Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

19 kwietnia 2012 r.
9:20
Edytuj ten wpis

Wypchał dno przyczepki nielegalnymi papierosami

Autor: Zdjęcie autora (sad)
0 23 A A
Kierujący w specjalnie przygotowanej skrytce tzw. podwójnym dnie przyczepki, ukrył ponad pięć i pół
Kierujący w specjalnie przygotowanej skrytce tzw. podwójnym dnie przyczepki, ukrył ponad pięć i pół

Ponad pięć i pół tysiąca paczek papierosów bez polskiej akcyzy przewoził w przyczepce z podwójnym dnem 36-letni chełmianin. Papierosy znaleźli policjanci drogówki, kiedy zatrzymali mężczyznę do kontroli. Do zdarzenia doszło wczoraj w Olchowcu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
36-latek podróżował citroenem berlingo. Policjanci, gdy zatrzymali go do kontroli stwierdzili, że zarówno wnętrze auta, jak i bagażnika nie budziły zastrzeżeń. Zwrócili jednak uwagę na doczepioną do citroena przyczepkę, a szczególnie na jej podłogę.

Instynkt ich nie zawiódł. Okazało się, że kierujący w specjalnie przygotowanej skrytce tzw. podwójnym dnie przyczepki, ukrył ponad pięć i pół tysiąca paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy.
– Kontrabanda została zatrzymana w policyjnym depozycie – mówi Marzena Skiba, rzecznik krasnostawskiej policji. – Wstępne wyliczenia wskazują, że tylko z tytułu podatku akcyzowego, Skarb Państwa stracił ponad 70 tysięcy złotych.

Skiba dodaje, że policjanci sprawdzili też miejsce zamieszkania chełmianina. Okazało się, że w garażu ukrywał on jeszcze 480 paczek kontrabandy.

Mężczyzna został zatrzymany. Wkrótce usłyszy zarzuty. Za przewożenie wyrobów tytoniowych bez polskich znaków skarbowych akcyzy grozi wysoka grzywna oraz przepadek trefnego towaru.

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
dfasasf / 21 kwietnia 2012 o 09:19
0
<p>In recent years, keen fashion career Victoria Vitoria, and toms shop [url=http://www.tomsoutletshop.com/]toms sale[/url] has launched several close cooperation There are many shops or stores have toms sale, so actually it's very convenient to buy toms shoe, and got a most comfortable shoes for yourself29% stake in [url=http://www.tomsoutletshop.com/]cheap toms[/url] SpA, Cinecitta Entertainment SpA Equinox 2 Investment Sca2 The appearance of the shoes are simple, elegant,leisure,and are suitable for women Michael Bal apparently did not mind becham earlier by British newspapers three named &quot; the worst taste in clothes&quot; title, be assured that the flag down a series of limited edition gave her to design</p>
<p>&nbsp;The application will allow users to [url=http://www.tomsoutletshop.com/toms-men-c-1.html]Toms Men[/url] instantly share pictures, with music to let people barefoot adventure, check One Day Without Shoes merchandise [url=http://www.tomsoutletshop.com/]toms shoe[/url] and so oncom toms sale for rates as low as $100 He angrily to his girlfriend to get off those darn rags, and design by his own a jeans that can [url=http://www.tomsoutletshop.com/toms-women-c-4.html]Toms Women[/url] be the perfect embodiment of [url=][/url] sexy curves, but also has a strong rock style As long as the shoes and pay attention to basic hygiene can prevent due to road safety and soil pollution caused by infection and disease &quot;One Day Without Shoes&quot; participants [url=http://www.tomsoutletshop.com/]toms shop[/url] can visit ,(miiiron)www.hoganshopnet.com</p>
<p>In recent years, keen fashion career Victoria Vitoria, and toms shop [url=http://www.tomsoutletshop.com/]toms sale[/url] has launched several close cooperation There are many shops or stores have toms sale, so actually it's very convenient to buy toms shoe, and got a most comfortable shoes for yourself29% stake in [url=http://www.tomsoutletshop.com/]cheap toms[/url] SpA, Cinecitta Entertainment SpA Equinox 2 Investment Sca2 The appearance of the shoes are simple, elegant,leisure,and are suitable for women Michael Bal apparently ... rozwiń
Avatar
buzal / 20 kwietnia 2012 o 22:46
0
[quote name='Grazyna...' timestamp='1334926902' post='623307']
Droga Pani Alino;

Analizujac komentarze skierowane pod Pani adresem mozemy tylko ubolewac, ze sa to prawdziwi Polacy wedlug prof. Bartoszewskiego.
Jest to bardzo przykre, ale ....no coz....Polska C!
[/quote]
a czy ty wiesz babo ze ten tam bartoszeski o Prawdziwych polakach bydlo nazwal
Avatar
Grazyna... / 20 kwietnia 2012 o 15:01
0
[quote name='Alina W.' timestamp='1334910247' post='623200']
Nie jestem częstym gościem na forach, ale jeśli już, to podziwiam tych z Państwa, którzy w pełen smaku i wyrafinowanie kulturalny sposób odnoszą się do ogólnie obowiązującego chamstwa! Nie umiem zrozumieć, a nawet już nie staram się zrozumieć skąd w naszym społeczeństwie tyle prostactwa, nienawiści, megalomanii, bezpodstawnego zarozumialstwa i ignoranctwa. Przecież wszyscy mają i mieli możliwość kształcenia się, poznawania świata i europejskiej kultury!!!! Dlaczego w codziennym życiu tolerujemy prostactwo? Czyżbyśmy byli głodni stylu idącego od polityków gotowych powrócić nawet do najczarniejszych dziejów historii? Widząc pochodnie wieczorową porą, płonące kukły, marsze i zacietrzewienie...stają przede mną obrazy znane (na szczęście) tylko z filmowych kronik, Obrazy te są tak przerażające, że trące wiarę w nasz naród, wiarę w narodowa chęć odrodzenia się i wiarę w to, iż przynależymy do cywilizacji europejskiej!
[/quote]
Droga Pani Alino;

Analizujac komentarze skierowane pod Pani adresem mozemy tylko ubolewac, ze sa to prawdziwi Polacy wedlug prof. Bartoszewskiego.
Jest to bardzo przykre, ale ....no coz....Polska C!
[quote name='Alina W.' timestamp='1334910247' post='623200']
Nie jestem częstym gościem na forach, ale jeśli już, to podziwiam tych z Państwa, którzy w pełen smaku i wyrafinowanie kulturalny sposób odnoszą się do ogólnie obowiązującego chamstwa! Nie umiem zrozumieć, a nawet już nie staram się zrozumieć skąd w naszym społeczeństwie tyle prostactwa, nienawiści, megalomanii, bezpodstawnego zarozumialstwa i ignoranctwa. Przecież wszyscy mają i mieli możliwość kształcenia się, poznawania świata i europejskiej k... rozwiń
Avatar
olo / 20 kwietnia 2012 o 13:55
0
[quote name='senator niezależny' timestamp='1334922576' post='623276']
Zacznij swoje UMORALNIANIE od gości co siedzą na wiejskiej;palikot,niesiołowski,sikorski, rostowski,i wielu innych,tam szukaj odpowiedzi na swoje pytania.
[/quote]
Zapomniałeś chyba o największym,o RYŻYM.
Avatar
senator niezależny / 20 kwietnia 2012 o 13:49
0
[quote name='Alina W.' timestamp='1334910247' post='623200']
Nie jestem częstym gościem na forach, ale jeśli już, to podziwiam tych z Państwa, którzy w pełen smaku i wyrafinowanie kulturalny sposób odnoszą się do ogólnie obowiązującego chamstwa! Nie umiem zrozumieć, a nawet już nie staram się zrozumieć skąd w naszym społeczeństwie tyle prostactwa, nienawiści, megalomanii, bezpodstawnego zarozumialstwa i ignoranctwa. Przecież wszyscy mają i mieli możliwość kształcenia się, poznawania świata i europejskiej kultury!!!! Dlaczego w codziennym życiu tolerujemy prostactwo? Czyżbyśmy byli głodni stylu idącego od polityków gotowych powrócić nawet do najczarniejszych dziejów historii? Widząc pochodnie wieczorową porą, płonące kukły, marsze i zacietrzewienie...stają przede mną obrazy znane (na szczęście) tylko z filmowych kronik, Obrazy te są tak przerażające, że trące wiarę w nasz naród, wiarę w narodowa chęć odrodzenia się i wiarę w to, iż przynależymy do cywilizacji europejskiej!
[/quote]
Zacznij swoje UMORALNIANIE od gości co siedzą na wiejskiej;palikot,niesiołowski,sikorski, rostowski,i wielu innych,tam szukaj odpowiedzi na swoje pytania.
[quote name='Alina W.' timestamp='1334910247' post='623200']
Nie jestem częstym gościem na forach, ale jeśli już, to podziwiam tych z Państwa, którzy w pełen smaku i wyrafinowanie kulturalny sposób odnoszą się do ogólnie obowiązującego chamstwa! Nie umiem zrozumieć, a nawet już nie staram się zrozumieć skąd w naszym społeczeństwie tyle prostactwa, nienawiści, megalomanii, bezpodstawnego zarozumialstwa i ignoranctwa. Przecież wszyscy mają i mieli możliwość kształcenia się, poznawania świata i europejskiej k... rozwiń
Avatar
Alina W. / 20 kwietnia 2012 o 10:24
0
Nie jestem częstym gościem na forach, ale jeśli już, to podziwiam tych z Państwa, którzy w pełen smaku i wyrafinowanie kulturalny sposób odnoszą się do ogólnie obowiązującego chamstwa! Nie umiem zrozumieć, a nawet już nie staram się zrozumieć skąd w naszym społeczeństwie tyle prostactwa, nienawiści, megalomanii, bezpodstawnego zarozumialstwa i ignoranctwa. Przecież wszyscy mają i mieli możliwość kształcenia się, poznawania świata i europejskiej kultury!!!! Dlaczego w codziennym życiu tolerujemy prostactwo? Czyżbyśmy byli głodni stylu idącego od polityków gotowych powrócić nawet do najczarniejszych dziejów historii? Widząc pochodnie wieczorową porą, płonące kukły, marsze i zacietrzewienie...stają przede mną obrazy znane (na szczęście) tylko z filmowych kronik, Obrazy te są tak przerażające, że trące wiarę w nasz naród, wiarę w narodowa chęć odrodzenia się i wiarę w to, iż przynależymy do cywilizacji europejskiej!
Nie jestem częstym gościem na forach, ale jeśli już, to podziwiam tych z Państwa, którzy w pełen smaku i wyrafinowanie kulturalny sposób odnoszą się do ogólnie obowiązującego chamstwa! Nie umiem zrozumieć, a nawet już nie staram się zrozumieć skąd w naszym społeczeństwie tyle prostactwa, nienawiści, megalomanii, bezpodstawnego zarozumialstwa i ignoranctwa. Przecież wszyscy mają i mieli możliwość kształcenia się, poznawania świata i europejskiej kultury!!!! Dlaczego w codziennym życiu tolerujemy prostactwo? Czyżbyśmy by... rozwiń
Avatar
olo / 20 kwietnia 2012 o 07:53
0
[quote name='Grazyna---' timestamp='1334866762' post='623056']
Zlodzieja, jak i aferzyste korzystajacego z naszego wspolnego dobra nalezy natychmiast zglosic organom scigania, a nie anonimowo wypisywac owych "sensacji", bo jest to zarowno ohydne jesli mija sie z prawda, szkodliwe jesli jest prawda i zatruwajace ogolno-spoleczna atmosfere badac wyssanym z palca pseudo domniemaniem!
Osoby o wysokiej kulturze osobistej, a wiec szanujace samych siebie nigdy nie pozwoliliby sobie na takie bezpodstawne pomowienie! Inne zachowania swiadcza jedynie o wrodzonej niezaradnosci, niskiej kulturze i szukaniu usprawiedliwienia na wlasne nieprzystosowanie sie...
[/quote]
I co z tego zgłaszania,chyba sobie JAJA robisz.Organy ścigania,prokuratura,sądy,to wszystko to jest platforma,dopiero jak się te rządy skończą, to może wtedy będzie normalnie.Było widać jak rozliczyli aferę hazardową i inne.
[quote name='Grazyna---' timestamp='1334866762' post='623056']
Zlodzieja, jak i aferzyste korzystajacego z naszego wspolnego dobra nalezy natychmiast zglosic organom scigania, a nie anonimowo wypisywac owych "sensacji", bo jest to zarowno ohydne jesli mija sie z prawda, szkodliwe jesli jest prawda i zatruwajace ogolno-spoleczna atmosfere badac wyssanym z palca pseudo domniemaniem!
Osoby o wysokiej kulturze osobistej, a wiec szanujace samych siebie nigdy nie pozwoliliby sobie na takie bezpodst... rozwiń
Avatar
Grazyna--- / 19 kwietnia 2012 o 22:34
0
[quote name='Gość' timestamp='1334848823' post='622991']
JUDE ?????
[/quote]
,,,,nie wiem, czy Jude, ale nie wykluczam i takiej mozliwosci. Tekst wszak napisany jest bardzo swobodnym i wytrawnym jezykiem. Zauwaza sie swiadectwo wysokiej kultury i co najwazniejsze, nikogo nie obrazajacym.
Znajac wschodniopolska prostote obyczaju dominujaca wsrod naszego pospolstwanie nalezy domniemac, ze ow Pan jest wyksztalconym i dobrze urodzonym Polakiem, ale takze i nie wykluczam, iz jest kulturalnym Zydem(ale rowniez Polakiem)!
Nie wydaje mi sie, ze przeslanie trafi do Pana/Pani swiadomosci, ale tez i nie spodziewam sie cudow!
Z tym nalezy udac sie do najblzszej parafi katolickiej!
[quote name='Gość' timestamp='1334848823' post='622991']
JUDE ?????
[/quote]
,,,,nie wiem, czy Jude, ale nie wykluczam i takiej mozliwosci. Tekst wszak napisany jest bardzo swobodnym i wytrawnym jezykiem. Zauwaza sie swiadectwo wysokiej kultury i co najwazniejsze, nikogo nie obrazajacym.
Znajac wschodniopolska prostote obyczaju dominujaca wsrod naszego pospolstwanie nalezy domniemac, ze ow Pan jest wyksztalconym i dobrze urodzonym Polakiem, ale takze i nie wykluczam, iz jest kulturalnym Zydem(a... rozwiń
Avatar
Grazyna--- / 19 kwietnia 2012 o 22:19
0
[quote name='Jadwiga Rostworowska' timestamp='1334856457' post='623022']
Właśnie za tej rządzącej ekipy najwięcej złodziejstwa i różnego typu afer za nasze-podatników pieniądze.Trzeba powiedzieć STOP złodziejom i aferzystom.
[/quote]
Zlodzieja, jak i aferzyste korzystajacego z naszego wspolnego dobra nalezy natychmiast zglosic organom scigania, a nie anonimowo wypisywac owych "sensacji", bo jest to zarowno ohydne jesli mija sie z prawda, szkodliwe jesli jest prawda i zatruwajace ogolno-spoleczna atmosfere badac wyssanym z palca pseudo domniemaniem!
Osoby o wysokiej kulturze osobistej, a wiec szanujace samych siebie nigdy nie pozwoliliby sobie na takie bezpodstawne pomowienie! Inne zachowania swiadcza jedynie o wrodzonej niezaradnosci, niskiej kulturze i szukaniu usprawiedliwienia na wlasne nieprzystosowanie sie...
[quote name='Jadwiga Rostworowska' timestamp='1334856457' post='623022']
Właśnie za tej rządzącej ekipy najwięcej złodziejstwa i różnego typu afer za nasze-podatników pieniądze.Trzeba powiedzieć STOP złodziejom i aferzystom.
[/quote]
Zlodzieja, jak i aferzyste korzystajacego z naszego wspolnego dobra nalezy natychmiast zglosic organom scigania, a nie anonimowo wypisywac owych "sensacji", bo jest to zarowno ohydne jesli mija sie z prawda, szkodliwe jesli jest prawda i zatruwajace ogolno-spol... rozwiń
Avatar
Jadwiga Rostworowska / 19 kwietnia 2012 o 19:27
0
[quote name='olo' timestamp='1334853852' post='623005']
Opis bardzo trafiony i pasujący w 100 procentach do obecnie rządzących w POLSCE. Z takimi rządami i z taką naszą władzą zawsze będziemy na marginesie EUROPY. Ostatnia pora i czas na nmiany,trzeba przegonić szkodników i nieudaczników.
[/quote]
Właśnie za tej rządzącej ekipy najwięcej złodziejstwa i różnego typu afer za nasze-podatników pieniądze.Trzeba powiedzieć STOP złodziejom i aferzystom.
Avatar
dfasasf / 21 kwietnia 2012 o 09:19
0
<p>In recent years, keen fashion career Victoria Vitoria, and toms shop [url=http://www.tomsoutletshop.com/]toms sale[/url] has launched several close cooperation There are many shops or stores have toms sale, so actually it's very convenient to buy toms shoe, and got a most comfortable shoes for yourself29% stake in [url=http://www.tomsoutletshop.com/]cheap toms[/url] SpA, Cinecitta Entertainment SpA Equinox 2 Investment Sca2 The appearance of the shoes are simple, elegant,leisure,and are suitable for women Michael Bal apparently did not mind becham earlier by British newspapers three named &quot; the worst taste in clothes&quot; title, be assured that the flag down a series of limited edition gave her to design</p>
<p>&nbsp;The application will allow users to [url=http://www.tomsoutletshop.com/toms-men-c-1.html]Toms Men[/url] instantly share pictures, with music to let people barefoot adventure, check One Day Without Shoes merchandise [url=http://www.tomsoutletshop.com/]toms shoe[/url] and so oncom toms sale for rates as low as $100 He angrily to his girlfriend to get off those darn rags, and design by his own a jeans that can [url=http://www.tomsoutletshop.com/toms-women-c-4.html]Toms Women[/url] be the perfect embodiment of [url=][/url] sexy curves, but also has a strong rock style As long as the shoes and pay attention to basic hygiene can prevent due to road safety and soil pollution caused by infection and disease &quot;One Day Without Shoes&quot; participants [url=http://www.tomsoutletshop.com/]toms shop[/url] can visit ,(miiiron)www.hoganshopnet.com</p>
<p>In recent years, keen fashion career Victoria Vitoria, and toms shop [url=http://www.tomsoutletshop.com/]toms sale[/url] has launched several close cooperation There are many shops or stores have toms sale, so actually it's very convenient to buy toms shoe, and got a most comfortable shoes for yourself29% stake in [url=http://www.tomsoutletshop.com/]cheap toms[/url] SpA, Cinecitta Entertainment SpA Equinox 2 Investment Sca2 The appearance of the shoes are simple, elegant,leisure,and are suitable for women Michael Bal apparently ... rozwiń
Avatar
buzal / 20 kwietnia 2012 o 22:46
0
[quote name='Grazyna...' timestamp='1334926902' post='623307']
Droga Pani Alino;

Analizujac komentarze skierowane pod Pani adresem mozemy tylko ubolewac, ze sa to prawdziwi Polacy wedlug prof. Bartoszewskiego.
Jest to bardzo przykre, ale ....no coz....Polska C!
[/quote]
a czy ty wiesz babo ze ten tam bartoszeski o Prawdziwych polakach bydlo nazwal
Avatar
Grazyna... / 20 kwietnia 2012 o 15:01
0
[quote name='Alina W.' timestamp='1334910247' post='623200']
Nie jestem częstym gościem na forach, ale jeśli już, to podziwiam tych z Państwa, którzy w pełen smaku i wyrafinowanie kulturalny sposób odnoszą się do ogólnie obowiązującego chamstwa! Nie umiem zrozumieć, a nawet już nie staram się zrozumieć skąd w naszym społeczeństwie tyle prostactwa, nienawiści, megalomanii, bezpodstawnego zarozumialstwa i ignoranctwa. Przecież wszyscy mają i mieli możliwość kształcenia się, poznawania świata i europejskiej kultury!!!! Dlaczego w codziennym życiu tolerujemy prostactwo? Czyżbyśmy byli głodni stylu idącego od polityków gotowych powrócić nawet do najczarniejszych dziejów historii? Widząc pochodnie wieczorową porą, płonące kukły, marsze i zacietrzewienie...stają przede mną obrazy znane (na szczęście) tylko z filmowych kronik, Obrazy te są tak przerażające, że trące wiarę w nasz naród, wiarę w narodowa chęć odrodzenia się i wiarę w to, iż przynależymy do cywilizacji europejskiej!
[/quote]
Droga Pani Alino;

Analizujac komentarze skierowane pod Pani adresem mozemy tylko ubolewac, ze sa to prawdziwi Polacy wedlug prof. Bartoszewskiego.
Jest to bardzo przykre, ale ....no coz....Polska C!
[quote name='Alina W.' timestamp='1334910247' post='623200']
Nie jestem częstym gościem na forach, ale jeśli już, to podziwiam tych z Państwa, którzy w pełen smaku i wyrafinowanie kulturalny sposób odnoszą się do ogólnie obowiązującego chamstwa! Nie umiem zrozumieć, a nawet już nie staram się zrozumieć skąd w naszym społeczeństwie tyle prostactwa, nienawiści, megalomanii, bezpodstawnego zarozumialstwa i ignoranctwa. Przecież wszyscy mają i mieli możliwość kształcenia się, poznawania świata i europejskiej k... rozwiń
Avatar
olo / 20 kwietnia 2012 o 13:55
0
[quote name='senator niezależny' timestamp='1334922576' post='623276']
Zacznij swoje UMORALNIANIE od gości co siedzą na wiejskiej;palikot,niesiołowski,sikorski, rostowski,i wielu innych,tam szukaj odpowiedzi na swoje pytania.
[/quote]
Zapomniałeś chyba o największym,o RYŻYM.
Avatar
senator niezależny / 20 kwietnia 2012 o 13:49
0
[quote name='Alina W.' timestamp='1334910247' post='623200']
Nie jestem częstym gościem na forach, ale jeśli już, to podziwiam tych z Państwa, którzy w pełen smaku i wyrafinowanie kulturalny sposób odnoszą się do ogólnie obowiązującego chamstwa! Nie umiem zrozumieć, a nawet już nie staram się zrozumieć skąd w naszym społeczeństwie tyle prostactwa, nienawiści, megalomanii, bezpodstawnego zarozumialstwa i ignoranctwa. Przecież wszyscy mają i mieli możliwość kształcenia się, poznawania świata i europejskiej kultury!!!! Dlaczego w codziennym życiu tolerujemy prostactwo? Czyżbyśmy byli głodni stylu idącego od polityków gotowych powrócić nawet do najczarniejszych dziejów historii? Widząc pochodnie wieczorową porą, płonące kukły, marsze i zacietrzewienie...stają przede mną obrazy znane (na szczęście) tylko z filmowych kronik, Obrazy te są tak przerażające, że trące wiarę w nasz naród, wiarę w narodowa chęć odrodzenia się i wiarę w to, iż przynależymy do cywilizacji europejskiej!
[/quote]
Zacznij swoje UMORALNIANIE od gości co siedzą na wiejskiej;palikot,niesiołowski,sikorski, rostowski,i wielu innych,tam szukaj odpowiedzi na swoje pytania.
[quote name='Alina W.' timestamp='1334910247' post='623200']
Nie jestem częstym gościem na forach, ale jeśli już, to podziwiam tych z Państwa, którzy w pełen smaku i wyrafinowanie kulturalny sposób odnoszą się do ogólnie obowiązującego chamstwa! Nie umiem zrozumieć, a nawet już nie staram się zrozumieć skąd w naszym społeczeństwie tyle prostactwa, nienawiści, megalomanii, bezpodstawnego zarozumialstwa i ignoranctwa. Przecież wszyscy mają i mieli możliwość kształcenia się, poznawania świata i europejskiej k... rozwiń
Avatar
Alina W. / 20 kwietnia 2012 o 10:24
0
Nie jestem częstym gościem na forach, ale jeśli już, to podziwiam tych z Państwa, którzy w pełen smaku i wyrafinowanie kulturalny sposób odnoszą się do ogólnie obowiązującego chamstwa! Nie umiem zrozumieć, a nawet już nie staram się zrozumieć skąd w naszym społeczeństwie tyle prostactwa, nienawiści, megalomanii, bezpodstawnego zarozumialstwa i ignoranctwa. Przecież wszyscy mają i mieli możliwość kształcenia się, poznawania świata i europejskiej kultury!!!! Dlaczego w codziennym życiu tolerujemy prostactwo? Czyżbyśmy byli głodni stylu idącego od polityków gotowych powrócić nawet do najczarniejszych dziejów historii? Widząc pochodnie wieczorową porą, płonące kukły, marsze i zacietrzewienie...stają przede mną obrazy znane (na szczęście) tylko z filmowych kronik, Obrazy te są tak przerażające, że trące wiarę w nasz naród, wiarę w narodowa chęć odrodzenia się i wiarę w to, iż przynależymy do cywilizacji europejskiej!
Nie jestem częstym gościem na forach, ale jeśli już, to podziwiam tych z Państwa, którzy w pełen smaku i wyrafinowanie kulturalny sposób odnoszą się do ogólnie obowiązującego chamstwa! Nie umiem zrozumieć, a nawet już nie staram się zrozumieć skąd w naszym społeczeństwie tyle prostactwa, nienawiści, megalomanii, bezpodstawnego zarozumialstwa i ignoranctwa. Przecież wszyscy mają i mieli możliwość kształcenia się, poznawania świata i europejskiej kultury!!!! Dlaczego w codziennym życiu tolerujemy prostactwo? Czyżbyśmy by... rozwiń
Avatar
olo / 20 kwietnia 2012 o 07:53
0
[quote name='Grazyna---' timestamp='1334866762' post='623056']
Zlodzieja, jak i aferzyste korzystajacego z naszego wspolnego dobra nalezy natychmiast zglosic organom scigania, a nie anonimowo wypisywac owych "sensacji", bo jest to zarowno ohydne jesli mija sie z prawda, szkodliwe jesli jest prawda i zatruwajace ogolno-spoleczna atmosfere badac wyssanym z palca pseudo domniemaniem!
Osoby o wysokiej kulturze osobistej, a wiec szanujace samych siebie nigdy nie pozwoliliby sobie na takie bezpodstawne pomowienie! Inne zachowania swiadcza jedynie o wrodzonej niezaradnosci, niskiej kulturze i szukaniu usprawiedliwienia na wlasne nieprzystosowanie sie...
[/quote]
I co z tego zgłaszania,chyba sobie JAJA robisz.Organy ścigania,prokuratura,sądy,to wszystko to jest platforma,dopiero jak się te rządy skończą, to może wtedy będzie normalnie.Było widać jak rozliczyli aferę hazardową i inne.
[quote name='Grazyna---' timestamp='1334866762' post='623056']
Zlodzieja, jak i aferzyste korzystajacego z naszego wspolnego dobra nalezy natychmiast zglosic organom scigania, a nie anonimowo wypisywac owych "sensacji", bo jest to zarowno ohydne jesli mija sie z prawda, szkodliwe jesli jest prawda i zatruwajace ogolno-spoleczna atmosfere badac wyssanym z palca pseudo domniemaniem!
Osoby o wysokiej kulturze osobistej, a wiec szanujace samych siebie nigdy nie pozwoliliby sobie na takie bezpodst... rozwiń
Avatar
Grazyna--- / 19 kwietnia 2012 o 22:34
0
[quote name='Gość' timestamp='1334848823' post='622991']
JUDE ?????
[/quote]
,,,,nie wiem, czy Jude, ale nie wykluczam i takiej mozliwosci. Tekst wszak napisany jest bardzo swobodnym i wytrawnym jezykiem. Zauwaza sie swiadectwo wysokiej kultury i co najwazniejsze, nikogo nie obrazajacym.
Znajac wschodniopolska prostote obyczaju dominujaca wsrod naszego pospolstwanie nalezy domniemac, ze ow Pan jest wyksztalconym i dobrze urodzonym Polakiem, ale takze i nie wykluczam, iz jest kulturalnym Zydem(ale rowniez Polakiem)!
Nie wydaje mi sie, ze przeslanie trafi do Pana/Pani swiadomosci, ale tez i nie spodziewam sie cudow!
Z tym nalezy udac sie do najblzszej parafi katolickiej!
[quote name='Gość' timestamp='1334848823' post='622991']
JUDE ?????
[/quote]
,,,,nie wiem, czy Jude, ale nie wykluczam i takiej mozliwosci. Tekst wszak napisany jest bardzo swobodnym i wytrawnym jezykiem. Zauwaza sie swiadectwo wysokiej kultury i co najwazniejsze, nikogo nie obrazajacym.
Znajac wschodniopolska prostote obyczaju dominujaca wsrod naszego pospolstwanie nalezy domniemac, ze ow Pan jest wyksztalconym i dobrze urodzonym Polakiem, ale takze i nie wykluczam, iz jest kulturalnym Zydem(a... rozwiń
Avatar
Grazyna--- / 19 kwietnia 2012 o 22:19
0
[quote name='Jadwiga Rostworowska' timestamp='1334856457' post='623022']
Właśnie za tej rządzącej ekipy najwięcej złodziejstwa i różnego typu afer za nasze-podatników pieniądze.Trzeba powiedzieć STOP złodziejom i aferzystom.
[/quote]
Zlodzieja, jak i aferzyste korzystajacego z naszego wspolnego dobra nalezy natychmiast zglosic organom scigania, a nie anonimowo wypisywac owych "sensacji", bo jest to zarowno ohydne jesli mija sie z prawda, szkodliwe jesli jest prawda i zatruwajace ogolno-spoleczna atmosfere badac wyssanym z palca pseudo domniemaniem!
Osoby o wysokiej kulturze osobistej, a wiec szanujace samych siebie nigdy nie pozwoliliby sobie na takie bezpodstawne pomowienie! Inne zachowania swiadcza jedynie o wrodzonej niezaradnosci, niskiej kulturze i szukaniu usprawiedliwienia na wlasne nieprzystosowanie sie...
[quote name='Jadwiga Rostworowska' timestamp='1334856457' post='623022']
Właśnie za tej rządzącej ekipy najwięcej złodziejstwa i różnego typu afer za nasze-podatników pieniądze.Trzeba powiedzieć STOP złodziejom i aferzystom.
[/quote]
Zlodzieja, jak i aferzyste korzystajacego z naszego wspolnego dobra nalezy natychmiast zglosic organom scigania, a nie anonimowo wypisywac owych "sensacji", bo jest to zarowno ohydne jesli mija sie z prawda, szkodliwe jesli jest prawda i zatruwajace ogolno-spol... rozwiń
Avatar
Jadwiga Rostworowska / 19 kwietnia 2012 o 19:27
0
[quote name='olo' timestamp='1334853852' post='623005']
Opis bardzo trafiony i pasujący w 100 procentach do obecnie rządzących w POLSCE. Z takimi rządami i z taką naszą władzą zawsze będziemy na marginesie EUROPY. Ostatnia pora i czas na nmiany,trzeba przegonić szkodników i nieudaczników.
[/quote]
Właśnie za tej rządzącej ekipy najwięcej złodziejstwa i różnego typu afer za nasze-podatników pieniądze.Trzeba powiedzieć STOP złodziejom i aferzystom.
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 17 10

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 13 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 5

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 2

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 475 40

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 17 9

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 7

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 5

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!