Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

14 grudnia 2019 r.
9:47

35-latek wyszedł na ryby i nie wrócił do domu. Tragiczny finał poszukiwań wędkarza

Autor: Zdjęcie autora (aa)
42 10 A A
Materiał ilustracyjny
Materiał ilustracyjny

Nie żyje 35-letni wędkarz – mieszkaniec gminy Annopol (powiat kraśnicki), który był od czwartku poszukiwany. Tego dnia mężczyzna wyszedł na ryby. Do domu już nie wrócił.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– O zaginięciu 35-latka powiadomił nas brat mężczyzny – mówi st. asp. Janusz Majewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku. – Powiedział, że 35-latek wyszedł w czwartek koło południa z domu na ryby. Miał swoje ulubione miejsca, gdzie lubił wędkować. Niestety nie wrócił na noc do domu.

Zaniepokojona rodzina najpierw sama próbowała odnaleźć mężczyznę. Później do działań włączyli się policjanci, którzy razem z bratem zaginionego udali się w miejsce gdzie najczęściej 35-latek łowił ryby, w Opoczce Małej nad Wisłą. – W tym miejscu zostały znalezione rzeczy należące do wędkarza m.in. wędki. Niestety mężczyzny nie udało się odnaleźć – mówi st. asp. Janusz Majewski.

Poszukiwania policji trwały w dalszym ciągu. Na miejsce zostali wezwani strażacy z łodzią i płetwonurkowie. W poszukiwaniach brał także udział pies tropiący z przewodnikiem. Pomagali także strażacy ochotnicy z Annopola.

W piątek podczas prowadzonej akcji jeden z policjantów zauważył ciało wędkarza na tzw. łasze wiślanej. – Mężczyzna niestety nie żył. Najprawdopodobniej utonął – dodaje rzecznik KPP w Kraśniku.

Prokurator zarządził sekcję zwłok, która wyjaśni jakie były dokładne przyczyny śmierci mężczyzny.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
xxx / 15 grudnia 2019 r. o 13:41
+5
przykre współczuje rodzinie
Avatar
Gość / 14 grudnia 2019 r. o 17:16
+3
Aleś mądry w tych swoich wypocinach, ojojoj aby zabłysnąć...uważaj, żeby ciebie ktoś nie złowił
Avatar
Orl / 18 grudnia 2019 r. o 18:02
+2
Ludzie Ale jestescie idiotami!!!!!!!! Ten człowiek z którego kręcicie sobie bekę jak bezmózgie gimbusy zmarł tragicznie na atak serca w samotności Zastanówcie się nad własnym płytkim życiem zanim zrobicie sobie żart  z czyjejś śmierci!!!! Żal mi was Na szczęście karma wraca !!!
Avatar
Gość / 18 grudnia 2019 r. o 13:19
+2
Ludzi dotknęła tragedia a tu na forum baran jeden z drugim mają "polewkę" z tego.Brak słòw, ale karma wraca i do was też wròci...
Avatar
Wedkarz / 18 grudnia 2019 r. o 22:39
0
Żeby was c***e, hejterzy dotknęła taka sama tragedia jak ta która dotknęła rodzine i znajomych tego chłopaka. Szczerze wam tego życzę. Dopiero wtedy zrozumiecie tragedię tej sytuacji. Wy się śmiejecie a ktoś cierpi.  Żeby was *** szlak trafił.  Nie pozdrawiam.
Avatar
pb88 / 14 grudnia 2019 r. o 22:12
-1
" Poszukiwania policji trwały w dalszym ciągu." Z tego wynika, że to policja była poszukiwana, a nie ten mężczyzna...
Avatar
Kukuryku .... meeeee .......... Baca beeee / 15 grudnia 2019 r. o 15:19
-2
przykre współczuje rodzinie
 To co on zostawił wedki na brzegu i wskoczył do wody aby popływać ? Przecież teraz woda jest zimna ? Zdurniał aby w takie zimno pływac sobie w Wiśle ? No chyba , że morsem był . A z ryb to w grudniu jeszcze miętus bierze. Najlepiej łowić miętusy na rosówkę .
Avatar
Klm / 14 grudnia 2019 r. o 19:44
-2
Jeszcze sandacze biorą. Ale radzę łowić na rippery i twistery. Na żywca nie biorą. Sum jeszcze może uderzyć.
Avatar
RBL / 14 grudnia 2019 r. o 18:53
-6
taka jest cena za męczeństwo i śmierć ryb!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 14 grudnia 2019 r. o 16:55
-9
Dlaczego nie jest napisane czy ten wędkarz coś złapał zanim utonął ? Czy były jakieś ryby w siatce przy stanowisku w którym łowił ? Nie jest też napisane na jakie przynęty łowił ten wędkarz , jakiej grubości żyłkę używał , jaki numer haczyka , czy łowił na spining czy na zwykłą wędkę ? Teraz w grudniu to bierze okoń , szczupak , płoć . Ciekawe co złowił zanim utonął , czy nic nie złowił ?
Avatar
Wedkarz / 18 grudnia 2019 r. o 22:39
0
Żeby was c***e, hejterzy dotknęła taka sama tragedia jak ta która dotknęła rodzine i znajomych tego chłopaka. Szczerze wam tego życzę. Dopiero wtedy zrozumiecie tragedię tej sytuacji. Wy się śmiejecie a ktoś cierpi.  Żeby was *** szlak trafił.  Nie pozdrawiam.
Avatar
Orl / 18 grudnia 2019 r. o 18:02
+2
Ludzie Ale jestescie idiotami!!!!!!!! Ten człowiek z którego kręcicie sobie bekę jak bezmózgie gimbusy zmarł tragicznie na atak serca w samotności Zastanówcie się nad własnym płytkim życiem zanim zrobicie sobie żart  z czyjejś śmierci!!!! Żal mi was Na szczęście karma wraca !!!
Avatar
Gość / 18 grudnia 2019 r. o 13:19
+2
Ludzi dotknęła tragedia a tu na forum baran jeden z drugim mają "polewkę" z tego.Brak słòw, ale karma wraca i do was też wròci...
Avatar
Kukuryku .... meeeee .......... Baca beeee / 15 grudnia 2019 r. o 15:19
-2
przykre współczuje rodzinie
 To co on zostawił wedki na brzegu i wskoczył do wody aby popływać ? Przecież teraz woda jest zimna ? Zdurniał aby w takie zimno pływac sobie w Wiśle ? No chyba , że morsem był . A z ryb to w grudniu jeszcze miętus bierze. Najlepiej łowić miętusy na rosówkę .
Avatar
xxx / 15 grudnia 2019 r. o 13:41
+5
przykre współczuje rodzinie
Avatar
pb88 / 14 grudnia 2019 r. o 22:12
-1
" Poszukiwania policji trwały w dalszym ciągu." Z tego wynika, że to policja była poszukiwana, a nie ten mężczyzna...
Avatar
Klm / 14 grudnia 2019 r. o 19:44
-2
Jeszcze sandacze biorą. Ale radzę łowić na rippery i twistery. Na żywca nie biorą. Sum jeszcze może uderzyć.
Avatar
RBL / 14 grudnia 2019 r. o 18:53
-6
taka jest cena za męczeństwo i śmierć ryb!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 14 grudnia 2019 r. o 17:16
+3
Aleś mądry w tych swoich wypocinach, ojojoj aby zabłysnąć...uważaj, żeby ciebie ktoś nie złowił
Avatar
Gość / 14 grudnia 2019 r. o 16:55
-9
Dlaczego nie jest napisane czy ten wędkarz coś złapał zanim utonął ? Czy były jakieś ryby w siatce przy stanowisku w którym łowił ? Nie jest też napisane na jakie przynęty łowił ten wędkarz , jakiej grubości żyłkę używał , jaki numer haczyka , czy łowił na spining czy na zwykłą wędkę ? Teraz w grudniu to bierze okoń , szczupak , płoć . Ciekawe co złowił zanim utonął , czy nic nie złowił ?
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zupełnie nowy i inny Dom Chemika w Puławach od środka [zobacz]
zdjęcia
galeria

Zupełnie nowy i inny Dom Chemika w Puławach od środka [zobacz]

Prawie trzydziestu fotografów zgłosiło się do pierwszego Photo Day po zakończeniu przebudowy Puławskiego Ośrodka Kultury. Uczestnicy tego wydarzenia mieli okazję wykonać zdjęcia niemal wszystkich zakątków gmachu, podglądając m.in. próby tancerzy, solistek i recytatorek.

GKS Tychy - Górnik Łęczna 3:1. Piątek strzelał w piątek

GKS Tychy - Górnik Łęczna 3:1. Piątek strzelał w piątek

Trwa zła seria Górnika Łęczna. Zielono-czarni w kolejnym meczu na szczycie zaplecza PKO BP Ekstraklasy przegrali w Tychach z tamtejszym GKS 1:3

Omamił kobietę z Lublina. „Policjant’ wpadł na Starym Mieście

Omamił kobietę z Lublina. „Policjant’ wpadł na Starym Mieście

Osiem lat więzienia grozi 37-latkowi, który metodą „na policjanta” oszukał kobietę.

Krzysztof Cugowski w oczach przyjaciół. „Zawsze jest na 100 proc.”
wideo
film

Krzysztof Cugowski w oczach przyjaciół. „Zawsze jest na 100 proc.”

Zaśpiewał i nagrał ponad 300 utworów! I wciąż tworzy nowe projekty muzyczne. Krzysztof Cugowski z samą Budką Suflera nagrał ponad 20 płyt.

Lubelskie. Restaurator ma zapłacić 30 tys. zł kary. Zbiera pieniądze w internecie

Lubelskie. Restaurator ma zapłacić 30 tys. zł kary. Zbiera pieniądze w internecie

30 tys. złotych kary nałożył na łukowską restaurację Warka sanepid. Właściciele nie żałują jednak otwarcia lokalu w czasie pandemii, ale pieniędzy na spłatę kary nie mają.

Puławska jadłodzielnia uruchomiona. Stoi przy Hali Targowej
zdjęcia
galeria

Puławska jadłodzielnia uruchomiona. Stoi przy Hali Targowej

W ostatni czwartek przy ul. Piaskowej otwarto pierwszą jadłodzielnię w Puławach. To ogólnodostępna lodówka, w której można zostawiać żywność dla potrzebujących. Jej obsługą będą zajmowały się dwie wolontariuszki. Sprzęt z własnych środków zakupił radny Andrzej Kuszyk.

Zabójca z Macedonii zmienił nazwisko i przyjechał do Polski. Namierzyli go policjanci z Kraśnika

Zabójca z Macedonii zmienił nazwisko i przyjechał do Polski. Namierzyli go policjanci z Kraśnika

Mężczyzna zabił swoją partnerkę i groził jej matce.

Pogrzeb policjanta zastrzelonego na służbie w Raciborzu
wideo
galeria
film

Pogrzeb policjanta zastrzelonego na służbie w Raciborzu

Michał Kędzierski został pośmiertnie odznaczony "Krzyżem Zasługi za Dzielność".

Tragedia w Hrubieszowie. Rowerzysta wjechał wprost pod dostawczaka

Tragedia w Hrubieszowie. Rowerzysta wjechał wprost pod dostawczaka

Nie żyje starszy mężczyzna, który został potrącony na jednej z ulic Hrubieszowa.

Odległość między stolikami albo przegrody. Zasady dla restauracji

Odległość między stolikami albo przegrody. Zasady dla restauracji

Od soboty hotele znów będą mogły przyjmować gości. Za tydzień będzie można zjeść obiad w ogródki przy restauracji. Jakie będą obowiązywały zasady?

Padwa Zamość z szansami na turniej mistrzów

Padwa Zamość z szansami na turniej mistrzów

MKS Padwa Zamość jest już pewna występu w przyszłym sezonie w centralnej I lidze, która powstanie w wyniku reformy rozgrywek przygotowanej przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce.

Ciało mężczyzny w lesie koło Biłgoraja

Ciało mężczyzny w lesie koło Biłgoraja

Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna zasłabł i zmarł podczas prac leśnych.

Wystawa "Nasza Polska Dzisiejsza" Chrisa Niedenthala w Galerii Rozdroża
7 maja 2021, 0:00

Wystawa "Nasza Polska Dzisiejsza" Chrisa Niedenthala w Galerii Rozdroża

Od 7 maja w Galerii Rozdroża (Centrum Kultury, ul. Peowiaków 12) można oglądać prace fotograficzne Chrisa Niedenthala w ramach ekspozycji "Nasza Polska Dzisiejsza". Wystawa na razie dostępna będzie tylko online.

Lublin. Sobotnie zamknięcie pętli odwołane

Lublin. Sobotnie zamknięcie pętli odwołane

– Nie dojdzie do zapowiadanych na sobotę utrudnień w ruchu komunikacji miejskiej na Sławinie. Prace mające być przyczyną tych utrudnień zostały przełożone na później z powodu złej pogody

Na znak solidarności z zastrzelonym policjantem w Lublinie zawyły syreny [zdjęcia, wideo]
galeria

Na znak solidarności z zastrzelonym policjantem w Lublinie zawyły syreny [zdjęcia, wideo]

Zginął na służbie, chociaż nic nie wskazywało na to, że zwyczajna z pozoru interwencja zakończy się tak tragicznie. W piątek, w samo południe, lubelscy policjanci oddali hołd funkcjonariuszowi z Raciborza, zastrzelonemu trzy dni wcześniej na służbie

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!