Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

8 lipca 2013 r.
13:26
Edytuj ten wpis

Strzelali do przemytników w okolicach Dorohuska

Autor: Zdjęcie autora (p.p.)
0 13 A A
Straż Graniczna ( 	Lukas19902)
Straż Graniczna ( Lukas19902)

Do scen, jak w filmie doszło w piątek wieczorem na "zielonej granicy” w pobliżu Dorohuska. Pogranicznicy oddali kilka strzałów do uciekającego vw passata, w którym prawdopodobnie była kontrabanda.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W piątek wieczorem patrol Straży Granicznej zauważył w pobliżu granicznego Bugu, w okolicach Dorohuska, volkswagena passata bez tablic rejestracyjnych.

– Funkcjonariusze podejrzewając przemyt papierosów postanowili skontrolować samochód. Kierowca jednak zlekceważył sygnały i wyraźnie chciał staranować jednego ze strażników. Mimo, że funkcjonariusz uskoczył, to jednak rozpędzony passat potrącił funkcjonariusza. W kierunku odjeżdżającego passata zostały oddane cztery strzały – mówi Dariusz Sienicki, rzecznik prasowy NOSG w Chełmie.

Niestety strzały nie zatrzymały auta. Potrącony strażnik nie odniósł poważnych obrażeń. Pogranicznicy wraz z policją prowadzą śledztwo w tej sprawie.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Henio / 11 lipca 2013 o 08:22
0

Straż Graniczna schodzi na psy. Już nawet zwykłego cwela nie umieją zatrzymać? ku*** cztery strzały tylko do frajera oddali. Przecież maja Glock 17 o pojemności 17 naboi i w kaburze drugi magazynek też z 17 pestkami. Jakby wystrzelił 34 sztuki to na pewno jakaś kulka dosięgła by szmatnika lub chociaż poraniła.

I bardzo dobrze, że tylko cztery strzały. Przy większej liczbie strzałów mogłyby być ofiary wśród samych pograniczników.

Avatar
ksiondz / 10 lipca 2013 o 14:09
0

gdzie ci pogranicznicy? niech no szybko naszywki oddają !!! kto u mnie we wsi do czlowieka strzela pogranicznikiem być nie może !!!! komendant , komendantem ale tu we wsi ...najpierw bóg , później ja !!! pokute ciężką muszę im zadać. Krzyżem leżeć powinni na środku skrzyzowania Rejowieckiej i Szpitalnej ,żeby każdy widział i rozjechać miał okazję, wszystko w rękach boga !!!  A ty kibol to pestek w czereśniach sobie poszukaj !!! ja już rozmawiał z ministrem i obiecał mi że wszyscy pograniczniki zamiast broni palnej będą wyposażeni w rurki na jarzębinę , co by bliźniego upomnieć jarzębinką , że źle robi nie narażając go  na krzywdę. I wy się dzieci uczcie pokory, bóg patrzy, bóg patrzy, lecę bo wasylica znowu jajko schowała!!!

gdzie ci pogranicznicy? niech no szybko naszywki oddają !!! kto u mnie we wsi do czlowieka strzela pogranicznikiem być nie może !!!! komendant , komendantem ale tu we wsi ...najpierw bóg , później ja !!! pokute ciężką muszę im zadać. Krzyżem leżeć powinni na środku skrzyzowania Rejowieckiej i Szpitalnej ,żeby każdy widział i rozjechać miał okazję, wszystko w rękach boga !!!  A ty kibol to pestek w czereśniach sobie poszukaj !!! ja już rozmawiał z ministrem i obiecał mi że wszyscy pograniczniki zamiast broni palnej będą wyposażeni w r... rozwiń

Avatar
Kibol / 9 lipca 2013 o 14:17
0

Straż Graniczna schodzi na psy. Już nawet zwykłego cwela nie umieją zatrzymać? ku*** cztery strzały tylko do frajera oddali. Przecież maja Glock 17 o pojemności 17 naboi i w kaburze drugi magazynek też z 17 pestkami. Jakby wystrzelił 34 sztuki to na pewno jakaś kulka dosięgła by szmatnika lub chociaż poraniła.

Avatar
slineto authora / 9 lipca 2013 o 11:17
0

Nie wiem ilu było pograniczników ale 4 strzały to trochę mało jak na liczbę mnogą pogranicznicy. Pozatym nawet 4 kulami można zatrzymać samochód a ten jak rozumiem sobie odjechał. Rozumiem, że trzeba mieć mocną pychikę żeby wyciągnąć bez wachania broń, jednak właśnie do tego typu pracy powinno ich się szkolić! W końcu to oni pilnują granic! Full profesjonalizm..

PS Strach pomyśleć co by było jakby bandzior miał broń...

Avatar
POgromca komuchów / 9 lipca 2013 o 09:35
0

Zobaczcie na tych rządzących,czerwonych sQrwysynów !!!  ONI takich WYRZUTÓW  nie mają.

Avatar
Gość / 9 lipca 2013 o 08:51
0

Chcesz powiedziec, ze owi przemytnicy nie sa zarejestrowani, jako bezrobotni i placa podatki? Cos niebywalego wrecz.... Nie zdawalam sobie sprawy z tak obywatelskiej postawy zlodziei!

a może zdajesz sobie sprawę , że kupując cokolwiek płaci się podatek?  a może ci przyszło do głowy , że każdy pieniądz w obrocie - i ten nielegalnie zarobiony napędza gospodarkę? pewnie jesteś jedną z tych co myślą że bezrobotni nie płacą podatków tylko płacą ci co pracują? pomyśl , że nawet jak kupujesz bułkę to płacisz podatek , a ci co pracują płacą dodatkowo "pit-4" podatek od dochodu tylko tyle że jak zarabia to ma z czego zapłacić, pomyśl czy ktoś się pyta bezrobotnego czy będzie miał z czego zapłacić podatek śmieciowy? to jak ku...wa mają zapłacić - lepiej niech fajką się zajmują niż mieliby kraść i napadać bo państwo polskie alternatywy nie pozostawia, zaś jeżeli ci przyjdzie do głowy pomoc społeczna to powiem ci że najliczniejsze grono osób korzystających z tej pomocy to ci którzy nie podejmują żadnego wysiłku aby się samemu utzrymać , a jest dużo przypadków gdzie pracują na czarno i nawet nieźle zarabiają i jeszcze rękę do państwa wyciągają ,a ci którzy naprawdę potrzebują zazwyczaj nie pójdą bo im duma nie pozwoli. co ci będę pisał ty pewnie wiesz lepiej....pozdrawiam

a może zdajesz sobie sprawę , że kupując cokolwiek płaci się podatek?  a może ci przyszło do głowy , że każdy pieniądz w obrocie - i ten nielegalnie zarobiony napędza gospodarkę? pewnie jesteś jedną z tych co myślą że bezrobotni nie płacą podatków tylko płacą ci co pracują? pomyśl , że nawet jak kupujesz bułkę to płacisz podatek , a ci co pracują płacą dodatkowo "pit-4" podatek od dochodu tylko tyle że jak zarabia to ma z czego zapłacić, pomyśl czy ktoś się pyta bezrobotnego czy będzie miał z czego zapłacić podatek śmie... rozwiń

Avatar
prokurator Gąska. / 9 lipca 2013 o 07:27
0

Tak to jest bandziory nie boja się munduru. Kiedyś to by taki pogranicznik pociągną by serią z AK-47  po aucie i ustrzelił bandziora jak myśliwy zająca :D . A tak przemyt kwitnie w najlepsze a bandziory taranują i rozjeżdżają pograniczników.

Bandziory CYCU to są ci wszyscy co w mundurach,zobacz np.na policję, bandyta SB-ek i UB-ek w jednym,albo potem ich dzieci,czy wnukowie. To całe ŁAJNO tylko po to wstępuje do tych organizacji,żeby się wyżyć,podobnie jak kibole na stadionie,z tą różnicą że są bezkarni.

Bandziory CYCU to są ci wszyscy co w mundurach,zobacz np.na policję, bandyta SB-ek i UB-ek w jednym,albo potem ich dzieci,czy wnukowie. To całe ŁAJNO tylko po to wstępuje do tych organizacji,żeby się wyżyć,podobnie jak kibole na stadionie,z tą różnicą że są bezkarni.

rozwiń
Avatar
Iwona. / 8 lipca 2013 o 22:44
0

jakby nie te 

jakby nie te "śmieci" to w chełmie byłoby 25 % bezrobotnych , i nikt by w sklepach nie kupował oprócz urzędasów  

Chcesz powiedziec, ze owi przemytnicy nie sa zarejestrowani, jako bezrobotni i placa podatki? Cos niebywalego wrecz.... Nie zdawalam sobie sprawy z tak obywatelskiej postawy zlodziei!

Avatar
słonce / 8 lipca 2013 o 18:45
0

bałwany i jedni i drudzy

Avatar
est-33 / 8 lipca 2013 o 15:26
0

Tak to jest bandziory nie boja się munduru. Kiedyś to by taki pogranicznik pociągną by serią z AK-47  po aucie i ustrzelił bandziora jak myśliwy zająca :D . A tak przemyt kwitnie w najlepsze a bandziory taranują i rozjeżdżają pograniczników.

Avatar
Henio / 11 lipca 2013 o 08:22
0

Straż Graniczna schodzi na psy. Już nawet zwykłego cwela nie umieją zatrzymać? ku*** cztery strzały tylko do frajera oddali. Przecież maja Glock 17 o pojemności 17 naboi i w kaburze drugi magazynek też z 17 pestkami. Jakby wystrzelił 34 sztuki to na pewno jakaś kulka dosięgła by szmatnika lub chociaż poraniła.

I bardzo dobrze, że tylko cztery strzały. Przy większej liczbie strzałów mogłyby być ofiary wśród samych pograniczników.

Avatar
ksiondz / 10 lipca 2013 o 14:09
0

gdzie ci pogranicznicy? niech no szybko naszywki oddają !!! kto u mnie we wsi do czlowieka strzela pogranicznikiem być nie może !!!! komendant , komendantem ale tu we wsi ...najpierw bóg , później ja !!! pokute ciężką muszę im zadać. Krzyżem leżeć powinni na środku skrzyzowania Rejowieckiej i Szpitalnej ,żeby każdy widział i rozjechać miał okazję, wszystko w rękach boga !!!  A ty kibol to pestek w czereśniach sobie poszukaj !!! ja już rozmawiał z ministrem i obiecał mi że wszyscy pograniczniki zamiast broni palnej będą wyposażeni w rurki na jarzębinę , co by bliźniego upomnieć jarzębinką , że źle robi nie narażając go  na krzywdę. I wy się dzieci uczcie pokory, bóg patrzy, bóg patrzy, lecę bo wasylica znowu jajko schowała!!!

gdzie ci pogranicznicy? niech no szybko naszywki oddają !!! kto u mnie we wsi do czlowieka strzela pogranicznikiem być nie może !!!! komendant , komendantem ale tu we wsi ...najpierw bóg , później ja !!! pokute ciężką muszę im zadać. Krzyżem leżeć powinni na środku skrzyzowania Rejowieckiej i Szpitalnej ,żeby każdy widział i rozjechać miał okazję, wszystko w rękach boga !!!  A ty kibol to pestek w czereśniach sobie poszukaj !!! ja już rozmawiał z ministrem i obiecał mi że wszyscy pograniczniki zamiast broni palnej będą wyposażeni w r... rozwiń

Avatar
Kibol / 9 lipca 2013 o 14:17
0

Straż Graniczna schodzi na psy. Już nawet zwykłego cwela nie umieją zatrzymać? ku*** cztery strzały tylko do frajera oddali. Przecież maja Glock 17 o pojemności 17 naboi i w kaburze drugi magazynek też z 17 pestkami. Jakby wystrzelił 34 sztuki to na pewno jakaś kulka dosięgła by szmatnika lub chociaż poraniła.

Avatar
slineto authora / 9 lipca 2013 o 11:17
0

Nie wiem ilu było pograniczników ale 4 strzały to trochę mało jak na liczbę mnogą pogranicznicy. Pozatym nawet 4 kulami można zatrzymać samochód a ten jak rozumiem sobie odjechał. Rozumiem, że trzeba mieć mocną pychikę żeby wyciągnąć bez wachania broń, jednak właśnie do tego typu pracy powinno ich się szkolić! W końcu to oni pilnują granic! Full profesjonalizm..

PS Strach pomyśleć co by było jakby bandzior miał broń...

Avatar
POgromca komuchów / 9 lipca 2013 o 09:35
0

Zobaczcie na tych rządzących,czerwonych sQrwysynów !!!  ONI takich WYRZUTÓW  nie mają.

Avatar
Gość / 9 lipca 2013 o 08:51
0

Chcesz powiedziec, ze owi przemytnicy nie sa zarejestrowani, jako bezrobotni i placa podatki? Cos niebywalego wrecz.... Nie zdawalam sobie sprawy z tak obywatelskiej postawy zlodziei!

a może zdajesz sobie sprawę , że kupując cokolwiek płaci się podatek?  a może ci przyszło do głowy , że każdy pieniądz w obrocie - i ten nielegalnie zarobiony napędza gospodarkę? pewnie jesteś jedną z tych co myślą że bezrobotni nie płacą podatków tylko płacą ci co pracują? pomyśl , że nawet jak kupujesz bułkę to płacisz podatek , a ci co pracują płacą dodatkowo "pit-4" podatek od dochodu tylko tyle że jak zarabia to ma z czego zapłacić, pomyśl czy ktoś się pyta bezrobotnego czy będzie miał z czego zapłacić podatek śmieciowy? to jak ku...wa mają zapłacić - lepiej niech fajką się zajmują niż mieliby kraść i napadać bo państwo polskie alternatywy nie pozostawia, zaś jeżeli ci przyjdzie do głowy pomoc społeczna to powiem ci że najliczniejsze grono osób korzystających z tej pomocy to ci którzy nie podejmują żadnego wysiłku aby się samemu utzrymać , a jest dużo przypadków gdzie pracują na czarno i nawet nieźle zarabiają i jeszcze rękę do państwa wyciągają ,a ci którzy naprawdę potrzebują zazwyczaj nie pójdą bo im duma nie pozwoli. co ci będę pisał ty pewnie wiesz lepiej....pozdrawiam

a może zdajesz sobie sprawę , że kupując cokolwiek płaci się podatek?  a może ci przyszło do głowy , że każdy pieniądz w obrocie - i ten nielegalnie zarobiony napędza gospodarkę? pewnie jesteś jedną z tych co myślą że bezrobotni nie płacą podatków tylko płacą ci co pracują? pomyśl , że nawet jak kupujesz bułkę to płacisz podatek , a ci co pracują płacą dodatkowo "pit-4" podatek od dochodu tylko tyle że jak zarabia to ma z czego zapłacić, pomyśl czy ktoś się pyta bezrobotnego czy będzie miał z czego zapłacić podatek śmie... rozwiń

Avatar
prokurator Gąska. / 9 lipca 2013 o 07:27
0

Tak to jest bandziory nie boja się munduru. Kiedyś to by taki pogranicznik pociągną by serią z AK-47  po aucie i ustrzelił bandziora jak myśliwy zająca :D . A tak przemyt kwitnie w najlepsze a bandziory taranują i rozjeżdżają pograniczników.

Bandziory CYCU to są ci wszyscy co w mundurach,zobacz np.na policję, bandyta SB-ek i UB-ek w jednym,albo potem ich dzieci,czy wnukowie. To całe ŁAJNO tylko po to wstępuje do tych organizacji,żeby się wyżyć,podobnie jak kibole na stadionie,z tą różnicą że są bezkarni.

Bandziory CYCU to są ci wszyscy co w mundurach,zobacz np.na policję, bandyta SB-ek i UB-ek w jednym,albo potem ich dzieci,czy wnukowie. To całe ŁAJNO tylko po to wstępuje do tych organizacji,żeby się wyżyć,podobnie jak kibole na stadionie,z tą różnicą że są bezkarni.

rozwiń
Avatar
Iwona. / 8 lipca 2013 o 22:44
0

jakby nie te 

jakby nie te "śmieci" to w chełmie byłoby 25 % bezrobotnych , i nikt by w sklepach nie kupował oprócz urzędasów  

Chcesz powiedziec, ze owi przemytnicy nie sa zarejestrowani, jako bezrobotni i placa podatki? Cos niebywalego wrecz.... Nie zdawalam sobie sprawy z tak obywatelskiej postawy zlodziei!

Avatar
słonce / 8 lipca 2013 o 18:45
0

bałwany i jedni i drudzy

Avatar
est-33 / 8 lipca 2013 o 15:26
0

Tak to jest bandziory nie boja się munduru. Kiedyś to by taki pogranicznik pociągną by serią z AK-47  po aucie i ustrzelił bandziora jak myśliwy zająca :D . A tak przemyt kwitnie w najlepsze a bandziory taranują i rozjeżdżają pograniczników.