Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

17 stycznia 2013 r.
9:50
Edytuj ten wpis

Plantacja marihuany w Chełmie. Wejście przez szafę (zdjęcia, wideo)

Autor: Zdjęcie autora (p.p.)
0 39 A A
Nielegalna plantacja konopi w Chelmie  (NOSG)
Nielegalna plantacja konopi w Chelmie (NOSG)

Dwóch mieszkańców Chełma urządziło w domu plantację marihuany. Wchodziło się do niej przez szafę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 39

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
banan / 16 marca 2013 r. o 02:44
0
Hehe 15 lat i bez przypalu to nawet w New jorku przy 11mln ludzi nie realne jest ...pomyslcie ilu chlopakow musialo ucierpieć przez taka gnide.eve
Avatar
kamilnsb / 9 marca 2013 r. o 18:09
0
Chcesz szbyko i legalnie zarobić ? wejdź na www.egazetka24.pl Ja w ostatnim miesiącu zarobiłem 850 zł, siedząc z w domu !
Avatar
HWDPWARApsywolnekonopie / 25 lutego 2013 r. o 19:03
0
ryje sobie zlikwidujcie francowata strażo graniczna bez pożytku
Avatar
Gość / 26 stycznia 2013 r. o 19:36
0
To moze ty sie na nich rozje''''s konfituro.
Avatar
maly parowa / 26 stycznia 2013 r. o 08:17
0
za co szacun? siurdaki naogladaliscie sie filmow i cos pier***icie bez sensu . kaucja, kaucją cos na rzeczy na bank jest. a po drugie gdyby mieli troche oleju w glowie je***e parowy to by nie odjebali tego na przypal!!! tylko normalnie po cichu a nie polowa cwelma o tym wiedziala huja wiecie a sie napinacie balasy sami pod soba kopiecie dołki a potem płaczecie wielkie gity z kropkami za uchem hehehe chelmskie gangstasy z obsranymi majtami najwieksze przypalowce powinny siasc na du***
za co szacun? siurdaki naogladaliscie sie filmow i cos pier***icie bez sensu . kaucja, kaucją cos na rzeczy na bank jest. a po drugie gdyby mieli troche oleju w glowie je***e parowy to by nie odjebali tego na przypal!!! tylko normalnie po cichu a nie polowa cwelma o tym wiedziala huja wiecie a sie napinacie balasy sami pod soba kopiecie dołki a potem płaczecie wielkie gity z kropkami za uchem hehehe chelmskie gangstasy z obsranymi majtami najwieksze przypalowce powinny siasc na du*** rozwiń
Avatar
x / 25 stycznia 2013 r. o 08:24
0
co już zapomniałeś jak na glinach ze strachu w portki narobiłeś? a tu jesteś taki wiracha ?
Zasrańce dla was tylko mleko!
Avatar
jebac zgreda / 24 stycznia 2013 r. o 22:04
0
co to za zgred sie tu udziela i tak produkuje jak mieszka w chelmie 50 lat to pewnie ma z 70 mnie nauczylo zycie i wiem swoje ten co duzo gada to i pewnie na psach sie produkowal kazdy z was konfidentow ma za duze mordy pier***isz na sieci jak konfitura zastanow sie pedale i jebac to ciebie frajeze
Avatar
x / 24 stycznia 2013 r. o 13:03
0
[quote name='Student' timestamp='1359027081' post='724742']
KAZDY KTO JEST PRZECIWNY LEGALIZACJI MARIHUANY JEST ZWYKŁĄ KURWĄ UMYSŁOWĄ. TYLKO SZMATY BEZ HONORU CHCA KARAC PALACZY MARIHUANY!
[/quote]
ty zasrańcu i inni szczawie bierzcie się za naukę!
Avatar
Student / 24 stycznia 2013 r. o 12:31
0
KAZDY KTO JEST PRZECIWNY LEGALIZACJI MARIHUANY JEST ZWYKŁĄ KURWĄ UMYSŁOWĄ. TYLKO SZMATY BEZ HONORU CHCA KARAC PALACZY MARIHUANY!
Avatar
popek / 23 stycznia 2013 r. o 12:00
0
napisze tylko jedno jak dostana zawiasy to wiadomo kto tu ma racje
Avatar
banan / 16 marca 2013 r. o 02:44
0
Hehe 15 lat i bez przypalu to nawet w New jorku przy 11mln ludzi nie realne jest ...pomyslcie ilu chlopakow musialo ucierpieć przez taka gnide.eve
Avatar
kamilnsb / 9 marca 2013 r. o 18:09
0
Chcesz szbyko i legalnie zarobić ? wejdź na www.egazetka24.pl Ja w ostatnim miesiącu zarobiłem 850 zł, siedząc z w domu !
Avatar
HWDPWARApsywolnekonopie / 25 lutego 2013 r. o 19:03
0
ryje sobie zlikwidujcie francowata strażo graniczna bez pożytku
Avatar
Gość / 26 stycznia 2013 r. o 19:36
0
To moze ty sie na nich rozje''''s konfituro.
Avatar
maly parowa / 26 stycznia 2013 r. o 08:17
0
za co szacun? siurdaki naogladaliscie sie filmow i cos pier***icie bez sensu . kaucja, kaucją cos na rzeczy na bank jest. a po drugie gdyby mieli troche oleju w glowie je***e parowy to by nie odjebali tego na przypal!!! tylko normalnie po cichu a nie polowa cwelma o tym wiedziala huja wiecie a sie napinacie balasy sami pod soba kopiecie dołki a potem płaczecie wielkie gity z kropkami za uchem hehehe chelmskie gangstasy z obsranymi majtami najwieksze przypalowce powinny siasc na du***
za co szacun? siurdaki naogladaliscie sie filmow i cos pier***icie bez sensu . kaucja, kaucją cos na rzeczy na bank jest. a po drugie gdyby mieli troche oleju w glowie je***e parowy to by nie odjebali tego na przypal!!! tylko normalnie po cichu a nie polowa cwelma o tym wiedziala huja wiecie a sie napinacie balasy sami pod soba kopiecie dołki a potem płaczecie wielkie gity z kropkami za uchem hehehe chelmskie gangstasy z obsranymi majtami najwieksze przypalowce powinny siasc na du*** rozwiń
Avatar
x / 25 stycznia 2013 r. o 08:24
0
co już zapomniałeś jak na glinach ze strachu w portki narobiłeś? a tu jesteś taki wiracha ?
Zasrańce dla was tylko mleko!
Avatar
jebac zgreda / 24 stycznia 2013 r. o 22:04
0
co to za zgred sie tu udziela i tak produkuje jak mieszka w chelmie 50 lat to pewnie ma z 70 mnie nauczylo zycie i wiem swoje ten co duzo gada to i pewnie na psach sie produkowal kazdy z was konfidentow ma za duze mordy pier***isz na sieci jak konfitura zastanow sie pedale i jebac to ciebie frajeze
Avatar
x / 24 stycznia 2013 r. o 13:03
0
[quote name='Student' timestamp='1359027081' post='724742']
KAZDY KTO JEST PRZECIWNY LEGALIZACJI MARIHUANY JEST ZWYKŁĄ KURWĄ UMYSŁOWĄ. TYLKO SZMATY BEZ HONORU CHCA KARAC PALACZY MARIHUANY!
[/quote]
ty zasrańcu i inni szczawie bierzcie się za naukę!
Avatar
Student / 24 stycznia 2013 r. o 12:31
0
KAZDY KTO JEST PRZECIWNY LEGALIZACJI MARIHUANY JEST ZWYKŁĄ KURWĄ UMYSŁOWĄ. TYLKO SZMATY BEZ HONORU CHCA KARAC PALACZY MARIHUANY!
Avatar
popek / 23 stycznia 2013 r. o 12:00
0
napisze tylko jedno jak dostana zawiasy to wiadomo kto tu ma racje
Zobacz wszystkie komentarze 39

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 stycznia 2022 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 stycznia 2022 r.

LUK Politechnika i Polski Cukier Avia Świdnik żegnają się z Pucharem Polski [zdjęcia]
galeria

LUK Politechnika i Polski Cukier Avia Świdnik żegnają się z Pucharem Polski [zdjęcia]

W 1/8 finału Pucharu Polski Cukier Avia Świdnik przegrała z Aluron CMC Wartą Zawiercie 0:3. Porażki doznał też LUK Lublin, którzy uległ 1:3 w Warszawie Projektowi

Więzienny wychowawca z zarzutami wręczenia łapówki policjantowi

Więzienny wychowawca z zarzutami wręczenia łapówki policjantowi

Marcin J., wychowawca z Zakładu Karnego w Białej Podlaskiej usłyszał prokuratorskie zarzuty za udzielenie łapówki. Trafił do aresztu, a Zarząd Służby Więziennej zawiesił go w czynnościach służbowych.

Lublin. Chodniki przy Lubartowskiej będą wyglądać inaczej

Lublin. Chodniki przy Lubartowskiej będą wyglądać inaczej

Nie dłużej niż do połowy maja powinien trwać remont chodników po obu stronach ul. Lubartowskiej na odcinku od al. Tysiąclecia do skrzyżowania z ul. Probostwo.

Kolejarze protestowali przed konsulatem Ukrainy w Lublinie
galeria

Kolejarze protestowali przed konsulatem Ukrainy w Lublinie

Kilkudziesięciu związkowców demonstrowało w środę przed ukraińskim konsulatem w Lublinie, żądając zniesienia uderzających w polską kolej ograniczeń w ruchu towarowym wprowadzonych przez koleje ukraińskie. Od 30 listopada wstrzymany jest ruch tranzytowy pociągów towarowych z 15 krajów przez Ukrainę do Polski.

Studniówka z tańcami? W obawie przed mandatami oficjalnie była tylko kolacja

Studniówka z tańcami? W obawie przed mandatami oficjalnie była tylko kolacja

Zakaz fotografowania imprezy przez media, zakaz publikowania zdjęć z tańców, a także przemianowanie studniówkowego balu na „uroczystą kolację”. To środki ostrożności, jakie podjęli rodzice w jednej z puławskich szkół. – Lepiej dmuchać na zimne – tłumaczą.

Najwyższa Izba Kontroli krytycznie o stadionie żużlowym nad rzeką

Najwyższa Izba Kontroli krytycznie o stadionie żużlowym nad rzeką

Najwyższa Izba Kontroli krytykuje miejskie plany budowy stadionu żużlowego w dolinie Bystrzycy. Mimo to Ratusz nadal przekonuje, że to właściwe miejsce na taki obiekt.

Licealiści zasypali kuratorium skargami. Kurator uratuje szkołę?

Licealiści zasypali kuratorium skargami. Kurator uratuje szkołę?

Ponad 180 skarg wysłali do kuratorium uczniowie VII LO z ul. Farbiarskiej. Nie zgadzają się na planowane przez Ratusz zabranie ich szkole całego parteru i ulokowanie w nim przedszkola. Liceum zostałoby tylko na piętrze. Kurator może zablokować ten plan.

Lawinowy wzrost zakażeń. Wojewoda lubelski zwołuje sztab kryzysowy

Lawinowy wzrost zakażeń. Wojewoda lubelski zwołuje sztab kryzysowy

– Na początku przyszłego tygodnia spodziewam się pierwszych wzrostów hospitalizacji – przyznaje wojewoda lubelski i zwołuje sztab kryzysowy. Liczba zakażeń w naszym regionie wzrosła o blisko 76 proc.

Jeleń umierał w męczarniach. Wstrząsające odkrycie w Lasach Kozłowieckich
galeria

Jeleń umierał w męczarniach. Wstrząsające odkrycie w Lasach Kozłowieckich

Straż Leśna z Nadleśnictwa Lubartów ujawniła śmiertelną pułapkę, w którą zaplątał się byk jelenia.

Komunikat sanepidu. Dotyczy osób, które modliły się w dwóch kościołach

Komunikat sanepidu. Dotyczy osób, które modliły się w dwóch kościołach

Ważne komunikaty sanepidu skierowane do wiernych z parafii pw. Najświętszej Maryi Panny w Białej Podlaskiej i Świętej Trójcy w Terespolu. Chodzi o Covid-19.

"Machia" w marcu w Teatrze Starym
4 marca 2022, 20:00

"Machia" w marcu w Teatrze Starym

W dniach 4-5 marca w Teatrze Starym znów będzie można zobaczyć spektakl "Machia". Organizatorzy szykują trzy pokazy.

Polski Cukier Pszczółka Start Lublin zmierzy się z Enea Zastal BC Zielona Góra

Polski Cukier Pszczółka Start Lublin zmierzy się z Enea Zastal BC Zielona Góra

Pandemia koronawirusa torpeduje rozgrywki Energa Basket Ligi, a kalendarz rozgrywek jest coraz mocniej poszatkowany. Jedną z ofiar tych zmian jest zespół Polskiego Cukru Pszczółka Start Lublin

"Mała obwodnica" Świdnika już otwarta

"Mała obwodnica" Świdnika już otwarta

Kierowcy mogą już jeździć tzw. małą obwodnicą Świdnika. Udostępniony jest już drugi budowany odcinek al. NSZZ Solidarność – od ul. Ks. J. Hryniewicza do ul. Kusocińskiego.

Lubelskie. Alert Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. "Zostań w domu"

Lubelskie. Alert Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. "Zostań w domu"

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa rozsyła alert do mieszkańców całej Polski.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!