcza się organizm ale co?
...
Są opodatkowane! A za palenie trawki idziesz do pierdla!

9 lat pracowałem w gastronomii jako barman... rozwiń
Avatar
dark fan / 22 stycznia 2011 o 01:18
0
wow dark. pieknie napisales. respecta
Avatar
Dark / 22 stycznia 2011 o 00:20
0
[quote name='asd' timestamp='1295382500' post='425850']
Jeszcze jedno. Zakaz palenia dotyczy papierosów. Jeżeli chcesz tak bardzo, i ślepo, przestrzegać prawa, to wiedz, że nie ma w Polsce przepisu zabraniającego palenie marihuany w pociągach. Więc tak - jedynym przewinieniem tego gościa było posiadanie odrobiny trawy w kieszeni. Ja osobiście byłem aż zbyt wiele razy świadkiem, lub ofiarą przemocy ze strony osób pijanych, i jeżeli miałbym wybierać, to wolałbym żeby to alkohol był nielegalny. (pomijając to, że to niewykonalne i i tak wiele by nie zmieniło itp.). W zestawieniach najbardziej szkodliwych narkotyków alkohol jest ZAWSZE wyżej (więc gorzej), niż marihuana, a w wielu jest wyżej niż heroina i kokaina.
[/quote]
Wolałbym znaleźć u własnego syna działkę i rozwiązać ten problem wspólnie z nim, niż miałaby to zrobić policja i zrujnować mu życie, wsadzając do wiezienia. Bo to nie tak naprawdę marihuana szkodzi, co chore prawo.
[quote name='asd' timestamp='1295382500' post='425850']
Jeszcze jedno. Zakaz palenia dotyczy papierosów. Jeżeli chcesz tak bardzo, i ślepo, przestrzegać prawa, to wiedz, że nie ma w Polsce przepisu zabraniającego palenie marihuany w pociągach. Więc tak - jedynym przewinieniem tego gościa było posiadanie odrobiny trawy w kieszeni. Ja osobiście byłem aż zbyt wiele razy świadkiem, lub ofiarą przemocy ze strony osób pijanych, i jeżeli miałbym wybierać, to wolałbym żeby to alkohol był nielegalny. (pomijając to, że to... rozwiń
Avatar
majik23 / 21 stycznia 2011 o 23:53
0
zwariowales
Zobacz wszystkie komentarze 29

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 0

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 0 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 6 7

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 3 1

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

Dachowanie volkswagena w Kolonii Trębaczów. Kobieta ranna
galeria

Dachowanie volkswagena w Kolonii Trębaczów. Kobieta ranna 0 0

Do wypadku doszło w poniedziałek przed godziną 2 w nocy na drodze krajowej nr 82, w miejscowości Kolonia Trębaczów (gm. Łęczna).

Gdzie są jeszcze wolne miejsca na studia w Lublinie?

Gdzie są jeszcze wolne miejsca na studia w Lublinie? 0 0

Publiczne szkoły wyższe z Lublina zakończyły pierwszy etap rekrutacji i sukcesywnie ogłaszają kolejne listy przyjętych na studia. Wolne miejsca są jeszcze m.in. na ośmiu kierunkach na Politechnice Lubelskiej.

Gmina Puławy: Gdzie wymieniają oświetlenie uliczne?

Gmina Puławy: Gdzie wymieniają oświetlenie uliczne? 0 0

Przyspiesza montaż nowego oświetlenia ulicznego w gminie Puław. Nowe lampy w tym roku otrzymał Dobrosławów, następna w kolejce jest Góra Puławska oraz szereg innych miejscowości.

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów 3 0

AZS PSW Biała Podlaska wraca do treningów. W składzie akademiczek będzie kilka zmian

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach 37 7

Za dwa lata będzie gotowy projekt zalewu w Piaskach. Będzie też wiadomo, ile ta inwestycja będzie kosztowała.

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia]
galeria

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia] 28 3

Policjanci z I komisariatu w Lublinie poszukują dwóch sprawców kradzieży w galerii handlowej.

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie
18 lipca 2018, 19:00

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie 0 0

Wielkimi krokami zbliża się 22. edycja Międzynarodowego Festiwalu i Kursu Pianistycznego w Nałęczowie. W dniach 18-27 lipca do miasta zawitają wybitni artyści z kraju i zagranicy, m.in. Kazimierz Brzozowski i Tomoko Mack-Brzozowska.

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy"

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy" 45 12

Nową-starą koncepcję Lubelskiej Kolei Aglomeracyjnej pokazał w poniedziałek pełnomocnik wojewody lubelskiego. Jest to odświeżona wersja planów sprzed ośmiu lat. Zakłada budowę nowych przystanków kolejowych w Lublinie, Kraśniku i obok wiaduktu w Konopnicy. Nie ma na razie konkretnych projektów ani funduszy na budowę.

„Sen o mieście” w sierpniu na Zamku Lubelskim. Bilety po 2 zł

„Sen o mieście” w sierpniu na Zamku Lubelskim. Bilety po 2 zł 0 0

„Sen o mieście” wraca na dziedziniec lubelskiego zamku. Widowisko w reżyserii Janusza Opryńskiego zobaczymy 4, 5, 10, 11 sierpnia, godz. 21. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka
galeria

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka 73 44

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej czy Rzeczypospolitej Polskiej? Na napisie umieszczonym na odsłoniętym w niedzielę pomniku smoleńskim w Kraśniku z postacią prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest ta pierwsza wersja. Zdaniem językoznawcy prof. Jerzego Bralczyka obie formy są dopuszczalne, choć w sytuacjach uroczystych lepiej jest odmienić obydwa człony.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!