Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

31 grudnia 2011 r.
16:33
Edytuj ten wpis

Sędzia pijana w pracy. Kara? Ma sądzić daleko od domu

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 22 A A
Sąd Najwyższy nie uwzględnił odwołania ministra sprawiedliwości, którzy domagał się wyrzucenia z pra
Sąd Najwyższy nie uwzględnił odwołania ministra sprawiedliwości, którzy domagał się wyrzucenia z pra

Sąd Najwyższy nie uwzględnił odwołania ministra sprawiedliwości, którzy domagał się wyrzucenia z pracy Marii B., sędzi z Krasnegostawu. Za pijaństwo w pracy prawniczka została ukarana przeniesieniem do pracy w innym sądzie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Sąd Najwyższy rozpatrywał apelację ministra sprawiedliwości od czerwcowego wyroku Sądu Apelacyjnego w Lublinie. Sędzia Maria B. została ukarana jedynie przeniesieniem na inne stanowisko służbowe, ale niezbyt daleko, bo na obszarze działania Sądu Apelacyjnego w Lublinie. Od tego wyroku odwoływała się również Maria B.

Lubelscy sędziowie doszli do wniosku, że sędzia kilkukrotnie była w pracy pod wpływem alkoholu. Po raz pierwszy wpadła 29 maja 2008 r. Sądziła w wydziale cywilnym Sądu Rejonowego w Krasnymstawie. Szefowa wyczuła w jej gabinecie zapach alkoholu. Na dobre Maria B. została odsunięta od pracy dopiero w lutym 2009 r. Pracownik sądu zastał ją w jej gabinecie, kobieta mówiła bełkotliwie.
Z powodu upływu czasu cztery z pięciu zarzutów się przedawniły. Maria B. została ukarana tylko za to, że była po alkoholu na początku lutego 2009 roku.

Teraz Minister Sprawiedliwości na wskazać sędzi nowe miejsce pracy. Maria B. ma też inne kłopoty. Niedawno sąd dyscyplinarny uchylił jej immunitet. Domagała się tego prokuratura, która chce sędzi postawić zarzut fałszowania protokołów sądowych. Maria B. odwołała się od tego orzeczenia do Sądu Najwyższego.

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
portier / 2 stycznia 2012 o 13:13
0
[quote name='Gość' timestamp='1325408078' post='577204']
A zobaczycie, że ją wywalą w końcu na zbity pysk pijaczkę jedną.
[/quote]
Żadko kiedy bywała trzeżwa.
Avatar
jOLA / 2 stycznia 2012 o 13:11
0
[quote name='sex' timestamp='1325500567' post='577595']
przestępca nazywa się wysokim sadem i sędziuje w imieniu rzeczypospolitej, za pijaństwo dyscyplinarka, czy to kasty sędziowskiej nie dotyczy??????
[/quote]
Dlatego jest sędzią w Polsce,tu może POoddychać,gdzie indziej było by to nie możliwe. Ciekawe ile wyroków wydała TAKA NACHLANA.
Avatar
Stefan / 2 stycznia 2012 o 13:07
0
[quote name='sex' timestamp='1325500567' post='577595']
przestępca nazywa się wysokim sadem i sędziuje w imieniu rzeczypospolitej, za pijaństwo dyscyplinarka, czy to kasty sędziowskiej nie dotyczy??????
[/quote]
IMUNITET-i wszystko jasne. Może chlać i ćpać ile chce, można jej tylko na PYRDEL skoczyć. hej
Avatar
sex / 2 stycznia 2012 o 11:36
0
przestępca nazywa się wysokim sadem i sędziuje w imieniu rzeczypospolitej, za pijaństwo dyscyplinarka, czy to kasty sędziowskiej nie dotyczy??????
Avatar
Kolka / 1 stycznia 2012 o 17:14
0
[quote name='wacek' timestamp='1325418016' post='577260']
Wszystkie te śmiecie jedną mascią smarowani. Oczywistym jest, że sprawdza się powiedzenie kruk krukowi oka nie wykole albo dosadniej Kurw* ku**** łba nie urwie ! A może chociaż podac do publicznej wiadomości nazwisko tej szmaty !
[/quote]
Nic tylko wieszać POjebów.
Avatar
Wacek / 1 stycznia 2012 o 12:46
0
[quote name='Jola' timestamp='1325403144' post='577181']
Zwolnić dyscyplinarnie ???? Co ty ANIOŁEM jesteś ?????
[/quote]
Praca po pijaku to chyba przestępstwo ? To jak przestępca może sądzić przestępców ? To jakieś cyrki ?
Avatar
Maniek / 1 stycznia 2012 o 12:42
0
[quote name='Jola' timestamp='1325409204' post='577219']
Do ruchu paligłupa, do przechowalni ją, jak sprawa przyschnie to na marszałka sejmu.
[/quote]
Właśnie do POlityki by się nadawała ! POkazała co potrafi ! W Kraśniku były burmistrz też POkazał jaki prawy !
Avatar
wacek / 1 stycznia 2012 o 12:40
0
Wszystkie te śmiecie jedną mascią smarowani. Oczywistym jest, że sprawdza się powiedzenie kruk krukowi oka nie wykole albo dosadniej Kurw* ku**** łba nie urwie ! A może chociaż podac do publicznej wiadomości nazwisko tej szmaty !
Avatar
ManiekLKR / 1 stycznia 2012 o 12:37
0
I taki śmieć ma sądzić innych ! Przecież to jakieś jaja !
Avatar
Jola / 1 stycznia 2012 o 10:13
0
Do ruchu paligłupa, do przechowalni ją, jak sprawa przyschnie to na marszałka sejmu.
Avatar
portier / 2 stycznia 2012 o 13:13
0
[quote name='Gość' timestamp='1325408078' post='577204']
A zobaczycie, że ją wywalą w końcu na zbity pysk pijaczkę jedną.
[/quote]
Żadko kiedy bywała trzeżwa.
Avatar
jOLA / 2 stycznia 2012 o 13:11
0
[quote name='sex' timestamp='1325500567' post='577595']
przestępca nazywa się wysokim sadem i sędziuje w imieniu rzeczypospolitej, za pijaństwo dyscyplinarka, czy to kasty sędziowskiej nie dotyczy??????
[/quote]
Dlatego jest sędzią w Polsce,tu może POoddychać,gdzie indziej było by to nie możliwe. Ciekawe ile wyroków wydała TAKA NACHLANA.
Avatar
Stefan / 2 stycznia 2012 o 13:07
0
[quote name='sex' timestamp='1325500567' post='577595']
przestępca nazywa się wysokim sadem i sędziuje w imieniu rzeczypospolitej, za pijaństwo dyscyplinarka, czy to kasty sędziowskiej nie dotyczy??????
[/quote]
IMUNITET-i wszystko jasne. Może chlać i ćpać ile chce, można jej tylko na PYRDEL skoczyć. hej
Avatar
sex / 2 stycznia 2012 o 11:36
0
przestępca nazywa się wysokim sadem i sędziuje w imieniu rzeczypospolitej, za pijaństwo dyscyplinarka, czy to kasty sędziowskiej nie dotyczy??????
Avatar
Kolka / 1 stycznia 2012 o 17:14
0
[quote name='wacek' timestamp='1325418016' post='577260']
Wszystkie te śmiecie jedną mascią smarowani. Oczywistym jest, że sprawdza się powiedzenie kruk krukowi oka nie wykole albo dosadniej Kurw* ku**** łba nie urwie ! A może chociaż podac do publicznej wiadomości nazwisko tej szmaty !
[/quote]
Nic tylko wieszać POjebów.
Avatar
Wacek / 1 stycznia 2012 o 12:46
0
[quote name='Jola' timestamp='1325403144' post='577181']
Zwolnić dyscyplinarnie ???? Co ty ANIOŁEM jesteś ?????
[/quote]
Praca po pijaku to chyba przestępstwo ? To jak przestępca może sądzić przestępców ? To jakieś cyrki ?
Avatar
Maniek / 1 stycznia 2012 o 12:42
0
[quote name='Jola' timestamp='1325409204' post='577219']
Do ruchu paligłupa, do przechowalni ją, jak sprawa przyschnie to na marszałka sejmu.
[/quote]
Właśnie do POlityki by się nadawała ! POkazała co potrafi ! W Kraśniku były burmistrz też POkazał jaki prawy !
Avatar
wacek / 1 stycznia 2012 o 12:40
0
Wszystkie te śmiecie jedną mascią smarowani. Oczywistym jest, że sprawdza się powiedzenie kruk krukowi oka nie wykole albo dosadniej Kurw* ku**** łba nie urwie ! A może chociaż podac do publicznej wiadomości nazwisko tej szmaty !
Avatar
ManiekLKR / 1 stycznia 2012 o 12:37
0
I taki śmieć ma sądzić innych ! Przecież to jakieś jaja !
Avatar
Jola / 1 stycznia 2012 o 10:13
0
Do ruchu paligłupa, do przechowalni ją, jak sprawa przyschnie to na marszałka sejmu.
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 11 grudnia 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 11 grudnia 2018 r. 0 0

Spłonął im dom. Rodzina z Cholewianki potrzebuje pomocy

Spłonął im dom. Rodzina z Cholewianki potrzebuje pomocy 1 0

Rodzina z Cholewianki (gmina Kazimierz Dolny), której z czwartku na piątek spłonął dom potrzebuje pomocy.

Obrazy Albiczuka po konserwacji. Wystawa w Muzeum Południowego Podlasia
14 grudnia 2018, 14:00

Obrazy Albiczuka po konserwacji. Wystawa w Muzeum Południowego Podlasia 0 0

Dzieła Bazylego Albiczuka już po konserwacji. Muzeum pokaże je na wystawie. Otwarcie w piątek.

Jak Mikołaj, to do szpitala w Łęcznej

Jak Mikołaj, to do szpitala w Łęcznej 0 0

Co roku mali pacjenci z radością wracają do szpitala. Na szczęście nie na leczenie, ale na spotkanie z Mikołajem i personelem Wschodniego Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej. W piątek na dzieci czekały prezenty oraz uśmiechy lekarzy, pielęgniarek i kadry tego oddziału.

Lodowisko przy „dziewiątce” w Białej Podlaskiej już działa

Lodowisko przy „dziewiątce” w Białej Podlaskiej już działa 4 0

Miłośnicy łyżew mogą z niego korzystać przez cały tydzień.

"Rozgoryczenie i frustracja osiągnęły apogeum". Przynieśli paski z wypłatami nauczycieli z Lubelskiego

"Rozgoryczenie i frustracja osiągnęły apogeum". Przynieśli paski z wypłatami nauczycieli z Lubelskiego 20 28

Oświatowa „Solidarność” żąda odwołania Anny Zalewskiej ze stanowiska minister edukacji. Związkowcy tłumaczą, że trwające od dwóch lat rozmowy, to ze strony resortu „dialog pozorowany”. Nie wykluczają bardziej radykalnych form protestu, w tym strajku.

Szansa na elektryczną rewolucję w Puławach

Szansa na elektryczną rewolucję w Puławach 7 9

Władze Puław liczą na rządowe wsparcie na rozwój tzw. elektromobilności. Chodzi o przygotowanie strategii, która ma ułatwić budowę m.in. stacji ładowania pojazdów elektrycznych, czy zakup ekologicznych, niskoemisyjnych samochodów.

Pożar w budynku przy ul. Czwartek w Lublinie

Pożar w budynku przy ul. Czwartek w Lublinie 35 9

Strażacy zostali zaalarmowani o pożarze przy ul. Czwartek w Lublinie o godz. 20.25.

Koncert Sehno w DDK Węglin
15 grudnia 2018, 19:00
film

Koncert Sehno w DDK Węglin 1 0

Co Gdzie Kiedy. Japoński duet Sehno wystąpi w Dzielnicowym Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a). Koncert w ramach cyklu Peryferia odbędzie się 15 grudnia o godz. 19.

Rozprawy odwołane, paraliż w sądach w woj. lubelskim. Pracownicy poszli na zwolnienia lekarskie

Rozprawy odwołane, paraliż w sądach w woj. lubelskim. Pracownicy poszli na zwolnienia lekarskie 37 33

Zamknięte sale rozpraw i puste biura. Tak od poniedziałku wygląda wiele sądów w naszym regionie. Walczący o podwyżki pracownicy administracyjni masowo poszli na zwolnienia lekarskie. – Zarabiamy niewiele ponad 2 tys. zł – skarżą się.

Europoseł z Lublina: "Niewiele osób w Polsce wie o faktycznych przyczynach wymiany premier Beaty Szydło"
film

Europoseł z Lublina: "Niewiele osób w Polsce wie o faktycznych przyczynach wymiany premier Beaty Szydło" 0 18

Kto rządzi Polską - pyta w swoim najnowszym felietonie dla Radia Maryja europoseł z Lublina prof. Mirosław Piotrowski. I dowodzi, że najważniejsze decyzje dla Polski wcale nie zapadają w kraju, tylko za granicą.

Jary Oddział Zamknięty. Koncert w Radiu Lublin
14 grudnia 2018, 19:00

Jary Oddział Zamknięty. Koncert w Radiu Lublin 0 0

Co Gdzie Kiedy. Największe przeboje Oddziału Zamkniętego usłyszymy w piątek, 14 grudnia o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2).

Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych w Warsztatach Kultury [lista wystawców]
15 grudnia 2018, 11:00

Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych w Warsztatach Kultury [lista wystawców] 1 1

W dniach 15-16 grudnia w Warsztatach Kultury odbędą się Targi Rzeczy Wyjątkowych, podczas których będzie można znaleźć ciekawe, oryginalne prezenty na gwiazdkę. Będzie można spotkać wielu artystycznie uzdolnionych gości.

CBA: Grupa producentów rolnych z woj. lubelskiego wyłudziła 17 milionów złotych
film

CBA: Grupa producentów rolnych z woj. lubelskiego wyłudziła 17 milionów złotych 20 16

Agenci CBA z Lublina zatrzymali dziś osiem osób. Chodzi o wyłudzenie około 17 mln złotych z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przez grupę producentów rolnych z woj. lubelskiego.

"Lublin w piosence". Zespół Lubelska Baszta i jego nowa płyta
Magazyn

"Lublin w piosence". Zespół Lubelska Baszta i jego nowa płyta 0 0

"Lublin w piosence” to tytuł najnowszej płyty zespołu Lubelska Baszta. Grupę tworzą Adam Ardasiński, Andrzej Namiota, Paweł Niewiarowski i Jacek Szpunar.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!