Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Hrubieszów

21 czerwca 2019 r.
10:06

10-letni chłopiec zginął potrącony przez samochód. Bawił się z innymi dziećmi na poboczu

293 47 A A
(fot. Policja)

10-latek zginął potrącony przez samochód. Razem z innymi dziećmi bawił się na poboczu jezdni.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W czwartek po godzinie 18:00 policjanci otrzymali zgłoszenie, że na terenie gminy Uchanie (pow. hrubieszowski) doszło do potrącenia pieszego.

Po przybyciu na miejsce ustalono, że 44-letni mieszkaniec Warszawy kierujący osobowym audi potrącił 10-letniego chłopca. Chłopiec (mieszkaniec pow. chełmskiego) bawił się z innymi dziećmi na poboczu jedni.

Pomimo prowadzonej akcji ratunkowej i udzielonej na miejscu pomocy, dziecko zmarło. Kierowca został zatrzymany przez mundurowych, był trzeźwy.

Obecnie policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

e-Wydanie

Komentarze 47

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Nie idealny czlowiek / 22 czerwca 2019 o 15:01
+47
Bezczelnie oceniacie wszystkich. Krytykujecie. Gówno wiecie a oceniacie. Nie wiecie co robili rodzice jakim prawem pozwalacie sobie na ocenę wobec nich. Same swietoszki nigdy dziecka z oka nie spuścili. Przez 10 lat zawsze macie dzieci na oku. 10 letnie dziecko potrafi wyjść samo za ogrodzenie. Potrafi też się ubrać i zrobić sobie śniadanie. Dacie wiarę... A was jedyne co nauczyli i krytykować innych!!! Idealisci ***. Szkoda dziecka-tak, sKoda każdej z tych osób bo nie było to zrobione celowo. Szkoda też rodziców bo cierpią. Ale najbardziej szkoda mi was!!! Bo jesteście najzwyczajniej wredni. 
Bezczelnie oceniacie wszystkich. Krytykujecie. Gówno wiecie a oceniacie. Nie wiecie co robili rodzice jakim prawem pozwalacie sobie na ocenę wobec nich. Same swietoszki nigdy dziecka z oka nie spuścili. Przez 10 lat zawsze macie dzieci na oku. 10 letnie dziecko potrafi wyjść samo za ogrodzenie. Potrafi też się ubrać i zrobić sobie śniadanie. Dacie wiarę... A was jedyne co nauczyli i krytykować innych!!! Idealisci ***. Szkoda dziecka-tak, sKoda każdej z tych osób bo nie było to zrobione celowo. Szkoda też rodziców bo cierpią. Ale najb... rozwiń
Avatar
Gość / 22 czerwca 2019 o 14:50
+27
Ale wy ludzie jesteście durni... Każde z was niech spojrzy na siebie. Komentujecie coś o czym gówno wiecie, krytykujecie ludzi których gówno znacie. krytykowac to mogą ewentualnie rodzice siebie jeśli wiedzą że popełnili błąd, kierowca sam siebie jeśli wie że mogło byc inaczej i że mógł jechać wolniej jeśli to by coś zmieniło. Każdy z nich na pewno już cierpi. A wy zamiast siać krytykę i wieczne niezadowolenie z otaczającego was świata wobec ludzi i sytuacje o których wiecie NIC, weźcie się za jakąś robotę. Wszyscy świeci i nikt nigdy oka zdziecka nie spuścił... Durni...
Ale wy ludzie jesteście durni... Każde z was niech spojrzy na siebie. Komentujecie coś o czym gówno wiecie, krytykujecie ludzi których gówno znacie. krytykowac to mogą ewentualnie rodzice siebie jeśli wiedzą że popełnili błąd, kierowca sam siebie jeśli wie że mogło byc inaczej i że mógł jechać wolniej jeśli to by coś zmieniło. Każdy z nich na pewno już cierpi. A wy zamiast siać krytykę i wieczne niezadowolenie z otaczającego was świata wobec ludzi i sytuacje o których wiecie NIC, weźcie się za jakąś robotę. Wszyscy świeci i nikt nigdy oka zd... rozwiń
Avatar
Karol / 21 czerwca 2019 o 10:45
+25
Gdyby jechał wystarczająco wolno przez wieś, to by zauważył. Żaden nieszczęśliwy wypadek - jak się zapie@#la, to się jest potencjalnym mordercą
 Tak trochę nie do końca. Nie można tłumaczyć wszystkiego nadmierną prędkością. Oczywiście jest to najlepszy pretekst do znalezienia kozła ofiarnego, ale nie do końca chyba o to chodzi. Dziecko wbiegajace na jezdnię może by  równie dobrze potrącone przez rower, i też że skutkiem śmiertelnym. Jesteśmy tylko ludźmi, pamiętajmy o tym za nim kogoś przedwcześnie oskarżymy.
Avatar
Gość / 21 czerwca 2019 o 10:19
+24
Przykre to... Współczuję rodzinie zmarłego chłopca. I wiem że teraz będą wieszać psy na kierującym, ale niestety nawet najlepszy kierowca nie jest w stanie przewidzieć co zrobi make dziecko przy drodze. Małe dzieci trudno upilnować będąc metr od nich a co dopiero mówić o dzieciach w pobliżu jezdni. Prawdopodobnie był to przykry, nieszczęśliwy wypadek.
Avatar
Gość / 21 czerwca 2019 o 10:12
+18
Zaraz bedzie ze warszawiak ze nie umie jezdzic itp.. A czy pobocze jezdni to jest miejsce do zabaw dla 10 letnich dzieci?
Avatar
viki / 21 czerwca 2019 o 20:39
+13
JAKIE POBOCZE??? Toż to jezdnia i jakiś rów!! Co dzieci robiły na jezdni ??
Avatar
Iwa / 21 czerwca 2019 o 16:13
+13
Dzieci bawiły się na poboczu jezdni.. Gdzie byli rodzice??? Zapewne przy okazji dna świątecznego palili grilla i byli zajęci sobą.. A dziecko samopas.. Przy poboczu? Na wsiach nie brakuje bezpiecznego podwórka, to nie miasto że wszędzie jest asfalt i jeżdżą samochody.. Wszyscy widzą tylko winę kierowcy, a gdzie byli rodzice 10lat to jeszcze nie dorosłość..
Avatar
Gość / 21 czerwca 2019 o 11:50
+10
W latach 70! były na niektórych drogach wymalowane napisy "UWAGA Dziecko na drodze" i już wtedy ktoś zauważył w jakimś komentarzu (Chyba w Motorze) " A co Ono tam robi?" Problem zabaw dzieci jest stary jak świat, nie tylko drogi, to też stawy, glinianki, kiedyś były niewybuchy itp. A gdzie odpowiedzialni rodzice? To tak nawiasem, tu jest czyjaś tragedia, nie tylko rodziny ofiary. Wszystkim wyrazy współczucia.
Avatar
Gość / 21 czerwca 2019 o 13:16
+9
Sorry bardzo a co robili wtedy ich opiekunowie ? Niech ta śmierć będzie ku przestrodze ze trzeba dzieciom wpajać do głów jak uważać na ulicy bo nieuwaga drogo kosztuje Niestety mam często okazję obserwować jak takie siu siu majtki pędzą na swoich rowerach przez przejście nie zważając na to czy jadą samochody czy nie
Avatar
Gość / 24 czerwca 2019 o 17:18
+8
Dziecka nie upilnujesz .chłopiec 10 lat to już jest ogarnięte dziecko .miejsce na zabawę wiadome że nie do zabawy ale dzieci z reguły wybierają miejsca niebezpieczne .trudna sytuacja dla rodziców. Współczuję
Avatar
Gość / 24 czerwca 2019 o 17:18
+8
Dziecka nie upilnujesz .chłopiec 10 lat to już jest ogarnięte dziecko .miejsce na zabawę wiadome że nie do zabawy ale dzieci z reguły wybierają miejsca niebezpieczne .trudna sytuacja dla rodziców. Współczuję
Avatar
mgr. Andrzej Husta / 24 czerwca 2019 o 15:12
-3
Informuję, że zostanie złożone zawiadomienie za każdy komentarz szerzący mowę nienawiści.  Z poważaniem, mgr. Husta
Avatar
Łuki / 23 czerwca 2019 o 10:35
-8
Dzieci były w widocznym miejscu tam jest długi prosty odcinek więc to ewidentna wina kierowcy który musiał się zagapic np w telefon, zabił małe dziecko, powinien teraz ponieść surową karę.
Avatar
Zenek / 22 czerwca 2019 o 21:07
+6
Miejscem wypadku jest miejsce obok karetki na zdjęciu tam są wiśnie kierowca mógł nie zaóważyć dzieci w krzakach. 
Avatar
Gość / 22 czerwca 2019 o 20:45
-7
To wina kierowcy
Avatar
Nie idealny czlowiek / 22 czerwca 2019 o 15:01
+47
Bezczelnie oceniacie wszystkich. Krytykujecie. Gówno wiecie a oceniacie. Nie wiecie co robili rodzice jakim prawem pozwalacie sobie na ocenę wobec nich. Same swietoszki nigdy dziecka z oka nie spuścili. Przez 10 lat zawsze macie dzieci na oku. 10 letnie dziecko potrafi wyjść samo za ogrodzenie. Potrafi też się ubrać i zrobić sobie śniadanie. Dacie wiarę... A was jedyne co nauczyli i krytykować innych!!! Idealisci ***. Szkoda dziecka-tak, sKoda każdej z tych osób bo nie było to zrobione celowo. Szkoda też rodziców bo cierpią. Ale najbardziej szkoda mi was!!! Bo jesteście najzwyczajniej wredni. 
Bezczelnie oceniacie wszystkich. Krytykujecie. Gówno wiecie a oceniacie. Nie wiecie co robili rodzice jakim prawem pozwalacie sobie na ocenę wobec nich. Same swietoszki nigdy dziecka z oka nie spuścili. Przez 10 lat zawsze macie dzieci na oku. 10 letnie dziecko potrafi wyjść samo za ogrodzenie. Potrafi też się ubrać i zrobić sobie śniadanie. Dacie wiarę... A was jedyne co nauczyli i krytykować innych!!! Idealisci ***. Szkoda dziecka-tak, sKoda każdej z tych osób bo nie było to zrobione celowo. Szkoda też rodziców bo cierpią. Ale najb... rozwiń
Avatar
Gość / 22 czerwca 2019 o 14:50
+27
Ale wy ludzie jesteście durni... Każde z was niech spojrzy na siebie. Komentujecie coś o czym gówno wiecie, krytykujecie ludzi których gówno znacie. krytykowac to mogą ewentualnie rodzice siebie jeśli wiedzą że popełnili błąd, kierowca sam siebie jeśli wie że mogło byc inaczej i że mógł jechać wolniej jeśli to by coś zmieniło. Każdy z nich na pewno już cierpi. A wy zamiast siać krytykę i wieczne niezadowolenie z otaczającego was świata wobec ludzi i sytuacje o których wiecie NIC, weźcie się za jakąś robotę. Wszyscy świeci i nikt nigdy oka zdziecka nie spuścił... Durni...
Ale wy ludzie jesteście durni... Każde z was niech spojrzy na siebie. Komentujecie coś o czym gówno wiecie, krytykujecie ludzi których gówno znacie. krytykowac to mogą ewentualnie rodzice siebie jeśli wiedzą że popełnili błąd, kierowca sam siebie jeśli wie że mogło byc inaczej i że mógł jechać wolniej jeśli to by coś zmieniło. Każdy z nich na pewno już cierpi. A wy zamiast siać krytykę i wieczne niezadowolenie z otaczającego was świata wobec ludzi i sytuacje o których wiecie NIC, weźcie się za jakąś robotę. Wszyscy świeci i nikt nigdy oka zd... rozwiń
Avatar
maro / 22 czerwca 2019 o 00:39
0
"...Kierowca został zatrzymany przez mundurowych, był trzeźwy..." - a rodzice dziecka byli trzeźwi?...
Avatar
Gosc / 21 czerwca 2019 o 21:01
+7
Ja akurat mieszkam niedaleko tego miejsca i akurat są tam krzaki i drzewa. I kierowca miał prawo go nie zauważyć. Na zdj nie widać dokładnie jak wygląda to miejsce. Dodam jeszcze tylko że są tam pod rząd 2 ostre zakręty. Także niewątpliwe jest to że wyskoczył zza krzaków
Avatar
viki / 21 czerwca 2019 o 20:39
+13
JAKIE POBOCZE??? Toż to jezdnia i jakiś rów!! Co dzieci robiły na jezdni ??