Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

13 marca 2012 r.
10:31
Edytuj ten wpis

Włodawa: 17-latek wpadł z narkotykami

Autor: Zdjęcie autora sad
0 9 A A
Marihuana znaleziona przy nastolatku (Policja)
Marihuana znaleziona przy nastolatku (Policja)

Ponad 10 g marihuany znaleźli policjanci przy 17-latku. Narkotyki zapakowane były w dziewięć strunowych woreczków. Chłopakowi za ich posiadanie grozi teraz nawet do 3 lat więzienia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wczoraj w pobliżu włodawskiego internatu policjanci zauważyli zachowującego się nerwowo młodego człowieka. Chłopak, jak się okazało 17-latek, na widok funkcjonariuszy rzucił się do ucieczki. Szybko został schwytany. Wtedy wyszła na jaw przyczyna jego nerwowości.

Chłopak miał przy sobie narkotyki. Dokładnie dziewięć strunowych woreczków zawierających łącznie 10,14 g marihuany.

Policjanci przeszukali także jego pokój w internacie, ale więcej narkotyków nie znaleźli.

17-latek powiedział policjantom, że marihuanę kupił w Chełmie od nieznanego mu mężczyzny. Za posiadanie narkotyków młodemu człowiekowi grozi teraz do 3 lat więzienia.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
koksik / 17 marca 2012 o 13:47
0
W najbliższych latach na pewno to zalegalizują albo przynajmniej depenalizują i skończy się ten obłęd. Za 30 lat młodzi będą przerażeni, że kiedyś takie rzeczy były nielegalne, a czemu nielegalne, bo tak.
Avatar
Ja wiem kto / 14 marca 2012 o 21:11
0
Konfidenstwo się szerzy i nie ma co sie tu okłamywać, Takich konfidentów to tylko męczyć nic więcej! Marihuana nie uzależnia wręcz przeciwnie uspokaja i relaksuje, Jebać konfidentów!!!
Avatar
Gość / 14 marca 2012 o 08:18
0
[quote name='pb23' timestamp='1331674124' post='609599']
Do "Gość": chodzi o to, że ten 17-letni gówniarz miał przy sobie marihuanę, która przecież jest NARKOTYKIEM! Ale taki ćpun, jak Ty tego nigdy nie zrozumie, bo to gówno mu już całkiem mózgownicę zlasowało. I tytuł artykułu wcale nie wprowadza w błąd!
[/quote]

Na jakiej podstawie zakładasz, że palę marihuanę to po pierwsze. Marihuana nie jest narkotykiem to po drugie. Skoro papierosy i alkohol nie są narkotykami, a są szkodliwe, to tym bardziej marihuana takim narkotykiem nie jest, bo nie jest szkodliwa.
[quote name='pb23' timestamp='1331674124' post='609599']
Do "Gość": chodzi o to, że ten 17-letni gówniarz miał przy sobie marihuanę, która przecież jest NARKOTYKIEM! Ale taki ćpun, jak Ty tego nigdy nie zrozumie, bo to gówno mu już całkiem mózgownicę zlasowało. I tytuł artykułu wcale nie wprowadza w błąd!
[/quote]

Na jakiej podstawie zakładasz, że palę marihuanę to po pierwsze. Marihuana nie jest narkotykiem to po drugie. Skoro papierosy i alkohol nie są narkotykami, a są szk... rozwiń
Avatar
dawe / 14 marca 2012 o 03:12
0
[quote name='nuta' timestamp='1331676159' post='609603']
goń sie lamusie! nie musisz wklejać tych swoich wypocin pod praktycznie każdym artykułem o trawce! i nie demagogizuj, bo sam gówno o tej roślinie wiesz!!!
[/quote]

popieram cie hejterze ~pb23~ to kolejny znawca tej dziedziny, który wie co dla mnie jest lepsze. Ogrom jego wiedzy przerasta nas wszystkich dlatego musimy się schować przed jego niszczycielską wiedzą, bo nas nią pozabija.

Nie rozumiem dlaczego ludzie tacy jak ~pb23~ komentują marihuane, nigdy nie paląc. Z kąd ty wiesz co dla mnie lepsze?
Ja mam swój rozum chce zapalić zapale ciebie to gówno powinno obchodzić (tak samo rząd, policje itp), zrozumcie wreszcie że po legalizacji będzie tak samo jak z alkoholem, kto chce pije zostaje pijakiem, kto nie chce nie pije, to samo z ziołem, papierosami.

Albo się tłumaczą "oj bo jak marihuana będzie legalna to trzeba będzie od razu zlegalizować twardzieli here itp." ludzie dajcie spokój słowa TUSKA i jego pseudo-ekspertów w tej dziedzinie nie są już mile widziane w Polsce.

Albo "oj bo z marihuany nie będzie dochodów, będą tylko straty, bo na leczenie/odwyk będzie Państwo płacić dwa razy tyle" kolejne słowa bardzo mądrego pseudo-eksperta (także tuskowe), który myśli że od marihuany można się uzależnić.
Na moim przykładzie wiem że można przestać bez najmniejszych kłopotów, nie jaram już dwa miesiące i jakoś żyje, czy jestem uzależniony bo w przyszłości będę chciał sobie jeszcze zapalić (z własnej woli - od czasu do czasu ty też pijesz alkohol)

Albo "oj bo marihuana to pierwszy krok do twardych narkotyków" kolejny absurd, jaranie marihuany z czasem przeradza się w pasje, dlatego po twardzieli sięgną tylko Ci co będą mieli do nich dostęp i wcale nie muszą na początku jarać marihuany.

Tak naprawdę to rząd/media stworzyły taką opinie o marihuanie, ludzie nie wiedzą nawet co to jest. Usłyszą w mediach że to złe to będzie że złe, to takie pranie mózgów obywateli przez media/rząd.

To że marihuana jest nielegalna nic nie wnosi!
1. Zorganizowane grupy przestępcze mają możliwość kręcenia miliardowych zysków ze sprzedaży "nielegalnej" marihuany.
2. Są przypuszczenia iż opłacają rząd, policje itp. aby ich źródło dochodu nie stało się legalne. Pozostają bez karni. Rząd dostaje pieniądze od mafii więc nie potrzeba legalizacji - na jedno wychodzi - tylko pieniądze trafiają do kieszeni posłów, a nie do budżetu;
3. Młodzi ludzie zostają łapani za posiadanie niewielkich ilości, idą za kratki, a mafie i tak będą kręcić swoje miliardowe brudne dochody - czy to nie absurd?
4. Miliardy zł marnowane na Policje, która łapie młodzież z niewielką ilością, w tym jest zero sensu.

W SKRÓCIE: MARIHUANA TO DOBRY INTERES DLA RZĄDZĄCYCH I ORGANIZACJI PRZESTĘPCZYCH. LEGALIZUJĄC JĄ PODEJMUJEMY KROKI ABY ZORGANIZOWANE GRUPY PRZESTĘPCZE STRACIŁY SWOJE ŹRÓDŁO DOCHODU. W POLSCE POWINNY BYĆ OPODATKOWANE COFFY SHOPY ORAZ PLANTACJE KONTROLOWANE PRZEZ RZĄD (TAK JEST W KRAJACH EU). NA TYM ZAROBI PAŃSTWO A NIE POLITYCY DLATEGO TRZEBA LEGALIZOWAĆ MARIHUANE
[quote name='nuta' timestamp='1331676159' post='609603']
goń sie lamusie! nie musisz wklejać tych swoich wypocin pod praktycznie każdym artykułem o trawce! i nie demagogizuj, bo sam gówno o tej roślinie wiesz!!!
[/quote]

popieram cie hejterze ~pb23~ to kolejny znawca tej dziedziny, który wie co dla mnie jest lepsze. Ogrom jego wiedzy przerasta nas wszystkich dlatego musimy się schować przed jego niszczycielską wiedzą, bo nas nią pozabija.

Nie rozumiem dlaczego... rozwiń
Avatar
nuta / 13 marca 2012 o 23:02
0
[quote name='pb23' timestamp='1331674124' post='609599']
Do "Gość": chodzi o to, że ten 17-letni gówniarz miał przy sobie marihuanę, która przecież jest NARKOTYKIEM! Ale taki ćpun, jak Ty tego nigdy nie zrozumie, bo to gówno mu już całkiem mózgownicę zlasowało. I tytuł artykułu wcale nie wprowadza w błąd!
[/quote]
goń sie lamusie! nie musisz wklejać tych swoich wypocin pod praktycznie każdym artykułem o trawce! i nie demagogizuj, bo sam gówno o tej roślinie wiesz!!!
Avatar
pb23 / 13 marca 2012 o 22:28
0
Do "Gość": chodzi o to, że ten 17-letni gówniarz miał przy sobie marihuanę, która przecież jest NARKOTYKIEM! Ale taki ćpun, jak Ty tego nigdy nie zrozumie, bo to gówno mu już całkiem mózgownicę zlasowało. I tytuł artykułu wcale nie wprowadza w błąd!
Avatar
stefan / 13 marca 2012 o 21:26
0
faktycznie mógł tym zabić pół województwa dobrze że władzę zareagowały natychmiastowo... szkoda tylko że naprawdę poje*** ludzie którzy mogą komuś coś zrobić chodzą nadal bezkarnie ale to nic ważne że jeden chłopak jest udupiony oklaski na stojąco dla naszej walecznej władzy...
Avatar
xxx / 13 marca 2012 o 21:24
0
kolejna konfitura sie wyjebala. ale tego oczywiscie nie napisza
Avatar
Gość / 13 marca 2012 o 17:08
0
Dlaczego tytuł wprowadza w błąd.. czytam, że chłopak zatrzymany z narkotykami, wchodzę w artykuł a tu marihuana.. o co chodzi ?
Avatar
koksik / 17 marca 2012 o 13:47
0
W najbliższych latach na pewno to zalegalizują albo przynajmniej depenalizują i skończy się ten obłęd. Za 30 lat młodzi będą przerażeni, że kiedyś takie rzeczy były nielegalne, a czemu nielegalne, bo tak.
Avatar
Ja wiem kto / 14 marca 2012 o 21:11
0
Konfidenstwo się szerzy i nie ma co sie tu okłamywać, Takich konfidentów to tylko męczyć nic więcej! Marihuana nie uzależnia wręcz przeciwnie uspokaja i relaksuje, Jebać konfidentów!!!
Avatar
Gość / 14 marca 2012 o 08:18
0
[quote name='pb23' timestamp='1331674124' post='609599']
Do "Gość": chodzi o to, że ten 17-letni gówniarz miał przy sobie marihuanę, która przecież jest NARKOTYKIEM! Ale taki ćpun, jak Ty tego nigdy nie zrozumie, bo to gówno mu już całkiem mózgownicę zlasowało. I tytuł artykułu wcale nie wprowadza w błąd!
[/quote]

Na jakiej podstawie zakładasz, że palę marihuanę to po pierwsze. Marihuana nie jest narkotykiem to po drugie. Skoro papierosy i alkohol nie są narkotykami, a są szkodliwe, to tym bardziej marihuana takim narkotykiem nie jest, bo nie jest szkodliwa.
[quote name='pb23' timestamp='1331674124' post='609599']
Do "Gość": chodzi o to, że ten 17-letni gówniarz miał przy sobie marihuanę, która przecież jest NARKOTYKIEM! Ale taki ćpun, jak Ty tego nigdy nie zrozumie, bo to gówno mu już całkiem mózgownicę zlasowało. I tytuł artykułu wcale nie wprowadza w błąd!
[/quote]

Na jakiej podstawie zakładasz, że palę marihuanę to po pierwsze. Marihuana nie jest narkotykiem to po drugie. Skoro papierosy i alkohol nie są narkotykami, a są szk... rozwiń
Avatar
dawe / 14 marca 2012 o 03:12
0
[quote name='nuta' timestamp='1331676159' post='609603']
goń sie lamusie! nie musisz wklejać tych swoich wypocin pod praktycznie każdym artykułem o trawce! i nie demagogizuj, bo sam gówno o tej roślinie wiesz!!!
[/quote]

popieram cie hejterze ~pb23~ to kolejny znawca tej dziedziny, który wie co dla mnie jest lepsze. Ogrom jego wiedzy przerasta nas wszystkich dlatego musimy się schować przed jego niszczycielską wiedzą, bo nas nią pozabija.

Nie rozumiem dlaczego ludzie tacy jak ~pb23~ komentują marihuane, nigdy nie paląc. Z kąd ty wiesz co dla mnie lepsze?
Ja mam swój rozum chce zapalić zapale ciebie to gówno powinno obchodzić (tak samo rząd, policje itp), zrozumcie wreszcie że po legalizacji będzie tak samo jak z alkoholem, kto chce pije zostaje pijakiem, kto nie chce nie pije, to samo z ziołem, papierosami.

Albo się tłumaczą "oj bo jak marihuana będzie legalna to trzeba będzie od razu zlegalizować twardzieli here itp." ludzie dajcie spokój słowa TUSKA i jego pseudo-ekspertów w tej dziedzinie nie są już mile widziane w Polsce.

Albo "oj bo z marihuany nie będzie dochodów, będą tylko straty, bo na leczenie/odwyk będzie Państwo płacić dwa razy tyle" kolejne słowa bardzo mądrego pseudo-eksperta (także tuskowe), który myśli że od marihuany można się uzależnić.
Na moim przykładzie wiem że można przestać bez najmniejszych kłopotów, nie jaram już dwa miesiące i jakoś żyje, czy jestem uzależniony bo w przyszłości będę chciał sobie jeszcze zapalić (z własnej woli - od czasu do czasu ty też pijesz alkohol)

Albo "oj bo marihuana to pierwszy krok do twardych narkotyków" kolejny absurd, jaranie marihuany z czasem przeradza się w pasje, dlatego po twardzieli sięgną tylko Ci co będą mieli do nich dostęp i wcale nie muszą na początku jarać marihuany.

Tak naprawdę to rząd/media stworzyły taką opinie o marihuanie, ludzie nie wiedzą nawet co to jest. Usłyszą w mediach że to złe to będzie że złe, to takie pranie mózgów obywateli przez media/rząd.

To że marihuana jest nielegalna nic nie wnosi!
1. Zorganizowane grupy przestępcze mają możliwość kręcenia miliardowych zysków ze sprzedaży "nielegalnej" marihuany.
2. Są przypuszczenia iż opłacają rząd, policje itp. aby ich źródło dochodu nie stało się legalne. Pozostają bez karni. Rząd dostaje pieniądze od mafii więc nie potrzeba legalizacji - na jedno wychodzi - tylko pieniądze trafiają do kieszeni posłów, a nie do budżetu;
3. Młodzi ludzie zostają łapani za posiadanie niewielkich ilości, idą za kratki, a mafie i tak będą kręcić swoje miliardowe brudne dochody - czy to nie absurd?
4. Miliardy zł marnowane na Policje, która łapie młodzież z niewielką ilością, w tym jest zero sensu.

W SKRÓCIE: MARIHUANA TO DOBRY INTERES DLA RZĄDZĄCYCH I ORGANIZACJI PRZESTĘPCZYCH. LEGALIZUJĄC JĄ PODEJMUJEMY KROKI ABY ZORGANIZOWANE GRUPY PRZESTĘPCZE STRACIŁY SWOJE ŹRÓDŁO DOCHODU. W POLSCE POWINNY BYĆ OPODATKOWANE COFFY SHOPY ORAZ PLANTACJE KONTROLOWANE PRZEZ RZĄD (TAK JEST W KRAJACH EU). NA TYM ZAROBI PAŃSTWO A NIE POLITYCY DLATEGO TRZEBA LEGALIZOWAĆ MARIHUANE
[quote name='nuta' timestamp='1331676159' post='609603']
goń sie lamusie! nie musisz wklejać tych swoich wypocin pod praktycznie każdym artykułem o trawce! i nie demagogizuj, bo sam gówno o tej roślinie wiesz!!!
[/quote]

popieram cie hejterze ~pb23~ to kolejny znawca tej dziedziny, który wie co dla mnie jest lepsze. Ogrom jego wiedzy przerasta nas wszystkich dlatego musimy się schować przed jego niszczycielską wiedzą, bo nas nią pozabija.

Nie rozumiem dlaczego... rozwiń
Avatar
nuta / 13 marca 2012 o 23:02
0
[quote name='pb23' timestamp='1331674124' post='609599']
Do "Gość": chodzi o to, że ten 17-letni gówniarz miał przy sobie marihuanę, która przecież jest NARKOTYKIEM! Ale taki ćpun, jak Ty tego nigdy nie zrozumie, bo to gówno mu już całkiem mózgownicę zlasowało. I tytuł artykułu wcale nie wprowadza w błąd!
[/quote]
goń sie lamusie! nie musisz wklejać tych swoich wypocin pod praktycznie każdym artykułem o trawce! i nie demagogizuj, bo sam gówno o tej roślinie wiesz!!!
Avatar
pb23 / 13 marca 2012 o 22:28
0
Do "Gość": chodzi o to, że ten 17-letni gówniarz miał przy sobie marihuanę, która przecież jest NARKOTYKIEM! Ale taki ćpun, jak Ty tego nigdy nie zrozumie, bo to gówno mu już całkiem mózgownicę zlasowało. I tytuł artykułu wcale nie wprowadza w błąd!
Avatar
stefan / 13 marca 2012 o 21:26
0
faktycznie mógł tym zabić pół województwa dobrze że władzę zareagowały natychmiastowo... szkoda tylko że naprawdę poje*** ludzie którzy mogą komuś coś zrobić chodzą nadal bezkarnie ale to nic ważne że jeden chłopak jest udupiony oklaski na stojąco dla naszej walecznej władzy...
Avatar
xxx / 13 marca 2012 o 21:24
0
kolejna konfitura sie wyjebala. ale tego oczywiscie nie napisza
Avatar
Gość / 13 marca 2012 o 17:08
0
Dlaczego tytuł wprowadza w błąd.. czytam, że chłopak zatrzymany z narkotykami, wchodzę w artykuł a tu marihuana.. o co chodzi ?
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość
Magazyn

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość 1 0

Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin?

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin? 2 0

Organizatorzy mistrzostw Polski zadbali o to, żeby kibice każdego dnia zawodów mieli co oglądać. Dlatego już w piątek w akcji będzie można zobaczyć Pawła Fajdka

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram]
22 lipca 2018, 17:00

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram] 1 0

Co Gdzie Kiedy. Od najbliższej niedzieli po Lublinie będzie krążyć Cyrk Podwórkowy, który co rok jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów. Artyści będą występować na terenie lubelskich dzielnic. Wszystkie występy są darmowe.

Napadli na bezdomnego koło dworca w Lublinie. Nie miał pieniędzy, wtedy zrobili coś jeszcze gorszego

Napadli na bezdomnego koło dworca w Lublinie. Nie miał pieniędzy, wtedy zrobili coś jeszcze gorszego 14 3

Bezdomny został pobity przez dwóch mężczyzn w okolicach dworca autobusowego przy al. Tysiąclecia w Lublinie.

Lublin: Dwie linie autobusowe w sobotę zmienią trasę

Lublin: Dwie linie autobusowe w sobotę zmienią trasę 0 0

Dodatkowy objazd wprowadzony będzie w sobotę na liniach autobusowych nr 7 oraz 50. Powodem są prace drogowe.

Program TV na weekend 20-22 lipca. Jakie filmu warto zobaczyć?
20 lipca 2018, 0:00

Program TV na weekend 20-22 lipca. Jakie filmu warto zobaczyć? 0 0

Stacje telewizyjne kontynuują zapoczątkowane filmowe serie. Miłośnicy fantasy będą mogli obejrzeć w ten weekend kolejne części cyklów Władca Pierścieni i Gwiezdne Wojny, z kolei fani kina superbohaterskiego zobaczą Człowieka ze stali. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Szpital tonie w długach, kolejne grupy zawodowe walczą o podwyżki. Będzie nagroda dla dyrektora?

Szpital tonie w długach, kolejne grupy zawodowe walczą o podwyżki. Będzie nagroda dla dyrektora? 0 4

12 tys. zł nagrody rocznej może dostać dyrektor szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie. Zdaniem jednego z członków rady społecznej lecznicy w obecnej napiętej sytuacji to nieetyczne, a związkowcy pytają o uczciwość.

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu
galeria

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu 4 5

Pożar samochodu wybuchł wczoraj w nocy na parkingu przy ul. Wiejskiej w Zamościu.

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo 3 5

Po dwóch kompletnie nieudanych sezonach zielono-czarni rozpoczynają zmagania w II lidze. W sobotę podopieczni trenera Rafała Wójcika zmierzą się na wyjeździe z Gryfem Wejherowo. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia] 26 13

Przedsiębiorcę z Lublina spotkał ogromny pech. Należąca do niego ciężarówka zapaliła się w trakcie jazdy. Co gorsza, wandale nie oszczędzili ładunku jaki znajdował się na naczepie. Teraz pan Michał chce złapać grafficiarzy dzięki zaoferowanym informatorom pieniądzom.

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki]
galeria

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki] 9 2

W oparciu o wyniki tegorocznych egzaminów maturalnych sprawdziliśmy, które szkoły uczą najlepiej. Na naszej liście znalazły się placówki z poszczególnych powiatów i miast regionu.

Lewart ciągle szuka wzmocnień

Lewart ciągle szuka wzmocnień 1 0

Łukasz Mierzejewski musi w lecie porządnie przebudować swoją drużynę. Lewart stracił wielu ważnych zawodników. Z klubem pożegnali się chociażby: Michał Zuber, Arkadiusz Adamczuk, czy Kamil Piasek