Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

12 lutego 2009 r.
20:29
Edytuj ten wpis

200 tys. zł za dwa szalety. Kto na tym zarobił?

Autor: Zdjęcie autora FABIAN PLAPIS
0 34 A A

Za dwie nowe, samoobsługowe kabiny toaletowe Kraśnik zapłacił… 200 tys. zł. - Za tyle można kupić dwupokojowe mieszkanie w Lublinie - mówią zbulwersowani mieszkańcy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Szalety stanęły na skwerku przy ul. Chopina i na przystanku busów przy ul. Mickiewicza. Kosztowały 112 tysięcy złotych, ale miasto wyłożyło jeszcze 88 tys. zł na montaż i podłączenie do sieci wodno-kanalizacyjnej. Roboty zleciło firmie Wod-Bud, która realizuje niemalże wszystkie prace budowlane w Kraśniku.

- To nie są przenośne kabiny typu toi-toi. Są podłączone do kanalizacji, wykonane z nierdzewnej stali, co ułatwia mycie i dezynfekcję - zachwala Daniel Niedziałek z Urzędu Miasta. - W środku jest muszla, pisuar, umywalka, podajnik na mydło i papier toaletowy. Do tego światło i ogrzewanie. Niedziałek dodaje, że w przetargu wystartował tylko jeden producent.

- Za 200 tysięcy to można zrobić coś porządnego, choćby chodnik. A toalety mogłyby być przenośne - komentuje pan Wiesław, kraśniczanin z ulicy Chopina.
- Za taką kwotę można kupić 45-metrowe mieszkanie w Lublinie - mówi Piotr Sikorski z Biura Nieruchomości Kleczkowski.

Zaszokowany ogromnymi kosztami jest również Andrzej Cieśla, wójt Zakrzówka. W jego gminie przed kilku laty stanął podobny szalet. - Kosztował zaledwie 36 tys. zł, ale w środku jest porcelana, a nie stal. Za to wszystkie roboty ziemne, podłączenie wody i elektryczności wykonali moi ludzie. Wydałem jedynie tysiąc zł na materiały.

Tymczasem Kraśnik rozstrzygnął już przetarg na administrowanie toaletami. Wygrała go firma Wizjer, która należy do Iwony Kuczek. Mąż pani Kuczek wiele lat przepracował w kraśnickim magistracie, a jej siostra jest zastępcą burmistrza Kraśnika. Wizjer jest związany z miastem trzyletnią umową.

- Firma będzie płacić do miejskiej kasy 170 zł miesięcznie - mówi Niedziałek. - Opłaty za korzystanie z toalet (1 zł - dop. red.) trafią do Wizjera. Będzie on też mógł sprzedać powierzchnie reklamowe na ścianach toalet.

Nie wiadomo, jaki interes ma w tym miasto, bo - zgodnie z umową - to ono zapłaci za wodę i prąd, które zużyją szalety. Dla porównania: miasto równocześnie wynajmuje cztery przenośne toalety typu toi-toi, płącąc za nie 950 zł miesięcznie.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 34

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~lolek~ / 18 lutego 2009 r. o 13:03
Gość napisał:
Panie wójcie, a kto to są "pańscy ludzie"?? Ile na tym zarobili, bo pewnie nie robili tego za friko, jak znam Zakrzówek.



Zapewne pracownicy, bo niby kto inny
Avatar
kanarek / 16 lutego 2009 r. o 14:46
Widze ,że stawki idą w góre.Zawsze było 10% a tu widze ewidentnie 100%.Gratuluje zaradności władzy z urzędu miasta w Kraśniku..
Avatar
~Piotr~ / 16 lutego 2009 r. o 00:11
mieszkaniec Kraśnika napisał:
Ogłoszenia o przetargach są umieszczane na stronie internetowej miasta Kraśnik i na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta. Jest tylko jeden warunek - trzeba umieć czytać. A tej umiejętności durniu podpisujący się Grin widocznie nie posiadasz. A może nie było cię na tej lekcji kiedy uczono czytać?


Czytać to on umie ale nie przeszedł szkolenia pod tytułem ”Jak ogłosić przetarg aby nikt nie powołany się o nim nie dowiedział”

Na stronie BIP nie było tego przetargu Sygnatura ZP.341/1-46/08.Jeśli sądzisz ,że wywieszenie treści przetargu na tablicy ogłoszeń w UM lub 3 dni robocze przed końcem składania ofert na stronie internetowej miasta to dobry pomysł ,to gratuluje powiązań.

Normalny uczciwy człowiek przed ogłoszeniem przetargu zorientował by się kto w Polsce produkuje takie toalety ,które z nich są najkorzystniejsze dla nas i porównał ceny. Następnie wysłał by treść zamówienia do kilku firm i poprosił o złożenie atrakcyjnej oferty cenowej nie gorszej, a nawet lepszej niż dla innych miast ze względu na obecny kryzys i spadek zamówień. Myślę ,ze ktoś musiał kontaktować się z firmą która złożyła ofertę no bo niby jakim cudem mieliby się dowiedzieć ,że Kraśnik potrzebuje dwa szalety A jak się kontaktował i z jakim skutkiem ,to poniżej.
Przetarg wygrała firma Intercessor z Torunia.

W 2008 roku zakupiło w tej firmie identyczne toalety miedzy innymi takie miasta jak: [b]Szczecinek 2 sztuki w cenie 40 000zł brutto za sztukę. Kamień Pomorski 2 sztuki w cenie 40000zł brutto za sztukę. Gorzów Wielkopolski 3 sztuki w cenie 40 000zł brutto za sztukę. Kraśnik 2 sztuki w cenie 61 120zł brutto za sztukę.[/b]

Przyłącza i wylanie płyty pod wc kosztowały. Sczecinek 16 000zł brutto za sztukę. Kamień Pomorski i Gorzów Wielkopolski po 10 000zł brutto za sztukę. Kraśnik 44 000zł brutto za sztukę.

Panie umiejący czytać . Jak Ja mam zamiar coś kupić to szukam w internecie lub sklepach korzystnej oferty. Dobrej, taniej i z solidną gwarancją. .Jeśli miałbym coś kupić za czyjeś pieniądze to zrobiłbym to jeszcze bardziej starannie aby nie posądzono mnie o nieuczciwość. Natomiast niektórzy są chorzy na kasę i pozbawieni skrupułów.


Czytać to on umie ale nie przeszedł szkolenia pod tytułem ”Jak ogłosić przetarg aby nikt nie powołany się o nim nie dowiedział”

Na stronie BIP nie było tego przetargu Sygnatura ZP.341/1-46/08.Jeśli sądzisz ,że wywieszenie treści przetargu na tablicy ogłoszeń w UM lub 3 dni robocze przed końcem składania ofert na stronie internetowej miasta to dobry pomysł ,to gratuluje powiązań.

Normalny uczciwy człowiek przed ogłoszeniem przetargu zorientował... rozwiń
Avatar
Miro / 15 lutego 2009 r. o 14:26
"Obywatelu" dlaczego na stronie miasta w zakładce przetargi nie ma wszystkich przetargów ? Skoro są tak selekcjonowane to może lepiej żeby tam był odsyłacz do przetargów z BIP. Zainteresowany przetargami zwykły człowiek szuka w przetargach na stronie miasta, ale niestety takich okazji na dobry interes tam nie znajdzie.
Avatar
wiesio243 / 14 lutego 2009 r. o 20:16
cojeszczekleszcze napisał:
Latryna reklamowa w starych Koszarach. Mam nadzieję, że "promowany towar" będzie ciut lepszy od zawartości wnętrza. To może obok jeszcze jakiś zgrabny burdelik...ciepło i czysto już jest. Dawni ułani i Chopin nie weszliby w ten zasrany interes. A dzisiejsi decydenci tak. Na sraczyku pewnie zobaczymy znajomy slogan - JUŻ LEJEMY.... i s....my- dopisał jakiś łobuz...
Lubię jeszcze taki Kraśnik???

pamiętaj chłopie Polski gówniany polityk nawet z gówna zrobi dobry interes bo oni w tym siedzą ,i nie będzie się przejmował bo przecież Chopin i reszta też musieli gdzieś srać SORKI za słownictwo!!!!!

pamiętaj chłopie Polski gówniany polityk nawet z gówna zrobi dobry interes bo oni w tym siedzą ,i nie będzie się przejmował bo przecież Chopin i reszta też musieli gdzieś srać SORKI za słownictwo!!!!! rozwiń
Avatar
obywatel / 14 lutego 2009 r. o 18:39
Do osobnika używającego ksywki "white" - ogłoszenie o przetargu na dzierżawę toalet zamieszczone jest (i było od dawna) na stronie miasta Kraśnik w zakładce" BIP - przetargi - wszystkie" . Mogłeś startować i przejąć ten g....ny biznes (pecunia non olet), ale po co, lepiej wypisywać głupoty i oskarżać wszystkich o wszystko. A propos -"na pewno" pisze się osobno; chyba jednak nie było cię na wielu lekcjach i to w szkole podstawowej.
Avatar
Młody Gniewny / 14 lutego 2009 r. o 18:29
Wszędzie aby ten Kuczek i firma Wizjer. Strach otworzyć drzwi od lodówki bo może on wyskoczy. CBA miało by pełno roboty w Kraśniku Wizjer WODBUD jedna wielka korupcja aby tak dalej....
Avatar
white / 14 lutego 2009 r. o 11:12
mieszkaniec Kraśnika napisał:
Ogłoszenia o przetargach są umieszczane na stronie internetowej miasta Kraśnik i na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta. Jest tylko jeden warunek - trzeba umieć czytać.

To może podaj link do tej strony gdzie jest mowa o tym przetargu. Chętnie to przeczytam.
A jeśli szukasz durnia to szybciutko spójrz w lusterko, i tam napewno go znajdziesz.
Avatar
rachmistrzpraktykującyerra / 14 lutego 2009 r. o 10:13
A ciebie kolego nie było na lekcji logiki.... Rachunki też nie są waszą mocną stroną. Te sracióki będą amortyzowały się przez ponad 98 lat. (2000000:170):12=98,04. N I E P R A W DO P O DO P N E !!!!!!!!!!!!!!! Inwestycja stulecia
Avatar
rachmistrzpraktykujący / 14 lutego 2009 r. o 10:08
mieszkaniec Kraśnika napisał:
Ogłoszenia o przetargach są umieszczane na stronie internetowej miasta Kraśnik i na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta. Jest tylko jeden warunek - trzeba umieć czytać. A tej umiejętności durniu podpisujący się Grin widocznie nie posiadasz. A może nie było cię na tej lekcji kiedy uczono czytać?


A ciebie kolego nie było na lekcji logiki.... Rachunki też nie są waszą mocną stroną. Te sracióki będzie amortyzowało przez ponad 98 lat. (2000000:170):12=98,04. N I E P R A W DO P O DO P N E !!!!!!!!!!!!!!! Inwestycja stulecia


A ciebie kolego nie było na lekcji logiki.... Rachunki też nie są waszą mocną stroną. Te sracióki będzie amortyzowało przez ponad 98 lat. (2000000:170):12=98,04. N I E P R A W DO P O DO P N E !!!!!!!!!!!!!!! Inwestycja stulecia rozwiń
Avatar
~lolek~ / 18 lutego 2009 r. o 13:03
Gość napisał:
Panie wójcie, a kto to są "pańscy ludzie"?? Ile na tym zarobili, bo pewnie nie robili tego za friko, jak znam Zakrzówek.



Zapewne pracownicy, bo niby kto inny
Avatar
kanarek / 16 lutego 2009 r. o 14:46
Widze ,że stawki idą w góre.Zawsze było 10% a tu widze ewidentnie 100%.Gratuluje zaradności władzy z urzędu miasta w Kraśniku..
Avatar
~Piotr~ / 16 lutego 2009 r. o 00:11
mieszkaniec Kraśnika napisał:
Ogłoszenia o przetargach są umieszczane na stronie internetowej miasta Kraśnik i na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta. Jest tylko jeden warunek - trzeba umieć czytać. A tej umiejętności durniu podpisujący się Grin widocznie nie posiadasz. A może nie było cię na tej lekcji kiedy uczono czytać?


Czytać to on umie ale nie przeszedł szkolenia pod tytułem ”Jak ogłosić przetarg aby nikt nie powołany się o nim nie dowiedział”

Na stronie BIP nie było tego przetargu Sygnatura ZP.341/1-46/08.Jeśli sądzisz ,że wywieszenie treści przetargu na tablicy ogłoszeń w UM lub 3 dni robocze przed końcem składania ofert na stronie internetowej miasta to dobry pomysł ,to gratuluje powiązań.

Normalny uczciwy człowiek przed ogłoszeniem przetargu zorientował by się kto w Polsce produkuje takie toalety ,które z nich są najkorzystniejsze dla nas i porównał ceny. Następnie wysłał by treść zamówienia do kilku firm i poprosił o złożenie atrakcyjnej oferty cenowej nie gorszej, a nawet lepszej niż dla innych miast ze względu na obecny kryzys i spadek zamówień. Myślę ,ze ktoś musiał kontaktować się z firmą która złożyła ofertę no bo niby jakim cudem mieliby się dowiedzieć ,że Kraśnik potrzebuje dwa szalety A jak się kontaktował i z jakim skutkiem ,to poniżej.
Przetarg wygrała firma Intercessor z Torunia.

W 2008 roku zakupiło w tej firmie identyczne toalety miedzy innymi takie miasta jak: [b]Szczecinek 2 sztuki w cenie 40 000zł brutto za sztukę. Kamień Pomorski 2 sztuki w cenie 40000zł brutto za sztukę. Gorzów Wielkopolski 3 sztuki w cenie 40 000zł brutto za sztukę. Kraśnik 2 sztuki w cenie 61 120zł brutto za sztukę.[/b]

Przyłącza i wylanie płyty pod wc kosztowały. Sczecinek 16 000zł brutto za sztukę. Kamień Pomorski i Gorzów Wielkopolski po 10 000zł brutto za sztukę. Kraśnik 44 000zł brutto za sztukę.

Panie umiejący czytać . Jak Ja mam zamiar coś kupić to szukam w internecie lub sklepach korzystnej oferty. Dobrej, taniej i z solidną gwarancją. .Jeśli miałbym coś kupić za czyjeś pieniądze to zrobiłbym to jeszcze bardziej starannie aby nie posądzono mnie o nieuczciwość. Natomiast niektórzy są chorzy na kasę i pozbawieni skrupułów.


Czytać to on umie ale nie przeszedł szkolenia pod tytułem ”Jak ogłosić przetarg aby nikt nie powołany się o nim nie dowiedział”

Na stronie BIP nie było tego przetargu Sygnatura ZP.341/1-46/08.Jeśli sądzisz ,że wywieszenie treści przetargu na tablicy ogłoszeń w UM lub 3 dni robocze przed końcem składania ofert na stronie internetowej miasta to dobry pomysł ,to gratuluje powiązań.

Normalny uczciwy człowiek przed ogłoszeniem przetargu zorientował... rozwiń
Avatar
Miro / 15 lutego 2009 r. o 14:26
"Obywatelu" dlaczego na stronie miasta w zakładce przetargi nie ma wszystkich przetargów ? Skoro są tak selekcjonowane to może lepiej żeby tam był odsyłacz do przetargów z BIP. Zainteresowany przetargami zwykły człowiek szuka w przetargach na stronie miasta, ale niestety takich okazji na dobry interes tam nie znajdzie.
Avatar
wiesio243 / 14 lutego 2009 r. o 20:16
cojeszczekleszcze napisał:
Latryna reklamowa w starych Koszarach. Mam nadzieję, że "promowany towar" będzie ciut lepszy od zawartości wnętrza. To może obok jeszcze jakiś zgrabny burdelik...ciepło i czysto już jest. Dawni ułani i Chopin nie weszliby w ten zasrany interes. A dzisiejsi decydenci tak. Na sraczyku pewnie zobaczymy znajomy slogan - JUŻ LEJEMY.... i s....my- dopisał jakiś łobuz...
Lubię jeszcze taki Kraśnik???

pamiętaj chłopie Polski gówniany polityk nawet z gówna zrobi dobry interes bo oni w tym siedzą ,i nie będzie się przejmował bo przecież Chopin i reszta też musieli gdzieś srać SORKI za słownictwo!!!!!

pamiętaj chłopie Polski gówniany polityk nawet z gówna zrobi dobry interes bo oni w tym siedzą ,i nie będzie się przejmował bo przecież Chopin i reszta też musieli gdzieś srać SORKI za słownictwo!!!!! rozwiń
Avatar
obywatel / 14 lutego 2009 r. o 18:39
Do osobnika używającego ksywki "white" - ogłoszenie o przetargu na dzierżawę toalet zamieszczone jest (i było od dawna) na stronie miasta Kraśnik w zakładce" BIP - przetargi - wszystkie" . Mogłeś startować i przejąć ten g....ny biznes (pecunia non olet), ale po co, lepiej wypisywać głupoty i oskarżać wszystkich o wszystko. A propos -"na pewno" pisze się osobno; chyba jednak nie było cię na wielu lekcjach i to w szkole podstawowej.
Avatar
Młody Gniewny / 14 lutego 2009 r. o 18:29
Wszędzie aby ten Kuczek i firma Wizjer. Strach otworzyć drzwi od lodówki bo może on wyskoczy. CBA miało by pełno roboty w Kraśniku Wizjer WODBUD jedna wielka korupcja aby tak dalej....
Avatar
white / 14 lutego 2009 r. o 11:12
mieszkaniec Kraśnika napisał:
Ogłoszenia o przetargach są umieszczane na stronie internetowej miasta Kraśnik i na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta. Jest tylko jeden warunek - trzeba umieć czytać.

To może podaj link do tej strony gdzie jest mowa o tym przetargu. Chętnie to przeczytam.
A jeśli szukasz durnia to szybciutko spójrz w lusterko, i tam napewno go znajdziesz.
Avatar
rachmistrzpraktykującyerra / 14 lutego 2009 r. o 10:13
A ciebie kolego nie było na lekcji logiki.... Rachunki też nie są waszą mocną stroną. Te sracióki będą amortyzowały się przez ponad 98 lat. (2000000:170):12=98,04. N I E P R A W DO P O DO P N E !!!!!!!!!!!!!!! Inwestycja stulecia
Avatar
rachmistrzpraktykujący / 14 lutego 2009 r. o 10:08
mieszkaniec Kraśnika napisał:
Ogłoszenia o przetargach są umieszczane na stronie internetowej miasta Kraśnik i na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta. Jest tylko jeden warunek - trzeba umieć czytać. A tej umiejętności durniu podpisujący się Grin widocznie nie posiadasz. A może nie było cię na tej lekcji kiedy uczono czytać?


A ciebie kolego nie było na lekcji logiki.... Rachunki też nie są waszą mocną stroną. Te sracióki będzie amortyzowało przez ponad 98 lat. (2000000:170):12=98,04. N I E P R A W DO P O DO P N E !!!!!!!!!!!!!!! Inwestycja stulecia


A ciebie kolego nie było na lekcji logiki.... Rachunki też nie są waszą mocną stroną. Te sracióki będzie amortyzowało przez ponad 98 lat. (2000000:170):12=98,04. N I E P R A W DO P O DO P N E !!!!!!!!!!!!!!! Inwestycja stulecia rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 34

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Poseł PiS wraca do Lublina. Powalczy o fotel prezydenta miasta?

Poseł PiS wraca do Lublina. Powalczy o fotel prezydenta miasta?

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Artur Soboń otworzył filię swojego biura poselskiego w Lublinie. Będący wiceministrem finansów parlamentarzysta zapewnia, że nie jest to ruch związany z nadchodzącą kampanią wyborczą.

Radzyń Podlaski. Burmistrz z PiS ma problem z wydaniem pieniędzy od rządu PiS

Radzyń Podlaski. Burmistrz z PiS ma problem z wydaniem pieniędzy od rządu PiS

Pieniądze z Polskiego Ładu na remonty dróg nie przepadną. Takie zagrożenie istniało po tym jako miasto miało problemy z rozstrzygnięciem przetargów. Ale rząd pozwolił zmienić zakresy inwestycji.

AZS UMCS Lublin w znakomitym stylu wygrał turniej półfinałowy mistrzostw Polski U-19

AZS UMCS Lublin w znakomitym stylu wygrał turniej półfinałowy mistrzostw Polski U-19

To były trzy dni koszykarskiego święta w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli

Eksperyment w Cygańskim Lesie. Takie spacery zwiększają zadowolenie z własnego ciała

Eksperyment w Cygańskim Lesie. Takie spacery zwiększają zadowolenie z własnego ciała

Spędzanie czasu w zaśnieżonym otoczeniu poprawia samopoczucie, a chodzenie po zasypanym śniegiem lesie przekłada się na większe zadowolenie z własnego ciała – wykazali naukowcy.

Świdniczanka lepsza od Łady 1945 Biłgoraj, sparingowe wyniki naszych czwartoligowców

Świdniczanka lepsza od Łady 1945 Biłgoraj, sparingowe wyniki naszych czwartoligowców

Udanie gry kontrolne rozpoczął lider grupy drugiej. Świdniczanka rozbiła występującą w zamojskiej klasie okręgowej Ładę 1945 Biłgoraj 6:1. W drużynie trenera Łukasza Gieresza pojawiło się trzech nowych zawodników,

Było zainteresowanie z ekstraklasy, ale Mikołaj Kosior zostaje w Motorze

Było zainteresowanie z ekstraklasy, ale Mikołaj Kosior zostaje w Motorze

W ostatnich tygodniach wielu ważnych zawodników w drużynie Goncalo Feio zdecydowało się podpisać nowe umowy z lubelskim klubem. Kibice z niecierpliwością czekali jednak na wieści odnośnie Mikołaja Kosiora. I jednak się doczekali, bo w niedzielę Motor ogłosił, że zdolny młodzieżowiec też zostaje w zespole na dłużej – kontakt obowiązuje do 2025 roku, z opcją przedłużenia nawet o kolejne dwa lata.

Parkomaty pod Areną Lublin. Od środy koniec z darmowym parkowaniem

Parkomaty pod Areną Lublin. Od środy koniec z darmowym parkowaniem

Od 1 lutego koniec z darmowym parkowaniem obok Areny Lublin. Zmieniają się także zasady korzystania z miejskich parkingów nad Zalewem Zembrzyckim i przy hali Globus

Niepowodzenie Moniki Skinder na młodzieżowych mistrzostwach świata w Kanadzie

Niepowodzenie Moniki Skinder na młodzieżowych mistrzostwach świata w Kanadzie

Monika Skinder odpadła w ćwierćfinale sprintu techniką klasyczną młodzieżowych mistrzostw świata w kanadyjskim Whistler

S19. W końcu będzie się gdzie zatrzymać i odpocząć przy drodze ekspresowej
galeria

S19. W końcu będzie się gdzie zatrzymać i odpocząć przy drodze ekspresowej

Drogowcy zapowiadają otwarcie Miejsc Obsługi Podróżnych przy S19. Kierowcy czekają na to od miesięcy.

Koncert symfoniczny w Filharmonii Lubelskiej
3 lutego 2023, 19:00

Koncert symfoniczny w Filharmonii Lubelskiej

Łukasz Długosz i Roman Perucki wystąpią z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Lubelskiej podczas najbliższego koncertu w budynku przy ul. Curie-Skłodowskiej 5. Wydarzenie odbędzie się 3 lutego o godz. 19.

Lubelskie. Zuchwały napad tuż przed sklepem. Napastnik szedł owinięty w koc

Lubelskie. Zuchwały napad tuż przed sklepem. Napastnik szedł owinięty w koc

Szedł ulicą szczelnie zawinięty w koc. Nagle rzucił się na handlarza rozstawiającego swoje stoisko.

Poseł PiS mówi o miliardach dla lubelskiego. Budżet państwa 2023

Poseł PiS mówi o miliardach dla lubelskiego. Budżet państwa 2023

Sejm przyjął ustawę budżetową na 2023 rok. Ile pieniędzy otrzyma województwo lubelskie?

Studentka Klaudia właśnie sięga po karabin. Mówi wprost, że to przez wojnę w Ukrainie

Studentka Klaudia właśnie sięga po karabin. Mówi wprost, że to przez wojnę w Ukrainie

Nie ukrywają, że rosyjska agresja na Ukrainę wyzwoliła w nich chęć wstąpienia do terytorialsów. Chcą się szkolić, aby w razie „W” być gotowym. W ubiegłym roku w szeregi lubelskiej OT wstąpiło 850 nowych ochotników.

Sportowiec 2022 roku: Celem Anheliny Łysak jest Paryż

Sportowiec 2022 roku: Celem Anheliny Łysak jest Paryż

Zapaśniczka Cementu-Gryfa Chełm Anhelina Łysak zamierza pójść w ślady starszej klubowej koleżanki Katarzyny Krawczyk. Ukrainka w biało-czerwonych barwach do bogatego już dorobku dorzuciła w minionym roku brązowy medal mistrzostw świata. I oczywiście znalazła się w gronie nominowanych do tytułu sportowca roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z dnia 27 stycznia 20223 roku
27 stycznia 2023, 0:00

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z dnia 27 stycznia 20223 roku

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!