Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

9 lutego 2012 r.
15:47
Edytuj ten wpis

Zlitowała się nad psem i teraz ma kłopot, czworonożny

Autor: Zdjęcie autora bar
0 45 A A
Znaleziona suczka łasi się do ludzi (Danuta Weremczuk)
Znaleziona suczka łasi się do ludzi (Danuta Weremczuk)

Córka pani Danuty Weremczuk ,wracając w nocy od znajomych do domu natknęła się na ul. Jana Pawła II na trzęsącego się z zimna i piszczącego psa. Ulitowała się nad zwierzęciem i zabrała go do domu. Na drugi dzień, kiedy piesek odzyskał już siły i wrócił mu apetyt, jej mama zadzwoniła do Straży Miejskiej z informacją, że zaopiekowała się suczką, którą jednak teraz ktoś musi zabrać.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Strażnicy przyjechali do mnie i już na wstępie ręce mi opadły, a córka wręcz się rozpłakała – mówi pani Danuta. – Jeden ze strażników zapytał bowiem, czy to tu jest ten pies, którego mają uśpić? To po to zaopiekowaliśmy się psiakiem i wezwaliśmy strażników?

Weremczuk usłyszała od strażników, że skoro już zaopiekowała się psem, to jest jego opiekunem. A psa nie wezmą, bo nie ma na to pieniędzy, ani schroniska, które zechciałoby go zabrać. Na to pani Danuta zapowiedział, że w takim razie sama im psa przyprowadzi.

– No to zostanie pani ukarana za podrzucenia psa – miał odparować jeden ze strażników.
Sławomir Borkowski, komendant Straży Miejskiej we Włodawie nie wyklucza, że jeden z jego podwładnych mógł się niefortunnie wypowiedzieć. Z drugiej strony przyznaje, że jego służba, jak i miasto nie mają możliwości przejęcia znalezionego psa. Miasto nie ma bowiem podpisanej umowy z żadnym schroniskiem. Dlaczego? Gdyż te schroniska i tak są zapełnione ponad miarę i nie chcą przyjmować zwierząt spoza swojego terenu.

Również Borkowski w tym przypadku zasłania się kosztami. W ubiegłym roku za zabranie psa, zagrażającego uczniom jednej ze szkół miasto musiało zapłacić schronisku w Nowodworze k. Lubartowa…. 2,5 tys. zł.

Weremczuk parokrotnie skontaktowała się też burmistrzem, ale też niczego nie wskórała. W rozmowie z nią miał jedynie powielić argumenty, które usłyszała już od strażników. No i wyszło na to, że w domu ma już dwie suki, które od początku się nie znoszą. W tej sytuacji, jak na ironię kłania się wypowiedziane przez strażnika uwaga, że czasami dobrze jest odwrócić wzrok…

Komentarze 45

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Danuta / 28 lutego 2012 o 12:21
0
completegabriela sokołowska Ogłoszenie dodano:2012-02-25 12:43:38
Znalazłam rudą suczkę, kochaną, szukającą domu. Jest chuda i zmarznięta. Ma około roku. Jest ufna, nie gryzie. Lubi dzieci, i toleruje inne zwierzęta. Prosimy o kontakt na numer 785972333.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Przygarnij pieska! Ogłoszenie dodano:2012-02-26 17:52:44
Śliczna, nieduża suczka szuka domu. Zmarznięta i wychudzona błąka się po mieście, prawdopodobnie została porzucona. Wchodzi do szkół, do kościołów, wyczekuje pod sklepami. Wraca do miejsc, gdzie dobrzy ludzie nie pozwalają jej zginąć z głodu. Z radością i ufnością przyjmuje każdy ludzki odruch. Może znajdzie u kogoś ciepły kąt? Apelujemy do ludzi kochających zwierzęta i wrażliwych na ich krzywdę – przygarnijcie pieska, który tak dzielnie przetrwał srogą zimę i szuka nowego pana. Jeśli ktoś zdecyduje się pomóc suni, proszę dzwonić pod numer telefonu 785972333 lub 785957117.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ten opis bardzo pasuje do suczki, którą uratowaliśmy przed zamarznięciem i którą straż zabrała i zapewniła tymczasową opiekę.Dostaję wiele sygnałów, że ten pies znów wylądował na ulicy.Czy nie ma na to mocnych.Boję się, że teraz ta Pani będzie przechodzić to co ja, Włącznie z pomówieniami.Karmi go , więc jej wmówią, że jest jego właścicielką.Pies jest bardzo przyjazny i spokojny,zasługuje na dobrego opiekuna.Błagam..............-
completegabriela sokołowska Ogłoszenie dodano:2012-02-25 12:43:38
Znalazłam rudą suczkę, kochaną, szukającą domu. Jest chuda i zmarznięta. Ma około roku. Jest ufna, nie gryzie. Lubi dzieci, i toleruje inne zwierzęta. Prosimy o kontakt na numer 785972333.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Przygarnij pieska! Ogłoszenie dodano:2012-02-26 17:52:44
Śliczna, nieduża suczka szuka domu. Zmarznięta i wychudzona błąka się po mie... rozwiń
Avatar
Danuta / 16 lutego 2012 o 08:03
0
15.02.dzwoniła do córki koleżanka, która widziała psa, o którym pisaliśmy znowu na ulicy.Łasił się do ludzi, próbował wsiąść do czyjegoś samochodu, nakarmiła go,nie mogła go wziąć do domu , bo ma własnego psa.Czyżby pomoc Straży była obliczona na krótką metę, żeby zamknąć mi usta.Mam tylko nadzieję, że to nie był ten sam pies i się mylę.Koszmar.
Avatar
Danuta / 14 lutego 2012 o 21:34
0
Bardzo dziękuję Panu Mariuszowi Kluziakowi z Lubelskiej Straży Ochrony Zwierząt,że mnie obronił przed pomówieniami w artykule włodawskiej gazety Nowy Tydzień.Straż Miejska podjęła szereg czynności zmierzających do pomyślnego załatwienia sprawy.Znaleziono czasowego opiekuna i suczka została zabrana."W odpowiedzi na moje pismo Pan burmistrz pisze: "W identycznych sytuacjach osoba, która zaopiekuje się bezdomnym zwierzęciem przechowuje je do czasu odbioru przez pracowników schroniska lub do chwili znalezienia innego opiekuna bądż właściciela.Piszę to po to, by inni nie wpadli w taką pułapkę bez wyjścia jak ja.Po tych wydarzeniach do dziś nie mogę do siebie dojść.Jak łatwo stać się ofiarą.Proszę tylko pamiętać o tym, żeby wszystko mieć na papierze, bo inaczej możecie Państwo stać się niechcący przymusowymi właścicielami.Gdyby nie to, że moja suka nie toleruje obecności innej suczki pewnie tak by się stało.
Piesek naprawdę był miły i przyjacielski.Życzę mu dobrego właściciela.Można tak było od razu,przepychanki były niepotrzebne. W końcu najważniejszy był pies i jego zdrowie.Jeszcze raz dziękuję.
Bardzo dziękuję Panu Mariuszowi Kluziakowi z Lubelskiej Straży Ochrony Zwierząt,że mnie obronił przed pomówieniami w artykule włodawskiej gazety Nowy Tydzień.Straż Miejska podjęła szereg czynności zmierzających do pomyślnego załatwienia sprawy.Znaleziono czasowego opiekuna i suczka została zabrana."W odpowiedzi na moje pismo Pan burmistrz pisze: "W identycznych sytuacjach osoba, która zaopiekuje się bezdomnym zwierzęciem przechowuje je do czasu odbioru przez pracowników schroniska lub do chwili znalezienia innego opiekuna bądż właś... rozwiń
Avatar
Danuta / 13 lutego 2012 o 15:41
0
Właśnie dzisiaj dowiedziałam się z gazety Nowy Tydzień jak broni się komendantSM i burmistrz.Komendant pisze:"podejrzewamy, że mógł on znudzić swoich właścicieli, którzy dzwoniąc do nas chcieli pozbyć się kłopotu".Co za bzdura, nie żyjemy na pustyni zarówno sąsiedzi jak i znajomi ,czy też ludzie, którzy również wyprowadzają psy mogą zaświadczyć, że jestem właścicielką czarnej suczki, nie rudej.Panowie , czasem trzeba się przyznać do błędu.Jeszcze raz powtarzam.Pies został znaleziony 09.02. 2012roku o godzinie 1 w nocy, Straż Miejska działa od godz. 8 do godz. 16
Straż została powiadomiona zaraz z samego rana, tego samego dnia.Na zdjęciu widać, jestem jeszcze w szlafroku bo nie spodziewałam się, że tak szybko przyjadą.To nie ja chciałam pozbyć się kłopotu tylko Panowie chcieliście pozbyć się kosztownego waszym zdaniem problemu.Ogrzaliśmy psa, bo cały dygotał z zimna,daliśmy jeść i pić,dzieci go głaskały i przytulały, bo był taki biedny i niesamowicie wdzięczny.Zamknijcie nas za to do więzienia, bo okazaliśmy czułość psu a on odwzajęmnił uczucie.Mamy już suczkę w domu a kto zna psy to wie,że suczki są o siebie zazdrosne i nie jest możliwe trzymanie je razem.Tak przynajmniej jest z moim psem,który nie znosi konkurencji, co też mogą potwierdzić sąsiedzi.
Właśnie dzisiaj dowiedziałam się z gazety Nowy Tydzień jak broni się komendantSM i burmistrz.Komendant pisze:"podejrzewamy, że mógł on znudzić swoich właścicieli, którzy dzwoniąc do nas chcieli pozbyć się kłopotu".Co za bzdura, nie żyjemy na pustyni zarówno sąsiedzi jak i znajomi ,czy też ludzie, którzy również wyprowadzają psy mogą zaświadczyć, że jestem właścicielką czarnej suczki, nie rudej.Panowie , czasem trzeba się przyznać do błędu.Jeszcze raz powtarzam.Pies został znaleziony 09.02. 2012roku o godzinie 1 w nocy, Straż Miejsk... rozwiń
Avatar
Adam / 13 lutego 2012 o 12:40
0
[quote name='MIRON' timestamp='1328811671' post='594623']
na przyszłość najpierw trzeba wykonać telefon do strażniczków i zgłosić problem. Ważne-przy zgłaszaniu czegokolwiek straży miejskiej czy tez policji- trzeba zapamiętać nazwisko oficera dyżurnego bo inaczej zamiotą sprawę pod dywan
[/quote]
Ciekawe jak to jest,że płaci się hyclowi 600 złotych za odłowienie psa,ale nie chce się przyjąć psa od osoby,która uratowała go przed zamarznięciem?To jakaś PARANOJA!
Avatar
Adam / 13 lutego 2012 o 11:31
0
[quote name='Danuta' timestamp='1328827799' post='594750']
Pan Burmistrz powiedział mi, że żadnego pisma ode mnie nie przyjmie i nic nie podpiszę, a ja głupia myślałam , że to jego obowiązek, zresztą bezdomne psy również.
[/quote]
Postawa burmistrza jest nie tylko amoralna-warto to wszystko zgłosić do Prokuratury,tu chodzi o literę Prawa.Zobaczymy jak pan burmistrz się wytłumaczy z migania od ustawowych obowiązkow,które obowiązują od 1 stycznia
Avatar
hovka / 11 lutego 2012 o 15:39
0
[quote name='Magda' timestamp='1328955304' post='595344']
Mam taką podpowiezz dla władz miasta-jesli brak schronisk to możnaby rozejrzeć sie za gospodarstwami z dużym ogrodzonym terenem i podpisać umowę z prywatnymi osobami -robiąc przy tym rozeznanie gdzie będzie taniej oraz gdzie bedzie korzystniej dla zwierząt.Jest wiele osób z sercem,które pomogłyby zwierzętom przy niedużych dopłatach ze strony urzędu
[/quote]

Dobry pomysł! naprawdę wart rozważenia.
Avatar
miłośnik psów / 11 lutego 2012 o 11:30
0
Niestety takich ludzi jak p.Danuta coraz mniej na świecie.Panuje znieczulica na krzywdę czy to ludzką czy zwierzęcą.Chylę czoła przed Panią.
Avatar
arab / 11 lutego 2012 o 11:21
0
[quote name='Gość' timestamp='1328817353' post='594675']
[size="4"]Dajcie Arabom, przerobią go na kebaba. Przynajmniej Lublin nie będzie taki zasrany.[/size]
[/quote]
Spod ciebie krasnoludki wynoszą albo wszystko do Bystrzycy spływa.
Avatar
Magda / 11 lutego 2012 o 11:15
0
[quote name='kasia' timestamp='1328812774' post='594640']
Nigdy nie nalezy odwracac wzroku!
Wyrazy szacunku i podziekowania dla pani, ktora zaopiekowala sie suczka! Oby wiecej takich ludzi! Moze Dziennik zaapeluje od czytelnikow, moze ktos ma mozliwosci, zeby zaadoptowac znajde albo zaopiekowac sie nia tymczasowo? Ja od lat pomogam fundacji zajmujacej sie ratowaniem bezdomych psow prowadzac taki wlasnie dom tymczasowy. Gdybym mieszkala w Polsce, probowalabym pomoc Pies trafiajacy do schroniska dostaje tak naprawde wyrok dozywocia za kratami. Czy ktos pomoze?
[/quote]
Mam taką podpowiezz dla władz miasta-jesli brak schronisk to możnaby rozejrzeć sie za gospodarstwami z dużym ogrodzonym terenem i podpisać umowę z prywatnymi osobami -robiąc przy tym rozeznanie gdzie będzie taniej oraz gdzie bedzie korzystniej dla zwierząt.Jest wiele osób z sercem,które pomogłyby zwierzętom przy niedużych dopłatach ze strony urzędu
[quote name='kasia' timestamp='1328812774' post='594640']
Nigdy nie nalezy odwracac wzroku!
Wyrazy szacunku i podziekowania dla pani, ktora zaopiekowala sie suczka! Oby wiecej takich ludzi! Moze Dziennik zaapeluje od czytelnikow, moze ktos ma mozliwosci, zeby zaadoptowac znajde albo zaopiekowac sie nia tymczasowo? Ja od lat pomogam fundacji zajmujacej sie ratowaniem bezdomych psow prowadzac taki wlasnie dom tymczasowy. Gdybym mieszkala w Polsce, probowalabym pomoc Pies trafiajacy do schroni... rozwiń
Avatar
Danuta / 28 lutego 2012 o 12:21
0
completegabriela sokołowska Ogłoszenie dodano:2012-02-25 12:43:38
Znalazłam rudą suczkę, kochaną, szukającą domu. Jest chuda i zmarznięta. Ma około roku. Jest ufna, nie gryzie. Lubi dzieci, i toleruje inne zwierzęta. Prosimy o kontakt na numer 785972333.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Przygarnij pieska! Ogłoszenie dodano:2012-02-26 17:52:44
Śliczna, nieduża suczka szuka domu. Zmarznięta i wychudzona błąka się po mieście, prawdopodobnie została porzucona. Wchodzi do szkół, do kościołów, wyczekuje pod sklepami. Wraca do miejsc, gdzie dobrzy ludzie nie pozwalają jej zginąć z głodu. Z radością i ufnością przyjmuje każdy ludzki odruch. Może znajdzie u kogoś ciepły kąt? Apelujemy do ludzi kochających zwierzęta i wrażliwych na ich krzywdę – przygarnijcie pieska, który tak dzielnie przetrwał srogą zimę i szuka nowego pana. Jeśli ktoś zdecyduje się pomóc suni, proszę dzwonić pod numer telefonu 785972333 lub 785957117.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ten opis bardzo pasuje do suczki, którą uratowaliśmy przed zamarznięciem i którą straż zabrała i zapewniła tymczasową opiekę.Dostaję wiele sygnałów, że ten pies znów wylądował na ulicy.Czy nie ma na to mocnych.Boję się, że teraz ta Pani będzie przechodzić to co ja, Włącznie z pomówieniami.Karmi go , więc jej wmówią, że jest jego właścicielką.Pies jest bardzo przyjazny i spokojny,zasługuje na dobrego opiekuna.Błagam..............-
completegabriela sokołowska Ogłoszenie dodano:2012-02-25 12:43:38
Znalazłam rudą suczkę, kochaną, szukającą domu. Jest chuda i zmarznięta. Ma około roku. Jest ufna, nie gryzie. Lubi dzieci, i toleruje inne zwierzęta. Prosimy o kontakt na numer 785972333.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Przygarnij pieska! Ogłoszenie dodano:2012-02-26 17:52:44
Śliczna, nieduża suczka szuka domu. Zmarznięta i wychudzona błąka się po mie... rozwiń
Avatar
Danuta / 16 lutego 2012 o 08:03
0
15.02.dzwoniła do córki koleżanka, która widziała psa, o którym pisaliśmy znowu na ulicy.Łasił się do ludzi, próbował wsiąść do czyjegoś samochodu, nakarmiła go,nie mogła go wziąć do domu , bo ma własnego psa.Czyżby pomoc Straży była obliczona na krótką metę, żeby zamknąć mi usta.Mam tylko nadzieję, że to nie był ten sam pies i się mylę.Koszmar.
Avatar
Danuta / 14 lutego 2012 o 21:34
0
Bardzo dziękuję Panu Mariuszowi Kluziakowi z Lubelskiej Straży Ochrony Zwierząt,że mnie obronił przed pomówieniami w artykule włodawskiej gazety Nowy Tydzień.Straż Miejska podjęła szereg czynności zmierzających do pomyślnego załatwienia sprawy.Znaleziono czasowego opiekuna i suczka została zabrana."W odpowiedzi na moje pismo Pan burmistrz pisze: "W identycznych sytuacjach osoba, która zaopiekuje się bezdomnym zwierzęciem przechowuje je do czasu odbioru przez pracowników schroniska lub do chwili znalezienia innego opiekuna bądż właściciela.Piszę to po to, by inni nie wpadli w taką pułapkę bez wyjścia jak ja.Po tych wydarzeniach do dziś nie mogę do siebie dojść.Jak łatwo stać się ofiarą.Proszę tylko pamiętać o tym, żeby wszystko mieć na papierze, bo inaczej możecie Państwo stać się niechcący przymusowymi właścicielami.Gdyby nie to, że moja suka nie toleruje obecności innej suczki pewnie tak by się stało.
Piesek naprawdę był miły i przyjacielski.Życzę mu dobrego właściciela.Można tak było od razu,przepychanki były niepotrzebne. W końcu najważniejszy był pies i jego zdrowie.Jeszcze raz dziękuję.
Bardzo dziękuję Panu Mariuszowi Kluziakowi z Lubelskiej Straży Ochrony Zwierząt,że mnie obronił przed pomówieniami w artykule włodawskiej gazety Nowy Tydzień.Straż Miejska podjęła szereg czynności zmierzających do pomyślnego załatwienia sprawy.Znaleziono czasowego opiekuna i suczka została zabrana."W odpowiedzi na moje pismo Pan burmistrz pisze: "W identycznych sytuacjach osoba, która zaopiekuje się bezdomnym zwierzęciem przechowuje je do czasu odbioru przez pracowników schroniska lub do chwili znalezienia innego opiekuna bądż właś... rozwiń
Avatar
Danuta / 13 lutego 2012 o 15:41
0
Właśnie dzisiaj dowiedziałam się z gazety Nowy Tydzień jak broni się komendantSM i burmistrz.Komendant pisze:"podejrzewamy, że mógł on znudzić swoich właścicieli, którzy dzwoniąc do nas chcieli pozbyć się kłopotu".Co za bzdura, nie żyjemy na pustyni zarówno sąsiedzi jak i znajomi ,czy też ludzie, którzy również wyprowadzają psy mogą zaświadczyć, że jestem właścicielką czarnej suczki, nie rudej.Panowie , czasem trzeba się przyznać do błędu.Jeszcze raz powtarzam.Pies został znaleziony 09.02. 2012roku o godzinie 1 w nocy, Straż Miejska działa od godz. 8 do godz. 16
Straż została powiadomiona zaraz z samego rana, tego samego dnia.Na zdjęciu widać, jestem jeszcze w szlafroku bo nie spodziewałam się, że tak szybko przyjadą.To nie ja chciałam pozbyć się kłopotu tylko Panowie chcieliście pozbyć się kosztownego waszym zdaniem problemu.Ogrzaliśmy psa, bo cały dygotał z zimna,daliśmy jeść i pić,dzieci go głaskały i przytulały, bo był taki biedny i niesamowicie wdzięczny.Zamknijcie nas za to do więzienia, bo okazaliśmy czułość psu a on odwzajęmnił uczucie.Mamy już suczkę w domu a kto zna psy to wie,że suczki są o siebie zazdrosne i nie jest możliwe trzymanie je razem.Tak przynajmniej jest z moim psem,który nie znosi konkurencji, co też mogą potwierdzić sąsiedzi.
Właśnie dzisiaj dowiedziałam się z gazety Nowy Tydzień jak broni się komendantSM i burmistrz.Komendant pisze:"podejrzewamy, że mógł on znudzić swoich właścicieli, którzy dzwoniąc do nas chcieli pozbyć się kłopotu".Co za bzdura, nie żyjemy na pustyni zarówno sąsiedzi jak i znajomi ,czy też ludzie, którzy również wyprowadzają psy mogą zaświadczyć, że jestem właścicielką czarnej suczki, nie rudej.Panowie , czasem trzeba się przyznać do błędu.Jeszcze raz powtarzam.Pies został znaleziony 09.02. 2012roku o godzinie 1 w nocy, Straż Miejsk... rozwiń
Avatar
Adam / 13 lutego 2012 o 12:40
0
[quote name='MIRON' timestamp='1328811671' post='594623']
na przyszłość najpierw trzeba wykonać telefon do strażniczków i zgłosić problem. Ważne-przy zgłaszaniu czegokolwiek straży miejskiej czy tez policji- trzeba zapamiętać nazwisko oficera dyżurnego bo inaczej zamiotą sprawę pod dywan
[/quote]
Ciekawe jak to jest,że płaci się hyclowi 600 złotych za odłowienie psa,ale nie chce się przyjąć psa od osoby,która uratowała go przed zamarznięciem?To jakaś PARANOJA!
Avatar
Adam / 13 lutego 2012 o 11:31
0
[quote name='Danuta' timestamp='1328827799' post='594750']
Pan Burmistrz powiedział mi, że żadnego pisma ode mnie nie przyjmie i nic nie podpiszę, a ja głupia myślałam , że to jego obowiązek, zresztą bezdomne psy również.
[/quote]
Postawa burmistrza jest nie tylko amoralna-warto to wszystko zgłosić do Prokuratury,tu chodzi o literę Prawa.Zobaczymy jak pan burmistrz się wytłumaczy z migania od ustawowych obowiązkow,które obowiązują od 1 stycznia
Avatar
hovka / 11 lutego 2012 o 15:39
0
[quote name='Magda' timestamp='1328955304' post='595344']
Mam taką podpowiezz dla władz miasta-jesli brak schronisk to możnaby rozejrzeć sie za gospodarstwami z dużym ogrodzonym terenem i podpisać umowę z prywatnymi osobami -robiąc przy tym rozeznanie gdzie będzie taniej oraz gdzie bedzie korzystniej dla zwierząt.Jest wiele osób z sercem,które pomogłyby zwierzętom przy niedużych dopłatach ze strony urzędu
[/quote]

Dobry pomysł! naprawdę wart rozważenia.
Avatar
miłośnik psów / 11 lutego 2012 o 11:30
0
Niestety takich ludzi jak p.Danuta coraz mniej na świecie.Panuje znieczulica na krzywdę czy to ludzką czy zwierzęcą.Chylę czoła przed Panią.
Avatar
arab / 11 lutego 2012 o 11:21
0
[quote name='Gość' timestamp='1328817353' post='594675']
[size="4"]Dajcie Arabom, przerobią go na kebaba. Przynajmniej Lublin nie będzie taki zasrany.[/size]
[/quote]
Spod ciebie krasnoludki wynoszą albo wszystko do Bystrzycy spływa.
Avatar
Magda / 11 lutego 2012 o 11:15
0
[quote name='kasia' timestamp='1328812774' post='594640']
Nigdy nie nalezy odwracac wzroku!
Wyrazy szacunku i podziekowania dla pani, ktora zaopiekowala sie suczka! Oby wiecej takich ludzi! Moze Dziennik zaapeluje od czytelnikow, moze ktos ma mozliwosci, zeby zaadoptowac znajde albo zaopiekowac sie nia tymczasowo? Ja od lat pomogam fundacji zajmujacej sie ratowaniem bezdomych psow prowadzac taki wlasnie dom tymczasowy. Gdybym mieszkala w Polsce, probowalabym pomoc Pies trafiajacy do schroniska dostaje tak naprawde wyrok dozywocia za kratami. Czy ktos pomoze?
[/quote]
Mam taką podpowiezz dla władz miasta-jesli brak schronisk to możnaby rozejrzeć sie za gospodarstwami z dużym ogrodzonym terenem i podpisać umowę z prywatnymi osobami -robiąc przy tym rozeznanie gdzie będzie taniej oraz gdzie bedzie korzystniej dla zwierząt.Jest wiele osób z sercem,które pomogłyby zwierzętom przy niedużych dopłatach ze strony urzędu
[quote name='kasia' timestamp='1328812774' post='594640']
Nigdy nie nalezy odwracac wzroku!
Wyrazy szacunku i podziekowania dla pani, ktora zaopiekowala sie suczka! Oby wiecej takich ludzi! Moze Dziennik zaapeluje od czytelnikow, moze ktos ma mozliwosci, zeby zaadoptowac znajde albo zaopiekowac sie nia tymczasowo? Ja od lat pomogam fundacji zajmujacej sie ratowaniem bezdomych psow prowadzac taki wlasnie dom tymczasowy. Gdybym mieszkala w Polsce, probowalabym pomoc Pies trafiajacy do schroni... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 45

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 10 0

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 5 0

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 2

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 8 3

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela 1 3

W czerwcu w lesie w miejscowości Rokitno (pow. bialski) przypadkowy świadek zauważył błąkające się w rejonie leśnej ścieżki zwierzę.

Sejm zdecydował. 2019 rokiem Unii Lubelskiej

Sejm zdecydował. 2019 rokiem Unii Lubelskiej 0 3

Sejm w piątek przyjął uchwałę o ustanowieniu patronów 2019 roku. Jednym z uhonorowanych w ten sposób wydarzeń jest Unia Lubelska. W przyszłym roku przypada 450. rocznica jej zawarcia.

94 PZLA MP. Srebro Karoliny Kołeczek i Piotra Tarkowskiego

94 PZLA MP. Srebro Karoliny Kołeczek i Piotra Tarkowskiego 0 0

Karolina Kołeczek z AZS UMCS Lublin i Piotr Tarkowski z AZS AWF Biała Podlaska wywalczyli srebrne medale w swoich konkurencjach podczas trzeciego dnia mistrzostw Polski w lekkiej atletyce rozgrywanych w Lublinie

Motor Lublin powinien być finansowany tylko z pieniędzy prywatnych? Proponują zrzutkę

Motor Lublin powinien być finansowany tylko z pieniędzy prywatnych? Proponują zrzutkę 72 17

Motor Lublin miałby wyemitować akcje do kupienia przez wszystkich zainteresowanych, dzięki temu zyskałby pieniądze na działalność. Taką propozycję podsuwa prezydentowi lubelska Fundacja Wolności, która woli, żeby klub nie był – jak obecnie – finansowany z pieniędzy podatników.

W tym urzędzie w Lublinie pracuje 76 osób. Przenieśli się do nowej siedziby [zdjęcia]
galeria

W tym urzędzie w Lublinie pracuje 76 osób. Przenieśli się do nowej siedziby [zdjęcia] 9 13

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Lublinie ma nową siedzibę. Funkcjonująca od stycznia w ramach Państwowego Przedsiębiorstwa Wodnego Wody Polskie instytucja mieści się teraz przy ul. Leszka Czarnego 3 w dzielnicy Rury.

94 PZLA MP. Dominik Kopeć z kolejnym złotym medalem!

94 PZLA MP. Dominik Kopeć z kolejnym złotym medalem! 4 1

Zawodnik Agrosu Zamość wywalczył drugi krążek na trwającej od piątku imprezy w Lublinie. Po złocie na 100 metrów Kopeć dołożył kolejne, ale na dwa razy dłuższym dystansie