Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

10 czerwca 2012 r.
13:06
Edytuj ten wpis

Pijany uciekał przed policją i wjechał do rowu. Zginął pasażer

Autor: Zdjęcie autora kwp
0 29 A A
Śmierć na miejscu poniósł 38-letni pasażer, mieszkaniec gminy Kamień.  (Policja)
Śmierć na miejscu poniósł 38-letni pasażer, mieszkaniec gminy Kamień. (Policja)

Pijany 46-latek nie zatrzymał się do kontroli drogowej i chciał uciec policjantom. Pościg zakończył się tragicznie dla jego pasażera, kiedy samochód wpadł do rowu i dachował.



AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło w sobotę po południu w miejscowości Kamień Kolonia.

Policjanci patrolujący rejon tej miejscowości, zwrócili uwagę na mężczyznę, który wsiadł do samochodu marki VW Polo. Jego zachowanie wskazywało na to, że mógł wcześniej pić alkohol.

Mundurowi postanowili zatrzymać pojazd do kontroli drogowej. - Kiedy zbliżali się do samochodu kierowca nie zważając na sygnały do zatrzymania gwałtownie odjechał. Policjanci ruszyli za oddalającym się z dużą prędkością pojazdem - wyjaśnia mł. asp. Ewa Czyż z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Po przejechaniu niespełna 2 kilometrów, kierujący volkswagenem stracił panowanie nad autem, wjechał do przydrożnego rowu i kilkakrotnie dachował.

Śmierć na miejscu poniósł 38-letni pasażer, mieszkaniec gminy Kamień. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego pojazdem. Okazało się, że 46-latek był pijany. Urządzenie do badania stanu trzeźwości wskazało u niego ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

- Mężczyzna, który wyszedł z wypadku bez obrażeń, trafił do policyjnego aresztu. Wkrótce zostanie doprowadzony przed prokuratora, który zadecyduje o jego dalszym losie - mówi Czyż.

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
tekmie / 12 czerwca 2012 o 21:34
0
Sądzę że w wypowiedziach(ocenach) powinno obowiązywać jakieś minimum kultury.Na głupotę niema lekarstwa i w tym przypadku żadne prawo które działa na zasadzie restrykcji(wina-kara) nie załatwi problemu.Alkohol sam w sobie nie jest winien,ale działa jak katalizator i wyzwala różne emocje(nie zawsze pozytywne).A czy jest głównym sprawcą wypadków?To dlaczego jest tyle wypadków spowodowanych przez trzeżwych kierowców?
Avatar
Grandpa.. / 12 czerwca 2012 o 09:05
0
[quote name='tekmie' timestamp='1339484265' post='638312']
~aGa~. Po co ta agresja?A nie pomyślałaś że sprawca jak i zmarły mają bliskich którzy cierpią z tego powodu.Samemu kierowcy też pewnie nie jest lekko na sumieniu.A o dodatkowej karze to już sąd rozstrzygnie.Pomyślności,ale tej życzliwej dla siebie jak i drugiego człowieka.
[/quote]

nie jestem pieniaczem, ani czlowiekiem z gruntu wrednym, nie mniej jednak uwazam, ze jesli nasze prawo wciaz bedzie pozbawione elementu odsraszania, to tego typu wypadki, jak agresja kmentarzy nie przejdzie do historii
jesli stac mnie na alkohol, to takze stac mnie na Taxi, lub chociazby prosbe skierowana do osoby trzezwej, aby pomogla nam dostac sie do domu
idiotyzmu nie mozna nie potepiac zarowno w zyciu spolecznym, jak i politycznym
cholota musi byc potepiana i wytykana palcami, bo to sa zwykli mordercy!!!!!
[quote name='tekmie' timestamp='1339484265' post='638312']
~aGa~. Po co ta agresja?A nie pomyślałaś że sprawca jak i zmarły mają bliskich którzy cierpią z tego powodu.Samemu kierowcy też pewnie nie jest lekko na sumieniu.A o dodatkowej karze to już sąd rozstrzygnie.Pomyślności,ale tej życzliwej dla siebie jak i drugiego człowieka.
[/quote]

nie jestem pieniaczem, ani czlowiekiem z gruntu wrednym, nie mniej jednak uwazam, ze jesli nasze prawo wciaz bedzie pozbawione elementu ... rozwiń
Avatar
tekmie / 12 czerwca 2012 o 08:57
0
~aGa~. Po co ta agresja?A nie pomyślałaś że sprawca jak i zmarły mają bliskich którzy cierpią z tego powodu.Samemu kierowcy też pewnie nie jest lekko na sumieniu.A o dodatkowej karze to już sąd rozstrzygnie.Pomyślności,ale tej życzliwej dla siebie jak i drugiego człowieka.
Avatar
aGa / 11 czerwca 2012 o 20:27
0
[quote name='tekmie' timestamp='1339395206' post='637974']
Witam.Jeżeli większość tych komentarzy została napisana przez ludzi trzeżwych(ta nienawiść,życzenia najgorszego) to jest mi Was żal.I jeszcze jeden dowód na to że nasze zachowanie nie koniecznie zależy od ilości wypitego alkoholu.Wyrazy współczucia dla ofiar tej tragedii..
[/quote]

Nie pisałam odpowiedzi w tym wątku ani na trzeźwo ani po pijanemu - bo dopiero teraz na niego trafiłam.
I na trzeźwo odpowiem ci: jeśli masz tyle współczucia dla pijanych morderców to życzę ci jednego - byś na drodze miała bezpośrednie spotkanie z taką pijaną kreaturą za kółkiem; wtedy dopiero pogadamy. O ile przeżyjesz ...
[quote name='tekmie' timestamp='1339395206' post='637974']
Witam.Jeżeli większość tych komentarzy została napisana przez ludzi trzeżwych(ta nienawiść,życzenia najgorszego) to jest mi Was żal.I jeszcze jeden dowód na to że nasze zachowanie nie koniecznie zależy od ilości wypitego alkoholu.Wyrazy współczucia dla ofiar tej tragedii..
[/quote]

Nie pisałam odpowiedzi w tym wątku ani na trzeźwo ani po pijanemu - bo dopiero teraz na niego trafiłam.
I na trzeźwo odpowiem ci: jeśli masz tyle wspó... rozwiń
Avatar
Grazyna... / 11 czerwca 2012 o 14:03
0
[quote name='FED' timestamp='1339364678' post='637938']
adamka kumple rypią i dlatego tyle żalu tu wylewa na forum - lamus
[/quote]
100/100 (z pewnoscia tak jest, bo przeciez takiego deb***a normalna dziewczyna nie ruszy!)
Avatar
Kuba. / 11 czerwca 2012 o 13:57
0
[quote name='MANCHESTER' timestamp='1339331044' post='637835']
I ZNOWU POLICYJNE QRWY ZABIŁY CZLOWIEKA NIETRZEBA GO BYŁO GONIĆ TO BY SIE NIC NIESTAŁO.HWDP
[/quote]
jestes nie tylko prostakiem, ale i skonczonym durniem....
jesli chcesz juz komus ublizyc, to przynajmniej rob to bez bledow!
"Ch"...durniu, "Ch" a nie samo "H". Nalezy znac i szanowac wlasny jezyk.
Chyba, ze w tym Manchester mieszkasz juz dluzej niz piec m-cy.
To usprawiedliwia Twoja ignorancje i dowodzi wyjatkowego chamstwa!
Avatar
bogdan57 / 11 czerwca 2012 o 10:11
0
Sprawiedliwie byloby ,zeby ta pijana swinia zabila sie / przepraszam trzode chlewna / .
Avatar
tekmie / 11 czerwca 2012 o 08:13
0
Witam.Jeżeli większość tych komentarzy została napisana przez ludzi trzeżwych(ta nienawiść,życzenia najgorszego) to jest mi Was żal.I jeszcze jeden dowód na to że nasze zachowanie nie koniecznie zależy od ilości wypitego alkoholu.Wyrazy współczucia dla ofiar tej tragedii..
Avatar
Muka / 11 czerwca 2012 o 00:30
0
[size=5][color=#FF0000]STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ![/color][/size]
Wielka szkoda, że ten pijany morderca przeżył! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy.
Avatar
FED / 10 czerwca 2012 o 23:44
0
adamka kumple rypią i dlatego tyle żalu tu wylewa na forum - lamus
Avatar
tekmie / 12 czerwca 2012 o 21:34
0
Sądzę że w wypowiedziach(ocenach) powinno obowiązywać jakieś minimum kultury.Na głupotę niema lekarstwa i w tym przypadku żadne prawo które działa na zasadzie restrykcji(wina-kara) nie załatwi problemu.Alkohol sam w sobie nie jest winien,ale działa jak katalizator i wyzwala różne emocje(nie zawsze pozytywne).A czy jest głównym sprawcą wypadków?To dlaczego jest tyle wypadków spowodowanych przez trzeżwych kierowców?
Avatar
Grandpa.. / 12 czerwca 2012 o 09:05
0
[quote name='tekmie' timestamp='1339484265' post='638312']
~aGa~. Po co ta agresja?A nie pomyślałaś że sprawca jak i zmarły mają bliskich którzy cierpią z tego powodu.Samemu kierowcy też pewnie nie jest lekko na sumieniu.A o dodatkowej karze to już sąd rozstrzygnie.Pomyślności,ale tej życzliwej dla siebie jak i drugiego człowieka.
[/quote]

nie jestem pieniaczem, ani czlowiekiem z gruntu wrednym, nie mniej jednak uwazam, ze jesli nasze prawo wciaz bedzie pozbawione elementu odsraszania, to tego typu wypadki, jak agresja kmentarzy nie przejdzie do historii
jesli stac mnie na alkohol, to takze stac mnie na Taxi, lub chociazby prosbe skierowana do osoby trzezwej, aby pomogla nam dostac sie do domu
idiotyzmu nie mozna nie potepiac zarowno w zyciu spolecznym, jak i politycznym
cholota musi byc potepiana i wytykana palcami, bo to sa zwykli mordercy!!!!!
[quote name='tekmie' timestamp='1339484265' post='638312']
~aGa~. Po co ta agresja?A nie pomyślałaś że sprawca jak i zmarły mają bliskich którzy cierpią z tego powodu.Samemu kierowcy też pewnie nie jest lekko na sumieniu.A o dodatkowej karze to już sąd rozstrzygnie.Pomyślności,ale tej życzliwej dla siebie jak i drugiego człowieka.
[/quote]

nie jestem pieniaczem, ani czlowiekiem z gruntu wrednym, nie mniej jednak uwazam, ze jesli nasze prawo wciaz bedzie pozbawione elementu ... rozwiń
Avatar
tekmie / 12 czerwca 2012 o 08:57
0
~aGa~. Po co ta agresja?A nie pomyślałaś że sprawca jak i zmarły mają bliskich którzy cierpią z tego powodu.Samemu kierowcy też pewnie nie jest lekko na sumieniu.A o dodatkowej karze to już sąd rozstrzygnie.Pomyślności,ale tej życzliwej dla siebie jak i drugiego człowieka.
Avatar
aGa / 11 czerwca 2012 o 20:27
0
[quote name='tekmie' timestamp='1339395206' post='637974']
Witam.Jeżeli większość tych komentarzy została napisana przez ludzi trzeżwych(ta nienawiść,życzenia najgorszego) to jest mi Was żal.I jeszcze jeden dowód na to że nasze zachowanie nie koniecznie zależy od ilości wypitego alkoholu.Wyrazy współczucia dla ofiar tej tragedii..
[/quote]

Nie pisałam odpowiedzi w tym wątku ani na trzeźwo ani po pijanemu - bo dopiero teraz na niego trafiłam.
I na trzeźwo odpowiem ci: jeśli masz tyle współczucia dla pijanych morderców to życzę ci jednego - byś na drodze miała bezpośrednie spotkanie z taką pijaną kreaturą za kółkiem; wtedy dopiero pogadamy. O ile przeżyjesz ...
[quote name='tekmie' timestamp='1339395206' post='637974']
Witam.Jeżeli większość tych komentarzy została napisana przez ludzi trzeżwych(ta nienawiść,życzenia najgorszego) to jest mi Was żal.I jeszcze jeden dowód na to że nasze zachowanie nie koniecznie zależy od ilości wypitego alkoholu.Wyrazy współczucia dla ofiar tej tragedii..
[/quote]

Nie pisałam odpowiedzi w tym wątku ani na trzeźwo ani po pijanemu - bo dopiero teraz na niego trafiłam.
I na trzeźwo odpowiem ci: jeśli masz tyle wspó... rozwiń
Avatar
Grazyna... / 11 czerwca 2012 o 14:03
0
[quote name='FED' timestamp='1339364678' post='637938']
adamka kumple rypią i dlatego tyle żalu tu wylewa na forum - lamus
[/quote]
100/100 (z pewnoscia tak jest, bo przeciez takiego deb***a normalna dziewczyna nie ruszy!)
Avatar
Kuba. / 11 czerwca 2012 o 13:57
0
[quote name='MANCHESTER' timestamp='1339331044' post='637835']
I ZNOWU POLICYJNE QRWY ZABIŁY CZLOWIEKA NIETRZEBA GO BYŁO GONIĆ TO BY SIE NIC NIESTAŁO.HWDP
[/quote]
jestes nie tylko prostakiem, ale i skonczonym durniem....
jesli chcesz juz komus ublizyc, to przynajmniej rob to bez bledow!
"Ch"...durniu, "Ch" a nie samo "H". Nalezy znac i szanowac wlasny jezyk.
Chyba, ze w tym Manchester mieszkasz juz dluzej niz piec m-cy.
To usprawiedliwia Twoja ignorancje i dowodzi wyjatkowego chamstwa!
Avatar
bogdan57 / 11 czerwca 2012 o 10:11
0
Sprawiedliwie byloby ,zeby ta pijana swinia zabila sie / przepraszam trzode chlewna / .
Avatar
tekmie / 11 czerwca 2012 o 08:13
0
Witam.Jeżeli większość tych komentarzy została napisana przez ludzi trzeżwych(ta nienawiść,życzenia najgorszego) to jest mi Was żal.I jeszcze jeden dowód na to że nasze zachowanie nie koniecznie zależy od ilości wypitego alkoholu.Wyrazy współczucia dla ofiar tej tragedii..
Avatar
Muka / 11 czerwca 2012 o 00:30
0
[size=5][color=#FF0000]STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ![/color][/size]
Wielka szkoda, że ten pijany morderca przeżył! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy.
Avatar
FED / 10 czerwca 2012 o 23:44
0
adamka kumple rypią i dlatego tyle żalu tu wylewa na forum - lamus
Zobacz wszystkie komentarze 29

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 3 0

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Damian Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 5

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 9 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 10

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 0

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 0

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 8 6

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 4 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 26 10

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 7

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!