Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

10 sierpnia 2012 r.
20:31
Edytuj ten wpis

Tragedia w Łopienniku Nadrzecznym: Ksiądz podpalił się na cmentarzu

0 16 A A
W piątek zwłoki z cmentarza przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej w Lublinie. W przyszłym tygodni
W piątek zwłoki z cmentarza przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej w Lublinie. W przyszłym tygodni

W Łopienniku Nadrzecznym znaleziono zwęglone ciało mężczyzny. Kuria potwierdziła, że ofiarą jest ks. Bogusław P., podejrzany o molestowanie nastolatków.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Palące się ciało zauważyli ludzie, którzy w piątek o szóstej rano przechodzili obok cmentarza w Łopienniku Nadrzecznym (pow. krasnostawski). Prokuratura od razu za najbardziej prawdopodobne uznała to, że samobójstwo popełnił ksiądz Bogusław P., który mieszkał kilkaset metrów od nekropolii.

Zwłoki leżały tuż przy grobie jego rodziców, kilka metrów od ogrodzenia oddzielającego cmentarz od ulicy. W pobliżu znaleziono nóż i fragment pojemnika, prawdopodobnie z łatwo palną substancją.

Wieczorem ks. Krzysztof Mikołajczuk, wicekanclerz Kurii Metropolitalnej w Lublinie wydał oświadczenie, w którym potwierdził, że na cmentarzu "znaleziono spalone zwłoki ks. Bogusława P., kapłana Archidiecezji Lubelskiej.”

Wcześniej policjanci przeszukali dom, w którym mieszkał duchowny. Znaleźli list pożegnalny, który zostawił ksiądz. Prokuratura nie ujawnia jego treści.

– Wskazuje na duże prawdopodobieństwo, że to Bogusław P. popełnił samobójstwo na cmentarzu – mówi prokurator Mirosław Buczek, zastępca prokuratora okręgowego w Zamościu. Ale zastrzega, że z oficjalnym komunikatem prokuratura musi zaczekać – aż dostanie wyniki badań DNA.

Ks. Bogusław P. wychował się w Łopienniku Nadrzecznym, a potem pracował jako wikary. Był tam wciąż zameldowany. To zdecydowało, że właśnie do krasnostawskiego sądu trafił akt oskarżenia przeciwko niemu. Prokuratura zarzucała mu to, że wykorzystywał seksualnie ministranta w Niemczech.

Informację o procesie ks. Bogusława P. wyczytał jego były uczeń z podlubelskiej Turki. Zawiadomił prokuraturę, że przed laty był przez niego molestowany. Obciążające zeznania złożył też jego znajomy. Obaj byli wówczas ministrantami.

W ubiegły wtorek po księdza przyjechali policjanci. – Wyszedł do nich z domu z aktówką w ręce, nie musieli nawet wchodzić do środka – zauważyli sąsiedzi. – A wcześniej, rankiem, długo stał nad grobem rodziców.

Prokuratura wystąpiła o aresztowanie duchownego. W czwartek sąd uznał, że dowody są mocne, ale aresztu nie zastosował.

W swoim oświadczeniu wicekanclerz kurii podkreśla: "Ks. Bogusław P., zarówno wobec instytucji wymiaru sprawiedliwości, jak i przed swoimi zwierzchnikami nie przyznał się do winy, wyraźnie oświadczając, że zarzucane mu czyny nigdy nie miały miejsca.”

Przed sądem duchownego wspierali przyjaciele. – On jest przygotowany na śmierć, tylko wiara trzyma go przy życiu – mówiła ze łzami w oczach jedna z kobiet. – Wszystko ma już gotowe, buty, ubranie…

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Grzegorz / 12 sierpnia 2012 o 11:23
0
Ten ksiadz dal dobry przyklad.
Czekamy na wiecej...
Avatar
x / 11 sierpnia 2012 o 14:06
0
[quote name='Yunnan' timestamp='1344629743' post='663339']
W "Niemczech" czy w "Niemcach" redaktorze Dziennika, jak zwykle analfabeto?
[/quote]
Odbiło ci? Innych wyzywasz a sam nie znasz zasad pisowni.
Prawidłowa forma to właśnie "w Niemczech".
Zwrot "w Niemcach" dotyczy tylko Niemiec koło Lublina.
Avatar
Gość / 11 sierpnia 2012 o 13:27
0
Glupis ...
Avatar
Mike / 11 sierpnia 2012 o 13:23
0
To nie byla smiec przez powieszenie... To byla smierc przez SAMOSPALENIE,, prawie biblina ofiara CALOPALNA! Kto dokonuje aktu samospalenia? Zwykle ludzie ktorzy nie sa w stanie walczyc z systemem ktory jest namiastka sprawiedliwosci!

Dlatego lepiej doradziz milczenie i modlitwe, bo co jesli sie kiedys okaze, ze ks. zostal zaszczuty, niesparawiedliwie posadzony? W istocie jak mozna sie bronic przed publicznym zarzutem pedofilii? Czy opinia mas i media cie nie zniszcza, bez wzgledu na to czys winny, czy nie?!

Poczekajmy na Sad Ostateczny. Choc Chrystus wycierpial swoje do konca, tez byl posadzony niesprawiedliwie za to co niby uczynil...

Demon jest klamca zawsze i wszedzie!
To nie byla smiec przez powieszenie... To byla smierc przez SAMOSPALENIE,, prawie biblina ofiara CALOPALNA! Kto dokonuje aktu samospalenia? Zwykle ludzie ktorzy nie sa w stanie walczyc z systemem ktory jest namiastka sprawiedliwosci!

Dlatego lepiej doradziz milczenie i modlitwe, bo co jesli sie kiedys okaze, ze ks. zostal zaszczuty, niesparawiedliwie posadzony? W istocie jak mozna sie bronic przed publicznym zarzutem pedofilii? Czy opinia mas i media cie nie zniszcza, bez wzgledu na to czys winny, czy nie?!
rozwiń
Avatar
Gość / 11 sierpnia 2012 o 12:27
0
Jestem niewierzący.Zaszczuto człowieka w majestacie prawa.To chore prawo,ale prokurator powinien beknąć !
Avatar
(z)BAWICIEL ŚWIATA / 11 sierpnia 2012 o 11:23
0
"NIKT NIE MOŻE DWOM PANOM SŁUŻYĆ..." (Mt. 6;24) czyli spekta[color=#ff0000]KUL[/color]arna [color=#ff0000]SCHIZOFRENIA[/color]:


[color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.[/size][/font][/color][color=#4b0082] [/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]JAK MOŻNA [/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3](z)[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]BAWIĆ LUDZI [/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo![/size][/font][/color]

[color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]9.VIII.2012 r. [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]TVP [/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]w programach informacyjnych (TVP 1 „Wiadomości” 19;30, TVN „FAKTY” 19;oo)... podała, że[/size][/font][/color][color=#ff0000] [/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]u ruskich namierzono jakąś SEKTĘ trzymającą ludzi w podziemiu[/size][/font][/color][color=#0000ff][size=3] – [/size][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]jest to tylko kwestia POZYTYWNEGO lub NEGATYWNEGO przedstawienia problemu.[/size][/font][/color]
[color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]W Polsce spekta[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]KUL[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]arną i psycho[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]PAT[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]yczną [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]sektą jest Firma Vaticano[/size][/font][/color][color=#0000ff][size=3] – [/size][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]PIELGRZYMI [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]zapier[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]...niczają z jęzorem na brodzie na Jasną Górę mimo że po drodze bierze Ich Jasna Cholera.[/size][/font][/color]
[color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]Taki Świat Im pokazali[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3], a Oni[/size][/font][/color][color=#ff0000] [/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]Ufni, że Ojciec Św.[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3](irnięty)[/size][/font][/color][color=#ff0000] [/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]z Aminencjami Ich[/size][/font][/color][color=#0000ff] [/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3](z)[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]BAWI [/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]pokazują [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]jak można się [/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3](z)[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]BAWIĆ[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]! Wszystkie trupy pielgrzymkowe powinny przejść psktaKULarne szKULenie w [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]Ministerstwie Głupich Kroków[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3], które uwypukli panującą PATologię w spektaKULarny sposób...[/size][/font][/color]
[color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]Już dawno wymyślili: samochody, KULej, samoloty..., a ci zapier... na piechotę![/size][/font][/color]


[color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]Być może, że tak działa Żar Bożej Miłości, że księŻULEK dostał pokutę – wybrać ino JEDNEGO PANA...[/size][/font][/color]

[size=3]a wcześniej: [color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]od 13.II.2012 r. „Dziennik Wschodni”[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3] rozpisywał się o niedoszłej przedszKULnej samobójczyni, która się rozmyśliła i zeszła... z IX piętra KUL-awgo.[/size][/font][/color]
[color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]W sam Dzień Kobiet ([/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]8.III2012[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]) „Dziennik Wschodni” pisze o skutecznym skoku z KUL-awego IX pięterka w artyKULe „[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]Kobieta wyskoczyła z okna KUL. Nie żyje[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]”.[/size][/font][/color][/size]


[color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]Szkoda, że Axcelencje wytworzyły spektaKULarną i psychoPATyczną Modę [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]Odprowadzania Pielgrzymów[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]. Zawsze w drodze [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]Aminencja mógłby pogonić Im kota[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]: Kuria Jego Mać! [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]Zapier[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]... [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]dalej[/size][/font][/color][color=#ff0000] [/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]- to jest Wasza DROGA [/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3](z)[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]BAWIENIA[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]!, a ocierając pot z czoła po wysiłku westchnie z nabożeństwem: [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]JA MUSZĘ SIĘ [/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3](z)[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]BAWIĆ[/size][/font][/color][b][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]![/size][/fon
"NIKT NIE MOŻE DWOM PANOM SŁUŻYĆ..." (Mt. 6;24) czyli spekta[color=#ff0000]KUL[/color]arna [color=#ff0000]SCHIZOFRENIA[/color]:


[color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.[/size][/font][/color][color=#4b0082] [/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli [/size][/font][/... rozwiń
Avatar
Johny / 11 sierpnia 2012 o 08:34
0
Spalili bezdomnego a ksiadz pedofil zmartwychwstal za granica?
Avatar
JA / 11 sierpnia 2012 o 05:57
0
SPALIŁ SIĘ ZE WSTYDU...
Avatar
Malkom / 11 sierpnia 2012 o 03:55
0
Zaszczuty przez czwartą władzę. Krew na rękach dziennikarzy.
Avatar
Lubelak / 10 sierpnia 2012 o 23:01
0
[url="http://www.youtube.com/watch?v=bknqEJGEMAU&feature=fvst"]http://www.youtube.com/watch?v=bknqEJGEMAU&feature=fvst[/url]
Avatar
Grzegorz / 12 sierpnia 2012 o 11:23
0
Ten ksiadz dal dobry przyklad.
Czekamy na wiecej...
Avatar
x / 11 sierpnia 2012 o 14:06
0
[quote name='Yunnan' timestamp='1344629743' post='663339']
W "Niemczech" czy w "Niemcach" redaktorze Dziennika, jak zwykle analfabeto?
[/quote]
Odbiło ci? Innych wyzywasz a sam nie znasz zasad pisowni.
Prawidłowa forma to właśnie "w Niemczech".
Zwrot "w Niemcach" dotyczy tylko Niemiec koło Lublina.
Avatar
Gość / 11 sierpnia 2012 o 13:27
0
Glupis ...
Avatar
Mike / 11 sierpnia 2012 o 13:23
0
To nie byla smiec przez powieszenie... To byla smierc przez SAMOSPALENIE,, prawie biblina ofiara CALOPALNA! Kto dokonuje aktu samospalenia? Zwykle ludzie ktorzy nie sa w stanie walczyc z systemem ktory jest namiastka sprawiedliwosci!

Dlatego lepiej doradziz milczenie i modlitwe, bo co jesli sie kiedys okaze, ze ks. zostal zaszczuty, niesparawiedliwie posadzony? W istocie jak mozna sie bronic przed publicznym zarzutem pedofilii? Czy opinia mas i media cie nie zniszcza, bez wzgledu na to czys winny, czy nie?!

Poczekajmy na Sad Ostateczny. Choc Chrystus wycierpial swoje do konca, tez byl posadzony niesprawiedliwie za to co niby uczynil...

Demon jest klamca zawsze i wszedzie!
To nie byla smiec przez powieszenie... To byla smierc przez SAMOSPALENIE,, prawie biblina ofiara CALOPALNA! Kto dokonuje aktu samospalenia? Zwykle ludzie ktorzy nie sa w stanie walczyc z systemem ktory jest namiastka sprawiedliwosci!

Dlatego lepiej doradziz milczenie i modlitwe, bo co jesli sie kiedys okaze, ze ks. zostal zaszczuty, niesparawiedliwie posadzony? W istocie jak mozna sie bronic przed publicznym zarzutem pedofilii? Czy opinia mas i media cie nie zniszcza, bez wzgledu na to czys winny, czy nie?!
rozwiń
Avatar
Gość / 11 sierpnia 2012 o 12:27
0
Jestem niewierzący.Zaszczuto człowieka w majestacie prawa.To chore prawo,ale prokurator powinien beknąć !
Avatar
(z)BAWICIEL ŚWIATA / 11 sierpnia 2012 o 11:23
0
"NIKT NIE MOŻE DWOM PANOM SŁUŻYĆ..." (Mt. 6;24) czyli spekta[color=#ff0000]KUL[/color]arna [color=#ff0000]SCHIZOFRENIA[/color]:


[color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.[/size][/font][/color][color=#4b0082] [/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]JAK MOŻNA [/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3](z)[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]BAWIĆ LUDZI [/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo![/size][/font][/color]

[color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]9.VIII.2012 r. [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]TVP [/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]w programach informacyjnych (TVP 1 „Wiadomości” 19;30, TVN „FAKTY” 19;oo)... podała, że[/size][/font][/color][color=#ff0000] [/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]u ruskich namierzono jakąś SEKTĘ trzymającą ludzi w podziemiu[/size][/font][/color][color=#0000ff][size=3] – [/size][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]jest to tylko kwestia POZYTYWNEGO lub NEGATYWNEGO przedstawienia problemu.[/size][/font][/color]
[color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]W Polsce spekta[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]KUL[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]arną i psycho[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]PAT[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]yczną [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]sektą jest Firma Vaticano[/size][/font][/color][color=#0000ff][size=3] – [/size][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]PIELGRZYMI [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]zapier[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]...niczają z jęzorem na brodzie na Jasną Górę mimo że po drodze bierze Ich Jasna Cholera.[/size][/font][/color]
[color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]Taki Świat Im pokazali[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3], a Oni[/size][/font][/color][color=#ff0000] [/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]Ufni, że Ojciec Św.[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3](irnięty)[/size][/font][/color][color=#ff0000] [/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]z Aminencjami Ich[/size][/font][/color][color=#0000ff] [/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3](z)[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]BAWI [/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]pokazują [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]jak można się [/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3](z)[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]BAWIĆ[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]! Wszystkie trupy pielgrzymkowe powinny przejść psktaKULarne szKULenie w [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]Ministerstwie Głupich Kroków[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3], które uwypukli panującą PATologię w spektaKULarny sposób...[/size][/font][/color]
[color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]Już dawno wymyślili: samochody, KULej, samoloty..., a ci zapier... na piechotę![/size][/font][/color]


[color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]Być może, że tak działa Żar Bożej Miłości, że księŻULEK dostał pokutę – wybrać ino JEDNEGO PANA...[/size][/font][/color]

[size=3]a wcześniej: [color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]od 13.II.2012 r. „Dziennik Wschodni”[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3] rozpisywał się o niedoszłej przedszKULnej samobójczyni, która się rozmyśliła i zeszła... z IX piętra KUL-awgo.[/size][/font][/color]
[color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]W sam Dzień Kobiet ([/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]8.III2012[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]) „Dziennik Wschodni” pisze o skutecznym skoku z KUL-awego IX pięterka w artyKULe „[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]Kobieta wyskoczyła z okna KUL. Nie żyje[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]”.[/size][/font][/color][/size]


[color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]Szkoda, że Axcelencje wytworzyły spektaKULarną i psychoPATyczną Modę [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]Odprowadzania Pielgrzymów[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]. Zawsze w drodze [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]Aminencja mógłby pogonić Im kota[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]: Kuria Jego Mać! [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]Zapier[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]... [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]dalej[/size][/font][/color][color=#ff0000] [/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]- to jest Wasza DROGA [/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3](z)[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]BAWIENIA[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]!, a ocierając pot z czoła po wysiłku westchnie z nabożeństwem: [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]JA MUSZĘ SIĘ [/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3](z)[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]BAWIĆ[/size][/font][/color][b][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]![/size][/fon
"NIKT NIE MOŻE DWOM PANOM SŁUŻYĆ..." (Mt. 6;24) czyli spekta[color=#ff0000]KUL[/color]arna [color=#ff0000]SCHIZOFRENIA[/color]:


[color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.[/size][/font][/color][color=#4b0082] [/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli [/size][/font][/... rozwiń
Avatar
Johny / 11 sierpnia 2012 o 08:34
0
Spalili bezdomnego a ksiadz pedofil zmartwychwstal za granica?
Avatar
JA / 11 sierpnia 2012 o 05:57
0
SPALIŁ SIĘ ZE WSTYDU...
Avatar
Malkom / 11 sierpnia 2012 o 03:55
0
Zaszczuty przez czwartą władzę. Krew na rękach dziennikarzy.
Avatar
Lubelak / 10 sierpnia 2012 o 23:01
0
[url="http://www.youtube.com/watch?v=bknqEJGEMAU&feature=fvst"]http://www.youtube.com/watch?v=bknqEJGEMAU&feature=fvst[/url]
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 3

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 9 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 9

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 0

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 0 0

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 6 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 7 4

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 3 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 26 10

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 7

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce
wizualizacje
galeria

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce 14 3

43 apartamenty, parking podziemny, lokale usługowe i przede wszystkim przepiękny widok z okien – tak najkrócej opisać można „Apartamenty Bazyliańska 1”. Inwestycja na Zielonym Rynku otrzymała już pozytywną opinię służb konserwatorskich

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!