Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

4 czerwca 2016 r.
14:13

Francuz z bronią i materiałami wybuchowymi zatrzymany na granicy ukraińsko-polskiej

Autor: Zdjęcie autora pab
0 14 A A

Francuz posiadający broń i materiały wybuchowe, które miały posłużyć do ataku terrorystycznego w Paryżu został zatrzymany na przejściu granicznym Jagodzin na Ukrainie prowadzącym do polskiego Dorohuska - informuje TVN 24.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Informację o zatrzymaniu mężczyzny podała w piątek francuska telewizja M6. W sobotę potwierdziła to ukraińska straż graniczna - podaje TVN 24.

Według informacji francuskich mediów mężczyzna miał planować zamach w Paryżu przed piłkarskimi mistrzostwami Europy. Miał zostać zatrzymany przed tygodniem przez straż graniczną po stronie ukraińskiej.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
PORINESS / 5 czerwca 2016 o 12:41
0
Nie francuski Aborygen, lecz Francuz. Obywatel Francji, obywatel francuski, który się odciął od korzeni, a więc Francuz, czysty Francuz, Francuz z krwi i kości. W przeciwnym razie, gdy media doniosą inaczej, to ilość ataków wzrośnie. Wobec tego FRANCJA nie francuska. Zatem albo ALIFRANCJA albo ALAFRANCJA. Przeto konkurs na nowy hymn ALIFRANCJI lub ALAFRANCJI jest otwarty.
Avatar
Gość / 5 czerwca 2016 o 11:45
0
Francuz co się nazywa abdul ahmed? To nie Francuz, to ciapak...
Avatar
aburton / 5 czerwca 2016 o 10:03
0
Mecz otwarcia. Na stadion wali kilkadziesiąt dronów naszpikowanych materiałami dymnymi, wybuchowymi i chemicznymi. I co wtedy?
Avatar
yowlring / 5 czerwca 2016 o 06:44
0
Ten Francuz to istna nitka, tak jak ja, to istny Napoleon. Pokłębiło się w klepichach sąsiadom. Zatem jedna nitka zaprowadzi nas do wszystkich kłębków. Problem jest w tym, że nie wiadomo, czy ten Francuz jest elementem osnowy, czy elementem wątku. Nie wydaje mi się, aby ten Francuz był materiałem.
Avatar
nearly / 5 czerwca 2016 o 03:05
0
Oto warunek: 500 000 000 GBP netto czyli na czysto i nie w ratach, lecz natychmiast. Pasuje?
Avatar
achira / 5 czerwca 2016 o 00:48
0
mam 1200 pln na miesiąc i całkowity zakaz dorabiania. ponadto jestem na czarnej liŚcie - w każdej partii, także każdej partii poza parlamentem. na co liczysz draniu? czy myślisz, że ci ktoś stąd poda rozwiązanie? za mało mają w klepichach s***synu, aby ten problem rozwiązać. profesorowie też tego problemu nie rozwiażą. zrozumiałeś!!!! ani najwięksi specjaliści. dotarło!!!! Żaden człowiek na świcie tego nie roz***i, oprócz mnie. pytanie, za ile usd?
Avatar
indusium / 5 czerwca 2016 o 00:35
0
Dlaczego się chowasz? Co, myślisz, że jesteś lepszy ode mnie? Musiałbyś się drugi raz urodzić. Tak czy inaczej rozwiązania nie podam . Pierdolcie się bydlaki!!!!
Avatar
pennet / 4 czerwca 2016 o 22:48
0
Francuz - francuski Francuz - obywatel Francji. Czy francuski Polak? Czy francuski Niemiec? Czy francuski Australijczyk? Oj nie podoba się Bogu taka mieszanka, oj nie podoba. Przecież to jest francuski Ufoludek. A wszyscy tak pękają przed UFO. Jak widać, te UFO, to nie takie 'jentelegenty'. Ale taki jentelegntny obywatel UE mógł uszkodzić nieodwracalnie lub unicestwić wielu inteligentnych. Uświadom sobie to, że rozwiązanie tego problemu nie istnieje. Eee, istnieje, ale jesce nie jest znane. O! Niech rozwiązanie podadzą Ci, którzy wysadzają innych lub zamierzają wysadzić siebie z innymi. Panie Ufoludku, co by Pan zrobił takiemu, co by ten taki chciał zrobić to samo Panu, no w pańskim gronie? NIE WYPOWIADAJ SIĘ W MOIM IMIENIU I NIE UŻYWAJ MEGO IMIENIA NADAREMNO. TO JEST WASZA ZIEMSKA MIESZANKA, NIE MOJA. TO JEST WASZ ZIEMSKI PROBLEM. DLA MNIE TO ŻADEN PROBLEM. MACIE TO, CZEGO PRAGNIECIE. TEGO WŁAŚNIE PRAGNIE LUDZKOŚĆ. Ale ja sobie tylko tak napisałem: 'oj nie podoba się Bogu taka mieszanka, oj nie podoba'. TYLKO SPÓBUJ POKAZAĆ ZIEMSKIM ĆWOKOM ROZWIĄZANIE! ANI MI SIĘ WAŻ. Tak jest, Panie Boże, już niczego nie pokażę ziemskim ćwokom.
Francuz - francuski Francuz - obywatel Francji. Czy francuski Polak? Czy francuski Niemiec? Czy francuski Australijczyk? Oj nie podoba się Bogu taka mieszanka, oj nie podoba. Przecież to jest francuski Ufoludek. A wszyscy tak pękają przed UFO. Jak widać, te UFO, to nie takie 'jentelegenty'. Ale taki jentelegntny obywatel UE mógł uszkodzić nieodwracalnie lub unicestwić wielu inteligentnych. Uświadom sobie to, że rozwiązanie tego problemu nie istnieje. Eee, istnieje, ale jesce nie jest znane. O! Niech rozwiązanie podadzą Ci, którzy wysadzają ... rozwiń
Avatar
Gość / 4 czerwca 2016 o 22:47
0
Polacy się obudzili. Jestes dumny. Nie damy się robić w konia. Brawo!
Avatar
Gość / 4 czerwca 2016 o 18:09
0
Szkoda , że nie zatrzymali go nasi , polskiemu wojsku przydałoby się takie uzbrojenie !
Avatar
PORINESS / 5 czerwca 2016 o 12:41
0
Nie francuski Aborygen, lecz Francuz. Obywatel Francji, obywatel francuski, który się odciął od korzeni, a więc Francuz, czysty Francuz, Francuz z krwi i kości. W przeciwnym razie, gdy media doniosą inaczej, to ilość ataków wzrośnie. Wobec tego FRANCJA nie francuska. Zatem albo ALIFRANCJA albo ALAFRANCJA. Przeto konkurs na nowy hymn ALIFRANCJI lub ALAFRANCJI jest otwarty.
Avatar
Gość / 5 czerwca 2016 o 11:45
0
Francuz co się nazywa abdul ahmed? To nie Francuz, to ciapak...
Avatar
aburton / 5 czerwca 2016 o 10:03
0
Mecz otwarcia. Na stadion wali kilkadziesiąt dronów naszpikowanych materiałami dymnymi, wybuchowymi i chemicznymi. I co wtedy?
Avatar
yowlring / 5 czerwca 2016 o 06:44
0
Ten Francuz to istna nitka, tak jak ja, to istny Napoleon. Pokłębiło się w klepichach sąsiadom. Zatem jedna nitka zaprowadzi nas do wszystkich kłębków. Problem jest w tym, że nie wiadomo, czy ten Francuz jest elementem osnowy, czy elementem wątku. Nie wydaje mi się, aby ten Francuz był materiałem.
Avatar
nearly / 5 czerwca 2016 o 03:05
0
Oto warunek: 500 000 000 GBP netto czyli na czysto i nie w ratach, lecz natychmiast. Pasuje?
Avatar
achira / 5 czerwca 2016 o 00:48
0
mam 1200 pln na miesiąc i całkowity zakaz dorabiania. ponadto jestem na czarnej liŚcie - w każdej partii, także każdej partii poza parlamentem. na co liczysz draniu? czy myślisz, że ci ktoś stąd poda rozwiązanie? za mało mają w klepichach s***synu, aby ten problem rozwiązać. profesorowie też tego problemu nie rozwiażą. zrozumiałeś!!!! ani najwięksi specjaliści. dotarło!!!! Żaden człowiek na świcie tego nie roz***i, oprócz mnie. pytanie, za ile usd?
Avatar
indusium / 5 czerwca 2016 o 00:35
0
Dlaczego się chowasz? Co, myślisz, że jesteś lepszy ode mnie? Musiałbyś się drugi raz urodzić. Tak czy inaczej rozwiązania nie podam . Pierdolcie się bydlaki!!!!
Avatar
pennet / 4 czerwca 2016 o 22:48
0
Francuz - francuski Francuz - obywatel Francji. Czy francuski Polak? Czy francuski Niemiec? Czy francuski Australijczyk? Oj nie podoba się Bogu taka mieszanka, oj nie podoba. Przecież to jest francuski Ufoludek. A wszyscy tak pękają przed UFO. Jak widać, te UFO, to nie takie 'jentelegenty'. Ale taki jentelegntny obywatel UE mógł uszkodzić nieodwracalnie lub unicestwić wielu inteligentnych. Uświadom sobie to, że rozwiązanie tego problemu nie istnieje. Eee, istnieje, ale jesce nie jest znane. O! Niech rozwiązanie podadzą Ci, którzy wysadzają innych lub zamierzają wysadzić siebie z innymi. Panie Ufoludku, co by Pan zrobił takiemu, co by ten taki chciał zrobić to samo Panu, no w pańskim gronie? NIE WYPOWIADAJ SIĘ W MOIM IMIENIU I NIE UŻYWAJ MEGO IMIENIA NADAREMNO. TO JEST WASZA ZIEMSKA MIESZANKA, NIE MOJA. TO JEST WASZ ZIEMSKI PROBLEM. DLA MNIE TO ŻADEN PROBLEM. MACIE TO, CZEGO PRAGNIECIE. TEGO WŁAŚNIE PRAGNIE LUDZKOŚĆ. Ale ja sobie tylko tak napisałem: 'oj nie podoba się Bogu taka mieszanka, oj nie podoba'. TYLKO SPÓBUJ POKAZAĆ ZIEMSKIM ĆWOKOM ROZWIĄZANIE! ANI MI SIĘ WAŻ. Tak jest, Panie Boże, już niczego nie pokażę ziemskim ćwokom.
Francuz - francuski Francuz - obywatel Francji. Czy francuski Polak? Czy francuski Niemiec? Czy francuski Australijczyk? Oj nie podoba się Bogu taka mieszanka, oj nie podoba. Przecież to jest francuski Ufoludek. A wszyscy tak pękają przed UFO. Jak widać, te UFO, to nie takie 'jentelegenty'. Ale taki jentelegntny obywatel UE mógł uszkodzić nieodwracalnie lub unicestwić wielu inteligentnych. Uświadom sobie to, że rozwiązanie tego problemu nie istnieje. Eee, istnieje, ale jesce nie jest znane. O! Niech rozwiązanie podadzą Ci, którzy wysadzają ... rozwiń
Avatar
Gość / 4 czerwca 2016 o 22:47
0
Polacy się obudzili. Jestes dumny. Nie damy się robić w konia. Brawo!
Avatar
Gość / 4 czerwca 2016 o 18:09
0
Szkoda , że nie zatrzymali go nasi , polskiemu wojsku przydałoby się takie uzbrojenie !
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W tym urzędzie w Lublinie pracuje 76 osób. Przenieśli się do nowej siedziby [zdjęcia]
galeria

W tym urzędzie w Lublinie pracuje 76 osób. Przenieśli się do nowej siedziby [zdjęcia] 2 3

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Lublinie ma nową siedzibę. Funkcjonująca od stycznia w ramach Państwowego Przedsiębiorstwa Wodnego Wody Polskie instytucja mieści się teraz przy ul. Leszka Czarnego 3 w dzielnicy Rury.

94 PZLA MP. Dominik Kopeć z kolejnym złotym medalem!

94 PZLA MP. Dominik Kopeć z kolejnym złotym medalem! 4 1

Zawodnik Agrosu Zamość wywalczył drugi krążek na trwającej od piątku imprezy w Lublinie. Po złocie na 100 metrów Kopeć dołożył kolejne, ale na dwa razy dłuższym dystansie

94 PZLA MP. Malwina Kopron z brązowym medalem

94 PZLA MP. Malwina Kopron z brązowym medalem 0 0

Zawodniczka AZS UMCS zajęła trzecie miejsce w niedzielnym konkursie rzutu młotem. Srebrny medal zdobyła Joanna Fiodorow, a złoto przypadło Anicie Włodarczyk, która była poza zasięgiem

Po kontroli NIK: Seniorzy bez opieki w 41 gminach woj. lubelskiego

Po kontroli NIK: Seniorzy bez opieki w 41 gminach woj. lubelskiego 0 0

41 gmin czyli 19 proc. wszystkich gmin w województwie lubelskim nie zapewnia seniorom opieki – wynika z najnowszego raportu Najwyższej Izby Kontroli. W skali kraju robi to zaledwie 20 proc. gmin, mimo że należy to do ich obowiązków i jest najmniej kosztowną dla samorządów formą pomocy seniorom.

Kontrola policji nad jez. Białym. Trzech nerwowych panów w seacie

Kontrola policji nad jez. Białym. Trzech nerwowych panów w seacie 18 3

W sobotę pełniący służbę w Okunince nad jeziorem Białym policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód seat leon, którym podróżowało trzech młodych mężczyzn z woj. mazowieckiego.

Tragedia podczas remontu. Znaleźli przy betoniarce syna i ojca
film

Tragedia podczas remontu. Znaleźli przy betoniarce syna i ojca 16 0

Grodków, woj. opolskie. 15-letni chłopak i jego ojciec zostali porażeni prądem w Grodkowie.

Dachowanie na prostym odcinku drogi. Kierująca i pasażerka w szpitalu
galeria

Dachowanie na prostym odcinku drogi. Kierująca i pasażerka w szpitalu 0 3

Do groźnego zdarzenia doszło w piątkowe południe w Dębowej Kłodzie (pow. parczewski).

Pomysł na biznes: 10 hektarów rodzinnej zabawy
Złota Setka

Pomysł na biznes: 10 hektarów rodzinnej zabawy 0 1

Na pomysł otworzenia tematycznego parku rozrywki trójka przedsiębiorców wpadła 8 lat temu. Dzisiaj to jedno z największych i najbardziej znanych miejsc tego typu w naszych kraju. Do Magicznych Ogródów koło Janowca w sezonie ściągają prawdziwe tłumy.

Awantura podczas festiwalu. Zaatakowali ochroniarza

Awantura podczas festiwalu. Zaatakowali ochroniarza 1 0

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem podczas festiwalu Kolory Muzyki w Parku Miejskim w Chełmie.

Zakupy po pijanemu z małym dzieckiem to zły pomysł. Przyjechał "Przyjazny Patrol"

Zakupy po pijanemu z małym dzieckiem to zły pomysł. Przyjechał "Przyjazny Patrol" 13 2

W sobotę przed godz. 20 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie od pracowników jednego z marketów przy Al. Tysiąclecia w Lublinie. Z przekazanej informacji wynikało, że na zakupy z malutkim dzieckiem przyszła nietrzeźwa kobieta.

Upalny dzień w PRL. Dla ochłody napój dla imperialistów czy syfon z wodą sodową?
Magazyn

Upalny dzień w PRL. Dla ochłody napój dla imperialistów czy syfon z wodą sodową? 29 2

W PRL-u nie trzeba było baru czy restauracji, aby ugasić pragnienie. Coca-colę okrzyknięto w latach 50. napojem imperialistów. W sklepach królowała oranżada, a na ulicy popularna „gruźliczanka” - woda sodowa z sokiem (droższa) i bez soku (tańsza), sprzedawana z saturatorów.

Francuscy organiści w Puławach
23 lipca 2018, 19:00

Francuscy organiści w Puławach 6 0

W poniedziałek, 23 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta w Puławach wystąpi duet organistów z Francji - Eric Lebrun oraz Marie-Ange Leurent. Wydarzenie odbędzie się w ramach trwającego Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej.

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów 1 0

Do przerwy w starciu Lewartu z Orlętami Łuków padła tylko jedna bramka. W drugiej połowie obie ekipy się rozstrzelały i ostatecznie zawody zakończyły się remisem 3:3. Zarówno Łukasz Mierzejewski, jak i Robert Różański mieli w składach wiele nowych twarzy

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń 40 19

Lubelscy policjanci skontrowali blisko 90 pojazdów oraz ujawnili 60 wykroczeń w ruchu drogowym.

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać?

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać? 2 15

Grunty w dwóch częściach Puław chce sprzedać Urząd Miasta. Chodzi o trzy działki pod usługi przy ul. Sosnowej oraz jedną większą nieruchomość położoną w strefie ekonomicznej przy ul. Komunalnej.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!