Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

28 listopada 2012 r.
10:08
Edytuj ten wpis

Tragiczny wypadek w Chełmie. Kierowca nie żyje, dzieci w szpitalu

Autor: Zdjęcie autora łm
0 55 A A
Wypadek w Chełmie
Wypadek w Chełmie

Do wypadku doszło w środę w Chełmie przy ul. Wojsławickiej. Zginęła jedna osoba, a do szpitala trafiły trzy, w tym dwoje dzieci.

- Kierujący audi zjechał z drogi na parking i uderzył w drzewo. Do szpitala trafił kierowca z pasażerką i dzieci w wieku 3 i 5 lat. Zabrał je do Lublina śmigłowiec LPR - mówi Aneta Kokłowska z policji w Chełmie.

27-letni kierowca najprawdopodobniej podczas jazdy dostał ataku padaczki. Lekarzom nie udało się go uratować. Życie pozostałych osób nie jest zagrożone.

Nie ma utrudnień w ruchu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 55

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Majka / 1 grudnia 2012 r. o 12:16
[quote name='dorota' timestamp='1354350003' post='703249']
weżcie sie zamknijcie , tak spowodował to wedlug ciebie dlaczego nie zabrali mu prawa jazdy? od lat sadzil sie z zusem jakby mu dali rente to by tego nie było dzieci stracily ojca a wy sie wszyscy ogarnijcie !!!!!
[/quote]

co za głupoty piszesz..CO MA ZUS DO TEGO ? JAKBY MIAŁ RENTĘ TO BY NIE JECHAŁ AUTEM?????? stek bzdur...
Avatar
Gosia / 1 grudnia 2012 r. o 12:14
co ma Zus do tego?? czy renciści nie mają prawa do prowadzenia samochodu. Jeżeli ktoś jest tak poważnie chory nie powinien siadać za kółkiem, żeby narażać rodzinę..
Avatar
dorota / 1 grudnia 2012 r. o 09:20
weżcie sie zamknijcie , tak spowodował to wedlug ciebie dlaczego nie zabrali mu prawa jazdy? od lat sadzil sie z zusem jakby mu dali rente to by tego nie było dzieci stracily ojca a wy sie wszyscy ogarnijcie !!!!!
Avatar
dorota / 1 grudnia 2012 r. o 09:16
Baranem to ty jesteś idioto znam jego cała rodzine jakby zus dał mu rente to by tego nie było nie wiesz to zamknij ta morde bo inaczej pogadamy !!!!!!
Avatar
dorota / 1 grudnia 2012 r. o 08:53
Pokaż mi człowieku papiery że miał padaczke alkocholowa? Zamknijcie te ryje!!!!!
Avatar
dorota / 1 grudnia 2012 r. o 08:51
Weżcie sie ludzie ogernijcie nie wiecie to sie zamknijcie!!!!! Szukacie sensacji to poszukajcie jej sobie w domu !!! Odpier***cie sie od rodziny zmarłego i dajcie im świety spokój. Ja nie wiem jak można komentować coś czego sie nie jest pewnym??? Pomyślcie 500 razy zanim coś napiszecie!!!
Avatar
irek / 30 listopada 2012 r. o 21:28
[quote name='jola' timestamp='1354187671' post='701996']
A ja tam uważam, że to wina tylko kierowcy. Wiedział, że ma częste ataki więc nie powinien siadać za kierownicę . Wiem , że za życia był dobrym człowiekiem bo dużo słyszałam na ten temat od rodziny np. że miał bardzo udane życie rodzinne i był szczęśliwy w związku. Pomimo , że dobrze układało mu się w życiu to był nieodpowiedzialny. Nie jeden wypadek czy kolizję z powodu padaczki spowodował.
[/quote]
Avatar
irek / 30 listopada 2012 r. o 21:24
felczer jestes frajer nie znasz chlopaka ani rodziny,więc ch...j ci w d...pę.
Avatar
irek / 30 listopada 2012 r. o 21:20
[quote name='felczer' timestamp='1354119677' post='701604']
Chodzi o padaczkę alkoholową (epilepsja alkoholo). Od lat tłumaczę baranom żę jak masz padaczkę alkoholową możesz prowadzić tylko kozę do wozu a nie samochód. Dobrze że ten baran sam się tylko zabił - a co by było jak by wjechał w przystanek lub na chodnik dla pieszych.
[/quote]
Avatar
Gość / 30 listopada 2012 r. o 18:53
[sub]O WIDZE ZE POJAWILA SIE JOLA 2 TYLKO MAM WRAZENIE ZE TO TA SAMA JOLA I ZMIENILA SWOJE STANOWISKO JAK KAMELEON I UWAZAM ZE JESTES MARNYM CZLOWIEKIEM LUDZIE NIE SA GLUPI I UMIEJA CZYTAC MIEDZY WIERSZAMI I NIE ZYCZE CI ZEBYS KIEDYS SIE SPODKALA Z CZYMS TAKIM JEZELI MASZ DZIECI TO NIE WIESZ CO NAPRAWDE WAS CZEKA I CZY KIEDYS NIE ZNADZIESZ SIE W TAKIEJ SAMEJ SYTUACJI JAK RODZINA ZMARLEGO I WIELE INNYCH RODZI UWAZAM NDAL ZE JESTES MARNA ISTOTKA I TROCHE NIEDOUCZONA

Nikogo nie uważam za głupiego i nie piszę między wierszami tylko dosłownie..- skąd taki pomysł? Nie napiszę o panu takich brzydkich słów bo nie zniżam się do ludzi tego pokroju. Skoro pan taki przemądrzały to kto pana zdaniem zawinił?[/sub]
[sub]O WIDZE ZE POJAWILA SIE JOLA 2 TYLKO MAM WRAZENIE ZE TO TA SAMA JOLA I ZMIENILA SWOJE STANOWISKO JAK KAMELEON I UWAZAM ZE JESTES MARNYM CZLOWIEKIEM LUDZIE NIE SA GLUPI I UMIEJA CZYTAC MIEDZY WIERSZAMI I NIE ZYCZE CI ZEBYS KIEDYS SIE SPODKALA Z CZYMS TAKIM JEZELI MASZ DZIECI TO NIE WIESZ CO NAPRAWDE WAS CZEKA I CZY KIEDYS NIE ZNADZIESZ SIE W TAKIEJ SAMEJ SYTUACJI JAK RODZINA ZMARLEGO I WIELE INNYCH RODZI UWAZAM NDAL ZE JESTES MARNA ISTOTKA I TROCHE NIEDOUCZONA

Nikogo nie uważam za głupiego i nie piszę między wierszami tylko ... rozwiń
Avatar
Majka / 1 grudnia 2012 r. o 12:16
[quote name='dorota' timestamp='1354350003' post='703249']
weżcie sie zamknijcie , tak spowodował to wedlug ciebie dlaczego nie zabrali mu prawa jazdy? od lat sadzil sie z zusem jakby mu dali rente to by tego nie było dzieci stracily ojca a wy sie wszyscy ogarnijcie !!!!!
[/quote]

co za głupoty piszesz..CO MA ZUS DO TEGO ? JAKBY MIAŁ RENTĘ TO BY NIE JECHAŁ AUTEM?????? stek bzdur...
Avatar
Gosia / 1 grudnia 2012 r. o 12:14
co ma Zus do tego?? czy renciści nie mają prawa do prowadzenia samochodu. Jeżeli ktoś jest tak poważnie chory nie powinien siadać za kółkiem, żeby narażać rodzinę..
Avatar
dorota / 1 grudnia 2012 r. o 09:20
weżcie sie zamknijcie , tak spowodował to wedlug ciebie dlaczego nie zabrali mu prawa jazdy? od lat sadzil sie z zusem jakby mu dali rente to by tego nie było dzieci stracily ojca a wy sie wszyscy ogarnijcie !!!!!
Avatar
dorota / 1 grudnia 2012 r. o 09:16
Baranem to ty jesteś idioto znam jego cała rodzine jakby zus dał mu rente to by tego nie było nie wiesz to zamknij ta morde bo inaczej pogadamy !!!!!!
Avatar
dorota / 1 grudnia 2012 r. o 08:53
Pokaż mi człowieku papiery że miał padaczke alkocholowa? Zamknijcie te ryje!!!!!
Avatar
dorota / 1 grudnia 2012 r. o 08:51
Weżcie sie ludzie ogernijcie nie wiecie to sie zamknijcie!!!!! Szukacie sensacji to poszukajcie jej sobie w domu !!! Odpier***cie sie od rodziny zmarłego i dajcie im świety spokój. Ja nie wiem jak można komentować coś czego sie nie jest pewnym??? Pomyślcie 500 razy zanim coś napiszecie!!!
Avatar
irek / 30 listopada 2012 r. o 21:28
[quote name='jola' timestamp='1354187671' post='701996']
A ja tam uważam, że to wina tylko kierowcy. Wiedział, że ma częste ataki więc nie powinien siadać za kierownicę . Wiem , że za życia był dobrym człowiekiem bo dużo słyszałam na ten temat od rodziny np. że miał bardzo udane życie rodzinne i był szczęśliwy w związku. Pomimo , że dobrze układało mu się w życiu to był nieodpowiedzialny. Nie jeden wypadek czy kolizję z powodu padaczki spowodował.
[/quote]
Avatar
irek / 30 listopada 2012 r. o 21:24
felczer jestes frajer nie znasz chlopaka ani rodziny,więc ch...j ci w d...pę.
Avatar
irek / 30 listopada 2012 r. o 21:20
[quote name='felczer' timestamp='1354119677' post='701604']
Chodzi o padaczkę alkoholową (epilepsja alkoholo). Od lat tłumaczę baranom żę jak masz padaczkę alkoholową możesz prowadzić tylko kozę do wozu a nie samochód. Dobrze że ten baran sam się tylko zabił - a co by było jak by wjechał w przystanek lub na chodnik dla pieszych.
[/quote]
Avatar
Gość / 30 listopada 2012 r. o 18:53
[sub]O WIDZE ZE POJAWILA SIE JOLA 2 TYLKO MAM WRAZENIE ZE TO TA SAMA JOLA I ZMIENILA SWOJE STANOWISKO JAK KAMELEON I UWAZAM ZE JESTES MARNYM CZLOWIEKIEM LUDZIE NIE SA GLUPI I UMIEJA CZYTAC MIEDZY WIERSZAMI I NIE ZYCZE CI ZEBYS KIEDYS SIE SPODKALA Z CZYMS TAKIM JEZELI MASZ DZIECI TO NIE WIESZ CO NAPRAWDE WAS CZEKA I CZY KIEDYS NIE ZNADZIESZ SIE W TAKIEJ SAMEJ SYTUACJI JAK RODZINA ZMARLEGO I WIELE INNYCH RODZI UWAZAM NDAL ZE JESTES MARNA ISTOTKA I TROCHE NIEDOUCZONA

Nikogo nie uważam za głupiego i nie piszę między wierszami tylko dosłownie..- skąd taki pomysł? Nie napiszę o panu takich brzydkich słów bo nie zniżam się do ludzi tego pokroju. Skoro pan taki przemądrzały to kto pana zdaniem zawinił?[/sub]
[sub]O WIDZE ZE POJAWILA SIE JOLA 2 TYLKO MAM WRAZENIE ZE TO TA SAMA JOLA I ZMIENILA SWOJE STANOWISKO JAK KAMELEON I UWAZAM ZE JESTES MARNYM CZLOWIEKIEM LUDZIE NIE SA GLUPI I UMIEJA CZYTAC MIEDZY WIERSZAMI I NIE ZYCZE CI ZEBYS KIEDYS SIE SPODKALA Z CZYMS TAKIM JEZELI MASZ DZIECI TO NIE WIESZ CO NAPRAWDE WAS CZEKA I CZY KIEDYS NIE ZNADZIESZ SIE W TAKIEJ SAMEJ SYTUACJI JAK RODZINA ZMARLEGO I WIELE INNYCH RODZI UWAZAM NDAL ZE JESTES MARNA ISTOTKA I TROCHE NIEDOUCZONA

Nikogo nie uważam za głupiego i nie piszę między wierszami tylko ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 55

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Studniówka Szlachetnej Paczki w Lublinie. Wystąpi m.in. Ala Tracz

Studniówka Szlachetnej Paczki w Lublinie. Wystąpi m.in. Ala Tracz

Uczestniczki 5. edycji The Voice Kids – Lena Tylus i Julka Bieniek a także reprezentantka Polski na Eurowizji Junior Ala Tracz wystąpią jutro w Lublinie, podczas Studniówki Szlachetnej Paczki.

Farbotka czyli ekskluzywne ręcznie szyte torebki ze Świdnika. Które są najpopularniejsze?
Złota Setka

Farbotka czyli ekskluzywne ręcznie szyte torebki ze Świdnika. Które są najpopularniejsze?

Rozmowa z Julią Farbotką, założycielką sklepu i pracowni z ekskluzywnymi ręcznie szytymi torebkami ze Świdnika.

12-latek ranił dwóch chłopaków? Policja zabezpieczyła nóż
z kraju
film

12-latek ranił dwóch chłopaków? Policja zabezpieczyła nóż

Wodzisław Śląski, Rybnik, Katowice (woj. śląskie). 15- i 17-latek z Wodzisławia Śląskiego zostali ugodzeni nożem. Nastolatkowie zostali przetransportowani do szpitali. Jak informuje policja, prawdopodobnym sprawcą jest 12-latek. Okoliczności zdarzenia są wyjaśniane, a sprawą zajmie się sąd rodzinny.

Spotkanie autorskie z Przemkiem Staroniem w Dosłownej
30 września 2022, 17:00

Spotkanie autorskie z Przemkiem Staroniem w Dosłownej

W piątek, 30 września o godz. 17 w Księgarni Dosłownej (Centrum Kultury, ul. Peowiaków 12) odbędzie się spotkanie autorskie z Przemkiem Staroniem.

Będzie demonstracja w Warszawie? Samorządowcy z ruchu Tak dla Polski ostrzegają

Będzie demonstracja w Warszawie? Samorządowcy z ruchu Tak dla Polski ostrzegają

Najpierw demonstracja przed siedzibą premiera, później wyłączanie latarń. Takie działania zapowiadają samorządowcy ze stowarzyszenia Tak dla Polski, jeśli nie dogadają się z rządem. A chodzi o duże pieniądze.

Czekały na to pokolenia kibiców. Motor Lublin żużlowym mistrzem Polski
dużo zdjęć z niedzielnego meczu
galeria

Czekały na to pokolenia kibiców. Motor Lublin żużlowym mistrzem Polski

Dwanaście punktów straty z pierwszego meczu udało się odrobić żużlowcom Motoru Lublin w rewanżowym spotkaniu finałowym PGE Ekstraligi. Lublinianie sięgnęli po złoto Drużynowych Mistrzostw Polski po raz pierwszy w historii.

Pięknie z zewnątrz i od środka. Kiedy otwarcie Hrubieszowskiego Centrum Dziedzictwa?
zdjęcia
galeria

Pięknie z zewnątrz i od środka. Kiedy otwarcie Hrubieszowskiego Centrum Dziedzictwa?

Dawny Syndykat Rolniczy w Hrubieszowie jest już po remoncie. – Mogę śmiało powiedzieć, że to obecnie najpiękniejszy budynek w naszym mieście – mówi burmistrz Marta Majewska i zdradza, kiedy przy ul. 3 Maja nastąpi oficjalne otwarcie Hrubieszowskiego Centrum Dziedzictwa.

Jacek Ziółkowski (Motor Lublin): Nie dokonaliśmy niemożliwego
galeria

Jacek Ziółkowski (Motor Lublin): Nie dokonaliśmy niemożliwego

Rozmowa z Jackiem Ziółkowskim, menadżerem Motoru Lublin

3-latek przygnieciony przez automatyczną bramę. Dziecko nie żyje
film

3-latek przygnieciony przez automatyczną bramę. Dziecko nie żyje

Nie żyje 3-letni chłopczyk, który został przygnieciony przez bramę automatyczną. Do tragicznego wypadku doszło w gminie Ksawerów w województwie łódzkim. Szczegóły zdarzenia wyjaśnia policja.

Skrzydłowe MKS FunFloor Lublin będą miały łatwiej

Skrzydłowe MKS FunFloor Lublin będą miały łatwiej

W meczu z KPR Gminy Kobierzyce na boisko wróciła Daria Szynkaruk. To kolejna po Oktawii Płomińskiej zawodniczka, która wraca do zespołu po urazie.

Lublin. Szykują wiatę za 72 tysiące złotych. Gdzie stanie?

Lublin. Szykują wiatę za 72 tysiące złotych. Gdzie stanie?

Na początku przyszłego miesiąca powinien się zacząć montaż nowej wiaty na przystanku komunikacji miejskiej obok szpitala przy al. Kraśnickiej. Zarząd Transportu Miejskiego zapłaci za nią niemal 72 tys. zł.