Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

5 grudnia 2012 r.
10:45
Edytuj ten wpis

Przeszukania u handlarzy nielegalnymi papierosami

Autor: Zdjęcie autora er
0 15 A A
Papierosy ukryte w toalecie w jednym z miekszań (policja)
Papierosy ukryte w toalecie w jednym z miekszań (policja)

Policjanci zatrzymali ośmiu mężczyzn podejrzanych o działanie w gangu zajmującym się rozprowadzaniem bezakcyzowych papierosów na wielką skalę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Policja wkroczyła do domów handlarzy we wtorek.

- Policjanci dokonali łącznie 24 przeszukań na terenie powiatu chełmskiego, łęczyńskiego i łukowskiego – mówi Renata Laszczka-Rusek z KWP w Lublinie. - Zatrzymali 8 mieszkańców woj. lubelskiego w wieku od 21 do 48 lat.

Policja wylicza, że szajka od lipca 2010 roku do sierpnia ubiegłego roku rozprowadziła blisko 62 tys. kartonów papierosów narażając Skarb Państwa na straty w wysokości prawie 7 mln złotych.


W specjalnie skonstruowanych skrytkach policjanci znaleźli ponad 16,5 tys. paczek papierosów, 300 litrów alkoholu oraz karabinek pneumatyczny.

We wtorek czterech mężczyzn przesłuchał prokurator. Oddał ich pod dozór policji i nałożył poręczenia majątkowe. Dziś do Prokuratury Apelacyjnej w Lublinie zostaną doprowadzeni kolejni zatrzymani.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Zbyszek / 15 grudnia 2012 o 13:39
0
[url="http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013"]http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013[/url]
Avatar
qichenghuang / 14 grudnia 2012 o 01:42
0
Both partners spent almost over a year in carefully planning the concept by running feasibility studies, studying local market dynamics, evaluating customer needs, getting the right location for the first boutique, training, staffing and finally launching with the right marketing channels.

Depending on the condition of the bag, the leather and the fabric and the services, it can take anywhere between 1-4 weeks and may take as long as 8 weeks sometimes, based on the restoration process that makes sure to do the least amount of refinishing, which ensures the leather remains soft and smooth.

Also available at Lovin My Bags are exclusive home-use handbag products and kits for different leathers including Louis Vuitton Vachetta, Chanel Lambskins, natural and shiny/glossy leathers. The kits include a cleanser, moisturizer & a [url="http://goo.gl/G2cw1"]coach purses outlet[/url] protector. The product range also includes a special product for protection of bag handles [url="http://goo.gl/dfFHN"]coach outlet store online[/url] and for dyes from Abayas & Jeans for example.Since we’re never going to ban all plastic [url="http://www.coachfactoryoutleth.org/"]######[/url] bags and [url="http://www.cheapcoachbagusas.com/"]cheap coach handbags[/url] containers–plastics used to carry fruits and vegetables, plastic newspaper wrappers, styrofoam containers used for carryout food, etc–maybe the answer is [url="http://www.louisvuittonpursebag.com/"]louis vuitton purses[/url] to [url="http://www.coachcoupon2013.com/"][spam][/url] support and develop robust recycling streams for plastic. Like PET bottles, plastic bags are 100% recyclable. The plastic isn’t the problem; litter is the problem.

Unfortunately, recycling rates are low, but the good news is that they are climbing. EPA recently reported [url="http://www.usacoachfactoryonline.com/"][spam][/url] (PDF, download) that in 2010 recycling was up from 12% to 15% for polyethylene bags, sacks and wraps. The [url="http://www.gotocoachsoutlets.org/"]coach outlet[/url] more plastic bags are recycled and reused, the less their environmental impact, of course.

This argument was put to me by Mark Daniels, who is vice president of sustainability for Hilex, a leading manufacturer and recycler of plastic bags. Hilex pays about $300 to $400 a ton to supermarkets and others for used plastic bags, stretch wrap, the plastic wrap that goes around bottles, etc. They company says it will recycled between 35 and 38 millions pounds of post-consumer plastic bags this year–a tiny fraction of all bags, but still–and it wishes it had more.
Both partners spent almost over a year in carefully planning the concept by running feasibility studies, studying local market dynamics, evaluating customer needs, getting the right location for the first boutique, training, staffing and finally launching with the right marketing channels.

Depending on the condition of the bag, the leather and the fabric and the services, it can take anywhere between 1-4 weeks and may take as long as 8 weeks sometimes, based on the restoration process that makes sure to do the least amount of re... rozwiń
Avatar
obserwator / 11 grudnia 2012 o 07:11
0
[quote name='Ducati Diavel' timestamp='1354718980' post='705777']
Właśnie z takimi hurtownikami,którzy mają w dziuplach po tysiąc i więcej bloków fajek lub wożą w Polskę po 500 bloków policja i inne służby powinni ostro walczyć,likwidować dziuple i wsadzać takich delikwentów na parę lat do mamra a nie robić wjazd na mieszkanie gdzie gość trzyma 30 wagonów i zarabia na chleb dzieciom.
[/quote]

no tak tylko skąd bierze się gość który ma 500 bloków, od takich nastu którzy mają po 30.
więc jeśli nie będzie hurtownika, to nie zarobi ten chleb i w ten sposób koło się zamyka.
oczywiście nikogo tutaj nie bronie,
[quote name='Ducati Diavel' timestamp='1354718980' post='705777']
Właśnie z takimi hurtownikami,którzy mają w dziuplach po tysiąc i więcej bloków fajek lub wożą w Polskę po 500 bloków policja i inne służby powinni ostro walczyć,likwidować dziuple i wsadzać takich delikwentów na parę lat do mamra a nie robić wjazd na mieszkanie gdzie gość trzyma 30 wagonów i zarabia na chleb dzieciom.
[/quote]

no tak tylko skąd bierze się gość który ma 500 bloków, od takich nastu którzy mają po 30.
więc... rozwiń
Avatar
Ducati Diavel / 8 grudnia 2012 o 19:29
0
[quote name='karlik12' timestamp='1354819892' post='706172']
do {dd}: każdy zarabia tak jak umie głąbie!!! lepsze to niż chodzić i kraść!!! a mogę sie załozyc, ze pewnie sam tam chodzisz i kupujesz co nie co. Więc nie wypowiadaj sie na ten temat baranie publicznie skoro nawet nie wiesz o co dokładnie chodzi!!!!! a jak masz cos do powiedzenia jeszcze na ten temat to sie pofatyguj i przejć sie do tych ludzi i im powiedz prosto w oczy co masz do powiedzenia!!!
[/quote] Nie trafiłeś osiołku:) a to z tej przyczyny,że ja nie palę papierosów więc ich nie kupuję.Co do drugiej części Twojego wpisu to akurat wiem sporo na temat kontrabandy tytoniowej i tak się składa,że już nie raz rozmawiałem "oko w oko" z ludźmi trudniącymi się tym procederem.Tylko to nie ja musiałem się fatygować do nich tylko oni do mnie.Pozdrawiam i również życzę powodzenia!!!
[quote name='karlik12' timestamp='1354819892' post='706172']
do {dd}: każdy zarabia tak jak umie głąbie!!! lepsze to niż chodzić i kraść!!! a mogę sie załozyc, ze pewnie sam tam chodzisz i kupujesz co nie co. Więc nie wypowiadaj sie na ten temat baranie publicznie skoro nawet nie wiesz o co dokładnie chodzi!!!!! a jak masz cos do powiedzenia jeszcze na ten temat to sie pofatyguj i przejć sie do tych ludzi i im powiedz prosto w oczy co masz do powiedzenia!!!... rozwiń
Avatar
dziennikarz śledczy / 6 grudnia 2012 o 20:49
0
[quote name='dd' timestamp='1354802693' post='706062']
[size=3][color=#008000]w łęcznej 50 m od straży miejskiej kwitnie handel spirtem i papierosami , sami tam kupują ale jakby co nie widzą [/color][/size][size=3][color=#008000] [/color][/size]
[/quote]Mają BUŁE z tego,więc nikogo nie ruszą,tylko wręcz ochraniają.
Avatar
karlik12 / 6 grudnia 2012 o 19:51
0
do {dd}: każdy zarabia tak jak umie głąbie!!! lepsze to niż chodzić i kraść!!! a mogę sie załozyc, ze pewnie sam tam chodzisz i kupujesz co nie co. Więc nie wypowiadaj sie na ten temat baranie publicznie skoro nawet nie wiesz o co dokładnie chodzi!!!!! a jak masz cos do powiedzenia jeszcze na ten temat to sie pofatyguj i przejć sie do tych ludzi i im powiedz prosto w oczy co masz do powiedzenia!!!
Avatar
dd / 6 grudnia 2012 o 15:04
0
[size=3][color=#008000]w łęcznej 50 m od straży miejskiej kwitnie handel spirtem i papierosami , sami tam kupują ale jakby co nie widzą [/color][/size][size=3][color=#008000] [/color][/size]
Avatar
Gość / 5 grudnia 2012 o 18:50
0
W tym kiblu nie ma rolki papieru do podcierania dupy.
Avatar
Ducati Diavel / 5 grudnia 2012 o 15:49
0
Właśnie z takimi hurtownikami,którzy mają w dziuplach po tysiąc i więcej bloków fajek lub wożą w Polskę po 500 bloków policja i inne służby powinni ostro walczyć,likwidować dziuple i wsadzać takich delikwentów na parę lat do mamra a nie robić wjazd na mieszkanie gdzie gość trzyma 30 wagonów i zarabia na chleb dzieciom.
Avatar
maestro / 5 grudnia 2012 o 15:21
0
Prawda a jak staniesz na zakazie to niewiadomo skad juz sa.......chory kraj
Avatar
Zbyszek / 15 grudnia 2012 o 13:39
0
[url="http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013"]http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013[/url]
Avatar
qichenghuang / 14 grudnia 2012 o 01:42
0
Both partners spent almost over a year in carefully planning the concept by running feasibility studies, studying local market dynamics, evaluating customer needs, getting the right location for the first boutique, training, staffing and finally launching with the right marketing channels.

Depending on the condition of the bag, the leather and the fabric and the services, it can take anywhere between 1-4 weeks and may take as long as 8 weeks sometimes, based on the restoration process that makes sure to do the least amount of refinishing, which ensures the leather remains soft and smooth.

Also available at Lovin My Bags are exclusive home-use handbag products and kits for different leathers including Louis Vuitton Vachetta, Chanel Lambskins, natural and shiny/glossy leathers. The kits include a cleanser, moisturizer & a [url="http://goo.gl/G2cw1"]coach purses outlet[/url] protector. The product range also includes a special product for protection of bag handles [url="http://goo.gl/dfFHN"]coach outlet store online[/url] and for dyes from Abayas & Jeans for example.Since we’re never going to ban all plastic [url="http://www.coachfactoryoutleth.org/"]######[/url] bags and [url="http://www.cheapcoachbagusas.com/"]cheap coach handbags[/url] containers–plastics used to carry fruits and vegetables, plastic newspaper wrappers, styrofoam containers used for carryout food, etc–maybe the answer is [url="http://www.louisvuittonpursebag.com/"]louis vuitton purses[/url] to [url="http://www.coachcoupon2013.com/"][spam][/url] support and develop robust recycling streams for plastic. Like PET bottles, plastic bags are 100% recyclable. The plastic isn’t the problem; litter is the problem.

Unfortunately, recycling rates are low, but the good news is that they are climbing. EPA recently reported [url="http://www.usacoachfactoryonline.com/"][spam][/url] (PDF, download) that in 2010 recycling was up from 12% to 15% for polyethylene bags, sacks and wraps. The [url="http://www.gotocoachsoutlets.org/"]coach outlet[/url] more plastic bags are recycled and reused, the less their environmental impact, of course.

This argument was put to me by Mark Daniels, who is vice president of sustainability for Hilex, a leading manufacturer and recycler of plastic bags. Hilex pays about $300 to $400 a ton to supermarkets and others for used plastic bags, stretch wrap, the plastic wrap that goes around bottles, etc. They company says it will recycled between 35 and 38 millions pounds of post-consumer plastic bags this year–a tiny fraction of all bags, but still–and it wishes it had more.
Both partners spent almost over a year in carefully planning the concept by running feasibility studies, studying local market dynamics, evaluating customer needs, getting the right location for the first boutique, training, staffing and finally launching with the right marketing channels.

Depending on the condition of the bag, the leather and the fabric and the services, it can take anywhere between 1-4 weeks and may take as long as 8 weeks sometimes, based on the restoration process that makes sure to do the least amount of re... rozwiń
Avatar
obserwator / 11 grudnia 2012 o 07:11
0
[quote name='Ducati Diavel' timestamp='1354718980' post='705777']
Właśnie z takimi hurtownikami,którzy mają w dziuplach po tysiąc i więcej bloków fajek lub wożą w Polskę po 500 bloków policja i inne służby powinni ostro walczyć,likwidować dziuple i wsadzać takich delikwentów na parę lat do mamra a nie robić wjazd na mieszkanie gdzie gość trzyma 30 wagonów i zarabia na chleb dzieciom.
[/quote]

no tak tylko skąd bierze się gość który ma 500 bloków, od takich nastu którzy mają po 30.
więc jeśli nie będzie hurtownika, to nie zarobi ten chleb i w ten sposób koło się zamyka.
oczywiście nikogo tutaj nie bronie,
[quote name='Ducati Diavel' timestamp='1354718980' post='705777']
Właśnie z takimi hurtownikami,którzy mają w dziuplach po tysiąc i więcej bloków fajek lub wożą w Polskę po 500 bloków policja i inne służby powinni ostro walczyć,likwidować dziuple i wsadzać takich delikwentów na parę lat do mamra a nie robić wjazd na mieszkanie gdzie gość trzyma 30 wagonów i zarabia na chleb dzieciom.
[/quote]

no tak tylko skąd bierze się gość który ma 500 bloków, od takich nastu którzy mają po 30.
więc... rozwiń
Avatar
Ducati Diavel / 8 grudnia 2012 o 19:29
0
[quote name='karlik12' timestamp='1354819892' post='706172']
do {dd}: każdy zarabia tak jak umie głąbie!!! lepsze to niż chodzić i kraść!!! a mogę sie załozyc, ze pewnie sam tam chodzisz i kupujesz co nie co. Więc nie wypowiadaj sie na ten temat baranie publicznie skoro nawet nie wiesz o co dokładnie chodzi!!!!! a jak masz cos do powiedzenia jeszcze na ten temat to sie pofatyguj i przejć sie do tych ludzi i im powiedz prosto w oczy co masz do powiedzenia!!!
[/quote] Nie trafiłeś osiołku:) a to z tej przyczyny,że ja nie palę papierosów więc ich nie kupuję.Co do drugiej części Twojego wpisu to akurat wiem sporo na temat kontrabandy tytoniowej i tak się składa,że już nie raz rozmawiałem "oko w oko" z ludźmi trudniącymi się tym procederem.Tylko to nie ja musiałem się fatygować do nich tylko oni do mnie.Pozdrawiam i również życzę powodzenia!!!
[quote name='karlik12' timestamp='1354819892' post='706172']
do {dd}: każdy zarabia tak jak umie głąbie!!! lepsze to niż chodzić i kraść!!! a mogę sie załozyc, ze pewnie sam tam chodzisz i kupujesz co nie co. Więc nie wypowiadaj sie na ten temat baranie publicznie skoro nawet nie wiesz o co dokładnie chodzi!!!!! a jak masz cos do powiedzenia jeszcze na ten temat to sie pofatyguj i przejć sie do tych ludzi i im powiedz prosto w oczy co masz do powiedzenia!!!... rozwiń
Avatar
dziennikarz śledczy / 6 grudnia 2012 o 20:49
0
[quote name='dd' timestamp='1354802693' post='706062']
[size=3][color=#008000]w łęcznej 50 m od straży miejskiej kwitnie handel spirtem i papierosami , sami tam kupują ale jakby co nie widzą [/color][/size][size=3][color=#008000] [/color][/size]
[/quote]Mają BUŁE z tego,więc nikogo nie ruszą,tylko wręcz ochraniają.
Avatar
karlik12 / 6 grudnia 2012 o 19:51
0
do {dd}: każdy zarabia tak jak umie głąbie!!! lepsze to niż chodzić i kraść!!! a mogę sie załozyc, ze pewnie sam tam chodzisz i kupujesz co nie co. Więc nie wypowiadaj sie na ten temat baranie publicznie skoro nawet nie wiesz o co dokładnie chodzi!!!!! a jak masz cos do powiedzenia jeszcze na ten temat to sie pofatyguj i przejć sie do tych ludzi i im powiedz prosto w oczy co masz do powiedzenia!!!
Avatar
dd / 6 grudnia 2012 o 15:04
0
[size=3][color=#008000]w łęcznej 50 m od straży miejskiej kwitnie handel spirtem i papierosami , sami tam kupują ale jakby co nie widzą [/color][/size][size=3][color=#008000] [/color][/size]
Avatar
Gość / 5 grudnia 2012 o 18:50
0
W tym kiblu nie ma rolki papieru do podcierania dupy.
Avatar
Ducati Diavel / 5 grudnia 2012 o 15:49
0
Właśnie z takimi hurtownikami,którzy mają w dziuplach po tysiąc i więcej bloków fajek lub wożą w Polskę po 500 bloków policja i inne służby powinni ostro walczyć,likwidować dziuple i wsadzać takich delikwentów na parę lat do mamra a nie robić wjazd na mieszkanie gdzie gość trzyma 30 wagonów i zarabia na chleb dzieciom.
Avatar
maestro / 5 grudnia 2012 o 15:21
0
Prawda a jak staniesz na zakazie to niewiadomo skad juz sa.......chory kraj
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zanim zrobisz prawo jazdy, musisz się przebadać

Zanim zrobisz prawo jazdy, musisz się przebadać 0 0

Aby zrobić prawo jazdy, należy wybrać dobrą szkołę, zapisać się na kurs i być przygotowanym na spore wydatki. Jest to jednak inwestycja praktycznie dożywotnia, dlatego oszczędności w tym zakresie nie są wskazane. Podobnie jest w przypadku badań lekarskich na prawo jazdy, które trzeba wykonać przed zapisaniem się na kurs.

David Dedek (MKS Start): Zawodnicy dostali skrzydeł

David Dedek (MKS Start): Zawodnicy dostali skrzydeł 0 0

Rozmowa z Davidem Dedkiem, trenerem koszykarzy Startu Lublin

Święta w galeriach handlowych: Grinch w Vivo Lublin. Choinka z klocków w Skende
11 grudnia 2019, 0:00

Święta w galeriach handlowych: Grinch w Vivo Lublin. Choinka z klocków w Skende 0 0

Lubelskie galerie handlowe kuszą przedświątecznymi wydarzeniami i promocjami

Mieszkańcy mieli dość boisk, podali miasto do sądu. Nie wszyscy z nich skorzystają

Mieszkańcy mieli dość boisk, podali miasto do sądu. Nie wszyscy z nich skorzystają 0 0

Mieszkańcy sąsiadujący z boiskami sportowymi przy ul. Zabłockiego w Puławach mieli dość hałasu i nadmiernego oświetlenia. Poszli do sądu i wygrali. Miasto zostało zobowiązane do znacznego ograniczenia użytkowania obiektu i zmniejszenia mocy lamp oświetleniowych.

Remont w muzeum w Białej Podlaskiej zakończony. Więcej miejsca na zbiory, które zalegały w magazynach

Remont w muzeum w Białej Podlaskiej zakończony. Więcej miejsca na zbiory, które zalegały w magazynach 0 0

Przede wszystkim więcej powierzchni wystawienniczej. To efekty gruntownego remontu budynku głównego Muzeum Południowego Podlasia w Białej Podlaskiej. Ale dla zwiedzających placówka otworzy się wiosną.

Sprawa Banasia. NIK składa donosy do prokuratury. Kontrola obejmowała też zakład karny we Włodawie

Sprawa Banasia. NIK składa donosy do prokuratury. Kontrola obejmowała też zakład karny we Włodawie 5 20

Najwyższa Izba Kontroli zawiadamia prokuraturę o nieprawidłowościach przy realizacji programu „Praca dla Więźniów”. Według NIK, urzędnicy podlegli resortowi sprawiedliwości wydali 115 mln zł z naruszeniem przepisów. Kolejne miliony stracono na dzierżawie hal, w których mieli pracować osadzeni – alarmuje izba.

Wystawa "O codzienności w sztuce" w Galerii Labirynt Plaza
13 grudnia 2019, 18:00

Wystawa "O codzienności w sztuce" w Galerii Labirynt Plaza 0 0

Lubelskie Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych oraz Galeria Labirynt zaprasza do oddziału w Centrum Handlowym Plaza (ul. Lipowa 13) na wernisaż wystawy sztuki współczesnej "O codzienności w sztuce". Otwarcie ekspozycji będzie miało miejsce 13 grudnia o godz. 18.

Speed Car Motor Lublin zmierzy się na początku nowego sezonu z wicemistrzem Polski. Znamy terminarz PGE Ekstraligi
Aktualizacja

Speed Car Motor Lublin zmierzy się na początku nowego sezonu z wicemistrzem Polski. Znamy terminarz PGE Ekstraligi 2 2

Speed Car Motor Lublin zmierzy się na wyjeździe w pierwszej kolejce nowego sezonu z Betard Spartą Wrocław. Same zmagania rozpoczną się 3 kwietnia. PGE Ekstraliga zaprezentowała cały terminarz na nowe rozgrywki

Koszykarski Puchar Polski kobiet ponownie odbędzie się w Lublinie

Koszykarski Puchar Polski kobiet ponownie odbędzie się w Lublinie 0 0

Lublin ponownie będzie gospodarzem Pucharu Polski w koszykówce kobiet. Turniej, w którym weźmie udział sześć zespołów, odbędzie się w dniach 17-19 stycznia przyszłego roku.

Napisz list, stań w ich obronie. Do czwartku trwa Maraton Pisania Listów

Napisz list, stań w ich obronie. Do czwartku trwa Maraton Pisania Listów 0 5

Dzięki corocznemu Maratonowi Pisania Listów ludzie na całym świecie mogą przeciwstawić się naruszeniom praw człowieka. Niedawno maraton zakończył się m.in. w Bibliotece UMCS, ale do czwartku można pisać listy w Café Teatralna w Lublinie.

Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS zmierzy się u siebie z Widzewem Łódź

Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS zmierzy się u siebie z Widzewem Łódź 0 2

Po serii spotkań z bardziej wymagającymi rywalami przyszła pora na starcia z – teoretycznie – słabszymi przeciwnikami. Do zakończenia pierwszej rundy zmagań Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS Lublin pozostały dwa mecze. Dzisiaj akademiczki zagrają u siebie z CosinusMED Widzewem Łódź (godz. 19)

Nie żyje Adam Słodowy, prowadzący popularny program "Zrób to sam"

Nie żyje Adam Słodowy, prowadzący popularny program "Zrób to sam" 126 6

Nie żyje Adam Słodowy, popularyzator nauki i prowadzący programu "Zrób to sam". Informację tę potwierdziła w rozmowie z RMF FM żona zmarłego. Miał on 96 lat.

Tragiczna śmierć 13-latka w Zamościu. Nie zostawił żadnego listu

Tragiczna śmierć 13-latka w Zamościu. Nie zostawił żadnego listu 135 1

Do tragedii doszło na jednym z osiedli w Zamościu. Nie żyje 13-letni chłopiec. Jego ciało znalazł w mieszkaniu 10-letni brat

Azoty Puławy grają z MMTS Kwidzyn. Ostatni mecz u siebie